Chirurg trans-detí pripúšťa, že čelia životu neplodnosti, inkontinencii a iným zdravotným problémom


Print Friendly, PDF & Email

Chirurg trans-detí pripúšťa, že čelia životu neplodnosti, inkontinencii a iným zdravotným problémom

(Niamh Harris, The Peoplse’s Voice) Chirurg, nazvaný tiež Dr. Frankenstein, odhalil vo svojom videu, ktoré medzitým zmazal, nevýhody vykonávania operácií zameraných na zmenu tvaru genitálií u transrodových detí a dospelých.

Dr. Blair Peters je odborným asistentom chirurgie na oddelení plastickej a rekonštrukčnej chirurgie na Oregonskej zdravotníckej a vedeckej univerzite.

Vo videu Peters, ktorý sa sám označuje ako „queer chirurg“ so zámenami „on/oni“, ružovými vlasmi a „vášňou“ pre operácie genitálií, priznáva, že pacienti čelia celoživotným pooperačným ťažkostiam súvisiacim s plodnosťou, sexuálnym uspokojením a ďalším vážnym zdravotným problémom.

Stránka The Mail Online uvádza:

Najviac znepokojujúce je to, ako Dr. Peters – ktorý pracuje v jednej z najprogresívnejších amerických nemocníc – prezentuje svoje experimentálne postupy, z ktorých niektoré zahŕňajú robotiku.

Hovorí, že „zisťuje, čo funguje“ a že jeho tím bude vedieť viac v nasledujúcich „päť až 10 rokoch“.

Chirurgická zmena mužských a ženských pohlavných orgánov, aby sa zhodovali s pohlavnými orgánmi opačného pohlavia, alebo úplné odstránenie pohlavných orgánov, sú všeobecne chápané ako náročné a problematické postupy.

Ako je známe, zástancovia „rodovo potvrdzujúcej starostlivosti“ alebo dnes progresívne nazývanej aj „tranzícia“, hovoria, že tieto operácie sú zriedkavé, ale pre niektorých trans-ľudí životne dôležité.

Kritici zasa tvrdia, že operácie na zmenu pohlavia by mali byť zakázané, najmä pre deti, a že pacienti potrebujú poradenstvo, nie rezanie. (Poznámka redakcie: V Rusku v súčasnosti prijímajú zákon na zákaz týchto operácií.)

Dr. Peters, vysoko hodnotený plastický chirurg na Oregonskej univerzite zdravia a vedy (OHSU), priznal skutočnú tvár tranzícií vo svojom 37-minútovom rozhovore s Dr. Briannou Durandovou z Empower Physiotherapy v Seattli.

Zdá sa však, že pôvodná video nahrávka z minulého roka bola medzičasom vymazaná, no následne ju niekto stiahol z internetového archívu a znova zdieľal na sociálnych sieťach.

Mnohí ľudia tieto postupy nazývajú „zlé“ a porovnávajú ich s experimentmi z nacistických čias

Konzervatívny akademik Christopher Rufo prirovnal doktora Petersa k inému lekárovi, fiktívnemu experimentátorovi, ktorý v románe Mary Shelleyovej z roku 1818 Frankenstein stavia monštrum z častí tela.

OHSU, Dr. Peters a Dr. Durandová neodpovedali na žiadosti o komentár. Rodová klinika OHSU je medzi transpacientmi pomerne uznávaná. Ich čakacie doby na niektoré procedúry trvajú až dva roky.

Stop Candida

Vo videu doktor Peters opisuje pokroky dosiahnuté v oblasti faloplastík a vaginoplastík, vrátane použitia robota riadeného druhým chirurgom na vytvorenie „neovagíny“ z tkaniva penisu a miešku.

Opisuje tiež celkové odstránenie genitálií u nebinárnych pacientov, čo je čoraz populárnejšia procedúra známa ako „nulifikácia“.

