Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Holandská vláda konfiškuje tisíce fariem v súlade s agendou Svetového ekonomického fóra


Print Friendly, PDF & Email

Holandská vláda konfiškuje tisíce fariem v súlade s agendou Svetového ekonomického fóra

(NewsPunch) Kým svet naďalej trpí v dôsledku globálnej potravinovej krízy, ktorú vytvorila elita, holandská vláda na dôvažok oznámila, že čoskoro skonfiškuje 3 000 fariem po celej krajine v súlade s agendou Svetového ekonomického fóra (WEF) v oblasti klimatických zmien.

Farmy budú zabavené farmárom a zatvorené na základe príkazu „povinného vyvlastnenia“ vydaného holandskou vládou napojenou na WEF.

Ako informoval portál NewsPunch, protesty farmárov vypukli v lete po vládou vyhlásenom pláne znížiť do roku 2030 emisie dusíka o 50%.

Poľnohospodári v Holandsku a v susedných krajinách uzavreli hlavné diaľnice na protest proti tyranskému kroku a varovali verejnosť pred zničujúcim vplyvom tohto rozhodnutia vlády na potravinový reťazec, ktorý bude nasledovať.

Holandská vláda si chce presadiť svoje aj „cez mŕtvoly“

Mnohí vo farmárskej komunite aj mimo nej veria, že opatrenia sa nespravodlivo zameriavajú na poľnohospodársky sektor, najmä ak vezmeme do úvahy, že Bill Gates bol prichytený, ako priznal svojmu najbližšiemu kruhu, že agenda klimatických zmien v štýle WEF je „podvod“, ktorý nezachráni planétu.

Holandská vláda je však odhodlaná pokračovať vo svojom zlovestnom pláne zosúladenom s agendou WEF Klausa Schwaba.

Ministerka pre dusík Christianne van der Walová oznámila, že vláda uskutoční „povinné odkúpenie“ fariem veľkých producentov emisií dusíka ako súčasť „dobrovoľnej“ jednorazovej ponuky, uviedla agentúra Bloomberg.

Farmárom bude podľa vládneho plánu ponúknutá výkupná dohoda „vysoko nad“ hodnotu farmy.

Poľnohospodári však budú mať v tejto záležitosti len malé slovo. Chtiac-nechtiac ich vyhostia zo svojej poľnohospodárskej pôdy, pretože vláda farmy zatvorí a pôdu preklasifikuje na iné využitie.

Na nedávnom stretnutí s poslancami ministerka van der Walová tvrdila, že „lepšia ponuka nepríde“. V reakcii na toto rozhodnutie vlády výkonný riaditeľ spotrebiteľského výskumu Will Hild pre Daily Caller povedal:

 „Vojna holandskej vlády, ktorú vedie proti vlastným farmárom, aby presadzovala agendu Svetového ekonomického fóra, slúži ako ostré varovanie.

Občania ostatných krajín by mali byť ostražití voči snahám vlád a veľkých firiem z Wall Street, ako je BlackRock, ktoré presadzujú tie isté nebezpečné ciele „nulových emisií“ uhlíka v USA a inde v Európe.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Je nutné poukázať na obrovskú bezohľadnosť likvidácie farmárov počas najväčšej globálnej potravinovej krízy za posledné desaťročia. Pravdepodobne to zhorší infláciu cien potravín, ktorú už zažívame.“

Vznikla nová politická strana pre ochranu farmárov

Politická strana s názvom BoerBurgerBeweging (BBB), čiže Hnutie Farmár-Občan, podporuje protesty a momentálne je pred budúcoročnými voľbami v prieskumoch na štvrtom mieste, informoval The Guardian.

Reforma „dusíkového zákona“ bude primárnym cieľom strany, ktorá sa štylizuje ako hlas pre núdznych, hovorí The Guardian.

Holandsko sa stalo po Spojených štátoch druhým najväčším vývozcom poľnohospodárskych produktov na svete a dodáva zeleninu pre veľkú časť západnej Európy, uviedol Washington Post.

Viac ako polovica holandskej pôdy sa využíva na poľnohospodárstvo. Okrem toho, na ďalších takmer 10 000 hektároch rastú plodiny v skleníkoch.

Napriek obmedzenej pôde a daždivému podnebiu umožnili Holandsku poľnohospodárske inovácie zamerané na menšiu spotrebu vody a zníženie emisií uhlíka stať sa hlavným vývozcom poľnohospodárskych a potravinárskych technológií.

Ako už predtým informoval Slay News, holandský politik v júli varoval, že holandská vláda plánuje skonfiškovať farmy.

