Lekári, ktorí vo vakcínach objavili rakovinové enzýmy, boli všetci zavraždení


Print Friendly, PDF & Email

rakovinovy-enzym-vo-vakcinach

Nie je tomu tak dlho, čo reportér Neon Nettle priniesol reportáž o epidémií vrážd lekárov, väčšina z nich bola z Floridy v USA.

Všetci z týchto obetí mali jednu spoločnú črtu – objavili, že do vakcín určených pre ľudí sa pridáva enzymatická bielkovina nagaláza.

Čo je nagaláza a čo spôsobuje?

Nagaláza je látka, ktorá v tele bráni tvorbe a využitiu vitamínu D, ktorý predstavuje hlavný obranný mechanizmus tela na usmrcovanie rakovinových buniek.

Podľa portálu Thebigriddle.com, je nagaláza tiež bielkovina, ktorú vytvárajú všetky rakovinové bunky a vo veľkom množstve sa vyskytuje aj u autistických detí. A oni toto pridávajú do vakcín!

V tele pôsobí tak, že zabraňuje využitiu vitamínu D, ktorý je potrebný pre prevenciu oboch ochorení, čím v podstate deaktivuje imunitný systém.

Okrem toho je známe, že nagaláza vyvoláva taktiež cukrovku typu 2.

Čo sa teda vlastne stalo?

Oni neodstránili týchto lekárov preto, že objavili liek na rakovinu (čím by ohrozili zisky onkologického priemyslu) alebo, že dokázali vyliečiť autizmus.

Nie, oni uvedených lekárov zavraždili preto, lebo skúmali a našli dôkazy o tom, že vakcíny, ktoré vstrekujeme do našich nevinných detí, spôsobujú súčasnú epidémiu rakovinových a autistických ochorení.

A to všetko sa deje vedome a účelovo! Lekári, ktorých zavraždili, úzko spolupracovali a pripravovali sa, že so svojimi zisteniami čoskoro vyjdú na verejnosť.

Jedy vo vakcínach a depopulácia

Oni najprv schválili zákony, že očkovanie je povinné a všetky deti ho musia podstúpiť.

Potom vyrobili vakcíny, ktoré pomaly, ale isto usmrcujú. Myslia si, že je to fér v rámci hesla „prežijú iba tí najodolnejší“. Toto je ich mentalita. Títo ľudia nemajú dušu.

Stop Candida

Dr. Ted Broer to celé podrobne vysvetlil vo svojej správe The Hagmann & Hagmann Report odvysielanej v televíznej šou.

Avšak trvalo to vyše hodinu, kým bol schopný to dostať do vysielania, pretože ich pôvodne 3 hodinová šou bola náhle prerušená. Zakaždým, keď sa ju pokúšali obnoviť, boli odpájaní. Dokonca aj ich počítačové servery boli napadnuté a odstavené.

Napokon sa telefonické spojenie do televíznej šou predsa len podarilo obnoviť a po hodine už prebiehajúcej šou boli schopní s moderátorom v rozhovore pokračovať.

Prvá vec, ktorú Dr. Broer povedal bolo: „V žiadnom prípade nemám samovražedné sklony.

Počas rozhovoru bol veľmi nervózny. Hlavne vtedy, keď vypovedal o týchto veciach, o ktorých mal dobre informácie. Obával sa, že bude umlčaný ešte predtým, než bude mať možnosť svoje vedomosti verejne prezentovať.

O čom vypovedal Dr. Broer v televíznej šou

Ak viete anglicky a chcete si vypočuť o tom, ako potlačený vitamín D vyvoláva rôzne ochorenia, nájdete to v tomto videu približne v 19. minúte:

Avšak najdôležitejšia informácia sa vo videu vyskytuje v 10. minúte.

Hovorí sa tam v podstate o tom, že nagaláza blokuje aj produkciu proteínu GSMAF (samosignalizačný glykoproteín), ktorý sa viaže na biele krvinky makrofágy a následne vyvolá kaskádovitú imunitnú reakciu tela na infekcie a patógeny. Ak v tele chýba, imunita nepracuje.

Záver

Ide o jedny z najdôležitejších informácií, aké som kedy počul. A dozvedieť by sa o tom mali všetci, hlavne rodičia očkovania-povinných detí.

Ak máte takýchto priateľov alebo známych, určite s nimi túto informáciu zdieľajte.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: Doctors Who Discovered Cancer Enzymes In Vaccines All Found Murdered

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobré je čítať články na http://www.slobodavockovani.sk a aj v českom časopise Medunka má MUDr. Eleková neskutočné články o očkovacom biznise.
  Aj na http://www.naturalnews.com sú často články o očkovaní.

