Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Pandemická zmluva WHO je v záverečných fázach. Má byť nad ústavami štátov a zaviesť medicínsku diktatúru


Print Friendly, PDF & Email

Pandemická zmluva WHO je v záverečných fázach. Má byť nad ústavami štátov a zaviesť medicínsku diktatúru

(Mike Adams, Natural News) Dnes vám prinášame skutočne bombový rozhovor a kritický príbeh o novej pandemickej zmluve Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorá je špeciálne napísaná s cieľom zaujať miesto nad ústavami štátov a všetkými domácimi zákonmi v každej krajine na celom svete.

Ako to vieme? Pretože odborník na zmluvy Dr. Francis Boyle preštudoval navrhovaný text zmluvy a všetko objasnil v nedávnom náročnom rozhovore (uvedený na konci článku).

Dr. Boyle je autorom amerického protiteroristického zákona o biologických zbraniach z roku 1989 a odborníkom na interpretáciu a písanie zmlúv. No a teraz vydal svoje najsilnejšie varovanie, aké doteraz zverejnil.

Je tiež autorom nedávno vydanej knihy s názvom „Resisting Medical Tyranny“ (Odolávanie medicínskej tyranii).

Vo svojom rozhovore pre stránku Natural News otvorene varuje, že táto nová pandemická zmluva WHO, nazvaná „WHO CA+“, je navrhnutá tak, aby rozpútala globálnu medicínsku diktatúru, ktorá by zrušila autonómiu vašich miestnych lekárov, nemocníc a kliník.

Má ich prinútiť dodržiavať smernice WHO vo veciach, ako sú rúška, karantény, sociálne odstupy a lockdowny.

Pandemickú zmluvu WHO si môžete sami pozrieť na tomto odkaze zo stránky Keionline.org. Ak by tento odkaz náhodou zmizol, záložnú kópiu nájdete na serveroch portálu Natural News.

Skutočný cieľ pandemickej zmluvy WHO

Nová pandemická zmluva WHO v podstate mení celý svet na medicínsky policajný štát v čínskom štýle, kde suverénne národy, štáty ani jednotlivci nemajú žiadne uznané práva na slobodu ohľadne vlastného zdravia.

Inak povedané, ak sa príjme táto zmluva, potom to, čo Čína urobila svojim vlastným ľuďom počas brutálnych covidových lockdownov (na celé mesiace uzavreté mestá, ľudia ponechaní hladní bez jedla a podobne), čoskoro príde aj k nám.

Mnohé zapredané vlády údajne majú v úmysle podpísať túto zmluvu čo najrýchlejšie, hneď keď bude dokončené jej výsledné znenie. A od toho dňa bude stačiť, ak vlády na celom svete vypustia nimi umelo vytvorené biologické zbrane na svojich vlastných obyvateľov, aby uviedli do pohybu ustanovenia tejto zmluvy.

Dr. Boyle v rozhovore Mikovi Adamsovi konkrétne povedal, že vlády rozpútavajú proti civilistom zločiny na úrovni nemeckých nacistov, ktorí povstali pred Norimberským tribunálom.

Ďalej hovorí, že táto nová pandemická zmluva WHO poskytuje genocídnym vládam nástroj, ktorý potrebujú na zamknutie, uväznenie alebo vyhladenie vlastnej populácie.

Dr. Boyle vyzýva na celosvetový poplach a žiada, aby bol tento rozhovor široko zdieľaný, čo by pomohlo spustiť poplach. Preto máte naše povolenie kdekoľvek šíriť a zverejňovať tento rozhovor. Len prosím, ako zdroj uveďte Dr. Boyla a stránku Brighteon.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Je to všetko o moci a kontrole, ziskoch pre farmaceutický kartel a uzurpácii právomoci riadiť štáty neomarxistickou WHO

Článok na platforme Substack od Jamesa Roguskiho sa ponára do „Konceptuálneho nulového návrhu“ pandemickej zmluvy WHO a varuje pred tým, čo sa nachádza vo vnútri.

Zdieľa prehľad s názvom „Desať vecí, ktoré by mal každý vedieť o navrhovanej pandemickej zmluve.“

Tento prehľad varuje, že pandemická zmluva WHO nikdy nespomína slová ako „prírodné“, „vitamíny“ alebo „byliny“, ale kladie veľký dôraz na lieky a povinné vakcíny od farmaceutických firiem.

Ešte horšie je, že pandemická zmluva WHO vyzýva na globálnu cenzúru proti všetkým, ktorí nesúhlasia s WHO, čo má umožniť WHO diktovať, ktoré hlasy alebo organizácie by mali byť odstránené z technologických platforiem.

