Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Nemecko plánuje očkovacie pasy na čínsky štýl: Farebné kódy s rôznymi úrovňami oprávnení


Print Friendly, PDF & Email

Nemecko plánuje očkovacie pasy na čínsky štýl: Farebné kódy s rôznymi úrovňami oprávnení

(Tom Parker, reclaimthenet.org) Nemecký minister zdravotníctva Karl Lauterbach oznámil, že národná digitálna aplikácia pre očkovacie pasy a dohľadávanie kontaktov, Corona-Warn-App (CWA), začne občanom prideľovať rôzne farby podľa toho, či dostali vakcínu proti Covid-19 za posledné tri mesiace.

CWA pridelí jednu farbu občanom, ktorí do aplikácie nahrajú dôkaz, že boli zaočkovaní v priebehu posledných troch mesiacov, a inú farbu občanom, ktorí nahrajú dôkaz o očkovaní starším ako tri mesiace.

Iba tí, ktorých farba ukazuje, že sú „čerstvo zaočkovaní“ (v priebehu posledných troch mesiacov im bola aplikovaná vakcína), budú oslobodení od požiadavky na nosenie rúšok vo verejných vnútorných priestoroch.

Ostatní občania, vrátane tých, ktorí dostali viacero vakcín, ale poslednú dávku mali pred viac ako tromi mesiacmi, budú musieť predložiť doklad o prekonaní Covid-19 alebo aktuálny negatívny test, aby získali výnimku z tejto požiadavky na rúško.

Totalitná Čína ako vzor pre „demokratické“ Nemecko

Nemecké noviny Berliner Zeitung poznamenali, že farebné kódy v aplikácii očkovacích pasov „poskytnú v budúcnosti aj iné práva“.

Ďalej uviedol, že systém postaví občanov, ktorí sú už štvornásobne zaočkovaní, no pred viac ako 3 mesiacmi, na rovnakú právnu úroveň ako nezaočkovaných.

Berliner Zeitung tiež informoval, že tento nový nemecký systém očkovacích pasov bude podobný čínskemu systému covid pasov s farebným kódom.

Čínsky systém prideľuje občanom zelený, žltý alebo červený kód. Tí, ktorí majú zelený kód, sa môžu voľne pohybovať. Tí, ktorí majú žltý kód, môžu byť požiadaní, aby zostali doma sedem dní. No a tí, ktorí majú červený kód, musia ísť do karantény na dva týždne.

Napriek prechodu na tento systém očkovacích pasov s farebným kódom minister Lauterbach pripustil, že hranice práv a povinností sa môžu kedykoľvek posunúť a že ak príliš veľa čerstvo zaočkovaných ľudí využije výnimku na rúško, Nemecko zmení pravidlá a výnimku zruší.

Lauterbach, ktorý je zaočkovaný štyrmi dávkami, oznámil tento nový systém očkovacích pasov s farebným kódom iba štyri dni po tom, čo sa nakazil covidom.

Tyrania neustáva napriek neschopnosti vakcín zastavovať šírenie infekcie

Nový systém očkovacích pasov sa zavádza ako súčasť nemeckého zákona o ochrane pred infekciami. (Súvisiace: Ako očkovacie pasy ničia slobodu, súkromie a občianske slobody)

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdravotnícke úrady kedysi obhajovali zavedenie očkovacích pasov a iných opatrení pre dohľad nad covidom tvrdením, že zabránia šíreniu koronavírusu. V posledných týždňoch však už aj vládni zdravotní „experti“ priznali, že vakcíny proti covidu nezabránia prenosu infekcie.

Napriek tomuto priznaniu Nemecko a ďalšie štáty naďalej presadzujú ďalekosiahle reštriktívne systémy pasov na vakcíny.

Niektoré krajiny tiež kombinujú očkovacie pasy s digitálnym ID (občianskym preukazom) alebo zavádzajú invazívnejšie zariadenia na sledovanie ľudí, ako sú náramky na zápästia a členky.

Záver

Nemci vždy inklinovali k totalitným formám spoločenského usporiadania. Zdá sa, že fašistické tridsiate roky 20. storočia neboli výnimkou, ale prirodzeným vývojom ich vnútorných tendencií.

Čo z toho vyplýva pre nás?

Nemecko je ekonomicky najmocnejšia krajina v Európe. Tak ako sa od nich k nám rozšíril nacizmus kedysi, rovnako sa môže rozšíriť aj dnes.

Z tohto dôvodu, ako neustále prízvukujeme, je nutné byť bdelý a akékoľvek snahy o zavádzanie podobných manierov u nás musíme okamžite zaraziť tvrdým občianskym odporom.

Ako najúčinnejšia forma občianskeho odporu sa ukázali byť protesty pred domami covidových zločincov. Desať ľudí pred domom zloducha malo väčší efekt ako 10 tisíc ľudí na námestiach.

Preto, ak by s podobnými iniciatívami prišiel nejaký politik alebo člen konzília „odborníkov“, je potrebné okamžite usporiadať protest pred jeho domom. Nesmieme tyranom už nikdy viac dovoliť, aby znova šikanovali ľudí!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Tom Parker, Zdroj: reclaimthenet.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mají se ještě motivovat soutěží o kecky čaulida.

  • Známý povídal že měl kámoše který si v italii koupil krásné boty a kudy chodil tudy se chlubil za kauf. A byli to papírové boty do rakve.
   https://www.youtube.com/watch?v=rYy0zOG4_QE

   • Výsadkárske galoše zn. „Naser si Aľoša!“ – dá sa v nich teraz prebrodiť Tisa – cez Maďarsko za šmelinou na Ukrajinu. Ale chce to na to ešte obuť olovené čižmy.
    https://www.tifantex.sk/Gumaky-rybarske-brodive-BG-hardwood-oliva

    • Kecky byli na soutěž akce udělejte tečku. Mysleli si asi máme pokoj i covid pas ale zelená aplikace nosiče mozku na baterku v ruce jim za čtvrt roku trasování lockdownistů zrudla. Potom byla druhá, třetí a booster je nutný, ale už bez možné výhry škrpálů.

