Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Sledujte ako konope ničí rakovinové bunky pod mikroskopom


Print Friendly, PDF & Email

Sledujte ako konope ničí rakovinové bunky pod mikroskopom

Nie je žiadnym tajomstvom, že konope sa vďaka svojim silným účinkom používa pri liečbe rakoviny. Tieto informácie prezentujú mnohé vedecké štúdie, ktoré sú v súčasnosti dostupné každému z nás.

Výsledky liečby u ľudí sa líšia v závislosti od štádia ochorenia.

My vám dnes prinášame štúdiu, ktorá zistila niečo prelomové.

Ako konope účinkuje na rakovinové bunky

Vo videu nižšie (v angličtine) môžete vidieť, ako konope ničí nádorové bunky, pričom tie zdravé nepoškodzuje.

Pôvodne o tom hovorí Paul Armentano, vedúci analytik pre Národnú organizáciu pre reformu zákonov marihuany.

Kanabinoidy, biologické aktívne látky vyskytujúce sa v konope, dávajú ľuďom nádej, že zvíťazia nad rakovinou.

Tieto informácie prenikli na verejnosť v roku 1970, ale len pred nedávnom sa o nich začalo diskutovať oveľa viac. Ako uvádza denník Washington Post  v článku z 18. augusta 1974:

„Kanabinoidy spomalili rast rakoviny pľúc, rakoviny prsníka a leukémie u laboratórnych myší a predĺžili ich život až o 36 %.“

Túto výskumnú štúdiu do značnej miery pochovala americká aféra Watergate z roku 1972, pri ktorej do sídla Demokratickej strany v komplexe Watergate násilne prenikli pracovníci republikánskeho prezidenta Richarda Nixona a umiestnili tam odpočúvacie zariadenie.

Bola to prvá z mnohých správ, ktoré preukázali účinnosť konope ako lieku proti rakovine.

„U laboratórnych zvierat liečených v priebehu 10 dní s dávkou delta 9 THC (tetrahydrokanabinolu) bol zaznamenaný oneskorený rast rakovinového nádoru.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

U myší liečených po dobu 20 dní s dávkou delta 8 THC a CBN (kanabilu) došlo k zníženiu pôvodnej veľkosti nádoru.“

Výskum konope a rakoviny

Rakovina je vážna a v súčasnosti ňou trpí veľa ľudí. Existujú mnohé faktory, ktoré vplývajú na vznik tohto ochorenia. Od genetickej predispozície, cez životný štýl, až po chronický stres.

Z mnohých príbehov onkologických pacientov vyplýva, že chemoterapia, nádej, viera a zdravá strava sú tie najdôležitejšie aspekty úspešného vyliečenia.

Mnohí z nich píšu o účinkoch konope, ktoré im pomohlo sa vyliečiť.

O protirakovinových účinkoch konope sme už dávnejšie písali v článku s názvom: Konope lieči rakovinu a štátne úrady to celý čas vedia. Tu sú dôkazy.

Tento výskum je pre súčasnú medicínu určite prelomový a dáva nádej mnohých chorým ľuďom. Vyskúšajte konope aj vy, či už pri prevencii alebo pri liečbe.

Na slovenskom trhu sú dostupné mnohé výrobky z tejto rastliny, ako sú konopné semienka, konopný olej, konopná múka, či rôzna kozmetika.

Odporúčame vám vyskúšať výrobky v bio kvalite.

Záver

Budeme radi, ak sa s nami v komentároch podelíte o svoje skúsenosti s konope pri liečbe rôznych ochorení.

Možno tým pomôžete mnohým, ktorí to potrebujú.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: alaskanhashqueen.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. má niekto skusenosti s konope pri alzhaimerovej chorobe?

  vďaka za každy radu

  • Na neurodegenerativne choroby sa s úspechom využívajú odrody bohaté na CBD ktoré je však u nás tiež nelegálne, aj keď je nepsychoaktívnou zložkou konopy.
   viac na medicann.sk, informatívne videoprednášky z cannafestu nájdete na Youtube

  • Moje zena ma PSP nemoc ,ktera patri dohromady s Parkinson a Alzheimer ke skupine nemoci Taupatien. Udelal jsem podle Rick Simpsona tzv “ Phoenixovy slzy“ /najdete na YT navod/. Bohuzel, vlivem THC se jeji stav temporär zhorsil. Kdyz vidite ta vsechna svedectvi uzdravenych z rakoviny, rozhodli jsme se zkusit to take proti PSP. Clovek se chyta kazde moznosti. Specielne Alzheimer zlepsila amer. novinarka u sveho muze cocosovym olejem, 2x denne lzicku, viz video na YT. Suerte.