V podstate WHO sa má stať „ministerstvom pravdy“.

Vypočujte si rozhovor s Dr. Francisom Boyleom tu – a šírte ho všade!

Tu je celý rozhovor s Dr. Francisom Boylom. Práve dokončil analýzu pandemickej zmluvy WHO a toto je prvý verejný rozhovor, ktorý k tejto téme publikoval.

Dr. Boyle je tiež autorom knihy „Odolávanie lekárskej tyranii – Prečo sú povinné opatrenia týkajúce sa Covid-19 trestné“.

Vo svojom rozhovore dôrazne varuje pred tým, čo ľudstvo čaká, ak nezastavíme túto globalistickú medicínsku genocídu a tyraniu. Ďalej rozoberá nasledovné témy:

 • Vystríha pred laboratóriami na výrobu biologických zbraní, ktoré riadi americké ministerstvo obrany.
 • Poskytuje nové informácie, ktoré rozširujú závery v jeho nedávnej knihe „Odolánanie medicínskej tyranii“ .
 • Varuje pred „zločinmi proti civilistom na úrovni nacistov súdených v Norimbergu“.
 • Vysvetľuje, prečo americké ministerstvo obrany pokračuje v prevádzkovaní nezákonných programov biologických zbraní na Ukrajine.
 • Ako vlády sveta uvoľňujú biologické zbrane na svoje vlastné civilné obyvateľstvo.
 • Ako WHO túži byť globálnym diktátorom, ktorý bude vládnuť celému ľudstvu.
 • Ako bola pandemická zmluva WHO špeciálne napísaná s cieľom zrušiť národnú suverenitu štátov.
 • Ako môžu byť umelo vytvorené zdravotné „mimoriadne udalosti“ za účelom zotročenia ľudstva.
 • Pravda o opičích kiahňach, čo tiež bola biologická zbraň vytvorená v laboratóriu.
 • Prečo bol Dr. Boyle zakázaný mainstreamovými médiami a je cenzurovaný už dve desaťročia.

Video s rozhovorom (v angličtine):

Autor: Mike Adams

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prečo Rusko bombarduje transformátory Ukrajiny a nie vojenské základne a sklady? Prečo Rusko ustupuje bez boja?

  • Pre výhru vo vojne potrebujete jednak dobré jednotky na fronte, ale aj dobrú podporu v tyle. Hovorí sa dokonca, že vojnu vyhráva kvalita tylu. No a elektrina je základná infraštruktúrna nutnosť. V modernej spoločnosti je to ako krv v organizme. Bez nej prestane fungovať ekonomika a tým pádom aj tyl a zásobovanie jednotiek na fronte. Američania každú vojnu začínajú ničením kritickej civilnej infraštruktúry. Divné nie je to, že s tým Rusi začali, ale že s tým začali až teraz. Asi to predtým brali ako „špeciálnu vojenskú operáciu“, teraz prešli na klasickú vojnu.

   Čo sa týka ustupovania bez boja a myslíte na Cherson, tak tu šlo o taktiku. Je ťažké zásobovať jednotky cez rieku, na ktorej sú zničené mosty. V Chersone hrozil Stalingrad, čiže obkľúčenie a strata desiatok tisíc ruských jednotiek. Preto sa odtiaľ Rusi pre istotu stiahli. Z politického hľadiska to bolo katasrofálne rozhodnutie, z vojenského veľmi logické.

   • Na Ukrajine už bojujú vojská NATO. Prečo Rusko zásobuje NATO a USA uránom, plynom, a všetkým možným? Vojaci NATO potrebujú Ukrajinskú elektrinu? V poslednej vojne Rusi strategicky ustúpili až k Moskve? Prečo sa neposilnili vojská pri Chersone a nezačal sa útok na Odesu? Zbytok Ukrajiny sa oslobodí sám? Alebo to bude lepšie keď oslobodzovaní ľudia budú kapať od zimy a hladu?

