Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Systém QR kódov v Rusku kolabuje. Ľudia covid pasy hromadne bojkotujú


Print Friendly, PDF & Email

Systém QR kódov v Rusku kolabuje. Ľudia covid pasy hromadne bojkotujú

(Edward Slavsquad, substack.com) – Ruská vláda má stále v pláne celonárodne presadiť silno nepopulárny zákon o QR kódoch, no doviesť ich do reality môže byť neuskutočniteľné.

V niektorých regiónoch, kde QR kódy už sú zavedené, úrady v podstate úplne rezignovali na ich vymáhanie. Nahnevaní Rusi ich bojkotujú, obchádzajú a dokonca kontrolórov neraz aj bijú.

Neexistujúce vymáhanie v meste Kazan

Dňa 22. novembra 2021 sa Kazan, hlavné mesto federálneho štátu Tatarstan, stalo prvým ruským mestom, ktoré začalo vyžadovať QR kódy vo verejnej doprave.

Toto opatrenie však viedlo k totálnemu chaosu – autobusy meškali aj viac ako 20 minút, pretože sprievodcovia mali ťažkosti s kontrolou QR kódov a objavili sa aj správy o nahnevaných cestujúcich vyvolávajúcich potýčky.

Dnes to vyzerá tak, že Kazaň to v podstate vzdal. QR kódy sú stále oficiálne vyžadované vo verejnej doprave, no nariadenie sa nijako zmysluplne nevymáha.

Začiatkom decembra 2021 sa Ilja Zotov, člen Verejnej komory Ruskej federácie (niečo ako kontrolný výbor parlamentu) a predseda Celoruskej asociácie pasažierov, rozhodol vyšetriť, ako funguje kazanský režim QR kódov v praxi.

Jeho zistenia boli mimoriadné:

„Cestoval som na 4 rôznych autobusových linkách, 1 trolejbusovej linke a tiež v metre. Čo som v skutočnosti videl?

– na 4 autobusových linkách QR kódy nikto nepýtal

– na trolejbusovej linke sa ma spýtali, či mám kód, povedal som, že áno (čo je pravda), no už nikto nechcel, aby som ho aj ukázal

V metre sa QR kódy kontrolujú pri vstupe do stanice, no môžete ukázať akýkoľvek kód (príbuzného alebo rodiny). Nikto nekontroluje či ten kód patrí naozaj vám.“

Ilja Zotov tiež uviedol, že až 70% pasažierov nedodržiava nariadenie povinnosti nosiť rúško. Čo z toho vyplýva? Možno, že tieto opatrenia sú zlé:

„Došiel som k záveru, že celé toto predstieranie opatrení nie je potrebné. Pre autoritu štátu Tatarstan by bolo lepšie si to čestne priznať a QR kódy v hromadnej doprave zrušiť.“

Vymáhanie nariadení ostáva aj naďalej nedostatočné. Na nedávnej konferencii „Lekári za pravdu“ v Moskve sa jeden novinár rozprával s aktivistom, ktorý tiež povedal, že v nedávnej dobe niekoľkokrát cestoval v Kazani autobusom bez nutnosti preukazovať sa QR kódom.

Ktoré povolanie v Rusku je najnebezpečnejšie?

Jeden z najväčších problémov kontroly QR kódov v Rusku je ten, že vás za to môžu zabodnúť nožom.

Na papieri to možno vyzerá tak, že ide o hlavné rastové odvetvie, no naozaj to stojí za ten biedny plat a neustále hrozby bitkou? Napríklad koncom novembra bol jeden sbs-kár v nákupnom centre v Kazani poranený nožom na ruke po tom, čo vyzval muža, aby sa preukázal QR kódom.

Ukazuje sa, že v niektorých častiach Ruska zohrával násilný odpor proti QR kódom kľúčovú rolu pri ich úplnom zrušení.

Lokálne média v meste Altai priniesli správu, že mesto ruší vymáhanie QR kódov v tamojších nákupných centrách, čiastočne z dôvodu „veľmi agresívneho správania občanov voči nariadeniu“.

Podľa jedného z manažérov obchodného centra boli dvaja inšpektori dobití počas prvých desiatich dní od zavedenia systému kontroly očkovania na teritóriu mesta Altai.

Podobné správy sú hlásené aj z ostatných oblastí Ruska.

Revolta obchodníkov v Petrohrade

Majiteľ reštaurácií Alexander Konovalov vlastní v meste niekoľko prevádzok. Minulý mesiac vyhlásil, že nebude dodržiavať nariadenia v oblasti vyžadovania QR kódov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ako uviedol:

„Zavedenie QR kódov, prideľovanie čísel ako v koncentračnom tábore, je fašizmus. Vlastním viac ako 200 prevádzok, medzi nimi bary, čajovne s vodnými fajkami, pekárne či salóny krásy. Vo všetkých mojich podnikoch QR kódy vyžadované nebudú.

Z času na čas k nám chodia kontroly, no my si ich jednoducho nevšímame. Tak nech si chodia.“

(Konovalov zdieľal svoj „QR kód“ na Instagrame, na ktorom je napísané: „Pojeb sa.“)

Ako hovorí, zatiaľ nebol pokutovaný za nedodržiavanie nariadení týkajúcich sa „verejného zdravia“.

Medzičasom desiatky obyvateľov Petrohradu podali hromadnú žalobu na mesto, v ktorej žiadajú zrušenie režimu QR kódov.

Politická strana Jednotné Rusko pretláča celonárodné zavedenie QR kódov

Je zaujímavé, že strana prezidenta Putina Jednotné Rusko pokračuje v ignorovaní ohromujúceho odporu ľudí voči legislatíve, ktorá by zaviedla povinné QR kódy na celoštátnej úrovni do mnohých oblastí života spoločnosti.

„Strana Jednotné Rusko čiastočne podporuje zákon o QR kódoch na verejných miestach, čo ešte bude podliehať hlbšiemu preskúmaniu,“ hovorí vyhlásenie Vladimíra Vasilieva, predsedu jednej z frakcií v Dume (ruskom parlamente) z 13. decembra 2021.

