Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Zbavte sa únavy, bolestí a schudnite s touto kompletnou detoxikáciou celého tela


Print Friendly, PDF & Email

spravny-detox

Niektorí z Vás si už všimli, že sa poslednú dobu a trochu viac venujeme detoxikácii organizmu.

Dôvod je jednoduchý. Jar a leto patria medzi ročne obdobia, kedy je telo pripravené na vhodnú a nenáročnú detoxikáciu organizmu.

Detoxikácia alebo očista vášho tela od škodlivých toxínov sú dôležité na to, aby telo riadne fungovalo a pomáhalo vám dosiahnuť úžasné zdravotné prínosy.

Toxíny vo vašom tele môžu prispievať k bolestiam, tráviacim a kožným problémom a môžu vám spôsobovať únavu.

Ak sa raz rozhodnete pre detoxikáciu svojho tela, začnite tým, že eliminujete alkohol, cigarety, kávu, nasýtené tuky a rafinovaný cukor zo svojho jedálnička. Tie pôsobia ako jedy, ktoré bránia hojivým procesom vo vašom tele.

Následne môžete postupovať podľa nasledujúcich 11 spôsobov, ako detoxikovať svoje telo:

Pite, pite, pite!

Začiatok je jednoduchý. Voda je najjednoduchší a najprírodnejší spôsob, ako detoxikovať vaše telo, pretože pomáha odplavovať toxíny z vášho systému.

Ak si vytlačíte šťavu z jedného citróna do pohára s vodou, citrón vám pomôže rehydratovať váš systém a podporí trávenie, čím prispieva k lepšej detoxikácii vášho tela.

Pite najmenej dva litre vody za deň čím rapídne zvýšite zdravotné prínosy.

Vylúčte cukor zo svojho jedálnička

Cvičenie nezlepšuje len trávenie a cirkuláciu, ale tiež detoxikuje telo tým, že ho zbavuje toxínov cez cukor.

Cvičenie čistí vaše telo v pravidelných intervaloch. Existujú cvičenia výhradne zamerané na prečistenie alebo detoxikáciu tela.

Sauna môže napomôcť k eliminácii telesného odpadu cez potenie, ale nie je až taká prínosná ako samotné cvičenie.

Jedzte organické potraviny

Mali by ste sa zamerať na farebný tanier s veľkým množstvom vlákniny, ktorá detoxikuje telo a zároveň poskytuje tie živiny, ktoré potrebujete.

Zahrňte organicky pestované čerstvé ovocie a zeleninu do svojho jedálnička s celými zrnami, fazuľou, strukovinami a orechmi.

Vymeňte kávu za zelený čaj

Nahradením vašej rannej kávy za zelený čaj urobíte obrovský krok v detoxikácii vášho tela.

Zelený čaj je bohatý na antioxidanty, hydratuje vás a chráni pred prejedaním, zatiaľ čo čistí a chráni vašu pečeň. Ponúka vám tiež kofeínové povzbudenie rovnako ako káva, ale jemnejšie a bez podráždenia.

Využívajte masáž tváre

Suché kefovanie pokožky a olejové masáže môžu odstrániť toxíny z vašej pokožky cez vaše póry.

Zlepší sa vám cirkulácia a vyplavia toxíny tým, že ich trenie tlačí von na povrch vášho tela, a zároveň zbavuje telo zastaveného napätia.

Zbohom vysoký krvný tlak

Vyhnite sa jednoduchým sacharidom

Jednoduché sacharidy, ako sú cukor a múka, napomáhajú nahromadeniu nechcených toxínov vo vašom tele.

Môžu spôsobiť nárast alebo pokles hladiny krvného cukru, ktorý je škodlivý pre váš tráviaci proces a zdravie.

Namiesto toho by ste sa mali rozhodnúť pre celozrnné výrobky a komplexné sacharidy, ktoré udržujú váš tráviaci systém v správne fungujúci.

Doprajte si intenzívnu masáž

Dobrá, intenzívna masáž od diplomovaného masážneho terapeuta je úžasný spôsob, ako detoxikujete svoje telo.

Tlakové body na tele sú miestom, kde toxíny majú tendenciu zdržiavať sa a hĺbkovou masážou priamo do svalov v týchto miestach tak umožníte ich uvoľneniu.

Pitie dostatočného množstva vody hneď po masáži pomôže výplachu vášho systému a umožní toxínom ihneď opustiť vaše telo.

