Zakladateľ WEF Klaus Schwab povedal „mladým globálnym lídrom“, že po smrti budú ich mozgy replikované umelou inteligenciou


Print Friendly, PDF & Email

Zakladateľ WEF Klaus Schwab povedal „mladým globálnym lídrom“, že po smrti budú ich mozgy replikované umelou inteligenciou

(Niamh Harrisová, The People’s Voice) Zakladateľ Svetového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab povedal svojim „mladým globálnym lídrom“, že nielenže môžu očakávať 50-ročnú kariéru v jeho organizácii, ale že ich kariéra by sa mohla ešte viac predĺžiť pomocou technológie a umelej inteligencie.

„Podľa mňa máte šancu tešiť sa na 50-ročnú kariéru. Možno viac,“ povedal Schwab ohromeným účastníkom na uniknutých záberoch z konferencie WEF Young Global Leaders (Mladí globálni lídri WEF) v septembri 2022.

Tu si môžete pozrieť predmetné uniknuté video o tom, ako Schwab indokrinuje nováčikov počas náboru do svojej globalistickej organizácie:

Podľa portálu InfoWars globalistický kráľ Klaus Scwab ďalej navrhol technológie na predĺženie života, ktoré by mohli zahŕňať „injekcie“, vďaka ktorým by sa kariéra človeka mohla predĺžiť ešte dlho nad prirodzené možnosti fyzických tiel.

„Dostanete nejaké injekcie a tak ďalej,“ vysvetlil Schwab, čo v dave vyvolalo pobavený smiech.

„A potom nezabudnite, že váš avatar bude žiť aj naďalej,“ pokračoval Schwab.

„Váš mozog bude replikovaný prostredníctvom umelej inteligencie a algoritmov… nevieme ešte presne koľko, ale minimálne 50 rokov,“ dodal.

Hoci publikum mohlo brať Schwabove poznámky ako vtip, v skutočnosti hovoril pravdu o tom, ako si transhumanistickí technokrati predstavujú budúcnosť, v ktorej sa ľudia spoja so strojmi a umelou inteligenciou.

Globalisti dúfajú, že toto umožní dokončiť štátny aparát špionážneho dohľadu nad populáciou a v konečnom dôsledku umožní niekoľkým vyvoleným globalistom na vrchole moci prekonať aj fyzickú smrť.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Niamh Harrisová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja nepotrebujem mozog, ale novú veľkú cicinu – cicina má svoju hlavičku, ktorou rozmýšľa. A často má viac rozumu – lebo prirodzene odmieta to, čo nie je prirodzené. Otvorene – ten entuziazmus sa prejavuje aj ako vzrušenie. Ono to ide cez všetky čakry – až tam dole. Otázka – čo urobí replikovaný plazí mozog bez čakier? Ale to sa nedá pýtať bezcitného psychopata ako je Schwab. Taký ako on sa budú replikovať do umelej inteligencie až z nich U.I. urobí prienik a ich psychopatická individualita jednoduch zanikne.

 2. holistický prístup

  Ďalšie očkovanie JEDMI:

  „Európska komisia (EK) privítala, že ministri zdravotníctva členských štátov EÚ v piatok v Luxemburgu prijali súbor odporúčaní zameraných na boj proti rakovine, ktorej sa dá predchádzať očkovaním. Ide o posilnenie očkovania proti ľudským papilomavírusom (HPV) a vírusu hepatitídy B (HBV), informuje spravodajca TASR.“

  Ešte stále niekto verí vo voľby?!?

  • Miroslav Čižmár

   To budú pichať deťom. Dávali to v rádiu.

  • Rakovina má 3 príčiny vzniku – radiácia, karcinogénne toxíny a psychosomaticky nespracovaný konflikt. Takže vaxinácia proti radiácii. Vaxinácia proti karcinogénom. Vakcinácia proti psychosomaticky nespracovanému konfliktu? Chcete si preventívne zabiť svoje dievčatá?!

   Očkovanie na HPV vírus.
   https://odysee.com/@2p%C3%B3lypolitiky:e/o%C4%8Dkovanie-na-hpv-v%C3%ADrus.:2

   OBETE OCKOVANIA / Obetné panny – očkovanie proti HPV (Sk titulky)
   https://odysee.com/@dannykollar:d/obeteockovania:2

   Astroturfing – přednáška z roku 2015 vysvětluje všechny dnešní procesy 10 min video
   https://odysee.com/@Justiceforall:b/Astroturfing,_p%C5%99edn%C3%A1%C5%A1ka_z_roku_2015_vysv%C4%9Btluje_v%C5%A1echny_dne%C5%A1n%C3%AD_procesy:6
   ——————–
   Treba do toho stále búšiť! Keď si vypočujete toho kovid zmrda Visolajského – to je našlaktrafenie. Za chvíľu bude v Infovojne ako doma! Vojna na Ukrajine sa chýli ku koncu – tak treba reštartnúť vtáčiu chrípku!

   Žid Hitchcock vymyslel holyúdsky horor! A viete, že ľudia sa radi boja? No tak nekúp to! Stále permanentný strach – aj ako zábava! To sú tie halloveeny, Mikuláš a čert! Preventívne po papuli!

  • Mám IQ na 60 neverím hp

   • holistický prístup

    Isteže Tvoje iQ dosahuje maximálne 60 – mnohí sme to zistli už dávno.

    • To si holisticky prehnal ja nemám IQ ani na 39,50 som uplne retardovana…

     • holistický prístup

      Ak Ti to niekto naplno povedal – dal písomne, tak Ťa zrejme chcel potešiť nízkym číslom (ako v škole – čím nižšie číslo, tým lepšie) – Tvoje je približne tých 60-66.

     • Boža – na IQ treba prevodovku! U teba oceňujem zmysel pre humor! Raz mi do baráku vnikli malé žabky /pod prahom/ – a to som si myslel, že mi drbe z chlastu. Volá sa to driemavka zemná – ropuška, ktorá sa množí v rokoch s vysokými zrážkami – to bolo v roku 2010. Detičky si zakladá v slize v podzemí. Vydávajú krásny zvuk. Tohto roku som sa rozhodol, že ich podporím nejakým bazénikom – jazierkom. Niekto ich zaraďuje medzi ropuchy – ja by som povedal podľa zvuku – medzi kuňky /lesné ropuchy/. Vyliezajú raz za niekoľko rokov. Mám ich pod domom. Dokonalé bytosti – nikto nepotrebuje skúmať ich IQ!

      O čom točím? Na to nepotrebuješ IQ. O čom je IQ, keď nemáš cit! Každý psychopat má IQ! Ja viem, že ťa občas zje.em, ale mne sa páči, ako odolávaš! Boh ťa ochraňuj!

 3. A vrzající pant naolejuje jak julii. 🙂

 4. + Ruské válečné lodě a jaderná ponorka, které jsou nyní na Kubě, by mohly zničit celou emériku dříve, než by je ussácké “prostředky v oblasti” dokázaly vůbec zastavit.. (Vojenský pakt Ruska a KLDR – Vladimir Putin a Kim Čong Un podepsali včera pakt o vzájemné obraně, pokud kterákoliv z obou zemí bude napadena třetí stranou). A že by je konečně čekala “válka u jejich dveří” za ten bordel, co natropili? Vše je možné.

  + !Mimochodem, spojené státy a následujících 12 zemí podepsalo dohodu, která v praxi zničí zemědělství na celém světě a přinese celosvětový hladomor a hladovění:

  Argentina
  Austrálie
  Brazílie
  Burkina Faso
  Chile
  !!Česká republika!!
  Ekvádor
  Německo
  Panama
  Peru
  Španělsko
  Uruguay

  = Slovensko nepodepsalo ..

  “Společný závazek mezinárodního společenství zmírnit emise metanu ze zemědělství jako prostředek k dosažení cílů” “Potravinové systémy jsou zodpovědné za 60 procent emisí metanu”

  viz: https://www.globalresearch.ca/13-nations-sign-agreement-engineer-global-famine/5860390

  = Z této formulace lze usuzovat, že mezi uvažované postupy patří nahrazení velké části stavů hovězího a mléčného dobytka, vepřového a kuřecího masa, na které obyvatelstvo spoléhá při získávání bílkovin, larvami hmyzu, moučnými červy, cvrčky atd. Takže, “OSN, Světové ekonomické fórum a další nevládní organizace již léta propagují bezmasou stravu a konzumaci hmyzích bílkovin a miliardáři investují do obrovských továren na hmyz, které se staví ve státě Illinois, v Kanadě a v Nizozemsku, kde se mouční červi, cvrčci a další brouci zpracovávají jako přísady do potravin, často bez jasného označení, které by lidi informovalo, co přesně jedí.” !!

  • Kdybys jsem dal odkazy tak by jsi nemusel cintat svoje výsekové moudra škrobený nažehlený puku. Zas se ošklíbej nafintěný troubo.

   • Marek Košice

    Z Aeronetu si sem prišiel, na Aeronet sa vráť, ty trtko. Na riadenej „alternatíve“ (Aeronet) ti je najlepšie…

    • MzK – si mimo, nerozumieš dislekcii.