Týždeň predtým vyšlo vyhlásenie, že Duma stiahla časti zákona ku QR kódom týkajúcich sa cestovania vlakmi a lietadlami, no neskôr sa ukázalo, že šlo o drobnú nepresnosť.

Členka strany Jednotné Rusko Tamara Frolova, poslankyňa Dumy a členka zdravotníckeho výboru, uviedla:

„Čo sa týka zavedenia QR kódov v doprave, tento zákon nebol vyňatý z agendy, iba poslaný na prepracovanie. Momentálne sa prehodnocuje a dopracovávajú sa podrobnosti.

Ako lekárka a poslankyňa som presvedčená o tom, že je nutné udržiavať reštriktívne protiepidemické opatrenia, aby sme zabránili nárastu mobility.

Tatiana Alekseevna Golikova  (ministerka práce a sociálnych vecí) prišla do Dumy a podrobne zodpovedala otázky a podala vysvetlenia.

Na verejných miestach budú platiť QR kódy. Jediné výnimky budú potraviny a lekárne. Na vstup do všetkých ostatných verejných miest budú vyžadované QR kódy. To znamená do reštaurácií, divadiel, múzeí a nákupných centier.“

Záver

Čím sú tieto kódy vlastne prínosom pre verejné zdravie? Môže to niekto vysvetliť? A prečo Jednotné Rusko pokračuje v zjavnej politickej samovražde?

Je to celé veľmi divné.

Tak ako sme uviedli minule, ruská vláda bude zrejme musieť zinscenovať falošnú inváziu mimozemšťanov, aby primäla ľudí akceptovať digitálny Ausweis (nacistický preukaz).

No a dovtedy budú Rusi pokračovať v používaní QR kódov odlepených z automatických pračiek, aby získali prístup do svojich miestnych nákupných centier.

Toto je Rusko.

A dúfajme, že rovnaké bude aj Slovensko, ak korona nacisti budú pokračovať vo svojich zločinoch segregácie a utláčania ľudí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Edward Slavsquad, Zdroj: edwardslavsquat.substack.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://cz24.news/jan-vitek-az-ockovaci-past-sklapne/
  Jan Vítek: AŽ OČKOVACÍ PAST SKLAPNE…

  Co si však dovedu představit je, že po jistém čase, spíš kratším než delším, se objeví v novinách v rubrice Seznámení následující inzerát:

  Neočkovaný dobře situovaný třicátník hledá neočkovanou mladou partnerku.
  Zn: SŇATEK MOŽNÝ.

  • Marek Košice

   Ten „inzerát z budúcnosti“ akoby som písal ja…. akurát dobre situovaný nie som a nikdy nebudem, pretože 1. nechcem mať deti (takže nie je potreba), a 2. byť dobre situovaný sa čestne dá v jednom prípade zo 100………

   • dobre situovany moze znamenat, ze mas stan v lese na dobrej situacii. teda, na dobrom fleku.
    uplne vazne – ani ja nemam prachy, mam tak tak na prezitie, ale som slobodny…

    • presne, slobodný dych je viac ako brilianty, tie sú na hovno, šťastie je o niečom inom, nie o prachoch

   • „1. nechcem mať deti“ = sociálne inžinierstvo = nechceš mať pokračovanie = tvoji predkovia ti odtrhnú hlavu! Ale čo ma po tebe! Lenže týka sa to aj mojich potomkov. Lebo sociálne inžinierstvo. Ženil som sa kvôli deťom. Teraz je to všetko vpi.i! Niekde sa stala chyba. V nevedomosti tohto programovania.

    Za mladi bolo normálne trtkať. A z trtkania sa rodili deti. Trtkať sme neprestali – ale deti sa prestali rodiť. Niekde niečo nesedí.

  • Zatial nikto

   Podme sa pozriet ci je zjavenie sv.jana hoax:
   Corona-6 pismen(covid a tiez symbol krala v spanielcine-koruna-symbol moci
   C-3
   O-15
   R-18
   O-15
   N-14
   A-1
   Sucet=66
   Teda 666.
   Nanografen-sklada sa z uhlika-6 protonov,6 elektr.,6 neutronov teda 666.
   Taktiez to vychadza na cisara nera ak sa to pocita v hebrejcine podla teologov.
   Odporucanie 3 davok kazdych 6 mesiacov teda 666.
   Nahoda?

   • Zatial nikto

    Mojim cielo nie je strasit ale upozornit ze tyrana nemozno znicit ak mame strach.Smelost a nezastavit sa pred nicim satanovym je nasa jedina sanca

    • Marek Košice

     Zatiaľ nikto : Všetko sedí, neporozumel som len jednej veci z tvojho príspevku ……… „Súčet = 66 …. = teda 666“ …… To mi vysvetli, prosím ťa….

     • K súčtu 66 priložil 6, čo je počet písmen slova CORONA. V kresťanskom ruženci je tiež (podľa mňa) zakomponované číslo 666. 6x sa modlí otčenáš alebo sláva otcu a 66x sa vysloví amen (alebo amon, amun, amin – staroegyptský boh). K 6 priložíš 66 a máš 666.

     • Ladislav Katona

      Asi to bolo myslene tak, ze prva setka je pocet pismen v slove Corona 🙂

     • Zatial nikto

      Kazdemu pismenu priradis cislo napr. a=1
      B=2
      C=3.Podotykam ze Po P nasleduje v anglictine Q
      Este aj patentove cislo gatesa ohladom cipov ma cislo 666.Skratka privela nahod s tou 6

   • Elita miluje numerology

 2. https://www.naturalnews.com/2021-12-21-lactoferrin-diphenhydramine-inhibit-covid-replication-99percent.html
  Lactoferrin, diphenhydramine combination found to inhibit covid replication by 99%
  Zistilo sa, že laktoferín v kombinácii s difenhydramínom zabraňuje replikácii covidu o 99 %

 3. Marek Košice

  Mamka bola s očkovanými kamarátkami na oslave. Kamarátky sú podľa testu pozitívne, neočkovaná mamka negatívna………. 😀 😀 😀 😀 😀

  • a moja neočko mamka bola s neočko rodinou 9ks a tiež je negatívna 😀 😛

  • Dneska jsem byl u nezaštěpené kamarádky, její opichaný syn měl „kovida“, a ač jsou spolem v jedné domácnosti, nechytla ho :-). Jak je to možné?

