Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Kvôli covidovej vakcíne zostalo 12-ročné dievča odkázané na invalidný vozík


Print Friendly, PDF & Email

Kvôli covidovej vakcíne zostalo 12-ročné dievča odkázané na invalidný vozík

(Ethan Huff, Naturalnews.com) – Senátor Ron Johnson, republikán z Wisconsinu, nedávno usporiadal míting v budove Federálneho súdu USA v Milwaukee, aby reagoval na vlnu poškodení a úmrtí následkom „očkovania“ proti ochoreniu Covid-19.

Na tomto mítingu umožnil senátor Johnson ľuďom z celej krajiny porozprávať svoje príbehy o tom, ako očkovania proti koronavírusu ublížili buď im, alebo niekomu, koho poznajú. Jednou z osôb, ktorá prehovorila, je matka 12-ročného dieťaťa, ktoré je teraz kvôli očkovaniu odkázané na invalidný vozík.

12-ročné dievča pre vakcínu odkázané na invalidný vozík

Stephanie de Garayová tvrdí, že predtým, ako sa jej dcéra Maddie so svojimi bratmi prihlásili v januári na test vakcíny Pfizer pre deti, bola úplne zdravá.

Po absolvovaní druhého očkovania sa u mladej Maddie objavil celý rad desivých symptómov, po ktorých zostala odkázaná na kŕmenie nasogastrickou trubicou.

„Prečo nie je znovu normálna?“ pýtala sa Stephanie, pričom vedľa sedela jej dcéra a ticho počúvala.

Video s výpoveďami ľudí poškodených po covidovej vakcíne nájdete tu (príbeh Maddie začína v 31 minúte 38 sekunde):

Ako je možné vidieť vo videu, reakcie Maddienej tváre sa nezdajú byť v súlade s tým, čo hovorí jej matka, čo naznačuje, že dieťa teraz trpí nejakým druhom poškodenia mozgu.

Stephanie to potvrdila a naznačila aj, že Maddie má teraz nepravidelný menštruačný cyklus a necíti už žiadnu časť tela od pása nižšie.

A tak je teraz odkázaná na invalidný vozík.

„Za uplynulých päť mesiacov bola Maddie deväťkrát na JIS-ke a trikrát ju hospitalizovali, celkovo strávila dva mesiace v nemocnici,“ dodala Stephanie.

„Predtým bola úplne v poriadku. Urobila správnu vec, keď sa pokúsila pomôcť všetkým ostatným (svojim zaočkovaním) a oni jej teraz nijako nepomáhajú.“

Koľkí musia zostať paralyzovaní alebo zomrieť, než sa  konečne skončí očkovacia kampaň na vakcínu proti covidu?

Ďalšia žena menom Candace Haydenová vysvetlila, že po podaní experimentálnej injekcie na kvazi-chrípku (covid) dostala silnú parestéziu a zostala od hrude nadol čiastočne paralyzovaná – niečo podobné sa stalo Maddie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Brianne Dressenová, ďalšia zo šiestich osôb, ktoré hovorili na mítingu, vraví, že v dôsledku zaočkovania proti Covid-19 stratila ovládanie nad oboma svojimi nohami, a tiež prišla o svoj močový mechúr a dôstojnosť.

„14. januára som dostala vakcínu Moderna,“ vyhlásila Sheryl Ruetgersová, ďalšia vakcínou poškodená osoba, ktorá prišla rozpovedať svoj príbeh.

„Na druhý deň ráno som sa prebudila so silne opuchnutými lymfatickými uzlinami na krku.“

Hoci senátor Johnson hovorí, že vakcíny stále podporuje, vrátane tých, ktoré sú propagované ako „liek“ na koronavírus, varuje, že americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a ďalšie zdravotné „autority“ nie sú úprimní ohľadom závažných nežiaducich reakcií, ktoré by mohli nastať.

„Nikto nechce priznať, že by tam mohli byť nejaké problémy,“ vyhlásil.

„Podľa mňa by verejnosť mala byť schopná dostať riadny informovaný súhlas, keď sa rozhoduje, či sa dať alebo nedať zaočkovať experimentálnou vakcínou.“

Záver

Čo sa týka Maddie, jej matka sa zúfalo dožaduje odpovedí a nejakého druhu pomoci.

Maddie už zrejme nikdy nebude ako predtým, a napriek tomu sa zdá, že sa pre ňu a mnoho ďalších detí v podobnej pozícii, ktorých životy sú navždy zničené, vôbec nikto neznepokojuje.

„Tú malú menšinu, ktorá trpí ťažkými symptómami, tú realitu, chcú popierať,“ hovorí senátor Johnson o zodpovedných, ktorí pred týmto všetkým strkajú hlavy do piesku.

„Žiadam len, aby týchto ľudí vypočuli a brali ich vážne.“

Celú tlačovú konferenciu so senátorom Johnsonom si môžete pozrieť vo videu, ktoré sme uviedli vyššie v článku.

