Na rakovinu existuje lacný liek. Farmaceutickým firmám sa však nevypláca


Print Friendly, PDF & Email

lacny-liek-na-rakovinu

Bezpečný a efektívny liek na rakovinu bol objavený v podobe jedného staršieho lieku, ktorý sa pôvodne používal na liečbu nezvyčajných metabolických problémov.

Aj napriek tomu rakovinový priemysel neprejavil o výskumnú správu z Univerzity v Alberte v Kanade, publikovanú v roku 2007, žiadny záujem.

Prečo medicína odmietla dichlór acetát?

Problém bol v tom, že patent na dichlór acetát (alebo v skratke DCA) už vypršal.

Uvedený výskum tiež potvrdil, že rakovina je metabolickou chorobou a nie nejakou zvláštnou genetickou mutáciou buniek, ktorý ako argument s radosťou používa hlavný medicínsky prúd.

Avšak medicínska a farmaceutická komunita nechcú, aby ste sa dozvedeli o tom, čo väčšina alternatívnych lekárov na rakovinu už dávno vie.

Od dôb, kedy americký prezident Nixon vyhlásil v roku 1976 vojnu rakovine, podarilo sa rakovinovému priemyslu získať obrovské množstvo peňazí na výskum neskutočne drahých chemoterapií.

Len jeden cyklus týchto liekov stojí aj 50, 100 a niekedy aj viac tisíc Eur. Navyše len zriedka, ak vôbec, fungujú.

Chemoterapeutiká si obyčajne vyžadujú byť doplňované ďalšími druhmi liekov na zmiernenie ich hrozných vedľajších účinkov.

Príkladom je tento článok: Repeat business? FDA approves new cancer drug to treat toxicity caused by another cancer drug (preklad: Opakovaný predaj? FDA schválila nový liek, ktorým sa liečia vedľajšie toxické účinky iného lieku na rakovinu)

Medzičasom stále viac a viac ľudí ochorieva na rakovinu a následne kvôli následkom toxickej liečby aj zomiera.

Ako dichlór acetát funguje?

Evangelos Michelakis a tím z Unverzity v Alberte testovali dichlór acetát (DCA) na ľudských rakovinových bunkách mimo tela a na myšiach postihnutých rakovinou a výsledkom bol nesmierny úspech.

DCA bol kedysi používaný na liečbu netypických metabolických problémov.

Jeho najhoršími vedľajšími účinkami, vyskytujúcimi sa len zriedkavo, býva zníženie citlivosti a zmena v držaní tela.

Myšiam kŕmeným DCA rozpusteným vo vode sa už po týždňoch výrazne zmenšili nádory. Tiež sa ukázalo, že DCA môže byť užívané aj orálne.

DCA funguje prostredníctvom obnovy mitochondrií. Michelakis a jeho tím objavili, že mitochondrie v rakovinových bunkách nie sú permanentne poškodené. To je opakom toho, čo si myslí medicína hlavného prúdu.

Bunky s nefunkčnými mitochondriami používajú za získavanie energie proces fermentácie cukru. Táto fermentácia prebieha v bunkovom prostredí bez kyslíka, vytvorenom nezhubnými nádormi, toxínmi alebo nízkymi hladinami Ph.

DCA obnovuje mitochondrie v bunkách a zabezpečuje tak ich správne fungovanie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Ďalšou funkciou normálnych mitochondrií je signalizácia apoptózy, teda bunkovej smrti.

Normálne bunky neustále umierajú a sú znova nahradzované . Avšak pri rakovinových bunkách je signál apoptózy potlačený a tie sa potom stavajú nesmrteľnými.

Výskumníci z Univerzity v Alberte ďalej zistili, že rakovinové bunky počas procesu fermentácie cukru produkujú kyselinu mliečnu, ktorá narúša kolagén držiaci bunky nádoru pokope.

To umožňuje rakovinovým bunkám pri klasických terapiách zameraných na zmenšenie nádoru sa od neho odtrhnúť.

Výskumníci takto zdôvodňovali vznik metastáz a rozšírenie rakoviny do ostatných orgánov počas remisie, ktorá zvyčajne nasleduje po klasickej chemoterapii.

Tragické pokrytectvo onkológie

Alternatívne prístupy k liečbe rakoviny nemajú žiadny, prípadne len veľmi malý problém s metastázujúcou rakovinou alebo s rakovinou objavujúcou sa po remisii.

Väčšina alternatívnych prístupov totiž lieči rakovinu úplne.

DCA ponúka rakovinovému priemyslu prísť s liečbou, ktorá je farmaceutická a tiež omnoho lacnejšia a bezpečnejšia ako ich súčasné štandardné liečby.

Napriek tomu rakovinový priemysel túto príležitosť ignoruje. DCA sa tak stal sirotou bez domova, žobrajúcou o financie z výskumných fondov, aby sa vyhol právnym následkom plynúcim z označenia ako nelicencovaná rakovinová liečba.

Alternatívni rakovinoví lekári častokrát veci proste vyskúšali a ak sa osvedčili, tak ich ďalej zdieľali s tými, ktorým viac záležalo na liečení, ako na moci a peniazoch.

Medicínska mafia vytvorila matrix vyžadujúci si veľké peniaze na robenie veľkých peňazí za chorú a neúčinnú liečbu namiesto skutočného vyliečenia.

Každý, kto je v tomto podvode zainteresovaný, finančne na tom profituje.