     • VIDEO: Americká herečka Anne Heche se pokusila utéct z pytle na mrtvoly v přímém přenosu televize v Los Angeles, ale hasiči jí to nedovolili a odvezli ji do nemocnice! Záhy poté o ní začali tvrdit, že je v kómatu a bude odpojena od přístrojů, až se najde vhodný dárce pro její orgány, protože v řidičáku měla informaci o Donor programu! Na její orgány již někdo čekal v době, kdy ještě byla naživu a teprve ji vezli do nemocnice? V září přitom bude premiéra jejího filmu o obchodu s lidským masem! Z hořícího auta ji vytáhli bez popálenin a bez shořelých vlasů! Mrtvý mozek zjevně neměla, když chtěla utéct!
      https://aeronet.news/video-americka-herecka-anne-heche-se-pokusila-utect-z-pytle-na-mrtvoly-v-primem-prenosu-televize-v-los-angeles-ale-hasici-ji-to-nedovolili-a-odvezli-ji-do-nemocnice/

     • Žeby to bola reklama na nový film? Načo sú komu orgány zo starej ženy?

     • Hmm – prečítal si to celé, alebo len zase drístaš na môj komentár?! Videl si to video?! Vieš že ju zabili kvôli orgánom? – ty ingorant, pohodlný blb s názorom! Urob si reklamu na seba – daruj verejne obličky ty debil!

      No – a som zvedavý, koľko ľudí sa tiež z ničoho nič rozhodne spáchať samovraždu na verejnom mieste tak kokotským spôsobom – aby darovali orgány! Keď debil povie hmm – znamená to, že používa mozog – kde sa má akútne vysrať!

 2. Theylive, We sleep

  Je to už spoustu let
  co tu byl ten svět
  o kterém vám chceme hrát
  ten čas se nevrátí
  ujela staletí
  Teď zbýva jen litovat
  R.:Byly to krásne časy, ženy plné krásy
  pod jídlem se prohýbal stul
  pila sa medovina
  nikde žádá špína
  kdy byl to byl pravdy pul
  byl bych tam rád Že sme slovani
  cestou znaveni
  jeden z nich si slovo vzal
  tu chlapi zustanem no to je krásná zem
  stejne už nemžem dál
  fotky
  R.:Byly to krásne časy, ženy plné krásy
  pod jídlem se prohýbal stul
  pila sa medovina
  nikde žádá špína
  kdy byl to byl pravdy pul
  byl bych tam rád
  Tak tu zustali
  své bohy vzývali
  občas germáni zlobili
  ty časy nevráti ,ubehla staletí
  dal bych vše aby se vrátili

 3. Teraz vam nieco prezradim. Viete preco sa najviac tlacilo povinne ockovanie v krajinach, kde dominuju belosi? Lebo to su krajiny, kde zije najviac krestanov a ludi, ktori poznaju zakladne informacie o nom, ako napr. znak selmy z apokalypsy. S digitalnou menou a identitou sa pripravuje povinnost zavedenia znaku selmy, a preto si luciferiani zo slobodomurarskych lozi dali za ulohu, konecne eliminovat co najviac ludi, ktori ho spoznaju a odmietnu, tj najma nenavidenych krestanov. Potom uz nebude silni odpor a prezivsich hlas prislabi, a to je ICH cielom! Velke zomieranie sa podla ich vypoctu blizi, potom zacnu nekompromisne zavadzat digitalne otroctvo !!! Neverite? Coskoro sa presvedcite! Pamatajte na to, co ste teraz citali !

  • Theylive, We sleep

   Nie tu ide o to , ze belosi si zvykli na fajnovy zivot, konzum, a preto bez ockovani by bolo nemozne potlacit nase nasilne protesty.A ano mi bieli ludia sme sa zacali akosi zazracne prebudzat z tejto smiesnej fantasmagorie, a sa nas boja.Ano eliti a socialni inziniery, media atd pracuju na mixovanie ciernej a bielej rasy, je to za ucelom oslabenia nas silnych bielych, ktory nepotrebuju az tolko svetla slnka na vstrebanie lucov. Zato chcu miesat rasy, aby oslabili bielych. Biela pokozka nepotrebuje byt vystavena slnku tak dlho ako cierna. Zato su cierny v Europe a specialne tu v Anglicku omnoho menej produktivnejsi v praci, koli deficitu vitaminu D od slnka, ludia hovoria ze oni su lenivy, nie niesu oni su jednoducho slabi. To je fakt.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,človek najprv zradí krajinu kde žil,potom priateľov,potom vieru a presvedčenie a nakoniec aj sám seba-peniaze dokážu s človekom viacej zatočit,než biblia,či korán,či hocijaká podstrčená viera človekom za odmenu poprepisovaných kníh,,,,očipovanie je akt-aj vaše naftoveterány majú svoje čipy a čísla ako aj všetko ostatné čo vlastníte,vy všade vidéte nejakého nepriateľa-démona,ale to si dívate iba do zrkadla na vlastné ja,,,,vy čo ste ušli zo slovenska-ste iba judáši čo zrádzajú hlúpe stádo-máte to jednoducho v krvy a génoch ako nepodarky,zbabelci a zapredanci,,,,predstavte si že by mali stromy nohy-už by ste nemali na slovensku ani jeden strom,,,,v pekle podsvetia je pre takýchto judášov špeciálne podlažie,,,,

  • DDT ja presne toto tvrdím a nechcú veriť.Si môj človek.super nech je takýchto viac.Uvidíš ako vychvália čipy do rúk.

  • hľadač pravdy

   DDT,
   myslím, že si celkom presne trafil, ako sa vravieva ,,klinec po hlavičke”!