Použité zdroje: GreatGameIndia.com, NaturalNews.com

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: Naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …je to veľmi smutný prípad s tým dievčatkom / samozrejme aj inými / , no čo je najsmutnejšie, že tejto reakcii predchádzala akcia – a to : rozhodnutie matky dať dieťa zaočkovať….. úplne s nimi súhlasím v tom, aby sa hovorilo viac o tých nežiad.účinkoch po očkov., no je možné, že aj po vypočutí a zhliadnutí takýchto prípadov sa aj tak ľudia nepoučia a pôjdu si ,,pre slobodu“…..čo k tomu dodať ? niekt.ľudia sú skrátka nepoučiteľní a hlavne nechcú uvažovať a rozmýšľať, že nie všetko mi môže ozaj pomôcť tak, ako sa to propaguje…..všetko máme v rukách my sami, práve svojimi rozhodnutiami …..a pri ochrane zdravia svojho tela to platí o to viac, lebo ho máme len jedno jediné….tak počúvajme, čítajme, rozprávajme sa , uvažujme a až potom sa rozhodujme……

 2. Jednoduchá

  …milá Jean, tak tu vlastne tiež potvrdili, že sa jedná o koronacirkus, všetko je to umele vytvorené, všetko je prepojené, a pritom, vôbec nie je za tým ochrana zdravia, to je práve len ilúzia, že sa jedná oň…..čo ma zaráža, je prístup tých bánk, áno už som o tom aj čítala a teraz zvažujem….nemal by človek všetky naspor.peniaze vybrať a mať radšej doma ,,po ruke“…alebo si radšej z nich vyplatiť dáky dlh napr.hypot.a ostat.mať doma?…..ozaj neviem, čo by bolo lepšie, ak mi niekto poradí, budem rada ….

  • Milá pani Jednoduchá, ťažko povedať v tejto dobe, že čo je lepšie. Ja už teraz poznám pár nezaočkovaných dôchodcov čo si zrušili účet a peniaze majú doma lebo si myslia, že aj to sa môže stať, že táto vláda nariadi, že nezaočkovaní sa nebudú môcť dostať k svojim peniazom.
   Ale depopulácia ide vopred míľovými krokmi. Teraz čo som počula v rádiu test do obchodu – ani som tomu veľmi neporozumela ale na druhej strane rozumiem takto je to napísané vo Veľkom Resete, aby všetko skrachovalo a aby „elity“ sveta si zdarma mohli všetko ukradnúť.
   Dôležití ľudia (politici) dostali placebo vakcínočku a my ovečky máme ísť na depopulačku. Ale všetko ide podľa plánu „elít“ sveta. Depopulácia na 500 000 a tí čo ostanú budú 24 hod. pod ich kontrolou.

  • ALL WARS ARE BANKERS WARS,GOOGLE IT

   • Prekladám blog nášho milého rozhľadeného Janka (Johna)
    Všetky vojny sú vojny bankárov, vygúglite si to

    • a náš milý Janko nevie slovensky?

     • Pán Janko (John) žije dávno v USA. Neútočme, neodožeňme každého.

     • Ale veď on prispieva sem aj po slovensky, tak som len nechápala, prečo sem on nenapíše rovno, prečo to ty prekladáš?
      Alebo som niečo zle pochopila?
      Myslím, že toto je miesto na diskusiu a nie na pritakávanie, či?

  • niečo doma,dobre skryté a utajené aj pred manželom a niečo investuj do nehnuteľnosti, alebo si kúp zlaté tehličky. Ale kedže nie si skorumpovanou političkou , asi môžeš kúpiť len hlinené tehličky.

  • Mila pani ‚Jednoducha‘. Nekdy je nejlepsi nedelat nic. Jednat v panice je vzdycky spatne. Svet jeste dlouho neskonci…Zda se mi, ze jednim z cilu hysterie okolo Covidu je proste utuzeni discipliny. Lide pod strachem delaji veci, ktere by jinak nedelali. Upevnit moc a poslusnost je cil sam o sobe. Kdyz vas prepadnou tezke myslenky, prectete si treba Svejka. Neberte vsechno tak strasne vazne.

   Zdravi MJ z Toronta.

 3. Ked je tupa matka trpi cela rodina

  • Ťažko tvrdiť, že matka je tupá. Skôr by som povedal, že tupá je spoločnosť, ktorá k tomu nabáda, či dokonca si to vynucuje. Nepotrvá dlho a aj 12 ročná hranica pôjde dole. Aj na Slovensku v NR SR máme takých múdrych, ktorí by to privítali.