Ďalej sa venuje „hŕstke dospievajúcich s potlačenou pubertou“, ktorí podstupujú kontroverzné operácie pohlavných orgánov na OHSU – pričom odkazuje na maloletých, ktorí predtým užívali blokátory puberty, aby oddialili svoj rast.

S týmito prechodmi z chlapca na dievča chirurgovia „nemajú dostatok tkaniva“ na vybudovanie neovagíny, a preto musia vštepiť kožu odinakiaľ.

„Učíme sa a zisťujeme, čo funguje,“ povedal doktor Peters. „Pacienti majú po operácii často problémy,“ uviedol chirurg.

„Môžu utrpieť poškodenie konečníka alebo si rozvinúť močovú inkontinenciu. Iní sa neúspešne snažia dosiahnuť sexuálne uspokojenie zo zmenených častí tela. Väčšina tiež stratí šance na budúce plodenie detí.“

„Niektorí majú naozaj náročný proces pooperačnej starostlivosti,“ dodal.

„Takmer každému, kto podstúpi operáciu z mužských na ženské pohlavné orgány, sa časom skráti neovaginálny kanál. Videl som aj pacientky, ktoré sa vracali viac ako 20 rokov po vaginoplastike, ktorým sa v stalo, že sa jednoducho nedokážu „rozšíriť“, už rok nemajú sex a tiež stratili značnú čast hĺbky svojej umelej vagíny,“ povedal doktor Peters.

Doktor Peters uviedol, že jeho techniky a miera úspešnosti operácií sa zlepšujú, pretože stále viac ľudí – mladých aj starých – sa rozhoduje pre genitálnu chirurgiu. V tejto novej oblasti „medicíny“ sa však podľa neho stále máme čo učiť.

„V najbližších piatich až desiatich rokoch sa o tom dozvieme oveľa viac, pretože stále rastie počet týchto prípadov,“ povedal.

Záver

Tieto zvrátené operácie na zmenu pohlavia, ktoré na celý život zmrzačia deti a mladých ľudí, chcú u nás zavádzať psychopati zo strany Progresívne Slovensko.

Uvedená strana by mala byť nielen zakázaná a rozpustená, ale aj polovica jej členov uväznená za ohrozovanie mravnej výchovy detí a druhej polovici by mala byť nariadená ústavná liečba v blázinci.

V žiadnom prípade nesmieme dopustiť, aby sa títo zdegenerovaní šialenci dostali do parlamentu a už vôbec nie do vlády!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Niamh Harris, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Rusove cinane maji plne fungujici podzemni mesta se zasobama vseho ma desetileti
  K znovu osidleni zeme
  Byl jsem v nich Altaj na hranicich s Mongolskem
  Vyber jen super mladeho zdraveho lidstva

 2. Dovolím si doplniť redakčný článok zo Švédska.

  „Detskí psychiatri tvrdia, že trans – ´liečba´ – je NAJVÄČŠÍM škandálom v dejinách medicíny!

  Postavia sa konečne lekári proti transgender prílivovej vlne, ktorá sa za posledných pár rokov doslova prevalila medicínskymi inštitúciami? Doteraz sa totiž len zopár kritikov odvážilo vyjadriť svoje obavy z tohto fenoménu, za čo boli okamžite brutálne potrestaní kampaňami, v ktorých ich očiernili, pošpinili a často im úplne zničili kariéru. V súčasnosti však lekári a medicínski profesionáli, ktorých vážne znepokojuje smer, ktorým sa všetko toto uberá, podpísali list, adresovaný austrálskemu ministrovi zdravotníctva.
  Viac ako 200 lekárov pridalo v priebehu troch dní svoje podpisy pod petíciu, ktorou lekári a medicínski pracovníci urgujú ministra zdravotníctva Grega Hunta, aby zahájil rozsiahle parlamentné vyšetrovanie ohľadne vysoko rizikovej ´liečby´ mladých ľudí, ktorí sú presvedčení, že sa narodili v nesprávnom tele. Medzi signatármi listu je 9 detských psychiatrov, 9 pediatrov, 14 univerzitných profesorov priamych a pridružených odborov a mnohí ďalší.