Zamedzte znečisteniu životného prostredia

Dôležité je dýchať čistý, od toxínov zbavený vzduch, čo napomáha zbaviť telo toxínov, ktoré sa vám hromadia v tele v priebehu času.

Dýchanie znečisteného vzduchu, na druhej strane, pridáva toxíny do vášho tela.

Ostaňte čistí od smogu, dymu alebo výfukov, ktoré bojujú s vašou prirodzenou schopnosťou tela očistiť sa samo. Používaním „Neti nádoby“ účinne očistíte svoje nosné dierky a jej používaním pred spaním môžete dokonca zlepšiť svoj spánok.

Naučte sa zvládať stres

Stres bráni vášmu telu, aby fungovalo optimálne a odrádza produkciu správnych hormónov.

Bráni tiež telu očistiť sa samo od škodlivých toxínov spôsobujúcich rozličné symptómy, ako je nedostatok energie a rôzne ochorenia.

Skúste hladovku

Hladovka môže znovuobnoviť a omladiť vaše telo, predovšetkým tráviaci systém. Jednodňová alebo dvojdňová hladovka môže stačiť na to, aby ste sa cítili zdravšie a mladšie.

Skúste nahradiť vaše jedlo džúsmi alebo smoothie vyrobené z čerstvého ovocia alebo zeleniny. 48 hodinová hladovka je úplne postačujúca.

Nájdite si vhodný detoxikačný prípravok

Detoxikovať sa je možné aj prirodzene, pomaly a bez bolesti.

Ak však nemáte dostatok trpezlivosti a chcete vidieť výsledky čo najskôr, doplňte svoj jedálniček a vhodný detoxikačný prípravok. Ním môžete dosiahnuť želaný efekt už v priebehu niekoľkých dní.

Jeden z vysoko efektívnych si môžete priamo zakúpiť TU.

Záver

Nezabudnite, leto patrí medzi ročné obdobia roka, kedy sa telo detoxikuje prirodzene samo.

Ak mu trošičku pomôžete, prínosy budete môcť pocítiť najbližších 12 mesiacov roka.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. rada by som skúsila hladovku /je pre mna „najjednoduchšia“ a aj preto, lebo toto mi môže pomôcť aj pri chudnutí/ ale obávam sa, že celý den nezvládnem. Môžem začať hladovku napr. štvrtok od 15h a ukončiť ju v piatok o 15h? Tj oba dni niečo aj zjem – bude to mať ten efekt? dakujem za každú odpoved

  • Lenka,
   Hladovkou som začal iba postupne najprv to bol jeden deň iba s troškou zelininy dopoludnia a večer samozrejme s dostatočným pitným režimom, po týždni 2 dní len s trochou zeleniny a ďalší týždeň už 3 dni len o vode.

   Nasledujúci týždeň som vydržal hladovku 14 dní a možno by som bol vydržal i viac hoci som už hlad ani nepociťoval,ale predtým som si tých 14 dní dobre naplánoval a mozog si to zaregistroval,tak som mu nechcel meniťprogram.

   Pomohlo mi to vyčistiť všetok nahromadený humus z tela,bol som oveľa zdravší, výkonnejší,čistej tvorivej mysle a hlavne o 8 kg ľahší.

   Pred hladovkou som sa duchovne pripravil a pažravé bunky počas stále uisťoval,že teraz dostávajú čistejšiu stravu ako doposiaľ a pomohlo im to tak,že po 4 dní zabudli na jedlo.
   Všetko jedlo som si dal s dosahu očí preč aby sa im náhodou nezachcelo.

   Pri dlhej hladovke nie je dobre robiť ťažkú prácu,pri čom sa rýchlo z tela míňajú minerály a vitamíny a je potom dobre pri tom brať aspoň multivitamín a dostatok tekutín.

 2. C H O R Í N A R A K O V I N U

  Dovolil som si použiť link z Web stránky Bádateľa net,lebo sa mi tu najlepšie hodil zo vetkých z netu na niektoré konkrétne objasnenia.

  http://www.badatel.net/onkologia-biznis-a-podvod-na-ludoch/

  Na celom svete zomrie v rukách skorumpovaných onkológov takmer 8 miliónov dôverčivých pacientov,ktorí boli a sú oklamali s ničivou liečbou chemoradioterapiou.

  Tých zdatných pacientov so silnejším organizmom čo počas terapie odolajú tým ťažkým jedom z chemoradioterapie prežije ich po piatich rokov len mizivé percento len niečo nad 2% a ostatní boj s chemoradioterapiou vždy prehrajú a tak sú pripočítaný k najsmutnejšej štatistike čiernemu závoju s počtom 8 mil. ročne.