   Najrozšírenejším náboženstvom na svete je aj v roku 2022 stále kresťanstvo. Počet stúpencov hlásiacich sa ku kresťanstvu sa podľa použitého zdroja mierne líši, ale uvádza sa číslo približne 2,5 miliardy. Treba uviesť, že do tohto počtu patria aj všetky protestantské odnože, vrátane rôznych siekt založených zväčša priamo, alebo aj nepriamo slobodomurármi – napríklad jehovisti, mormoni, letničiari, adventisti, atď.
   Z počtu 2,5 miliardy sú najväčšia skupina kresťanov, viac ako polovica z uvedeného počtu, rímsko-katolíckeho vierovyznania – uvádza sa cca 1,5 miliardy katolíkov celosvetovo.

   Treba taktiež ale uviesť, že väčšina to už ale nie sú skutoční kresťania, ani skutoční katolíci. Absolútna väčšina súčasníkov sú už iba formálni ,,kresťania”, ktorí odpadli od pravej viery. Keby bolo dnes na svete približne 2,5 miliardy skutočných kresťanov alebo aj keby ,,iba” 1,5 miliardy pravdivých katolíkov = NIKDY by nebolo možné, aby sa dialo to, čoho sme boli svedkami posledných nejakých 2,5 roka na celom svete, a čo sa bude ďalej stupňovať a pokračovať!

   No satanistom už nestačí ani tento celosvetový masový odpad od kresťanskej viery a preto idú ďalej, ako aj uvádzaš.

   Keď sa pozrieme na mapu sveta rozčlenenú podľa náboženstiev – absolútna väčšina sveta je kresťanská, aj keď už iba formálne, ako som už viackrát na bádateľovi uvádzal a podrobnejšie rozpisoval.

   https://sk.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1bo%C5%BEenstvo#/media/S%C3%BAbor:Religionsmajoritaries.png

   V podstate Celá Severná Amerika, je ,,kresťanská”, celá Južná Amerika je ,,kresťanská”, celá Európa je ,,kresťanská”, celá Austrália je ,,kresťanská”, takmer celé Rusko je ,,kresťanské” a tiež prevažná časť Južnej Afriky je ,,kresťanská”.

   Takže áno ten teror bol preto najväčší najmä v Severnej Amerike, Austrálii, Európe a tiež v Rusku. V Rusku satanizácia obyvateľstva prebiehala ešte rýchlejšie, ako napríklad v Európe, ale zdá sa, že to lóžoví bratia žijúci na ,,najstaršom kontinente” sveta postupne dorovnávajú….

   Ešte k možnému účelu tých ,,vakcín” opäť pripájam tento text….

   Novera, 11. červenec, 2021, 2:28,

   ,,Že by připravovali lidi přes vakcínu na Blue Beam projekt? Ten plán byl založený na nebeské projekci v rámci NWO, se spoluprací s NASA. Chtějí vytvořit jednu světovou vládu s jedním vůdcem a jedním náboženstvím. Nebeský projekt by jim v tom měl pomoc. V podstatě promítnou na oblohu různé výjevy, těžko říct jaké. To vědí pouze ti co čekají na povel (až bude “zaočkováno”/připraveno nejlépe celé lidstvo, krom jich samozřejmě). Co uvidí (zaočkovaní) jedinci? Obří zástupce různých náboženství, anděly, nebo snad UFO lodě, atd.?
   Vždyť je na to masivně připravují, všude čtete různé zprávičky o UFO, mimozemšťanech. Najednou se probírá historie určitých národů. Copak se nám chystají vyhlásit? Že se k nám opět vrací naši Bohové z hvězd, naši původní stvořitelé? A jim máme být vděční za náš život, klanět se jim, sloužit jim…? Toto zavání velkým divadlem a ještě větším podvodem.
   Odpovídalo by tomu i to co je ve vakcínách, určité složky, které slouží k přijmu nějakého signálu. V projektu nebeské show mají být promítnuty nejen vizuální obrazy od obzoru k obzoru, ale lidé budou mít i sluchové vjemy, halucinace (mohou slyšet hlasy). Možná to co v sobě mají, podpoří i různé podivné zkreslené pachy, vůně, dotykové vjemy.
   Oni si lidi připravují. Chtějí je obelstít a chtějí dosáhnout jediného. Slabé, nemocné a staré vypnout. Odolné a mladé oblbnout tím, co jim promítnou na nebe a zotročí je, v podstatě dobrovolně.
   Ani si nevšimnou, že uctívají bandu Satanistů, kteří zneužijí i samotný vesmír, s celou naší skutečnou historií ke svým zvráceným choutkám.
   Lidstvo se zřejmě stalo obětí a nástrojem k obrovskému globálnímu satanistickému rituálu, který nemá v historii planety obdoby.“
   https://www.badatel.net/ako-technokracia-vyuziva-neviditelnych-nepriatelov-na-strasenie-sveta/#comment-103339

   • Pokračovanie Mahabhraty, presnejšie: „Kurukshetra“.

    Zasvätení vedia.

    Ostatným to nie je na nič. Cyklicky sa dejstvo opakuje.

    T.a.jné slu-ž-by a ostatní len blafujú, čo im nakoniec iné zostáva. Hmm, že? Sci-fi, mimozemšťania, genetika. Ľahko verných dostali.

  • mariankosmac

   Očkovať sa dali tie najväčšie, najposlušnejšie ovce. Tie by prijali hocičo čo si pre nich elity vymyslia, aj znak šelmy. Ak slúži očkovanie k eliminácii, tak si elity vlastne eliminujú poslušné ovce a ostanú tu tí neposlušní a protisystémoví. To mi moc nedáva zmysel, ale môže to byť všelijak.