  Medzitým sa aj svetoznámy psychiater pre deti a mládež, Dr. Christopher Gillberg vyjadril, že podľa neho je neodskúšaná ´liečba´ trans-identifikujúcich sa detí, bez skúmania jej účinkov, zrejme jedným z najgrandióznejších škandálov v dejinách medicíny.
  Dr. Gillberg ďalej uvádza, že situácia vo Švédsku je „absolútne hrozná“; stovky detí, ktorým rok podávali „experimentálne“ blokátory puberty a hormóny opačného pohlavia, riskujú neplodnosť a to aj navzdory pochybnostiam ich rodičov.

  Hovorca signatárov spomínaného listu, Rob Pollnitz, penzionovaný pediater s 50-ročnou praxou tvrdí, že gender zmätok v deťoch a mladistvých je v prvom rade jednoznačne zapríčinené psychologickými a nie biologickými problémami:
  „Predtým, ako by sa im mala poskytnúť neodskúšaná a pochybná chirurgická a hormonálna ´liečba´, mali by sa čo najodbornejšie posúdiť ich psychologické problémy.“ Kritici tzv. pro-trans „bezpečného modelu“, sú presvedčení, že tento model sa zameriava iba na „gender dysphoriu“ (rodový zmätok), čo je konflikt medzi psychickou identitou a biologickým pohlavím, a to na úkor množstva iných problémov – autizmus, anorexia, rodinná trauma, depresia – ktoré by bolo treba urgentne a v prvom rade liečiť.

  Prof. Gillberg predkladá fakt, že tzv. „bezpečný model“ môže zničiť tisíce detí; a čo na to trans aktivisti? Obávajú sa, že by trans ľudia museli opäť prehodnotiť svoju identitu, mohli by si totiž začať uvedomovať svoju vlastnú skutočnú identitu. To len dokazuje, že deti boli ´naverbované´ a vedené tak, aby im ´nové´ správanie sa po fyzickej stránke natrvalo zmenilo aj zvyšok života.

  Rozhodnutie prof. Gillberga a stoviek ďalších otvorene prehovoriť je neuveriteľne povzbudzujúce a ja som presvedčený, že tento dialóg bude pokračovať. Priam zúfalo potrebujeme lekárov – odborníkov v tejto oblasti, aby veci vysvetľovali, aby povzbudili rodičov, ktorých tlačia LGBT aktivisti iba jedným smerom, aby upozorňovali vlády že ide o sociálny ´experiment´, ktorý sa reálne deje na našich deťoch, ktoré však vôbec teraz nerozumejú následkom, ktoré z tejto činnosti, páchanej na nich, vyplynú.

  Zdroj:

  https://thebridgehead.ca/2019/09/25/world-renowned-child-psychiatrist-calls-trans-treatments-possibly-one-of-the-greatest-scandals-in-medical-history/?fbclid=IwAR2a-f6ZNtb9G5jsq3i8_8jjo9WkNOctFrfvTXWqWwaCKczN-sRZ7AczwZM

  P.S: NEDOVOĽME v SK rôznym tým plateným neziskovkám, vládnym inštitúciám, predošlému (Grogling) i súčasnému – Čapútovej – ministrovi školstva (Bútorovi), ale hlavne DNES – Šimečkovej strane – Progresívne Slovensko, aby týmto pro-západným tragickým trans-gender – spôsobom, MRZAČILI naše deti !!
  Vďaka!

 3. Katarína

  Keď idu bojovať proti prírode a proti Bohu tak výsledky nemôžu byť nikdy dobre. Zvrátené a choré veci sa dejú na tomto svete, ľudia sa úplne zbláznili. Tento akože lekár je služobník diabla lebo skutočný lekár by nikdy nerobil žiadne pofiderne operácie na ničenie ľudských životov. Veľa rodičov chce zmenu pohlavia a podporujú svoje deti lebo príroda im dala chlapca ale rodicia chcú dievča. Choré šialene zvrátené. Zničené životy, utrpenie deti a spoločnosť mlčí.

