Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Dr. Fauci naznačuje, že úmrtnosť na Covid-19 môže byť až 10x nižšia, ako sa oficiálne udáva


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Fauci naznačuje, že úmrtnosť na Covid-19 môže byť až 10x nižšia, ako sa oficiálne udáva

(GreenMedInfo) Dr. Fauci je hlavný poradca prezidenta Trumpa ohľadne súčasnej pandémie koronavírusu, ktorého odporúčania viedli k takmer úplnému zastaveniu krajiny.

Tento lekár nedávno uverejnil v New England Journal of Medicine úvodník, ktorý priamo poukazuje na závažné chyby v jeho vlastných pochmúrnych projekciách úmrtnosti na COVID-19.

Dr. Anthony Fauci je riaditeľ Národného inštitútu alergických a infekčných chorôb a hlavnou osobou, stojacou za nedávnym príkazom prezidenta Trumpa rozšíriť smernice o sociálnom odstupe o ďalších 14 do konca apríla.

Ide o smernice, ktorých obdobu poznáme aj u nás, ako napríklad príkazy o sociálnom odstupe, vyžadujúcich si dodržiavanie „domácich“ karantén a rozšírenie zatvorenia miliónov firiem a živností, ktoré už teraz znášajú nenapraviteľné a potenciálne katastrofické dôsledky.

Bola to práve zdanlivo slepá viera prezidenta a mainstreamových médií v presnosť projekcií dr. Fauciho, ktorá viedla Trumpa k tomu, aby 15. marca oznámil, že prijme agresívnu stratégiu dr. Fauciho.

Tá zahŕňala zastaviť na 14 dní krajinu, aby zamedzil úmrtiam občanov COVID-19, ktorých by v prípade neriadenia sa jeho radou mohlo byť 1,7 milióna.

Podobne tomu bolo aj na Slovensku, kde prvé modely hovorili o 550000 chorých. Dnes je to len okolo 5000 ľudí (100-krát menej) a šéf vládneho inštitútu Smatana kvôli týmto nepresným predpovediam už aj rezignoval.

Zvrat udalostí

Lenže, zvláštnym zvratom udalostí úvodník, ktorého autorom je dr. Fauci a ktorý vyšiel 26. marca (online 28. februára) v New England Journal of Medicinepod názvom „Covid-19 – navigácia nezmapovaným“ poukazuje na to, že zatiaľ čo v súčasnosti je udávaná miera úmrtnosti približne 2%, tieto štatistiky sa zakladajú na prípadových definíciách, vyžadujúcich si diagnostikovanie zápalu pľúc.

Inými slovami, za nakazených infekciou COVID-19 sa pokladajú iba tí, ktorí majú akútny zápal pľúc a nie to potenciálne obrovské množstvo jednotlivcov, ktorí sú prenášačmi bez príznakov, alebo trpia len miernymi príznakmi.

V jeho štúdii sa o tomto ďalej píše:

„Ak človek predpokladá, že počet asymptomatických prípadov, či prípadov s minimálnymi symptómami je niekoľkokrát vyšší než počet hlásených prípadov, tak miera úmrtnosti môže byť značne nižšia než 1%.

Dr. Fauci vlastne naznačuje, že prípadná miera úmrtnosti môže byť len 0,1%.

Toto naznačuje, že celkové klinické dôsledky Covid-19 môžu byť nakoniec podobnejšie skôr dôsledkom silnej sezónnej chrípky (ktorá má prípadovú mieru smrtnosti približne 0,1%), alebo nejakej pandemickej chrípky (podobnej tým v rokoch 1957 a 1968), ktoré mali prípadové miery smrtnosti 9 – 10%, resp. 36%.“

Masa bezpríznakových ľudí

Štúdia dr. Fauciho priamo poukazuje na pravdepodobnosť existencie obrovského skrytého ľadovca asymptomatických (bezpríznakových) či miernych prípadov COVID-19, ktoré neboli vôbec potvrdené ani testované.

Liečba osteoporózy

Ďalej poukazuje na to, že smrteľné obete na COVID-19 sú podobnejšie úmrtiam na sezónnu chrípku v miere 0,1%.

Ukazuje sa, že sezónnej chrípke sa pripisuje ďaleko viac úmrtí (23 000) než COVID-19 (podľa CDC ich k 31.3.2020 bolo 2 449).

Ako sa uvádza na LiveScience:

„…len v samotných USA spôsobila chrípka podľa Centier pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) v tomto ročnom období odhadom asi 38 milióna ochorení, 390 000  hospitalizácií a 23 000 úmrtí.“

Na základe týchto faktov, ako sa môže ďalej bez spochybňovania udržiavať dominantný naratív?