  • Práve teraz 5. marca vo voľbách nadišla najvhodnejšia príležitosť zmeniť diktatúru v mnohých oblastiach na slobodnú formu rozhodovania, tak ako to chce slovenský ľud a nie ako ako mu diktuje skorumpovaná moc s vládnucou oligarchiou.
   NEPREMÁRNIME SI TU JEDINEČNÚ ŠANCU 5. marca – potom je už zbytočne plakať a nadávať.

   Redakcia by tiež mohla pri tom pomáhať napr. s uvedením článkov o inom dianí v tomto skorumpovanom Slovensku a východisko z neho aby sa ľuďom lepšie žilo…….

 2. Aj na tomto webe http://www.auria.sk/blog/ je veľa článkov o vakcinačnom biznise, o farmaceutickom biznise.

 3. jestli je to Pravda tak to je hrozne co se deje

 4. Dajme tomu, ze sa tato vysoko strazena informacia, pre ktoru zavrazdili ludi, dostala na verejnost a je pravdiva. Takze teraz kazdy, kto cital tento clanok je v potencialnom nebezpecenstve a hrozi mu smrt. To je docela smutne.

  Ale treba byt optimista a verit ze sme v bezpeci.

  Ak sa na to pozriem z druhej strany, pohladom ludi ktori su za to zodpovedni, vychadza mi len, ze to robia pre nase dobro. Ludia maju v povahe rozmnozovat sa. Choroby a vojny boli vynajdene z dovodu, aby regulovali ludstvo v rozumnom pocte. Bohuzial nezijeme v dobe, kedy by sme kolonizovali galaxiu a musime si vystacit s nasou malinkou zemou, ktora je dost preludnena. Je to smutne, ale je to tak.

  • Keď sa nejaká informácia rozšíri, potom už nemá zmysel odstraňovať tých, ktorí o tom vedia, lebo ich je už príliš veľa.

   A napokon, vždy je ľahšie označiť za „košpirátorov“ nás než vedcov či lekárov, ktorí pôvodne na to prišli.

  • Máte rozvaleny samotné základy morálky. Jste ve stavu, kdy věřit už můžete úplně všemu. Podle Vašeho příkladu by to mohlo vypadat, že mezi optimismem a idiotstvím existuje plynulý přechod. Škoda, že si ti obezřetní nemohou vybrat a optimisté si dát třeba i dvojitou dávku. Byl by to spravedlivější selekční mechanismus, než ten, kterého se zastáváte.
   Poslední odstavec si ani nezaslouží komentáře, zřejmě jste provokatér.

  • kto veri ze je v bezpeci je najivny …obzvlast ak sa niekto nespolieha na bezpecie zaistene samym sebou 😉

 5. Poznate lekara co cita tieto riadky a ockuje?

 6. Pre toto sme obe deti nedali zaočkovať ten humus nech si všetci lekári napracú do svojich detí, by sa všetci čudovali koľko lekárov potichu neočkuje svoje deti… staršieho syna sme ešte dali všetky prvé vakcíny našťastie tú najhoršiu v piatom roku sme už mali zdraví rozum … podotknem , že po očkovaniach mu imunita od pol roka zostala na 29 – 31 % … toto si vyčítame, že sme ho vôbec dali keď bol maličký, druhý syn nedostane a nedostal ani keby ma zabili…

  • V nasej rodine su dvaja mali chlapci, ktori nesu nasledky ockovania tymto svinstvom.
   Jeden ma vazne nadorove ochorenie a druhy autizmus..
   Neprajem nikomu nic zle, ale toto doprajem kazdemu, kto toto vymyslel, odsuhlasil a nariadil. Nech si kazdy znich prezije tu beznadej, prebdene noci a vsetko okolo toho… Myslim, ze by rychlo zmenili nazor na tie „vakciny“.

   • Ja neskoro zobudená som 30 rokov alergik z očkovania proti chrípke. Prvé roky moja alergia bola nevydržateľná – bola som ako nadrogovaná množstvom liekov od alergológa. Dnes chvála Bohu pomocou rôznych trikov sa moja alergia veľmi zlepšila.