   • Možno „covid“ nie je vírus, ale vedľajšie účinky vakcín. Píšeme už tom vyše roka.

    V prvej vlne museli ešte veľa „nových prípadov“ a „hospitalizácií“ falšovať, lebo ešte nebolo očkovanie. Teraz už toľko falšovať nemusia, lebo už je veľa zaočkovaných a „chorí na covid“ preto pribúdajú aj sami od seba.

    • ale vsak tak sa to robilo vzdy
     ziadny virus neexistuje, ani neexistoval, nikto sa nemoze od nikoho nakazit, vakciny obsahuju toxin, kurvitko, voči ktoremu sa organizmus brani prejavmi ako chripka
     pandemie sa robili vakcinami s pomocou medii
     zisti ako to bolo v skotocosti s Ebolou, prasačou ,španielskou chripkou

 4. no ja mam tiez QR kod v mobile, ale ako na pech, stale ked ho chcem niekomu ukazat, tak sa mi nacita taka fotka, moja, selficko intimna, ale fakt prasacina.. to len tak, no a potom ten pohlad tych ludi, ufff, 😀

  • ja by som aj chcela selfíčko, ale nemám taký mobil 🙁

   • Letos to bude v prosinci 1rok bez mobilu a žiju)))

    • Marek Košice

     Ljeza : A ktorý rok si na tom bol/bola finančne lepšie? Tento či minulý? 😀

     • Marku, tento, ale můžu ti říct, že ta závislost tam už byla. První dny, týdny, no bylo to jiné, takový nezvyk. Taky lidi, jsem pro ně divná a pro někoho naopak prej blbá a najdou se i takový co říkají, tohle chci zkusit taky a kvitují to! Ted už to ani nevnímám, že ho nemám Nejvíce se cukal poskytovatel paušálu, furt mi chtěl někam převádět číslo a nechápal, že není kam )))že to je finito.
      A nemám taky platební kartu a účet v bance, jo jde to, jenom musíš vychytat jak to zařídit a jde to, jo ne na podpoře a důchodu nejsem )))
      Internet na ntb, no ten mam pořád , je to moje závislost na zprávách a sdílení a taky o hudbě , ale nejsem nikde na soc. sítích, enem zde, protože je to tu bez registrace, jinak bych tu nesdílela. Jsem se sebestředně o sobě vypsala ))) tak hezký den přeji

    • zamestanavatel vam dava penaize na ruku? da sa to dohodnut?

     • Ano, dle toho co nabízíte. Pokud zaměstnavatel vás chce, tak dá na ruku.

     • V podstatě nikde v zákoně neexistuje něco jako že je povinnost mít účet-není to nikde, není povinnost mít účet v bance, rovněž neexistuje povinnost mít mobil. Taky nejsem v registru dárců orgánů, nechci nevěřím tomuto systému, musíte vyplnit tiskopis, ověřený podpis a informovat registr, jinak jste automaticky každý dárce.

      Dost o mě, at to tu nezaspamuji sobecky o sobě a taky off topic.

 5. Ako je to v Rusku, môže byť pre niekoho zaujímavé, ale my žijeme na Slovensku. Platnosť covid pasu je v EÚ podľa nariadenia EK 9 mesiacov, ale mnohí dôchodcovia (a nie len dôchodcovia) utekajú na tretiu/druhú (podľa druhu vakcíny) dávku už po 3 mesiacoch!

  • …veď keď im chutí, nech si dajú

  • Ide hlavne o ponaučenie, že ako oni odolávajú QR kódom. Tie budú pretláčané aj u nás (už teraz sú). Môžeme si vziať z Rusov príklad, ako covid pasy ignorovať.

   Tiež majú zaujímavý spôsob, ako demotivovať potenciálnych kontrolórov – znepríjemňovať im prácu, aby to nikto nechcel robiť. Nezabúdajme, že na zavedenie fašizmu nestačia len tí hore. Potrebujú k tomu celú armádu drobných prisluhovačov tam dole, ktorí budú ich nariadenia vymáhať. Musíme ísť nielen po tých hore, ale aj po tých dole, respektíve ich čo najviac odhovárať, aby s fašizmom nespolupracovali.

   • Milá redakcia, veľmi dobre ste to napísali.

   • Malé ryby kŕmia veľké Ryby a v podstate fašizmus vzniká odspodu, keď médiami osprostený dav zvolí pseudoelity s mocenským komplexom – t. t. davoelity.

    Kľúčovú rolu hrajú médiá! Pri každom prevrate či puči sa ako prvé obsadzujú médiá! Keď ovládnete médiá – zoberiete moc poitikom aj dezorientovanému davu, ktorý tento fašizmus nákupného vozíka udržiava. Môj sused sa úprimne priznal, že ho neserie žiaden režim, pokiaľ môže nakupovať. Dnes je opichaný, aby mohol nakupovať.

    Tu treba chápať súvislosti, že ak poznáme ciele globalistov – obmedzenie čerpania zdrojov na planéte – ich paradigma je iná, ako paradigma korporácií, ktoré neustále zvyšujú spotrebu. Takže ak si myslíte, že zvrátite procesy tým, že „vytrestáte“ reťazce tým, že nebudete nakupovať – idete nevedome podľa plánu globalistov, ktorí stoja nad korporáciami a ktorí používajú korporácie – ako riadiaci nástroj – paniky – v systéme, ktorý je založený na trhu! A panika je základným nástrojom riadenia trhu! Milton Friedman – Vietnamský syndróm – ako odpor proti vojne rozvrátil ekonomiku USA založenú na vojensko-priemyslovom komplexe – čo sa dalo korigovať pri zachovaní paradigmy politiky delových člnov – Pax Americana = Pax Romanum – buď sa podvolíš s určitými výhodam – ako občan môžeš vlastniť otrokov – korporácie, montovne – tak, že vznikol nový odbor manipulácie verejnosti – PR – public relations! Pod sviečkou najväčšia tma!
    Odbočím – CNN a Fox News patrí Deep State, BBC a New York Times patrí globalistom!