 4. Smeje sa do xichtu. Smrť mu nehrozí?

 5. Oficiálna kozmológia je podvod, o tom hádam niet pochýb. Smiešne videá z pristátí na Mesiaci a dnes už len nešikovne kamuflovaná počítačová grafika, nikdy nie reálna fotka alebo video.

  Ako je to naozaj?

  Žijeme v ohraničenom, uzavretom svete, niečo na spôsob akvária, zvonku kontrolovanom pravdepodobne nejakými vyššími bytosťami. Nie je vylúčené ani to, že sa jedná o virtuálnu realitu.
  Čo je za hranicami tohto nášho „akvária“, to nevieme a ani sa nikdy nedozvieme.

  Slnko je s najväčšou pravdepodobnosťou obrovský reflektor/žiarič umiestnený vo výške okolo 25 km. Videá z meteorologických balónov z výšky 30 km zobrazovali Slnko vždy len na horizonte a nikdy nie hore.
  Ďalšou zaujímavosťou je, že na týchto videách z výšky 30 km (najväčšia výška, kam sa ľudská technika dostala) vyzerá Zem dokonale plocho.

  Je dosť možné, že všetky civilizácie na Zemi boli zmetené prírodnou pohromou práve vtedy, keď si uvedomili túto skutočnosť – že sú pozorované a niekým „chované“ v uzavretom teráriu. Dnes si toto začína ľudstvo uvedomovať opäť – hlasov o virtuálnej realite, počítačovej hre atď pribúda. Teórie sa líšia v detailoch, ale nelíšia sa v podstate.

  Je to teda game over? Chystá sa náš zánik a nový reštart – od doby kamennej?

  • Ak by slnko bolo vo výške 25 km, tak keď v Bratislave by bolo tesne nad horizontom na západe, v Prahe by bolo tesne nad horizontom na východe. Jednoduchá matematická trigonometria. Ani nie že trigonometria, ale obyčajné rysovanie trojuholníkov. Nič také sa však nedeje.

   • Ohľadom slnka – toto mi vždy prišlo zaujímavé, keď som videl naživo.

    https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse2.explicit.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.tjEbcnSUO-N-xLXLyyy6BwHaE8%26pid%3DApi&f=1&ipt=60a675d1e92dfebe04bc2d119f5de13285aa9d79e2e35856faebee8db2640c45&ipo=images

    Ak by sa vypočítalo odkiaľ sa lúče rozvetvujú, na 150 mil. km to nevyzerá. Ale môže to byť nejaký optický klam.

    • To je optický klam. Všetky tie lúče sú rovnobežné. Podobne, ako sú rovnobežné aj koľajnice, ktoré sa zdajú, že sa zbiehajú do jedného bodu.
     https://www.globalrailwayreview.com/wp-content/uploads/railway-tracks-3.jpg

     • Koľajnice idú smerom k horizontu. Lúče Slnka z mraku idú kolmo na horizont. Pozorované lúče sú od nás rovnako vzdialené. Nejde o perspektívu.

      Mám pocit že tie hlúposti píšeš naschvál a strácam čas s ich vysvetľovaním.