  • To, ze trava lieci rakovinu je si myslim blud. Aspon teda ja nepoznam nikoho, komu by to rakovinu vyliecilo, Ale kto v to veri, tak aspon psychicky mu to snad pomaha.
   Ja by som chcel odkazat na „novu germansku medicinu“, ktora za alzheimerom vidi dusevny konflikt/sok, konkretne nejaka brutalna odluka od niekoho/niecoho …. tak bolestiva, ze sa telo snazi odpojit od reality aby „to nebolelo“. Biologicke riesenie je teda necitit, nepamatat ….
   Pripajam odkaz, kde sa o tejto medicine (pozor, toto nieje alternativna medicina) mozete dozvediet viac, aj ked v nasom jazyku o tom vela informacii asi nenajdete.
   http://terapie.doktorka.cz/nova-germanska-medicina/

 2. To je všechno pěkné….. ale všechno má svou příčinu. A o těch příčinách, se toho moc neví, nebo snad ano?

 3. Priznám sa nezostava mi len veriť, lebo lebo nejako netuším ako vyzerajú bunky THC a ani rakovinové :-), takže keby niekto povedal o tom videu opak, tak aj to je možné.
  Ale keďže vášmu portálu dôverujem, tak idem zháňať :-D, alebo radšej nie aby vás neobvinili z propagacie drog. Nie nie fajčiť trávu nikdy nebudeeem aj keby som zomrieť na rakovinu

 4. Vážená redakcia Bádateľ.net,

  Prečo Ste vymazali podrobný článok s presnými protokolmi a pokynmi na vyliečenie rakoviny:
  Vyliečme sa z rakoviny len za 35 dní.

  Okrem MMS protokolov na vyliečenie z rakoviny na nete nenájdete články resp
  protokoly na vyliečenie z tejto choroby.

  To že na internete mnohí vyhodia rôzne články o liečení rakoviny pomocou Kurkumy, Grape Seed,či huby Reihsi a iných, to ešte neznamená,že niekto si podľa tých článkov vylieči rakovinu i keď naozaj tie prípravky sú také skvelé,že zdolajú každú rakovinu,pokiaľ na ňu človek ešte nezomiera.

  Aby sa niekto mohol vyliečiť z rakoviny alternatívnymi prípravkami,každý prípravok musí obsahovať presný protokol pre denné dávkovanie,čiže aké množstvo a koľko raz denne,pred jedlom,či s jedlom a ako dlho ma chorá osoba s uvedenou priemernou hmotnosťou prípravok užívať.Dobre tiež viete o tom,že osoba liečená na rakovinu musí zachovať dietu, nestačí brať na jednej strane prípravky a na druhej strane kŕmiť rakovinové bunky jedovatou stravou.

  Ak Ste si dobre všimli v našich článkoch chorá osoba nájde všetko na jednom mieste a môže sa začať vybraným prípravkom liečiť a úspešne sa z rakoviny vyliečiť.

  Bez týchto presných inštrukcií to sa vôbec ani náhodou nikomu nepodarí rakovinu vyliečiť preto, že nižšie denné dávky takmer nefungujú a predávkovanie zas môže vyvolať hnačky a iné zažívacie – metabolitické ťažkosti.

  Všetky uvedené prípravky zaručujú vyliečenie rakoviny každého druhu sa nimi vyliečilo najmenej 2 a najviac 20 ľudí na rôzne druhy rakoviny a pri tom len niektoré z nich bolo treba operovať, nie však amputovať.

  Liečenie uvedenými prípravkami je nenáročné,krátkodobé a liečená osoba môže pri tom chodiť do prace a rýchlo sa uzdraviť.

  Ako sa podľa Vás tí chorí zdrvujúci môžu rozhodnúť a začať sa liečiť i keby neviem ako najviac chceli, keď im pri tom chýba aspoň základný protokol a ďalšie inštrukcie o tom keď nikde nenájdu.

  Vďaka za dôveru…

  • Komentáre sú určené na písanie komentárov, nie na publikovanie vlastných článkov.

   • vážená redakce,

    jsem překvapena co tu čtu???????

    Vy opravdu zatajujete informace?????
    Prosím, zadejte informace, které vám jsou poskytnuté a to nejen od Antona F,
    opravdu nemohu uvěřit
    dnes už není doba kdy si toto můžete jen tak dovolit, informace o špatných stránkách se šíří rychle

    Věřím, že bude vše v pořádku, prezentujete se jako pomocníci lidí hledajících radu a informace v době neštěstí, jistě si to uvědomujete.

    Děkuji

 5. Chemoterapia? COŽE? Rockefellerovy ropné jedy které mají na rakovinu účinek v rámci statistické chyby a vedlejší účinek smrt v 99,9 případech? To je překlep ne?

Pridajte komentár

*