    Toto je dôležité vedieť, pretože odtiaľ prichádzajú cez svetové média konkrétne riadiace pokyny pre všetky sub médiá. Konzument inforácií na Slovensku ani netuší, že to, čo prináša mainstream, nie je správa, ale riadiaci pokyn. Skrátim.

    V prípade násilného odporu – trestný čin proti ústavnému zriadeniu – prezident, vláda, parlament – a všimnite si, ako sa v zmysle pozornosti – kyvadla – práve tam usmerňuje pozornosť, akože toto je cesta, ale z trestného zákona bola vyňatá klauzula o rozvrate republiky = subverzia – aby sa zabezpečila nedotknuteľnosť médií pri rozvrate štátu! Dezorientácia, demoralizácia, rozvrat!

    Takže kto nie je konceptuálne negramotný, vie, že ak prevrat – puč – má smerovať nie na prezidentský palác, nie na úrad vlády, nie na parlament, ale na mienkotvorné mainstremové médiá. Čiže žiaden trestný čin útoku – násilia – na ústavné orgány. „Až tak je to jednoduché“.

    Stačí si premietnuť obsadzovanie ČSSR v roku 1968 – ako prvé boli obsadané hlavné média.
    Čiže treba odvrátiť pozornosť od figuriek, ktoré sú tu neustále zviditeľňované – viď agenda Infovojny – ktorá doslova vyrába to kyvadlo pozornosti – a treba upriamiť pozornosť na zdroj týchto pohybov.

    Keby som bol dramaturgom tejto webstránky, tak by som minimalizoval problém vakcinácie a maximalizoval problém s mainstreamovými médiami. To by bola skutočná INFOVOJNA. Ale!
    Rovnosť = equality je základ rozvratu marxizmom a paradigma stavovskej rovnosti bráni aj tejto redakcii pomôcť konceptuálne vyriešiť najväčší spoločenský problém – byť či nebyť.

    He! „Tankisti celého sveta – spojte sa!“ To nie je vtip!

    • Takto. Podľa mojich info – redakcia Tadesco.org údajne pracuje pre globalistov. To bol podľa mňa dôvod konceptuálnych konfliktov s nimi a dôvod môjho odchodu z diskusií tam. Ale niečo sa deje! Už som spomínal aj zmenu na NWOO.org – admin zrušil diskusie – čím usmernil riadici proces – pretože informačný proce = riadiaci proces. Preto nemám problém so zrušením diskusií tu – keby nebolo keby a táto rdakcia by to mala správne konceptuálne uchopené – problém je – že redakcia niečo preberá, a neuvdomuje si, že posúva riadenie na svojich čitateľov NA ÚROVNI SVOJEJ NEVEDOMOSTI. Teda – objektivita poznania nie je vecou diskusií a už vôbec nie cenzúry – takže namiesto drístov tu je výhodnejšie lúskať zdroje! Isteže – sme sociálne bytosti – komunikácia je potebná. Avšak opakujem- informačný proces je riadiaci proces. Takže naozaj je to o médiách – nie o policajtoch a vyhláškach.

     Niečo sa deje na úrovni exopolitiky. Tá stratégia sa volá „nechať niekomu únikový priestor, aby nedošlo ku fatálnej konfrontácii“! Tomuto sa prispôsobujú aj konkrétne médiá. Tadesco.org je dostupné – aspoň mne – len cez proxy – čo už je nástroj kontroly. V poslednom období registrujem pozitívne zmeny v náš prospech – napríklad tam ustupuje to permanentné strašenie, okultizmus, mesiášstvo /Trumpa, ktorý odovzdal symbolický kľúč od Bieleho domu sionistovi Netanjahuovi – o tom Tadesco mlčí/.
     Otázka je – či ide tlak vyšších bytostí, alebo proglobalistická redakcia začína chápať, kde je strana víťaza.

     Odporúčam prečítať celý článok!
     „„Existuje úplná kontrola nad lidskou rasou a myslet si, že černá magie by mohla být použita k ovládání mas, je znepokojivé. Okultismus je dnes nástroj nového druhu fašismu praktikujícího některými elitními globalisty, kteří zcela ovládají téměř každý aspekt našeho života, od zdraví a finance po politiku a vzdělávání… Výzkum ukazuje, že okultní obřady a rituály na vyšších úrovních jdou daleko za hranice všeho, co si dokážeme představit… Proč je tak těžké uvěřit, že okultní praktiky jsou skutečným nástrojem kontroly?“ (str. 55).

     Důležité je, že Thor Han poukázal na výslovné spojení mezi Jupiterskými dohodami podepsanými v červenci a setkáními v Antarktidě, které se konaly o pět měsíců později. Ustanovením dohod byla kapitulace globální elity do prosince 2021. Tuto časovou osu potvrzuje červencový tweet Christine Lagardové o tom, že schůzky se měly konat v prosinci v Antarktidě. Její tweet je přesvědčivým důkazem, že Cabala skutečně dostala pět měsíců na to, aby se připravila na předání své moci, aniž by došlo ke zhroucení světového finančního systému jako podmínka pro jejich propuštění ze Země prostřednictvím mezigalaktického portálu Antarktidy.

     Tato vyjednaná kapitulace a odchod Cabaly signalizuje novou neuvěřitelnou dobu jež má následovat. Svět přechází na nové finanční, politické, zdravotní a energetické systémy, které způsobí v lidských životech revoluci. Zpráva od Oony, jedné ze Strážkyň, poskytuje ještě více podrobností o neuvěřitelných planetárních přechodech, kterých budeme brzy svědky. “
     https://eu13.proxysite.com/process.php?d=DbE0zm71%2BwcNoXP%2Fxrvk6yxuKjx2WiQLYmbL4iZQGjdNzOYkqLw6sZpPhZfj6CVfFwKm4vAryZyhL5SN%2BsadU0yjEf2fsDdVYla83EdP2NrBR3adHDQzw6TZdPuwKj70Y3k%3D&b=1

     • Ak isté bytosti ovládajú technológie medzigalaktických potrálov, prečo im záleží na nejakom finančnom systéme na zaostalej planéte Zem?

     • Redakcia – peniaze sú síce ovládač na 4. priorite, ale zároveň sú aj ekvivalentom energie a my žijeme v technologickej civilizácii, ktorá používa nástroj výmeny – zmeny – ekvivalent energie – peniaze. Veď o tom je snaha cez Green Deal priamo uviesť svetovú menu v kW.

