Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Novozélandská tajná polícia uniesla počas polnočného zásahu dieťa, matke hrozia zatknutím


Print Friendly, PDF & Email

Novozélandská tajná polícia uniesla počas polnočného zásahu dieťa, matke hrozia zatknutím

(Sean Adl-Tabatabai, NewsPunch) Možno ste už počuli o prípade 4-mesačného novozélandského kojenca Willa, ktorý potrebuje operáciu srdca a rodičia požadujú, aby mu bola počas nej podaná transfúzia krvi od darcu neočkovaného proti covidu.

Nemocnica aj úrady to však odmietajú a tak sa medzi rodinou a štátom rozhorela právna bitka, v ktorej nedávno súd rozhodol, že dieťa má byť odobrané rodičom a operácia vykonaná bez rozlíšenia, či pôjde o očkovaného alebo neočkovaného darcu krvi.

Štát sa rozhodol zmocniť dieťaťa namiesto vyhovenia rozumnej požiadavke rodičov

Najnovší zvrat v znepokojujúcej ságe o neočkovanom štvormesačnom dieťati je zlou správou pre rodičov a priaznivcov lekárskej slobody.

Ukazuje sa, že teror sa covidom neskončil. Nový Zéland teraz celému svetu ukazuje, ako bude vyzerať medicínska diktatúra v praxi.

Tím novozélandských policajtov pracujúcich na priamy rozkaz Jacindy Ardernovej, novozélandskej premiérky (na úvodnom obrázku), zadržal bábätko Willa počas polnočnej razie, čo vyvolalo pobúrenie po celej krajine.

Rodičia bábätka Willa, Samanta Savage a Cole Reeves, nedávno prezradili Alexovi Jonesovi, ako a prečo si Ardernovej režim privlastnil dieťa do svojej starostlivosti kvôli sporu týkajúceho sa krvi kontaminovanej experimentálnymi vakcínami proti covidu.

Bábätko bude potrebovať krvnú transfúziu ako súčasť veľmi potrebného chirurgického zákroku. Rodičia zákrok neodmietajú, iba jednoducho žiadajú o použitie krvi od nezaočkovaného darcu.

Podľa portálu Infowars.com sa však Nový Zéland namiesto vyhovenia oprávnenej požiadavky rodičov rozhodol najprv pomocou skorumpovaného súdu získať opatrovníctvo dieťaťa a následne poslať poň policajtov.

Štát arogantne odmietol Willovi poskytnúť ľahko dostupnú krv. Rodičia totiž už mali aj ochotných neočkovaných darcov, aby nemocnica nemohla tvrdiť, že takú krv nemá, prípadne, že nerozlišuje medzi krvou očkovaných a neočkovaných.

Brutálny policajný zásah uprostred noci

Ako píše telegramový kanál Counterspin Media:

„Štyria policajti vstúpili do miestnosti, kde tvrdo spali bábätko Will a jeho dvojča. Bez varovania ho zadržali v stredu večer.

Podľa otcových slov bolo bábätko Will dnes večer vytrhnuté z postele od svojej mamy ako prejav maximálnej zbabelosti maskovanými ľuďmi oblečenými v policajných uniformách.

Policajti vtrhli do domu o 23:00 hodine v noci, aby bolo odvezené na vykonanie invazívnej procedúry. Proti našej vôli sme boli nútení odísť na operáciu nepripravení.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Toto sa udialo napriek horúčkovitým snahám právneho tímu rodiny a ďalších expertov z celého sveta, ktorí si študovali prípad a poskytovali svoje odporúčania sudcovi rozhodujúcom o tomto prípade.

Od momentu únosu je život bábätka v rukách nemocničného personálu.“

Telegramoý status ďalej naliehal na nemocničný personál, aby Willovi zabezpečil nekontaminovanú krv a vyzval na protest pred nemocnicou vo štvrtok ráno.

V druhej aktualizácii Counterspin Media napísali:

„Bábätko Will má dnes ráno o 8:00 operáciu.

Minulú noc tesne pred polnocou ho uniesla polícia, keď spal. Samanta, jeho matka a jeho dvojča sa k nemu mohli pripojiť.

Cole, jeho otec, však musel nemocnicu opustiť. Samanta je vyčerpaná a veľmi vystrašená, keďže v jej izbe sú dvaja policajti.“

Príspevok ďalej vysvetlil, že policajti nedovolia Samante zaspať, ak chce byť prítomna pri synovi, hoci sa jedná o čas od polnoci do 8:00 hodiny ráno. Dokonca ju sledujú, aj keď ide na toaletu. Vraj ide o príkaz zhora.

Ešte horšie je, že policajtka, ktorá strážila Samantu, prezradila, že matku plánujú ráno zatknúť a ona ani nevie začo.

Viac informácií o tomto tragickom zneužití štátnej moci a o pomoci rodine sa môžete dozvedieť na stránke Infowars.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Hlavne, ze kopa ludi sluzi nacistickemu rezimu, hoci si mysli, ze to co sa deje nie je sprave, normalne, moralne… len vykonavaju tupo prikazy, tj vzdy lahsie ako sa vzopriet a poukazat na porusenie ustavy, medzinarodnych dohovorov a pod. Ako za nacistickeho Nemecka ! Samozvane elity nad nemaju za nic, preto ako sa do hory vola, tak… !

