Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Odhalenie: Program certifikácie ENERGY STAR je masívna korupčná schéma OSN


Print Friendly, PDF & Email

Odhalenie: Program certifikácie ENERGY STAR je masívna korupčná schéma OSN

(Ethan Huff, Natural News) Pred 31 rokmi vtedajší prezident George H.W. Bush (starší) vytvoril program ENERGY STAR. Ide o certifikačnú schému „energetickej účinnosti“, ktorú ste si pravdepodobne všimli nalepenú na aspoň jednom z vašich domácich spotrebičov.

Ukazuje sa však, že certifikát ENERGY STAR, ako väčšina vecí v Spojených štátoch amerických a Európe, je úplný podvod.

Samotný koncept „certifikovanej“ energetickej účinnosti je mýtus, ktorý závisí od iného mýtu známeho ako „zmena klímy“. Klimatická hystéria označovaná aj ako „globálne otepľovanie“ sa začala približne v roku 1992, teda v rovnakom čase ako sa prvýkrát objavil program ENERGY STAR.

Celé je to, ako inak, podvod na zarábanie peňazí, ktorý slúži na utiahnutie slučky slobody v západných krajinách.

Keď papa Bush prvýkrát spustil program ENERGY STAR, jeho režim tvrdil, že vládni vedci nejakým spôsobom vyvinuli nové technológie na zníženie spotreby elektrickej energie v domácich spotrebičoch. Problém je v tom, že títo údajní vedci nikdy nezverejnili žiadne skutočné dôkazy, ktoré by podporili ich tvrdenia.

„Keďže vláda publikovala mimoriadne vyhlásenia o ich novej značke s prémiovou cenou, len veľmi málo ľudí vedelo, že nejde o dobrovoľný program,“ vysvetľuje Conor Coughlin, ktorý napísal pre Lid Blog.

„To jednoducho nebola pravda. Značka ENERGY STAR bola nariadená na používanie vládou od začiatku roku 1993 a program mal prepojenie s OSN od prvého dňa.“

(Súvisiace: Dajte si pozor aj na inteligentné spotrebiče – dôkazy naznačujú, že Čínska komunistická strana ich používa na zber údajov o ľuďoch na Západe.)

ENERGY STAR bola navrhnutá tak, aby prilákala bilióny dolárov pre vybraných zainteresovaných

Bush starší od začiatku klamal o tom, čo je ENERGY STAR. Nikdy to nebol striktne vládny program určený na prospech verejného záujmu. Namiesto toho bol vytvorený tak, aby obohatil jedno percento najbohatších a zároveň zničil životy a slobodu všetkých ostatných.

„Veda“, na ktorej je tento program postavený, prišla zo zahraničných zdrojov pomocou toho, čo Coughlin opisuje ako „systém viacerých faktorov (MAS) známy len niekoľkým globalistom na vysokej úrovni“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Nadnárodnou spoločnosťou, ktorá bola vybraná ako autorizovaný poskytovateľ certifikátov ENERGY STAR, je spoločnosť Samsung so sídlom v Južnej Kórei.

Keď sa Bill Clinton stal prezidentom po Bushovej hrôzovláde, vydal prezidentský výkonný príkaz, ktorý nariaďuje, aby každá organizačná zložka vlády nakupovala iba produkty schválené americkou Agentúrou pre životné prostredie (EPA) označené nálepkou ENERGY STAR.

„To vytvorilo masívnu schému Pay-To-Play (Zaplať, ak chceš predávať), ktorá umožnila národným, regionálnym a štátnym byrokraciám pôsobiť ako sprostredkovatelia moci pre firemných partnerov v rámci novej obchodnej agendy OSN,“ vysvetľuje Coughlin.

„Média pritom poskytovali krytie klamlivým tvrdeniam EPA o úsporách energie. Dostávali dobre zaplatené, aby vykreslili svojich obchodných partnerov ako ochrancov OSN pre chudobných a utláčaných vo svete. Šlo o proces, ktorý je známy aj ako „signalizácia cností“ (falošnosť)!“

Nanešťastie pre Američanov a Európanov sa program ENERGY STAR stále vyvíja a môže sa stať pre nich ešte horšou hrozbou.

Len tento rok vydala americká Agentúra pre ochranu životného prostredia (EPA) mediálnu správu, v ktorej sa uvádza, že program aktuálne „pokročil“ a zahŕňa nový systém riadenia energie pre takzvané „inteligentné domy“, ktorý údajne pomôže ľuďom ušetriť energiu, peniaze a samozrejme klímu.

