IBM za nacistov pomáhala s holokaustom, teraz vytvára „očkovacie pasy“


Print Friendly, PDF & Email

IBM za nacistov organizovala holokaust, teraz vytvára „očkovacie pasy“

(Tapestry, tapnewswire.com) – Téma očkovacích pasov sa dostáva do popredia s tým, ako sa začali v týchto dňoch u nás vydávať „jednotné očkovacie preukazy“. No a onedlho sa chystá na jednotné „covid pasy“ prejsť celá Európska únia.

Očkovanie a potvrdenie o ňom však nie je len o tom, že vám do ramena pichnú vakcínu a dajú o tom nejaké potvrdenie. V konečnom dôsledku je o vašom zapojení do digitálneho systému, zavádzaného vo frome očkovacích pasov.

Ide o omnoho viac než len očkovanie

Ako 21. marca 2021 v interview so Steveom Hlitonom z Fox News vysvetlila bývalá Clintonova poradkyňa a spisovateľka Naomi Wolfová:

„Očkovací pas znie ako niečo fajn, keď nechápete, čo tie platformy dokážu. Som výkonná riaditeľka technologickej firmy, rozumiem tomu, čo tieto platformy dokážu.

Nie je to o vakcíne, ani o víruse, je to o vašich údajoch.

Akonáhle sa toto spustí, nebudete mať inú možnosť, než byť súčasťou systému. Ľudia musia pochopiť, že do tej platformy sa dá bez akýchkoľvek problémov stiahnuť akákoľvek ďalšia funkcia. Môže byť zlúčená s vaším účtom na PayPale či bankovým účtom, teda s vašou digitálnou menou.

Microsoft už hovorí o ich zlúčení so splátkovými kalendármi.

Vaša sieť môže byť napichnutá. Geolokuje vašu polohu všade, kam idete. Môže sa to týkať aj vašej úverovej histórie. Všetkých vašich lekárskych a zdravotných záznamov…

Je to rozhodne oveľa viac než nejaký očkovací pas. Nedokážem dostatočne zdôrazniť, že má moc zničiť alebo zlepšiť váš život, dovoliť vám začleniť sa do spoločnosti alebo byť marginalizovaný.“

Nebezpečné zákruty pred nami

Wolfová tiež poukazuje na hroznú históriu spoločnosti IBM, ktorá vyvinula sofistikovaný systém diernych štítkov. Ten umožnil nacistickému Nemecku vytvoriť dvojvrstvovú spoločnosť a nakoniec uľahčil razie na Židov a ich vyhladzovanie.

Konkrétne šlo o nemeckú nacistiskú firmu Deutsche Hollerith Maschinen Gesellschaft, ktorej spoločnosť IBM výdatne pomáhala. Na úvodnom obrázku môžete vidieť takzvanú „kalkulačlku smrti“, ktorú IBM kedysi vyrobila pre nacistov.

Keď sa rýchlo presunieme do dnešnej doby, IBM je teraz lídrom v záležitosti očkovacích pasov.

Stop Candida

Posadnutosť čistotou – čo sa týka hygieny aj rasovej teórie – bola hnacím prvkom genocídy Židov, ale aj starých, telesne a mentálne postihnutých ľudí.

Verejný naratív sa dnes desivo riadi scenárom nacistického Nemecka pre genocídu, počnúc robením obetných baránkov zo zdravých ľudí, keďže vina za rýchle šírenie ochorenia COVID-19 bola hodená na asymptomatických jednotlivcov, ktorí nenosia poriadne rúška, nedodržujú sociálny odstup a samoizolácu.

To potom prerástlo do pestovania predsudkov voči ľuďom, ktorí odmietajú nosiť rúška a teraz vidíme, ako sa ten naratív vyvíja k prenasledovaniu tých, ktorí sa nechcú dať zaočkovať.

Začne sa to diskrimináciou a už teraz počúvame reči o tom, že právo zúčastňovať sa istých spoločenských činností by mali mať len zaočkovaní ľudia.

Ak sa to bude tolerovať, nevyhnutným ďalším krokom bude otvorené prenasledovanie. Toto sú totiž klasické fázy genocíody – najprv diskriminácia, potom perzekúcia a nakoniec fyzická likvidácia.

Záver

To je dôvod, prečo odmietame podobné opatrenia a prečo sa im silne bránime. Týmto nedopečeným, jednostranným, otravným snahám sa treba zakaždým vzoprieť, pretože nás vedú len jedným smerom.

A pokiaľ nie ste členmi technokratickej elity – bez ohľadu na váš súčasný názor na očkovanie – tak tam skončiť nechcete. Či už ste za očkovanie alebo proti. Požiadavkou na očkovanie totiž neskončia. Prídu ďalšie a ďalšie, ktoré sa už ani vám páčiť nemusia.

Určite ste už počuli tento známy výrok:

„Najprv si prišli po Židov. Neozval som sa, lebo nie som Žid. Potom si prišli pre komunistov. Opäť som sa neozval, lebo nie som komunista. Nakoniec si prišli po mňa, no nezostal už nik, kto by sa ma zastal.“

Preto, bez ohľadu na to, aké sú vaše momentálne postoje k očkovaniu, proti tyranii sa musíme zoprieť všetci jednotne, lebo nakoniec tyrania pohltí všetkých bez rozdielu!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Tapestry, Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Všemocnosť je najabsolútnejšia sloboda. A absolútna sloboda bez dokonalej rovnováhy je nemysliteľná.“
  Z knihy Dogma a rituál vysokej mágie od Eliphas Lévi

 2. IBM je takpovediac – cez posteľ matky „Billa“ – Vilmušky – vtedy bol ešte dievčatko – Gatesa, a jedného zo šéfov IBM, vďaka ktorému sa IT vexlák geniálnych garážových nápadov svojich IT spolužiakov a naivných kamarátov, stal tento protežovaný globálny zmrd „ikonou“ globálneho podnikania – IBM je ich rodinný podnik.

