WHO vraví, že prítomnosť dieťaťa v škole vyjadruje súhlas s očkovaním


Print Friendly, PDF & Email

WHO vraví, že prítomnosť dieťaťa v škole vyjadruje súhlas s očkovaním

WHO, teda Svetová zdravotnícka organizácia je inštitúcia, ktorú mnohí upodozrievajú, že je centrom svetových lobistov pre depopulačnú agendu.

Momentálne táto organizácia začala považovať prítomnosť dieťaťa v škole za súhlas rodičov s jeho očkovaním. A zrejme v najbližšej dobe bude tlačiť na členské štáty, aby túto direktívu zaviedli do svojho právneho poriadku.

Takže depopulácia sa možno bude robiť aj prostredníctvom vakcín. Deti pravdepodobne nebudú umierať hneď po očkovaní, to by bolo príliš okaté a ľudia by sa proti tomu rýchlo vzopreli.

Skôr to asi bude fungovať tak, že očkovacie látky zaúčinkujú cez sterilizáciu, vyvolávanie vážnych chronických ochorení či ohlupovanie detí na celom svete.

Deti depopulátorov sa tomu samozrejme vyhnú, keďže oni svoje deti očkovať nedávajú, ako to napríklad zlé jazyky hovoria o Billovi Gatesovi. Ten, napriek silnému pretláčaniu vakcín pre ostatných, svoje deti očkovať vraj nedal.

Čo ohľadne vakcín publikovala Svetová zdravotnícka organizácia

V jednej zo svojich správ venovaných očkovaniu publikovala Svetová zdravotnícka organizácia nasledujúci paragraf:

V slovenskom preklade to znamená nasledovné:

3. Proces implikovaného súhlasu, ktorým sú rodičia informovaní o náhlom očkovaní prostredníctvom sociálnej mobilizácie a komunikácie, môže zahŕňať listy adresované priamo rodičom.

Následne, fyzická účasť ich detí alebo adolescentov v škole počas očkovania, či už za prítomnosti rodiča alebo bez nej, je považovaná za vyjadrený súhlas.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Táto praktika je založená na princípe odhlásenia sa. Čiže od rodičov, ktorí s očkovaním nesúhlasia, sa očakávajú konkrétne kroky vedúce k tomu, aby sa ich dieťa na očkovaní nezúčastnilo.

Takýmto krokom sa považuje napríklad nepustenie dieťaťa do školy počas očkovacieho dňa v prípade, že sa očkovanie bude podávať v škole.“

Ponaučenie

Takže, milí rodičia, to len aby ste vedeli, čo sa v kuchyni Svetovej zdravotníckej organizácie varí.

Na Slovensku sa očkovanie v súčasnosti síce nevykonáva na školách, ale čo nie je, môže čoskoro byť. Veď viete, určite to poznáte, že „bezprecedentné časy si vyžadujú bezprecedentné opatrenia“.

Preto, ako vravieval klasik Július Fučík: „Lidé bděte!“

V tejto dobe je naozaj potrebné mať sa stále na pozore, pretože neviete, s čím zajtra môže prísť naša vlastizradná vláda, Ministerstvo zdravotníctva alebo Úrad verejného zdravotníctva.

Jednou z vecí, ktorá teoreticky pripadá do úvahy, je aj očkovanie v školách, ktoré môžu zdôvodniť potrebou rýchlosti alebo masovosti.

Takže ešte raz:

Bdite ľudkovia a pozorne sledujte oznamy škôl, aby vám náhodou neušla nejaká dôležitá informácia a nedajbože vám dieťa bez vášho vedomia v škole zaočkovali.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: envirowatchrangitikei.wordpress.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Existencia psa – šteňaťa – teda neutrateného psíka možno považovať za súhlas s očkovaním a čipovaním!

  Zlý duch nápodoby na všetky spôsoby! Existencia je dôvod na genocídu! Existencia WHO je dôvod na zabitie!
  Je najvyšší čas začať týchto psychopatov nenávidiacich ľudí eliminovať! Stvoriteľ Života a jeho Prozreteľnosť nech je s nami! Mor ho!

 2. Kto vie anglicky mal by vypočuť toto video:
  https://banned.video/watch?id=5f63b825dc50dc07a1052c8c
  Alex Jones hovorí s pánom z London Real. Som z toho veľmi smutná, čo plánujú s nami ďalej robiť. Bill Gates sa nepriamo vyjadril, že plánujú vypustiť niečo omnoho horšieho.
  V tomto videu je vysvetlené ako veľmi nebezpečná bude vakcína proti Covidu. Bill Gates sa ani netají, že očakávajú veľkú úmrtnosť.
  Plánuje sa ako je to už zavedené v Číne – sociálny kreditný systém.
  Jedným slovom obrovská depopulacia a každý bude pod kontrolou.