  • zatial nikto

   samozrejme ze nas opravnene nemaju za nic,nacizmus nie je mozne zavadzat bez spoluprace tupych ludi co sa nezamyslaju nad dosledkami svojho konania.Ludi ktori nikdy v zivote nehladaju transcendenciu alebo aspon snahu o pochopenie ako system funguje a ci je to tak spravne a spravodlive.Tito ludia nemaju spojenie s vedomim-su skutocne len prazdnou matrixovou nadobou-v ich tele v podstate nikto skutocny nie je

   • zatial nikto

    Ludom pripada normalne ze maju platit za pozemky,potravu energie vodu.Naozaj?
    Mne to nepripada samozrejme a normalne.

    • zatial nikto

     Pretoze tieto polozky clovek ani Satan nevyrobil takze Satan a jeho pomocnici nemaju narok si za ne uctovat

     • zatial nikto

      Strcit peniaze Satanovi do analu aj kreditky a podpalit

     • Marek Košice

      Musím ťa poopraviť…. CELÁ PRÍRODA tejto Zeme je stvorená Satanom. Boh stvoril „len“ dušu. Preto sa k nemu (ale nie tomu kostolnému) navraciame až po smrti. Ale aj to len na chvíľočku, lebo nás Satan znova stiahne do tela (hovorí sa tomu reinkarnácia)…

     • zatial nikto

      Zem je stvorena eterom-teda mnou a nie Satanom,satan tu bol len ako zrkadlovy ale necisty obraz mojho vedomia

  • Všetko sa už pokazilo. Ani súd nesudi spravodlivo. Klamstvo, inteigy, manipulácia to sú dnešné nástroje mocných.

  • Lidstvo bylo stvořeno jako otroci-pracovali pro cizí entity.Anunaki?Adam s Evou byli nazí.Což zde může znamenat jako metafora -neznali soukromé vlastnictví.To co potřebovali k životu,to dostaliByli to zřejmě řízení zombíci.Pak asi reptiliánská entita,která byla snad nepřátelská těm „bohům“ nějak aktivovala lidem vědomí. Jablko ze zakázaného stromu. Zombí na Haiti nesmí třeba sůl aby se jim nevrátila paměť-vlastní vědomí,ego…..
   Lidí dostal svobodu,ale asi to bylo tvrdé,protože to popisují jako vyhnání z ráje.Museli se postarat sami o sebe.
   Jestliže zlikviduje pamětníky,či jim vymažeme paměť,tak se tenhle systém může vrátit a všichni budou spokojeni.Že by nový příchod bohů nebo jsme začali zlobit tím,že ohrožujeme naše sousedy-mimozemšťany? Tedy pokud je naše Země opravdu plochá.

   • kvakcína je sloboda

    no ale to potom nie sú mimozemšťania, keďže sú na tej istej ploche, len „trochu“ ďalej od nás, na ktorú my máme zakázané vstúpiť

    • Někteří jsou sousedí, někteří žijí v podzemí a jiní jsou z vesmíru.Moc se o tyhle věci nezajímám,třeba vám tu někdo odpoví fundovaněji.

     • kvakcína je sloboda

      ja som sa nepýtala, ale konštatovala;
      myslíš, že obyvatelia, napr. z Brazílie sú mimozemšťania len preto, lebo žijú na inom kontinente?!

   • zatial nikto

    Zombí na Haiti nesmí třeba sůl aby se jim nevrátila paměť-vlastní vědomí,ego…..
    a co myslis na co sluzi glutamat sodny a fluor ktory do potravin satanisti pridavaju-pre zdravie ako tvrdia?-Presne na to na zombificaciu aby ludia -teda ofce nemysleli.Glutamat sodny vytlaci chlorid sodny a posobi na mozog a to tak ze ludom potom nezapaluje

    • Nepoužívám fluoridové pasty.Fluor dávali v koncentrákách lidem do vody.Negativně ovlivňuje i šišinku.O tom glutamátu slyším prvně.Dík za info.

   • Správne vystihnuté, Pohoda: „Adam s Evou byli nazí, což zde může znamenat jako metafora…“

    Biblia je celkovo písaná za pomoci obrazných pomenovaní (metafora, metonymia…) Nejde tu teda o telesnú nahotu; Adam s Evou by sa zrejme nepremávali po Raji bez oblečenia (ani manželia sa bežne nemotajú od rána do večera nahí – ani v byte, nieto ešte vonku)

    V bibliách určených pre „ovce“ sa obraz. výrazové prostriedky obyčajne bližšie nešpecifikujú, no biblia určená pre duchovných má pod textom vysvetlivky; konkrétne:
    nahí = odkrytí, odhalení

 2. Ilona, Vyškov
  Je mi stydno, čeho je dnešní člověk schopen, tedy- jestli je to člověk.
  Je nejvyšší čas se do toho opřít. 10 let kriminálu je málo.
  Takovým trest smrti – na místě.
  Ty zkoušky jsou moc tvrdé, pro nás- alternativce.