  História počítačov a počítacích strojov (v rokoch) 3 – Od …
  [Prehľadávať doménu encyklopediapoznania.sk] https://www.encyklopediapoznania.sk/clanok/7904/historia-pocitacov-a-pocitacich-strojov-v-rokoch-3-od-roku-1951-do-roku-1975?pdf=true
  – vyrobili v USA prvý komerčne úspešný počítač DEC PDP-8. Zmestil sa na dosku písacieho stola, – vznikli programovací jazyk Basic, ktorého autormi boli John Kemeny (1926-1992) a Thomas Kurtz (1928), a

  Náskok pred ostatnými je obrovský. Technologický gigant …
  [Prehľadávať doménu fontech.startitup.sk] https://fontech.startitup.sk/naskok-pred-ostatnymi-je-obrovsky-technologicky-gigant-predstavil-cip-postaveny-na-2-nm-technologii/
  IBM tvrdí, že disponuje prvým 2 nm čipom na svete. Ten by mohol znamenať v prielom v oblasti procesorov, ktoré by mohli byť až niekoľkonásobne rýchlejšie a úspornejšie. Zo Slovenska

  Ešte raz otázka – myslíte si idioti, že toto všetko vyvíjajú pre idiotov na sťahovanie filmov za 5 sekúnd? A vy idioti – viete čo obnáša produkcia a výrobo jedného filmu? Takže idioti – koľko mesiacov bude trvať, než vypozeráte všetky zaujímavé filmy v histórii kinematografie – 2-3 mesiace? Kedy idioti pochopíte, že zavádzanie rýchleho internetu – ktorý by ste si mali sami zaplatiť „na sťahovanie podrbaných filmov“ – vy infantilní debili – slúži len a len na vašu A NAŠU totálnu kontrolu v budúcnosti, pretože systém AI potrebuje hlásenie o reálnom stave OKAMŽITE!

  Takže tým normálnym odporúčam – keď vám ponúknu provideri super rýchly internet za super cenu – pošlite ich expresne do pi.e!

  https://ulozto.net/file/hxKrdZJkp5Jo/bill-gates-ako-dievca-v-r-1963-png#!ZGp1ZmR2ZmuxAwZ5MQWyBJHjAwqvA29XAKOzJKq+raSYLmtmAj==

  Tu si treba uvedomiť sofistikovanosť raketových zbraní Nemecka už v roku 1933, a s tým súvisiaci vývoj prvých počítačov. Takže „prvý“ USA počítač, ktorý sa o 20 rokov zmestil do obrovskej miestnosti, je historicky na smiech!
  https://ulozto.net/file/r6R4Spy9zDf0/hitlerove-tajne-zbrane-dokument-dabing-cz-avi#!ZJH2ZGR2AzL0AGRmMQR3ZwqwZwEvLwOzEUb1AaujrIIEEGxlAj==

  https://www.ibm.com/ibm/history/ibm100/us/en/icons/ibm700series/transform/

 3. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho dôležitého článku. Presne o tomto písal aj Dr. Mercola.

  Dnes ráno ma zobudila reklama v rádiu Slovensko:
  „Ahoj baby nadiktujem Ti číslo na očkovanie. Máš ceruzku a papier? Konečne sa uvidíme.“

  Ja sa len modlím, aby toto celé šialenstvo, aby táto cielená depopulácia skončila, aby viac ľudí sa zobudilo.

  • Treba sa na to pozrieť aj optimisticky – komu niet rady, tomu niet pomoci. Aspoň sa vytriedi zrno od pliev. Tí zmagorení ľudia, čo sa dávajú očkovať totiž ohrozujú nielen seba, ale aj ostatných. Ak sa totiž dosiahne 50% zaočkovanosť, potom má zmysel zaviesť covid pasy nielen pre cestovanie do zahraničia, ale aj vrámci štátu na tvrdú diskrimináciu neočkovaných. Preto, ak sa títo ľudia dajú zaočkovať a neskôr na to doplatia, zníži sa pomer očkovaných k neočkovaným. Pre nás je dôležité, aby ten pomer nikdy neprekročil tých 50%. Preto chcú vládni zločinci očkovať tak rýchlo. Vedia, že skôr či neskôr, keď sa počet očkovaných začne zmenšovať rýchlejšie ako budú pribúdať novoočkovaní, tak sa k tomuto pomeru budú nie približovať, ale začnú sa od neho vzdiaľovať.

   • podla mna staci kriticka masa aj 20%, tj 80% moze byt ockovanych, a 20% stale pohne s verejnostou…

    Ja som zo skupiny 0000
    0 testov, 0 chorob, 0 pokut a 0 vakcin

    • Je rozdiel počet na „revolúciu“ a počet na covid pasy. Na revolúciu stačí aj 5% ľudí. Ak by na Slovensku vyšlo do ulíc 250 tisíc ľudí, vláda padne.

     Pre zavedenie covid pasov je však potrebných 50%, aby to malo zmysel. Ak by bolo zaočkvaných len 20%, tak nemôžete obmedziť 80% ľudí – to by vám v spoločnosti nik neostal (sedeli by doma). Ak ale väčšina sa môže slobodne pohybovať, tak tú neočkovanú menšinu môžete obmedzovať.

     Preto je potrebných tých 50% na zaočkovanie. To sa im ale nepodarí. Momentálne je 25% (všetci tí horliví očkovanci) a už teraz sa im to spomaľuje. Do 50% budú mať veľký problém to potiahnuť.

     • Ešte prídu na rad do 30r. a tých bude dosť, lebo chcú cestovať. Veľa ich je už zaregistrovaných a čakajú a tešia sa.

     • Keď už budú cestovať, mali by cestovať do Pelhřimova 😀

   • Ad „Ak sa totiž dosiahne 50% zaočkovanosť, potom má zmysel zaviesť covid pasy nielen pre cestovanie do zahraničia, ale aj vrámci štátu na tvrdú diskrimináciu neočkovaných.“

    Otázka – redakcia – koľko percent, alebo promile ste z tých 50% zaočkovaných vyrobili aj VY?! – hlásaním „slobody“ v očkovaní?!

    Koľko percent vyrobil detto Uhrík, Fico, Lichtner, v ČR Ľubomír Voľný – ktorý dnes volá po ozbrojenom odpore?!

    Je to len idiotizmus – v zmysle „užitočný idiot = osoba, ktorá na úrovni svojej nevedomosti pracuje v prospech subjektu, ktorý ju priamo či nepriamo riadi“?