  • matka je tupá preto, že aj jej matka bola tupá…a najtupší je ten, kto VŠETKY očkovania – hneď od narodenia sa dieťaťa – nariadil

   • Nesúď !!..budeš súdená

    • Podľa teba, ametyst, „zaočkovať“ novorodenca HNEĎ po jeho príchode na svet (a počas 5-dňového pobytu matky s miminom v nemocnici ešte opakovane) sa neodrazí na fungovaní jeho mozgu? Ešte si nezaznamenala diametrálny rozdiel v myslení, resp. v intuícii divej fauny a človeka?? Prečo sú voľne žijúce zvieratá zdravé a koncentrované až po svoj skon, zatiaľ čo ľudstvo má fyzické aj psychické diagnózy, aké nevymyslíš?
     Ja NESÚDIM MATKY, všetky sme vďaka nahlavupostavenému systému rozumovo obmedzené. Ja mám výhrady voči organizátorom a ich poskokom v konaní tohto zla!!
     …inak, som prekvapená, že práve ty – rozhľadená a vnímavá osoba – si ma nepochopila.

     • Emily, mne vadí postoj, ktorým si sa vyjadrila: „matka je tupá preto, že aj jej matka bola tupá“.
      S tvojim, či mojim postojom to nič nemá.
      Predpokladám, že ty si nedala svoje deti očkovať vôbec nikdy a ničím.

     • Myslím si, že každá matka koná najlepšie ako vie pre svoje dieťa, aj keď výnimku tvoria matky, čo majú nechcené deti.
      Ak sa niektorá matka rozhodne dať svoje dieťa zaočkovať , tak vie prečo to robí. Možno tomu vo svojej jednoduchosti tak slepo verí.

     • Ten môj postoj, ametyst, bol myslený VŠEOBECNE, seba nevynímam. Toto cielené zdementňovanie ľudstva sa ťahá pozdĺž generáciami; ja a samozrejme aj moje deti sme boli zaočkovaní hneď po narodení sa – ako všetci. Povinne!!
      Injekciu mi vpichli aj tesne pred pôrodom. Akú? A načo? Ani sa neunúvali opýtať sa ma… a potom som dostala tachykardiu, sprevádzanú triaškou.
      ametyst, ako zabrániš páchateľom Zla, aby páchali Zlo? Jedine – skrývať tehotenstvo a rodiť pod dohľadom spriatelenej a zároveň kompetentnej osoby doma.
      V tomto režime sa našťastie dá – s pokutou – aspoň z tých ďalších očkovaní svojich ratolestí vybŕdnuť. Za komunizmu nebola šanca. Moje, v súčasnosti dospelé deti sú už osamostatnené a lekárov obchádzajú. Ja sa čudujem, že po prevalení sa tohto covidmegapodvodu im vôbec niekto ešte verí. Samozrejme, česť výnimkám – lekári Bukovský, Lipták, Lakota… a je ich ešte oveľa viac a stále pribúdajú. Plus bioetik René Balák; ten je špičkový z viacerých uhlov pohľadu. Už len ich počúvať.

     • to, čo je teraz/bude Emily, je horšie ako komunizmus…

     • ametyst, aký je rozdiel medzi „jednoduchosťou“ a „tuposťou“? (Ten vygradovanejší výraz som použila v nadväznosti na autora komentára. A bol myslený v š e o b e c n e, teda platí aj na mňa.)

     • Áno, je to horšie než komunizmus. Hoci ľudia sú zväčša tí istí. Len so stále rozbitejšími makovicami.

     • …a so stále hladnejšími vreckami…

 4. Jednoduchá, pozri si na YT „Ako sa zabezpečiť v ére globálneho krachu? – Peter Staněk“, alebo si občas prečítaj portál openiazoch.sk , peniaze.cz, alebo politológa Jána Baránka, atď.
  A zistíš napr.že miliardy z EÚ na obnovu po kovide sú vlastne pôžičky, ktoré ak nebude štát vládať splácať, tak môžu napr. v nejakom zrýchlenom konaní prijať zákon, kde siahnu občanom na úspory.

 5. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/07/25/plague-of-corruption.aspx
  How the Plague of Corruption Is Killing Mankind
  Ako mor korupcie zabíja ľudstvo

  The scientific discoveries made by Judy Mikovits and Frank Ruscetti showed the blood supply and vaccines have been tainted with disease-causing retroviruses for more than three decades, and the U.S. government has been hiding it the entire time
  Vedecké objavy, ktoré dosiahli Judy Mikovits a Frank Ruscetti, ukázali, že zásobovanie krvou a vakcíny sú už viac ako tri desaťročia nakazené retrovírusmi spôsobujúcimi choroby a vláda USA to skrýva po celú dobu

  Selling Out Public Health for Profit
  Výpredaj verejného zdravia za účelom zisku

  Too Much Power in Too Few Hands
  Príliš veľa moci v príliš málo rukách

  SARS-CoV-2 Was Spread by Injection
  SARS-CoV-2 sa rozniesol vakcínou

  How the COVID Shots Produce Variants
  Ako COVID vakcíny vyrábajú (produkujú) varianty

 6. https://zemavek.sk/kollar-sa-zachoval-ako-judas-parlament-posunul-novelu-zakona-do-dalsieho-kola-schvalovania/
  Kollár sa zachoval ako Judáš. Parlament posunul novelu zákona do ďalšieho kola schvaľovania

  Parlament posunul „očkovací zákon“ do ďalšieho kola schvaľovania. Koaliční poslanci ho chcú dnes 24. júla definitívne prijať. Za hlasovalo 79 zo 136 prítomných poslancov.