 3. Israismael

  Tento svet je čisté bláznovstvo..Niet na to iného názoru keď sa dejú také veci aké sa dejú ..
  Naša generácia je svedkom toho, ako sa rozmnožuje bezzákonnosť, hlavne v národoch s demokratickou formou vlády-demo(n)kraciou. Ušli sme pred jedným druhom tyranie, tyranie vlády kráľov a náboženských prelátov v Európe,ale dostali sme sa pod iný druh tyranie… tyranie, ktorá vychádza zo sebalásky jednotlivca a pomaly už dnes človek nepoznáva ani suseda a mnohokrát ani svoju vlastnú rodinu ..Takže kam sa dostalo toto ľudstvo,ktoré je spupne a neľudské ?..chce slobodu. .ale slobodu zneužijú ich vlastné vlády pod zámienkou demo(n)kracie..Ľudstvo nechce Boha, ale pestuje sebelasku a tak ju pestoval človek dovtedy ,kým to nezneužilo zlo ..A konečným dôsledkom bude žiaľ zničenie veľkej časti ľudstva ..zničí sa samé sebou cez vojnu a iné pohromy,alebo bude odvrhnute Bohom pretože žilo dlho v temnote a tvorilo si len to čo je vidieť teraz po celom svete !
  Je písané ,že :(v zatvorkach môj komentár)
  A potom (na konci časov v ktorých žijeme)bude zjavený ten človek bezzákonnosti( čo značí ľudia,človek bez charakteru a bez ducha), ktorého Pán ,, zabije dychom „svojich úst(Svätým slovom =poznaním,keď to Slovo ľudstvo spozná a vytriedi plevu od zrna a teda tisícročne bludy cirkvi ,potom bude temno umlcane a odstránene z človeka )..a zničí to nádherou svojho príchodu(co už dlho nepotrvá) . Príchod tohto človeka bezzákonnosti.(to je žijúci človek dneska, v tejto generácii najviac skazený až do krajnosti ,aj keď mnohí to aplikujú na príchod antikrista ), bude spôsobený Satanom so všetkou mocou,(dali sme sa ako ľudia chytiť do jeho pasce a zvacsej miery speje svet a s ním aj ľudia k zniceniu ),.
  Nezabúdajte že Antikrist už dávno žije medzi nami ,takže on len zodvihne na konci časov svoju hlavu (čo sa už práve deje)..Kto môže byť viac antikristovsky ako tí čo bojovali proti samotnému Kristovi a dali ho ukrizovat?..Medzi nimi je ! Tam ho hľadajte!

  • Apokalypsa už beží. Satanisti skončia definitívne! My s Božou pomocou vydržíme!

   • Marek Košice

    VIvox : To si hovorili aj civilizácie pred nami. A boli zničené. Takže sa zobuď zo sna. To isté čaká s najväčšou pravdepodobnosťou aj nás. (nie som pesimista, som realista)

    • zatial nikto

     Skor takto-vacsina ludi odide na 2 svet.
     Satanisti zmiznu
     Par ludi ostane.
     Ak sa to da nazvat zanik civilizacie,tak suhlasim.
     Satan pojde tam odkial prisiel-Mars Saturn a Orion
     Houk (nie hoax)

     • zatial nikto

      Satan po prvykrat v historii ludstva naozaj zmizne lebo ja si to zelam a on je len manifestaciou mojej mysle.
      Ja som eter,vedomie vsetko a som aj tymi s ktorymi si tu pisem-pisem vlastne sam so sebou to je ta sranda

     • zatial nikto

      Satan nie je mnou ale bol podvedomim mojej mysle kym som sa nerozhodol spravit poriadky.satan bol temny aspekt mojej mysle nic viac

    • zatial nikto

     Je to osemetna situacia-satanisti sa chcu zbavit vacsiny ludi.Mensina ludi sa potrebuje zbavit satanistov,ktorych je mensina ale tiez vaciny oviec ktore prekazaju.
     Vacsina oviec sa chce len nadalej past a bekotat pripadne mekotat ak su zmateni propagandou.

     • Len žiaľ tí satanisti majú moc, lebo majú peniaze, a veľa ľudí sa dalo ošaliť tou mocou – peniaze sa stali mamonom, a sú ľudia, čo sú ochotní preto všetko urobiť. Ťažká situácia, pretože normálnych ľudí je už málo: som pesimistka a vidím to tak, že tých málo normálnych ľudí vyhynie, pretože nedokáže žiť v takomto morálnom bahne. Takže ostanú tu satanisti a už iba seba samých budú likvidovať – pofdobne ako vidno vo filmoch (či už aj v skutočnosti) u mafiánov – aj tí sa sami navzájom vykynožia. Proste, pán Boh s tvoril nádhernú prírodu, všetko je dokonalé, ale človek sa mu moc nevydaril… Pýtam sa prečo, keď ho stvoril na svoj vlastný obraz? Som veriaca, ale občas ma opantá skepsa, ako je toto všetko možné? Ako je možné, že Satan vládne nad všemohúcim Stvoriteľom sveta?! A ak nevládne, ale ľudia sú na vine, lebo vraj Boh im dal slobodnú voľu, tak potom aký je ten Boh všemohúci, spravodlivý a milujúci? Prečo nezasiahne na záchranu ľudstva? Mám v tom naozaj nejasno!

     • zatial nikto

      Zaver-problemom su ovce,nie satani-tak horsa medzi criedy davat im kazne a rozumy kym nie je neskoro

     • zatial nikto
     • Barbora,
      Stvoriteľ Otec (ktorý nemá s bohom Sionu nič spoločné) nezasahuje preto, lebo ak raz dal ľuďom slobodnú vôľu, nemôže im ju vziať – (a to, žiaľ, ani darebákom) – porušil by tým svoj Sľub, a my pozemskí idioti by sme sa ničomu nenaučili. Ľudstvo zrejme musí prejsť Peklom na Zemi, aby sa naučilo vážiť si Dobro. V tomto jednom nás ešte aj zvieratá predbehli. Žiaľ.