      Teda – systém peňazí priamo súvisí s energiou a energia s civilizáciou. Mimozemšťania, ktorí nechcú, aby nám ruchla civilizácia – jadrová energetika napr. – chápu tieto vzťahy – a preto hľadajú záložný systém peňazí – ale nie kontrolovaný Cabal. Ešte raz – tu nejde o peniaze, ale o civilizáciu, ktorá vymyslela ekvivalent energie – peniaze – na chod civilizácie. Ktorú niekto ovládol cez peniaze.
      No – zrušte peniaze a nezaplaťte za likvidáciu jadrového paliva. Zrušte mzdy v jadrovej elektrárni. A planéta je v prdeli!

      Takže čo s tým, keď vám gate držia vďaka šnúrke do gatí?

      Ono je to aj o tom, že ľudstvo má obrovský potenciál tvorivosti – dôležitý pre ostatné civilizácie. Akurát sme zablokovaní entitami Tmy. Ľudstvo má už dávno vymyslené technológie – ktoré sú automaticky zablokované. Takže to uvoľnenie technológií bude viac-menej uvolnenie našich vlastných výtvorov – ukradnutých Cabal..

      Ešte k tej dimenzionalite. Je to schopnosť vnímať inú realitu. Ak máme vojsť do 5D – to, čo je to 5D pochopíme, až budeme v 5D. To neznamená, že sa odhmotníme. Akurát sa naučíme rozprávať so stromami bez drog.

      Necelých 20 rokov dozadu som bol „na hrane“ – či opustím telo, alebo nie – ten stav bol desivý, ale prihlásil som sa k Svetlu a prežil som. Stav trval vyše týždňa – bol som v excitovanom stave – akoby bez hmotnosti – aj keď to nebola levitácia – tú som zažil v detstve – a dočasne som ochrnul – zrejme varovanie. Počas tohto fyzicky biedneho stavu som videl duše ľudí – možno astrálne telá – neviem čo to bolo, ale keď ste z dediny – predstavte si rozpálené kachle pod nočným videním, akurát tie duše boli lososovo ružové, kopírovali telo svojou podobou, a sem tam vystupovali z tela ako z objektu. A čo je dôležité – pri rozhovore prebiehala komunikácia v 2 kanáloch – jeden bol akože vo fyzickej situačnej realite – nakupujete v potravinách, cestujete v autobuse – a zároveň určité kľučové slová dávajú uplne iný význam. A podstatné – ako by sme sa poznali tisíc rokov – absolútny pocit spolupatričnosti – avšak nie so všetkými. V sobotu som opisoval, ako ma malé dievčatko MUSELO pozdraviť – no lebo ma spoznalo ako dušu – hoci ja som ju ako dušu tentoraz nevidel, ale viem, o čom to je! Čiže prechod do inej dimenzionality znamená schopnosť vnímať inú realitu. Bohužiaľ – v nej sú aj démoni – som spomínal chiropraktika, ktorý musel byť kvôli tomuto stále naložený v liehu. Na druhej strane – uvidíme svojich nepriateľov. Takže si myslím, že ten prechod do 5D bude zároveň extrémne dramatický – veď si predstavte to nepochopenie s ovcami a zombies teraz – a byť nad vecou bude veľmi ťažké.

     • Problém môže byť aj to, že ľudia v „kritickej infraštruktúre“ boli takmer všetci opichaní. Keď začnú padať, kto bude potom obsluhovať tie jadrové elektrárne? Aby sme tu čoskoro nemuseli volať Rusov, aby nám tie elektrárne obsluhovali.

      Čo sa týka tých iných dimenzií, tak kresťania fundamentalisti často napríklad považujú jogu za okultizmus. Pritom jogíni sami vystríhajú pred niektorými technikami, ktoré príliš aktivujú konkrétne čakry, pretože to potom otvára prístup do dimenzií, kde sú „dobrí“ ale aj „zlí“ duchovia a démoni. Dajú sa zvládnuť aj jedni aj druhí, no musí byť človek na to najprv natrénovaný. Ak sa do týchto sfér dostane príliš rýchlo a nepripravený, tak môže z toho aj zošalieť. To však nie je problém jogy (alebo iných techník), ale toho, že človek sa rozhodol narábať s vecami, na ktoré nebol dostatočne pripravený.

     • Problém s opichanosťou kritickej infraštruktúry vidím, ako PSY OP.

      Kritickou infraštruktúrou je prezident, ako vrchný veliteľ ozbrojených síl. Ste presvedčení, že takto vysoko postavená osoba dôležitá pre bezpečnosť štátu je opichaná experimentálnym svinstvom?! No nie je!

      Tak je to aj s opichanosťou inej kritickej infraštruktúry. Jadrová energetika určite nie – tam myslím, že to ani nedovolia, ale tam, kde sa to má v rámci depopulácie zrútiť – tam áno! Zrútenie zdravotníctva = zrútenie ekonomiky, vymieranie, chudoba. Pokiaľ viem, tak opichaná je len asi 1/3 v zdravotníctve. Tak si predstavte, ako ich budú chcieť – bez likvidácie zdravotníctva = zázemia medicinálnej mafie – opichať pod hrozbou pokút! To je politická samovražda! Preto idú po 60-tnikoch – lebo 20 rokov dôchodky. Áno – najohrozenejšia skupina – fašistickou vládou! Dobre – lenže takýto režim bude musieť ohroziť aj príslušníkov vlastných rodín. Ja nepochybujem, že psychopati toho sú schopní. Lenže taký Kollár, ktorý si založil genetické pokračovanie svojho ega 10 deťmi s 9 konkubínami si uvedomuje, že mu prihára! Ty nemôžeš vyvraždiť národ bez toho, aby si nevyvraždil aj vlastnú rodinu. Opakujem – psychopat je toho schopný, ale ide o to, že mu to rodina – ak je normálna – nedovolí! To sú kontrolné mechanizmi celého ľudstva! Samozrejme – treba počítať aj so psychopatiou celej rodiny. Parafrázujem Slotu – „Degeš plodí degeša!“

     • U nás si zdravotníkov zrejme zatiaľ netrúfnu nasilu opichávať, no v USA to už spravili. A normálne nechali aj tretinu zdravotníkov vyhodiť. Takže sú toho schopní. Bez zdravotníkov sa farma mafia obíde. Budú „liečiť“ vojaci, prípadne študenti medicíny. Mengelengvarský už aj avizoval, že bude zastavená výučba na lekárskych fakultách a študentov naženú do tých provizórnych nemocníc, čo chcú otvoriť pre omikron.