Keďže program ENERGY STAR pri svojom vzniku prinútil štáty k rozvojovému plánu Agendy 21 Organizácie spojených národov – a Bush bol bývalým riaditeľom Ústrednej spravodajskej služby (CIA) – možno očakávať, že program sa bude ďalej rozvíjať ako podvod na prerozdeľovanie bohatstva.

Záver

Rozvojový plán OSN Agenda 21, ako vysvetľuje Coughlin, je celý o „donútení bohatých priemyselných krajín, aby platili OSN za ochranu chudobnejších krajín“. A po celú dobu tí, ktorí riadia šou, si nalievajú do vlastných vreciek čo najviac peňazí, zatiaľ čo všetci ostatní sú chudobnejší.

Ak hovoria, že ENERGY STAR „šetrí energiu“ alebo poskytuje väčšiu „účinnosť“, je pravdepodobné, že ide o „zelený“ podvod na zarábanie peniazí. Viac sa dozviete na stránke GreenTyranny.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 10.10.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-10-10-2023/

  • Marek Košice

   Ako sorry, ale……… toto je dobré tak pre 16 ročných piatkovo-sobotňajších ožranov. Zaujímali by ma tvoje myšlienkové pochody a tvoj mentálny vek, keď toto počúvaš.

 2. Koho to este neomrzelo? ideme sa bat? Nie, nastarujme obrneny transporter, ktorym je duch cloveka a podme vpred, iba vpred bez ohliadania. Predsa sa musime pohnut z miesta. Ci uviazneme v strachu niekde medzi sorosovcami, kovidovcami apod? Musime nastavit hrud a nezlaknut sa nicoho. Kazdy spravny chlap by mal byt revolucionerom a zenske srdce by ho v tom malo podrzat.

  • No len profesionálnymi revolucionármi sú židáci. Oni rozvracajú – my Gójimi tvoríme.

  • Ono to nebátie je aj o tom, že človek musí byť presvedčený, že koná správne – v súlade zo zdravým rozumom a zároveň aj so svedomím – teda musí vlastniť presvedčenie – a to môže iba vtedy ak ho vybuduje v sebe – vo vnútri a nie len v hlave.
   Kopec ľudí si neverí pretože ešte nedozreli do vnútorného presvedčenia. Ten dôvod prečo ešte nedozreli v nejakej veci do presvedčenia môže byť rôzny. Keď človeka niečo „tlačí“ tak skôr či neskôr sa tým bude musieť zaoberať, riešiť to a urobiť rozhodnutie. Takže nikomu normálnemu sa nič meniť nechce a ísť do boja pokiaľ sa tým v dostatočnej miere nezaoberal a nieje pripravený. Ale ak sa pripraví tak môže začať útok/obranu a nebude k tomu potrebovať extra odvahu pretože ho bude posilňovať pravda ktorej verí – bude ho posilňovať jeho presvedčenie. Takže jak sa človek pripraví na obranu a boj tak sa aj cíti a toľko v boji vytrvá. Píšem o normálnych a priemerných ľuďoch a nie o zlomyselnej zapredanej podlej chátre.
   Sú jedinci, ktorí nepotrebujú extra pomoc aby šli svojou cestou s bojovali proti systému ale väčšine z nás „bodne“ ak sa niekto v boji pripojí – vtedy už dvaja priemerní a neistí dopĺňajúci sa ľudia dokážu zlomiť aj viacero mentálne a psychicky silných oponentov s nekakými úmyslami. Dokážu uhájiť svoje záujmy v nejakom spore alebo aspoň z neho nevyjsť ako morálne porazení.

   • Prave Svedomie mu napovie, ci tak, ci onak, hryzie alebo nehryzie. Napr. scientologicka sekta aplikuje nejake umele cvicenia na zahlusenie svedomia, to jest hlasu Boha, lebo je to pre nich prekazkou, ked zacina hryzt.

    • Sú situácie kedy nestačí argumentovať na základe svedomia a intuície ale je naviac potrebné poznať pozemské pomery/zákony/paragrafy lebo niekedy obrana spočíva len v ich poznaní.