     • …sorry…BarbAra

  • Israismael,
   Rím ukrižoval Mimozemského Ježiša! …nie jeho pozemský žido-sionský klon, tzv. ježiša-krista, ktorý sa po zavraždení Pravého Ježiša zničohonič zrazu objavil na Zemi; však ak ho nespoznali ani Jeho učeníci… a učeník Tomáš totožnosť Pravého Ježiša s jeho rýchlokvaseným falzifikátom kristom vylúčil okamžite. Nebol on veru „neveriaci Tomáš“…on len nebol SLEPOveriaci Tomáš. On veľmi dobre poznal Ježiša, ktorému zvykol „ležať pri nohách“.

   • …sorry…BarbAra za chybné písmenko

    • Sorry, písmeno odpustím:)), to nevadí, ale demagógiu o Bohu nie! Aký sľub, a vobec komu dal Boh sľub? Nie, práveže Boh od začiatku nedovolil ľuďom, aby boli múdrejší, aby všetko vedeli… on vedel dobre, že to by nebolo v prospech ľudí… on im zakázal ovocie múdrosti! Mne sa vidí, že ale s tým hadom, či Satanom si akosi nevie rady ani Boh! Toto mi ie je jasné, prečo može Satan tak opantať celý svet?! Nie, nie, ja poznám veľmi dobre históriu aj kultúru náboženstiev – každá viera si to vykladá po svojom, dokonca ani Biblia nie je jednotná a dovolím si tvrdiť, že nastali chyby pre prekladoch… hebrejčina je totiž veľmi ťažký jazyk! A ja často vidím aj v slovenčine, že stačí ak len jedna spojka sa píše inde než má byť, už sa mení význam celej vety! Tak je to aj s prekladmi z hebrejčiny… dokonca farári inak vysvetľujú určité Božie posolstvá… každý po svojom – takže ľudia kvákajú kadečo a ja už mám z toho naozaj dosť! Čistý babylonský chaos – to je najväčší Boží trest! A tu keď čítam tie pseudofilozófie, tak mám celkom dosť a čítam to len preto, aby som spoznávala myslenie dnešných ľudí, a možem povedať, že je to ako tá biblická Sodoma-Gomora.

     • zatial nikto

      Myslim ze chapem tvoje rozcarovanie a sklamanie,ja tiez vidim zlo v svete a mam dost brutalne problemy ale dovol mi povedat ti ze napriek vsetkemu az tak netrpim a myslim si ze kvoli tomu ze viem kym som.
      Vies ty kym si?Vidi sa ti to absurdna otazka?Nemozem Ti povedat,kym si ty lebo odpoved by ta poburila,ale si to iste co ja.
      Ibaze nie si to co vidis v zrkadle a ani v zrkadle svojej mysle-predstave.
      Vediet kym sme podla mna dost pomaha.
      To co vidim na tebe je ze zijes v zajati slov a dualizmu,to bude asi hlavny problem.
      Existujeme vobec?-Hlupa otazka?No odpoved je ze v skutocnosti neexistujeme,preto na problemoch az tak nezalezi.Satan je aspekt tvojej mysle a ak budes naozaj verit,tak zmizne.Tento cely svet je len tvoja predstava a vedoma/podvedoma viera a myslienky.

     • Barbara, ja o Stvoriteľovi Otcovi žijúcom na MIMOzemskej planéte, odpúšťajúcej Láske,
      ty o bohu Sionu – POzemskom, despotickom, čipujúcom vrahovi; ako ich môžeš zlučovať dokopy?? Ako si ma to čítala? A čítala si vôbec bibliu? – o tom silno pochybujem.

 4. To, čo sa deje v „demokratických“krajinách typu Kanada, Nový Zéland, Austrália,Holandsko, Nemecko, atď…, nemá obdobu nikde na svete.Neviem o tom,že by napríklad v „diktátorskom“Rusku, či Bielorusku len tak vyháňali ľudí z ich fariem a pozemkov,ako v Holandsku, či mierili na človeka zbraňou kvôli komentárom na internete,ako v Nemecku, či schvaľovali zvrátené zákony na podporu eutanázie,ako v Kanade,alebo len tak vpadli do domu a uniesli dieťa ,ako na Novom Zélande.Anglosasom a Ģermánom som nikdy nerozumel,pripadali mi,ako úplne iní ľudia,z iného sveta…Len úplný hlupák a tupec si môže myslieť, že v týchto krajinách je ešte nejaká demokracia.Je tam tá najhoršia totalita najhrubšieho zrna….Toto sa nedeje ani v Severnej Kórei,či v Somálsku.Avšak čoskoro tam dospejeme aj my… Práve v krajinách, ktoré my máme za“ diktátorské „(Rusko,Bielorusko)sa takéto veci nediali a ani sa teraz nedejú a obyvatelia „demokratických“ krajín im budú závidieť ich normálny život…

  • Israismael

   Demokracia má korene v starom grécku ..známa je tzv Spartanska demokracia ,ta tvrdá Spartanska(Spartakiada)..Z nej vznikla oligarchia okolo roku 305 pred n.l potom čo po smrti Alexandra Veľkého sa sformovali nezávislí vodcovia-diadochovia (najznámejšia boli dve vetvy zo štyroch ptolemajovci a seleukovci) ..Takže korene démon -kracie sú v grécku a takisto aj korene oligarchie ..Dnes je to podobné ale žiaľ nič pozitívne aj keď sa demokracia považuje za to najlepšie čo môže ľudí uspokojiť ..no kebyže je to projekt ozaj taký že je to vláda ľudí od spodu nahor , tak by bolo ok…ovšem nie je to dnes tak …Jozef správne napísal ako to je v dnešných demokraciách ..