Holandský opozičný líder Geert Wilders zverejnil bombastický list, v ktorom ukazuje, že vláda chce využiť vyvlastnenú poľnohospodársku pôdu na výstavbu migračných centier pre žiadateľov o azyl.

Wildersom zverejnený list od provinčnej vlády Flevolandu uvádza, že vláda zriadi „registračné centrum pre žiadateľov o azyl“ na poľnohospodárskej pôde vyvlastnenej ničivými zákonmi o dusíku.

Krok ku konfiškácii fariem tak prichádza v čase, keď Holandsko, podobne ako zvyšok Európy, trpí najvyšším nárastom cien potravín za posledné desaťročia.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak im to Holanďania dovolia, prídu o všetko ! A to sa týka každého národa v EU ! Výmena obyvateľstva v EU a genocída ďalej prebieha, takže som zvedaví v akom bordeli budeme žiť v 2025 a ďalej, vzhľadom na tuposť, alibizmus a egoizmus väčšiny národa !!! Banky sa už pripravujú na uhlíkovú stopu a vláda pripravuje totálny kolaps a zadlžovanie slovenskej spoločnosti ! Viem, zdrogovaným a zazobaným je to jedno, ale čo zvyšok?!

  • By mě zajímalo, který stát EU „zvedne hozenou rukavici“ a odejde z Evropské Unie jako první. Britské ostrovy nepočítám, ty to hrály vždycky na více stran.

  • Bohužel, nechci to moc rozvádět, ale současné mladé a střední generace jsou vychované v jiném módu. Jim pravděpodobně zotročení nevadí, jen velmi málo z nich je probuzených. Duševně nevyzrálé a přeformátované generace nejsou schopné pochopit o co se hraje. Bohužel, byly tak vychovány a my s tím nemáme možnost nic udělat. Mamánci a mamánky si svoji cestu zvolili a čím více jim budete odporovat, tím více k ní budou lnout. Oni nejsou jako my, generace lidí, kteří neměli na růžích ustláno a museli se o sebe poctivě starat na rozdíl od těchto děcek, které vše dostali pod nos bez vlastního přičinění. A to já nic proti socialismu nemám, alespoň já jsem v té době žil důstojně jako člověk. Budou si muset prožít svoje peklo, nikdo krom nich nemůže situaci změnit. Ale tyto mladé a střední generace nejsou duševně připravené takovou změnu uskutečnit. Prostě na to nemají. Staří to musí nějak dožít a zbytečně se netrápit. Historie se opakuje stále v cyklech, teď jsme zde v Evropě prostě ve stádiu degenerace, kdo by to chtěl změnit, musí mít jiný hodnotový žebříček a vědět jak ho nabídnout druhým. A ti ho musí chtít. Zatím to ale nejde.

 2. mariankosmac

  Tak ono stejne produkovali veci podradnej kvality, zrejme i GMO, rajčiny bez chuti, možno robili aj lepšie produkty ale nedovážali sa na Slovensko. No každopádne konfiškácia fariem neveští nič dobrého, ak je vôbec v demokracii niečo také možné. Treba nabehnúť na vládne budovy a vydrbať to tam vidlami ten chliev. U nás už takto zničili niektoré vinohrady od kedy sme v EÚ.

 3. Hladova hra-2009,USA-horor,thriller.avi
  https://ulozto.net/file/TkeXBQe2Z2M5/hladova-hra-2009-usa-horor-thriller-avi#!ZJHmAmR2ZJIuMJAzZTZ4MzHjAmOvAmIAZycmKmWmMUcyZTVlMD==
  —————————————–
  Celá táto agenda sa volá Hunger Games – hladové hry /žiaden chlieb a hry!/

 4. Kto riadi svet WHO, WEF alebo muž v bielom? – Prof. Dr. Walter Veith (WUP 119)
  https://youtu.be/e1rwg8ESKag

  • Objektívne

   Druhý príchod Krista, ani Prof. Dr. Walter Veith nevie čo to presne znamená aj keď je to kresťan, vedec s doktorátom s biológie a chémie.

   • Zo zámerne zmotanej, doslova schizofrenickej biblie je možné, žiaľ, jedine dedukovať, a to:
    – že náš mimozemský návštevník, tu na Zemi zavraždený Pravý Ježiš
    (teda NIE ten Jeho následník, narýchlo „do troch dní“ vykonštruovaný, židovke akože „narodený“ falzifikát kristus)
    teda – opakujem – ten prvotný, Pravý Ježiš sa vráti na Zem ešte raz – no to by bolo možné až potom, keď sa táto samovyvolená sionpartia sama ocitne v krajnom nebezpečenstve a ohrození svojej moci a života. Teda jedine, že by táto svojská kasta už odhalená a „pritlačená k múru“, v svojej bezvýchodiskovej situácii nakoniec svoju ukradnutú, despotickú, odnepamäti vraždiacu moc nad Zemou vzdala sama. Až potom by bolo možné, aby sa ľudstvo zo zajatia Zloby a Smrti konečne slobodne a neohrozene vrátilo späť do objatia Lásky a Života.

