Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Bill Gates a jeho globalistická kabala sa práve chystajú dokonať svoje ovládnutie sveta


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates a jeho globalistická kabala sa práve chystajú dokonať svoje ovládnutie sveta

(Ethan Huff, Natural News) Už nie je žiadnym tajomstvom, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) bola militarizovaná za účelom vytvorenia globálneho medicínskeho policajného štátu plne kontrolovaného globalistami.

Teraz tiež vieme, že hlavným sponzorským darcom vykonávajúcim dohľad nad WHO nie je nikto iný ako známy miliardársky eugenik a zloduch Bill Gates.

S Gatesom na čele WHO napreduje plnou parou smerom k implementácii celosvetového systému medicínskej tyranie, možno najvýraznejšie prostredníctvom blížiacej sa implementácie takzvanej „pandemickej zmluvy“.

Každý členský štát WHO bude právne viazaný touto pandemickou tyraniou. Dokonca to členské štáty nemusia jednotlivo schvaľovať, ba ani uznávať – ak to zakotví WHO, tak to bude musieť dodržiavať a podriadiť sa tomu každý.

Stručne povedané, „pandemická zmluva“ zruší princípy rešpektovania ľudskej dôstojnosti jednotlivca, ľudských práv a základných slobôd. Generálnemu riaditeľovi WHO, ako aj nevoleným regionálnym riaditeľom poskytne diktátorské právomoci a kontrolu nad svetom.

Už nebude viac súkromia, keďže cenzúra sa rozšíri do každej poslednej štrbiny ľudského života. A nakoniec k tomu všetkému budú celosvetovo povinné „očkovacie pasy“ a nástroje digitálnej globálnej identifikácie.

Koronavírus, respektíve Covid-19, bol len generálnou skúškou pre všetky tieto veci. Nabudúce, ako sľúbil sám Bill Gates, sa živé cvičenie stane realitou a uvrhne svet do absolútnej temnoty.

(Súvisiace: Pamätáte si, keď Gates vyvinul enzým nazývaný luciferáza na zahrnutie do vakcínových injekcií?)

Trump síce prerušil financovanie WHO, v skutočnosti len presmeroval financie do aliancie GAVI, ktorú tiež ovláda Bill Gates

Od svojho založenia v roku 1948, teda v tom istom roku, keď bol založený štát Izrael, WHO fungovala ako hovorca rôznych priemyselných odvetví. Od tabakového cez farmaceutický priemysel až po všetko medzi tým, WHO pôsobila v mene veľkého biznisu na úkor nás ľudí.

Doteraz boli chápadlá WHO obmedzené. Plánom však je, aby dosiahli a ovládli každý posledný kút na planéte Zem. A za to, čo čoskoro postihne miesta, ktoré nazývame našimi domovmi, je z veľkej časti zodpovedný práve zloduch Bill Gates a jeho globalistická kabala.

Bývalý americký prezident Donald Trump pozastavil všetko americké financovanie WHO. Mnohí si však v tom čase neuvedomili, že Trump jednoducho iba presmeroval tieto financie do aliancie GAVI, čo je „charita“ na distribúciu vakcín ovládaná, uhádli ste, Billom Gatesom.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Tieto peniaze určené pre GAVI pravdepodobne poslal Bill Gates späť do WHO v rámci lsti, ktorá sa stala normou v dnešnej politike. Ľavica bojuje s pravicou a pravica s ľavicou, ale za nitky ťahá vždy ten istý vták.

Majte na pamäti, že Bill Gates má viacero spôsobov, ako nasmerovať financovanie do WHO a na uskutočňovanie jej globalistickej agendy.

Robí tak nielen prostredníctvom GAVI, ale aj prostredníctvom neslávne známej Nadácie Billa a Melindy Gatesových, ako aj prostredníctvom Strategic Advisory Group of Experts (SAGE), UNICEF a Rotary International.

WHO má dvojročný rozpočet približne 4,84 miliardy dolárov, z čoho 1 miliarda dolárov pochádza priamo od Billa Gatesa.

Stručne povedané, Gates má extrémny vplyv na WHO, pretože platí za veľkú časť jej operácií, čo mu umožňuje nenáležitým spôsobom kontrolovať svetové záležitosti. V čase, keď USA prestalo financovať WHO, bol Gates oficiálne ich najväčším prispievateľom.

Záver

Gatesovým plánom je spustiť zdravotný plán „Jeden svet“, ktorý bude kontrolovať samotná WHO spolu s Organizáciou pre výživu a poľnohospodárstvo  (FAO), Programom OSN pre životné prostredie (UNEP) a Svetovou organizáciou pre zdravie zvierat (WOAH).

Všetky tieto skupiny spoločne plánujú odstrániť ľudské práva a podmaniť si celú planétu pod novú paradigmu medicínskej tyranie, ktorú si vymyslel Gates a jemu podobní.

Je to nimi naplánovaný „Nový svetový poriadok“, ktorý sa napĺňa priamo pred našimi očami. Za žiadnych okolností im ho však nesmieme dovoliť zrealizovať. Ešte je čas to zastaviť.