Konkrétne to, že všetci čelíme smrtiacej pandémii, pre boj s ktorou sa vyžaduje úplné vzdanie sa všetkých našich základných občianskych slobôd, pričom to zároveň spôsobuje potenciálne katastrofické následky spoločensko-ekonomickému a psycho-biologickému zdraviu masám občanov znásobovaných iracionálnym a médiami vyvolávaným strachom a panikou?

Ďalšie zdroje informácií

Zistite si o tom viac a konajte s hnutím Stand for Health Freedom a ich najnovšou kampaňou: Mohla by byť nekontrolovaná moc vlády nebezpečnejšia, než hrozba infekčného ochorenia?

Ak sa chcete dozvedieť viac o veľmi mätúcich a chybných testovacích metódach na COVID-19, prečítajte si: Op-Ed: Does the 2019 Coronavirus Exist?

O zavádzajúcich projekciách úmrtnosti sa dočítate viac na:  COVID-19 – Evidence Over Hysteria.

Ďalej si, prosím, pozrite a zdieľajte dôležité video na túto tému od Jamesa Corbetta nižšie.

Vo videu reportér James Corbett rozoberá nezrovnalosti v miere úmrtí v Taliansku i ďalších krajinách. Napríklad, že len 12% z tých, čo sú v Taliansku vedení ako „obete koronavírusu“ majú v úmrtnom liste uvedený koronavírus ako príčinu úmrtia.

Čiže ide ľudí, ktorí zomreli „s“ koronavírusom, nie „na“ koronavírus. V skutočnosti majú títo ľudia iné závažné ochorenia ako rakovina, cukrovka a podobne, ktoré sú hlavnými príčinami úmrtí.

Neraz majú uvedení pacienti až 3 či 4 iné vážne diagnózy. Nehovoriac o vysokom priemernom veku obetí nad 80 rokov či silnom znečistení ovzdušia v severnom Taliansku.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: GreenMedInfo.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jaro Barvik

  to je protoze Fauci je idiot jeho models byly spatne od a-z! Rekl muze zemrit 100000 nebo 200000?? to je zert? Fauci je kriminal a mel by byt za mrizema uz pred casem!! On ma jen jeden zajem a to je zlikvidovat Trump a US economy. poslechnete si co rika Dr Rashid Butar
  https://cache02.mojevideo.sk/securevideos69/204879.mp4?md5=JL6jKaumUoJu9lCVXdWDKg&expires=1587655200

  • Áno, kto vie angl. oplatí sa počúvať videa týchto ľudí: Dr Rashid A. Butar, Dr. Shiva Ayyadurai, David Icke…

 2. ďalší v súťaži o zlatú mrežu na Guantaname?!

 3. Uvažujúca

  Nemohla som to ani dočítať, lebo vo mne poriadne vrie! Dúfam, že za túto reality show budú niesť hlavní aktéri (v rámci sveta i jednotlivých krajín) osobnú zodpovednosť a ľudia konečne uvidia, čo za idioti rozhodujú o našich životoch!

 4. Karel IV.

  V současné době není podstatné řešit smrtnost Covidu, která s největší pravděpodobností se od běžné sezónní chřipky příliš neliší (doufejme), přestože podle infektologů je covid-19 přibližně 30x závažnější než běžná chřipka – ale i tuto informaci je třeba brát vážně. Toto všechno je především „hra“ statistických údajů. Je třeba se na věc dívat tak jak se jeví ve skutečnosti a jak ji vidíme reálně kolem sebe: jakékoliv zlehčování závažnosti onemocnění je naprosto nepřijatelné a nebezpečné. Jedná se o zákeřné a závažné onemocnění, které napadá přímo dolní cesty dýchací a zanechává často těžké následky (plíce, srdce, játra) – to víme. Dále – je to extrémně nakažlivá choroba, takže pokud toto nevezmeme do úvahy a toto nebezpečí podceníme, její náhlý masový nástup vyřídí zdravotní systém a lidé budou houfně umírat bez potřebné lékařské pomoci – mohli jsme se přesvědčit (Lombardie, Španělsko). Takže taková je reálná skutečnost. Myslím, že jediná naděj spočívá v tom, že pokud virus byl skutečně uměle „vyroben“, pak nejspíš není schopen delší dobu přežívat (viz Sars a mers) a sám od sebe zmizí tak jak přišel (cca do 1 roku – tj. nebude 2. vlna). Do té doby, si myslím, je třeba dodržovat všechna přísná opatření, tak jak byla stanovena vládou (ČR, SR), která se zatím velice dobře osvědčila, aby se zabránilo zbytečným úmrtím. Toto je můj osobní názor a vzhledem k tomu, že informací v tomto směru je žalostně málo, může být všechno nakonec úplně jinak.

