Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vedec tvrdí, že do konca roka bude možné vytvárať virtuálnych dvojníkov zosnulých blízkych


Print Friendly, PDF & Email

Vedec tvrdí, že do konca roka bude možné vytvárať virtuálnych dvojníkov zosnulých blízkych

(Niamh Harrisová, The Peoples Voice) Počítačový vedec zo Silicon Valley predpovedá, že kópiu „ľudského vedomia“ bude možné vytvoriť v digitálnych zariadeniach už koncom tohto roka.

Dr. Pratik Desai, ktorý založil viacero startupov s umelou inteligenciou v Silicon Valley, tvrdí, že ak majú ľudia dostatok video a hlasových nahrávok svojich blízkych, existuje „100-percentná šanca, že s vami budú žiť navždy“.

V príspevku na Twitteri vyzval ľudí, aby „začali pravidelne zaznamenávať svojich rodičov, starších príbuzných a blízkych“:

„Začnite pravidelne nahrávať svojich rodičov, starších príbuzných a blízkych. S dostatkom prepisových údajov, novou hlasovou syntézou a video modelmi je 100% šanca, že po opustení fyzického tela budú s vami žiť naveky. To by malo byť dokonca možné už koncom tohto roka.“

Portál Mail Online uvádza:

„Mnoho vedcov verí, že rýchly pokrok v umelej inteligencii, ktorý momentálne vedie ChatGPT, je pripravený začať novú zlatú éru technológií.“

Najväčšie mysle sveta sú však v otázke tejto technológie rozdelené – Elon Musk a viac ako 1 000 technologických lídrov vyzývajú na prestávku vo vývoji umelej inteligencie a varujú, že by to mohlo zničiť ľudstvo.

Na druhej strane sú ďalší „odborníci na všetko“, ako napríklad Bill Gates, ktorí veria, že umelá inteligencia zlepší naše životy – a zdá sa, že aj ďalší odborníci sú naklonení myšlienke, že nám pomôže žiť navždy.

Desai je na strane Gatesa a verí, že svojich mŕtvych milovaných môžeme znovu vytvoriť ako avatarov žijúcich v počítači. Proces by zahŕňal digitalizáciu videí, hlasových nahrávok, dokumentov a fotografií osoby. Potom by tieto dáta vložili do systému umelej inteligencie, ktorý sa o jednotlivcovi dozvie všetko, čo môže.

Používatelia si takto môžu navrhnúť konkrétneho avatara, ktorý vyzerá a pôsobí rovnako ako ich žijúci príbuzný. Rozvoj ChatGPT výrazne pokročil práve v spoločnosti, ktorá pracuje na virtuálnych ľuďoch.

Liečba osteoporózy

Virtuálni roboto-ľudia

Projekt s názvom „Live Forever“ (Ži navždy) vytvára virtuálneho robota-človeka s rovnakou rečou a maniermi ako ten, ktorého mal za úlohu replikovať.

Artur Sychov, zakladateľ Live Forever, v roku 2022 povedal pre časopis Motherboard, že predpovedá, že takáto technológia bude dostupná o päť rokov, ale vzhľadom na nedávny pokrok vo vývoji umelej inteligencie očakáva, že to bude kratší čas.

„Môžeme vziať tieto údaje a použiť na ne umelú inteligenciu a znovu vás vytvoriť ako avatara na vašom pozemku alebo vo vašom virtuálnom svete a ľudia budú môcť prísť a rozprávať sa s vami,“ povedal Sychov pre Motherboard.

„Stretnete toho človeka a možno by ste prvých 10 minút pri rozhovore s touto osobou ani nevedeli, že je to vlastne umelá inteligencia. To je cieľ.“

Ďalšia spoločnosť na vývoj umelej inteligencie, DeepBrain AI, vytvorila pamätnú sieň, ktorá umožňuje ľuďom stretnúť sa so svojimi mŕtvymi blízkymi v pohlcujúcom zážitku.

Služba s názvom Rememory (Znova pamätaj) využíva fotografie, videá a sedemhodinový rozhovor s osobou, ktorá ešte žije.

Virtuálna osoba poháňaná umelou inteligenciou je potom navrhnutá za pomoci technológií hĺbkového učenia, aby zachytila ​​vzhľad a hlas jednotlivca, ktorý sa zobrazuje na 400-palcovej obrazovke.

V roku 2020 kórejská televízna relácia použila virtuálnu realitu na opätovné stretnutie matky s jej sedemročnou dcérou, ktorá zomrela v roku 2016.

Relácia „Meeting You“ (Stretnem ťa) rozprávala o rodinnej strate ich sedemročnej dcéry Nayeon. Tí dvaja sa mohli dotýkať, hrať sa a viesť rozhovory, pričom dievčatko upokojovalo mamu, že už nemá žiadne bolesti.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak 2 krát na obed – prečo nie. 2 krát sex – ako komu. Ale 2 krát za toho istého debila – nerozumiem benefitom!