     • beriem všetko späť, môžeš zmazať

     • Existuje možné vysvetlenie – že sa svetlo dostáva do prostredia, ktoré ho láme. Známa vec – modré lúče sa pri horizontálnom terestrickom svetle lámu v atmosfére skôr ako červené – ohýbané – prichádza-dopadá k pozorovateľovi skôr – tak je možné identifikovať aj „pozemské teplé“ atmosférické UFO – vyzerá ako hviezda, ale oranžová.

      https://cs.wikipedia.org › wiki › Index_lomu
      Index lomu – Wikipedie
      Index lomu (značí se n nebo N) je bezrozměrná fyzikální veličina popisující šíření světla a všeobecně elektromagnetického záření v látkách. Jeho základní využití spočívá v modelování lomu světla na rozhraní látek, kterými se světlo šíří různou rychlostí ( Snellův zákon ), a také k výpočtům míry odrazu a průchodu světla ve Fresnelových rovnicích
      —————————————————–
      Inak presne na tomto princípe funguje aj „miznutie lodí za horizontom“ – nie kvôli zaobleniu Zeme, ale kvôli dopadu-lomu svetla pred pozorovateľa. Treba pracovať so zbytkovým svetlom – bežný ďalekohľad to nezvláda. Zem je plochý a zároven konvexný geoid!

    • gimp: Je to lom svetla na kvapkách vody mraku. Slnko sa premietne do mraku. V lietadlách niekedy cestujúci vidia jedno Slnko na oblohe, a druhé v mraku pod lietadlom.

  • Radan, súhlasím. Na vode v atmosfére dochádza k ohybu svetla smerom ku kolmici: https://sk.wikipedia.org/wiki/Snellov_z%C3%A1kon . Nevidíme Slnko, iba jeho obraz. 30 km je maximum kam sa dostanú balóny, napríklad takýto: https://hackaday.com/wp-content/uploads/2021/01/loon-1.jpg

  • „Je dosť možné, že všetky civilizácie na Zemi boli zmetené prírodnou pohromou práve vtedy, keď si uvedomili túto skutočnosť – že sú pozorované a niekým „chované“ v uzavretom teráriu.“ – presne tak!

   Preto aj všetky manipulácie smerujú k neuvedomelému otroctvu. To, čo sa tu ľuďia nádejajú k tzv. prebúdzaniu ľudstva – je začiatok konca ľudsva! No lebo králiky…

   Je zaujímavé, že v stratosférickej výške miznú všetky hviezdy! Totálna čiernočierna tma!

 6. Přistání na měsíci? Jen třetí stupeň boje o moc. A co se týče těch bláznivých pseudochirurgů,někdo by jim v té bývalé zemi neomezených možností měl konečně zakroutit krkem.“

 7. Jednoduchá

  ….vďaka za infor. …prajem všetkým veľa lásky, nech sa nám darí čo najlepšie….

 8. zdá sa že niekto objavil Ameriku 😱. Od samého začiatku sa muselo vedieť, že to nie je dobré, ale ako spôsob znižovania populácie to funguje super. Vymyt deťom hlavu je tak jednoduché, keď už rodičia nemajú gule za ne bojovať.

 9. Útoky na děti (nejen v časech fejku kovid a dusítek na školách, špejlování..) se dějí pořád, neustále..
  DĚTI JSOU TO NEJCENNĚJŠÍ CO MÁME A PROTO SE MUSÍ CHRÁNIT, NIC CENNĚJŠÍHO NEMÁME!

  Na 21. července je na stanicích Freeform a Hulu naplánována premiéra nového Disneyho seriálu s názvem “Praise Petey” = pořad o holčičce, která zdědila kult pijáků krve s rituálními VRAŽDAMI a lidskými oběťmi, jehož logo má vševidoucí oko”. A samozřejmě tady – ženská postava má chlapecké jméno.

  Dodám, že Disney je jednou z mnoha korporací prosazujících LGBT, které nenávidí děti, morálku a tradiční rodinné hodnoty. Disney je jasná korporace zneužívající děti. Stejně jako zbytek korporacemi ovládané mediální mašinérie, i společnost Disney se otevřeně staví proti novému filmu “Sound of Freedom”..
  Je to právě Disney, který otevřeně podporuje grooming, transgenderismus a další formy pedofilie a perverze LGBT!