   • Tebe nedáva veľa vecí zmysel! Naštuduj si Zlatú miliardu a potom tu drístaj čomu ty nerozumieš! Keby začali od tých najmúdrejších – potom by to pochopili z ich odporzu už aj tí sprostí! Teraz ešte sa to „múdrych“ netýka, resp. vedia unikať a prispôsobiť sa, tak nekonajú. 5 miliárd debilov už majú opichaných. Ostáva 2 a pol miliardy. Potom len nastúpi selekcia na poslušných a neposlušných – v prvej vlne zlikvidujú idiotskú väčšinu – 70% – lebo je to masa dobytka, ktorá ich môže stále udupať! Keby si si ako decko prečítal Mauglího – Knihu džungle – ako zlikvidoval dedinu aj tigra Šer chána divokými byvolmi – mal by si aspoť trochu konceptúálneho chápania! A to bolo len „sprosté“ decko – ktoré sa vyznalo aspoň v džungli.

    • Israismael

     No dobre a Boh sa bude čo nečinne prizerať na tie manévre zrud?. Aby bolo jasné sám Najvyšší nezostupi na túto Zem aby robil poriadky ,má na to iné možnosti cez svetlo (nemyslím tým poulicne ale jeho Svetlo ako silu a moc) a takisto vyžarovanie (žiarenie),má na to ,,armádu “ svetelných bytostí a samotného Syna ..Iste sa už ale nebude nečinne dívať na tie zrudy, že chcú zničit všetko celú planétu aj s ľuďmi…príde taká odpoveď v jednu hodinu ,ktorá bude absolútna ..ľudske temo a prisluhovaci temna sú pre Najvyššieho len ako maličké malé ,,blchy,, v zahyboch kožuchu( v zahyboch vesmíru= Zem),ale vypínajú sa ako božsky silné ,lebo totálne pokryveny rozum im to predstiera ..keby boli poslúchali zákony vesmíru a prírody boli by to Bohu milé ľudské tvory .ale……jedna rana v podobe Svetla a vyžarovania a všetko sa zmení ..A môžu tu vládnuť králi sveta a nadludia a aj spolu s ich pánom luci-ferom aj tak neuspejú ..oni to dobre vedia čo ich čaká a preto tak besneju…majú krátky čas a preto ľudia nedajte sa strhnúť spolu s nimi do konečného zničenia …ich stihne len taký osud …navždy koniec

     • Israismael

      A nech mi teraz niekto nada do falošných trudov a nepotrebných bláznov…včera sa tak stalo ..ten človek si myslel azda že ja 24hodin sedím v kostole pri biblii a že sa idem zblázniť ..nie ja mám iné poznanie,ktoré sa dá získať len svojim vlastným skúmaním Pravdy(Pravda,Slovo a aj rovnorameny kríž je znakom kohosi- Ty spoznaj koho a akého vyslanca odBoha ) a to vôbec nesúvisí s náboženstvami ,pretože či veríte či nie všetky sú buď falošné alebo majú ľudské náhľady ich hodnostárov a ovečiek také ,ktoré sú len slepými formami ,a ktoré odvádzajú ľudí od Pravdy a poznaniu Boha Najvyssieho…sú tu ľudia ,ktorí možno spoznali z akého zdroja čerpám..a keďže bojujem proti temnu v každom komentári tak asi to nebude zo zdroja temna ..na to platí aj zákon boží čo je zákon :,, rovnakej príťažlivosti rovnorodeho „,alebo tiež pozemsky hovoriace prislovie o vranach : vrana k vranee si sada,rovný rovného hľadá …len toľko k tomu ….

   • zatial nikto

    Udajne potrebuju odstranit vsetkych ludi nielen cast.Ta zlata miliarda alebo 500 milionov,tak to nema byt zo sucasnych ludi.Existuju podzemne priestory kde maju nachystanych uz transhumanistickych ludi.Ziju v izolacii aby nepoznali iny zivot ako v otroctve a manipulacii.Po zniceni celej sucasnej civilizacii tychto novych z podzemia chcu vypustit.
    Pre elity je vyhodnejsie sucasnu civilizaciu uplne odstranit a potom vymenit.Tazku ulohu to maju.Transhumanisticke komponenty vakcin maju byt udajne len na skusku aby to naplno rozbehli na novej civilizacii.

  • mariankosmac

   Ha ha stačí aby im Fero povedal že znak šelmy je dobrý a prijmú ho i kresťania.

 4. Miroslav Čižmár

  To sa mi páči. Očkovaný človek bude mať právo na ľudské právo. Vzniká nový druh človeka, homo vaccinus.

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nemecko je najchudobnejšiou krajinou západu-je zadĺžené a na nohy z biedy ju postavili amíci a židovský zbohatlíci so svojími bankami,,,,nemecko je majetkom malých skupín silného finančného sveta,,,,nemci na to nemajú,aby niekedy boli schopný splatiť svoj dlh a tak v tichosti počúvajú veliace hlasy z pozadia,,,,nemecko je ťahú európy do priepasti temnoty a pomáha mu pri tom fracúzsky brat,,,,nikdy sa už nezbavíte prenasledovateľa,ktorý každou hodinou silnie a zdokonaľuje sa,,,,nikdy sa to už nezmení a nikdy to už nebude ako v minulosti-tempo pádu ľudstva bude drasticky rýchle a ja keby som mal v niečom podnikať-tak doma nonstop vyrábame už iba kapesníky pre slzy z plaču s nápisom boh vás miluje,vrecúška pre mŕtvoly s nápismi no-name a páchnucí čaj-magorák vo vrecúškach pod značkou vypi a snívaj! a za nejaké dva roky by som bol prachatejší,než majitelia mikrosoftu,,,,otázkou ešte je,že kto je tu vlastne tým horším,zlým-oni tam hore,alebo vy všetci tu dole,,,,keby ste odmietali smartíky tak ako ja-tak dnes máte pokojnejší život-ale nedalo vám to a museli ste aj do tohoto babrať,,,,

  • zatial nikto

   Pravda barone,ako dole tak aj hore,vacsina ludi elity nevedome podporuje

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,oni nemajú vedomie-oni konajú ako roboti a nikto to nikdy nezmení za týchto podmienok,,,,diablovi sa už neklaňajte-on už nieje vaším kráľom-pastierom-opatrovníkom,,,,on už nesedí na tróne sveta! a satan jeho sluha od kosti teraz vyvádza a besnie,lebo vláda padla nečakaným a šokujúcim príchodom toho vyššieho-„siedmeho“!