   • Clovek tak ci tak musi bojovat proti vonkajsim vplyvom, vzdy musi byt na pozore napr pred energiteckymi upirmi, neslobodno otvarat srdce hockomu, clovek sa moze dostat aj pod vplyv cudzich myslienok,kedy si mysli, ze to su jeho, no nie su

    • Dá sa fungovať aj s otvoreným srdcom ale človek musí byť schopný zareagovať na vonkajšie vplyvy okamžite, duchaplno, úprime a bez pretvárky. Ak to dokáže tak upír či provokatér dostane pri útoku takú ranu medzi oči – až sa nebude vedieť skoncentrovať ani na mäkké f.
     No ale v takom živom – neustále bdelom stave stave dokáže fungovať len málokto takže radšej byť opatrný a vnútorne rezervovaný.
     Cirkev klame o Kristovi, že bol zmäkčilý, všetko odpúšťajúci… že bol doslova akýsi nebesky dobrý skniečkár tej doby ale opak je pravdou – bol priamy, drsný ale láskavý a spravodlivý. Ale dnešným ľuďom spojenie takých vlastností v jednom človeku nejde do hlavy.

     • Temní používajú práve tých najbližších, takže úder môže prísť vtedy, keď to človek najmenej čaká, napríklad od mamy, ženy apod.V dnešnej dobe sa neoplatí ani tým najbližším srdce otvárať .

     • Peklo je teraz prázdne, lebo všetci sú tu.

     • Ako sa voláš? Volajú ma legión, lebo nás je vela.

     • Temní môžu teraz použiť kohokoľvek a čokoľvek, aby ta vyviedli z rovnováhy, napríklad aj takú muchu, nezbavis sa jej, až po vynaloženi veľkého úsilia a straty energie. Áno, ich arsenal je veliky.

    • Na pustom ostrove by ti hádam bolo lepšie, tam by sa k tebe nikto cudzí nedostal , ani rodina, nemusel by si srdce otvárať nikomu, nikto by si tvojej energie necucol. Bol by si spokojný a šťastný? Iste nie, túžobne by si čakal kedy sa objaví nejaký ten Piatok.

     • Nikde sa neschovas. Pomysli na niečo vnútorné, duchovné, a hneď odpor v vonku, abo telefón zazvoní, alebo nejaká myšlienka cudzia, alebo niečo za oknom.Same prekážky.Abo susedia ti nervy žerú a tak podobne. Niet kde ujsť.

     • Alebo je ešte jedna možnosť, byť jak všetci, alebo väčšina

 3. Miroslav Čižmár

  Presvedčenie je pomer pravdy k viere? Potom sú dva spôsoby ako dosiahnúť presvedčenie. Znížiť hodnotu viery a presvedčiť sa na vlastné oči, alebo zvýšiť hodnotu pravdy a presvedčiť sa bez dôkazu.

  • Hovno – jediný spôsob je klásť odpor zlu a nepravde!
   A aj keď vás niekto prinúti – napr. šikanou-nátlakom k späťvzatiu odporu, stále existuje možnosť – prokuratúry – preukázať – že došlo k porušeniu vašich práv! Ak dôjde k šikane – urobte späťvzatie – nenechajte sa týmito kurvami uťahať! Po zmene vlády sa preverujú všetky tzv. rozkazy. Teda – ak vás telefonát policajta – voči ktorého rozhodnutiu kladiete odpor, presviedča, že si máte vybrať medzi jeho šikanou a späťvzatím odporu – zvolte späťvzatie. To neznamená, že ste prehrali. Pretože onedlho vám zavolá prokurátor a bude od vás chcieť vysvetlenie, prečo ste vás odpor vzali späť – na základe telefonátu policajta, voči ktorého rozkazu ste kládli odpor. No a vy odpoviete – že to bolo na základe jeho manipulatívneho nátlaku! A krabice hýbte sa!

   Vo vojenstve stále platí manéver taktického ústupu – čo v žiadnom prípade neznamená vzdanie sa!

  • Viera má priateľský vzťah s predrozsudkom.davno, možno v inom vteleni na Zemi si o niečom rozsudil a teraz sa toho drzis. Čo ti hovorí, že to alebo to je správne, podľa čoho sa rozhodujes? Keď povieš Ja som, kto je ten záhadný Ja? Alebo boli ma ruka.Koho boli ruka? No predsa mňa. A kto je ten Ja? Hlava, noha brucho, abo kto? Veď Ja!

 4. Světlonoš

  Vše je jeden hnusný podvod na lidi . Celá unie trotlů . Vše ovládají magoři a psychopati a vnucují své zvrhlosti lidem se zdravým selským rozumem . Je na čase se tomu zlu postavit jinak se stáváme součástí zla !