    • zatial nikto

     Ako som uz vysvetlil,nejde o ziadne oslobodenie ako hovori alternativa.Tym nechcem povedat ze sa priklanam k mainstreamu,to by som na tejto stranke nebol.
     A ano pre elity je lepsie ak „oslobodzovani“ ludia budu kapat od zimy,to je ten plan skutocny

     • Důvodem ústupu jak z charkovské oblasti , tak Chersonské – je čpavkový plynovod z Togliatti, do Oděsy. Kvůli invazi od 24.2. je zastaven. Plynovod nyní bude tvořit hranici frontové linie tak, aby byl po celé trase pod kontrolou Ukrajiny. Oligarcha z ruské strany, kde se čpavek vyrábí, je ztratný ročně miliardy (rublů) a na druhé straně – ukrajinský oligarcha – vlastnící terminál v Oděse – rovněž nevydělává. A Putin jim jen v dohodě vychází vstříc, dává svolení.
      https://t.me/zastavnyii/2159

     • Stoupal – to bola dobrá poznámka! Nevedel som o tejto okolnosti. Zároveň to dáva odpoveď – kto drží v regióne kontrolu nad výrobou močoviny – súvislosti s dopadom jej nedostatku sú hádam všeobecne známe.

      https://cs.wikipedia.org › wiki › Močovina
      Močovina – Wikipedie
      Močovina je v celosvětovém měřítku vyráběna v množství kolem 100 milionů tun ročně. Komerčně je vyráběna z amoniaku a oxidu uhličitého. Vyrábí se v podobě granulí, vloček, kuliček, krystalů a roztoků. Více než 90 % celosvětové produkce je určeno pro výrobu hnojiv.
      ——————————-
      He – takže vieme, kde a u koho ju nakupovať na „Sláva Ukrajíne!“

      A preto sa znovu snažia inšalovať Babiša ako prezidenta a jeho Agrofert ju nebude nakupovať v Rusku ale na Ukrajine. Babiš je „oligarcha“ – biely kôň Goldman Sachs – Agrofert je hlavný veriteľ farmárov = poľnohospodárskej pôdy na Slovensku, pretože kontroluje vstupy aj výstupy. Takže takto dohodnutí židáci uvoľnia ruky oligarchom, ktorí pre nich pracujú pre ich Veľký Izrael / vo Východnej Európe/. Len pripomeniem Babišov výrok, že on svoj majetok nevlastní – takže je to biely kôň! V podstate Babiša začali odstavovať, pretože si boli vedomí jeho ekonomických záujmov na spolupráci s Ruskom a tým aj na jeho záujmových a politických postojov ešte pred vyprovokovanou vojnou na Ukrajine 2022 a preto inštalovali toho zmrda Fialu. Ale z iných skúseností viem, že ten, ktorého dajú dole, potom pre nich urobí 100 krát viac, aby sa dostal znovu hore! A takto treba počítať aj s tým zmrdom Ficom – Amerika First!

     • Maroš: před několika dny jsem na seznam.cz četl,, že babiška má jisté, že se stane prezidentem české korporace….tzv. českého státu.

  • zatial nikto

   Pretoze ciele Ruskej armady nie su len vojenske ale aj civlne a hlavne civilne,a to v rozpore ako tvrdi alternativa,ze Rusko vlastne Ukrajinu denacifikuje a oslobodzuje.V tomto konflikte nie je ani jedna strana pozitivna,tj.tak Ukrajina s NATO ako aj RUsko su negativne a ich usilie smeruje k rozsireniu konfliktu,k znizeniu zivotnej urovne aby potom ponukli riesenie-novy svetovy poriadok na ktorom elity zase este len ziskaju a obycajni ludia stratia.Pouzivaju spinave triky tak zapad ako aj Rusku aby ludom podsunuli“riesenie“.
   Rusko ani Cina nie je spasitel a ak chceme vidiet ako bude novy svetovy poriadok vyzerat tak treba pozerat do Ciny kde uz bezia socialne kredity zavisle od spravania cloveka,sledovanie cez kamery,masivne lockdowny milionovych miest

   • Presne… Spád udalostí naberá zo dňa na deň také tempo, že v tejto chvíli by už asi naozaj bolo naivné veriť ktorémukoľvek z nich. Stratégia starovekej Číny, využívaná neskôr aj v Ríme: zviazať prúty dohromady, a čo najtesnejšie, aby sa nezlomili.
    Dnes, zdá sa, že platí – Rozdeľ jedine Ovce (ich Pastierov iba naoko) – a potom nad celým chaotickým zombie-svetom neobmedzene panuj!