 6. …ďakujem za zauj.inform., …verím, že očkov.pasy na číns.štýl ,,neprejdú“….

  • Israismael

   Potrebuje svet väčšie prebudenie ľudí,…ako sa človek prebudí ?…musí prebudiť cit ,spravodlivosť a vnímanie Pravdy z vyšších sfér aby to mohol pretaviť do poznania aj tu na Zemi … a to značí len jedno musí prebudit v tele spiaceho ducha ,aby spoluposobil konečne s rozumom v pomere v akom má ..to nie je len niečo abstraktné že duch, ale je to to hlavne ako človek ..nie telo je hlavný človek(táto info je niekomu práve na smiech ale ok) a až sa ľudia prebudia ,potom konečne začnú vnímať svoje city(nie pocity ,lebo tie nie sú od ducha ale rozumu ) ,začnú vnímať vlastnú spravodlivosť ,pravdu a iné cnosti a tak temno by nemalo šancu a samé by sa zrútilo ,nemalo by sa kým a čím živiť (jestnostami ľudí) ..temno žije s toho že ľudia žijú v nevedomosti ,a preto ono veľmi ľahko ovláda ľudí…. či je to už pozemske temno ale hlavne to temno žijúce v ,,nížinách“ mimo Zem..oni sú hlavní strojcovia temnoty na tejto Zemi a ovládajú ľudí cez ,,našepkávanie“ľuďom do predných vychytralych mozgov …preto má človek také temné myšlienky ,slová ale aj ciny a vojna a zabíjanie a ovládanie je už len následok toho..tento vek konci a s ním aj všetko temno a záleží od ľudí či to bude katastrofou alebo miernejšou formou…sám človek je si strojcom svojho osudu šťastia alebo nešťastia ….

 7. Toto nikdy neskončí, pokiaľ sa nájde vždy dostatok retardovanych jedincov čo týmto zmr. dom veria

 8. Ty kokso – vojnová daň – pre zotrvanie fašistickej vlády a korporácií! Kurva!

  Nemecko zavádza svojim občanom poplatok za odber ruského plynu
  „Nemecko zavedie od októbra poplatok za plyn vo výške 2,419 centa za kilowatthodinu (kWh), aby pomohlo dovozcom, ktorí zápasia so stúpajúcimi nákladmi pre zníženie dodávok ruského plynu. TASR o tom informuje na základe správy DPA.

  Pre priemernú štvorčlennú rodinu to predstavuje ďalšie náklady vo výške približne 480 eur ročne.“
  https://www.informacnavojna.tk/article/nemecko-zavadza-svojim-obcanom-poplatok-za-odber-ruskeho-plynu

  VIDEO: Fico o zhoršujúcej sa ekonomickej situácii, zdražovaní a nezmyselných protiruských sankciách: „Ako hlúpi barani sledujeme americké záujmy na Ukrajine a poškodzujeme sa!“
  https://www.informacnavojna.tk/article/video-fico-o-zhorsujucej-sa-ekonomickej-situacii-zdrazovani-a-nezmyselnych-protiruskych-sankciach-ako-hlupi-barani-sledujeme-americke-zaujmy-na-ukrajine-a-poskodzujeme-sa

  PAMÄTÁME SI TY CHUCPE CHRAPÚŇ!
  Kompilácia výrokov tohto zmrda – Róbert Fico_Amerika First.mp4
  https://ulozto.net/file/jnSBZMvSvOOU/robert-fico-amerika-first-mp4#!ZGD5ZwR2ZwDkMzDmZGt3LmyyLwN0LIICG3MgAzEsJIyBnwHjBN==

  • kvakcína je sloboda

   a ľudia mu zas naletia na tie jeho rečičky!!!
   pamäť bežného ovčana je vraj +- 14 dní!!
   skús niekde v diskusii pripomenúť tomu stádu, čo všetko má smer a fico za sebou a zožerú ťa!!!

 9. Myslel som, že téma “kovid” je už passé!
  Veď už sú tu kiahne. A Gejc strašil ešte nejakým vírusom, ktorý si určite “všimneme”.
  Jasné – nejako ten totálny kontrol zavedú. Budú dovtedy tlačiť, až to pretlačia. Človek si zvykne aj na šibenicu – pokiaľ na nej nevisí.
  Masy sú a vždy boli ľahko ovládateľné. Lenivosť ich doviedla k modus vivendi že zvolím si vládcu a viac sa nestarám. Zaviedli zálohovanie fliaš? OK, budeme nosiť vrecia do obchodov, namiesto toho ako to bolo dovtedy – že ich vyzdvihlo auto z vreca pred barákom. Zavedú bezhotovostné platby? Paráda, nebude ma tlačiť peňaženka vo vrecku. Zavedú očkovacie pasy? Paráda, bude jasné že som očkovaný! Len ukážem pas a pustia ma do obchodu! Špica! 5G? Špica, stiahnem film za 0,2 sekundy a môžem hodinu hľadať kde mi ho uložilo!
  Predčasné voľby? Špica, vymeníme figúrky, budeme druhé Švajčiarsko!
  Zavedieme sankcie? Špica, zomrieme od zimy a hladu, ale vydržíme – veď ide o vyššie dobro sveta – a svet je USA!

  A tie FARBY! To je ako doklad o update. Máte aktuálny softvér v tele? Nie? Máte oranžovú! Vy máte len predminulý update vakcíny? Červená! Vy ste sa vôbec neabdejtovali? Čierna, zákaz fungovania, trest smrti! Ako chcete fungovať v modernej spoločnosti s vakcínou z roku 1997?