     • Redakcia – ešte nemám dopočúvané…
      2021-12-21 Existence mimozemských civilizací III /
      https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-21-existence-mimozemskych-civilizaci-iii/

      Otázka – je kvantový finančný systém hotovostný – alebo bezhotovostný?
      Ono to celé smrdí tým, že jedna kolonizačná frakcia bojuje s inou kolonizačnou frakciou o ovládnutie Zeme.

    • Tak tohle je hodně přínosný příspěvek. Tímhle směrem mě nikdy nenapadlo mířit… Budu si to pamatovat. Díky.

   • QR kódy sú súčasťou PSY OP!
    Dôkaz – QR kódy na prezervatívoch!
    https://images.squarespace-cdn.com/content/5253327ee4b03949ba51bd5b/1381445448241-LIBKI6L7SANE2KMD6TPT/qr-code-condoms.jpg?content-type=image%2Fjpeg

    Prosto aj v tej najintímnejšej oblasti sa vám potrebujú dostať do hlavy – že ste pod Total Control! Namiessto kvalitných jahodových, ananásových frcgúm – ktoré sú súčasťou kontroly populácie – ste hypnotizovaní QR kódom! Ja osobne som prezervatív použil len pár krát v živote – vadí mi tá manipulácia, ktorá prerušuje akt a robí z toho mechanickú je.ačku. A teraz vám tam napacnú QR kód! Ako symbol! A vaše podvedomie sa trápi to nejako analyzovať – rozlúštiť rozdiel medzi dvomi frcgumami! Akože kvízová otázka! Namesto kundy vás bude zaujímať QR kód!
    Takže žiadne prezervatívy s QR kódmi! A keď iné nebudú – pôjde sa na ostro! Hovorím o manželkách a stálych partnerkách – kto chodí za prostitútkami – jeho problém.

   • Presne tak, kebyže sa ľudia jednoducho nesprávali ako cvičené opice celý tento problém by nutne prestal existovať.

    • nuz Angelika uz je velke mnozstvo cvicenych opic,oviec,atd. takze system bude existovat,lebo vacsina veri na „virus“

   • velky suhlas,bez tych malych otrokov ti velky otrokary nemozu robit co by chceli.Musime byt uzasne na nich tvrdi , nekompromysny,maximalne im zneprijemnovat ich otrocke pozicie

   • Mária Bunčeková

    Veľká pravda, všetko závisí od nás, len si stále neuvedomujeme našu silu.
    A tiež je veľa vystrašených.

 6. a to akože kde mám mať ten Qr kód? …na papieri či v mobile?

  • Zatiaľ aj-aj. QR kód je napr. aj na Kaufland Card. Niekto si ho dá oskenovať z mobilu a druhý z kartičky.

   • Ja mám radšej karty sedmove ako hypermarketove 😀

    Bavím sa keď ich pri pokladni pýtajú a ja len „ďakujem nemám na to peňaženku“…a vytiahnem z vrecka hotovosť.

    • Nuž, nie som taký bohatý, aby som niečo kvôli kartičke preplatil aj o 33%. Aj tak majú západné hypermarkety nehorázne zisky (majiteľ reťazcov Kaufland a Lidl Dieter Schwartz je s majetkom 30 miliárd USD údajne najbohatším mužom v Európe).

 7. https://www.naturalnews.com/2021-12-21-vladimir-zelenko-says-covid-is-bioweapon.html
  Dr. Vladimir Zelenko tells Ann Vandersteel: COVID-19 is a bioweapon – Brighteon.TV
  Dr. Vladimir Zelenko hovorí Ann Vandersteel: COVID-19 je biologická zbraň – Brighteon.TV

  The physician added that COVID-19 vaccine is a weapon of eugenics that seeks to knock out a certain percentage of people right away, reduce the lifespan of a large percentage of people due to chronic illness and those that survive will all be tagged and be part of a matrix or grid.
  Lekár dodal, že vakcína COVID-19 je zbraňou eugeniky (depopulácie), ktorá sa snaží okamžite zničiť určité percento ľudí, skrátiť dĺžku života veľkého percenta ľudí v dôsledku chronických chorôb a tí, ktorí prežijú, budú všetci označení a budú súčasťou matrixu alebo súradnicovej siete.

  “And so what we’re seeing is the infrastructure, the groundwork being laid for what’s called the Mark of the Beast stuff. Because in 2020, Microsoft got a patent, a world patent. I even remember the number WO2020O6O6O6. It’s a hard one to forget. But that patent describes biometric data linkage to cryptocurrency,” Zelenko said.
  „A tak to, čo vidíme, je infraštruktúra, základy pre to, čo sa nazýva Znak divokej šelmy.“ Pretože v roku 2020 Microsoft získal patent, svetový patent. Dokonca si pamätám číslo W02020O6O6O6. Je ťažké zabudnúť. Ale tento patent popisuje prepojenie biometrických údajov s kryptomenou,“ povedal Zelenko.