Najnovšie správy o Billovi Gatesovi nájdete na stránke Evil.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto je AKOŽE vrchol perverzity?! Takže akože už?! No a teraz – musím sa odbaviť aj ja, alebo musím čakať než sa odbavia oni – on?! Kokos! Povedzte mi – ako tento Event správne načasovať! Yes!!!

 2. Vystúpime z WHO a nič nemusíme realizovať. Tak ako sa skoro polovica Slovákov nedala očkovať proti údajnému veľmi nákazlivému Covid-19. A taký dezoláti ako ja sa ani netestovali a nenosili na tvári handry. Takže česť súdruhovia z WHO vládnite si sami a nezmysly si aj plnte a mne môžete viete čo…

  • Pozdravuj „svoju“ vládu a jej voličov! Lebo „demokracia“!

   • Volby u nás falšuje ESET, takže keby sme tých nakopali a poslali do šerešova tak by tie voľby dopadli úplne inak.

    • A co by asi tak ESET mal z vitazstva OLANO, alebo predtym SMERu ?

    • zatial nikto

     Eset robi tiez antivirus,ale pritom antivirovy program casto ani nie je potrebny,snad len na oskenovanie podozrivych suborov.Da sa zabezpecit aj inak a lepsie,najviac virusov som mal ked som pouzival antivirak bez tych ostatnych zabezpeceni.

     • Antivirový program je potrebný vtedy, ak ty ako predávajúci antivírusu vytvoríš ten vírus proti ktorému potom predáš antivírus. Myslíš že kto vyrába tie vírusy? Je to ako keď si v minulosti sklenári najímali bandy výrastkov, ktoré rozbíjali okná.

    • I ja si myslím, že voľby a – nielen na Slovensku (parlamentné i prezidentské) boli – hacknuté. Veď viď USA (Biden), kde je tisíc dôkazov o volebných podvodoch s hárkami, Brazília (Lulu), DE (Scholz), FR (Macron). Všade sú dosadené ich hracie figúrky.

     Potom sa pýtam, aká je motivácia ľudí ísť k voľbám, k referendu – ak viem, že sú sfalšované v prospech globalistov + satanistov?
     Prečo nikto z opozičných politikov – už dnes – neapeluje na to, aby bolo sčítanie volebných hlasov – paralerne a to 1/ počítačovo (a prečo práve cez ESET, keď nie je nezaujatý?!) a 2/ ručne (za jednotlivé volebné obvody) – a to za účasti ľudí – z relevantných strán ?!
     Pretože toto je akože – obrovský – lokálny i globálny – problém tejto tzv. Démon-kracie. Prečo už nekričí v danej veci – Mazurek, Blaha, Eštok? Je im to jedno, či im vezmú 5% hlasov a hodia ich – Progresívcom?!

     • Všetci títo hráči patria jedinému bábkohercovi! Je jedno ktorý z ich vyhrá „zápas – vyhráva vždy ich majiteľ!

     • A koniec – koncov – ÁNO!
      Čítala som, že – na Slovensku máme excelentne zvládnutú – transplantáciu penisov.
      Raz za štyri roky – vymeníme jedných – k*kotov za druhých – a hovoríme tomu – voľby! 👈

 3. !! DNEŠNÍ TOPKA !!
  Lékařská analytička ze CNN, Dr. Leana Wen, nyní vystupuje proti „vakcínám“ na kovid, které předtím od začátku spuštění „očkování“ plně obhajovala. Nyní se Wen staví i proti povinnosti masek. Podle ní zahalování obličeje ničí dětství a vývoj dětí apod.. 😀
  záznam: brighteon.com/e0cd25ec-0632-41cb-b9b5-877e713038cf

  (MĚNÍ SVŮJ NÁZOR! – MSM Vax propagandisté vystoupili proti očkování!)

  Wen dříve uváděla, např. že neočkovaní lidé by neměli mít dovoleno vycházet mimo své domovy. Lékařská analytička také označila ty, kteří odmítají nosit obličejové masky, za „masové vrahy“. :-DD

  Podle mě, náhlý obrat od „paní Wen“ se jeví jako zoufalý pokus zachránit se před tím, co se chystá pro ty, kteří podvod s ko*kovid prosadili, protože, v Šanghaji narozená Wen, jedna z nejagresivnějších zastánkyň lékařského fašismu ko*kovid, změnila stranu. Wen nyní trvá na tom, že její předchozí postoje byly založeny na tehdejší „vědě“, ale teď přichází nové informace a důkazy..

 4. Ako je mozne, ze sa doteraz nenasiel nikto na celom svete, kto by primitiva a psychopata Gaťesa poslal do pekla? Je toto normalne? A to sa tyka aj Schwaba a jemu podobnych uchylakov.

  • Možno je Gates príliš virtuálny! Kľúčovať sa dá akékoľvek prostredie – aj také, že buduje predstavu, že ten zmrd je medzi ľuďmi, ktorí ho obdivujú. V reáli – možno nevíjde zo svojej pevnosti.