 10. Šanghajská pobočka Ikea: Číňané nakupovali, náhle přišel pokyn k izolaci podniku
  V obrovském obchodě s nábytkem se nacházel muž, který byl v kontaktu s osobou, jež měla pozitivní test na ko*kovid, a proto se úřady rozhodly pobočku okamžitě uzavřít a izolovat, přestože v obchodě byly v té době desítky nakupujících. Jak ukazují videa z místa incidentu, zaměstnanci se snažili udržet nakupující uvnitř, ale dav je nakonec přemohl a dveře byly vykopnuty: https://www.youtube.com/watch?v=Ehwk2SZndhA

  No a Čínští občané si stěžují, že jejich životy kontroluje stát prostřednictvím zdravotních aplikací v chytrých telefonech. Testování ko*kovid je používáno jako forma sociální kontroly. Pokud si v čínské lékárně koupíte lék proti nachlazení, váš telefon začne okamžitě pípat, aby vás upozornil, že si máte nechat udělat test ko*kovid! Tisíce osob mohou být během několika hodin umístěny do domácí karantény. Uniknout systému je v podstatě nemožné. Tyto kontroly už přicházejí do USA, Velké Británie, EU…ale většině lidí je to jedno.

  Ernest Hemingway řekl, že jsou dva způsoby, jak zničit zemi: válka a inflace. Jakou měl pravdu. Zastánci Velkého resetu neriskují.

  Je mi líto pouze nemohoucích, malých dětí a mentálně postižených. Zpitomělých lidí, kteří stále ještě věří své vládě a svému lékaři, mi líto není a obávám se, že už jsem z těch lží a hlouposti unavený a mám pocit, že každý jinak zdravý jedinec, který si vyhrne rukáv a přijme do svého těla tenhle sajrajt, si zaslouží to, co nepochybně dostane. Když se na to podíváme z té lepší stránky, doufejme, že se zaměstnanci masmédií pohrnou, aby se nechali píchnout 🙂

 11. Ludia nežerte to tak.Koniec satana sa blíži a ten kope a bude kopať do poslednej chvíle.Nenechajte si rozvrátiť mysel katastrofickými predpoveďami,to je živná pôda pre satana.Držte sa a vydržte.

  • Podľa proroctiev Biblie, ešte len príde vláda Antikrista, ktorý bude pôsobiť mocou satana. Bude to 7 rokov suženia, aké ešte nikdy nebolo. Všetko dianie vo svete tomu u nasvedčuje, že sa to blíži…

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,antiktist-to neznamená,že to má byť ten zo zlej strany-z temnoty,posledné časy časov má tu k vládnutiu „siedmy“ a on už stojí pri tróne sveta i toho okolo,,,,písma sú nepresné a zbabelci prepisovači za zlatiaky písali,ako im kto poručil,,,,“siedmy“ vám neni a nebude naklonený,tak preto je to pomenovanie antikrist,lebo ľudstvo postavy pomenuváva zo svojho rozumu a potreby,,,,hriešnikov hľadajte v minulosti a nie teraz a v budúcnosti,,,,“siedmy“ je vykonávateľom vyššiej moci a pochádza od svetla,,,,to,že ho nebudete ani vítať a ani mať radi-je len preto,lebo on sem neprišiel na návštevu,alebo upozorňovať,ale prišiel aby utýral a zničil svet ľudí v temnote,,,,“siedmy“ je pánom chaosu,neúplatný a krutý-ako ten najhorší! a najmocnejší!,je to majster manipulátor,je nositeľom kalichu pravdy a kadidla tak,ako nikto iný,je to ľavá ruka všeotca najvyššieho a je to aj obľubený anjel ježíšov,,,,a „on“ prišiel sem,aby konal a pripravil so svojími šiestimi druhmi tento svet pre druhý príchod ježíšov,,,,ježíš sa s vami stretne až v peklepodstvetia,,,,

    • Israismael

     Tak ty píšeš raz že tvoj siedmy je zo svetla a potom je ten najhorší …prosím ťa už nezavádzaj ľudí ..veď ako môže byť svetlo aj tým najhorším…nikdy sa nestane aby svetlo bolo zároveň aj temnom(zákon príťažlivosti rovnakého to nepripusti )..to nie je možné podľa Božieho zákona nikdy …stačí si zapamätať len túto vetu …Zákon boží nepripusti takú nezmyselnosť …Boh nie je teoretik alebo nelogicky …ani čarodej ale má svoje pevné zákony ,ktoré sú samocinne vpustené do stvorenia (treba skúšať nájsť vysokú Pravdu a nie preberať cudzie názory a používať ich ,tak napr zistí čo je stvorenie odkiaľ pokial sa ťahá akými sférami stvorenie ,a každý človek má mať záujem to vyzistit,lebo je to vpísané dom ducha už pri narodeni )..teda do stvorenia od vrcholu vysokých sfér bozskych a duchovných a aj na túto zem sú vo forme žiarení a energii pustené jednotlivé božie Zákony(tiaz a pod ,zákon tiaze ,zákon príťažlivosti ,zákon spajania jednotlivych celkov ,zákon spätného navratenia …To sú iné zákony ,než tie mojžišove zo starého zákona ,ktoré boli mravné a on si ich tiež nevymyslel i keď pozrte na dnešných židov,to aj sama háveď ,ktorá ovláda ľudstvo ..toto sú zákony ako som ich popísal výšie fungujúce vo všetkých sférach od najnižšej po najvyššiu..zistíte to a spoznajte ludia ,veď to je životne dôležité poznať Pravdu ..a aj pravdu o Ježišovi ako to bolo z jeho smrťou ,lebo ani to nie je pravda ako učia cirkvy ,navyše koľkí ľudia ho zatracovuju tým že bol výmyslom a pod ..zistíte pravdu o Márii a jej úlohe ..zistíte a účte sa Pravdu lebo Pravda vás oslobodí …a aj zachráni v posledný deň