    Alebo – nie je to práve to skryté riadenie? Lebo v zmysle plánovaných stratégií – proklamovať slobodu v očkovaní môže len idiot, alebo osoba pôsobiaca v skrytom riadení. Prečo ste nebojovali proti očkovaniu?! PREČO?!

    „Však Sloboda Zvierat!“ – né?!

    Teda redakcia – vyberte si medzi dvoma zlami – užitočným idiotizmom a subjektom vedomého riadenia! V každom prípade – ste nebezpeční pre svoje /vami informované a ovplyvňované/ okolie!

    Pche! Ste tu spomenuli „byť najmenej 5 krokov pred“ – neviem pred čím! No – tak nech sa páči! Ak teraz niekto bude argumentovať, že podnikatelia skrachujú, ak budú brániť 50% zákazníkom – tak doboha ÁNO!!! Ale veď to je v pláne! Zlikvidovať všetko podnikanie! Áno – potom nebudú mať čo žrať ani tí očkovaní, ani tí „majetní“! Áno! Hladomor je v pláne! Genocída je v pláne! Choďte do… so slobodami idiotov! Ste indoktrinovaní boľševizmom a liberalizmom a o riadení, zotrvačnosti a reakciách sociálnych systémov nemáte ani pojem o tom, že také niečo vôbec existuje! O tom to celé – aj TU – je!

    • My sme nehlásali „slobodu v očkovaní“, zvyčajne poukazujeme na riziká očkovania. Možno niekde sme mohli použiť ten termín, ale cielene túto filozofiu nepresadzujeme.

     Ak sa však na to pozriete z druhej strany, tak dobrovoľné očkovanie môže slúžiť aj ako určitý očistný proces spoločnosti od hlúpych ľudí, ktorí sú tak hlúpi, že to dobrovoľne sami robia. Ja viem, poviete, že to sú chudáci zmanipulovaní a „nevedia, čo činia“. To je pravda, ale sú aj takí (napríklad liberálni fašisti aka slniečkári), ktorí sú tak zdegenerovaní, že sú očkovaním doslova posadnutí. A práve týmto ľuďom toto očkovanie najviac „prospeje“ 🙂

     • Redakcia
      1/ Prospeje to Kalergiho plánu – výmene európskeho obyvateľstva za negrov a arabov!
      2/ Prospeje to k ruchnutiu zatiaľ fungujúceho Bismarckovho sociálneho systému dôchodkového a zdravotného poistenia. Potom nám nasunú nepodmienený príjem – digitálny, a sociálne kredity podmienené dobrovoľným totálne kontrolovaným otroctvom!

      Takže kludne prizerajte vyhladeniu polovice národa! So smajlíkmi!

      Ešte raz – presvedčte ma – že nič neviete o dlhodobých plánoch NWO. Potom ma presvedčíte, že nemáte žiadnu dramaturgiu, žiaden edičný plán, a že teda neviete ani pozorovať-identifikovať procesy, ako systematicky vedú k naplneniu týchto plánov. A potom sa ja stotožním s tvrdením Definitíva, že ste len plátok. Kvázi alternatívny – akurát neviem aká alternatíva k čomu. Tolerovaná opozícia?

      O svoju slobodu prídete preto, pretože o ňu prídu ostatní, a iná ako kolektívna bezpečnosť a tým aj kolektívna bezpečnosť – neexistujú.
      Jedného dňa vám tu iní – nevakcinovaní – budú odrezávať hlavy! No iste – vy sa potom reinkarnujete! Do kuchyňského robota!

     • Máte pravdu, tie dlhodobé plány tu sú. Momentálne sa však bavíme o čiastkových krokoch, ako je očkovanie. A ako by ste vy presvedčili našich vlastných slovenských liberálnych fašistov, aby sa nedali očkovať, keď oni sami by najradšej zaviedli povinné nútené očkovanie a všetkých odmietačov a konšpirátorov zatvárali do koncentračných táborov, prípadne rovno popravovali. Týmto ľuďom podľa nás už nie je pomoci a možno aj bude lepšie, ak sa zaočkujú a odídu do väčných lovíšť. Aspoň nebudú zavadzať a hádzať „odboju“ polená pod nohy. Alebo čo iné by ste s nimi robili vy? Snažili sa ich „obrátiť na vašu vieru“? Ako sme už uviedli, to je nerealizovateľné.

     • Povedali by sme vám, čo je našim cieľom, no nemôžeme to urobiť takto verejne, lebo by sme tým informovali aj našich nepriateľov. Môžeme však povedať len toľko, že náš cieľ je veľmi podobný tomu vášmu, len máme mierne inú stratégiu/taktiku. Nemôžete ísť hlavou proti múru a dôležité je aj správne načasovanie krokov. Ak urobíte frontálny útok na nesprávnom mieste bojiska alebo v nesprávnom čase, tak vás nepriateľ skosí a dobojovali ste.

     • Oprava – kolektívna bezpečnosť = kolektívna sloboda. Preto nám ponúkajú falošnú bezpečnosť – kolektívna imunita získaná očkovaním je podvod medicinálnej mafie – aby nás pripravili o kolektívnu slobodu.

      Nástroje – médiá a lekári! Neverím tomu, že na Slovensku nenájdete jediného lekára – antivakcera, ktorý by nedokázal obhájiť jedine prirodzenú kolektívnu imunitu = bezpečnosť = premorenie – veď už sa takto vyjadrovali v začiatkoch koronadivadla aj tu aj v Čechách. Tak čo!

      Akurát vám táto téma – vakcinačná, alebo prirodzená kolektívna imunita uniká! Nevenujete je „Goebelsovskú“ pozornosť – 100 x rúška – nula x premorovanie. Naopak – teraz si ľudia nebudú podávať ruky „kvôli spike proteínom“?!

      Ešte, že žijem na slovensko-maďarskej dedine, kde ľudia neveria tak slovenským, ako aj maďarským médiám. A ruky si podávajú.

    • Maroš, ak máš pocit, že tento web je za očkovanie, za rúškovanie, tak prečo sem chodíš??