 2. Na vojně v base jeden vykládal že začali živit nějakého vořecha z ulice a z polštaře mu udělali partnerku a vždycky když ho vytáhli tak dostal psotnik a jakej, „vjedecký vynálezce to nějak asi chytil, chudák. 🙂

 3. Jaromír Jaroslav

  Bludy! Éra počítačov a umelej inteligencie skončí 3.svetovou vojnou a Apokalypsou sveta, medzi 2025 az 2033! Cykle sveta sú tak perfektne nastavené, že keď sa zdegenerovaný a skorumpovaný človek začne hrať na Boha, tak čosi Vyššie zasiahne, a Ocití Zem od týchto sodomitov a falošních “ bohov“, a človek zasa potom vylezie z jaskyne a začne vsetko odznova…A prave končíme 5.vek Slnka ako aj Veľký Precesný rok, meraný židom v jeho kalendári ako Anno Magnus, ako A.M.po rok 5,793 A.M.= 2033AD…

  • Po „násilnej“ avšak zaslúženej očiste Zeme všetka elektronika a celkovo elektrotechnika dnešných dní – nebude môcť nijako fungovať – keby tu ovšem nejaká zostala – což nezostane lebo bude úplne zničená. Bude nahradená inou – vyššou „poslúchajúcou“ len jedincov s dostatočne vysokou duchovnou/vibračnou úrovňou. Pre menej zrelých bude akoby mŕtva – neuvedú ju do chodu – ani vtedy ak by niekoho „vyššieho“ zajali a nútili ho aby ju aktivoval – nepôjde to – bude priamo napojená na živé vyššie výkonné inteligentné bytosti – žijúce a tvoriace len v medziach vôle Boha tj. prirodzene napojená na prírodu – príroda bude jej súčasťou.
   Dnešná technológia na Zemi z pohľadu Zhora vôbec nie je považovaná – videná ako niečo čo je ľuďmi vytvorené k podpore Života samého ale ako mŕtve poleno ktoré si ľudstvo v nepochopení svojej úlohy vo Stvorení samo vytvorilo a hodilo pod nohy. A nič na tomto nemení ani to že dnešná technológia umožňuje šírenie informácií – to jest v našej situácii pre mnohých už posledná šanca na záchranu – keďže nevedia žiť duchom.

 4. Israismael

  https://m.facebook.com/aliancenarodnichsil/videos/553924562718132?wtsid=rdr_07qtQV7ISUq8OyLqC
  4 roky dozadu o Ukrajine a plánoch USA ,ďalej aj rozhovor Joža Raza o Rusku ,Amerike

  https://voda235.webnode.cz/predikce-na-rok-2023/
  Stane sa to takto ako je predikovane ?..Veľmi dobrý rozbor nielen na rok 2023 ale aj ďalšie roky!

 5. Z duchovního pohledu je tohle absolutní hnus.

  • Ono je mnoho vecí z duchovného pohľadu hnus akurát, že poslednú dobu začína byť odporný všelijaký hnus nielen pre predvídavých a duchovnejších ale už aj pre jednoduchších – trebárs taký cigán – kopáč kanálov by také umelé mäso odmietol ako hnus a dal by si radšej matovičovu predvolebnú bagetu so šunkou.

 6. He he – onedlho budú mnohí potrebovať virtuálnych dvojníkov!

  Začíná jít do tuhého a lékaři na Ústecku obdrželi oběžníky o konání nácviku mobilizace a odvodů branců na základě mobilizační vyhlášky! Lékaři budou školeni zástupci ministerstva obrany a zdravotnictví, jak zvládat masové mobilizační odvody a s nimi spojené zdravotní prohlídky! Po nástupu generálprezidenta Petra Pavla na Hrad se začínají dít věci, které republika nepamatuje! Vnitro vylepilo po celé republice propagandistické letáky o přínosech Ukrajinců v ČR a o úspěších vlády Petra Fialy, jako vylepovali Moravcovi kolaboranti v roce 1941!
  https://aeronet.news/zacina-jit-do-tuheho-a-lekari-na-ustecku-obdrzeli-obezniky-o-konani-nacviku-mobilizace-a-odvodu-brancu-na-zaklade-mobilizacni-vyhlasky-lekari-budou-skoleni-zastupci-ministerstva-obrany/

  • Asi před šesti lety jsme s kamarádkou dumaly nad proroctvím Aloise Irmaiera.Proč by Rusové vtrhli do Evropy?Nechápaly jsme proč by k něčemu takovému mohlo dojít.
   Putin jasně řekl,ne válku na území Ruska.
   Barbarossou byly Rusové zaskočeni .Dva roky zuří válka,Rusové nemají zaminováno,žádné zátarasy nic.Letectvo u hranic atd.Němci si do Ruska vyloženě udělali výlet.Stalin byl předběhnutý o pár týdnů.Rusko se z toho dlouho a za cenu obrovských ztrát vzpamatovávalo .A tohle už nedopustí.Mám obavy , aby po masivním nasazením vojsk EU, se to jeho proroctví nestalo realitou.