  • Objektívne

   Pretože ide o úplne niečo iné o čom sa nikto nesmie dozvedieť a všetci zúčastnení ťahajú za jeden povraz. Len tak to dáva zmysel, že nikto zo zodpovedných nič proti tomu nerobí a všetko sa deje synchronizovane. Všetkým zúčastneným bol ponúknutý zlatý lístok prežitia ich samotných, ich rodín a vnúčat keď sa budú podielať na veciach, ktoré sú riadené z vrcholu pyramídy moci. Existujú na to podklady v prezidentských vykonávacích príkazoch už od Nixona.

   • Takze ludia s charakterom a zasadami nie je su, lebo KAŽDÝ sa da kupit??? Ale no … svet je predsa privelky.

    • Objektívne

     Nemá to nič spoločné s charakterom ľudí. Vesmírnu udalosť nezastavia ani tí najcharakternejší ľudia. Je všeobecne známe, že „oni“ dávajú vždy vedieť dopredu čo budú robiť. Zvyčajne len symbolicky, nikdy to nehovoria/nenapíšu priamo. Stephen Hawking niekedy pred 20 rokmi hovoril, že ľudstvo má nanajvýš 100 rokov. Nielen on vedel o najväčšom tajomstve, aj niektorí ďaľší astofyzici to vedia.

     • Proto taky ta Bible.Tam to krásně popsali.Lidstvo asi nevymře ale asi dost prořídne.

 5. Protoze jeste nikomu neprekazeli do te miry, ze by musel vzit nejakou zbran a sejmout je. Navic jsou ti dva jakoby dosah beznych lidi takze nevim komu z beznych lidi by to stalo za to – takova vyprava.
  A pohunci na vyssich mistech to neresi.
  A take neni jiste zda jeste ziji. Tezko rict.

 6. Protoze jeste nikomu neprekazeli do te miry, ze by musel vzit nejakou zbran a sejmout je. Navic jsou ti dva jakoby mimo dosahu beznych lidi takze nevim komu z beznych lidi by to stalo za to – takova vyprava.
  A pohunci na vyssich mistech to neresi.
  A take neni jiste zda jeste ziji. Tezko rict.

 7. Ak je človek naozaj Človekom, koná podľa svojej slobodnej vôle. Nie podľa zločineckých organizácií ako je aj who, osn a pod. Sila Človeka je nepredstaviteľná.

  • Podla zakona o slobodnej voli nemozu padle entity cloveka do nicoho nutit. Mozu ho lakat, klamat, nahovarat a ovplyvnovat az do takej miery, ze sa to rovna vydieraniu az muceniu. Ale nemozu ho priamo nutit. To by uz porusili pravidla hry a Bozie zakony by ich mohli viac trestat ako ked to robia nepriamo. Takze vzdy si clovek moze vybrat – pouzit slobodnu volu. Vzdy.
   A potom je vlastne clovek vinny – ked sa nechal zlomit ci nalakat – lebo sa rozhodol sam – i ked pod tlakom ale sam.
   Treba sa najprv zbavit vnutornych parazitov v sebe samych – bez toho tych vonkajsich neporazime, nezbavime sa ich. Kazdy kto tvrdi ze ak vyhubime fyzicky celu strukturu Globalnej moci tak to bude na Zemi lepsie tak je bud naivny blazon alebo idiot a v skutocnosti patri k nim a pracuje pre nich! Je vela takych co by chceli zabijat vonkajsich parazitov ale tych co maju v sebe nechavaju na pokoji!
   Na tych to zlo sveta stoji – tam ma skrytu oporu!

   • Áno Achnaton. Len tých Človekov až tak veľa nie je. Vedomie väčšiny dnešných ľudí je na biednej úrovni. Kvôli svojmu komfortu, o ktorý aj tak prídu, nechajú so sebou robiť všetko, čo si parazit zmyslí.

 8. Kol dokola v rôznych článkoch takmer to isté (nie len na Bádateľovi). Osobne si nemyslím, že Bill Gates je na špici pyramídy zla, ale má pre svoju agendu od tých nad ním zelenú. Stále mi však uniká jednota podriadenia sa všetkých krajín WHO. Vzácne sa dohodnú na sanitárnom, celosvetovom terore Čína, Rusko, USA a ich vazali v EU ??? Ukrajinský konflikt, spor o Taiwan, atď., tomu nenasvedčujú.

  • globálne organizovaní slobodomurári!

   • hľadač pravdy

    Oldo tomu ale stále nechce veriť!

    Oldova reakcia na môj prvý rozsiahlejší príspevok k téme slobodomurári (takmer na deň presne pred rokom – 6.1.2022):
    https://www.badatel.net/byvaleho-viceprezidenta-pfizeru-sokovalo-ze-100-vakcinovych-umrti-sposobilo-len-5-sarzi/#comment-123135

    Ako tu už vyššie uviedol ,,Objektívne“:
    ,,Je všeobecne známe, že „oni“ dávajú vždy vedieť dopredu čo budú robiť.“

    Väčšina si to ale neche pripustiť, ľudia to nechcú vidieť a nechcú to počuť…. tak si to potom musia zažiť!

    • „Hľadač pravdy klame.“ Nikdy som nič také nenapísal.