     • Čo prekrúcaš?! Čo prekrúcaš?! Keď sa tvoje jebnuté decko-vúča bude hrať na preliezačku cez balkóny na 8. poschodí, tak ho necháš?! Lebo sloboda?! Ste tu naozaj ezoterickí liberálni debili?! Vy nemáte pojem o plánoch? – načo sem chodíš ty?! Zapárať?! Teba sa netýka výmena obyvateľstva v Európe?! Teba sa netýka genocída slovenského národa?! Si myslíš, že to je vec slobodného rozhodnutia?! Nie zmanipulovaného rozhodnutia?! Chceš robiť zo mňa blbca?! Ty nevieš o Kalergiho pláne? jáj – ty sa zaoberáš len bylinkami! Tak bylinkami potom lieč svojich černošských a arabských susedov! Však tiež to budú ľudia!

      Práve si ma presvedčila, že konkrétne ty nie si odtiaľto – a je mi u riti, či máš SK pas alebo občiansky – TY SEM NEPATRÍŠ! Tvoj duch-egregor sem nepatrí! A vyslovene striehneš na príležitosť, kedy už konečne vypadnem odtiaľto ja! Kedy už sa naseriem až tak, že!

      No – špeciálne na tvojom živote mi nezáleží – lebo viem prečo – „dobrá víla z močiaru“.

     • svatoslav butora

      Prajem pekný večer. Myslím si, že v boji s Idiotmi vo vládnych pozíciách je treba spojiť všetky rozumné argumenty pre efektívnu obranu našich životov. Myslím si, že je treba usmerniť kritické emocionálne myšlienky jedným smerom – k ochrane životov a slobodného života v nepriateľskom prostredí. Idey kovidného/antikovidného šialenstva nesmú ovládnuť myslenie našich zdravotníkov, z ktorých si OSN a OSN-WHO a spol. a tzv.EU a spol urobili nástroj na naše ovládnutie a ovládnutie našich vlast-ných životne významných zdrojov a našich životov. Myslím, že redakcia Bádateľa robí kvalitný informačný priestor pre zdokumentovanie darebáckej nevedeckej činnosti vládnych Idiotov i u nás i vo svete.

     • Maroš.. práve si si vytvoril samonasieracieho elementala.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-05-24-vaccines-extermination-weapons-global-depopulation-campaign.html
  Full analysis: Vaccines confirmed to be efficient extermination weapons… all human beings have the right to resist in self-defense
  Úplná analýza: Je potvrdené, že vakcíny sú efektívnymi zbraňami na vyhladenie…všetky ľudské bytosti majú právo vzdorovať (vzpierať sa, klásť odpor) v sebaobrane

  Behom dňa celý článok prečítam + je tam niekoľko videí

 5. https://www.naturalnews.com/2021-05-24-fda-pfizer-coronavirus-vaccine-emergency-use-adolescents.html
  FDA grants Pfizer coronavirus vaccine emergency use authorization for under 16-year-olds; mass vaccinations of children may begin immediately
  FDA udeľuje Pfizer corona vírusovej vakcíne autorizáciu na núdzové použitie pre menej ako 16 ročných; masová vakcinácii detí môže začať ihneď

  Big Pharma wants to vaccinate adolescents as soon as possible
  Farmaceutický priemysel chce očkovať dospievajúcich čo najskôr

 6. https://otevrisvoumysl.cz/pravnik-rocco-galati-nemohou-vas-nutit-se-ockovat/
  Právník Rocco Galati – Nemohou vás nutit se očkovat

  Ve zkratce…
  Italsko-kanadský právník Rocco Galati mluví o situaci kolem covidu a právní stránce celého vynucování očkování a testování. Více ve videu.

 7. Ander Kixa

  Zákon zamedzuje šíreniu informácií o holokauste. Prečo?

  • Holokaust je narratív vyhradený ako Copyright výhradne židom! Toto nie je holokaust – toto je len genocída – z pohľadu židov – naše plánované brakovanie. Tak.

 8. https://www.banned.video/watch?id=60ac3aefb0d09748137c5190
  Young Girl Records Video From Hospital Bed After Taking COVID Vaccine

  A young teen girl is now experiencing shocking medical symptoms after taking the Johnson & Johnson COVID vaccine.
  Mladá tínedžerka zažíva šokujúce medicínske symptómy po prijatí covid vakcíny od Johnson a Johnson

 9. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/25/spike-protein-coronavirus.aspx
  Spike Protein Damages Vascular Cells
  Spike (hrotový) proteín zničí cievne bunky

  Spiked SARS-CoV-2 Damages More Than Your Lungs
  Voľný preklad:
  Spike SARS-CoV-2 zničí nielen vaše pľúca (aj iné)

  List of Current Vaccine Side Effects Is Growing
  Zoznam najnovších vedľajší účinky z vakcíny narastá

 10. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/25/campaign-to-combat-vaccine-hesitancy.aspx
  $3 Billion of Tax Money To Be Used to Quash Vaccine Hesitancy
  3 miliardy dolárov daňových poplatníkov sa použije na potlačenie odporu proti vakcinácii

  $3 Billion in Free Advertising Goes to Big Pharma
  3 miliardy dolárov sa dá na reklamu zadarmo farmaceutickému priemyslu

 11. https://tadesco.org/jednotky-seal-americkeho-namornictva-mely-provest-razii-na-pozemcich-a-v-ukrytech-billa-gatese/
  Jednotky SEAL amerického námořnictva měly provést razii na pozemcích a v úkrytech Billa Gatese

 12. https://www.hlavnespravy.sk/vakcina-od-pfizeru-sposobila-v-izraeli-viac-umrti-ako-vakcina-astrazeneca-v-celej-europe/2549944
  Vakcína od Pfizeru podľa IPC spôsobila v Izraeli viac úmrtí ako vakcína AstraZeneca v celej Európe

  Závery nemôžu byť ničivejšie: „Nikdy neexistovala vakcína, ktorá by poškodila toľko ľudí,“ píšu.
  Tieto správy naznačujú poškodenie takmer všetkých orgánov v ľudskom tele … Naša analýza odhalila relatívne vysokú mieru poškodenia srdca: 26 percent všetkých srdcových príhod sa vyskytlo u mladých ľudí do 40 rokov, pričom najbežnejšou diagnózou v týchto prípadoch bola myozitída alebo perikarditída.

  Vyskytla sa tiež vysoká miera masívneho vaginálneho krvácania, neurologického poškodenia a poškodenia kože a kostí.

