Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Vakcíny na Covid-19 a vývoj biologických, chemických a neurotechnologických zbraní


Print Friendly, PDF & Email

Vakcíny na Covid-19 a vývoj biologických, chemických a neurotechnologických zbraní

(Rhoda Wilsonová, Daily Expose) – Neurotechnológie sa zakladajú na rôznych nástrojoch pre posudzovanie, prístup a pôsobenie na štruktúry a funkcie mozgu, ktoré sa zapájajú do poznávania, emócií a správania.

Nie je to len otázka snahy uhádnuť, čo udržiava mozog pri živote a spôsob, akým je stavaný. Sú to aj otázky: „Môžeme sa tam dostať, aby sme to fungovanie uskutočnili? Dá sa ovplyvniť spôsob, akým je mozog stavaný, spôsob, akým funguje?“

V roku 2018 mal Dr. James Giordano na Vojenskej akadémii USA vo West Pointe prednáškupre kadetov Mozog je bojové pole budúcnosti.

Nižšie je krátky zoznam tém, ktorým sa venoval. Majte na pamäti, že išlo o v tom čase verejne dostupné informácie.

Kognitívne vedy dosiahli pripravenosť na požitie

Kognitívna veda, alebo tiež neuroveda, ako sa odbor nazýva, existuje len 40 rokov. Odvtedy exponenciálne rastie.

Stáva sa čoraz medzinárodnejšou, multinárodnejšou a globálnejšou snahou, ktorá zvyšuje nielen schopnosť kognitívnych vedcov vytvárať nové teórie, ale aj mať sofistikovanejšie nástroje.

V roku 2008 dospeli Národná akadémia vied (NAS) a Národná rada pre výskum (NRC) k záveru, že kognitívne vedy „nie sú pripravené“. Povedané inak, neboli životaschopné, platné a nemali cenu pre národnú bezpečnosť, tajné služby a obranu.

Počas nasledujúcich rokov skupina Dr. Giordana a ďalší v zahraničí, vrátane Nuffieldskej rady v Spojenom kráľovstve, vykonali dôkladnejšie posúdenie medzinárodných kapacít.

Záver: kognitívne vedy boli nielen „pripravené“, ale stanú sa ešte pripravenejšími, keď krajiny globálne rozvinú kapacity a špecializované agendy, aby boli schopné pozrieť sa do mozgu a ovplyvniť jeho fungovanie.

V roku 2014 NAS a NRC zistili, že kognitívne vedy sú „pripravené“ a sú už schopné „prevádzky“.

Druhy kognitívnych technológií

Technológie kognitívnej vedy je možné rozdeliť do dvoch kategórií:

 1. neurohodnotiace
 2. neurointervenčné

1. Neurohodnotiace technológie

Medzi neurohodnotiace technológie patria: neurozobrazovanie, neurofyziologické zaznamenávanie; neurogenomika a neurogenetika; a tiež neuro-kybernetické informácie.

„Čím viac viem o tom, čo ťa núti fungovať, tým väčšmi môžu byť moje interakcie s tebou orientované na to, aby ťa nútili fungovať spôsobom, akým chcem.“

Genetické, biomarkerové, biologické, sociálne a psychologické informácie sa stávajú ešte dôležitejšími.

Čím viac je známe o nás a o spôsobe, akým funguje náš mozog ako jednotlivcov, skupín, komunít a dokonca populácií – tým viac sa na ovplyvnenie našich emócií a správaní dajú využívať nekinetické prostriedky, ako sú napríklad tie informačné – naratívy, ikonografie, semiotika.

Dá sa tak robiť podprahovo, prostredníctvom počítačových obrazov, alebo viac nadprahovo, druhmi zamestnaní a interakcií prostredníctvom psychologických a informačných operácií.

2. Neurointervenčné technológie

Medzi neurointervenčné technológie patria: s kybernetikou spojená neurokognitívna manipulácia; zariadenia so smerovanou energiou; nové farmaceutiká; transkraniálna neuromodulácia; implantovateľné rozhrania mozog-stroj (BMI); neuromikrobiologické látky; organické neurotoxíny; a nanoneurotechnologické látky.