  • „Medzinárodný trestný súd (MTS) (po anglicky International Criminal Court (ICC), po francúzsky Cour Pénale Internationale (CPI)) je prvý stály trestný tribunál príslušný na stíhanie genocídy, zločinov proti ľudskosti, vojnových zločinov a zločinov agresie. Bol vytvorený v roku 1998 tzv. Rímskym štatútom. Sídlo má v holandskom Haagu.“

   Súčasní sudcovia
   Philippe KIRSCH, Kanada
   Akua KUENYEHIA, Ghana
   René BLATTMANN, Bolívia
   Karl T. HUDSON-PHILLIPS, Trinidad a Tobago – rezignoval
   Claude JORDA, Francúzsko – rezignoval
   Georghios M. PIKIS, Cyprus
   Elizabeth ODIO Benito, Kostarika
   Navanethem PILLAY, JAR
   Sang-Hyun SONG, Kórejská republika
   Hans-Peter KAUL, Nemecko
   Mauro POLITI, Taliansko
   Maureen Harding CLARK, Írsko – rezignovala
   Erkki KOURULA, Fínsko
   Fatoumata Dembele DIARRA, Mali
   Anita UŠACKA, Lotyšsko
   Sir Adrian FULFORD, Spojené kráľovstvo
   Sylvia STEINER, Brazília
   Ekaterina TRENDAFILOVA, Bulharsko
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Medzin%C3%A1rodn%C3%BD_trestn%C3%BD_s%C3%BAd

   Italian MP: Bill Gates Must Be Charged By International …
   [Prehľadávať doménu newspunch.com/italian-mp-bill-gates-charged-international-criminal-court-crimes-against-humanity/] https://newspunch.com/italian-mp-bill-gates-charged-international-criminal-court-crimes-against-humanity/
   Bill Gates is a „criminal“ who must be charged with „crimes against humanity“ by the International Criminal Court, according to an Italian Member of Parliament. During a blistering 7 minute speech before the national parliament, Sara Cunial MP slammed Italian President Giuseppe Conte for teaming up with Bill Gates in a “ global coup .“

   Italian Anti-Vax Lawmaker Wants Bill Gates to be Arrested …
   [Prehľadávať doménu http://www.ibtimes.sg/italian-anti-vax-lawmaker-wants-bill-gates-be-arrested-crimes-against-humanity-45254%5D https://www.ibtimes.sg/italian-anti-vax-lawmaker-wants-bill-gates-be-arrested-crimes-against-humanity-45254
   „Next time you receive a phone call from the philanthropist Bill Gates forward it directly to the International Criminal Court for crimes against humanity“, she said, RT reported. Sarah Collins …

   Italian Government call for arrest of Bill Gates
   https://www.youtube.com/watch?v=m7Wt-ttqg5Q

  • Redakcia – tu bol do fronty zavesený komentár, ktorý mal vyvrátiť podsúvanú fatálnu nemožnosť vyriešiť situ s plánmi DeBilla Gatesa. Taliani vykonávajú na úrovni kroky smerom k Medzinárodnému súdnemu tribunálu v Haagu – články a video rozprava, zloženie sudcov. Nikomu nič nebráni toto podanie realizovať aj u nás. Ide mi o pochopenie skutočnosti, že keďže žijeme v globalizovanom svete – máme možnosť oprieť sa o dôkazy genocídy a masových zločinov proti ľudskosti v iných krajinách. Naši ľudia sú scestovaní, sčítaní, tvoriví. Tak nech sa nám tu neustále nepodsúva „Čo už si pomôžeme…“ Vo vojne sa prví strieľajú tí, ktorí demoralizujú a šíria paniku!
   Toto je môj odkaz ničnerobiacim kotlebovcom, harabínovcom, radačovcom, marčekovcom a všetkým oVcom, ktorí už zabudli, že slovenský drotár nemá nasrané v hlave! Svoje dobrovoľné genocídne očkovanie si napchajte svojím rodinám! Mor ho!
   https://www.youtube.com/watch?v=qeJoLOKZ6Vs

   • Oprava – Taliani vykonávajú na úrovni PARLAMENTU kroky smerom k…
    Italian Government call for arrest of Bill Gates
    https://www.youtube.com/watch?v=m7Wt-ttqg5Q

    To, že slovenský väčšinový liberálno-fašistický parlament sa nezhodne na takomto spoločnom podaní je mi jasné, avšak kotlebovci ako parlamentná strana, sudca Harabín a jeho brigáda, radačovského brigáda právnikov a ďalší – majú dostatok prostriedkov a právnych skúseností na takéto podanie. Ak nie – nemajú čo robiť v pronárodnej politike a v ich vysnívaných štátnych funkciách – že – pani konzultantka práva na Infovojne- pani Laššáková! Slovenskí „chartisti“ – tfuj tajbl!
    Zavádzate, zavádzate, zavádzate!