 5. Jednoduchá

  Je hrozné, čo som sa práve dočítala!
  Niečo som tušila, no nerozumela som tomu až tak,
  ako práve teraz po zh!liadnutí tohto videa !
  Vďaka pánom ako je Gary Franchi a Dr.Rashid A.Buttar sa mnohím ľuďom
  otvoria oči !
  Vysvetlenie Dr.Buttara sa týka súčasnej situácie COVID 19.
  Hovorí o faloš.číslach, kt.udávajú faloš.info o skutoč.počte zomretých na COV.19 !
  Nikde sa pritom neuvádza, že mnohí z nich mali stanovené aj 3 -4 iné diagnózy!
  Za všetko môže COV. 19 !
  Pritom je to len falošne vyvolaná situácia na zneistenie ľudí = viac labilní = viac náchylní na ochor. = ZNÍŽ.IMUNITA !
  A ,,1.pomoc! na zníž imunity ? ,,VAKCÍNA“
  Ľudia, kt.to nechápu, alebo ,,nechcú pochopiť, sú buď:
  1.úplne otupení spoločnosťou, nesprávnymi informáciami
  2 alebo sa im jedná o zisk, ZISK z VAKCÍN, ZARÁBAJÚ na CHORÝCH A často X UMIERAJÚCICH ľuďoch ako už spomín.FAUCI , tiež Bill GATES a im podobní ,,kumpáni“…hrozné!!!
  Všetko to smeruje k znižovaniu populácie,
  k ich likvidácii, presne tak, ako to kedysi počas 2.svetovej vojny robil Hitler
  so židovským národom…..smutné….MY ľudia si sami pomáhame k skorš.odchodu z tohto sveta, neuvedomujeme si, že
  ŽIVOT, kt.sme dostali, je ÚŽASNÝ DAR ! a takto sa k nemu správame !!!
  Kedysi som sa 1lekára pýtala, či mi doporučuje
  očkovanie proti chrípke,
  nakoľko mám 1 autoimunitné ochorenie.
  Povedal mi, že nech urobím ako uznám za vhodné,
  no on by to nepodstúpil, a nedovolil by to ani svojim deťom!
  To mi úplne stačilo.
  Aj min.nedeľu bol na STV 1 film s podob.témou,
  mal 2diely, volal sa Smrtiace tajomstvá…..
  VDAKA za úžasné informácie v tomto článku,
  a ešte viac za VIDEO, natoč.s Dr.Butterom
  ODPORÚČAM POZRIEŤ CELÉ !
  A čo môžme urobiť MY OBYČAJNÍ ĽUDIA ?
  Nenechať si ,,vymývať mozog“ nespráv.informáciami!
  Sledujme, čítajme, vzdelávajme sa a HLAVNE posúvajme ĎALEJ !
  Presne tak, ako nám to doporučuje Dr.Butter vo svoj.videu.
  Vďaka za takto priamych a pravdu šíriacich ľudí ,
  aj za cenu ohrozenia alebo dokonca straty svojho života.
  Nech im aj nám je všetko dobré nápomocné v živote,
  aby sme vedeli správne myslieť, konať aj hovoriť,
  v súlade s Božími zákonmi……………………………

  • A to je veľmi smutné., že pán Bill Gates čo zarába miliardy na vakcinach, na gmo plodinách…nedovolí seba a svoju rodinu zaočkovať. Ale my máme povinne prijať vakcínu s nanočipom, s vloženými chorobami aj so psychiatrickou čo nám zmení myslenie. Plus k tomu 5 G + 42 000 satelitov čo sa umiestňuje do vesmíru (cez pána Elon Musk). Každý človek bude pod kontrolou + obrovská depopulácia. Ak vakcínu prijmeme pomaly zomrieme a ak neprijmeme nebudeme mať k ničomu prístup fakticky nebudeme môcť ani opustiť byt ….
   Na web stránke http://www.naturalblaze.com boli posledné dni články, videa na túto tematiku.

   • Je to iba na ludoch,ked si nechajú diktovat od blbcov,ale ak sa vzoprú a začnú robit poriadky,nebudú katastrofické scenáre.

 6. Zuzana Halandová

  … a treba počúvať všetkých, ktorí sa ako novodobí spasitelia odniekiaľ vyrojili .
  A každý z nich si myslí, že to práve on.

 7. Ak človek ochorie z vakcíny nemôže zažalovať farmaceutickú firmu – taký je zákon.

 8. Dr. Fauci, osobně přikládal ruku a vedl mnohamilionové financovaní, té samé čínské laboratoře,založené původně francouzi, ..kteří byli následně vyšťoucháni, číňany za práh,.. v první fázi po katalogizaci všech možných zvířecích, na člověka ovšem nepřenosných koronavirů, v části druhé pak výzkumu a vývoji takového koronaviru, který by bylo možné přenést na člověka.. teď se to ví a pánovi Fauci hoří prostě pod zadkem.. konečné číslo úmrtí je totiž odhadem naopak dvojnásobné..proto tahle malá zpět domů..Do kriminálu se nikomu nechce..jemu tím spíše.

Pridajte komentár

*