Intervenčné neurotechnológie sa dajú používať spôsobom, ktorý priamo ovplyvňuje mozog.

Zariadenia so smerovanou energiou: Existuje možnosť využitia niektorých foriem smerovanej energie na periférne ovplyvnenie fyziológie a tiež na ovplyvnenie fyziológie a zdravia mozgu.

Farmaceutiká: Čím lepšie je chápaná špecifickosť mozgu na úplne základnej úrovni, tým väčšia je schopnosť odvodzovať a vyvíjať konkrétne typy liekov. Liekov, ktoré môžu nielen zvyšovať a optimalizovať ľudskú výkonnosť, ale dajú sa využiť aj na zmiernenie, vyvolanie či manifestovanie hlbokých chorobných zmien v ľuďoch.

Iné lieky môžu byť čoraz špecifickejšie a môžu byť veľmi dobre využité na individualizáciu výzbroje v tom, čo nazývame „presná patológia“ alebo „presný účinok“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Transkraniálna neuromodulácia: Hlavnou myšlienkou je prejsť skrz lebku kvôli modulovaniu aktivity uzlovej siete mozgu pre optimalizáciu, či naopak, zníženie výkonu kľúčových jednotlivcov v určitých úlohách.

BMI: Mnohé programy DARPA obsahujú implantáty BMI. Najznámejší je program Ďalšia generácia nechirurgickej neurotechnológie (N3).

Jeho ideou je vložiť do siete v mozgu elektródy minimálnej veľkosti, prostredníctvom iba minimálneho zásahu, aby sa umožnilo čítanie mozgovej činnosti a zapisovanie do nej v reálnom čase a na diaľku.

Biochemikálie: Lieky, ploštice, toxíny a čoraz viac aj zariadenia, ktoré môžu byť zmenené na zbrane.

Medzi chemické zbrane patria lieky a ďalšie chemické prostriedky. K biologickým zbraniam patria mikróby a toxíny. K zariadeniam patria neurotechnológie a hybridné systémy „kyborgov“ (biologických dronov).

Celú prednášku Dr. Giordana si môžete pozrieť TU.

Ako s tým súvisia vakcíny na Covid-19

V tom istom vlákne sa nachádza videoklip z roku 2005 z brífingu Pentagonu o projekte FunVax na vyvinutie „vírusu“ alebo tiež „vakcíny na náboženský fundamentalizmus“.

Jedna vec, ktorú tento klip demonštruje, je tá, že farmaceutiká boli menené na zbrane a schopné bojového využitia dávno predtým, ako NAS a NRC v roku 2014 oficiálne uznali technológie kognitívnej vedy za „pripravené“.

Myšlienka využitia farmaceutík a biochemických látok ako zbraní je dnes veľmi relevantná, pri globálnom zavádzaní experimentálnych a nebezpečných liekov génovej terapie pod rúškom „vakcín na Covid-19“.

Čím viac sa o nich zisťuje, tým viac je odhaľovaná ich povaha biologickej a chemickej zbrane.

Tou zložkou biologickej zbrane je človekom modifikovaný hrotový proteín– mRNA alebo DNA, kvôli ktorej je vo všetkých vakcínach na covid.

Zložkou chemickej zbrane je grafén. Predbežné výsledky nedávnej štúdie dokázali, že injekcie na covid obsahujú toxické hladiny oxidu grafénu.

Je ťažké pochopiť, prečo vlády a staré médiá úplne ignorujú nebezpečenstvá grafénu, injekčne podávaného ľuďom. Mohlo by to byť tým, že injekcie na covid slúžia aj ďalšiemu účelu?

Grafén sa silno integruje s nervovými bunkami mozgu a má potenciál meniť mozgy zaočkovaných ľudí tak na vysielače, ako aj na prijímače elektrických informačných signálov. Nemohlo by ísť o ďalší experiment, obsahujúci neurotechnológiu: o injekčné podanie samozoskupujúcich sa, magnetických nanosystémov (BMI)?

Naše mozgy sú bojovým poľom budúcnosti

Možno ešte nepoznáme všetky odpovede, no nemôže byť náhoda, že v roku 2013 spustila Európska únia dva vlajkové projekty:

 1. Projekt ľudského mozgu
 2. Grafénová vlajková loď

A náhoda nemôže byť ani to, že základným prísľubom technológie mozgovo-počítačového rozhrania je umožniť mozgu komunikovať priamo s počítačmi.