  • Stým stiahnutím či „ústupom“ a bombardovaním
   a nebombardovaním je to trochu inak.
   Pokiaľ sa Rusko nezbaví vnútorných parazitov vo vlastných radoch, ktorí pracujú pre Západ tak sa bude veľmi ťažko zbavovať tých vonkajších tj. celého zjednoteného Západu a ním vytvoreného medzinárodného terorizmu. Viac o tom video:

   https://vk.com/video351663392_456239360

   alebo vo forme audia (čeština):

   https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/2022-11-14-Pjakin:c

   • A ešte jedna vec: každý, kto vedome podsúva do informačného priestoru lži o dnešnej situácii finálneho stretu dobra a zjednoteného zla na Zemi, konkrétne na Ruskom historickom území (okupovanom Západom) potupne zvanom Okrajina, si nakladá takú karmickú záťaž, že to len veľmi ťažko budete schopný splatiť v jeho nasledujúcich inkarnáciách – životoch. Aj keby v jeho príspevkoch bolo 99,99% pravdy a zbytok vedome podsunutá lež tak je plne spoluzodpovedný za to všetko utrpenie čo sa dnes deje a ešte bude v celom svete diať ak by sa Rusku nepodarilo oslobodiť seba a celý svet od Globalistických satanistických štruktúr.
    Informácií má každý človek dostupné celé more a má možnosť zistiť ako to s tou Okrajinou skutočne je. Záleží len na jeho vnútornom kompase či ten kompas – ludský cit ešte nezahádzal špinou. Ak áno, tak vždy bude inklinovať ku lži, bude mu vždy bližšia, pravdu neznesie, nestrpí ju. A tak nebude schopný rozlíšiť dobro od zla a bude prinajlepšom tvrdiť že, aj tak sú všetci rovnakí (teda zlí alebo vinní) – Rusi či Západ.

  • mariankosmac

   ,,Prečo Rusko bombarduje transformátory Ukrajiny a nie vojenské základne a sklady?“

   Vo svojich vojnách aj Američania ničili transformátory a podobne, tak je to asi bežný postup. Vraj je nutné najprv zničiť infraštruktúru, inak nie je šanca vo vojne niečo dosiahnuť. Navyše existuje niečo ako skryté riadenie vojny ktoré je pred verejnosťou utajené. Takže rusi nemôžu ničiť ukrajinské základne a sklady ani použiť jadrové zbrane (a ani ukrajinci si nemôžu robiť čo chcú) pokiaľ nedostanú povolenie z tajného riaditeľstva.

  • Podľa Tvojich otázok si odborník na vojenstvo, ako hovädo, Vidieť, že si nebol ani na vojenčine, tak je zbytočné Ti tu čokoľvek vysvetľovať.

 2. Donbas sa oslobodil sám. Spočiatku tam boli rusi len na príťaž. V armáde Donbasu sa neočkuje, na rozdiel od Ruska.

 3. zapredana SR

  Gates si mydlí ruky, ako mu to krásne vychádza a my sa máme po pi..

  • Západ pod vedením USA/GB/Sion ako projekt tých „nahore“ (Globalistov) zomiera. Je to naozaj zomierajúca kobyla, ktorá kope, hryzie a pod.
   Kobyla – zviera vie, že zomiera ale Západ ten si to len z časti si uvedomuje, že jeho koniec je neodvratný. Časť jeho elít však slepo otrocky verí, že sa im podarí dosiahnuť cieľ, do ktorého ich zamontovali tí „nahore“. Oni ich ale už nepotrebujú. A naviac všetko to čo dosiahol Západ za posledné tisícročia až do tejto chvíle bolo len s podporou a pod riadením tých „nahore“ – Globalistov. Ale teraz tú podporu zvrchu už západ nemá.
   A preto takí ako Gates či Schwab a iné Západné korporátne klany odchádzajú do zabudnutia.
   Ale depopulačné, transhumanistické plány Globalistov tu zatial zostávajú – tú úlohu má riešiť Čína ako nové centrum riadenia (Globalistov) na planéte.
   Poslednú dobu sme videli ako sa Globalisti zbavili svojich Západných angloamerických štruktúr na Taiwane (to oni – angloameričania tam zaviedli politiku nulového kovidu a nie Čína) – vyčistili Taiwan od už im nepotrebných angloamerických satanistických štruktúr aby sa im už nepietli do ich zotročovatelského „diela“.
   Gates, Musk, Schwab a pod. to sú absolútne nuly, oni nerozhodujú o ničom.
   Tieto západné angloamerické štruktúry vytvorené Globalistami ohrozujú svojou politikou aj samotných Globalistov a preto teraz Globalisti sú situačnými spojencami politiky V.V.Putina. Globalisti sa najprv potrebujú zbaviť svojich nepotrebných štruktúr , potrebujú k tomu ale Rusko. Až budú USA/GB odstavení od moci vo svete tak majú Globalisti v pláne zničiť/rozčlenit Rusko a dokončiť svoj projekt – digitálno – depopulacčný – transhumanistický celosvetový koncentrák.