 7. https://zemavek.sk/zamestnanci-francuzskej-nemocnice-vstupili-do-generalneho-strajku/
  Zamestnanci francúzskej nemocnice vstúpili do generálneho štrajku

  Jednou z otázok zostáva, kto bude ošetrovať, keď prepustia všetkých, čo odmietli túto experimentálnu látku bez záruky?“

 8. https://www.ac24.cz/komentare/roberts-covidova-pandemie-neni-skutecna-ale-vakcinova-pandemie-ano/
  Roberts: Covidová pandemie není skutečná, ale vakcínová pandemie ano

  Každé slovo oficiálního příběhu o Covidu je lež.

  Po očkovacích kampaních následuje dramatický nárůst úmrtnosti

  Lékaři etiky COVID varovali před potenciálem genových „vakcín“ COVID-19 způsobit krevní sraženiny, trombózu mozkových žil a náhlou smrt.

  Existuje opravdu varianta Delta nebo je to krycí příběh o nemocích způsobených vakcínami?

  • Aj variant lambda existuje a prečo sa o ňom nepíše?.. jáj ešte nie je v poradí abecedy.

   • John Dorusinec

    akoze z Peru,tam su ludia hrozne zastraseni a kto ma na cestu do USA,tak sem leti a da naprogramovat „vaccinami“,vrátane mojej Manželky Rodiny,ktoru ,ani mna vobec nepocuvaju,uz je mozne rozoznat podla chovania kto bol zavaxovany

   • A kedy boli varianty alfa, beta a gama? …no a po delte preskočme už nie tri, ale rovno šesť písmen gréckej abecedy a hop na lambdu! No a potom „systematicky“ poskočme o dvanásť písmen a šup na omegu. Nech to máme za sebou. Konečná. A čo bude nasledovať potom? Plán je už nachystaný, alebo sa ešte len tvorí?

 9. Jednoduchá

  …milá Jean aj ametyst, ďakujem moc za rady :-)……p.Staneka som už pozrela, ešte si aj iné pozriem, vrátane infor. o bankách…….myslím si aj ja, že budú chcieť tých nezaoč.obmedzovať, tak musím to dáko poriešiť…takže to niekt.dôchodcovia už takto riešia ?….zrejme to urobím tak, ako som to v predch.príspevku napísala a asi to treba čo najskôr zrealizovať….asi už nikde netreba dávať žiadne peniaze na ,,šetrenie“ či poistenie, ale odkladať ich doma ,,do ponožky“ ….neskutočné, čo sa to dnes deje a pritom sa všetko robí pod takými ,,zástierkami“, mnohí bežní ľudia tomu vôbec nechápu…..a to, čo sa včera udialo v našom parlamente ohľadom Kollára a vlád.opozície, tak to je hotový cirkus…tiež sa tak dosť nepresne vyjadrili, ako som predtým už spomínala, vôbec neviem, ako sa to presne bude v skutočnosti bide realizovať…testy každ.48 hod.? niekt.ľudí to môže unaviť a pôjdu sa radšej ,,pichnúť“ ….to je nešťastné rozhodnutie….stále verím, že to bude mať prijateľnejší priebeh….a tiež viem, že treba vydržať a nepoddávať sa, verím tomu, že sa nám to podarí čo najlepšie………

  • som na dôchodku, peniaze mi chodia na účet, ale obyčajne hneď v ten deň vyberiem z účtu a nechám tam len toľko, aby som mala na poplatky, aj väčšie nákupy platím hotovosťou, cez účet tak akurát potraviny

   • a ešte jedna „maličkosť“ … pri výbere v hotovosti pri okienku sa možno budete musieť spovedať. Pri výbere z bankomatu máte obmedzený výber, hoci na svojej karte máte svoje-vyššie nastavenia. Z niektorých bankomatov vyberiete najviac 40ks bankoviek a max.hodnota bankovky v bankomate je 100€. V iných napr. SLSP na jeden raz len 200€ max.ak nie ste ich klientom.
    Takže pozor, čo vám bnkmat ponúka.

 10. Zatim stale hovorite o jednotlivych pripadech. Az se spusti celoplosne 5G, tak to teprve bude tragedie. Jeden politik mi rekl, ze od zacatku vakcinaci zemrelo zde v republice na nasledy vice nez 15 000 duchodcu. Rekl, ze se to nikdy ve zpravach nebude rikat. Pred dvema tydny se zhruba 24 poslancu rozhodlo rici na kameru, ze oni se nikdy ockovat nedaji, protoze vedi, ze je to nebezpecne zivotu a nicemu to neprospiva. V televizi to bylo jen jednou a od vsudat to hned stahli, aby to jiz nikdo nevidel. Politici a zdravotnici moc dobre vedi, ze co delaji je trestne, ale penizky jim jsou milejsi, nez prisaha. Nikdy neverte vlade, vse je vzdy obracene.