  Je potrebné poznamenať, že značný počet hlásených nežiaducich udalostí priamo alebo nepriamo súvisí s koagulopatiou (infarkt myokardu, cievna mozgová príhoda, spontánne potraty, zhoršený prietok krvi v končatinách, pľúcna embólia).

 13. Pavelkovych Milan

  No a tupí dezoláti z radov mladých, cca do 40 rokov na tú reklamu skončia. Už teraz je kopa mladých dezolatov čo sa dávajú očkovať aby mohli „CESTOVAŤ“. Tak nie pre obavu z umelého vírusu, ale aby mohli cestovať…. Už teraz z nich má drvivá väčšina jarmo v podobe hypo na krku a ešte si sami pridávajú. Táto generácia je totálne v, mydlenaz, blbá a nepoužiteľna… Sú to skrátka dezolati. Je pravdou že aj medzi nimi sú ešte ľudia, ktorí rozmýšľajú lebo majú čím, ktorí neveria umelo vyvolanej kvázi pandemie, ktorí nesúhlasia s týmto nacistickým svinstvom.
  Pokiaľ ale idú s covid pasmi tam, kde chcú, teda zotrocit celé ľudstvo, pýtam sa, prečo nekoná OSN, medzinárodný súdny dvor. Norimbergsky tribunál? Prečo už dávno nie je postihovana organizácia ako je WHO? Prečo nie sú stíhaní psychopati z Davosu, Gates, Fauci, Klaus Schwab, obamovci, Clintonovci, vatikánsky satan pápež a kopa iných?

  • Gates už to má nahnuté. Kritika na neho sa objavuje už aj v doteraz nekritizujúcich médiách hlavného prúdu. Schwab je tiež riadne nervózny. Museli zrušiť tohtoročné stretnutie v Singapúre, lebo sa báli, že by ich ľudia zlynčovali. Choďte sa pozrieť na YouTube kanál WEF, ako im tam pod každým videom ľudia nakladajú. Oni sa boja a boja sa viac ako sa my bojíme ich.

  • Ved nech sa daju 🙂 Poslem aj suseda na ockovanie, a velmi rad potom kupim jeho pozemok a budem mat viac priestoru pre zivot…

   • Nemusíte kupovať. Môžete zadarmo „vydržať“, keď nebude mať príbuzných – čo nebude, ak sa dajú zaočkovať spolu s ním 🙂

  • Prečo nekonajú globálni illumináti?

 14. Bojkotujem IBM

 15. https://www.banned.video/watch?id=60ac24d492d6084793b413d4
  REPORT: Young Covid-19 Vaccine Recipients Developing Heart Problems
  Mladým ľuďom po prijatí Covid19 vakcíny sa rozvinú srdcové problémy

  Alex Jones breaks down the reports of Covid-19 vaccine recipients developing heart problems.

 16. https://otevrisvoumysl.cz/historie-se-muze-opakovat-v-cem-je-dnesni-doba-podobna/
  Historie se může opakovat – V čem je dnešní doba podobná?

  Ve zkratce…
  V čem je dnešní doba podobné historickým událostem? A kam dnešní situace může zajít? Poslechněte si tohle zajímavé a poučné video porovnávající historické události s dnešní dobou.

 17. Magnetoterapie – brána ke zdraví a dlouhověkosti

  (1. díl)
  Znalosti o léčebných frekvencích spadají do hlubokého dávnověku lidstva. Léčebná síla magnetů je známa velmi dlouho a věděli o ní naši předkové na všech kontinentech. Léčivou sílu magnetů používali i mniši ve starém Tibetu a také ve starověkém Egyptě měli neuvěřitelné znalosti o frekvencích a magnetických silách. Dávné civilizace dobře věděly, že jakmile není v rovnováze frekvence buněk, tak dochází k poškozování organizmu. Síla magnetu je zmiňována i ve starých náboženských textech Hindů ve Védách už před 4 000 lety. V Číně byla napsána kniha na toto téma již 2 000 let před Kristem. Byla to „Kniha vnitřní medicíny“ od Žlutého císaře. V době od 8. do 4. století před Kristem se o léčivých účincích magnetů zmiňují četní řečtí filosofové a učenci, mezi nimi i Platón, Homér a Aristoteles. Magnetizmus dobře znali i ve staré Mezopotámii… více
  https://celostnivzdelavani.cz/magnetoterapie-brana-ke-zdravi-a-dlouhovekosti-1-dil

  (2. díl)
  Magnetické pole příznivě působí na všechny biologické systémy, tedy nejen na organizmus lidský, ale i zvířecí a rostlinný. Vlivem magnetických pulzů se obnovuje i biologická aktivita půdy, mikroflóra a mikrobiální aktivita, včetně anorganických systémů… více
  https://celostnivzdelavani.cz/magnetoterapie-brana-ke-zdravi-a-dlouhovekosti-2-dil

  (3. díl)
  Již v dávné minulosti se vědělo o léčebných účincích magnetismu a magnetizovaná voda se užívala vnitřně při nejrůznějších onemocněních nebo se zevně používala při potírání ran a při zraněních. Největšími průkopníky této ozdravné metody byli Rusové a Indové, kteří takovou vodu nazývali, jako vodu zázračnou. Na řadě klinik v Rusku a Indii se zmagnetizovaná voda používá i dnes jako efektivní nástroj při léčbě močových cest, dny a ledvinových kamenů. O něco později se tato metoda rozšířila do Japonska a USA… více
  https://celostnivzdelavani.cz/magnetoterapie-brana-ke-zdravi-a-dlouhovekosti-3-dil

  • Maros si digitalny vojak?si dobre namakany/obrazne povedane/pozdravujem

   • To bolo, keď som mal 17 – IQ 132 a triceps 67 kg v stoji za hlavou pri hmotnosti 66-68 kg – aby som sa zmestil do ľahkej váhy /neviem prečo nie do hmotnosti?/. Sokolská zásada – vedieť zdvihnúť váhu svojho tela aj jednou rukou.

    Teda – síl aj IQ ubúda, umelá inteligencia zatiaľ nerozozná zložité veti – a preto treba byť „zložitý“ ako pavučina – čo je len cudzí pohľad na vec – pavúk v tom má absolútne jasno – a keď treba – zožerie svoju sieť a vyserie ju v inom vhodnom kúte. Nikdy by som nechcel byť digitálny vojak – ani ruský digitálny vojak – niet nad dušu! Specnaza s dušou nevypneš!