  =Zvrácená západní “kultura”, zvrácené západní “hodnoty”. ZDEGENEROVANÝ ZÁPAD=

 10. Téma je o niečom inom,ale vždy sa tu nájde nejaký debil, čo začne písať o plochej Zemi,alebo o Slnku , ktoré je „zavesené“25 km nad horizontom….Čo vymyslia debili nabudúce,“plochý mesiac“,alebo „hranatý Mars?

 11. Oprava „plochom Mesiaci a hranatom Marse.

 12. Som zvedavi, ci vobec vzhladom na toto:
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/geert-vanden-bossche-prinasi-dulezity-vzkaz-o-tom-co-se-bude-dit-v-pristich-mesicich-video/ sa stihnu predcasne volby !!! Captava o tom musela vediet… od svojich panov!

 13. pardon, od veci, ale aby ste vedeli:
  tento diskusný príspevok som dal na Aeronet, ale keďže AE je fejková alternatíva informačne podporovaná nejakou českou tajnou službou, tak už mažú a cenzurujú:

  PRE “DISKUTUJÚCICH” (myslené AE)
  pre všetkých diskutujúcich.
  Ste na “alternatíve”, síce riadenej, ale diskusia je otvorená (aj keď cenzúra, ale mňa osobne nemažú, len moje príspevky dajú neskoro, čo znemožňuje reagovať v aktuálnom čase. Ale tajní zjavne moje príspevky čítajú, tak ma admin nemaže)
  Bohužiaľ, veľká časť z vás tu v diskusii len tliacha prázdne kecy.
  Je to hlavne zasieranie diskusie.
  Skúsme všetci využiť možnosti diskusie, nedávať sem zbytočné fotky, krátke prázdne príspevky bez informačnej hodnoty.
  Ak chcete kecať, choďte na kecavé weby.
  Ja príspevky mnohých z vás vôbec nečítam, nie je čo čítať, tliachavé kecy bez informačnej hodnoty.
  Učte sa, máte sa čo aj máte od koho.
  Je tu dosť rozmýšľajúcich ľudí. Dosť z hľadiska počtu, ale málo z percentuálneho pohľadu.
  Tak zvýšme ten percentuálny podiel, začnite sa namiesto tliachania učiť.
  Nedávajte krátke prázdne príspevky, dajte krátku otázku, aj dajte krátke objasnenie, ktoré podľa vás s tou otázkou súvisí
  Prestaňte kecať, začnite sa pýtať.
  Ja sa budem snažiť odpovedať ti na tie otázky v tých oblastiach, ktoré ja (snáď) chápem a (snáď) viem vysvetliť.
  Sľubujem, za seba, že na otázku s vysvetlením okolností nebudem reagovať ani hrubo, ani pohŕdavo, len informačne, aby som odpovedal.
  Ak ste rozmýšľajúci ľudia, tak na tento môj príspevok môžete reagovať len pozitívne, s rozumom a pochopením.
  Na BioRobotov sa všetci môžeme vysrať.
  Plus ja chcem vaše uvedomenie.
  Dal som sem hashtag “ODMIETNITE NOSIŤ RÚŠKO”!!!!! Pri budúcej “pandémii”!!
  Pochopte.
  Nie je podstatné, že 60% BioRobotov a hlupákov je zaočkovaných. Nasrať na nich, nič nechápu, nie sú schopní reagovať, program im to nedovolí.
  Ak patríte medzi tých hlupákov, ktorí si dali vstreknúť ten zjavne škodlivý chemicko-biologický sajrajt, tak si to priznajte, a začnite pracovať nad svojou chybou, aby sa nezopakovala.
  (aj ja som robil množstvo chýb, často som bol hlupák, určite sa hlúpo v mnohých situáciách správam doteraz. Ale ak si uvedomím chybu, tak seriem na svoje vlastné EGO a snažím sa chybu napriek egu priznať a napraviť škodu!!!)
  Viete čo je podstatné v takej jednoduchej veci, ako odmietnuť nosiť rúško???
  Smiešne, že, nejaké rúško, čo to zmení?
  Podstatné je iba to, ŽE V TEN MOMENT, KEĎ SI 10 % PERCENT ČECHOV NEDÁ RÚŠKO, TAK TO BUDE MILIÓN ĽUDÍ V ULICIACH, KTORÍ ZAČALI OBČIANSKY ODPOROVAŤ VLÁDE.
  Milión ľudí začne občiansky odpor.
  Tak ako ÚSTAVA DOVOĽUJE, a priamo nabáda, začať OBČIANSKY ODPOR proti zošalenej vlastizradnej vláde psychopatov, ktorí riadia “štát český” proti záujmom “národa českého”.
  Nasrať na 70% BioRobotov. NPC v tejto simulácii ma nezaujímajú, že sú vakcinovaní, že nič nerobia.
  Ide o to, čo robí alebo nerobí tých 10% aktívnych ľudí!!!!!!
  Ide len o to, čo urobíte VY.
  Teda tí ĽUDIA, ktorí tu ste a toto čítate!!!