  • Veru pán Mike, bohužiaľ skoro každý sa dá podplatiť a nemyslia na svoje deti aká budúcnosť ich na tejto zemeguli čaká.

  • Ano mas pravdu,pretoze este v roku 1995,Dr. Pierre Gilbert povedal ze tekute krystaly pomocou Magnetizovaneho Hydrogelu a nizkej frekvencie(co je 5G),sa dostanu tie krystaly do mozgu a z cloveka sa stane ZOMBIE

   • …aj z nezaočkovaného?

    • Nie. Tekute krystaly je myslene to svinstvo vo vakcinach…grafen a iné. Tie su magnetické a reaguju na frekvencie 5G. Inak by sa stali zombici aj tí čo toto pre nás vymysleli

     • …alkynka…odmietači vakcín budú mať po novom testy zadarmo. Udička? Nebude to svinstvo aj v testoch? Prípadne v potravinách? Našej spoločnosti najviac prekážajú takí, ako sme my: vyhľadávači Pravdy…

 11. Jednoduchá

  …presne ametyst, ešte nie je v poradí abecedy….

 12. https://www.banned.video/watch?id=60fc807d680ec40e62c9817a
  Emergency Saturday Broadcast! Republican Leaders Announce New Lock Down Plan
  Núdzové sobotné vysielanie! Republikánski lídri ohlasujú nový plán Lockdownu (uzávery)

  CDC officially admits that the PCR test are 100% fraud. The second lockdown will be permanent! Tune in and learn how humanity can peacefully rise up and stop it
  CDC oficiálne pripúšťa, že test PCR predstavuje 100% podvodu. Druhý lockdown bude trvalý! Nalaďte sa a naučte sa, ako môže ľudstvo pokojne povstať a zastaviť to

  Kto vie angl. nech vypočujte toto video (ako sa postaviť proti tejto tyranii). Ja sa to behom dňa budem snažiť vypočuť

  • Idem teraz počúvať toto video – čo sa v ňom radí, ako sa postaviť proti tejto tyranii a pomaly to sem písať.
   „Elity“ sveta plánujú druhý, tretí, štvrtí, piaty…do nekonečna lockdown (uzávierku).
   Je to korporátny celosvetový plán ako plánuje Swab (Veľký Reset) – vopred naplánované.
   Dostaneme čip pod pokožku, ID… a „elity“ sveta rozhodnú kedy môžeme opustiť svoj byt (dom). Oni rozhodnú kde smieme ísť a koľko červeného mäsa smieme zjesť.
   Už to aj spustili, pred troma dňami vo Veľkej Británii, spôsobili paniku. Je to globálne (celosvetové riadenie).
   Príde to do každej krajiny je to riadené United Nation (Spojené národy), korporáciami
   Bill Gates a Rockefellerová nadácia to plánovali posledné desaťročia, kúpili si všetky Ministerstvá zdravotníctva na celej zemeguli (sú o tom záznamy) . Rockefellerová nadácia to všetko riadi. Oni rozhodujú aký liek smiete dostať, ako vás lekár smie liečiť, oni určujú čo smiete povedať. Kto riadia United Nation – Belinda and Gates Foundation, majú všetko pod palcom, robia depopuláciu…
   Ak sa im podriadime zabezpečíme sebe a svojej rodine nočnú moru. Idú znížiť populáciu na 500 000.

   Teraz musím ísť niečo urobiť, neskôr sa pokúsim pokračovať v preklade.

   • Pokračujem v počúvaní tohto videa:
    Idú nás trasovať, budú chodiť očkovať od dverí k dverám aby nás zaočkovali. Povie sa nám ak nezoberieme vakcínu na jeseň bude zase lockdown. Postarajú sa o to aby sa zavreli malé prevádzky, aby rodiny prišli k finančnému krachu… plánujú nám zaviesť univerzálny príjem (potom budeme musieť vo všetkom poslúchať, budú kontrolovať náš život cez peniaze). Vďaka vynúteným lockdownom už veľa ľudí vo svete hladuje. Nedodržuje sa Norimeberský kód, ak neprijmeme túto experimentálnu neschválenú vakcínu nebudeme môcť opustiť byt. Musíme sa postaviť proti tejto tyranii. Ľudia sa na celom svete zobúdzajú, začínajú štrajkovať. Pripravuje sa hladomor. Tieto testy sú len podvod. Pripravuje sa sociálny kreditný systém. Veľa ľudí počas lockdownu umrelo lebo nedostali lekársku starostlivosť. Veľa ľudí dostane Covid po zaočkovaní.
    Musíme povstať proti tejto tyranii.