  Len si dobre pozrite to video dole známeho vynikajúceho doktora a vedca pána Krebsa,čo vlastne je chemoterapia, načo boli jej jedovaté látky použité už v 1. svetovej vojne a po videní tohto videa sa už nikdy nedáte liečiť týmto svinstvom.

  https://www.youtube.com/watch?v=6UpHFK629hI&feature=em-subs_digest-vrecs

  Milióny chorých ľudí na rakovinu rázne odmietlo sa liečiť diabolským postupom prinášajúcim nič iné len biliardový biznis z tejto najlukratívnejšej skazonosnej genocídy páchanej na bezbranných oklamaných pacientov a začali sa úspešne liečiť práve prírodným šarlatanstvom ako to oni nazývajú,aby kvôli svojmu nehanebnému biznisu stratili čím menej oviec.

  Milióny ľudí vo svete sa nezľakli ich takzvanej smrteľnej choroby a pevne si verili,že sa pomocou alternatívnej prírodnej liečby z rakoviny dostanú aj dostali.

  Mnohí sa z rakoviny vyliečili majstrovským prípravkom MMS,alebo CDS,ktorý okrem liečenia rakoviny,ničí všetky baktérie,vírusy,plesne,huby len za niekoľko dní. Rakovinu vylieči do dvoch mesiacov.
  Na vyliečenie rakoviny prostaty,semeníkov,vaječníkov,štítnej žľazy,mozgu je treba užívať MMS. Pri užívaní kvapiek MMS berieme kvapky len také množstvo aby nedochádzalo k hnačkám. Protokoly určujú i vyššie dávky,preto je treba sa riadiť skôr individualnosťou, odozvou svojho tela ako stanoveným protokolom pre danú chorobu. Pri znížených dávkach sa liečime o niekoľko dní dlhšie.
  Iné druhy rakoviny vylieči i CDS.

  https://www.youtube.com/watch?v=LZHdqcLUC0g

  Dnes na vyliečenie každej rakoviny existuje niekoľko ďalších veľmi úspešných prípravkov potvdenými normálnou neskorumpovanou vedou tvoriacou len žiaľ 25% pracujúcou pre blaho ľudstva, tu skorumpovanú vedu tvorí až 75%.

  Vedecký bolo dokázané,že niektoré prípravky z prírody vyliečia rakovinu do dvoch mesiacov.

  Extrat z hroznových jadierok z červeného hrozna s názvom Grape Seed.

  Extrat -koreň z púpavy,

  Extrat z kurkúmy s názvom Kurkumín.

  Vo svete nájdeme aj iné prípravky z prírody na vyliečenie rakoviny a veľké množstvo sú z nich len podporné.

  ,,Toto vám u doktora nikdy nepovedia,že zdraví ľudia dostanú rakovinu z nedostatku kyslíka zapričinením práve prekyslenia organizmu tým že sú leniví a nemajú dennú fyzickú aktivitu a s ňou i nedostatočné okysličovanie všetkých buniek a trpiaci na rakovinu s kyslým prostredím čo znamená neokysličenými bunkami sa nevyliečia ani z najlepšími prírodnými liekmi.“

  Základná príčina rakoviny bola objavená a zdokumentovaná v roku 1923 držiteľom nobelovej ceny
  Nemcom a vedcom MUDr. Ottom Henrichom Warburgom 1883-1970.

  Vedec potvrdil,že ak zdravej bunke odoberieme 35% kyslíka,bunka sa pretvorí na rakovinovú v priebehu 2 dní.

  Ďalej zdôraznil,že všetky nádorové takaniva sú vždy prekyslené.
  Nedokysličené tkaniva sú prekyslené-choré a sú ľahko napadnuteľné vírusmi,bakteriami,plesňami a vhodným prostredím pre tvorbu rakovinových buniek.

  Warburg dokázal,že rakovinové bunky nepotrebujú kyslík a ich výživou sú cukry.

  Vedec varoval pred kyselinotvornými potravinami ako sú cukor a jeho derivatmi, biela múka,ktoré najviac poškodzujú pankreas.

  Mäso všetky druhy,chlieb,margaríny,kofein,alkohol,fajčenie,všetky piemyselne konzervované potraviny,umelé farbiva,arómy a stabilizátory patria ku kyselinotvorným.