   • Nechapem, preco utocite na Harabina, on prave naopak je hadam jediny z politikov, ktori aktivne pomahaju ludom! Mam od neho stiahnute dost pravnych vyjadreni, aby som sa mohla ucinne branit aj ohladne nosenia nezakonnych rusok atd.!!!

 3. My čo sem píšeme, nemali by sme po sebe útočiť ale byť povďační redakcii Bádateľa, že nám tieto články prekladá.
  Včera keď som vypočula pána Alexa Jonesa na http://www.banned.video radí nám aby sme tieto vedomosti podávali ďalej (slušnou cestou, nie agresívne) lebo bohužiaľ veľa ľudí žije v totálnej nevedomosti. Nevedia, čo s nami robí deep state (hlboký skrytý štát), ktorý riadi túto zemeguľu.

 4. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/09/19/government-using-fear-to-control.aspx
  Má názov:
  Ako vláda používa strach aby nás mohla kontrolovať.
  Poobede to celé prečítam.

 5. Ľubomír

  V Cesku pripravili celkom dokladne peticiu k vakcinacii a co ma prekvapilo, ze ziadaju okrem mnohych inych dolezitych zalezitosti dokonca aj presetrenie zaujmov spolocnosti billa gatesa. Super vymakali tu peticiu.

  https://www.petice.com/4o_bod_-_pipominky_asti_veejnosti_k_dokumentu_mzr__narodni_strategie_okovani_proti_nemoci_covid-19

  • Ľubomír – petícia obsahujúca – aj keď legitímne tých 40 bodov – lebo situ je minimálne tak zložitá /ten, kto ju pripravoval uplietol poriadnu sieť/ je v podstate nefunkčná. Predstav si, že si aktivista a máš každému oslovenému vysvetľovať 40 bodov!

   Stále tvrdím, že aktivity okolo toho sú podozrivvo babrácke! „Babrák“ Bukovský, alebo vychcanec Bukovský – ktorý si urobil v TA3 PR promo – pre svoju osobu a knihy, ale pre vec nič! Len idiot ide do moderovanej presily – navyše – Bukovský nie je žiaden alternatívec už z podstaty veci. Len viaže na seba pozornosť! Celá situ je výsledkom toho, že všetci očakávajú, že to za nich vyrieši nejaký idiot!

   Sieť na internete má určité možnosti. Čo tak každý za seba zavaliť „kompetentných“ grázlov vyhrážkami?! Lebo len to na nich platí – a potom už len násilie!
   Skúste zastaviť Mikasovu, Krajčiho ženu, deti, atď, a povedať im, že jeden jediný postihnutý u vás, a postihnutí budú potom oni všetci! Čo ako – oni majú takú veľkú bublinu, že sa k nim nedostanete? Oni nemajú nárok na ochranku – tak nech si ochranku cálujú zo svojho – potom ich prejde ekonomická súvaha – čo z tejto kolaborácie vytrieskajú! Áno – nech chodia po kanáloch!

   Ad vyhrážky a násilie. Ale veď to nie sú deti! Aj svojmu decku raz poviete a potom nafasuje! Svojím psom som dohovoril 2 x – na tretí krát dostali kopanec! Alfa som ja! Basta!

 6. Silvia Jelínková

  Ja som aj tu podpisovala petíciu proti očkovaniu.Tato petícia proti existuje aj na Slovensku.

 7. Milí rodičia! Nedajte sa takýmito správami zastrašiť, naopak, nech je to pre vás signál, že nastal najvyšší čas organizovania sa rozumných ľudí a zakladania vlastných škôl a zavedenia vlastného zdravotného, sociálneho, ekonomického a hospodárskeho systému s vlastnou menou, a ak bude treba aj s vlastnou armádou! Nie je to jednoduché, ale pôjde to. Dobra je vo svete strašne veľa, len je rozptýlené, kým zlo má moc, pretože je koncentrované, a to si treba uvedomiť!
  Budeme žiť v takom svete, aký si vytvoríme…

  • Milá pani Marta, veru elity sveta čo riadia túto zemeguľu plánujú bezhotovostný platobný systém (aby neboli už peniaze). Ak nebudeme poslúchať, čo oni vymyslia na nás tak nás odpoja od nášho účtu a nekúpime si ani chlieb. Budeme totálny otroci.