  • Rétorické cvičení, tak v tom nic extra nehledejte. 🙂
   Mladí čírofci práglisti nóblés ale ještě rádi vyrazí s plukem za p.n. v bojovém multicaru, encefalitidy překotného až zajíkavého drmolení z očkování. Asi jsou podobě oblažení i když nové šmakulády s grafenem a luciferinem z nich tedy dělají vysílačky a kdoví co ještě. Prý i v hrobech v pásmu bluetooth a možná i jiných tak mají s příslovím vrána k vráně sedá podobnou tendenci.

  • Veru, aj ja si kladiem otázku, čo to oni pod tým pojmom DEMOKRACIA myslia? Majú to pomýlené, dnes celkovo ľudia sú povrchní a mýlia si veľa vecí, ale každý si myslí, že je najmúdrejší… ale ak sa ich opýtate, aby konkrétne vysvetlili odkiaľ berú svoje tvrdenie, tak už utekajú z diskusie – to len na tých anonymných (akože) fórach majú veľké reči.

 5. Áno, veľmi správne.Dnešná pseudodemokracia je karikatúrou demokracie,prúd ľavicových myšlienok, zmiešaných s liberálnym fašizmom a neomarxizmom pod vládou WEF a zopár zvrhlých,narcistických psychopatov,presadzujúcich malthusiánske myšlienky(depopulácia,hladomor,choroby,).Títo sociopati si „kúpili,alebo vychovali“tzv.mladých lídrov z rôznych krajín,čiže budúcich bezcharakterných politikov, ktorí by bez ich podpory a peňazí sami nedosiahli vôbec nič.A títo teraz v jednotlivých pseudodemokratických štátoch interpretujú a presadzujú myšlienky týchto zvrhlých sociopatov schvaľovaním a násilným vymáhaním svojvoľných, protihumánnych a technokratických zákonov(očkovanie,eutanázia,vyvlastňovanie pôdy,digitálna mena a identita atď…)Pomaly,ale isto sa to mení na globálnu technokratickú totalitu.Avšak v štátoch v ktorých majú silných vodcov, ktorí s tým nechcú mať nič spoločné (Lukašenko,Putin,Bolsonaro…) sa to nepodarí.

 6. Satanistická -„sešlosť“ – v plnej paráde..
  Pápež Ferko + Zuza – na audiencii.

  P.S: V 22 sek. asi najlepšie vidieť ten jeho kríž na krku s Ježišom, ktorý má prekrížené ruky. Presne tak, ako sa zdravila Zuza – s Lajnovou v BA.
  P.S.2 – Som zvedavá – s akými notičkami sa vráti na SK, nakoľko táto návšteva – bola akosi – narýchlo..

  https://www.youtube.com/watch?v=yIsbngf9cfM&t=191s

 7. Česká republika se zavázala očkovat každého muže, ženu a dítě do roku 2030
  10.12.22
  Česká republika:
  WHO ve spolupráci s Nadací Billa a Melindy Gatesových a dalšími partnery z řad zemí, agentur OSN i farmaceutických firem vypracovala a uvedla do praxe globální očkovací agendu na příštích deset let.
  Konkrétním cílem Imunizační agendy 2030 (IA2030) je očkovat každého muže, ženu a dítě na planetě do roku 2030.
  Imunizační agenda 2030 pod heslem “Nenechat nikoho pozadu” mimo jiné cílí na to, aby se odstranily výjimky z očkování včetně dětí, těhotných žen nebo imigrantů.
  Cíle Imunizační agendy IA2030
  Každý člověk na planetě má být chráněn plným očkováním bez ohledu na místo, věk, socioekonomický status nebo překážky související s pohlavím.
  Má být urychlen vývoj vakcín pro veškeré nemoci, které mohou být ovlivněny očkováním, včetně HIV, tuberkulózy, malárie a nových infekčních onemocnění.
  Země mají posílit očkovací politiku včetně sledování proočkovanosti a poskytovat občanům pravidelné očkování v průběhu celého jejich života.
  Země mají začlenit téma očkování do vzdělávacích programů a vytvořit nástroje pro osvětu veřejnosti.
  Všichni lidé si očkování mají vážit a aktivně ho vyhledávat.
  Očkování má být dostupné všem lidem jako základní součást primární zdravotní péče.
  Očkovat se má bez výjimky i mezi komunitami postiženými konflikty, katastrofami a humanitárními krizemi.
  Má být zahájen vývoj nových vakcín a technologií včetně bezjehlové technologie.
  Země mají vyvinout robustní, inovativní strategie ke zmírnění dezinformací o očkování a snížení jejich šíření a negativního dopadu.
  Česká republika se k dodržování Imunizační agendy IA2030 zavázala prostřednictvím dohody o spolupráci Ministerstva zdravotnictví ČR se Světovou zdravotnickou organizací (WHO), kterou podepsal 25. března za Ministerstvo zdravotnictví Vlastimil Válek.
  Kompletní český překlad dokumentu Imunizační agendy 2030 si stáhněte ZDE.
  Zdroj: https://www.zlatyspendlik.cz/1795-2/

  převzato z – https://zvedavec.news/vezkratce/19248/

 8. Podívejme se třeba na pohádku O Šípkové Růžence.Hlavní hrdinka se píchne o trn-je očkovaná.Spolu s ní se zastaví celé království -ztratí duši,je jim znemožněn další duchovní vývoj.Hlavní hrdina ji políbí -Bůch vdechl život-duši.
  Co když tohle už tu někdy bylo a byly pouze oprášeny staré metody.Jenže duši tu nelze vzít,tu musí člověk dobrovolně darovat.Máš jehlu,tak můžeš třeba cestovat.Smlouva s Ďáblem.Jestli je tohle pravda,tak násilné očkování zničí tělo,ale duši vzít nemůže.
  Harald Kauzu Wella zase hovoří o příchodu entit,které potřebují lidská těla ke své existenci.Viz.film Invaze zlodějů těl.Lidi bez emocí.