  Naproti tomu obhajoval všetku čerstvú zeleninu ako najlepšiu spoľahlivú zásadu a tvrdil,že zásaditý okysličený organizmus nikdy rakovinu nedostane.

  Warburgové dokumenty nikdy nemali uzrieť svetlo sveta a mali zostať tak ako ostatné v prísnom utajení.

  Trpiaci na chorobu rakovinu si musia najprv uvedomiť,zamyslieť sa nad tým,z čoho tu chorobu dostali a pri liečení sa vyvarovať ich dôsledkov..Najprv si musia celé telo poriadne detoxikovať (doslovne vyprať) rôznymi detoxikáčnymi prípravkami napr. spirulinou.z množstvom zeleniny. Chorí na rakovinu by mali jesť denne 7-8 g prášku kurkumy pridavať ho do jedál a ráno a popoludní si robiť koktail z polky citrónu zmiešaním 3 gramov kurkumy v 2-3 dl čistej mäkkej vody.
  Ak sa chcú skoro vyliečiť,nesmú i naďalej kŕmiť rakovinové bunky všemožnými cukrami,ktoré sú od nich závislé a sladiť si len sladidlom /stevia./

  Chorí na rakovinu musia skoncovať z bielou múkou a jej všetkými produktmi a nahradiť ju celozrnými,najlepšie bez lepku. Z obilnín je najzasaditejšie proso a amarant.
  Amarantová múka,alebo zrniečka v prílohách ma najvyšší uzdravovací účinok zo všetkých.

  Cukry a biela múka najviac prekysľujú celé telo tvorbou KYSELINY OCTOVEJ a tým sa so žiadnej choroby chorý nikdy nevylieči.

  Chorí na rakovinu nesmú jesť ťažké bravčové a hovädzie pečené v trube,vyprážané,mastné a vnútornosti. Všetko to ma obsah purinových látok z ktorých sa tvorí kryštalická KYSELINA MOČOVÁ a z nej len ďalšia pohroma prekyslenia a len zdanlivé pomalé liečenie z každej choroby a skôr žiadne a tobôž nie z rakoviny.

  Je treba sa zbaviť všetkých údenín aj údených syrov z ktorých sa následne tvorí KYSELINA DUSIČNÁ.

  Chorí na rakovinu sa musia vyhnúť veľmi ťažkým dlhým svalovým záťažiam,pri ktorých svaly produkujú prekyslenie KYSELINOU MLIEČNOU.

  Chorí na rakovinu nesmú piť sladené, sýtené oxidom uhličitým CO2 a kolu už absolútne nie ani zdraví,ktorá tvorí kyselinu FOSFOREČNÚ a UHLIČITÚ.

  Bravčové mäso s následnou tvorbou KYSELINY SIROVEJ tiež chorému neprospieva a namiesto neho zaradiť do jedálnička dary mora.

  KYSELINA ACETYLSALICYLOVÁ je z užívania z chemických liekov chorých len ničí

  Chorí na rakovinu nesmú jesť niektoré druhy kyslých ovocí.

  Celková strava strava kyslosť zásada by mala byť vo vhodnom pomere 80% zásaditá strava a 20%.

  Chorým na rakovinu nesmú chýbať dôležité minerálne látky a vitamíny,preto by mali užívať denne aspoň dajaký komplet napr. Mega Komplet 3 krát denne.

  Chorí na rakovinu musia piť denne dostatočné množstvo mäkkej čistej vody a iných zdravých tekutín, koľko? Svoju váhu si podeľte 30 tími a výsledok bude príjem denných tekutín.

  Chorí na rakovinu MUSIA mať dennú FYZICKÚ AKTIVITU, bez nej sa prekysľuje a LEN MÁLO OKYSLIČUJE celý organizmus a potením sa pri tom aj DETOXIKUJE.

  Chorým na rakovinu pomáha pitie zelených čajov priemerne 1.2 litrov denne.

  Nezabudnúť na ranný vhodný napoj šťavú z polky citrónu a prášku kurkumy 3g. rozmiešaním najmenej v 2-3 dl vody a duhu polku citrónu využijeme tak popoludní.

  Pri liečení rakoviny extrasty prípravkov berieme o 2 tabletky či kapsuly viac ako je uvedené na ich etiketách. Deti samozrejme menej podľa hmotnosti.

  Uvedené extrakty nie sú absolútne škodlivé a vynikajúco liečia.

  Skoré uzdravenie.

  http://www.badatel.net/onkologia-biznis-a-podvod-na-ludoch/

Pridajte komentár

*