 5. Inak Holandsko – teraz oficiálne Nizozemsko – zažilo za čias Viliamaranžského občiansku vojnu – katolíci protestanti, takžeprípadná občianska vojna teraz by nemal byť problém – k rozvratu dôjde aj tak! Ide o to – aj u nás – že občianska vojna nesmie prebehnúť štýlom divide et impera – teda ako vojna jednej skupiny obyvateľstva proti druhej, ale ako vojna proti vláde a zástupcom Globálneho mocenského systému a globálnemu zločineckému Syndikátu!

  Celý WEF treba poslať do piče – je to len diskusná rozvratná ideologická skupina psychopatov s výrazným komplexom moci! Klub sráčov, ktorí chcú ovládnuť svet! To treba kopať medzi nohy! Odtrhnúť panvu!

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a postupne ste si zvolili tie najhoršie vlády sveta a postupne sa im skrze vašej ľahostajnosti a vášho zmyslu pre podplácanie a nasľubované výhody podarilo podstrčiť do volebného jedálnička tie najohavnejšie potvory v sakách-zbohatlíckych politikov a podnikateľských politikov s liberálnym zmýšľaním a silnému vzťahu ku profitu,,,,v politike už viacej nieto obyčajného skromného a rozumného človeka z radov obyčajných ľudí,všetky politické strany sú už tak nastavené,že sú si podobné ako vajce vajcu,,,,prehnilý západ a ich honosné dielo eu na čele s americkou tieňovou vládou a napínačmi nitiek z pozadia zo slobodomurárských lóži ako špičky pyramídy a ich inšpirátorov mimozemského pôvodu už nikdy vo svojom snažení nepoľavia a čoho sú schopní je už nejaký čas vidieť aj na ukrajine,,,,prvým bodom vykorisťovania sa stali povinné bankové účty a bezhotovostné platby,druhým bodom bolo z vašej strany prijatie nebezpečných moderných mobilov,tretím bodom je digitalizácia a siete ako 5g,,,,ešte sa rozhodujem-koho mám viacej nenávidieť,tých ktorí to všetko ľudom podstrčili,alebo ludí,ktorí to ochotne prijali,,,,keď vidím takýchto vysmiatých politikov-to ako keby som vás videl,,,,

 7. Šetrič peňazí: prečo sa dôvtipní zákazníci vracajú k hotovosti.
  https://www.moneymagpie.com/save-money/money-saver-why-savvy-shoppers-are-returning-to-cash#cashless

 8. kvakcína je sloboda

  načo im je ďalšia strana?! to sa nevedia spojiť bez toho, aby mali nad sebou nejakého „náčelníka“?!
  veď majú toľko „zbraní“, čo by mohli použiť – traktory, kombajny,…
  keby všetci s týmito strojmi nabehli na parlament a vládu, tak to zrovnajú so zemou!!! – to by bola iá demoška!!!
  Vedúci kolotoča v piatok povedal, že slovo „demokracie“ je českého pôvodu:
  J-dem-okrást-i-je – presne vystihnutá podstata tohto slova!
  všade, kde išli zavádzať demokraciu, tak krajina „ľahla popolom“

  • ale,ale,ale!!!Holandská vláda koná! naša ešte len reční no čo, zavrú600 fariem to bude niekoľkotisíc hovädzieho dobytka – to bude radikálne zníženie metánu ktoré tieto krav y vygrgali a vyprdeli a aj zníženie produkcie CO2 ktorý tie kravy dýchaním vypustili do atmosféry s dôjde aj k zníženiu produkcie dusíka ktorý vylučovali močom! správne -preč s kravami!!!!! -mlieko sa aj tak vyrába v mliekárni a mliekárne nerušia!!!!! a mliekáreň negrgá,neprdí,nevydychuje CO2 a nevylučuje dusíkatý moč!!! hlavne že budeme mať nulovú uhlíkovú stopu!!!!!!!!!!!!!!!