  • Marek Košice

   Súhlasím. Ohľadom tej rozprávky to tak môže byť… Aj ohľadom toho, že očkovanie môže zničiť telo, ale nie dušu. Je síce pravda, že nešťastná duša negatívne ovplyvňuje telo a choré telo (bolesťami a obmedzeniami) negatívne ovplyvňuje dušu, ale tá trpí LEN POKIAĽ JE V TELE…..

  • mariankosmac

   ,,násilné očkování zničí tělo,ale duši vzít nemůže“

   Otázka je čo je násilné očkování. Oni budú človeka šikanovať dovtedy až ho na to očkovanie doženú. Človek si môže odpustiť cestovanie, chodenie do obchodov kostolov a do spoločnosti, ale onibbudú nadalej pritvrdzovať a šikanovať. Takže nakoniec človek do toho očkovacieho centra pôjde dobrovolne – pod nátlakom. Počíta sa to tiež ako násilné očkovanie? Alebo si treba dať bitku so sestričkou, ona si zavolá posily a to už človek dostane zaručene násilné očkovanie a môže byť spokojný že si zachoval dušu.

   • V pohádkách nebo legendách se upisovalo ďáblovi zpravidla dobrovolně a za tučný zisk.I když lidé
    byli třeba velmi chudí.Nevím,jestli nátlak,kdy by opravdu šlo o přežití, by fungoval.Ale fakt je,že mi opravdu nevíme co vše v tom sajrajtu je a jak to bude dál působit.Kdyby nakonec člověk opravdu se musel podvolit,tak jsem někde četla,že je třeba použít vakuové baňky a místo vpichu rozříznout,otrávená krev vystříkne.Ale musí se to udělat velmi brzo po vpichu.

   • zatial nikto

    Ked som videl pred nemocnicou rady ludi na ockovanie-prislo mi to surrealne,rozmyslal som -to fakt tie chemtrailsy glutamat tak posobia na mozgy spolu zo srackami z tv,prace,a od uniformovanych neandertalcov?

  • „Lidi bez emoci“ je hodne veľa, hlavne v tomto 21.storočí a to aj bez očkovania. Prečo? Lebo ľudia sa vzdialili od prírody, od Boha a stali sa otrokmi peňazí. Človek bez peňazí sa neponáhľal na očkovanie, pretože nemal kam cestovať. A takisto človek, ktorý žije úzko spätý s prírodou alebo Bohom, mal vieru Boha a nepotreboval sa očkovať! Vedel, že čo je to vírus a čo je prirodzená imunita alebo ak nevedel, tak mal vieru v Boha: ak Boh chce, tak prežije epidémiu aj bez očkovania, a ak by umrel, nič sa nedá robiť, taká bola Božia voľa!

  • Anthony Morava

   Přesně. Na násilné očkování mi verš z Písma říká, „i kdyby něco jedovatého vypili, nic jim to neublíží.

 9. A bude hůř. Dítě budou mít „v rukou“ od začátku. Kam jsme to dospěli?https://gloria.tv/post/QLebEnQSSsqD668VYMDGEd2XV

  • prikladám ďalší odkaz na video : https://www.youtube.com/watch?v=O2RIvJ1U7RE
   môžete si nastaviť titulky

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,matky sú iba rodičky,každá matka v skoro každej zemi dostáva za pôrod pôrodné-materské (inak bolestné,či skôr odstupné) a ďalej sa o dieťa stará štát-teda systém ako o svoj majetok a ku svojím potrebám s prideleným rodným číslom,,,,matky preto nesmú zaobchádzať s údajným svojím dieťatkom ako ona slobodne chce,ale musí so všetkým čo štát požaduje-súhlasiť a nesmie to odmietať-jednoznačne nepriame vlastnícke právo,,,,vo svete je skoro každé dieťa pokrstené-pred oltárom satana ako obeta satanovi tvorcovi tohoto materialistického sveta v hmote,,,,satan je prostredník a sprostredkovateľ udalostí medzi diablom pánom temnoty a človekom v poslušnosti ako klon mimozemšťanov a opíc,ale mnohí citelne bližšie k opiciam,,,,človek je od svojho stvorenia predurčený a naprohramovaný pre podradnú činnosť-ako množenie,práca,nutnosť sa stravovať a odpočívať a ako zdroj energie pre saturnusa,,,,nad celým ľudským rodom zo starých zmlúv drží dohľad zlatá špička slávnych pokrvných rodov s výhodami,,,,