 7. Magdalena

  Z člověka se stal tovar . Zločinci „vyráběli“ děti na objednávku .
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-vyrabeli-v-praze-deti-na-zakazku-ted-jdou-na-ukrajine-pred-soud-229212

 8. Donald Trump: projev v Mar-A-Lago 4. apríla 2023
  jak funguje současná zákonodárná moc v USA
  25 minut s českými titulky
  Bývalý prezident Spojených států Donald J. Trump prohlásil, že je nevinný v 34 trestných činech vznesených v obžalobě, která byla v úterý 4/4/23 otevřena u Manhattanského trestního soudu v New Yorku. Poté odjel do svého sídla v Mar-A-Lago a přednesl svůj projev, kde detailně popsal celou situaci dalšího uměle vyrobeného případu stíhání jeho osoby. V projevu se věnoval i dalším otázkám současného stavu USA.
  https://rumble.com/v2hl3t2-donald-trump-projev-v-mar-a-lago-4.-aprla-2023.html
  ****
  Informačně zajímavé, ale chybělo tam jedno zásadní sdělení:
  kdy bude americký kontinent vrácen původním obyvatelům – tedy indiánům!

  • Na poslednú vetu je jednoznačná odpoveď: nikdy! Pokiaľ mi je známe, dodnes nebol ani jeden indián prezidentom USA, nieto aby sa vôbec uvažovalo o ich odškodnení za ukradnutú zem.

 9. Radovan Dluhý: Jak se nechytit do pasti zvané chemtrails – zastavme geoinženýrství (3. část)
  Tento 3. díl je na téma klimatického inženýrství, které destruktivně působí na naši planetu a postupně mění lidi v poloroboty.

  https://otevrisvoumysl.cz/radovan-dluhy-jak-se-nechytit-do-pasti-zvane-chemtrails-zastavme-geoinzenyrstvi-3-cast/

 10. holistický prístup

  Přínosy Ukrajinců v ČR – napr. len v Brne je ich už priblizeľno 15%!!! – tretí rok po sebe v kolónii čechii úspešne klesá počet starobných dôchodcov, každým dňom je všetko drahšie a drahšie – napr. Brno sa pripravuje na „15 minútové mesto“ – lístok na MHD už nie je 45-minútový, ale len 15-minútový, … je toho veľa …

 11. Iba slaboduchý IDIOT si myslí, že vytvorí „kópiu „ľudského vedomia““! Tzv. „veda“ ani nevie, čo to vlastne vedomie je a už ide robiť jeho kópie. Môže naprogramovať nejaké čudo, ale nie VEDOMIE! Ani ho naprogramovať a ani ho vytvoriť. Proste ľudia sú blbí! Mimochodom, je IBA JEDNO vedomie, nie dve, nie tri…

  • Objektívne

   Tí, ktorí veria, že sa na zemi preháňajú desiatky ba i stovky UFO, mimozemšťania nám pomáhajú vybudovať hviezdnu flotilu pre planetárnu ochranu a za každým rohom je mimozemšťan, tak nasledovné ocenia. Pochádza to z blogu bývalého agenta MI-6, Jamesa Casbolta, ktorý sa osobne stretol z Aštarom Sheranom a inými na hviezdnej lodi a základniach v podzemí a na Mesiaci ako tvrdí. Píše o tom ako AI kontroluje telo človeka.