 13. https://www.banned.video/watch?id=60fae6c6ab29d30b19669871
  Alex Jones Exposes The Truth Behind The Rockefeller Foundation
  Alex Jones odhaľuje pravdu o Rockefellerovej nadácii

  Alex Jones warned you years ago of the global agenda the Rockefeller Foundation has been implementing .
  Billionaires Try to Shrink World’s Population
  Alex Jones vás pred rokmi varoval pred globálnou agendou, ktorú implementuje Rockefellerova nadácia.
  Miliardári sa snažia zmenšiť svetovú populáciu

 14. Jednoduchá

  …milá Jean, až sa Vám to podarí prečítať, môžte nám ostatným dať o tom vedieť ? ….a čítať či počúvať by som vedela, no po angl.neviem ….a je to veľmi smutné, čo spôsobuje táto situácia medzi rodinami…..aj s tými bankami je to teraz veľmi neisté, mimoriadne neisté….ako hovoríte p.Mária, po príchode peňazí na účet treba poplatiť čo treba, príp.väčš.nákup a ost.vybrať a doma odložiť….som veľmi vďačná tomuto portálu, že mi chodí a že sa môžem takto otvorene rozprávať….lebo v moj.rodine je to tiež ,,pestré“ a nie je to takto dobré…..takže veľké ĎAKUJEM portál Bádateľovi a veľké ĎAKUJEM možno aj konkrét.človekovi, kt. mi k nemu pomohol….

 15. Prečo včera nehlasovali PROTI novele zákona Fico, Pellegrini, Blanár a spol,? Prečo nesedeli na stoličke?!!

 16. Poďme sa pozrieť „za roh“ ako môže takýto scenár po novele dopadnúť?

  Neopichaný človek sa zaobíde aj bez športového zápasu, kina či reštaurácie, ešte vždy má voľbu. Ale čo ak štát povie „ak chceme, aby do prevádzok mohli chodiť len opichaní, tak potom musíme vyžadovať a kontrolovať (pod hrozbou pokuty), že zamestnanci týchto prevádzok MUSIA byť všetci opichaní.“ A zamestnávateľ ak nechce zruinovať svoju prevádzku pokutami, tak musí mať zamestnaných len opichaných.
  Alebo si myslíme (zatiaľ), že tí opichaní sa nebudú domáhať svojho „práva“ aby ich obsluhovali len opichaní? Budú.
  A čo prevádzky kaderníčky, masérky…?

  Ak bude opichaných tak ako je zatiaľ 40% obyvateľstva, tak kto bude do tých prevádzok chodiť?
  A zase predpokladajme, že tých 30% už opichaných sú prevažne ustráchaní dôchodcovia, učiteľky, zdravotníci. To bolo najskôr, takže zvyšných 10% vzrástlo keď sa mohli dať pichať pod 30r. Takže aká asi bude klientela?

  Nuž taký či onaký scenár smeruje ku krachu a ekonomickej devastácii SK.
  Boh nás ochraňuj!!

  • ametyst, však Boh nás hádam na každej strane biblie informuje, že celé toto týranie ľudstva spôsobuje práve ON! Úplne stačí, ak si prečítaš aspoň záver biblie – Zjavenie Jána.

  • Milá Ametyst, smejem sa na novom slove „opichaný“. Zatiaľ som používala zaštepený. Ale ináč mi je do plaču aký zákon prijala naša vláda. Je náš koniec. A väčšina ľudí ani tomuto neverí, nerozumie.
   Ak sa nevzbúrime, ak sa zemeguľa nevzbúril je koniec života na tejto zemeguli.

   • Zem sa búri… požiare, zemetrasenia, slnečné erupcie, tornáda, povodne … pohromy tu máme na dennom poriadku, ani covid nepotrebujeme.

    • no a tieto pohromy vďaka manipulácii (nielen) počasím spôsobujú zrejme globalisti („poručíme vetru, dažďu…“ – už dávnejšie ľudstvo informoval náš hviezdny filantrop Bill Gates, za čo mu patrí večná sláva!)
     …aký je veľký, taký je malý…netvor jeden!

 17. Nemecko: Obyvatelia Nemecka môžu v súčasnosti navštevovať reštaurácie, kiná a športoviská, ak sú plne zaočkovaní alebo sa preukážu negatívnym testom.

  Takže už vieme, odkiaľ si naši brali príklad.
  Nuž, len aby ostali aj po dvoch rokoch všetci zdraví.

 18. veď to sa už stalo

 19. https://otevrisvoumysl.cz/ockovani-jaky-postoj-zaujmete-vy/
  Očkování – Jaký postoj zaujmete Vy?

  Ve zkratce…
  Vzkaz lidí z celého světa ohledně jejich postoje k očkování proti covidu. Jaký postoj zaujmete Vy?

 20. https://tadesco.org/lekar-z-yale-cdc-zodpovedna-za-pachanie-rozsiahlych-lekarskych-podvodov-a-skryvanie-pripadov-nakazenych-covidom-medzi-ockovanymi/

  Americké Centrum pre kontrolu chorôb (CDC) je zapletené do jedného z najväčších podvodov všetkých čias. Posunuli hornú hranicu PCR cyklusov aby umelo nafúkli pozitívne prípady na covid-19 u nezaočkovaných, zatiaľ čo pozitívne prípady u plne zaočkovaných skrývajú.