     • Israismael

      A ešte dodatok: to že nejakú prácu tu vykoná vysoký anjel archanjel Michael( iste si ho myslel ),tak to je pravda …a je možné že už tú prácu aj vykonáva …smer vychod smerom na západ…ale to je len úvaha a má to spojitost aj s proroctvom od nostradama z roku 1999 zatmenie slnka najväčšie aké bolo v Tom tisícročí a koncové zatmenie tisícročia..je len nesprávne interpretované ako preklad ..ktože sa dostal k moci práve v júli1999???…Druhý príchod aspekt Krista samozrejme tiež príde ale nečakajte Ježiša ľudské oko ma viac neuvidí ..nepovedal to učeníkom??..kto teda príde ?..žeby tretia božská osoba ??(kto je tá tretia božská osoba,ktorú spomínaš keď sa krizujes pravou rukou v mene pravdy? Ak sa teda krizujes ) ..v tomto momente ja končím…hľadaj pravdu alebo v niečom máš ale v mnohom nie ..tým ťa ale nechcem ja urážať ..každý človek má svoju cestu

    • Ja som ho mala na myslí Biblické proroctva, ktoré sa napĺňajú a naplnia. Ja a vy nie sme na rovnakej vlnovej dĺžke…

    • zvrhlý deduško večerníček

     Počuj chlape, ty musíš žiť v nejakých zatuchnutých tmavých katakombách niekde pod arcichrámom plesnivého Lazara a odetý v stredovekom háve s kapucňou mrmlať konštantne nejaké verše zo strateného evanjelia za kvíliaceho doprovodu miestnych potkanov ! Počuj, vylez odtiaľ, predriap sa cez storočné pavučiny a obráť svoju vyblednutú tvár slnku, nechaj vánok sa pohrávať s dvojmetrovou bradou a šedinami a daj si stejk s hranolkami a dobre vychladenou kofolou! A svet bude hneď krajší ….

   • zvrhlý deduško večerníček

    Tieto žvásty tu kolujú posledných 2000 rokov ! Bratia , roziďte sa !

    • Israismael

     Však ty sa nemusíš uberať cestou tých,, zvastou“ podľa teba.. Uberaj sa svojou veľmi širokou a uvidíš na konci kam ta dovedie… Ci budeš prvý alebo posledný… Už samotná zvrhlost v tvojom nicku nasvedčuje mnohému… Tak ci tak ja nemám právo súdiť nikoho..

     • zvrhlý deduško večerníček

      Inak, (možno si si nevšimol) , ja som reagoval na Alžbetku, ale nevadí, dík za odpoveď ! Poučnô !

     • Israismael ***

  • Milan,dalsich million rokov? Netep fanatisticke debiloviny,prebud sa

 12. Israismael

  Ospravedlňujem sa!!!!…

 13. Tí ktorí nemajú mobilní telefón majú robiť čo?

 14. …presne ako hovoríš Israismael, pomocou žiarenia ,,SVETLA“ sa všetko zmení…príchodom Syna človeka…

  • Miroslav Čižmár

   A kam konkrétne má prísť?

  • Israismael

   Mala ukážka pre vás p. Alena ale aj pre tých chapajucich a prebratych:

   11. Veľká očista
   Nie je ničoho na tejto zemi, čo by ste vy, ľudia, mohli z vďačnosti dať za to, že vás Boh oslobodí od temnej hávete, ktorú ste sami rozmnožili svojím falošným chcením!
   Keby ste sa aspoň snažili pochopiť, že boj Svetla proti všetkému temnému nie je Svetlu žiadnou radosťou, ale premáhaním a ničením všetkej špiny najodpornejšieho druhu! A pri tom najväčšia časť ľudí, pre oslobodenie ktorých sa tak deje, sa ku všetkému stavia ešte na stranu jedovatých temnôt, len aby svojim nízkym myslením sťažovali cestu nositeľovi Svetla!

   Hnev všemohúceho Boha bije už do radov týchto rúhačov, ktorí sú ako najohavnejšia háveď odsúdení na zadusenie vo svojich odporných slinách. Svet musí byť očistený od toľkých zla!
   Tento výraz nie je pekný, ale nie je iné slovo pre niečo, čo je úplne nevysloviteľné vo svojej hnusnej zavrhnutosti. Ani táto pozemská reč nestačí na správne označenie takého druhu nízkeho myslenia.

   Jedine výrazy „chamraď” a „háveď” môžu naznačiť dva základné druhy týchto vyvržencov, ktorí sa sami vylúčili z akejkoľvek možnosti záchrany. Nie sú schopní vytvoriť ani jediné čistejšie myšlienky. Rozširujú okolo seba len všetko rozožierajúce jedovaté sliny, ktoré však teraz zožieravo dopadnú na ne späť a musia ich rozložiť!

   Rozorvaní nevylíčiteľnou, nenávistnou závisťou budú sa potácať v úzkosti a strachu, v zdesení a hrôze. Žiadna ruka sa nepozdvihne, aby zmiernila ich dobre zaslúžený údel.

   • Israismael

    A ešte takýto dodatok:
    Ako skončia ti co dnes plánujú total kontrol a ako dopadnú ľudia čo naskočía na ten systém a uveria tomu všetkému?.. Ako skončí všetko temno na tomto svete? A ako skončia ľudia ktorí sa nedali nachytať temnom??…. Čítajte ďalej :
    Ukážka z knihy súdu :
    Toto sú cesty všetkých prekliatych od okamihu, v ktorom Boh stiahol svoju ruku späť a vo svätom hneve oddelil ich od možnosti prijatia záchrannej milosti! Tu musel zavrhnutý klesnúť, musel byť strhnutý do priepastí hrôzy a zničenie, lebo sa mu nedostalo zhora žiadnej opory!

    A ten deň najsvätejšieho súdu je teraz tu! Vy , ktorí sa usilujete nahor, budete oslobodení od všetkej hávete a nástrojov temnôt tak, ako ste už oslobodení svätým Svetlom na dlhý čas od kniežaťa temnôt! Deje sa tak preto, aby ste opäť mohli zosilniť a nemuseli sa ho už obávať.