  • Rozumiem jop

  • jop: Treba hľadať riešenia. Nenosenie rúšok pre 10 % znamenalo vyhodenie z práce, pokuty, bitku od policajtov… Čo s tým? Zásoby, zmeniť prácu, chodiť v skupinách…? Väčšina ľudí sú srabi, a chcú aby za nich bojovali iní. Preto kopa sľubov a skutek utek. Treba individuálne riešenia nezávislé na väčšine.

   Ako dlho čakáš na zverejnenie príspevku?

   • tu máš, nájdi si môj príspevok, pochopíš.
    daj si triedenie príspevkov „od nových“, môj je dosť hore.
    https://aeronet.news/video-podle-analyzy-scotta-rittera-byl-volodymyr-zelensky-naverbovan-britskou-mi6-jako-agent-a-od-te-chvile-je-sef-britske-zahranicni-rozvedky-jeho-velicim-dustojnikem/

    plus sranda: VK (vraj majiteľ AE) napísal dlhé vysvetlenie, ako AE nemôže na americkom cloude nechať otvorenú diskusiu bez registrácie diskutujúcich, lebo majiteľ cloudu nesie zodpovednosť za príspevky. Že ich chceli s otvorenou diskusiou vyhodiť.
    Bolo to na A4 dlhé vysvetlenie, včera večer.
    Dnes som si chcel prečítať odpovede, ten VK človek zmazal sám seba, celú tú A4-rku, ktorú písal možno aj pol hodinu.
    Zmazal sa, asi mu začali odpovedať, že alebo klame a vymýšľa, alebo dávali normálne riešenia, tak zmazal sám seba aby zmazal vlákno reakcií na svoj príspevok.
    Čistá šizofrénia

    • Tu Badatel garantuje „nedotknuteľnosť“ diskutujúcich – tak ako to VK nemohol dosiahnuť na USA clouds. Čomu nerozumieš? Od 2025 sa neprihlásiš na internet bez ID! Tu treba do poslednej chvíle chrániť slobodu a identitu! No lebo gestapo!

  • Jop – Nič v zlom – len máš to našliapnuté na psychiatriu – ja zase na alkoholizmus – blbé obdobie – zvládneme.

   • Jasné chalani zvládnete to žiadne problémy s alkoholizmom túto alkoholickú diagnozu liečim uspešne sa to podarilo u môjho manžela vyliečit je v pohode teraz sladko spí +++

    • Si si ho dobre vytrtkala – závidím!

     • To nie s tým mi to nešlo on je mimo sexuálitu -on je teraz bez sexu &&&

     • Boža, ak máš určité telesné potreby (nehovorím to nahlas, ale myslím sex), môžem pomôcť

     • Jop – vylezieš aj na skriňu?

    • holistický prístup

     Ale sa to tu zvrháva … denne voľne šíriteľné temné spamy jednoduchej Alenky = UI v sutane, cez ponuky na „randenie“ priamo na ukájanie … teda …

Pridajte komentár

*