    Terminátor Ivan: Rusko představilo svého robota vojáka
    [Prehľadávať doménu objevit.cz] https://www.objevit.cz/terminator-ivan-rusko-predstavilo-sveho-robota-vojaka-t180832
    Objevit.cz. Nejlepší články. Terminátor Ivan: Rusko představilo svého robota vojáka. Rusko se snaží odpovídat na snahy USA a Číny, které na vývoji robotů a dalších válečných strojů také pracují.

    Fakt nerozumiem tomu, že „vývojári“ digi.vojakov nerozumejú – nechcú rozumieť motivácii – bez ktorej víťazstvo neexistuje!

    • Narážam na to – prečo má mať digi „vojak“ humanoidný vzhľad – keď to môže byť nejaká krabica ako robot-vysávač. Možno len preto, aby ich mohli neskôr zamiešať medzi nás. A to už je o inom!

     »Prďola, co čepoval pivo« z Jáchyme, hoď ho do stroje …
     [Prehľadávať doménu ahaonline.cz] https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/65299/prdola-co-cepoval-pivo-z-jachyme-hod-ho-do-stroje-bohnice-a-sebevrazda.html
     ZNÁMÉ TVÁŘE, NEZNÁMÉ OSUDY – Karel Novák (†49) sice nebyl hercem jediného filmu, ovšem jinak než výčepního Karla, jemuž Luděk Sobota v komedii Jáchyme, hoď ho do stroje! adresuje hlášku »Tak kde je ten prďola, co tady čepuje to pivo«, si ho nikdo nepamatuje.

     „Pívo se čepuje – protože pívo má mít čepici!“ A čapuje sa z točny.

 18. !!! V českom parlamente za chystajú – nad rámec už pandemického zákona – predložiť totalitný zákon brániaci normálnej existencii nezaočkovaných ľudí a preniesť zodpovednosť za jeho dodržiavanie majiteľmi a prevádzkovateľmi inak neverejných priestorov! Poslanec Ľubomír Voľný vyzval občanov k otvorenému aj ozbrojenému odporu – s vedomím, že budú aj obete! Vyhlásenie na SVCS.

  Veľký EVENT začína!

 19. https://www.infovojna.sk/article/spolitizovana-medicina
  Spolitizovaná medicína
  Súčasné úsilie orgánov EÚ zaviesť tzv. zelené certifikáty = covid pasy, ktoré majú zvýhodňovať svojich držiteľov, je vlastne testom demokracie súčasnej EÚ, píše vo svojom blogu lekár MUDr. Peter Lipták.

  Očkovanie experimentálnymi mRNA vakcínami PfizerBiontech Comirnaty a Moderna odporúčam dobre zvážiť. Je to genetická liečba, ktorá môže zmeniť celý život.

  Účinnosť vakcín proti kovidu nie je zaručená ani výrobcom ani vládami. Očkovaný musí podpísať, že sám prevzal zodpovednosť za očkovanie.

  • V Európskej databáze EudraVigilance je evidovaných po antikovid očkovaní registrovanými vakcínami už viac ako 10 000 úmrtí.

 20. https://www.protiproud.cz/politika/5821-kauza-gates-je-otec-kovidismu-a-znicujici-vakcinace-pedofil-proc-prave-ted-skandal-s-rozvodem-slapky-od-epsteina-byly-pro-elitni-liberaly-normou-z-filantropa-vyvrhelem-a-co-kamos-z-good-clubu-soros-zacinaji-se-pozirat.htm
  Kauza Gates: Je otec kovidismu a zničující vakcinace pedofil? Proč právě teď skandál s rozvodem? Šlapky od Epsteina byly pro elitní liberály normou. Z filantropa vyvrhelem? A co kámoš z Good Clubu Soroš? Začínají se požírat?

  Gates plánoval rozběhnout očkování populace vakcínou proti koronaviru s povinným zavedením speciálních markerů pod kůži pacienta, což mělo sloužit k ověřování, že je očkován.

  Gates je úzce spojován s pojmy, jako „povinná medicína“, protože to byly právě miliardářovy struktury, které stály v několika zemích za rozsáhlými programy očkování dětí nebezpečnými preparáty.

  A konečně Gates je jedním ze zakladatelů „Dobrého klubu“ (Good Club), který se objevil v roce 2009. U jeho založení byli také miliardáři David Rockefeller, Ted Turner, Eli Broad a George Soros. Jedním z cílů Dobrého klubu je boj proti přelidnění planety.

 21. toto česká tv asi v pláne nemala odvysielať
  https://www.facebook.com/martin.cermak.315/videos/4251309134892380/

 22. Doktor Sucharit Bhakdi, MD. je thajsko-nemecký mikrobiológ na dôchodku. V rokoch 2020 a 2021 sa Bhakdi stal významným predstaviteľom falošných predstáv o pandémii koronavírusov. Tvrdil, že pandémia „falošná“ a vakcíny COVID-19 budú decimovať svetovú populáciu.
  Tu je s ním rozhovor https://rizikavakcin.org/

 23. takže späť ku covid pasom…
  Bývalý viceprezident Pfizeru, dr. Michael Yeadon:
  „Poněkud brzy jsem zjistil, že nám neříkají pravdu. Nejspíše na konci dubna 2020. Po prvních 3-4 týdnech lockdownu jsem viděl, že vrchol nadměrných úmrtí v Británii byl už za námi, a cítil jsem úlevu. Viděl jsem, jak počet denních úmrtí klesal. Než aby vláda řekla, že nejhorší průběh vlny je za námi, vraťte se k vašemu normálnímu životu, jednoduše nás zavřela znovu, a znovu, a znovu. Najednou byla polovina léta a v tu chvíli… během toho období jsem zjistil, že se děje něco velmi neblahého. Pokud jde o to, co to je, na několik měsíců jsem se stáhnul, protože jsem ani neměl svoji odpověď.