   • Objektívne

    Digitál koncentrák bude len dovtedy pokiaľ bude elektrina. Elektrický vek skončí v momente silnejšej erupcie zo Slnka, ktorá nemusí byť ani tak silná ako bola v roku 1859 (udalosť Carrington) a to práve kvôli oslabenému magnetickému poľu, ktoré neustaále klesá na intenzite.

    • to je jedno kto

     nemozes porovnavat rok 1859 so sucasnostou. hlavne kvoli tomu, ze je mozne veci zakopat poriadne hlboko a poriadne ich odtienit. a potom ludom po nejakej dobe ponuknut riesenie. cipy v ludoch, pohanane priamo ludskym telom. schvabov cyberpunk, aka internet of bodies. muskove nanovo vypustene satelity, aka skynet. technologia je tak 20 rokov popredu ako to, co je momentalne top. na toto netreba zabudat.

     aj preto, porazit tento ansabel na fyzickej urovni, je nemozne. takze kde zacat? zeby od seba? uz teraz sme IOD, internet dusi, takze sme spojeni, takze mozes zacat, ako male koliesko zvysovat uroven svojej moralky, aby sa na inych urovniach tato tvoja zmena prejavila ako razova vlna dalej. myslienka je najrychlejsia a najsilnejsia energia. myslim, ze tu plati to stare, co platilo u samurajov: jeden samuraj vedel sundat desiatky ak nie stovky „beznych“ vojakov. a aj opacne, jeden samuraj vedel zcelit a pozdvihnut spolubojovnikov bojujucich v jeho okoli a ti bojovali o dost lepsie, ako keby tam ten samuraj medzi nimi nebol.

     • Objektívne

      To, čo píšeš bolo možné v minulosti. Od r.1996. sme v čase, ktorý Biblia nazýva koniec dní a v tomto čase sa znásobuje kvalita každej bytosti. Pozitívne mysliaci sú na tom lepšie a negatívne mysliaci horšie ako boli v minulosti. Mení sa len počet tých, ktorí patrili do skupiny „nerozhodnutí“. Platí zásada, že každý na to musí prísť sám. Je chybou niekoho presviedčať, bo nie je možné niekoho presvedčiť nasilu keď na to neverí. Pri udalosti Carrington Slnko zničí komplet celú energetickú sieť a všetko čo je k nej pripojené. Nikto to už opravovať nebude, pretože elektrina, ktorá bude v zemi znemožní fungovanie energetiky.

     • to je jedno kto

      vychadzas z informacii dostupnych a to je v poriadku. ale technologia je tak 20 rokov vpredu. nie je potrebna elektricka siet, aby si bol pripojeny na skynet!

      ja nikoho nebudem urcite explicitne presviedcat, to nerobim uz par rokov. nema to ziadny zmysel. co vsak zmysel ma, je ist prikladom, moralkou a viazat tak na seba seberovne. zakon pritazlivosti, ktory funguje tutovo. okrem toho verim v to co som povedal, jeden samuraj naviaze X dalsich na seba. to uplne staci na zmenu okolia. cim viacej takychto svetielok, tym rychlejsie sa meni aj realita samotna, okolo nas.

   • to je jedno kto

    existuje film. vola sa tusim v preklade vnuknutie, po english inception. mal by si si ho ty a vsetci tvoji kompadres, ktori milujete pjakina k filmu sadnut a poriadne si ho pozriet. vy vo velkom bojujete proti zidokrestanskemu zapadu, ktoremu neviete prist na meno, pretoze cez urok ovlada cely svet. v poriadku. bojujete proti biblii, pretoze ta, ako manual, urcuje, ako sa ludia chovaju. v poriadku. uz vam ale vobec nevadi, ze vam niekto cez vase hrube knihy nalial do hlav novu myslienku (vnuknutie), a teraz ho vsade sirite ako nove slovo bozie. kde ty mas zaruku, ze to, co hovoris je pravda? z hrubych knih? z akych zdrojov su zkompilovane hrube knihy a kde je zaruka, ze hovoria pravdu (vsetky zdroje prepisane v 15-tom storoci, mometnalne cerpame z kopii)? ktoze nam tie hrube knihy pripravil (akehoze to vierovyznania je sudruh pjakin, velicko, zaznobin)? ako to bolo s generalom petrovom, toho casu vodcom KOB? preco zomrel zaznobin na rakovinu, ked teda ovladal tie hrube knihy? preco zahucala mlada pjakinova zena? co ste vy (ako skupina propagujuca KOB na Slovensku ci v Cechach) dokazali z tych hrubych knih preniest do nasej reality, aby sme sa presvedcili, ze su naozaj funkncne, tak v teorii ako aj v praxi? nieco ti poviem kamarat, sledujem pjakina a kob cez 10 rokov a okrem toho, ze sa kompletne nie len na slovensku, ale v rusku tiez kob rozhadala (velicko vs. pjakin), ste nedokazali ale ze ani to makove hovno. absolutne nula, nist, null, nothing, zero.