    • AE je o manipulácii – je o tom jak dostať každého, kto chce byť na ceste hľadania nezávislým a vymotať sa z vlastných omylov a nájsť Svetlo. AE je o tom ako takého človeka dostať bez rebríka na povalu – jak v ňom šikovne uchopiť všetko čo v ňom zostalo ešte ľudské a ponížit to pred ním samým – zhnusiť mu seba samého – teda cez jeho rozum ulmiť pohyb jeho ducha, ktorý nechce byť nijak otrocky viazaný na hmotné dianie.
     Diskusia (aj články) na AE je síce nasiaknutá nevyberaným huškaním AE proti Židom ale je tam zároveň možné tušiť, že AE o Židov či Židovstvo vôbec nejde. Ide tam za zasterkou boja proti Židovstvu vyextrahovať z ľudí možnosť sa riadit citom, ktorý je jediný objektívny a spravodlivý za každých okolností. Tak jak mimovládky vyrábajú nenávisť tak aj na Alternatívne sa takto vyrábajú ľudia, ktorí sú v skutočnosti mimo seba – teda duchom mŕtvi ľudia, ktorí v takom stave nikdy nič dobrého a hlavne účinného v záujme ľudskosti nevykonajú.. a maximálne budú kričať „bite Židov“.
     Diskusia na AE je napriek tomu ešte cítiť slobodným, takým naivným pohybom a hľadaním a je v nej pár zdatných šmejdov, ktorí tam namiesto zdravého ľudského úsudku a odstupu od ostatných ukazujú len svoje ego..(- a pritom kto vie aký je ich osobný život a vzťahy z inými?).
     Rád čítam nezávislé úvahy a v komentároch na AE – rád čítam to množstvo komentárov.
     Čo sa týka „coola“ tak je pre mňa ďaleko jednoduchšie pochopiť jeho príspevky než väčšinu ostatných, je v nich jednoduchosť a priamosť a určitý nadhľad, ktorý kdekoho vytáča pretože je pre prešpekulovanú myseľ neviditeľný, nezaškatulkovatený a inteligentnými záškodníkmi neuchopitelný – jediné na čo sa zmôžu sú urážky a hnev. Mne sa komentáre od „cool“ okamžite konvertujú na ľahko pochopiteľné obrazy.
     Inak je sranda ešte v tom, že ak by „cool“ chcel ukryť v jeho komentári zlý, nečistý a vypočítaný zámer tak by nedokázal zo slov vytvoriť obraz, ktorý by iného mohol uviesť do omylu, že mu ide len o dobro. V odbornej a vedeckej reči to ide – rafinovane skryť zlý zámer ide pretože sa z nej hneď nejde dopátrať komu o čo ide a platí, že prefíkaný intelekt prekabáti len ešte prefíkanejší – a to na Zem nepatrí – to nieje o prežívaní a chápaní ale o tom kto vybabre s druhým.

     • Marek Kosice

      Spomen na diskusii na Aeronete ze atentat na Fica je FAKE, a komentar ti vymazu. Takze asi tak…. 🙂

     • Marek Kosice

      *v diskusii

  • Jedna vec sú metánové emisie – druhá vec sú tzv. obnovy prírodných rezervácií s obmedzením hospodárenia na týchto územiach! Takže nezaseješ, nepokosíš, nespasieš! Lebo medveď. Veď už len samotné obmedzenie vstupu do lesa ťa obmedzuje na zdrojoch – plody, huby, drevo! Zážitky! A to nerozoberám Schumanovu frekvenciu! Lebo medveď! Odmalička od 3-4 rokov som vyrastal a lietal v lese! Les je moja sloboda! To boli kilometre od domu a nikto sa o mňa nebál! Teraz ako dospelák sa musím báť sám o seba? Lebo medveď! To je zviera, s ktorým sa nemôžeš merať! Aj v cirkuse považované za najnebezpečnejšie, pretože má nečitateľnú mimiku – nevieš, čo sa mu odohráva v gebuli. To s vlkom sa skôr dohodnem, ale s medveďom nie. Je to tu vrcholový predátor.

 5. Odporúčam článok – ako prebieha krádež celej generácie!
  Ukrajinské děti už věří, že Hitler byl osvoboditel, a připravují se na boj proti Rusku
  POINTA:
  „Ukrajina nedosáhla úspěchu na frontě, ale dosáhla “úspěchu” v převýchově svého obyvatelstva, kde se stalo normou ponižovat vlastní občany, neptat se jich na názor, držet je ve strachu s ochromenou vůlí, omezovat jejich práva jako otroků beze slov, kterým lze vtlouct do hlavy cokoli. A dokonce i to, že Hitler byl “osvoboditel”. A nejsmutnější je, že tomu Ukrajinci věří.“
  https://cz24.news/ukrajinske-deti-uz-veri-ze-hitler-byl-osvoboditel-a-pripravuji-se-na-boj-proti-rusku/

  • Vždyť ty nácky vítali.I když po tom umělém hladomoru ,kterému velmi napomáhal soudruh Jakir není divu. A s veřejným lynčováním židů rodilí Ukrajinci náckům taky dost ochotně pomáhali.
   Je to smutné ale názorně předvedené jak se dějiny falšují.A pak má člověk věřit učebnicím.Bohužel hodně věcí bylo úplně jinak.

  • Tady se děti taky ani doma nepochlubí co do nich nalili za splašky, mají směrnice.

   • V stredu mi opichaný kamarát v krčme hovoril, že sa chystá na darovanie krvi v piatok – a že vo štvrtok nepije. Takže berú aj od opichaných. Desí ma to – že niektorí, ako kamarát, to robia z altruizmu, ale je tu banda, ktorá to zneužíva.

    • Fakt, že berú krv od opichaných, potvrdzuje, že ide o dávno pripravovanú zbraň na týrajúce vykynoženie ľudstva.
     Vieme aspoň približne zistiť, po akom čase sa čerstvá darcovská transfúzna krv od trojnásobného darcu-opichanca začne v cievach príjemcu zrážať?

     • Aj zdravotné sestry na úseku darcov krvi sa museli povinne dať očkovať, doktori sa nedali. Neočkovaný, ktorý dostane očkovanú krv môže zomrieť na následky tejto krvi omnoho skôr ako darca nakazenej krvi, lebo zdravotné komplikácie.

 6. Čo za debil a uboziak ten insekt z WEF… plytky narcisiansky, zakomplexovany chudacik… ach jo! Nuz a ti, ktori veria a bazia po jeho primitivnych zaslubeniach ci sluboch uzasnej karieri… a plnia jeho uchylne sny, extra!
  Pravda je vsak taka, ze raz zomrieme vsetci a zivot na tomto docasnom svete je nicim v porovnani s tym, co pride… a ti ktorym to stale nedoplo padnu po smrti velmi tvrdo a mnohi z nich uz NIKDY nevstanu!

  • Marek Košice

   Spamätaj sa, Oľga… TEBE LEN VYHOVUJE „ROZPRÁVKA“, ŽE PO SMRTI ĽUDSKÉ MEGASVINE PôJDU DO PEKLA………Vyhovuje ti to preto, pretože KEĎ TU NA ZEMI NEVIDÍŠ ŽIADNU SPRAVODLIVOSŤ (ak, tak len v množstve „špiny za nechtom“), TAK CHCEŠ V-E-R-I-Ť, ŽE SPRAVODLIVOSŤ PRÍDE ASPOŇ PO SMRTI TELA…….Ale NIČ TAKÉ NEPRÍDE…….Pretože PO SMRTI TELA OSTANE LEN ČISTUČKÁ DUŠA, KTORÁ ZA NIČ NEMôŽE, DUŠA PLNÁ LÁSKY, ZBAVENÁ DEŠTRUKTÍVNEHO PROGRAMU……….Čo by bol Boh za KKTA, keby nepotrestal ľudskú megasviňu za jej života, ale miesto nej by potrestal ČISTÚ DUŠU (dočasne) ZBAVENÚ TELA, OSLOBODENÚ OD SATANSKÉHO PôSOBENIA (to funguje len NA ZEMI)???
   To vám fakt treba prestať skratovať sexuálnu & duchovnú energiu, ABY STE POCHOPILI TIETO PROSTÉ FAKTY, ĽUDIA???

   • Mareček, vezmi – prosím, láskavo NA VEDOMIE, že:

    1/ Ak nie si schopný nájsť – POKOJ V DUŠI – (zatiaľ) tu na Zemi (a to Ty nie si – v zmysle Tvojej životnej apatie a duchovnej nespokojnosti..), tak si až príliš NAIVNÝ a nadmieru INFANTILNÝ, ak si myslíš, že po Smrti, sa ocitneš – len tak – ZADARMO – v Nirváne, v Raji (nazvi si to, ako chceš). OMYL!!

    2/ A – žiaľ, veľmi Ti k tomu nepomôže ani tá Tvoja pozemská – „sexuálna bez-orgazmovosť“..