  Epidemiológ odhaľuje ako CDC vytvorila podvod testovaním a vakcínami

 21. MIKAS MÔŽE OBRAŤ ĽUDÍ O POSLEDNÉ ZVYŠKY SLOBODY
  Očkovanie proti Covidu sa takýmito segregačnými zákonmi stáva povinným – v protiklade k európskym nariadeniam vyvíjajú na ľudí brutálny nátlak.
  Matovičovi gestapáci si práve odhlasovali očkovací apartheid a ešte si aj zatlieskali, že z polovice Slovákov urobili podľudí.

  1. Sú šťastní, že môžu ľuďom ničiť život. Tešia sa, že im môžu nadávať do dobytka a dezolátov. Sú vyrehlení, že vás nepustia cez hranice či do reštaurácie.

  2. Ale keď majú ísť von pred parlament, tak sa trasú ako huspenina.

  3. A domov pôjdu ako krysy cez parlamentný tunel, aby náhodou protestujúcim ľuďom nemuseli vysvetľovať, ako hlasovali.

  4. Zákon o covid-pasoch bol kvôli zrade Borisa Kollára schválený 77 pročkami. Hanba!

  5. Dali Mikasovi bianko šek a on teraz môže ako Robespierre obrať ľudí o posledné zvyšky slobody – to je šialené! Oklamali všetkých!

  6. A myslíte, že Čaputová to nepodpíše? Alebo že to dá na Ústavný súd? Kdeže, ona dáva žaloby na Ústavný súd, len keď môže ľuďom zobrať referendum.

  7. A správa sa ako reklamná maketa očkovania. Kľúčenka Pfizeru. Alza má zeleného škriatka, Pfizer má Čaputovú.

  8. Je to strašné. Očkovanie proti Covidu sa takýmito segregačnými zákonmi stáva povinným – v protiklade k európskym nariadeniam vyvíjajú na ľudí brutálny nátlak.

  9. Znásilňujú ľudí a vyhrážajú sa im! Slovensko sa nebude prizerať.

  10. Bojujeme ďalej! Už sme spustili prácu na žalobe Smeru na Ústavný súd. Boj neskončil!-píše Blaha.

  Známa cestovala vo vlaku a prisediaca sa jej opýtala či je zaočkovaná.

  Toto už presahuje všetky zákony slobody, toto je fašizmus, toto zaviedla táto vláda.
  Ako je možné, že sa týmto lumpom darí takto s občanmi manipulovať, že nás tlačia do kúta ako zver. Smejú sa z nás, cítia sa ako víťazi nad slabými, mávajú s nami ako s odpadom.

  To fakt začala pre ľudí taká beznádej, to fakt už nebude východisko z tejto hrôzy?
  Takto nám bude končiť život ako vo väzení? Ešte aj silové zložky bojujú medzi sebou a na vine sú manipulátori so spravodlivosťou.

  Neveríme, že situácia tak skoro vyrieši v prospech väčšiny, pretože nám tu vládne
  krutá a nekorektná menšina. Inak by po kanáloch nechodila,ale treba sa pozrieť na všetky vchody a východy tejto spodiny do zákonodarného zboru.

 22. https://blog.hlavnespravy.sk/27361/ako-zistit-ci-pandemia-koronavirusu-je-podvodom-na-globalnej-urovni-ak-je-podvodom-preco-tak-musi-byt-cast-iii/
  Ako zistiť, či „pandémia“ koronavírusu je podvodom na globálnej úrovni ? Ak je podvodom, prečo tak musí byť ? Časť III.

 23. protest zo soboty pred parlamentom:
  https://www.youtube.com/watch?v=vHg9VlMuluI

  Toto sa oplatí celé vypočuť. Držme palce! Nech sa ľudia zobudia!

 24. Podarilo sa rozlúštiť o čo tu ide, ľuďom ktorí sú z toho veľmi znepokojení.

  Slobodomurársky symbol. Odhalenie prezidentky.
  Subject: Crux ansata
  To:

  Crux ansata
  To:

  Osiris

  Toto je jeden z najnebezpečnejších signálov na slovenskom území, pretože tento symbol sa objavuje v okultných procesoch a toto konanie na verejnosti pred očami Goyim je úplne unikátne, výnimočne a zvyčajne sa objavuje len vo chvíli, kedy je potreba priniesť obete.

  Crux ansata je totiž symbol, ktorý v záujme Vyššej prozreteľnosti vyžaduje obete, myslené ľudské obete, mraky obetí, hromadné obete. Na Slovensku sa pokúsi súčasná vláda obetovať celý národ a urobiť z neho obeť pre globalistov, to znamená urobiť z celého národa novodobých nevoľníkov.

  A je to tu!

  verejne, bez hanby, bez škrupúľ!

  Sa pýtam, je možné, že tí, ktorí súdia z nacizmu Kotlebu za nejaký symbol, v darovacom počine,

  tak tí istí verejne, s nebezpečnou a diabolskou aroganciou, s nadvládou im vlastnou, prejavujú si vzájomne symbol, ktorým si dávajú najavo,

  že ÁNO, som pripravená obetovať krajinu, ktorej velím?????????