 8. https://www.hlavnespravy.sk/ek-schvalila-nariadenie-o-devatmesacnej-platnosti-covidpasov/2800300
  Kto chce cestovať, bude musieť absolvovať 3. dávku: EK schválila nariadenie o devätmesačnej platnosti covidpasov

 9. http://uploads.disquscdn.com/images/56f1e7fcda84c5336f99283e0138c817956fafa70b7d9585eef5003599b72319.jpg

  Keď si zoberieš len túto VAKCÍNU všetko sa vráti naspäť do NORMÁLU

 10. https://www.hlavnespravy.sk/zdruzenie-slovenskej-inteligencie-vyzyva-na-spolocny-postup-proti-zavadzaniu-diktatury-a-tyranie-v-slovenskej-republike/2800236
  Združenie slovenskej inteligencie vyzýva na spoločný postup proti zavádzaniu diktatúry a tyranie v Slovenskej republike

  Všetci už vidia, Slovensko padá pod taktovkou tejto vlády na kolená a opozičné politické strany namiesto toho, aby skoordinovali svoj ďalší postup, kopú každá sama za seba. Z toho dôvodu vznikla výzva Združenia Slovenskej inteligencie, ktorej cieľom je spojenie opozičných síl a zastavenie zavádzania diktatúry a tyranie na Slovensku

  „Spoločným úsilím zabráňme vláde SR zavŕšiť zvrátený plán globalistickej moci na zotročenie slovenského národa. Toto možno dosiahnuť len vzájomnou spoluprácou, spoločným postupom a povýšením národnoštátnych záujmov nad úzko stranícke a osobné ciele,“ zdôraznilo Združenie Slovenskej inteligencie.

  Ak sa s touto výzvou stotožňujete, môžete ju podpísať TU.

  • Dosiaľ ju podporilo viacero zvučných mien, medzi nimi napríklad:

   MUDr. Ján Lakota, CSc., lekár, vedecký pracovník

   Prof. ThDr. Mgr. Helena Hrehová, PhD. bývalá vedúca Katedry etiky a morálnej filozofie FF TU v Trnave

   JUDr. Peter Weis, advokát

   Dr. Jozef M. Rydlo, historik, poslanec NRSR 2006-2010

   MUDr. Peter Kotlár, Televízia Slovan, riaditeľ

   Dagmar Weissabelová, Aliancia národných síl Slovenska, predsedníčka

   Mgr. Rafael Rafaj, Inštitút národnej politiky, predseda

   Jozef Šimonovič, herec

   Dr. phil. Darina Vergesová M.A., slavistka, historička

   Mgr. Miroslav Vetrík, organizátor Korunovačných slávností v Bratislave a predseda o. z. SLOVENSKÍ KATOLÍCI

   Mgr. Anton Čulen, publicista, Aliancia za nedeľu – Slovensko o. z., predseda

   Mgr. Miroslav Šuňal, politológ, Aliancia za nedeľu – Slovensko o. z., podpredseda

   PhDr. Elena Šebová, psychologička, novinárka

   Doc. Ing. Ján Dudáš, DrSc., vedec a vysokoškolský pedagóg

   RNDr. Ján Dudáš, PhD., bunkový a molekulový genetik

   Ing. Peter Kohút, CSc. – koordinačný výbor Vlasteneckého frontu

   Ing. Eva Zelenayová, publicistka

   ThDr. Ján Košiar, katolícky kňaz

   plk. v. v. ThMgr. Ignác Juruš, katolícky kňaz

   Mgr. Jaroslav Klič, katolícky kňaz

   Ing. Marián Tkáč, bývalý viceguvernér NBS a predseda Matice slovenskej

   Ing. Vladimír Šimko, Komplex centrum o. z., predseda

   Michal Gašparovič, Za slobodný život a zdravie na Slovensku o. z., predseda

  • súhlasím s výzvou aj s jej obsahom

  • Slovenska „inteligencia“ je vacsinou liberalna banda,ktora sa pozera zhora na obycajnych ludi,tiez moze pracovat ako kontrolovana opozicia

 11. Ja v ochodoch kde pytaju QR kod pozadujem nech mi ho ten co pyta ukaze prvy. Pohadam sa pozadujem, samozrejme neukazu – ale treba im zneprijemnit den. Keby to robil kazdy druhy rezignovali by. Ale ovce su ovce.

 12. V 70 rokoch som študoval v Rusku. Cestovanie v MHD bolo nasledovné. Do kasičky si vhodil 5 kopejek a odtrhol si si lístok žiadny sprievodca, žiadna kontrola.
  Uvedomenie ľudí. Aj teraz ak som zdravý tak nepotrebujem injekciu ani v rámci prevencie. Ak som nemocný na chrípku liečim sa doma určite nepôjdem do obchodu alebo do MHD tobôž nie do práce. Vzhľadom k tomu, že som už viac ako 30 rokov nemal ani nachladnutie ( otužujem sa a športujem k môjmu veku,/73/ r. nepotrebujem viac násobné očkovanie a ani rúško. Keby média viac propagovali športovanie a štát vytváral podmienky na túto činnosť namiesto strašenia národa bolo by to ideálne. K tomu zdravé stravovanie nie ten odpad čo sa teraz predáva. za to by ich mali trestať a nie za rúška. Opak je pravda niekto na tom veľmi zarába. Ľutujem tých , ktorí na to naleteli a ešte naletia – strach a nevedomosť to je to čo tým banditom pomáha.

  • Rozbitá váza

   Zdravie je len zámienka. Pridal sa zhmotnený strach a výsledkom je choroba.
   Ak mám nádchu, alebo chrípku, je to jasné. Netreba sa mi testovať, ani meniť genetickú informáciu.

  • Marek Košice

   Ľubomír, začni sa uzemňovať, aby si bol ešte zdravší, a žil ešte dlhšie než bez uzemňovania (uzemnise.cz …. na Slovensku sa to nepredáva, ale prakticky v každom štáte áno, funguje to, budem „uzemňovania pozitívny“ od februára 2020 do konca svojho života, a to píšem ako človek, ktorý sa zaoberá zdravým životným štýlom od 18-tky, takže 16 rokov)

  • Rozbitá váza

   …jedna slušná odpoveď – poznámka mi tu zmizla…

  • ak sa mozem spytať, preco ak by ste sa liečili z chripky, by ste neisli do obchodu alebo MHD, či do prace?

   je to vari preto ze vo svojom uctivom veku verite medicinskej dogme o existencii infekcnych chorob???
   dakujem za odpoved

  • Lubomir,tuna sa nejedna o zdravie ale o masivnu depopulaciu celeho sveta a zbytok dat do hrozneho otroctva,aka nasu zem este nepoznala

 13. Slavomír Kalma

  Výstižný QR kód

 14. trest za odlišný názor:Univerzita Martina Luthera v Halle vydala „dočasnou výpověď“ proti známému virologovi Alexandru Kekulému. Pozadím je to disciplinární řízení, uvádí „ Mitteldeutsche Zeitung “ (MZ).