  • Plne suhlasim ale 90% ovcanov bude dookola omielat, ze to nepojde a nariekat a bedakat, no, mna to nezaujima, s takymi sa proste nebavim, komunikujem s tymi, co nemaju cas, stracat cas a buduju zdravy svet, kazdy sam od seba a sme svetlo v tme, majak na rozburenom mori!?

 8. Všetko okolo korony je viac ako podozrivé.Cele to vyzerá ako keby ten cirkus niekto planoval.Už dopredu sa vedelo kedy pride druha vlna.Krajci začiatkom septembra hovoril o druhej vlne a ako zázrakom od dalšieho dňa prudko začalo stupať počet pozitívnych.Aku špinavu hru tu predvadza Narodne centrum zdrav.informacii?Už aj uniky osobnych udajov o niecom svedčia.Su testy a informacie o nich a počtoch relevantne?Bude niekto planovať tretiu vlnu?K čomu nas chce tento nabožensky fanatik donutiť?

  • Na internete som vyčítala a vypočula, že v tretej vlne, kde sa plánuje vypustiť vírus SARS/HIV/MERS tribridge , ktorý má viac ako 30 percentnú úmrtnosť. Je to plán pána Billa Gatesa, ktorý nedovolí seba, svoju rodinu, svoje 3 deti zaočkovať (a chváli sa, že jeho deti sú zdravé). Potom už budeme riadne „vystrašení“ a prijmeme tú depopulačnú vakcínu s mikročipom (má to aj názov, vieme kde sa to vo veľkom vyrába…). Bill Gates aj počíta s riadnou depopuláciou. Kto vie angl. nech počúva videa na http://www.banned.video

 9. Ak,ho bude chciet dat na vycvik a tam beru len ockovanych tak ano,nastavit pravidla je ,zial lahke,?

 10. Veľmi dobré video (v slovenčine) pána Dr. Petra Liptáka (všeobecný lekár) o pandémii, rúškach, nenormalite nosenia rúšok v školách, o očkovaní proti Covidu, o stupňovaní strachu…
  https://www.youtube.com/watch?v=HWKqkGObx4c

 11. Na inom webe som práve čítala, že Dr Fauci, Bill Gates, George Soros, Big Pharma (Farmaceutický priemysel), Deep State (Hlboký skrytý štát) by sa už to už malo ľuďom odhaliť, čo oni v skutočnosti s nami robia.

 12. Jednoduchá

  Vďaka všetkým za výborné príspevky, Slováci držme sa : :-)……………..

 13. Zaujímavý článok o rúškach:
  https://www.arfa.cz/rouska-jako-duvod-nakazy-nakazeni-se-ptaji-jsme-covid-19-pozitivni-protoze-jsme-nosili-rousku-expert-odpovida-ano-to-je-podstata-druhe-vlny-a-duvody-jsou-tyto-podnet-k-zamysleni/#.X2bb2GgzYt8
  Jednu vetu z tohto článku som prekopírovala:
  Názor o nevhodnosti a škodlivosti roušek zastávala i Světová zdravotnická organizace WHO a důrazně je nedoporučovala.

 14. Zaujímavý článok, ktorý má nadpis:
  Keď PCR testy sú nespoľahlivé – prečo oficiálny predstavitelia zdravotníctva požadujú aby obyvateľstvo bolo testované?
  https://www.naturalblaze.com/2020/09/if-the-pcr-test-is-unreliable-why-are-health-officials-demanding-the-public-be-tested.html

 15. V dnešnom článku pána Dr. Mercolu je napísané aké strašné neurologické vedľajšie účinky má vakcína proti Covidu od AstraZeneca. A toto sa nám Slovákom má vpichnúť?
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/09/20/just-how-many-adverse-reactions-did-az-have-in-their-trials.aspx

  • Jean…SK nemá vakcíny od AstraZeneca. A tie sú na inej báze ako mRNA .. mali by byť vyrobené z vírusu, ako aj ruská

 16. No a ja who shitu odkazujem toto
  Touch my kid and i ll touch you
  Chyt moje dieta a ja chytim teba

 17. aj nás za socializmu očkovali v škole

  a covid vakcína je pre deti 16r. a viac

Pridajte komentár

*