    Celá krajina, ktorá vás nosí, vyletí po očiste od temnôt nahor aj s vami do čistejších a svetlejších úrovní. –––

    Až potom budete môcť opäť dýchať čistotu ,

 15. Fridrich Hláva

  Nemci boli odjkživa trhnutí – ako všetky germánske národy- lebo Angličania sú podobní. My Slovania by sm konečne mali vyvodiť dôsledky z tohoto FAKTU a správať sa k nim ako k postihnutým..

  • Ak myslíš správať sa s dešpektom, tak áno, ak zhovievavo tak nie – sú to šovinisti. A teraz realita. Poznáme čeký šovinizmus voči Slovákom, poznáme maďarský šovinizmus voči Slovákom. My sa voči tomu bránime ako nacionalisti. Otázka – čo sa stane, ak sa šovinistický Čech priženený /lebo tu slúžil na vojenčine/ na juh Slovenska doslova pomaďarčí – lebo eugenika prostredia – šovinizmus na druhú? No lebo aj takí sú – osobne poznám, to je človek, ktorý sa tvári, že ma v krčme nevidí, nepozdraví, neodzdraví, a keď má vypité – zapára – hoci jeho kamaráti štamgasti presne naopak. Nie je to o osobnej neznášanlivosti – to sa pozná podľa tém zapárania. Žijem v oblasti, kde sú fakt priateľskí ľudia – je mi tu lepšie ako medzi arogantnými „bratislavčanmi“-prišelcami – a tu – kde sa vzal, tu sa vzal – čecháček, ktorý si so sebou vzal ten svoj šovinizmus a našiel k nemu ten ďalší. Miestni Maďari sú proti nemu zlatíčka. Inak konštatujem, že sa sem prisťahovali Slováci, ktorí chcú mať pokoj – miestni to vedia, takže vzťahy sú dobré a slovenčinou – pre miestnych dvojjazyčne – sa tu rozpráva bežne. Menej jej rozumejú deti – vychovávané miestnymi šovinistami k veľkomaďarstvu už od škôlky. A čo je zaujímavé – tí, ktorí tu nevyštudovali stredné školy slovenské – tlačia sa študovať do Čiech, do Prahy. No a tam sa veľmi rýchlo naučia mluvit inak, než slovensky.
   Srať na šovinistov – hrdosť je v nás, kto ju nemá a má nasranté v hlave, s ním si vytrú riť všade.

   https://plus7dni.pluska.sk › zahranicie › cesku-gramatiku-kodifikoval-slovak-nedozier
   Českú gramatiku kodifikoval Slovák z Nedožier
   Českú gramatiku kodifikoval Slovák z Nedožier … Ešte v roku 1603 v Uherskom Brode zostavil Benedikt Českú gramatiku, prvú systematickú gramatiku českého jazyka, ktorá ovplyvnila normovanie českého spisovného jazyka. Dostalo sa mu za ňu uznania. Hlásil sa v nej k slovenskej národnosti.

 16. …vďaka za tú ukážku, áno je to z Posol.G.2.zväz. ….

  • Israismael

   Áno presne tak ..a každý človek by sa mohol k tomu dostať ,svet by vyzeral na milión percent inak ,pretože ide o živé Slovo z toho posolstva(nie slovo človeka) ..kto pozná to Slovo nemôže mať len tak ľahko účasť s temnom ,lebo tvorí iba svetle nitky smerom hore vysoko nad hmotnosť(nad Zemou)..každý kto má však iba temné nitky a zaplietol sa s temnom počas zivota ,tak ho to ťahá smerom na dol do nízkych a veľmi nepekných území ..niekto si povie :,,a veď mne je to už jedno po smrti“ …no ale nie je to jedno … čo si pripravis na zemi pocas života to si odnasas ďalej do ďalšieho pokračovania v jemnohmotnom svete(zvanom tiež druhý svet).. …že to mnohí nepoznajú to je už iná vec a každého vec,pretože zdroj je dostupný len na to treba chcenie ..

 17. Zdravim,…Situacia je vo svete dost zla, hlavne v tom nasom NATO-1mld. Ludia zvecsa podlahli konzumu a za vyhody ci po zastraseni boli ochotni prijat ruska, respiratory, a sparchlovania nosov, kovidvakciny,.. 2/3 NATO a spol obcanov, ovcanov sa podvolili a caka ich pravdepodobne casovana eutanazia, divne choroby, neplodnost,..vyhynutie ich rodovych linii,.. Konieckoncov aj strojcovia kovidpandemie sa vyjadrili,..ze ciel je v podstate splneny,.. Iluminatosatanisti najprv zautocili tak aby zlikvidovali najprv tych, ktori sa rychlo vzdavaju, ci z ich podriadenosti, poslusnosti voci pseudoautoritam. Tito poslusni,… priali znak Selmy na ruky-kovidocko, ci na cela-sparchlovania. Ostatni boli obmedzeni na slobode a obcianskych pravach,.. Pripravuju falosneho, falosnych prorokov v Izraeli Ben…. ci znamenia na oblohe..hologramy roznych avatarov co budu strsit, ci vabit dovercivych aby este zblbli cast tych nepoddajnych. TikTok je uz plny takych zjaveni-hologramov,… Ludstvo podla Biblie maju cakat tazke casy,..ano,..lebo vecsina, viac ako polka ludi je osprostenych,…. Koho neosprosteli kovidplandemickou demagogiou, toho osprosteli Ukrajinskym liberalfasistickym vraj spravodlivym bojom,…a este hladaju ine diabolske cesticky,.. Za Rimskych cias stacilo davom chlieb a hry, teraz napr. na Slovensku stacia uz len hry,…Na protest pride 200 ci 3000,..na futbal, koncert 20000 a viac,…a to si este zaplatia,… Velku sancu na zvrat nevidim,..lebo panuje vseobecna pasivita,….

Pridajte komentár

*