   • Mám dcéru s autizmom. Má už viac, ako 20 rokov. Nik ma nikdy nepresvedčí, že to nie je z očkovania.
    Všetky problémy začali tesne po očkovaní (cca 1 – 2 týždne) … strata reči, stratila úsmev, ochrnutá nožička atď.
    Z veselého, zdravého a vnímavého dievčatka mi štátna moc urobila „zombie“ …
    Ako rodičia sme urobili chybu … uverili sme.
    Trpíme celá rodina. A hlavne naše milované dieťa. Očkovanie jej zničilo život !!!
    Bojíme sa len jednej veci, čo bude s ňou, ak sa pominieme …
    Celé očkovanie je v skutočnosti jedno obrovské svinstvo biznisu.
    Apropo !
    Poznáte niekto očkované u nás, alebo v zahraničí prípad nejakého dieťaťa, ktoré má autizmus a nebolo očkované ?
    Ja som taký za posledných 18 rokov nezistil a verte mi urobil som pre to, aby som to zistil doteraz naozaj veľa !!!

  • Som lekar a mnoho lekarov svoje deti neockuje. Avsak drviva vacsina je zmanipulovana vedomostami z vysokej skoly a dalej sa uz nevzdelava. Zdravotnictvo je prefeminizovane. Ked niekde robi muz lekar je uplne vytazeny a nema cas sa zaoberat vecami mimo jeho oboru..proste musi verit, cest vynimkam. Zeny lekarky velmi raritne sa dalej vzdelavaju a tie su uplne proti takymto informaciam. Ja som svoje dieta ockovat nedal a nikdy nedam. Dovody? Naco preventivne pichat dietatu nieco, ked to nepotrebuje a telo je dostatocne dokonale sa so vsetkym vysporiadat. Navyse v sucasnosti je neprebadana epigenetika a zmena DNA pocas zivota, co robi ockovanie a tak sa to prenasa na dieta. Len o tomto media mlcia. A ze je vakcinacia biznis sme mohli vidiet, ked vlady nakupovali vakciny na neskodnu prasaciu chripku..ktora ani len nesplnala kriteria epidemie a taktiez tie vakciny neboli nijako overene….bolo to len sirenie strachu. A ano jedine ludova strana nase slovensko moze nieco zmenit. Uz davno som pochopil, ze budem podporovat toho proti komu su vsetci a ked vsetci hovoria jedno, preverim si to a urobim to opacne….

 7. A ako dlho posobi ta nagalaza po ockovani? Ma niekto o tom blizsie informacie?

 8. A specificky je ta vakcina proti cemu? Verim, ze by se to dalo v necem prokazat, ale abych to hledala v hexavakcine, to zrovna ne…. Mimochodem maminky co jste urputne odpurkyne ockovani, dvakrat se rozmyslete s tim vsim bordelem co se sem tahne z vychodu, uz ukrajinci sem tahaj zpatky tuberu, buhvi co nam prinese migrace…

 9. Nespopmenuli o aké očkovacie látky išlo, či tie najnovšie čo vyvinuli, alebo aj do tých dávnejších sa to pridávalo…Ešte k nedostatku vitamínu D….ten spôsobuje aj iné ťažkosti na tele človeka ak je ho pre nejaký dôvod nedostatok…v rokoch 😯 nariadili na pôrodniciach dodávanie vitamínu D jednorazovo, potom už nebolo treba, nabádali dávať dieťatko viac na bruško…Dôsledok? Preliačenie hrudníka, ktoré nedovoľovalo sa dobre vyvíjať na postihnutom mieste, no a to vzniklo v 17 mes. Dôsledok , veľmi ťažká operácia…takz. ľahšia forma obrny…

 10. ad: „A oni toto pridávajú do vakcín!“
  To mi pripomina moznost, ze niektora (ktorakolvek) z nich je zdraviu napomocna. Kto tak pripadne uvazuje, ten si svoju davku urcite zasluzi ;-).

 11. a co ste cakali? Ved je nas vela a okrem toho dalsi pridu po nas bude nas este viacej sa „premnozime!“ podla par slov nemenovaného zdroja a sa bud pozabijame alebo staci ak vydaju nejaky jed co hned od malinka par nas vyhladia v ramci setrenia. Pravdaze tych hornych 10.000 sa tomu vyhnu lebo o veciach vedia dostatocne na tolke ze to svojemu decku nedaju. Pripadne sa odstahuju do iného statu koli porodu a tam tie zakony neplatia co su na Slovensku.

 12. eva zaťkovská

  Minimálne titulky by mali byť pri cudzojazyčnom videu s takou zlou kvalitou zvuku…

Pridajte komentár

*