Rakovinový priemysel obviňuje alternatívnych lekárov liečiacich rakovinu zo šarlatánstva a využívania zúfalých pacientov s rakovinou za účelom finančného prospechu.

Záver

Obviňovanie druhých z tvojich motívov a zločinov sa nazýva pokrytectvom.

Medicínsko-farmaceutický komplex je skorumpovaný kapitalizmus, ktorý nechce liek na rakovinu odnikadiaľ. Dokonca ani vtedy, keď sa jedná o ich vlastný produkt.

Je to smutné, no bohužiaľ pravdivé.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: Proof that the cancer industry doesn’t want a cure – even if it’s a pharmaceutical

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dimitar Stojnov

  Nechame sa takto klamať?

 2. Eva Hrubá

  Jsem hluboce rozhořčena právě přečteným článkem o nezájmu objeveného léku na rakovinu !! Tolik peněz bylo vynaloženo a stále se hledá a mezi tím umírá tisíce lidí !!! Potrestat všechna včetně lékařů ,že poslouchaji nadnárodní korporace několika lidí ,co rozhodují o životě jiných !!!! copak není nikdo ,kdo by zastavil tuto strašlivou kampaň. že se to vyrábět nebude pro laciný přípravek??? Lidé ,prosím povstaňte ,přeci není možné s námí takto jednat !!! Tvrdě požadujme nápravu a potrestání blokace léku !!!Nejsme lidé??? Peníze jsou více????Komu??? Hrozné !!

 3. Eva Hrubá

  Prosím,redakci BADATELE.net ča sopis o zdraví aby tento článek celý, každý den se objevoval všude kde je to jen možné !! mnoho lidí to neví…ohlasů asi bylo málo ,skoro žádný a je zapotřebí aby se to dozvědělo co nejvíce lidí !! Děkuji předem za vyhovění! Lidé,mějme oči otevřené i když ta strašlivá nemoc se nás ještě nedotkla !! ale může kdykoliv!! Smutek tisíců lidí nám nemůže být lhostejný !! Bojujme všemi prostředky, aby se začalo dít něco pozitivního a né se vyvěšovaly smuteční oznámení !!ŽÁDEJME UVEDENÍ TOHOTO LÉKU !!!!!!

 4. Dichlor acetat je bohuzial vysokotoxicka latka. Jej negativne vedlajsie ucinky boli odmietnute mnohymi ludmi co farmabiznis vobec nemusia. O dichlor acetate sa vie nejeden den. Aj chemoterapia ponuka zazraky len sa pozabuda na jej vedlajsie ucinky. Mitochondrie sa daju stimulovat inak a bezpecne a nie latkou co natrvalo poskodzuje ak sa nemylim nervovy system. Prosim prestante hladat zazracne latky typu MMS ci DCA(dichloracetat)

  • Nie je pravda, že je „vysokotoxická látka“. Štúdie toxicity uvádzajú, že je u ľudí dobre tolerovaná: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1533324/

   Je zaujímavé, že poukazujete na toxicitu DCA a netrápi vás naozaj extrémna toxicita chemoterapie. To je akoby ste poukazovali na to, že pivo obsahuje 5% alkoholu a preto je lepšie piť vodku so 40%…

 5. Dobrý den, proč nenapíšete, kde toto koupit? Tato informace je nám, jak říkáme v Čechách „plat prtný“!

 6. Vždy keď sa niečo takéto sa objaví, plačem nad zbytočnou stratou svojho dieťaťa. Oko za oko, zub za zub by som
  na farmáciu uplatnila,Česť nemohúcim výnimkám,

 7. Aj sa som si tim presla neprajem take nieco zazit nikomu ani najväčšiemu nepriatelovi. Musi nieco na tu chorobu existovat. Kazdy rok na tu chorobu zomrie strasne vela ludi a aj ja som mohla byt medzi nimi. Netreba o tom len hovorit ale aj konat. Keby sa aj u nas testovalo bolo by to uplne inac. Drzim palce ludom ktorý s touto zakernou chorobou bojuju. Nedajte sa a bojujte mate preco zit!!!!!!

  • Filip lacko

   Som chorý na priedusky US dva roki mozete mi poradit co na třeba prosím vás mozete mi niekto poradit jako liek je nato US trpím dva roki normálně bolest mi prieteka do chrptice??? A dakedy sa mi prejavuje krf trošku v kašli a stále má daco duši prosím vás poraďte mi

 8. zaujimave

 9. Dobrý den,přestávám tomu trošku rozumět. Mám zato,že toto se rovná genocidě,když někdo vědomě nechá umírat tisíce lidí na tuto chorobu. Pokud můžu nalít jiný šálek kávy, tak kamarád se vyléčil z onkologického onemocnění
  způsobem užíváním kapek MMS. Tak asi na tom něco bude. A mimo chodem mám několik kamarádů lékařů a ani jeden by se v případě nabídnutí chemoterapie této léčbě nepodrobil / asi víc proč / ! Držím palce lidem který s touto zákeřnou nemocí bojují. Nedejte se a bojujte máte proč žít, může to potkat každého z nás.!!!!!!

 10. Johanson Klaiderson

  Keby sa v GGW vode rospustil DCA tak by sa dostala táto proptirakovinová látka ku každej bunke. To by bol liek a nadej pre všetkých čo máme rakovinu.

Pridajte komentár

*