     • hľadač pravdy

      Oldo,

      ja samozrejme neviem, či čítaš moje príspevky, ale minimálne pod ten môj rozsiahlejší príspevok o slobodomurároch spred roka (odkaz naň je tu vyššie o 16:53 hod.) niekto pod menom ,,Oldo“, reagoval, čo si každý môže pozrieť!

      P.S.: Meno ,,Oldo“ je totožné, a aj ornament ja na prvý pohľad takmer rovnaký, ale po bližšom porovnaní symbolov sa veľmi mierne odlišujú. Takže to vyzerá, že tu vystupujú DVAJA prispievatelia pod jedným menom ,,Oldo“, ktorí majú takmer úplne rovnaký aj symbol pri svojom mene, čo je teda mimoriadna ,,náhoda“.

      Ak je to tak, že ,,Oldo“ z tejto diskusie je iná osoba, ako ,,Oldo“ z reakcie vyššie spred roka (Oldo, 06/01/2022 at 18:57), tak v takom prípade sa Ti ,,Oldo z tejto diskusie“ O S P R A V E D L Ň U J E M!

      Potom iba krátka reakcia na vetu:

      ,,Stále mi však uniká jednota podriadenia sa všetkých krajín WHO.“

      => vlády VŠETKÝCH štátov sveta bez rozdielu, všetky parlamenty (,,vládne koalície“ aj ,,opozície“, do parlamentov nie sú vpustené strany, ktoré nie sú pod kontrolov lóží) a všetci ,,vodcovia“ všetkých štátov sveta – ,,prezidenti“, králi, sultáni, emírovia, atď., všetci sú členmi slobodomurárskych lóží. Niektorí sú iba ,,obyčajní“, ,,národní“ slobodomurári a niektorí patria k najvyšším nadnárodným pra-lóžovým slobodomurárom (prezidenti, králi, sultáni, emírovia, predsedovia vlád a podobne)!!

     • hľadač pravdy

      ….tak predsa len ,,jeden Oldo“ s JEDNÝM ROVNAKÝM SYMBOLOM pri mene, to už je vážne KONEČNÁ!!

     • „Hľadač pravdy“ je dezinformátor. Namiesto linku (ktorý aj tak málokto otvorí) mal uviesť môj krátky komentár. Keďže to neurobil, uvádzam doslovný prepis: „Ak je to všetko naozaj tak, slobodomurári majú svet plne v hrsti, môžeme pokojne zabudnúť na akýkoľvek odpor a fatalisticky sa zmieriť so svojim osudom. Podľa hesla Hlavou múr neprerazíš.“
      Redakcia Bádateľa by mala k predmetnej dezinformácii zaujať stanovisko.

    • „Hľadač pravdy“ je dezinformátor. Namiesto linku (ktorý aj tak málokto otvorí) mal uviesť môj krátky komentár. Keďže to neurobil, uvádzam doslovný prepis: „Ak je to všetko naozaj tak, slobodomurári majú svet plne v hrsti, môžeme pokojne zabudnúť na akýkoľvek odpor a fatalisticky sa zmieriť so svojim osudom. Podľa hesla Hlavou múr neprerazíš.“
     Redakcia Bádateľa by mala k predmetnej dezinformácii zaujať stanovisko.

   • Prý většinu dění mají pod palcem jezuité.

 9. kvakcína je sloboda

  ak dnes niekto oznámi, že do kín prišiel super film, tak všetci naň pôjdeme?!
  NEHRAJTE ich HRU!!!!
  mám osobnú skúsenosť: v čase najväčšieho lokdavnu, keď bolo zakázané cestovať medzi okresmi, som šla k dcére cez dva okresy!!!! nikde ani noha – žiadne kontroly som nestretla, ani žiadne policajné auto!!!!

  • Já jsem byl městském lese 3. km za a ním zjistil jsem z cedule že tam zabavovali sekerky a pily lotrům co chtěli topit zadarmo. Jezdil jsem na zahradu s chajdou protože přes lockdown a zdržování se v bydlišti to považuji také „bydličem. 🙂 A garáže byli neotevřeně otevřené se soudky a pípami.

   • Toš si lop-toš! Spisovne – nezbedník. Po novom – odmietač a asociál a degenerát!

    Inak – ako môže niekto – kvôli deťom – nechať v chalupe nezabezpečený chlast?

  • Cez tieto lockdawny som tiež nedbal na výzvu a išiel som do hôr. Z diaľky som videl jeden transport zbraní, ktorý v tom týždni smeroval tam, kde je teraz vojna. V ten týždeň alternatíva hlásila až 17 takých transportov. Všetky smerovali po rôznych trasách na východ.

   • A teraz čo myslíš – prečo vyrábajú také teplo? Je neskutočný humus pracovať v mrazoch so železom!

  • Myslim,že rok 2020 zakaz navstev cintorinov na dušičky.Všetci na webe vypisovali a nadavali na tento despoticky lockdown,ja som sadol do auta a išiel som v Bratislave na Vrakunsky cintorin predtym sa nazyval Ružinovsky cintorin bez nahubku som navštivil jeden z najvačšich cintorinov v Bratislave.Nikde ani človiečika za cca. hodinu čo som stravil na cintorine som stretol asi 20 ludi, na dušičky kde by inak bolo ludi ako v prvomajovom sprievode.Po tejto skusenosti som vedel, že je zle a že slovensky narod je ochotny sa podvolit akemukolvek teroru.