   1991 – Johanesburg, Južná Afrika

   V tomto podzemnom zariadení sa v súčasnosti odohráva najviac diabolský technologický proces. Klonované telo je umiestnené v nádrži na tekutinu napravo od miestnosti. Toto telo je totožné s mojím telom a má zmes mojej DNA s väčšou infúziou živočíšnej / cudzej DNA.
   Systém AI má jedného z cudzincov vlčieho a bigfootského typu, ktorý prechádza rovnakým mučením zvyšujúcim bolesť na inom mieste. Hardvér na zvýšenie bolesti, ktorý sa na nás používa, dosiahne kritický bod v rovnakom čase a vzhľadom na neuveriteľnú úroveň bolesti zostanú dvaja z nás v rovnakom čase a budú nútení spolu vstúpiť do tohto nového tela.
   AI úplne nerozumie alebo nekontroluje tento proces, pretože AI nemá kontrolu nad dušou. Chápe len to, že vynútením životných foriem z tela s vysokou úrovňou bolesti vstúpi životná forma do najbližšieho alternatívneho tela, ktoré obsahuje jej kód DNA.
   K tomuto procesu dochádza a ja a druhá bytosť sme nútení vstúpiť do tohto alternatívneho tela. Realitu je možné opísať iba ako dve, ktoré sú uväznené vo vnútri stiesneného temného priestoru, kričiace, aby vyšli von a bojovali proti sebe o prežitie. Pretože toto nové telo je naplnené viac cudzou DNA ako ľudskou / plejáďanskou DNA, stratím tento psychický boj a stanem sa „uzamknutým“ v oblasti mojej mysle. Teraz som sotva vedomý, ale tá časť, ktorá je vedomá, kričí, aby sa dostala von.
   Vedomie cudzincov má väčšiu kontrolu nad novým telom, avšak táto zrkadlová entita je tiež uväznená a pod kontrolou systému AI, takže cudzinec kričí, aby sa dostal von. Ako som povedal, je to diabolský proces!
   Teraz to môžem povedať – Proces opísaný vyššie je začiatok. Po rokoch tejto psychickej bitky zúriacej vo vnútri tela sa jedna forma života vzdá, opustí telo a „zomrie“. Ak k tomu dôjde, forma života zostávajúca v tele získa kontrolu nad všetkými schopnosťami formy života, ktorá opustila telo. Systém AI sa pokúsi udržať úplnú kontrolu nad životnou formou, ktorá zostáva v tele. Cieľ systému AI bude teraz schopný kontrolovať formu života, ktorá degeneruje proti prežití vo svojom pravom valenčnom / prednom oltári. Akonáhle to životný cyklus začne robiť, bude extrémne ťažké tento program naprogramovať a zbaviť ho kontroly AI. Tento proces v podstate znamená úplnú robotickú asimiláciu pomocou AI.

   Je toho viac…
   https://projectavalon.net/forum/showthread.php?t=16158&highlight=ibis&page=16

 12. Nuž na 2025 je predpovedaná ďalšia plandémia (Fauci a Gaťes) a tá bude mať podľa môjho názoru za úlohu zakryť umieranie na očkovanie proti covidu + zníži populíciu medzi mladými, lebo nové očkovanie bude zamerané na deti a mládež, ktoré budú vraj najviac ohrozenými skupinami. Zapadá to krásne aj do tohto: https://cz24.news/us-vladni-zpravodajska-agentura-deagel-predpoved-pro-rok-2025/ .
  Potom môže prísť aj nukleárna vojna na ktorú sa už dlhodobo zhnité pseudo-elity pripravujú a až po nej plánovaný digitálny teror a totalita. Súčasná masa ľudí nie je technicky kontrolovateľná tak, akú majú predstavu tie hnidy, takže aj preto masívne zníženie populácie. A toto krásne zapadá aj do dávnych zjavení a posolstiev Panny Márie či už v to niekto verí alebo neverí – to je osobná vec každého jedinca. Takže rok 2025 bude tým prelomovým preklopení začiatku skutočného ZLA !

  • už nacvičují:

   NATO se v červnu chystá uspořádat své dosud největší letecké cvičení, známé pod názvem Air Defender, kterého se zúčastní 220 letadel a 10 000 příslušníků z 24 zemí.
   Cvičení bude znamenat největší nasazení amerických vzdušných sil v Evropě na cvičeních NATO od založení aliance v roce 1949.
   Cílem cvičení je simulovat, co by USA musely dělat, kdyby se válka na Ukrajině rozšířila na území NATO.
   Cvičení se bude konat od 12. do 23. června a bude se rozprostírat od Islandu po Rumunsko, přičemž většina letů se uskuteční nad Německem a Severním mořem.

   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nato-usporada-v-cervnu-nejvetsi-letecke-cviceni-v-historii/

 13. Veľmi veľmi veľmi chytlavá pesnička – super dumka! Fú!

  Idem k Tebe_ruský mega hit.mp3
  https://ulozto.net/file/93Jqpw64zNyk/idem-k-tebe-rusky-mega-hit-mp3#!ZJWzMQR2AGqzZGplMJDjMwxkZJEwZTg5GacHI0u2MTcFJGDmZt==

 14. Aj toto hrozi https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/diktatura-who-neni-dostatecne-prisna-eu-pozaduje-jeste-prisnejsi-pandemickou-smlouvu/ a vsetci opozicni politici mlcia!!! Preco asi? Vladnych a skorumpovane media nas uz asi nicim pozitivnym nezaskocia, ale „hrda“ opozicia??? Ze by dalsie divadielko alternativnej vlady zhnitych elit?

 15. S mrtvými si už můžete povídat https://www.hereafter.ai/

Pridajte komentár

*