 10. Už dávno ma tak nepobúril žiadny článok ako tento! A pritom Nový Zéland som mala za vyspelý štát! Nečudujem sa, ak dnes mladí nechcú deti! Do takej neistej a zvrátenej doby by som ani ja nepriviedla na svet ani jedno! A to aj kvoli tomu, že som mala dve krásne zdravé deti, ale ich táto debilná doba „zhltla“ napriek mojej milujúcej, starostlivej výchovy a fakticky si nerozumiem ani s jedným, pretože ja som si zachovala svoje ja, ale oni sa poddali mamonu, a tým pádom sme sa odcudzili. Takže z detí nemám nič, akoby som ich ani nemala. Mohla som si ušetriť veľa obety, takže dnes absolútne podporujem bezdetných ľudí – tým pádom sú slobodní a nie sú tak zmanipulovateľní ako chudáci títo rodičia! Veľmi im držím palce, aby mali dosť sily všetko to utrpenie prežiť a aby napokon nemali sklamanie zo svojich detí. I keď si myslím, že budú mať… lebo ja by som už nedoverovala ani takej operácii! Ktovie, čo bude z toho dieťaťa nakoniec?!

  • kvakcína je sloboda

   z toho drobca urobili pokusné morča, ktovie, čo všetko doňho napracú, len aby videli, ako to malé telíčko bude reagovať a ak pri tom zomrie, tak povedia „sorry“, to sa stáva!!! a matke zostanú len oči pre plač!!
   a je tu ďalšia hrozba pre týchto rodičov, lebo je to jedno z dvojčiat, takže to druhé je možno tiež v ohrození!!!

  • Israismael

   Ten hlavný úmysel temných zrud pri tomto očkovaní covid19 je ponicit trasnscprit (replikaciu) DNA a RNA.. Totiž : aj vedci zistili , že prvé živé organizmy na Zemi obsahovali ako základnú genetickú informáciu RNA a len prostredníctvom RNA sa dokázali rozmnožovať. Neskôr boli vytlačené efektívnejšími a odolnejšími DNA formami života.(zvieratá, človek)
   DNA je potrebná na množenie buniek,rastu a pod.. Poničenie (zámerne cez vakcíny) neumožní replikaciu nových buniek podľa zápisu v DNA.. Oni (nicitelia ľudí a sveta) vymysleli vírus akože globálnych rozmerov aby mohli vystrašiť ľudstvo a zdôvodniť použitie vakcín covid19….. vakcíny boli navrhnuté cez mRNA.. mRNA značí =Messenger(v preklade POSOL) pre RNA.. Aké posolstvo poslali pre naše DNA a RNA?.. Chceli ponicit vírus alebo chceli ponicit systém fungovania DNA a RNA buniek?.. Chceli odpojiť mnohé funkcie človeka, ktoré vlozil Boh pre fungovanie v podobe DNA, RNA?.. (nie príroda to dala, ako hovoria vedci ci ateisti, ale Boh-ako najvyššia nteligencia)
   Oni vedia ze sme u konca všetkých dejín sveta ako ho poznáme a ze ma prísť niečo obrovské co zmení svet a ich by to navždy zničilo.. Riskujú ale nič nevyhraju… Nepovedal snáď Lucifer pri spore temna a svetla Najvyššiemu, ze zničí ľudstvo na Zemi a odkloni ho od poznania Boha?.. Tento proces prebieha už síce tisícročia ale globálne pre veľké množstvo ľudí sa dostavil naraz a to od roku 2020…prečo asi?.. Súdny deň sa blíži, je tesne pred svetom . Vedia to??….
   Dnes sú po celej planéte satanisti plne ovládaní luciferom. Oni to vedia dokonca vedome, ze kto ich ovláda a riadi… Im ide len o jedno : ľudia nemajú spoznať Svetlo a Slovo od Najvyššieho a majú sa stať úplnou obeťou princípu ich,,ZLO- pána “ keďže sa blíži deň D .. Ľudia sa dali oklamať,, dobrotou“ smaku vakcín.. A ešte prídu ďalšie zvody. Ale môže sa stat ze prvý zvod od roku 2020 a to covid a vakcíny už poničili obrovsky veľký počet ľudí na tomto zlom svete .. Kiež by som sa mýlil a nemal pravdu..

   • zatial nikto

    Mimozemstania potvrdili ze vakcinou ludi odpajaju od ich vedomia-eteru ci boha-permanentna zombifikacia ci ukradnutie duse Satanom.Teda az do smrti,potom uz zase volni.

 11. Primítív a psychopat Gaťeš už predpovedal svoju ďalšiu genocídku, ak sa nemýlim na 2024 alebo 2025, čiže na obdobie, kedy by už mal cez WHo ovládať zradcovské primitívne vlády jednotlivých štátov. Takže čoskoro prejdeme na level 2, prejektu „zlatej miliarky“ podľa Agendy 2030 – https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/bill-gates-johns-hopkins-a-who-opet-simulovali-smrtici-pandemii-video/#comment-22710 . Pripravovaný hladomor to má len zazichrovať…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,tu sa zle žije človekovi s chytrejšiou hlavou a svedomím,,,,tu má človek zakázané starať sa o svoju dušu a strážiť si ju,,,,človek zo spodku pyramídy si tu nemá robiť plány a nemá sa starať o podstatu a rozum má využívať pre svoj profesijný rast a pre rast svojho zamestnávateľa,,,,politika je autoritársky mechanizmus udržiavania más ľudí v podriadenosti v jednom celku-štáte v hierarchickej stupňovej štruktúre,,,,človek sa stáva občanom-majetkom štátu a nad občanom bdejú muži so zbraňami,,,,