    P.S. A TENTO PROSTÝ FAKT – Mareček, NIE SI SCHOPNÝ POCHOPIŤ??? ZAMYSLI SA NAD TÝM !! (vyjadrujem sa v t.č. štýlom – Tebe podobným).

    Ďakujem za Tvoje pochopenie!

    • Ajša, myslíš, že niekto na Zemi naozaj verí v to, že po jeho fyzickej smrti jeho existencia úplne končí? To, že sa tým mnohí ľudia nezaoberajú do konca svojich pozemských dní ešte neznamená, že naozaj majú také nelogické presvedčenie. Takže jedna vec je to čo vyhlasujú a druhá ako je to s nimi naozaj je – aké majú presvedčenie. Z toho vyplýva, že mnohé ich vyhlásenia môžu byť len prijatými bludmi, ktoré takto lacno – zadarmo kúpili – prijali. Takže síce niečo vyhlasujú ale je im jedno či s tým vnútorne súhlasia alebo nie a ani to neriešia . A to je také sebaklamanie lebo sú príliš leniví sa tým pred sebou samými zaoberať. (takto ľahko prijaté a v sebe nespracované názory niesú len o tom či ich život končí fyzickou smrťou) .
     Ja som už nejedného človeka dotlačil k tomu aby po chvíli porozmýšľal (nad tým keď mi na otázku čo s ním bude ďalej keď zomrie odpovedal, že smrťou je všetkému koniec) aby sa začal sa na pár sekúnd tou otázkou zaoberať.
     A ukázalo sa, že keď sa tým začal zaoberať tak väčšinou nevedel čo má povedať ale už mu tá jeho automatická prijatá téza ktorú prijal nejak ľahko neliezla z úst ako predtým.
     Jednoducho sa tým ľudia vôbec alebo VÁŽNE nezaoberajú a považujú to za niečo druhoradé. A MzK sa tým si síce zaoberá ale nie vážne lebo o tom nechce / nevie premýšľať s vážnosťou akou tieto záležitosti zasluhujú.
     Sumasumárum je to jak s tým pštrosom a pieskom. Potom je ešte kategória chytrákov, ktorí síce vedia, že smrťou ich existencia nekončí ale majú presvedčenie z rozumu, že aj tam v záhrobí budú mať možnosť používať znalosti a intelekt získané na Zemi – je to však omyl pretože také „bohatstvo“ zostáva s hrubým telom na Zemi a podlieha rozkladu keďže ide len o prejav hmoty. Intelekt / rozum je len prejavom hmoty a nie vedomia..
     V záhrobí sú potom často ako bezbranné zraniteľné opustené bábätká, ako niekto kto sa musí učiť všetko odznova – to je dôsledok ich čisto hmotného života na Zemi keďže lipli len na tele alebo na rozume /intelekte.

     • Achnaton, vďaka za Tvoje slová. Obsahovo i duchovne – výstižnejšie, by to napísal málo-kto..

      1/ Len, škoda je tá, že pre „niekoho“, akoby hrach na stenu si hádzal.. A taká tá „ortodoxná“ a „bublinová“ neprístupnosť novým veciam, že chcem to poznať, dozvedieť sa niečo viac a posúvať sa ďalej v tomto krátkom Živote, je niekedy až – „dych-berúca“.

      2/ Myslím, že taký ten nekritický „entuziazmus“ a tešenie sa na posmrtný duchovný život s tým, že tento pozemský – môžem „odflákať“ a nič sa nedeje, a „hore“ si moja Duša bude už len užívať, vychádza zrejme u neho (u Marečka) z kníh od Reymonda Moodyho – Život po živote, kde vypovedali ľudia, preživší klinickú smrť. Ovšem čitatelia nevedeli, nepoznali, o akých ľudí (kvalitu duší a duchov) sa jednalo, niekto cítil eufóriu, šťastie, radosť, už sa nechcel vrátiť na Zem, pričom duchovné bytosti ho usmernili v tom „duchu“, že ešte koniec jeho „pozemskej misie“ – neskončil a je potrebné ešte určité konštruktívne veci „dolu“ – dotiahnúť, aby tá Jeho životná „kniha“ – mala aj Záver a vyvrcholenie „deja“.

      A boli tiež ľudia, ktorí si nepamätali z „toho“ nič.

      3/ Ja osobne SOM presvedčená, že kvalita môjho posmrtného Života – bude priamo-úmerná mojim činom a skutkom (pozitívnym, ale i tým negatívnym) a v Zmysle daného Prežitého tu – „Dole“ – sa bude môj posmrtný Život odvíjať tam – „Hore“.

      A ja – pocitovo – nemám strach z daného „Presunu“, lebo viem, že život tu, je len zlomok Večnosti a snažím sa na sebe – duchovne – pracovať už zopár desať-ročí..
      A určite som stotožnená s tým, že:
      Čo si tu (Dolu) zasejem, tak to si (Hore) pekne sama – zožnem.

      P.S: V tomto momente – nechcem riešiť „otázku“ Súdneho dňa, lebo to už by bolo zas na dlhšie..

      Tak – len toľko z mojej strany.. Vďaka!

   • Marek Kosice

    Ajsa, Achnaton : Vasa „ako-taka chut zit“ (chut takej „intenzity“ mame takmer vsetci, akurat sa lisia DOVODY jej existencie) je zalozena NA VIERE V SPRAVODLIVOST BOHA STVORITELA. Preto sa tejto detinskej viery NEVZDATE. VAS NEZAUJIMA PRAVDA, POKIAL JE KRUTA. RADSEJ SA AKO OVCE PRIDATE K STAMILIONOM TYCH, KTORI SA NECHAJU UNASAT ILUZIAMI O SPRAVODLIVOSTI STVORITELA A O POTRESTANI VELMI ZLYCH LUDI BOHOM PO SMRTI ICH TELA…. Prepacte, ale ste RETARDOVANI.

    S takto zmagorenymi ludmi sa neda diskutovat o tychto veciach… VASA ZBABELOST JE DOVODOM TOHO, ZE ODMIETATE REALITU, PRETOZE JE KRUTA. Mozete sk do zivota pritiahnut velmi pekne veci ak poznate a PRAKRIZUJETE techniky ktore to umoznia, ALE TO MOZU AJ LUDSKE HYENY, KTORE POZABIJALI TISICE CI MILIONY LUDI….Takze Boh umozni ludskym hyenam benefitovat z roznych technik prinasajucich pekny, radostny zivot (AK ich budu pouzivat) pocas toho ako budu okliestovat ludske prava, nastolovat diktaturu, atd….A ZACNE ICH TRESTAT AZ PO SMRTI TELA, KED PO NICH OSTANE LEN CISTA DUSA, KTORA JE OSLOBODENA (pretoze je mimo Zem a mimo telo) OD ZLOBY A EGA….????….. NAKOLKO RETARDOVANI MUSIA BYT LUDIA KED SI TOTO MYSLIA?

    ALEBO KARMA Z MINULEHO ZIVOTA???
    Aby bola splatena zla karma z minuleho zivota MIMO NEHODU SPOSOBENU VLASTNYM PRICINENIM (pad z utesu, havaria vozodla z nepozornosti, atd), tak ZLO UZ LEN Z PRINCILU NIKDY NEMOZE VYMIZNUT, pretoze je nutne, aby karmu cloveka „splatil“ iny clovek, KTORY MUSI BYT ZLY, aby bol schopny okradnut, pripravit o byvanie, slobodu, dobit, ZABIT, CI UTYRAT…..

    ALE STE TAKI FARIZEJI, ZE NA JEDNEJ STRANE SA BIJETE DO PRS ZA TO ZE „KARMA ZA MINULE ZIVOTY EXISTUJE“, NO NA DRUHEJ STRANE TU VYBLAKAVATE NA „ELITY“ A POLITICKE SYSTEMY, ATD, „AMO SA NA NICH VARI VODA“……AKO KEBY TOTO DIANIE VO SVETE NAISTO NEBOL VYSLEDOK NASEJ KARMY (AKO LUDSTVA) Z MINULYCH ZIVOTOV….

    1. NADAVATE NA ELITY, KYPITE NA NE ZLC…..PRECO/NACO sa tym spinite, ked polka z vas verite v boziu spravoslovost „krestanskeho boha“ a v to, ze budu potrestane po smrti tela?

    2. NADAVATE NA ELITY, KYPITE NA NE ZLC…..PRECO/NACO, ked VERITE V KARMU ZA MI ULE ZIVOTY a to co sa lidstvu deje MOZE BYT V TOM PRIPADE LEN REAKCIOU (ODPOVEDOU) NA MINULE ZIVOTY A NIE AKCIOU VYKONANOU NA NEVINNYCH???

    STE RETARDOVANI, PRAVDA VAS NEZAUJIMA…… JEDINE COHO STE SCHOPNI „VRAMCI DUCHOVNA“ JE SLEPO VERIT V ROZPRAVKY V KTORE VERIA STAMILIONY (lebo to umoznuje lahsi zivot – A SRAT NA TO, ze to nema nic spolocne s pravdou, ale je to len iluzia) A NEPOUZIVAT NADAVKY.