  Slováci, Slovania, uvedomujeme si vôbec, čo sa vlastne začalo????

  • Veru tento symbol použila naša prezidentka keď sa stretla s Leyenovou v Bratislave. Sú pripravené obetovať krajinu.

  • Prepáčte nevytlačilo mi tu Čaputku s tým symbolom. Sú to skrížené ruky na hrudi, používal ho aj Hitler.

 25. Jednoduchá

  …presne Vladko ako hovoríš, je to chyba rodičov….a teraz poviem za seba – čo sa týka tých tehličiek, tak na zlaté peniaze nemám, a hlinené nepotrebujem, lebo sama dom nepostavím….jedine ak by striebor., tie sú vzácnejšie ako hovorí p.Stanek, avšak nie som 2.Kičura – ,,neviem v tom chodiť“ ….a na ďal.byt to zasa toľko peňazí nie je…..pred nikým nepotrebujem skrývať stav svoj.peňazí, keďže manžela žiadneho nemám….no tiež ešte rozmýšľam: je vlož. vyšš.obnos peňazí v 1 banke, kde sa má úročiť vklad po 7 rokoch / neprešli ešte ani 2 /. Čo by si v tomto prípade urobil ? ….zrušiť ten vklad a použiť pen. na splátku hyp. ? …..asi by som to mala vyriešiť čím skôr, či ?……vopred ďakujem za odpoveď. …
  …presne ako tu bolo spomenuté, sme gener.ľudí, kt.bola už od mala očkovaná za čias komunistov…..naše deti sa už samé môžu rozhodnúť…..vďaka za ten prenos z toho protestu alkynka….no teraz musím ešte dorobiť niečo z práce….
  …je to veľmi smutné, stále si to nie všetci uvedomujú, o čo tu vlastne ide….a ide tak o VEĽA, o VEĽMI VEĽA …..a k tým testom, som aj proti nim….ak by to bolo tak ako doteraz, v tých momkách- tak to by sa ,,vyriešilo“….no testovať sa stále dookola a napr. priamo v prácI ? s tým absolútne nesúhlasím……..

  • A ešte nevieme čím budú tie testy napustené (Covidom? Baktériami? Vírusmi? Morgellonmi? Oxidom grafenu? atď.

   • A aj to vieme, že túto fabriku má vlastniť George Soros s Billom Gatesom. Sú to ľudia čo pracujú na depopulácii tejto planéty.
    Ale oni sa nadajú opichať, zaštepiť, testovať…Tieto „dobrôtky“ sú len pre nás, pre ovečky.

 26. https://www.naturalnews.com/2021-07-25-report-chinese-scientist-filed-coronavirus-vaccine-patent-before-pandemic.html
  Report says Chinese scientist filed for a coronavirus vaccine patent BEFORE the pandemic
  Správa hovorí, že čínsky vedec požiadal o patent na vakcínu proti koronavírusom PRED pandémiou

  Zhou’s WIV ties only support the theory of the institute’s “secret military activity”
  Zhouove väzby WIV iba podporujú teóriu „tajnej vojenskej činnosti“ inštitútu

 27. https://www.naturalnews.com/2021-07-25-spike-protein-coronavirus-vaccines-responsible-adverse-reactions.html
  BIOWEAPON: New study reveals spike protein in coronavirus vaccines responsible for adverse reactions
  Bilogická zbraň: Nová štúdia odhaľuje, že hrotový proteín vo vakcínach proti koronavírusom je zodpovedný za nežiaduce reakcie

  Vaccine makers are racing to administer more doses into people’s arms
  Výrobcovia vakcín sa pretekajú v tom, aby mohli ľuďom podať viac dávok do ramien ľudí

  Dobré je čítať tento web:
  https://dangerousmedicine.com/ – nebezpečná medicína

 28. https://www.naturalnews.com/2021-07-25-david-martin-daszak-fauci-domestic-terrorism-covid.html
  Dr. David Martin: Daszak and Fauci committed acts of domestic terrorism with coordinated release of covid bioweapons
  Dr. David Martin: Daszak a Fauci sa dopustili činov domáceho terorizmu s koordinovaným uvoľňovaním covid biologických zbraní

  Fauci, Daszak are domestic terrorists who need to be prosecuted to the fullest extent of the law
  Fauci a Daszak sú domáci teroristi, ktorí musia byť stíhaní v čo najväčšom rozsahu podľa zákona

 29. https://www.naturalnews.com/2021-07-25-guillain-barre-syndrome-adverse-effect-of-jj-vaccine.html
  J&J vaccine may cause Guillain-Barré Syndrome, warns FDA
  Vakcína J&J môže spôsobiť Guillain-Barrého syndróm, varuje FDA

 30. Jednoduchá

  …vďaka za odpoveď….aj tebe milá včelička Jean…..

Pridajte komentár

*