 9. Čaptavá sa opäť chystá buď po inštrukcie alebo pomoc proti konzervatívnym Slovákom. Pozrite čo zase plánuje: https://www.topky.sk/cl/10/2426801/Po-dvoch-rokoch-sa-prezidentka-Caputova-chysta-opat-za-papezom–Pozrite-si-predchadzajuce-stretnutia-na-FOTO#disqus_holder
  Čo je v skutočnosti za tým? Posledne bol cieľ jesný, začokovať jedmi viac veriach a čo to bude teraz? Silnejšia liberalizácia konzervatívnej cirkvy na Slovensku alebo niečo ešte viac pikantnejšieho? Myslím si, že je to skvelý námet na článok v súvislosti s tzv. inkluzívnym kapitalizmom, ako pápež nazýva Agendu 2030 v andväznosti na Veľký reset a otrokov Schwaba, vrátane Čaptavej !

  • Čaputová sa nedokáže nikam pozvať sama, takže ona sa nechystá – ju si satan predvolal – ona si chystá = jej chystajú len garderóbu.

  • mariankosmac

   Zrejme sa ide popýtať ako má postupovať s LGBT agendou, to je asi jedna z vecí ktorá sa teraz najviac rieši. Inak Pápež je tušim proti dodávaniu zbraní na ukrajinu (keďže je to tiež hriech) takže napriklad v tomto sa asi s húfnicou Zuzanou nezhodnú.

 10. A teraz niečo k veci, keďže sa to týka aj predmetu hore uvedeného článku: https://www.ac24.cz/komentare/proc-je-cina-betatest-noveho-svetoveho-radu/ !

  • kvakcína je sloboda

   demonštrovať za slobodu s náhubkou na ksichte mi príde – a to sa netýka iba číňanov, aj u nás boli protesty a demonštranti mali na papuliach nátlamníky – trochu divné

   • zatial nikto

    Demonstracia bez nahubku-blbost-poukazuje na neznalost systemu pretoze demonstracie nefunguju.
    Demonstracia s nahubkom-totalne psycho-absolutna temnota mysle demonstrujuceho snad este aj prevysujuca temnotu mysle vladnucich satanistov

    • To je to isté zvrátené, ako kričať, že chceme demokraciu – ako vlastné zotročenie! ONI si z ľudí už robia piču!

     • holistický prístup

      Len málokto má vedomie o tom, čo v skutočnosti znamená slovo DEMOKRACIA – pritom aj na týchto stránkach to bolo v diskusii (opakovane) vysvetlené – stále „diskutujúci“ volajú po demokracii – po otroctve …

     • zatial nikto

      Tym jednoduchsim by som miesto definicie demokracie to slovo len modifikoval-na demoNokraciu-pochopia to mozno rychlejsie-Definicie ludia asi nemaju radi

    • Pointa je v tom, že zvrátené satanské elity chcú všade zaviesť rovnaký režim ako je v Číne. Tu nejde o vymytých ľudí čo aj dnes nosia respirátory kdekoľvek vo svete či na demonštráciách alebo v nemocniciach a pod.), to nie je podstata. Okrem toho posledne vnímam vo svojom okolí nárasť rýchlej a agresívnej rakoviny či probleémy si vysokým tlakom či nárast úmrtí očkovaných. Čo tu bude za rok, keď to už teraz tak zrychľuje a máme len cca rok a pol od druhej dávky svedkov Pfizerových? Hrôza pomyslieť…

 11. Všade sa nepodarí zaviesť Veľký Reset,veľa afrických, či juhoamerických krajín serie Schwabovi na hlavu .A taktiež Rusko.Putin je sám väčší miliardár, než Schwab, má silnú armádu,najviac jadrových zbraní na svete a krajinu s najväčším nerastným bohatstvom na svete.Čo také mu starý,oplzlý zdochliak Schwab môže ponúknuť?To svoje debilné,zvratené fórum v Davose?Putin tam síce predtým bol,ale už sa na to vykašľal.Má svoje fórum v Petrohrade a ostatní chodia za ním.Za Schwabom chodia len také bezvýznamné a bezcharakterné hovná, ktorí si hovoria „mladí lídri“ako Macron,Rutte,Heger,Pellegeini,Sana Marin,Castrov genetický odpad Trudeau a ďalší…Puina by určite mal rád vo svojom „košiari“,ale to je praktický chlap a na tú bandu zvratených,jebnutých psychopatov serie,lebo ich nepotrebuje.

 12. Veď vládu a parlament v každej krajine volia ľudia. Takže je jednoduché vzbúriť sa, zobrať delegovanú moc do vlastných rúk a so zločincami sa vysporiadať! Lenže je jednoduchšie sedieť na zadku, pindať a čakať, že horúce gaštany vytiahne z ohňa za nás niekto iný. A platí to nielen pre Holanďanov, ale aj pre všetkých ostatných!

Pridajte komentár

*