    PRETO nepatrim do ziadneho spolocenstva, skupiny ludi, atd….kde sa ludia zaoberaju zmyslom zivota, duchovnom, pravdou, atd…..VSADE VIDIM TU LUDSKU „MALOST“, ZBABELOST PRIJAT TO, ZE SVET (ZEM, TELO…dusu do toho nezaratavam) STVORIL SATAN….a preto zivot spravil ZAVISLYM na otroceni na tele, co vytvara VSETKY, UPLNE VSETKY problemy zivota. Nebyt tela (a teda keby bola len dusa, BEZ TELA), NIE JE POTREBA JEST, BYVAT, SPAT, CVICIT, MNOZIT SA A OTROCITNA DETI, SETRIT IM……NEBYT TELA, NIE SU TELESNE TUZBY….

    FYZICKE TUZBY SU OD SATANA = TELO JE OD SATANA.
    AKO ODMENU ZA TO ZE DOKAZEME PREZIT DESATROCIA V TELE DOATANEME „DARCEK“ – STARNUTIE SO VSETKYMI NEDUHMI KTORE TO PRINASA…
    FAKT ste tak IDIOTNI, ze vam to pripada ako VYTVOR DOBROTIVEHO BOHA???

    Bohuzial…..STE. Ostava mi jedine – polutovat vas a priat vam, aby ste sa spamätali…

    • MzK, retardovaní niesme a to ani ty.
     To čím sa zaoberáš a čo z toho získaš je vec druhá.
     Ty máš ten celistvý pohľad na Stvorenie – tú „rubikovu“ kocku neustále rozhádzanú – nech s ňou robíš čokolvek tak ani jedna strana nieje v jednej farbe a ani sa k tomu neblížiš. Ale aj keď niekto zloží jednu stranu – jednu „farbu“ – má isté presvedčenie, ktoré mu dáva v Živote stabilitu tak aj to je nanič / je to sebaklam, že v živote niečoho dosiahol a pochopil o čom je dôvod jeho existencie – jednoducho príde iná doba a je v háji. Ty MzK nie si taký tupec aby si sa uspokojil len z jednou farbou – stranou tej „kocky“ ale z nejakého dôvodu nedokážeš ju začať „skladať“ s vážnym chcením ju celú zložiť. Akoby si sa tomu vyhýbal. A keďže tá kocka predstavuje u človeka schopnosť správneho zatriedenia všetkého čím sa zaoberáme a stretneme tak v tvojom prípade ti z toho skoro nič nedáva zmysel – nevieš kam to patrí.
     Často píšeš o Satanovi ale popisuješ jeho pôsobenie ako nejaký cirkevný demagog – v podstate všetko čo o ňom píšeš nepresahujú rámec cirkevných budov. Ktorý cirkevný hodnostár ti povie, že Satan je v skutočnosti Archanjel, a je tisíckrát dokonalejší ako najdokonalejší ľudský duch? Ktorí z nich ti opíše – priblíži jeho pôsobenie v duchovnom svete? Ktorý cirkevník ti vyjavví skutočný obraz pádu Archanjela Lucifera, ktorého mnohí nazývajú Satan? Myslim, že asi žiadny. Preto ak nepoznáš Pravdu o Luciferovi tak si odkázaný na to čo prinášajú druhí a to v takom prípade neznalosti Života vo Stvorení je istota, že prijmeš rôzne bludy a to nielen o Luciferovi.

     • Až na tie úplne zbytočné ivektívy a pár detailov je mladý pán z Košíc tak isto na ceste poznania. Sám sebe ale vlastným postojom znemožňuje ísť ďalej, ale aj to má svoj význam.

      S tou Rubikovov kockovu ste to pekne vystihol. Keď som ju nevedel poskladať, tak som ju s nevôľov odložil. A aj iné hlavolamy. Ale keď som bol trpezlivý a skutočne som sa tomu začal tomu venovať a rozmýšľať …tak voalá…

     • To sú také naivné a robotické/mŕtve blbosti nevedomej a hlavne nevnímajúcej/necítiacej robotickej entity že až. MK sa dá vyčítať všeličo ale vníma a cíti, ergo je živý. Ty si buď mrtvý nadobro alebo slovami w. reicha zaarmorovaný až je to vlastne jedno. Neverím žiadnej múdrosti, ktorá neplače, nevníma a necíti mučenie/utrpenie a bolesť živých entít, ktorou je táto dimenzia presiaknutá. MK ju cíti. Ty zjavne..nie.

    • Mareček,

     1/ A naviac – je v Tebe – taká tá vnútorná arogancia – voči iným ľuďom a to len preto, že si dovolia nezdieľať tie Tvoje „bublinové“ kvázi – pravdy. Takí ľudia sú v Tvojom ponímaní – retardovaní, trtkovia, „inteligenti“, vypatlanci, ťuťmáci, bez zdravého rozumu a my všetci sa tu musíme spamätávať..

     2/ Prečo?! Ukáž mi tu, prosím – jedného komentujúceho, ktorý by sa takto – dehonestačne – správal voči Tvojej osobe? Kto je to?

     3/ Veľmi na Tebe cítiť, že si – skutočne – ako Ty sám hovoríš, vo svojej 35-ťke – „vlk samotár“. Myslím tým, že si mimo sociálnych väzieb, či už pracovných, outdorových, kultúrnych, športových, ale i tých – krčmových..

     4/ Preto, lebo si neviem dosť dobre predstaviť, že by si v takomto arogantnom duchu – „naživo“ – komunikoval s kolegami (vr. tej Tvojej sexuálnej ne-ejakulácie), s kolegyňami, priateľmi, kamarátkami etc..

     5/ Rozumiem tomu, že zas tieto riadky nepochopíš – v dobrom – a čakám od Teba na moju osobu – ďalšie psychiatrické diagnózy. A nechci, prosím, aby som si myslela, že oni – hovoria skôr – o Tebe..

     P.S. Možno – je to Tvoja psychická vnútorná obrana pred ľuďmi – a priori – na nich – ÚTOČIŤ !

     • Najprv sa rozsvecujú určité signálky. Akože okolie.

      Ak nereagujeme a ešte prikládáme do kotla „oheň“, no tak sa rozsvietia iné ďalšie signálky.

      A potom prídu otázky, já, ako je to možné, šak tak dokonale žijem, sa stravujem dokonale, všetko robím najlepšie…

      Výučbový program je vymyslený perfektne aj s pravidlami platiacimi pre každého jedného z nás.

      Už sa dá ten český film „Tajemstvý života a vesmíru“ vidieť aj na nete.

     • Oprava : Tajemství a smysl života

     • Ajša

      Celkom zaujímavé za zhliadnutie, rozhovor s autorom toho filmu Tajemství a smysl života.

      A len dodám, že nepotrebujete žiadne skratky (ajuhaska a iné) na to, čo tam páni popisujú.

     • Celkom zaujímavé za zhliadnutie, rozhovor s autorom toho filmu Tajemství a smysl života.

      A len dodám, že nepotrebujete žiadne skratky, na to, čo tam páni popisujú a zabudol som link

      https://www.youtube.com/watch?v=hqktFGgoRD0

     • ku komentu:
      seneca – 22/06/2024 at 14:43

      seneca,
      mám v t.č. pustený Tvoj odkaz na rozhovor P. Vachlera.

      P.S.: Máš prosím link i na celý film? Mne na YT vyskakujú len krátko-minutážové šoty z daného filmu.

      19:15 min. „Vďaka za to, že si ma vypočul“,

      hovorí šaman Pako a všetci ostali „čumieť“, že prečo im ten šaman ďakuje. Hovoril o vzájomnej – neustálej pro-západnej konfrontácii v rámci rozprávania – „príbehu“. Zaujímavé!

     • ku komentu:
      ajša – 22/06/2024 at 19:49

      Ešte mám vôľu, čo sa týka doporučenia od senecu na film: „Tajemství a smysl života“ v réžii Petra Vachlera – doplniť nasledovné:

      Ja som včera v noci zo seba spravila „netového detektíva“, aby som na niektorom z webov „vyňúrala“ tento český duchovný film z r. 2023.

      Asi po pol hodine sa mi predsa len podarilo nájsť jeden zdroj, v ktorom som sa nemusela registrovať a ani platiť nejaké finančné čiastky.

      Síce – bolo nutné sa tam v niektorých etapách – preklikávať, ale nakoniec cca 2 ½ hod. film, som si v noci v Spokojnosti a hlavne – v plnom duchovnom Porozumení – dopozerala.

      Odkaz:
      https://www.filmuj.tv/tajomstvo-a-zmysel-zivota/

      P.S.: Doporučujem skutočne iba tým, ktorí majú reálny vnútorný záujem dozvedieť sa viac o duchovnom „kolobehu“ života ľudí, vr. ich duší a takto – pomerne ľahko explikovaným filmovým spôsobom – pochopiť Zmysel Života.

      Ďakujem za pochopenie!