 10. Oni sa vyhlásili za boha, ako som pochopila, tak aj krajina co nepodpíše sa musí podriadiť. Takže blbosť a strašenie.
  Niekedy podozrievam bádateľ, že vlastne svojim článkami, nie že ľudí informuje a otvára oči, ale napomáha globálnemu strašeniu ľudí a vytváraniu pocitu prehry ľudstva.

 11. Len mi stále nie je jasné, kto ich môže zastaviť, ak im idú takmer všetky vlády poruke? Avizujú sa nejaké procesy akože v pozadí, no to môže byť iba čičíkanie ľudí, aby im bola daná falošná nádej, no vzoprieť sa nedokáže nikto.

 12. NWO-reality

  Řešením je – vystoupit z WHO.

  • Objektívne

   + vystúpenie z EU/NATO + znárodnenie strategických podnikov…
   To ale nemá žiadna politická strana v programe, ani tá Ficova. Všetci potrebujú byť prisatý na eurofondy ako na cecok.

  • Stačí predať Gatesovi „náš podiel vo WHO“! Teraz vlastní 80% WHO!

 13. Mimo tému – dnes som stretol nádhernú drobučkú vzdelanú inteligentnú a žiariacu Vietnamku, ktorá sa mi prihovorila echt ľubozvučnozu slovenčinou! Z fleku som sa platonicky zamiloval a keby sa dalo – okamžite by som si ju adoptoval! Od prvej sekundy niečo preskočilo a okamžite sa mi otvorilo srdce! Takto si predstavujem krásneho, intelektuálneho a duchovného človeka! Asi to bolo tým, že som si spomenul na situ, keď som za socíku sa veľmi veľmi ponáhľal na medzimestský autobus a na jednom námestí som stretol nádhernú žiarivú Vietnamku s mierne kučeravými vlasmi a nie až tak šikmými očami – usmiali sme sa na seba a išli sme ďalej – niečo mi nedalo – otočil som sa a ona tiež. Sme si zakývali a dodnes ľutujem, že som sa na ten autobus nevysral, ale to by bola „absencia“ – išlo o striedanie smien a odovzdanie-prevzatie pracoviska po týždňovke a kolegovia tiež potrebovali domov. Ach jo. Neskôr mi napadlo, že som ju mohol „vystáť“ /na lavičke/ o rovnakom čase na tom námestí, ale nejako som to v sebe zahlušil. Ide o to, že na VŠ som mal najlepších kamošov práve Aziatov z Indočíny, pretože oni v sebe tú duchovnú kultúru napriek komunistickému jarmu v sebe majú stále a dá sa s nimi rozprávať na tejto úrovni. Prosto nie sú to plytkí ľudia – aj keď nemajú európske vzdelanie. A myslím, že toto je to – nie „kultúrne“ – ale civilizačné duchovné obohatenie našej krajiny. Nikdy som nevidel Vietnamca či Číňana sa tu rozdrapovať.

  • Pekne si to napísal Maroš o žene z Vietnamu do ktorej si sa platonicky zamiloval vidím ťa v inom svetle ako doteraz tvoj cit k ženám je prekrásny vidím, že si muž ktorý má úctu k ženám ktoré sú jemne a citlivé , pohrdaš ženami bezcitnými a vulgárnimi tým som si istá …

   • Ide o to, že indočínske aziatky naozaj ostávajú ženami, dámami, spoločníčkami, priateľkami – sú nesmierne vnímavé /empatické/ a graciózne . žiaden feminzmus a „emancipácia“ – stále sú to ženy! Ja som zažil Laosanky – na vianoce – a to bol teda zážitok! To bol tak elegantný a precítený a vzájomný večer, aký som už potom nikdy nezažil! Ono sa hovorí, že muž, aby bol šťastný, potrebuje francúzsky byt, americký príjem, čínske jedlo a ázijskú ženu! Naše ženy sa veľmi zmenili – už to nie sú tie babuľky.

    • Naše „babuľky“ – pózerské, sebestredné, baživé, chamtivé, vnútri hrubé, podlé a zlomyselné, pomstychtivé, „ctibažné“ materialistické a materiálne promiskuitné marxistické židule a vypočítavé neverné fľandry! „Dámy“, ktoré majú problém so všetkým, zatiaľ čo skutočná dáma nemá problém s ničím /to hovorí protokol!/.

     • Nemám k tomu žiadny komentár si proste muž ktorý sa vyzná aj v protokoloch ten je dnes potrebný hoci nemám výhrady k normálnym ženám s vrodenou inteligenciou trochu vyladenou IQ bez pretvárky +++

    • Maroško ty o čom točíš? Keď sa ti nepáčia Slovenky (ale skôr asi ty im), tak choď do Laosu a tam aj ostaň. Tam si môžeš kúpiť za facku 9 ročnú prostitútku a trtkať ju priamo v chatrči rodičov.
     Asi toto si mal na mysli, však? A Aziatky sú niečo podobné, stačí si pozrieť tik-tok a tie ich vymleté videá, kde natŕčajú svoje rite.
     Slovenky sú krásne, múdre a temperamentné ženy, ktoré sa podmania len ozajstnému mužovi a džentlmenovi. Nie každému chumajovi…

  • Ja ano !