 15. samozřejmě tam mělo být mi -oprava

 16. svatoslav butora

  Niektoré štruktúry v RF si myslia, že musia byť kompatibilní so systémami na Západe. Pritom historická skúsenosť dostatočne dokumentuje, že akákoľvek násilne vynucovaná kompatibilta s tzv.Západom nevedie k ničomu dobrému a že vedie k rozvratu. Veď i celá kovidná biologická vojna Západných „elít“ prostredníctvom OSN a OSN-WHO a WEF proti celému ľudstvu ukazuje na debilné darebácke „duševné“ zázemie riadiacich trustov tzv.Západu. Byť kompatibilnými s ideovým svetom súčasného Západu je pre Rusko také isté ako sa priateliť so zdochlinou mŕtvej histórie.

 17. Tento QR kod , resp jeho zavedenie ako povinné, by mala zvážiť vládnuca strana, lebo jej klesnú preferencie.

 18. A pozrite, ako sa ´žije v Chorvátsku: https://cz24.news/chorvatsko-vsetko-otvorene-minimalne-obmedzenia-umrti-nepribuda/ ! To len u nás tupelo bzetretne buzeruje a šikanuje spolu s nikým nevolenou bez právomocí pandemickou kokotmisou-komisiou !!!

 19. https://www.naturalnews.com/2021-12-21-lancet-paper-destroys-false-narrative-covid-vaccines.html
  Lancet science paper DESTROYS false narrative of covid vaccines, reveals vaccinated are PERPETUATING the pandemic
  Vedecká práca Lancet NIČÍ (rúca) nepravdivý príbeh o vakcínach proti covidu a odhaľuje, že očkovaní PODPORUJÚ pandémiu

  CDC: Most highly vaccinated counties are also the most diseased counties
  CDC: Najviac zaočkované okresy sú zároveň najviac chorými okresmi

  All of this would suggest that getting jabbed likely means getting sick or spreading sickness to others.
  To všetko by naznačovalo, že dostať vakcínu pravdepodobne znamená ochorieť alebo šíriť chorobu na iných.

  • “The ‘vaccinated’ are the ones to avoid,” wrote another. “They are the sick. They are the disease spreaders. They have compromised immune systems. They have 251x the viral load in their nasal passages and throat.Stop cowering and go on the offense.”
   „Zaočkovaní“ sú tí, ktorým sa treba vyhnúť,“ napísal ďalší. „Oni sú chorí. Sú to šíritelia chorôb. Majú oslabený imunitný systém. Majú 251x vyššiu vírusovú záťaž v nosových priechodoch a hrdle. Prestaňte sa krčiť a choďte do útoku.“

   • nesiril by som tieto bludy
    treba si nastudovat problematiku infekcnosti , patogenity a virusov
    je vela falošnych prorokov, ktorych ulohou je dezinformavať, napr. Mudr. Soňa Pekova

 20. Video v tomto článku sa oplatí vypočuť:

  https://cz24.news/vodic-zachranky-matovic-a-mikulec-su-vrahovia-nedam-sa-nikdy-ockovat-a-viem-preco-sa-nedam-video-sk-7-min/
  Vodič záchranky: MATOVIČ A MIKULEC SÚ VRAHOVIA. NEDÁM SA NIKDY OČKOVAŤ A VIEM PREČO SA NEDÁM! (VIDEO SK, 7 min)

 21. https://zemavek.sk/nove-mutacie-su-reakciou-na-ockovanie/
  Nové mutácie sú reakciou na očkovanie

  Ukazuje sa, že dnes sa počet úmrtí na očkovanie v USA blíži 200-tisíc.

  Počet prípadov rakoviny u očkovaných sa len od januára do septembra podľa jeho údajov zvýšil 20-krát (ľudí s príznakmi rakoviny medzi očkovanými je 20-krát viac ako medzi neočkovanými).

  Doktor Luc Antoine Montagnier – žiadny „mastičkár“, ale svetovo uznávaný virológ, nositeľ Nobelovej ceny za medicínu – dáva očkovaným maximálne tri roky života. Vlny ochorenia však nebudú dávať do súvislostí s vakcináciou. Niekto zomrie s diagnózou rakoviny, niekto na následky cukrovky, niekto na hypertenziu, mŕtvicu, infarkt atď. Nebude prípustné spájať tieto úmrtia s injekciou. Demografi dnes používajú výraz „nadmerná úmrtnosť“.

 22. https://www.banned.video/watch?id=61c221cd9d8fd62e8454f03f
  Dirty Vaccine Secrets Revealed & Big Pharma Lies Exposed – Dr. Russell Blaylock
  Tajomstvá špinavých vakcín sú odhalené a lži farmaceutických firiem sú odhalené (odkryté) – Dr. Russell Blaylock

 23. https://www.banned.video/watch?id=61c2833fcdfd582f712c5982
  Implantable Microchips For COVID Passports Confirmed
  Implantovateľné mikročipy pre pasy COVID pasy sú potvrdené (zaručené)

 24. https://www.youtube.com/watch?v=TQ-z_RPs66s
  Milan Mazurek sa pustil do prezidentky Čaputovej a vlády: ONA by kľudne spáchala vlastizradu! NRSR

 25. ..vďaka Portál Bádateľovi a diskutujúcim za zaujím.informácie……

 26. Celkom 77 výstižných headlines…
  „5; Návrh zákona o zavedení QR kódů v dopravních prostředcích bude stažen z projednávání ve Státní dumě.“
  http://www.nwoo.org/2021/12/14/rusvnext-prehled-zprav-13-12-2021/

 27. Strana Jednotne Rusko neni Putin. Agendu zapadu prevzali pindosove zapadu v nejvyssich uradech jako Golikova, Popova, Murasko. Ty je treba nejdrive odstranit. Obyvatelstvo reaguje spravne, restaurateri rovnez. Nikde neexistuje pravni zabezpeceni techto opatreni a tim jsou nezakonna!
  https://www.badatel.net/medicinsky-holokaust-proti-detom-myokarditida-po-vakcine-ma-do-5-rokov-50-umrtnost/

Pridajte komentár

*