  Ale dospěl jsem k děsivému závěru, že tohle je o tom, dostat světovou populaci na světovou první… na světovou první databázi společného formátu, kde všichni z nás budou mít unikátní ID (identifikaci), kde bude aspoň jedno pole, které bude upravitelné, které bude obsahovat buď to, že váš vakcinační pas je platný, nebo že není. Může tam být asi tolik polí, kolik chcete… nejsem technik, takže nevím, co dál s tím lze udělat. Ale pokud se tento vakcinační pas zavede, pokud budu očkovaný, budu mít aplikaci s QR kódem, který řekne, kdo jsem, kde jsem, a že mám podle algoritmu nárok na to, překročit určitou hranici nebo provést určitou transakci.

  Pokud, na druhou stranu, můj vakcinační pas nebude platný, bude mi zabráněno v překročení hranice nebo provedení transakce. Tomu říkám totalitní kontrola. Bylo by to vše řízené těmi, co by ovládali tu databázi a algoritmus. Jsem přesvědčen, že tohle je cílem tohoto globálního podvodu… všechny dostat do tohoto vůbec prvního interaktivního společného formátu, řízeného algoritmem, upravitelného vakcinačního pasu, a myslím si, že pokud se to stane, bude to konec liberální demokracie. Nevidím způsob, jak byste se z té platformy dostali pryč, protože algoritmus jednoduše potřebuje říct, že potřebujete platný pas, abyste např. mohli koupit benzín, mohli nakupovat, nebo i používat svoji bankovní kartu, jezdit za hranice. Naprosto cokoliv, co budou chtít, by mohlo vyžadovat platný pas. A zde je věc, která mě děsí… protože si můžete myslet, že to ještě není moc špatné. Možná naši vůdci budou vlídnější.

  Ale pokud vám pošlou upozornění, že si musíte přijít pro další posilující dávku vakcíny… A o posilujících dávkách budu mluvit později… ale řekněme, že vám řeknou, abyste s sebou vzala svého 13letého syna a 12letou dceru. Můžete si říct, že je nechcete očkovat. Na spodku aplikace ale bude uvedeno: Pokud tento požadavek nesplníte, váš vakcinační pas za 20 dní expiruje. Pokud tento systém bude fungovat, není nic, co byste mohla odmítnout, protože systém vás jednoduše vyloučí z vašeho života.

  zdroj: je tam aj video https://rizikavakcin.org/dr-yeadon-o-nebezpeci-genovych-vakcin-proti-covidu-ucelu-covid-krize/

  • pokrač. o mRNA vakcínach:
   „Tyto nové vakcíny jsou poněkud odlišné. Neobsahují jakýkoliv patogen… obsahují genetického kód pro část patogenu. To je v podstatě messenger RNA, což je něco, co se nachází mezi vaší DNA, vašimi geny, a proteinem. Je to vzkaz, která kopíruje vaše geny do proteinů, něco, co můžete vidět. Takže jak říkáte, první široké použití vakcín založené na messenger RNA.

   Cíl byl podle mě vám tohle píchnout, to se dostane do některých vašich buněk, některé buňky pak ten vzkaz okopírují, jakoby to byl váš vlastní gen, a pak by buňky začaly tvořit část toho patogenu, a vaše tělo by na to reagovalo. Tehdy mi to přišlo jako zbytečné obcházení… proč byste udělali tři kroky dozadu, když můžete použít mrtvý patogen? Ale je pravda, tyto vakcíny se předtím nepoužily. Když jsem před 10 lety odešel z farmaceutického průmyslu, ta technologie byla stále experimentální a experimentální cíle byly vážné choroby jako rakovina. A důvod, proč to tak bylo… před 10 lety jsme stále ještě nevyřešili dva hlavní problémy.

   Jedním z nich byl, vytvořit dostatek této messenger RNA, která by byla stabilní, abyste ji mohli lidem píchnout. Jednoduše nebyla stabilní. Proč by byla? Má to být něco, co má existovat pouze krátkou dobu. Má okopírovat vaši DNA do proteinu a pak přestane existovat. Je to jako rádiový signál, který přijmete, a pak je pryč. Nemá být tedy stabilizovaná. To byl jeden z problémů… když jsme se tu messenger RNA snažili vyrobit, často se rozložila hned po výrobě nebo krátce po podání buňce nebo zvířeti. Další problém byl, že jsme to (mRNA) nemohli dostat dovnitř buněk. Není to překvapivé… normálně se to tvoří uvnitř buňky, funguje to uvnitř buňky, a je to produkt mRNA, který pak jde do mimobuněčné oblasti a něco dělá ve vašem těle.

   Pro mRNA není přirozené, aby do těla dorazila zvnějšku a šla do buňky. Vaše tělo má ve skutečnosti obranné mechanismy, aby se tomu zabránilo. Zamyslete se, proč? Aby se zabránilo cizím genům, aby se dostaly do vašich buněk. Tohle nechcete, aby se dělo. Vaše tělo má dobře rozvinuté obranné mechanismy, které to rozkouskují nebo to rozpoznají jako cizí látku. Takže ano… byl jsem velmi překvapen, když jsem se na jaře minulého roku dozvěděl, že řada společností přijala tuto technologii pro výrobu vakcín. Od toho dne z toho nemám dobrý pocit. Myslím si, že musí být méně bezpečné než konvenční vakcíny. Musí být.“
   atd.až do konca

 24. Jednoduchá

  ….presne tak, nie je to o vakcíne, víruse, či našom zdraví…..je to o našich údajoch, o našom živote, našej slobode…….nedajme si ho – ju vziať…………………………………………….

 25. svatoslav butora

  Prajem pekný večer. Pre prežitie vo svete dočasne riadenom kovidnými Idiotmi je dobré mať 100%-nú ochranu pred tým darebáckym kovidným ohrozením bez pochybných vakcín a ich vedľajšími následkami. Je to každodenné užívanie 1 tabl. Paralenu doplnené o 1/2 tabl. B-komplexu (ochrana žalúdku) a o 1/4 tabl. Anopyrinu (riedenie krvi). Žiadne vedľajšie účinky nie sú. Už viac než rok to používam ako 100% úspešnú ochranu. Prirodzenú imunitu toto neruší a nenahrad-zuje. Žiadny kovid-pas pred kovidom nechráni a ani pred stále sa opakujúcim anti-kovidným očkovaním.

 26. Jednoduchá

  ….dobrý príspevok ten 1. svatoslav, a tá rada v 2.je zaujímavá, môže byť účinná, no denn.den.užívanie paralenu? neviem……….