   • Myslíš rozdrapovať? Na Miletičke? Tam to funguje tak, že títo trhovníci zamestnávajú Slovenky a Slovákov – aby znášali to, keď im tam organizované slovenské, rómske bandy kradnú tovar! Naši ľudia sa nemajú čas ani vyšťať – stačí, že sa otočí a dva páry čižiem v piči! A treba si spomenúť na ten masaker Vietnamcov, ktorých vyvraždili a okradli. Samozrejme že sú nervózni, keď ich miestni neustále okrádajú! Ale veď povedz svoju skúsenosť ty!

    Aziatske zvyky sú založené nie na láske, ale na rešpekte! A niekedy až prehnane na úctivosti. Čo zaseješ – to zožneš. Arogantní blbci vždy zasievajú pohŕdanie a žnú nenávisť!

 14. Ignoroval som covid teror a vladu, budem v tom pokracovat. To je jedina cesta a debily nech sa hrnu do priepasti pripravenej satanistami. Je mi zle ked vidim, kolkym absolutne nevadi, ze sa neustale pre par drobnych upisuju nejakymi kartickami zliav v roznych sietach potravin, vsade platia kartami a pod. a kaslu na nejake sukromie, slobodu a pod. Kvoli takymto idiotom to musi prist a takyto idioti su zarucene aj ockovani… Svet sa musi ocistit. Bude to bolesti a tazke, ale inej cesty niet !!! Alibizmus, egoizmus, komfort, lahostajnost, samolubost… to su vlastnosti tych, vdaka ktorym je svet tam, kde teraz je!

  • Kde zijes? Na Marse? Nebudes verit, ale su ludia, ktori su na tieZLAVY odkazani. Ty zrejme NIE !!! Tak radsej bud ticho….

   • Je to tak – tiež som ako nezamestnaný prežíval na zľavách a o chlebe a o vode. A myslím, že to bola zároveň najlepšia príprava na to strádanie, čo nás čaká. „Sýty hladnému nikdy neverí!“ – ale hladní automaticky nie sú tí spravodliví – nie každý vie ovládnuť svoj hlad a zachovať si ľudskosť, nebyť zviera, kanibal, vrah. Čiže z mojej skúsenosti neplatí, že „Chudoba cti netratí“ – práve naopak! Toto príslovie je skôr myslené akože „chápeme ich poklesok spôsobený hladomorom“, ale skutoční statoční ľudia si zachovávajú morálku aj na hrane života!

    • Skutočný Človek sa musí vo všetkých situáciách odlíšiť od demoralizovanej lúzy, a preto zje v súkromí aj odpadky, keď je to nevyhnutné, ale na blížneho aby prežil nesiahne.

 15. Třináct životů cz dabing 2022.mp4
  https://ulozto.net/file/pOot5uU5Pxvg/trinact-zivotu-cz-dabing-2022-mp4#!ZGSwAmR2AmMvAQD5BTSzZmAxAQAwLJq2rSObFRMSDaIxDGNlLt==
  ——————————————-
  Film, na ktorom si môžete uvedomiť, že zatiaľ čo celé Thajsko sa zmobilizovalo, aby záchránilo život 13 chlapcov, ktorí ako futbalová jedenástka + tréner a rozhodca – za odmenu – navštívili obrovskú jaskyňu, v ktorej uviazli po monzúnovom daždi – a celé Slovensko gniavi a rozkladá a zabíja menej ako 13 vyjebancov!

  Treba strpieť začiatok filmu v thajčine – dabing začne až príchodom elitných potápačov zo zahraničia. Neskutočné výkony na hranici nielen technických možností výstroja, ale i psychických a fyzických – mnohokilomerové ponory v stiesnených pomeroch, kde len z toho nezošalieť bol nadľudský výkon. Podľa skutočnej udalosti. Pri záchranných prácach zomreli „len“ dvaja potápači thajských NAVY Seals – jeden sa nešťastne zachytil a unikol mu vzduch, druhý zomrel na následky otravy krvi z povrchových zranení. Potápačom sa podaril husársky kúsok – chlapcov, ktorí by sa inak časom udusili – transportovali anesteziologicky uspatých ako „balíky“. Prežili všetci. Zaujímavý bol prvý kontakt s chlapcami – „spolupracujeme ako jeden tím – žijeme vďaka trénerovi, ktorý nás naučil meditovať!“ Fantastickí mladí ľudia – s pokojom, odovzdaním, odhodlaním. A fantastickí potápači – opakovane a opakovane do toho istého pekla! Toto si pozrite! Tam je jasne vidieť, ako v kritickej situácii funguje ľudská duchovná kultúra, ktorá vďakabohu ešte existuje!

  • „Zaujímavý bol prvý kontakt s chlapcami“ – po 10 dňoch bez jedla, v chlade a tme na kameňoch jaskyne – ale s vysokou morálkou! Deti!