     • Vynikajúco – úprimné zhrozenie z tejto nizkovibracnej a prevrátenej, zrkadlovej dimenzie je a odjakživa bolo prvým znakom živého, Hľadaj, pýtaj sa a choď za pravdou nekompromisne ďalej. Tými čo už “našli” sa nenechaj zdržiavať na ceste, nestrácajú čas ich “naprávaním” a vysvetľovaním, nevybíjali svoj volt poznania, slobody a sily v debatách. Využívajú ho na cestu za slobodou! Slove et coagula – choď sám, vyčerpaj, precíť a prevedom/transcenduj terajší stav.. sú ďalšie stupne.

    • Israismael

     MzK …Ako by mohla žiť duša ,duch napr tu na zemi bez tela ? Duch ,duša je ina materia,jemnohmotny a duchovný, nuž a Zem je hrubá hmota
     na ktorej môže pôsobiť podľa božích Zákonov iba viditeľné hmotný materiál ,a tým aj telo ..Práve kvôli týmto podmienkam ako som opísal musí mať duch pozemské telo lebo by inak nevedel prejaviť ..Bez pozemského tela by sa neprajavila žiadna ľudská duša aleže absolútne nie a nemohol by si sa dostať bez pozemského tela na pozemsku plán a i ty ani nik ! Mimochodom MzK ,dával si si otázku ,že prečo máme tela od satana ,že nebyť tela ,že by bolo iné byť dušou či duchom,akoze mylstl si asi príjemné a pod .. Vieš čo ty teraz robíš ? Spochybnujes Boha ,Zákony Boha .Spochybnujes lebo ich nepoznáš ale zahrávas sa tým zbytočne so satanom,na jeho radosť , a naozaj tým spochybnujes Boha …Však keby sme boli všetci ľudia uspôsobeni ostať v duchovne , tak tam ostaneme od začiatku ako nás Boh vytvoril, a tak by sme nemuseli dávno pred miliónmi rokmi na túto zem za vývojom.. V duchovne sme sa vytvorili totiž ako ludské nevedome iskry na poslednom najspodnejšom okraji duchovnej sféry, s túžbou po živote a s túžbou po SEBAUVEDOMENI a tento proces v duchovne otvára cestu do života za poznaním ,ale nie smerom HORE do vysokých estetických sfér do čistého duchovna ,kde sú čistí vyvinutí ľudskí duchovia ,ktorí nikdy neboli a ani nemusia na zem , ale podľa zákona sme museli smerom DOLE na pole ,,neorané“ sem na Zem do hmotnosti ..To je Boží Zákon a ty ako živá iskra niekedy dávno vytvorená ako aj každý jeden z nás v súčastnosti pozemstanov si sa pýtal do života.. Aj ty dnes prechádzas vývojom ale si nedospel ešte k Pravde ..
     Ty stále nechápeš ten život tu na tejto Zemi, a keď ti niekto podobný ako ja povie Pravdu ,že niekto od teba viac dospel k pravde , tak sa ťa to dotkne …a nechápeš
     ani príčinu prečo bola vytvorená hrubohmotna Zem pred 4,2 miliardami rokmi ,že to je POLE pre vývin a vývoj ľudských duchov (pretože hore v duchovnej oblasti , na poslednom okraji duchovna sme vznikli ,ale už som to opisoval ako sme vznikli,prečo musíme za vývojom ,nejdem to už ďalej rozvijat ) .. Nechápeš ,ze to nie je ľuďom utkane pozemské satanom ako trest , ale že je to zákon na Zemi ,pre prejavenie sa tak ako to určil Boh , a že je to tiež zákon tejto zeme ,prírodný aj duchovný zároveň ,že si telo pýta vodu ,jedlo ,sex a to semeno muža na tvorbu nových tiel pre inkarmaciu ducha a pod.,

   • Na tvoje plytke ulety uz davno nereagujem a ani ich necitam, pridana hodnota NULA! Takze nemusis reagovat na moje komentare, tvoj nazor mi je uz davno lahostajny a nezaujima ma. Je mi ta skor luto – dobrom. To je vse.

    • Marek Košice

     Pridaná hodnota NULA, pretože nie som ovca, ktorá velebí kresťanského Boha a Bibliu ako to robia stámilióny oviec, že? … „Inteligentka“ Oľga je presvedčená, že stámilióny (alebo aspoň jeden „stomilión“) oviec POZNÁ ČISTÚ PRAVDU, JEJ „VRCHOL“….Ty kokso, to už väčší optimizmus skrížený s totálnou naivitou snáď ani neexistuje….. Vždy len MALIČKÝ ZLOMOK PERCENTA ľudí dôjde ku PRAVDE. DOBRE, KĽUDNE MA POVAŽUJ ZA TOHO, KTO K NEJ NEDOŠIEL……….Ale uvedom si, že maličký zlomok percenta NIE SÚ VŠETCI TÍ, ktorí vyznávajú Bibliu….Tých sú totiž ŤAŽKÉ MILIÓNY, stomilión, či možno aj stámilióny (200 miliónov sú už „stámilióny“… 2x stomilión)…Teba sa drží STÁDOVÁ PSYCHOLÓGIA….V zmysel „také obrovské množstvo veriacich kresťanov SA PROSTE NEMôŽE MÝLIŤ“….. Aha….Zaujímavá „logika“ vyplývajúca zo všetkého, LEN NIE ZDRAVÉHO ROZUMU, Oľga.

     • Tak aj po smrti dopadnes, ale vtedy ked sa ti pravda ujavni uz bude neskoro na vsetko, pysny narcis!

 7. O sexualizácií detí na internete
  https://www.kla.tv/26673

 8. Pochybujem, že Šváb niekedy vážne rozmýšľal o tom čo trepe. Jemu sa to len páči – tie obludnosťi – on je jak môj bývalý šéf vo firme kde som pár rokov pracoval – vedel by hodiny hovoriť o presnom CNC opracovávaní kovov ale ak by bol u CNC tak by ho nevedel ani spustiť.
  Naviac zakladať si na mozgu v tom ohľade ako nám to všade roky elitári ukazujú je úplná hlúposť. Človek keď zomrie tak ho do tela (vrátane do mozgu) nikto nevráti. Ak by aj vedci dokázali udržať ľudské telo umelo po smrti človeka pokope tak dušu a ducha človeka do neho nikdy nevrátia – ten už v tom čase môže byť narodený v inom tele.

  Inak nemyslím, si, že elitárom ide o znovuoživenie po zmrazení a nesmrteľnosť, myslím, že takí blbí niesu, aby verili, že to raz pôjde – že práve mozog je tým, čo v tom hrá zásadnú úlohu .Tam bude za tým vynášaním mozgu do nebies niečo iné.

  • Achnaton, ja mozog vnímam ako náš softvér, ktorého originál každého jedného z nás (vrátane tých, ktorí už nežijú) je v rukách Stvoriteľa Otca.
   K doslovnému „zmŕtvych-vstaniu“ nemôže dôjsť, lebo pôvodné ľudské telá sú biologicky rozložené, zmiešané so zemou alebo s vodou na dne morí a oceánov, spálené na popol a pod. Telesný hardvér ľudstvo dostane nový, neznehodnotený nedokonalosťou, ako to bolo a zatiaľ ešte stále trvá. No u prežijúcich túto dobu konca by mohlo dôjsť k postupnému samouzdravovaniu nášho mysliaceho vybavenia, rovnako ako aj tela, čo by po ozdravení celoživotného prostredia – vzduchu, vody, potravín a pod. nemalo byť nemožné. To je však iba môj uhol pohľadu; skutočnosť sa – dúfam, že už čoskoro – všetci dozvieme.

   • Si zober, že ak by bolo možné zmŕtvychvstanie v tele tak by si musela naraz „ovládať“ desiatky až stovky tiel v ktorých si v minulosti žila. A to platí pre každého.
    Samozrejme, že je to úplná hlúposť – „fyzické“ zmŕtvychvstanie.
    Čo sa týka Súdu tak ten zasiahne úplne všetkých či už na Zemi v telách alebo v zarobí /astrále. Ak majú byť súdení živí aj mŕtvi tak to je o súdení všetkých ľuďoch žijúcich vo všetkých urovniach hmoty (Vesmíru) ktorá sa dostane do fázy rozkladu.

    • Achnaton, ak vychádzame z toho, že Slovensko je zväčša kresťanský národ, ktorému ako zdroj poznania slúži predovšetkým biblia, tak tu uvediem slová Ježiša, ktorý, keď bol na kríži, odpustil aj vrahovi – slovami: „Ameň ti hovorím, dnes budeš so mnou v raji“ (Lukáš 23:43).
     Ako to bude v skutočnosti, myslím, že nemá teraz zmysel o tom polemizovať, lebo dôveryhodnosť starých dokumentov so 100%-nou istotou, žiaľ, my pešiaci zatiaľ posúdiť nevieme… No nejako takto by to bolo asi najjednoduchšie, najľudskejšie aj najláskavejšie, pretože po šťastnom živote túžime pravdepodobne všetci, no bez viny nie je z nás nik.