    zakladnou pointou filmu inception je to, ze je problem uz raz vnuknutu myslienku vyhodit z hlavy. synacik imperia, ktore zdedil po smrti otca, ho chce predat a tak dicaprio musi ist o 3 urovne reality nizsie, aby mu vnukol myslienku novu. svojej zene ani nedokazal vnutit nieco nove a ta sa pre istotu zabila, pretoze si myslela, ze je v nejakom metaverse, a ona bola na zemi a skocila si to z okna. CLOVEK SA DOKAZE AJ ZABIT, aby dokazal svoju pravdu!

    a teraz mi povedz, ako clovek ma vysvetlit tebe a dalsim ludom, ako sa mozno veci maju, ked ty si uz fanaticky nakazeny virusom „pravdy“. ty v skutocnosti ani len netusis, ze si vobec nie schopny spolupracovat s ostatnymi, pretoze tak ako nasi pravdolaskari, ani ty nie si schopny prijat nieco ine, pretoze uz VIES.

    vies co ja viem? ze uz neviem pomaly nic. a to cim viac. a nehanbim sa to povedat nahlas. a tak sa radsej ztisujem a nacuvam. nie je nad priamy uplink s veducim. to by si mal z tych tvojich knih vediet aj sam.

    • Objektívne

     Generál Petrov káže pozorne čítať Bibliu, ale zdá sa, že on sám tak nerobíl, pretože by sa mu muselo zdať divné keď hovoril o putovaní Hebrejcov po púšti tých 40 rokov, že na konci toho putovania ani oni sami (Hebrejci) nevedeli kde boli tých 40 rokov. Všetci z generácie Exodus starší ako 20 rokov majú byť mŕtvi, ale ako každý môže jasne čítať, VŠETCI sú na konci 40 rokov živí a zdraví. Deuteronómium 29:9 jasne hovorí „vy všetci“ a ostatné verše hovoria „na vlastné oči alebo uši“. Verš 11:2 uvádza, že Mojžiš nehovorí s ich deťmi, ale s dospelými, ktorí opustili Egypt.

     • to je jedno kto

      nechcem ist do detailov, nie je na to ani dovod nejako napadat druhu stranu. ja som za spolupracu, a za kazdych okolnosti sa snazim najst aspon to najmensie spojivko, ktore druhu stranu primeje k spolocnemu rieseniu.

     • pivo a knedlíky

      V časoch Mojžiša boli ľudia väčší a žili dlhšie. Niektorým ľuďom Vyhovuje kočovný spôsob života a ničnerobenie.

 4. + „Po 464 dnech CDC konečně zveřejnilo údaje o bezpečnosti vakcíny Covid-19, podle kterých 7,7 % lidí potřebovalo lékařskou péči První část neuvěřitelného příběhu, který ukazuje, jak nefunkční je náš veřejný „zdravotnický“ aparát: velmi, velmi nefunkční.“
  aaronsiri.substack.com/p/v-safe-part-1-after-464-days-cdc?utm_source=post-email-title&publication_id=516360&post_id=86436116&isFreemail=true&token=eyJ1c2VyX2lkIjo2NDE4Mzc2NywicG9zdF9pZCI6ODY0MzYxMTYsImlhdCI6MTY2OTIzMjMxOCwiZXhwIjoxNjcxODI0MzE4LCJpc3MiOiJwdWItNTE2MzYwIiwic3ViIjoicG9zdC1yZWFjdGlvbiJ9.IjJgaUKa5jcXoiGCxtK8Eb7cVVLGD4v6BV0L2_t2nE4&utm_medium=email

 5. Pre naivných milovníkov „správneho“ smerovania Ruska s jeho kámošom Čínou!
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/klaus-schwab-v-cine-ohlasil-systemovou-transformaci-sveta-video/

  • Kto verí američanom,nie je naivný ?