  • Israismael

   Civilizácia Antikrista ..
   Palestinský konflikt s Izraelem nebol prednou liniou konfliktu civilizací. Teraz však je. Stejne ako napetie mezi Ruskom a Ukrajinou malo regionálny charakter, ale len dovtedy kým nacisti v Kyjeve neboli podporovani USA a Západom..ODVTEDY sa táto vojna na Ukrajine stala prednou liniou globálnej konfrontace medzi multipolaritou a unipolaritou.

   Rozsah tejto konfrontacie obrovský rastie a Situace je čím dalej, tym viac horšia a horšia a speje k tretej svetovej vojne .. Čoraz viac sú dnes miliardy ludí na planete presvedčenymi, že USA +kolektivní Západ a jeho spojenci sú absolutne zlo na Zemi a civilizacou Antikrista

   • Globálna elita – architekti tzv. Západného projektu už v 90 rokov chceli svoj nástroj – Západ preformátovať – ukončiť jeho pôsobenie na pozícii svetového policajta.
    Samozrejme, že elity USA sa tomu odvtedy bránia a tak sa pustili do seba páníček – Globálna elita a otrok – elity USA/západu pričom elity USA vidia jedinú šancu zachrániť sa v likvidácii a rabovaní Ruska a tak sa obuli do 1000 ročného plánu Globalistov na okrajine ….a likvidujú ním ho tam lebo sú to čistí debili. Áno USA,/Západ sú teraz tou kobylou ktorá zomiera a kope. Ale aj keď celý západ zdochne tak tie zákulisné zrúdy tu stále budú prítomné – veď už sa presúvajú do Iránu a Číny a všemožne sa snažia rukami a zdrojmi Ruska odrovnať Západ s potom zdrojovo oslabené Rusko DEFINITÍVNE zlikvidovať a konečne nastoliť ten ich vysnený pravý nwo. Takže ten skutočný satanizmus a plán nwo nevisí len na Západe a jeho temných elitách ale je nezávislý od nich pretože on je plánom Globálnej elity ktorá už Západ/USA potápa ako sa dá sa zároveň ho ešte využíva pri riadení procesov.
    Hovoril o tom aj generál Petrov- je to na jutub, že darmo sa všetci budú tešiť z konca Západu pretože tie najväčšie zrúdy
    – architekti nwo zostanú bokom v zákulisí a procesy smerujúce k nastolení nwo pobežia ďalej. Ale o tom hovoril roky nazad.
    Je ovšem otázne či Globalisti dnes podporujúci Rusko v boji proti západu a USA dokážu zabrániť vypuknutiu jadrovej vojny v podaní USA.
    Skrátka aj keby zmizol celý Západ a dokonca aj všetci Židia ták tie najväčšie svine čo to tu na Zemi riadia zostanú mimo pozornosti – tých nikto nebude viniť lebo nik ich nevidí. Jediná šanca ako im čeliť je aby sa každý človek stal skutočným človekom.

 5. „V komentároch pod statusom sa však objavili viaceré kritické reakcie. Na status okrem moderátorky Very Wisterovej reagoval aj stand up komik Michael Szatmary. Obidve známe tváre sa hlásia k židovskému pôvodu.“
  https://www.cas.sk/clanok/2853453/progresivne-slovensko-sa-vyjadrilo-k-vojne-v-izraeli-wisterova-a-szatmary-vypenili-naloz-v-komentaroch/
  ———–
  A o to stále ide – správne sa hlásiť k správnemu pôvodu.

 6. Oplatí sa vypočuť
  VIDEO: Jaroslav Dušek o paralele medzi realitou a sci-fi, ľuďoch schopných presahovať mantinely materiálnej civilizácie udržiavanej temnými silami, fungujúcej na vytváraní falošnej reality odtrhnutej od tej pravdivej, ktorá nás približuje k pochopeniu podstaty našej existencie a blízkom konci starého sveta, ktorý je na pokraji svojho kolapsu
  https://www.infovojna.bz/article/video-jaroslav-dusek-o-paralele-medzi-realitou-a-sci-fi-ludoch-schopnych-presahovat-mantinely-materialnej-civilizacie

 7. Připravuje se na Slovensku barevná revoluce?

  https://aktax.cz/pripravuje-se-na-slovensku-barevna-revoluce/

 8. Levicoví politici EU kritizují vedoucí představitele bloku za mlčení o Izraelských zločinech

  https://aktax.cz/levicovi-politici-eu-kritizuji-vedouci-predstavitele-bloku-za-mlceni-o-izraelskych-zlocinech/

Pridajte komentár

*