 9. NWO-reality

  Článek z roku 2010 – Soulcatcher
  V překladu to znamená „chytač duší“, je vývojovým konceptem neurálního čipu, umisťovaného do hlavy za oblast očí. Tento čip zaznamená každou lidskou myšlenku a pocit, podobně jako letový zapisovač u letadla: Etický dosah celého vynálezu je nesmírný. Bylo by například možné na počítači přehrávat události ze života lidí, spolu se zvuky a vůněmi – dokonce i po smrti. Jednotlivé zážitky či celé životy by bylo možno „stáhnout a vložit do mysli jiným osobám, třeba i novorozeňatům. Slovy vedoucího projektu dr. Chrise Wintera: „Znamená to konec smrti.“ Ovšem zneužítí tohoto vynálezu by mohlo znamenat konec soukromí a osobní svobody.

  • Israismael

   Nechcem si ani predstaviť ako by to dopadlo s ľudstvom keby sa vo veľkom začal používať tento neurálny čip(dnes ešte vo väčšom vyvinutý ako pred 15 rokmi keď sa písal ten článok v Soulcatcher)..Ale viem si predstaviť dopad celej tejto akcie,keď by to technokrati dostali do každého človeka na zemi ,pod kožu na ruku alebo na čelo ..

   1. Ľudstvo riadi inteligentná Najvyššia moc ,vesmírna sila ,Boh a nie technokrati ,ktorí sa chcú hrať na Boha a cez ich vyvinutý nuralny čip , by sa pokúsili zachytávať myšlienky a takto časom riadiť človeka cez ich myšlienkový svet a dokonca ovplyvňovať aj inú ľudsku bytosť vkladanim informacii z myšlienkových pochodov iného ľudského mozgu ..Toto je absolútne neprijateľné a prekročenie Božieho kozmického ,vesmírneho ,prírodného Zákona a malo by to za následok zastavenie inkarnacii nás ľudí ako duchov do pozemského prostredia , a KONIEC tohto pozemského vývoja ,pretože by to zasiahlo do plánu Najvyššieho a už by to nemalo zmysel vývoja tu na zemi ..Zem ako vesmírna časť svetov by síce existovala ale už bez človeka .

   2.Takéto zásahy do skenovania ľudského mozgu cez čip a používanie informácií stiahnutých z predného ,prípadne zadného mozgu na riadenie vývoja ľudí sú priamym zásahom do vývoja človeka ,zásahom do Božej činnej sily ,ovplyvňovali by sa tým JEHO Zákony ,ktoré sú od zaciatku STVORENIA vtkane do sveta ,a ktoré prechádzajú ako nervové spojenia celým vesmírom ..
   Je absolútne nemožné urobiť takýto zásah ,pretože tým sa ovplyvní duch ,ktorý jediný je živý,nefalšovaný a jedine on ľudský duch sa má vyvíjať do najvyšších výšok(telo je nepodstatné pre vývin) ..Duch(ON,JA ,TY,ONA) ktorý prichádza na Zem a narodí sa v pozemskom tele z matky kvôli poznaniu a ešte HLAVNE kvôli tomu že nemôže prekročiť prah z hmotnych svetov do duchovných sfér ,kvôli mnohým chybám ,ktoré na ňom visia a ktoré sa dajú vyblokovat a odstrániť väčšinou iba v pozemskom bytí ,narodením ,inkarnaciou do života na Zemi..Nikde inde by to nešlo tak dobre vyblokovat ,na žiadnom kúsku vesmíru ,lebo jedine na Zemi môžu žiť vedľa seba rôznorodi ľudia a tým sa ovplyvňovať a spoznávať svoje chyby a zároveň naprávať ich po spoznani ! ..Nikde inde sa to nedeje tak intenzívne ako na Zemi ,lebo po smrti tela odchádza duch do rovnorodeho astralneho prostredia alebo vyššieho od astralu jemnohmotneho prostredia ,tzv medzi ,,svojich“ a tam vplyvom rovnorodeho prostredia už nejde prebudiť ,vypozorovať všetky chybné vlastnosti pokiaľ človek umrie s mnohými chybami ,ktoré nedokázal odstrániť počas života a ,,vynorí“ sa v novom prostredí (v knihe Posolstva Vo Svetle Pravdy je to opísané ako pôsobí ťiaz na ducha po smrti a ako ho v spánku vytláča tiaž ako korok do prostredia kam patrí po smrti ) ..Pochopte ..Ak človek ako duch ,ktorý je jediné živý a je obalený v telách aby mohol žiť v prostredí v ktorom práve žije(teraz na Zemi) a vyvíja sa do poznania , ale teda ak duch- ako clovek nedokáže odstranit temné nitky ,všetky neduhy ,všetky hriechy (nie tela ale ducha-duse),tak nikdy nevojde domov do tzv RAJA (duchovna oblast) ako vyvinuty slobodný duch/človek !! Nikdy …a furt musí trvalo umierať aby znova mohol opäť žiť ale iba v hmote …Doma v duchovnom svete ,ak raz konečne prekročí prach z hmoty do duchovna už takýto stav ,že večne umiera neexistuje .. Potom je hore v duchovnom svete večný , NAVEKY žijúci ,nepodlieha smrti ,ktorá je len hmotným prejavom..vyvíja v duchovnom svete naďalej na najvyššie možné rozžhavenie poznania a až potom spozná odkiaľ sme pôvodne vyšli ,a odkiaľ sme boli vypudení ešte ako nevedome ľudské iskričky ,aby sme sa opäť vrátili ,,domov“ ako vedomí a zrelí a čistí bez akejkoľvek trosky na duchu! Tu na zemi to človek nedokáže spoznať ,lebo mu to nedovolí rozumové uschopenie ..Až na pár výnimiek ,ktorí to spoznali už tu na Zemi ,že čo je úlohou ľudského ducha .

   3. Znamená to v kontexte toho ,že aj dnes sa pokúšajú technokrati a ,,čerti “ tejto zeme o zásah do vývoja človeka (oni vedia temni že o zásah najmä do živého ducha ) a všetkými možnými technickými prostriedkami sa ,,vynasnazia“ akoze ,,pomôcť“ človeku výdobytkami vedy a pod !! Toto treba maximálne odmietnuť a odsúdiť ,aj keby to na oko vyzeralo že veda a technika a čipy nám môžu pomôcť ..A neobstojí ani fráza že chorému ,nevladnemu by to pomohlo ovládať mozog a funkcie po vložení čipu a pod., Vždy je to umelý zásah a ovplyvní to ducha ,jeho možnosti vyblokovat následky starých pochybení z minulých životov alebo aj tých chýb ktoré sa stali počas tohto života a nijak to nepomôže ani vo vývoji jeho samotného tu na Zemi ,ani potom na onom svete po pozemskej smrti ..

   To čo chce kozmické vedomie ,vesmírna sila ,teda Boh ,to všetko je jeho absolútna vôla a sú to zároveň jeho božie vesmírne a u nás v pozemskom svete prírodné Zákony ,ktoré sa človek musí naučiť a podľa nich žiť a nie žiť podľa vôli samozvaných ľudských bohov….

   • Ak sa všetky tie technologické „výdobytky“ prezentujú ako pomoci ľuďom tak je jasné, že množstvo dnešných ľudí to naozaj prijme – rovnako ako prijali mnohé doteraz.
    Koľkokrát som presviedčal ľudí aby neplatili kartou a ani neboli v „cluboch“ kvôli zľavám – čo je vlastne vydieranie.
    Tiež som v menších podnikoch kde som pracoval sa snažil neutralizovať odmeňovanie pracovníkov na základe toho koľko si kto dokáže od šéfa vydrankať alebo ho k tomu svojou aroganciou a inteligenciou donútiť – aby mu dal toľko a toľko – teda veľa alebo viac než iným. Také niečo v ľuďoch podporuje individualizmus a rozklad vzťahov.
    Lenže ľudia radi skáču na návnadu v ktorej sa skrýva háčik.

  • Objektívne

   Never všetkému čo títo psychopati prezentujú, zatiaľ nikto nevie kde sa nachádza duša, tak isto ako nikto nevie kde sa nachádza Boh. Zaznamenať dušu sa nikomu ešte nepodarilo aby mohol prekonať fyzickú smrť.