   • Ak toto platí: https://cz24.news/ako-dlho-budu-zit-ludia-zaockovani-vakcinami-proti-covid-19-vedci-od-zaockovania-po-koniec-cyklu-smrt-je-to-maximalne-desat-rokov/ tak o čo im ide? Zníženie počtu nepoddajných alebo ich premenu na biorobotov? Však my, čo sme sa nedali zapichnúť jedom už teraz neveríme žiadnej ich sračke či kydom o ich dobrých úmysloch !

   • Nemožno veriť nikomu, kto schvaľuje na G20 WEF a WHO sračky proti ľuďom, tak ako nemožno veriť USA, tak ani Rusku a už vôbec Číne ! Kapíto?

    • Pozor na dva kryptokomunistické ideologické projekty „Novej Zlatej doby vyspelého ľudstva“ – odbočím – porovnajte si filmy do 90-tych rokov /nie všetky sú také/ – väčšina je určená pre prijebané naivné obecenstvo – s vyspelými až sofistikovanými scenármi pre náročných uvažujúcich sa stretnete až neskôr, a novú vlnu „mystery a sci-fi“ – keď z realty vyrábajú – v štýle videohier – surrealitu – aby vypláchli mozgy mladej generácii. Teraz späť – komunizmu pripravovali informačné pole „humanisti socialisti“ – Puškin, Dumas, Zola. Medzitým angažovali dvoch buzerantov Marxa a Engelsa na produkciu ideológie marxizmu, s ktorým zbbli pol sveta, pretože ľudia všeobecne túžia po sociálnej spravodlivosti, spolupráci a humanizme – je to predsa ušľactilé. Skrátim.

     Pomaly vymiera posledná generácia, ktorá zažila komunistickú a nielen ideologickú totaitu „v mene socializmu“. Medzitým nastúpil internet a ľudia už neveria marxistickému gašparkovi. Sú kritickejší. Teda – treba na nich našiť niečo, čo ich intelektuálne až tak neuráža nejakými sprostými tézami – viď porovnaj so štekmi v starých filmoch – a zároveň ich udrží v ideológii komunizmu – teda – bude to sofistikovanejšie – ako lúštenie kržovky, ale – bude ich to stále smerovať k NWO – čo je systém neomarxstickej otrokárskej monarchie – pretože toto je cieľ manipulátorov!

     Takže – skrátim – vymyseli projekt utopického komunizmu – Zeistgeist, a vymysleli projekt „zmeny systému k lepším zajtrajškom“ na ezoterickej okultnej, astrologickej kozmickej /galaktickej/ a kvantovej úrovni – NESARA-GESARA. Plus projekt New Age – určený pre transformácie náboženstiev do jednotného náboženstva – univerzálneho – nepliesť si s Univerzom.

     O čom točím? Skoro ma jeblo, keď som si vypočul tieto tézy o Zlatom veku na SVCS – dávam link len na 1. časť /z 3/ – lebo ďalej nevládzem! Vyhľadajte si zvyšok v archíve SVCS.

     2022-11-23 – GESARA _ NESARA _ Zlatý _ Věk _ setkání 3 _ díl 1 /Setkání pošťáků – poslů budoucnosti/
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-11-23-gesara-_-nesara-_-zlaty-_-vek-_-setkani-3-_-dil-1/
     —————————————
     Túto časť maximálne vyplnil bývalý komunista, ktorý sa svojou minulosťou ani netají. Ide zároveň o hnutie „Zitko na hrad“. Kto nie je úplný debil – postrehne, že materiál sa veľmi podobá Tadesco produkcii /NESARA-GESARA, Trump, Q-anon/, ale to nadôležitejšie!!! Ak sú vám jasné ciele globalistov v našom gobálnom zotročení a Total Control – neujde vám, že zmena tzv. podvodného TRUST /Dôvera/ systému vlastnenia otrokov na GESARA – „spravodlvé občianstvo a podiel každého občana-Človeka na zdrojoch planéty“ – vyplácané z globálneho zisku /spomeňte si kurva na komunistickú tézu „Každému podľa jeho potreby“/ – musíte prijať tento nepodmienený príjem, musíte prijať novú, tzv. nezotročenú globálnu identitu, teda nie už tzv. identitu podľa námorného práva /súčasné rodné llsty, súčasné rodné-matričné čísla/ – skrátka „jedinečné ID číslo jedinečnej ľudskej bytosti na planéte“ /COVID 19/ – a to kvôli tomu, aby ste mohli čerpať podporu na svoje „projekty“ – ktoré však nesmú prinášať zisk – len úžitok! Hoci – nepodmienený príjem sa vám má vyplácať ako podiel na globálnom zisku! Kurva! A onedho – za jednu generáciu /čo sa rovná času potrebnému na výplach mozgov a preformátovaniu programu otrokov/ – budeme žiť v kvantovej spoločnosti – budeme meniť realitu a komunikovať v kvantovom priestore – budeme „kvantovať“ – a to podľa astologických – teda ezoterických-okultných pravidiel – prepojení na vesmírne pravidlá – ako „prebudené“ bytosti na vyššej úrovni! Čiže – táto GESARA nám zabezpečí sociálne istoty a vyššiu duchovnú úroveň. No v piči!