  • zatial nikto

   Tzv.Gaťoš naserie do gati ked si ponho coskoro pridu,nezachrani ho ani GMO zmena jeho ksichtu

 12. Už nás začiatku kovidu som upozorňoval ako to bude s transfuziami krvi.

 13. …treba si prestať písať a všímať len negatívne správy… vždy je totiž nejaké riešenie, už len naším samotným zmýšľaním….p.s….áno, niekedy je možné, že NIEKTO si píše sám so sebou…

 14. !AKTUALIZACE: Nový Zéland převzal péči o dítě po transplantaci, jehož rodiče nechtěli, aby dostalo kontaminovanou krev; nyní bude nuceno brát infuze s kovidem:
  thegatewaypundit.com/2022/12/new-zealand-health-officials-gain-guardianship-baby-whose-parents-refuse-use-vaccinated-blood-sons-surgery/

  Situace kolem novozélandského chlapečka, jehož rodiče požádali o transplantaci neočkované krve v rámci kritické operace, kterou potřebuje, se bohužel změnila k horšímu. Soudce nejvyššího soudu se údajně postavil na stranu zdravotnických úředníků, kteří trvají na tom, že malý Will by měl proti vůli svých rodičů dostat transfuzi „očkované krve“. Tentýž soudce přiznal novozélandskému zdravotnickému systému, známému jako Te Whatu Ora, plnou kontrolu v podobě opatrovnictví nad malým Willem. To znamená, že malý Will má nyní podstoupit operaci s jakoukoli krví, kterou se mu nemocnice Starship Children’s Health Hospital rozhodne dát, i kdyby byla kontaminovaná messengerovou RNA (mRNA), bílkovinami z Sproteinů a dalšími chemikáliemi, které se používají při zákrocích.

  =“Opatrovnictví dítěte bere rodičům právo rozhodovat o životě jejich dítěte,“ vysvětluje jedna zpráva, jak tento proces funguje.=

  V žádosti o změnu opatrovnictví předložené u Vrchního soudu v Aucklandu se jako precedens pro rozhodnutí soudce, které bylo učiněno rychle v neprospěch rodičů malého Willa, uvádí zákon o péči o děti. Poté, co předtím v rozhovoru s Liz Gunnovou, novozélandskou televizní hlasatelkou, uvedli, že malý Will potřebuje „velmi okamžitě“ operaci kvůli těžké stenóze plicní chlopně, od té doby uvedli, že dítě „není naplánováno na operaci“.
  „Je ve stabilizovaném stavu,“ řekl Cole, otec malého Willa.
  „Nebudeme si zahrávat se životem našeho dítěte, abychom dosáhli politického nebo jakéhokoli hnutí. Chceme, aby naše dítě podstoupilo operaci, a chceme, aby se mu dostalo toho nejlepšího, co je pro jeho operaci, budoucnost a zotavení k dispozici.“

  =Konvenční medicína už netoleruje neočkované – pokud nejste očkováni, jste občané druhé kategorie=

  Cole dále v nedávném rozhovoru vysvětlil, že jediné, co si on a jeho žena přejí, je, aby malý Will dostal bezpečnou infuzi čisté krve, která nebyla „poskvrněna očkováním“.
  „Tím to končí,“ dodal. „Nevadí nám nic jiného, co chtějí tito lékaři udělat.“

  =V dokonalém světě – nebo dokonce jen ve světě před dvaceti lety – by se tak důležitý zákrok jako tento provedl dítěti v nouzi bez jakýchkoli otázek. Chlapcův očkovací status by zůstal soukromý a nikdy by nevznikl problém.=

  Novozélandské zdravotnické úřady na obranu svého lékařského fašismu tvrdí, že respektování přání rodičů malého Willa v této věci „by vytvořilo nebezpečný precedens, kdy by pacienti mohli požadovat, aby si vybírali, odkud jejich krev pochází“, citujeme deník The Guardian, který se příběhem rovněž zabýval.

  Od této chvíle jsou novými opatrovníky malého Willa jeho dětský kardiochirurg a kardiolog. Pro účely „souhlasu s operací k vyřešení obstrukce a všech lékařských záležitostí souvisejících s touto operací, včetně podání krve“, rozhodl soudce Ian Gault, budou tito dva zdravotničtí pracovníci rozhodovat o osudu malého Willa s konečnou platností.

  =Podle zpráv bude toto opatrovnictví trvat do doby, než se malý Will plně zotaví z operace a přístupu k léčbě, což by se mělo stát nejpozději do konce ledna 2023.=

 15. + update:

  Malý Will podstoupil operaci poté, co ho novozélandští úředníci lékařsky unesli: podle rodičů se mu zatím daří dobře
  jamesroguski.substack.com/p/the-kiwis-took-the-baby

  „To je skvělá zpráva, i když nás děsí pomyšlení, že v těle toho nebohého chlapečka koluje potenciálně zkažená krev s bílkovinami z hrotů, které by mu mohly v budoucnu způsobit zdravotní komplikace. Doufáme a modlíme se, aby se to v jeho zájmu nestalo, zvláště když mu nemocnice Starship Children’s Health Hospital odmítla podat transfuzi neočkované krve, o kterou rodiče žádali.

  Ale jiná věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že malý Will měl být operován již před mnoha týdny. Kdyby společnost Starship jednoduše vyhověla a umožnila chlapcovým rodičům podat mu neočkovanou transfuzi krve, mohl být hned po operaci a zvýšit tak své šance na úplné uzdravení zpět do normálního stavu.“

Pridajte komentár

*