   • Israismael

    Ty sám si duša v ľudskom tele .a tvoja duša ,ako aj kazdeho jedného človeka má ešte jadro a to je živý ľudský duch ..ty sám si duch v duši .Ono zludovel len názov že duša,lebo duch sa nepoužíval kvôli tomu že ľudí to strašilo ,keďže dodnes nevedia že to je hlavné jadro a živé jadro človeka .
    Teraz vezmem príklad ,obyčajný neživy ale pre pochopenie : takisto je to napr u kolesa z bicykla ,že na ňom je ráf ako obal kolesa , a v ňom v tom Rafe je ešte duša ..porovnam ti to takto :
    1.vlastne hole koleso bez rafika a duše je obrazne naše ľudské pozemské telo
    2.raf ,teda ten gumený rafik na kolese je to čo obaluje koleso ..Takisto má pozemský človek ( obrazné koleso ) ešte jedno telo jemnohmotne (obrazne rafik),ktoré má každý človek ešte pred narodením. Formuje sa podľa pozemského človeka čo do hutnosti alebo jemnosti ako budúci plášt (telo) a formuje si to človek počas pozemského života tu na zemi ,no aktivuje sa až po pozemskej smrti,hneď v prvej sekunde ako duch vyjde z tela .JE TO VSETKO TAK PODLA BOZSKEHO ZAKONA . To jemnohmotne telo je iného materiálu ,nie je oku viditeľne a je spolu vsunuté do pozemského tela spolu s obrazom astralneho tela podľa ktorého sa zas tvoría hlavné črty človeka v tele matky ,čiže podoba tváre ,stavba tela a to ihneď po vstupe ducha (inkarmacii) PRED narodením počas tehotenstva ,hlavne po 5 mesiaci (ľudský duch podľa Zákona vstupuje do tela matky presne v polovici tehotenstvav 4 a poltom mesiaci a vtedy matka pocituje prvé záchvevy ,čo je signál že tvoriace sa zatiaľ živočíšne telíčko dostáva život = ducha a od tej chvíle naberá telo podobu človeka )…zamyslite sa vy matky pokiaľ máte snímky zo Sona tvoriaceho sa plodu dietata pred 5 mesiacom ,že ako to vyzerá,že nie ako človek ešte …. a potom už po 5- 6 mesiaci a dalej že to už plod nabera ľudskú podobu ..
    3. Duša je teda v kolese,to čo nevidíme lebo je vsadené pod gumeným rafikom …duša je obrazne nás ľudský duch ,ktorý sídli v človeku ..Duch nie je žiadne hopkirk strašidlo ,ale náš živý riadiaci ,,softvér‘ ..Rozum je tiež riadiaca jednotka ale iba v pozemskom aby napomáhal duchu ..Ono je to ale teraz opačne ..Duch je zatlaceny do úzadia ,@avsak má byť hlavnou riadiacou jednotkou človeka .Rozum riadi za ducha a to je tá katastrofa ,ktorá sa teraz prejaví na Zemi ..Hmotné (rozum) riadi duchovné ..Treba prehodiť svetlá ,aby to bolo naopak .Duch má riadiť všetko .Ľudia to však neurobia aby prehodili svetlá ,iba keď príde naozajstná katastrofa ,ale bude už pozde !
    Treba sa to už naučiť ,možnosti je dosť ,ja som to už neraz popisoval ..ľudia však idú podľa svojich naučených starých fráz z kresťanských cirkví a rozum im nedovolí dostať sa ďalej k poznatkom,že život je duch a telo je obal pre život , lebo to považujú za okultnost ,ezoteriku,sektu a neviem čo ešte..

    • Objektívne

     Tým som chcel naznačiť, že dušu nemôžu zaznamenať na čip, alebo do počítača keď nevedia kde ona je/existuje. Astrál je náš myšlienkový konštrukt a pramení z nedostatku uchopenia podstaty existencie. Pokiaľ je mi známo, tak z astrálu ešte nikto nič nedokázal zaznamenať technickými prostriedkami. Vždy je k tomu potrebný človek (médium) s mozgom ako prijímačom. Dostávame sa k tomu, že najlepšie ako sa dá opísať duch je ako „software“. Ako sa zdá, ani ty s tým nemáš problém to takto pomenovať. Keď už hovoríme, že mozog je prijímač a riadi nás software, tak je dosť logické predpokladať, že niekde je vysielač.

     • Israismael

      No áno ducha nebudú záznamemavat ,ale rozumové konstrukty z predného mozgu ano ..ide im o stiahnutie myšlienok,ktoré ale určite zneužijú ( o to im ide),a môžu vkladať aj iné myšlienky ľuďom čím teda narušia plán z Najvyšších miest od Boha ..Ale na druhej strane je myšlienka produktom ducha a jeho chcenia …Všetky myšlienkové pochody prebiehaku od ducha smerom k zadnemu mozgu ,ten vyšle impulz do predného mozgu ten to prehodnotí ,vytvorí obraz a preda to do rozumu na realizáciu myšlienky ….A áno nás duch , každého to živé JA , je akoby živý softvér ,ja to tak pomenúvavam a ešte som nikde nepočul aby to niekto kdekoľvek vnímal podobne ,.dnes si to tak spomenul aj ty, po prvý krát a tým máš určitú predstavu že telo musí mať riadenie a nielen cez rozum ,lebo rozum nevytvori krv ako duch…Duch totiž tvorí krv,životnú tekutinu …Preto sa robia aj interrupcie do 3 mes,resp 4 mes ,lebo ešte nie je v tvoriacom telíčku duch(vtelenie je v polke tehotenstva ako som už spomínal vyššie ) ….preto aj krvy niet veľa ,a keď je ,tak je súčasť ženského tela a zásahu do tela ….
      Ja som to pomenoval že softvér pre pochopenie ľuďom že duch je akoby ,,softvér“ pre pozemské telo , že je to hlavná riadiaca jednotka ..Predný a zadný mozog sú pomocne riadiace jednotky,ktoré vytvárajú rozum … ,Rozum však človek povýšil nad ducha ,nad hlavnú riadiacu jednotku…Je to pričinením temna ,ale aj človeka samotného ,že sa dal zlákať temnom a prenechal ovládanie rozumu nad ducha duchovným temným silám a teraz by veľmi ľahko ponechal túto možnosť aj pozemským temným silám ..

     • Israismael

      Pre poriadok ešte spomeniem, že to čo vojde cez predný mozog a keď je to ovládané temnom v myšlienkach ľudí , tak samozrejme automaticky to ovplyvňuje ducha ,ktorý nemôže spolupracovať s duchovným zadným mozgom a neprijíma ani signály z duchovných sfér ..Preto pôsobí talk myšlienok iba na predný veľký mozog a ten dáva signály do rozumu.. a keďže temno tlačí do myšlienok ,mnoho false práve cez predný mozog ,preto je ľudský softvér duch akoby vyradený pre pochopenie Boha a duchovna. Takto sa vytvára hriech ,neporozumenie a dokonca dedičný hriech lebo už oddávna sa rodia deti s neprimerane veľkým predným mozgom a zadný mozog je už od malička zakrneny pre príjem duchovna

 10. Mozgy Schvabovych komsomolcov sú tak uniformne vymyté, že už dnes máte veľmi silný pocit že vami hovorí nejaká „umelá inteligencia“, bez schopnosti vlastného výberu a uvažovania, preto bude veľmi jednoduché nasimulovať nejakú osobu (s kapacitou usb kľúča 250MB) s prihliadnutím na jeho osobné dáta!

 11. Podľa môjho názoru nemusí byť ideálny a správny je :
  Fyzická aktivita nie je hlavným a nie jediným parametrom pri určovaní priemernej dĺžky života. Je to však určite nevyhnutné pre zdravie a zníženie rizika vzniku smrteľných chorôb. Ľudia žijú dlhšie v krajinách, kde je vysoká životná úroveň, cenovo dostupné lieky a vzdelávanie. Okrem toho ženy žijú dlhšie, rovnako ako tí, ktorí vedú aktívny životný štýl. Napríklad Najvyššia životnosť – v Hongkongu – 88 rokov pre ženy, 82,9 rokov pre mužov. Medzi top 5 patrí Island, Japonsko, Nórsko. Fyzická aktivita znižuje riziko vzniku mnohých chorôb o 30-35%, ktoré často spôsobujú predčasnú smrť. Napríklad arteriálna hypertenzia, diabetes mellitus typu II, ischemická choroba srdca, onkológia.

  Takže najúčinnejším spôsobom, ako predĺžiť život, je cvičenie. Priemerná dĺžka života u ľudí, ktorí sa pravidelne a veľa pohybujú, zvyšuje o 46 percent v porovnaní s tými, ktorí necvičia.

  Z hľadiska priemernej dĺžky života sú ľudia , ktorí nemali závislosť od opioidov – silných liekov proti bolesti predpísaných lekárom a nelegálnych drog.

  Prestať fajčiť tiež pomáha zvyšovať priemernú dĺžku života. Nefajčiari žijú dlhšie ako fajčiari v priemere o 29 percent. Vzdanie sa zlozvyku v každom veku prináša veľké zdravotné výhody.
  Kvôli stresu starneme rýchlejšie a strácame zdravie. Život bez stresu môže zvýšiť priemernú dĺžku života o 22 percent.

  Ďalším zdravým zvykom je prevažne rastlinná strava. Takáto strava pozostáva hlavne z rastlinných produktov: zeleniny, obilia, orechov a semien, ako aj strukovín a ovocia.. Ľudia, ktorí dodržiavajú túto diétu, žijú o 21 percent dlhšie.

  Vyhýbanie sa nadmernej konzumácii alkoholu má tiež pozitívny vplyv na očakávanú dĺžku života. Ľudia, ktorí nepijú alkoholické nápoje pravidelne, žijú dlhšie ako tí, ktorí pijú alkohol o 19 percent.