 16. Začal by som obesením všetkých poslancov EU a úradnikov, ktorí toto schválili: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/eu-schvalila-system-osobnich-uhlikovych-kreditu-kazdy-obcan-bude-platit/ ! Toto je totálona vlastizrada a kadý politik a vláda, ktorí to budú dodržiavať patria minimálne do basy za vlastizradu ! Dobre vieme, aký je to podvod s CO2 a som zvedaví, ako dlho to budú ofce tolerovať !

  • A že „verejnosť proti násiliu“! Treba to prosto začať likvidovať! Vykopnúť dvere rodinám EU poslancov! Žiadne zatvárať do blázninca! Likvidovať! Vieme, ako hlasovali naši či českí poslanci? Nepozrel som číslo zasadania a veci.

 17. Nikto z nás tu nezažil, ako sa začalo SNP v roku 1944. Kým ešte žili pamätníci, tak som ich pozorne počúval a povedali mi, že Slováci SNP nechceli. Celé ho zorganizovali a vyzbrojili dôstojníci zo Sovietskeho Zväzu. Teraz by sa možno aj pár ľudí našlo, ale už niet zbraní.

  • Áno, a pamätníci vraveli aj dôvod prečo ho nechceli. Pretože za Slovenského štátu sa mali obyčajní ľudia na Slovensku najlepšie v novodobých dejinách.

  • SNP organizoval a financoval guvernér Slovenskej národnej banky Karvaš s vedomím Beneša, ale aj neoficiálne Tisa! Začať ho malo slovenské vojsko v plnej údernej sile! Aby sa tak nestalo – útok predčasne spustili sovietski inštruktori a partizáni – kpt. Jegorov, ktorí sľúbili veleniu SNP, že tak neurobia! Kurvy to urobili preto, aby SNP predčasne vykrvácalo a mohli sem sovieti ako osloboditelia – po tom čo na Dukle vykrvácala elita čs. armády – vpadnúť! Už vtedy Slovensko a Česko bola dohodnutá sovietska zóna po dohovore na Jalte! Teda – po predčasnom a samozrejme neúspešnom útoku na nemecké vojsko – Nemci preventívne odzbrojili slovenskú armádu! Abý potom vypuklo zúfalé povstanie bez hlavnej údernej sily armády! Banská Bystica padla, pretože celá osádka aj velitelia boli nadrbaní ako prasce – svedectvo G. Husáka.

   „Výročie Slovenského národného povstania je obdobie, kedy by sme si mali pripomenúť aj velikána súčasných dejín Slovenska, ekonóma a guvernéra Slovenskej národnej banky Imricha Karvaša. Náš uznávaný ekonóm okrem funkcie guvernéra SNB viedol aj Najvyšší úrad pre zásobovanie vojska (od 1942), kde sa dostal do styku s odbojovými skupinami a slovenskú dovoznú a vývoznú spoločnosť Dovus, prostredníctvom ktorej donútil výrobcov a vývozcov viac obchodovať s neutrálnymi štátmi ako s Nemeckom.

   Imrich Karvaš svojou schopnosťou strategicky myslieť zachránil pre Slovákov rezervy v striebre, zlate a peniazoch v objeme viac než 4 mld. korún, čo predstavovalo hodnotu celého ročného štátneho rozpočtu. Imrich Karvaš povstalcom priamo cez svoje možnosti vyplývajúce z funkcií, či nepriamo cez svoje konanie v prospech národného hospodárstva zabezpečoval potrebné finančné a materiálne zdroje. Rôznymi kľučkami pri odpovediach na požiadavky Wehrmachtu sa mu podarilo zamedziť vytvorenie dvoch slovenských vojenských divízií pre posilnenie východného frontu (1943), keď utajil 20tisíc párov vojenskej obuvy, ktoré sa neskôr použili na vystrojenie povstaleckej armády. Dvojitým účtovaním na Najvyššom úrade pre zásobovanie sa mu podarilo pre potreby Povstania vytvoriť a zatajiť rezervu 400.000 litrov benzínu, ktorá sa začiatkom roka 1944 rozrástla o ďalších 600.000 litrov. Úrad pod jeho vedením predzásobil obyvateľstvo potravinami na mesiace august, september, október a presunul zásoby obilia na stredné Slovensko. Po bombardovaní rafinérie Apollo sa pod zámienkou záchrany hospodárskych hodnôt presunulo väčšie množstvo motorových vozidiel a pneumatík do stredných oblastí Slovenska.