 27. Zvuková nahrávka: Vynucovaná vakcinácia v štátnej nemocnici

  Poznámka – starší rodení Bratislavčania by mali v hlase lekára rozpoznať typický ťahavý „nemecký“ aškenázi akcent z kedysi židovského Podhradia /okolie za Husáka kvôli mostu SNP zbúranej synagógy – pri Dóme. Sv. Martina/.
  https://zemavek.sk/zvukova-nahravka-vynucovana-vakcinacia-v-statnej-nemocnici/

  „Mladý muž má uložené ochranné psychiatrické liečenie ústavnou formou. Odmieta vakcináciu proti Covid-19 a lekár sa ho pokúša presviedčať manipulatívnym spôsobom o výhodách vakcíny.

  Lekár tvrdí, že vakcína Pfizer nemá vedľajšie účinky a že nosenie respirátora či rúška „celkom dobre to nepomáha“. Avšak to, že je mladý muž v ústavnej starostlivosti, neoprávňuje lekára aby s ním takýmto spôsobom komunikoval (samozrejme ani so žiadnym iným pacientom).

  Po vyhotovení tejto nahrávky sa sa stalo nasledovné:

  mladý muž prišiel o svoj mobilný telefón, ktorý sa k dnešnému dňu nenašiel, podľa informácií, ktoré máme to nahlásil na polícii
  mladý muž bol preradený z „ľahšieho“ oddelenia B na „prísnejšie“ oddelenie AG
  dostáva otázky typu či si tú vakcináciu rozmyslel.

  Skúsme si tipnúť, koľkí pacienti sa v tomto, prípadne v iných zariadeniach podvolili takýmto praktikám?

  Rodina hľadá advokáta, ktorý má prax v tejto problematike.

  „Včera“ to bol tento mladý muž, dnes to bol niekto iný? Zajtra to bude kto?“

  • svatoslav butora

   Prajem pekný deň. Ten mladý muž – pacient – dával dotazovateľovi logické odpovede. Som zvedavý ako zareaguje právny systém a obhajca/advokát/právnik chrániaci „hriešneho“ pacienta odmietajúceho vakcináciu, keďže zmienený pacient je v nemoc-nici pre úplne inú diagnózu…

 28. Jednoduchá

  ….toto je ozaj nepríjemná situácia pre mlad.muža, verím však tomu, že vydržal a trval na svojom……………..Maroš dal si nám tu veľmi zaujím.informácie -z Celostn.medíciny, je tam toho ozaj veľa, vďaka……………….. chcem sa ešte spýtať, ako ty užívaš ten v1 a V2? už mi prišli, je tam napísané v oboch- doba užív.10 dní- 2-3 tabl……Môžu sa užívať oba súčasne a tiež, či je dáka pauza po tých 10 dňoch……..to som tam nenašla…………………………………i

  • Prvých 10 dní – 2 tobolky – Vetom 2 /možno aby ho nezlikvidoval Vetom 1/ – ten je určený na kolonizáciu hrubého čreva – gros jeho účinku je proti plesniam, plakom a nestráveným zvyškom v hrubom čreve. V bojovom antidote je proti antraxu. Mne to odporučil pôvodný díler, ktorý bol v kontakte s Rusmi – nezapíjať – nehltať, ale rozcmúlať so slinami. Ono si to musí aj reštartnúť tzv. enzymatickú prípravu – prispôsobenie konkrétnemu prostrediu. Žalúdočnú kyselinu to prežije.
   11. až 20. deň – po 2 tobolky Vetom 1 – ten je určený na kolonizáciu tenkého čreva – protivýrusový, protibakteriálny, podporuje tvorbu interferónu, v bojovom antidote neutralizuje aj ťažké kovy a rádioaktivne prvky – aby sa nezabudovali do organizmu. Detto cmúľať.

   Potom podporiť kolónie probiotickou stravou – kvasená zelenina, zelenina, ovocie, strukoviny, bryndza.

   Teda – ostane ti po 30 z každého – buď sa rozdelíš, alebo si necháš na neskorú jeseň, prípadne po 5 aspoň na revitalizáciu pre prípad nutného užitia antibiotík – čo by som s lekárkou určite dohadoval – oni to predpisujú „však čo – nech som krytá“ – a zničí ti celý mikrobióm. Ono by sa malo osídliť aj slepé črevo – je na rozhraní tenkého a hrubého – nie je to žiaden blbý atavizmus, ale práve útočisko spriaznených mikróbov – z ktorého sa reštartuje rekolonizácia čriev. Vetom by mal fakticky zabrániť aj jeho možnému zápalu.

   Tých 50 eur spolu je dobrá investícia! Aj pre 2 osoby spolu. Inak – podporuje aj psychiku!

   • Takto. Treba vedieť, že podmienkou dovozu Vetomu, a v Rusku tiež jeho výroby a distribúcie je – že sa z konkurenčných dôvodov /aj v Rusku má vplyv západná farmakomafia/ NESMIE deklarovať ako iiek! Lenže pokiaľ bol vyvinutý pôvodne ako vojenské antidotum – tak to liek je!

    Teda – namiesto pozvoľnej preventívnej kolonizácie inak zdravého človeka je ho možné vo vyšších dávkach /5 toboliek denne/ použiť aj pri akútnom ochorení spôsobenom mikróbmi, avšak treba vedieť akými! Teda – ak ide o vírusové a bakteriálne ochorenie čriev, ale aj pľúc /výlučky idú hlienmi do čriev/ – Vetom 1 = „interferón“.
    Ak ide o dyzentériu, kvasinkové-kandidové, plesňové ochorenie – väčšinou hrubého čreva, hnačky – Vetom 2.

    Problém užitia v zahraničí je ten – že vám to zhabú ako podozrivé látky – drogy. Mimo Schengen. Teda – pri ceste do Severnej Afriky napr. sa teda treba už dopredu kolonizovať. Rusi to v tomto prostredí a v trópoch použili X krát na liečenie personálu, špecialistov v misiách, ale tiež to hlavne vedeli k svojim dopraviť /možno-určite cez ambasádu/.

    V črevách prebehne skutočná vojna.

 29. Jednoduchá

  ….Maroš ďakujem moc za riadne vysvetlenie………………………………

Pridajte komentár

*