     V podstate týmto končím s touto SVCS ezoterickou-komunistickou „aternatívnou“ SRAČKOU! Za relevantný zdroj alternatvnych info na SVCS považjem už len VK z Aeronetu a Vítka. Odporúčam vypočuť si Vítkov report o „Bill Clintonovej“ mafii – pochopíte slovenských psychopatov a ich štátnu mafiu, prepojenie organizovaného zločinu a vlády a USA ambasády, pochopíte 1989 – prepojenie Deep State a KGB a vôbec štrukúriu globáneho organizovaného zločinu a ich bánk a bielych koní na najvyššej úrovni. To je sakra rozdiel v informáciách oproti tým ezoterickým-ideologickým sračkám na SVCS!

     2022-11-14 – 1/3 Clintonova vražedná mašinérie: Začátky guvernéra Arkansasu. Praní peněz přes síť amerických bank
     https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-11-14-1-3-clintonova-vrazedna-masinerie-zacatky-guvernera-arkansasu-prani-penez-pres-sit-americkych-bank/
     —————————————–
     Zhrniem – treba mať na pamäti, že ten najväčší boj sa odohráva na úrovni svetonázoru! Takže vôbec nejde o nejaké nevinné teórie o Zlatom veku! Je to presne ten najúčinnejší spôsob, ako nás dobrovoľne a s nadšením „budovateľov“ dostať do NWO koncentráku! Projekt GESARA absolútne nespomína čo so židovskými médiami, ktoré denne vyplachujú ľuďom mozgy – takže ako idioti môžete globálne „kvantovať“ na zmenu reality na „Zlatý vek“ koľko len chcete! Už len to, že to volajú zlatý vek je o Bálovi a zlatom teľati! Sabatisti! Pozri David Icke! A ten nespomína boj za demokaciu úprávo slobodných vlastniť otrokov/ – spomína BOJ ZA SLOBODU! a to namená aj v myslení!

     • Za socíku som mal ako žiak a študent veľmi rád dejepis – boli to pre mňa „príbehy“ – a kto nemá rád príbehy. Neriešl som, kto píše históriu – teraz viem, že príbehy môžu byť aj nepravdivé. Komunisti sa vtedy neoháňali demokraciou – taký bol plán – doviesť nás odporom ku komunizmu k demokracii – k vlastnému súhlasu s vlastným zotročením. A preto – hoci sme na dejepise preberali otrokársku spoločnosť – nikdy nebola spájané zároveň s demokraciou. O Aténskom štáte sme sa učili ako o vrchole gréckej kultúry – nikdy nie ako o vrchole demokacie spojenej s otrokárskym systémom. A preto sme po 1989 tak s nadšením vhupli do demokracie a postupne sa vzdali slobôd – „uvoľnených“ pádom komunizmu, a dobrovoľne si ako budovatela demokracie utiahli opasky chudoby v mene demokracie! Tak to bolo naplánované! Komunizmus – komunisti – sú niekde v strede slobodomurárskej pyramídy – plnia svoje úlohy a ešte nevymreli! Dnes sa transformujú ako hnutie Zeitgeist, NESARA-GESARA, New Age! Tak im to – nové generácie – opäť zožerte aj s navijakom! Lebo neznalosť histórie neospravedlňuje!

 6. Docvakáva vám tá schizofrénická lož globalistov, ktorí tvrdia /Kisinnger/, že treba znížiť populáciu ľudí na Zemi – a! – zároveň bojujú proti „covid pandémii“? Ktorá neprekročila úmrtnosť „chrípky“ a iných „morbusov“ Ale veď keďje to taký morbus – mali to nechať tak!

  Nie – oni sa nás rozhodli zabiť nie nejakým covidom – ako tvrdila a tvrdí tá kunda Peková o jeho pôvode „z jaskynky“ – ale ich jedmi a „vakcínami“, stresom, strachom, hladom, chladom, chudobou, médiami, inštitúciami, lekármi! V mene boja proi ôpadémii“. Tak jednoduché zabiť toho, kto verí svojim vrahom!

Pridajte komentár

*