   Všetky finančné toky, ktoré boli potajmä uvoľnené pre potreby Povstania zo Slovenskej národnej banky sa podarilo zdokumentovať a zúčtovať. Od zimy a na jar 1944 sa dali do pohybu 4 mld. Slovenských korún, ktoré sa presúvali z miesta na miesto po štáte tak, aby nevzbudzovali podozrenie gestapa. Výsledkom operácie bolo, že 30. augusta mala povstalecká centrála Národnej banky k dispozícii 3 mld. 541 mil. 398 tis. korún. t.j. 2/3 celoslovenských zásob peňazí. Do konca vojny za svoje rozhodnutia chrániť slovenské národné hospodárstvo a podporiť SNP prežil v koncentračnom tábore. Komunisti sa ho taktiež báli a uväznili ako nebezpečného intelektuála a buržoázneho národohospodára. Rehabilitácie sa dočkal počas Pražskej jari.“
   https://www.linkedin.com/pulse/ako-ekon%C3%B3m-karva%C5%A1-financoval-snp-ladislav-smoro%C5%88

   https://www.youtube.com › watch?v=_dffsATzdYQ
   Financoval som SNP Lenka – YouTube
   About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators …

 18. vladimire, zb rane su,len nie u vsetkych………

  • Naše zbrane budú tieto ak získame tieto schopnosti, už som ich zavesil na nasledujúcu stránku, ale dám ich aj sem, nech sa čo najviač ľudí dozvie o zakázaných schopnostiach každého človeka, ktoré na nete nenájdete. Sú to nadzmysly, ktoré môže ovládnuť každý človek, ak dodrží určté pravidlá a získané nadzmysly nezneužije iba pre seba:
   ANIMÁ – schopnosť zmenšiť telo
   MAHIMÁ – schopnosť zväčšiť telo
   LAGHIMÁ – schopnosť odolávať zemskej príťažlivosti
   VAŠITÁ – schopnosť nebyť závislý na hmotných zákonoch
   ANUMITVA – schopnosť nepociťovať hlad a smäd
   MANÓDŽAVA – schopnosť pohybovať sa rýchlosťou myšlienky
   KÁMARÚPA – schopnosť zobrať na seba ľubovoľnú podobu
   SVAĆĆHAND MRITJU – schopnosť opustiť telo podľa vlastnej vôle
   ADVANDATVA – schopnosť nebyť rušený telesnými pocitmi, ako je zima, teplo atď
   PRÁPTI – schopnosť neobmedzeného vedomia
   PRAKÁŠJA – schopnosť sledovať všetko, čo sa deje vo všetkých sférach vesmíru DÚRŠRAVANA – schopnosť počuť na akúkoľvek vzdialenosť
   DÚRDARŠANA – schopnosť vidieť na akúkoľvek vzdialenosť
   DÉVA KRÍDÁ DARŠAN – schopnosť vidieť do astrálneho sveta
   JATHÁSANKALPA SIDDHI HÓNÁ – schopnosť splniť všetky priania
   TRIKÁLDARŠITVA – neobmedzené poznanie minulosti, prítomnosti a budúcnosti
   JATRA KÁMÁVASTÁJITVA – schopnosť zhmotňovať predmety
   PRÁKÁMJA – schopnosť prekonať prekážky, ktoré vznikajú pôsobením piatich prvkov
   AGNJÁDI STAMBHANA – schopnosť kontrolovať prvky a odolať účinku škodlivých látok, ako je jed a podobne
   PARKÁJÁ PRAVÉŠA – schopnosť vstúpiť do cudzieho tela
   ÁGJÁ PRATI HAVÁ GATI – schopnosť sa preniesť na ľubovoľné miesto
   PARIDHITÁBHITAGJÁ – schopnosť telepatie
   APARÁDŽJA – neporaziteľnosť
   DÚRDARŠITÁ – schopnosť ovládať všetky božie sily okrem sily stvoriť a zničiť vesmír

 19. V princípe stačí trochu “tvrdohlavosti”, vlastnej snahy ísť proti prúdu, odhodlania a sebadôvery vo vlastne rozhodnutie 😀 Ja som povedal, že sa nedám zaočkovať, ani keď budem posledný v našom krajskom meste, poznám človeka, ktorý sa nepodvolil ani pod hrozbou vyhodenia z práce, poznám ľudí, ktorí cestovali po EU bez testov a bez očkovania… Keď som bol napr u lekára a skúsili na mna niečo s očkovaním, tak som im to slušne ale rázne vysvetlil a zrazu bol pokoj a totálny rešpekt, zažil som zdravotníkov priamo v nemocnici, ktorí za vrcholiaceho covid šialenstva pracovali bez respirátora a nemali problém rovno povedať, že oni sa na to nehrajú…. a podobných prípadov existuje určite množstvo… takze sila aj individuálnej masy je znacna… Stačí trochu sebaúcty a snahy o orinalitu 😀 alebo len jednoducho neuhnút zo svojho presvedčenia…

 20. Ľudia, nedajte sa manipulovať. Ja sa odmietam podieľať na celosvetovom biznise, pri ktorom ide len o to, aby sa nenažranci ešte viac nabalili. Všetko je to len podvod na ľuďoch, im nezáleží na našom zdraví, práve naopak, ide im o klientelu. Neverte ani vlastnému doktorovi, ktorý vás tlačí do očkovania, aj jemu ide len o bonus. Stačí nám zdravý sedliacky rozum – riaďte sa ním. Nepodporujte falošné projekty. Modlime sa za to, aby nás vyššia moc očistila raz a navždy od takýchto parazitov. Prosím, Bože, očisti tento chorý svet od falošných diktátorov! Zbav nás ľudí, ktorí nám diktujú a zakazujú! Ponechaj pri moci len takých, ktorí nám budú pomáhať!
  Amen.

Pridajte komentár

*