  Užitočný zvyk je dlhý spánok – najmenej sedem až deväť hodín denne. Štúdia zistila, že dostatok spánku zvyšuje priemernú dĺžku života o 18 percent.
  Ľudia, ktorí sa obklopujú svojimi blízkymi, alebo pozitívne neladenými ľuďmi žijú o päť percent dlhšie ako tí, ktorí sú pravidelne sami.
  Sociálna izolácia, najmä medzi staršími ľuďmi, sa teraz stáva čoraz bežnejším problémom, hovoria odborníci.

  • Israismael

   Výborný poznatok Ľubomír ..tie štúdie majú pravdu s veľkým P

  • Celkom zaujímavé témy dnes tu idú. Stále chcem čosi k téme článku, ale dôjde aj na to. Ale teda.

   Môj dedo z Kysúc to dotiahol na 87 a túto hru opustil pred 35 rokmi. V živote nebol u lekára, asi iba keď mu zachraňovali ruku, bol stolár a nejaké tie prsty mu chýbali. V deň, keď odišiel pílil drevo na cinkuláre. Každé ráno si dal do kávy hrudu masla a zapil to frťanom. Hrával na svatbách a pohreboch s 2 bratmi, tak keď som tam bol na prázdninách, pomáhal som babičke na malom rebriňáku doviesť muzikanta z akcií. Na poslednej vymenil saxofón za kukučkové hodiny. Hral na husliach, trubke, klarinete, saxofóne. Celý život makal jak šrób. Drevo na zimu, prosto robota od rána do večera. Urobil mi malú kosu a chodili sme za svitania kosiť grapy. Strava biedna, ale mali aj kravičku a aj prasiatka, sliepky, šak jak ľudia vtedy. Kysuce boli ťažké na život.

   Čo sa táto generácia našich dedov a aj otcov nadrela, si my ani nevieme predstaviť. Vojnu zažili, biedu, hlad, chudobu. A boli v dedine chlapi a ženičky čo potiahli nad 90, 95. A nespávali už moc v staršom veku.

   A teraz, kde je pes zakopaný ? Štúdie niečo ukazujú. Ale všetko ? A preto treba bádať, ňúrať, hľadať…

   Lebo sú tú tisíce ročné náuky a poznania, akurát treba mať chuť a vôľu…a otvorenú myseľ.

   • Ja som zasa vypozoroval, že v spoločnosti existujú jedinci, ktorí na svoj vek vyzerajú veľmi dobre a nie sú to ani bohatší „udrzovaní“ ľudia a ani duchovnejší u ktorých výraz tváre prezrádza ich vyššieho ducha. Mám na mysli ľudí, ktorí šetria psychickou energiou, nenechávajú sa zaťažovať problémami/trápením ostatných, väčšinou sú im druhí ľudia na obtiaž a na obtiaž sú im aj zvieratá; zvieratá majú radi len na tanieri.
    Už som pár takých exemplárov zažil a niesú to žiadny flegmatici ci melancholici.
    Keď sa ohradia tak to clovek pocíti – pocíti že tam sa nedá ani o milimeter narozdiel od nevyrovnáných, labilnych a agresívnych ľudí. Ohradia sa väscsinou v kľude s monotónnym hlasom a to tak, že človek vidí / skôr cíti, že u nich s istou vecou skončil pretože už mu je jasné, že oni nie sú zaťatí ale sú takí aj v duši a tak veci vidia.
    Ani s egom problém nemajú – nikto ich z ich presvedčenia nevyruší, nikto im nezraní ich ego, každého pošlú niekam – ale nie s nasratosťou ale len ako keď odháňajú otravný hmyz.
    Na nejakú otázku či prosbu o radu odpovedajú s kľudom ale len raz – a ak sa človek spýta druhý raz (napríklad dobre nepočul) už mu dávajú najavo, že je na obtiaž. Takých ľudí v 60 tke kúty vo vlasoch a dokonca šediny obchádzajú, šedín majú v hustých vlasoch minimum.
    Hm, sú tak zvláštne stabilní…a ani v rodinách im nikto nič nevyčíta,… nemuseli si iných pracne vycvičiť k tolerancii ich chladu ako nejakí manipulátori – dostali to zdarma len za to akí sú.

   • Díky všude zavedené elektřine jsme více unavení.Nemáme tu pravou vitalitu našich předků.Dneska se k tomu přidávají různé WiFi sítě apod. Samozřejmě,že si nedovedu představit život bez toho výdobytku,ale něco za něco.
    Bylo by to asi zajímavé aspoň na nějakou dobu se ocitnout někde,kde vás nic negriluje svým el.mag.polem.

    • Ja by som si dovolil pridať k tým žrútom energie ešte mimoriadne toxických ľudí, ktorí zdržujú pohyb Svetla na Zemi – robia všetko preto aby Pravda nevyšla na povrch. Človek, ktorý má nespočet problémov všetkého druhu, nezvláda okolnosti a preto v zúfalstve robí mnoho chýb nieje až tak nebezpeční ako ten, ktorý vedome využil tie isté (svoje) problémy a obrátil ich smerom proti spoločnosti aby z nej získal všetko čo sa dá… a hlavne energiu od ostatných – jedná sa o vedomých manipulátorov a parazitov.

   • Veru achnaton 12:54 a seneca 11:59 .. mám také 2 exempláre o akých píšete. môj starký povedal by si úplný flegmoš, ale vôbec nie, to je o tom vnútornom nastavení,odosobnení sa, má 89r, starká hovorí že by chcela mať jeho povahu/charakter, ona má 88r, obaja detstvo/mladosť žiadna smotana lízať.

 12. No a „fčil“ konečne k tomu, čo teda akože povedalo to indivídum hore na obrázku.

  Napadol ma hneď ten starý vtip, jak prišla ženuška kdesik k lekárovi a že by rada mala od Alaina Delona nejaký ten genetický materiál. No a keď už teda prišlo v narkóze na to, tak pán doktor s úsmevom : “ Ti dám Alaina Delona…“

  Som si predstavil Swabov mozoch v kýbli na stole a umelú inteligenciu jak sa smeje…no len toto už mi tak ku šťastiu chýba.

  Fakt som sa pobavil.

  • Šváb má divnú lebku – jak dinosaurie vajce.
   Neviem kde to bolo ale videl som starý ČB film o nejakom silákovi a ten lámal drevené trámy hlavou – presnejšie tým „špicom“ hlavy aký má Šváb. Rukami dvihol trám, položil si ho na hlavu a ťahal rukami trám dole až trám praskol v mieste kde bol položený na hlavu toho exota. Aj v starom filme Planéta opíc boli také holohlavé postavy so špicatymi hlavami – nejakí preživší po skaze sveta. Teraz neviem ale tuším aj v rozprávke kde boli postavy Lomidrevo, Miesiželezo a Lomiskala (?) bola z nich jedna postava s takou holou vajcovitou hlavou. Každopádne tie ostré vajcovité holé hlavy vyzerajú divne.

 13. Českí vojaci už balia na Ukrajinu!
  2024-06-21 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-06-21-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
  ————–
  Verejné objednávky na fentanylové lyzátka a cínové rakvy sú realitou!

 14. „New York je také ve srovnání s Gorlovkou na vyvýšeném místě, což umožňuje ukrajinským silám pozorovat město a koordinovat údery dělostřelectva a raket HIMARS na něj z krytých pozic v Dzeržinsku.

  New York založili mennonitští osadníci z Německa, kteří byli v 18. století pozváni do Ruské říše císařovnou Kateřinou Velikou.

  V roce 1951 bylo město přejmenováno na Novgorodskoje uprostřed zhoršujících se vztahů se Spojenými státy, zatímco studená válka byla v plném proudu, i když nebylo jasné, zda původní název města byl odkazem na slavné americké město nebo britský York nebo jakýkoli jiný York.

  V roce 2021 byl městu na příkaz úřadů (tehdy) v Kyjevě vrácen původní název.“
  https://cz24.news/ukr-3/

 15. To sa dalo čakať.. a bolo pre mňa len otázkou, kto s tým prvý príde:

  Baerbocková: “Ukrajine sa podarilo premeniť hákový kríž na symbol slobody”
  Rusko, 19. jún 2024

  https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.armadnymagazin.sk/2024/06/19/baerbockova-ukrajine-sa-podarilo-premenit-hakovy-kriz-na-symbol-slobody/&ved=2ahUKEwjy-t2eoe-GAxXB-AIHHdXkDRQQFnoECA8QAQ&usg=AOvVaw31x6ITSoOJofsN7Jptz0U_

  Raz V. V. Pjakin ohľadne mena Annaleny Baerbock povedal „tak teda Anna či Lena?? – tak vidíte akých ľudí tam majú“.

 16. O tomto mlčí j naša každá úžasná či neúžasná vláda, skladajúca sa zo slúžiacich slobodomurárskych luciferiálnych mršín!
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/06/novy-pakt-osn-pro-budoucnost-je-prvnim-krokem-k-zavedeni-svetove-vlady/

Pridajte komentár

*