Kto má prospech zo všetkého tohto výskumu, zbierania dát a neurotechnológie? Očividne to nie sme my, ľudia „s mozgami“.

Pridajte k tomu fakt, že kognitívne vedy boli menené na zbrane kvôli posudzovaniu, ovplyvňovaniu a prístupu k ľudskému mozgu a privedie vás to k ďalším otázkam: Kto sú „priatelia“, kto „nepriatelia“ a kto o tom rozhoduje?

Naše mozgy SÚ bojovým poľom budúcnosti a tá budúcnosť je práve tu a práve teraz!

Kniha Georgea Orwella je paródia, no často vyhlasoval, že rok „1984“ by mohol nastať, ak si človek nezačne byť vedomý útokov na svoju osobnú slobodu a nebude brániť svoje najcennejšie právo: právo mať svoje vlastné myšlienky.

Posledné varovanie Georga Orwella

Ako bolo vylíčené v dokumentárnom filme BBC z roku 2003, Orwell: život v obrazoch, posledným varovaním Orwella pre svet bolo:

„Ak chcete obraz budúcnosti, predstavte si čižmu, navždy otlačenú do ľudskej tváre. Morálne poučenie, ktoré si treba vziať z tejto nebezpečnej situácie, pripomínajúcej nočnú moru, je prosté: nedovoľte, aby sa to stalo. Závisí to od vás.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …nie je ťažké pochopiť, prečo vlády v súčasnej dobe tak propagujú precov,vakcíny…tie obsahujú nebezp.grafén a tiež hrot.proteín a práve ,,vďaka nim“ chcú ,,umožniť“, aby naše mozgy spolupracovali s pc, dáta-naše myšlienky by mali k dispozícii……presne ako to bolo spomenuté v knihe Georga Orwella…je to paródia, kt.sa začína stavať realitotu….no my to nesmieme dovoliť…dosť je už to, že miesto toho, aby sme viac používali aj zadný mozog / oveľa viac je využ.predný/, kt.zodpovedá hlavne za naše emócie, cítenie, spolupatričnosť atď., teda naše pocity, postupne zakrpatieva, samozrejme na našu škodu a my všetci sa tak stávame hlavne praktickí, racionálni, rozhodní atď. pomaly bez ďal.uvažovania do ,,hĺbky“, napr.aj či to moje konanie je aj skutočne správne…v skratke začíname vylučovať činnosť zadn.mozgu, pomaly sa akoby ,,robotizujeme“, strácame tak povestnú epifýzu – šišinku, kt.je vzác.centrom našich emócii / svedčia o tom aj starov.maľby tohto orgánu v tvare borov.šišky/…a tiež o tomto dobre vedia aj globalisti, je zakresl.v tvare ich povest.,,trojuholníka“…a teraz nastáva čas, kedy nás ,,chcú obrať“ aj o svoj.samost.uvažovaní, chcú kontrolovať činnosť pred.mozgu, chcú doslova ,,čítať naše myšlienky“ a využívať vo svoj prospech/ v náš rozhodne nie/….smutné však je, že mnohí z nás tomu stále nerozumejú, resp.nechcú porozumieť a naďalej si myslia, že tá vakcína je pre ich záchranu…je to veľký omyl, no zámerný….týmto by nad nami mali nepredstaviteľnú kontrolu, no je na nás, ako sa rozhodneme…musíme vydržať a dovoliť len to, s čím sa stotožńujeme…ich názory mne osobne sú neprijateľné, úplne ignorujem ich návrh dať si túto vakcínu…ignorujem a skutočne odmietam…my všetci by sme k tomu mali zaujať jednoznačné stanovisko, v čo najväčš.množstve, pre naše dobro, aj dobro našich detí, či ďalš.bud.generácii …verím tomu, že ak sa budeme o tom čo najviac rozprávať aj keď len s tými ešte nerozhodnými, aj to bude mať svoj účinok a tých uvedomelejších tak bude čoraz viac a viac…. nech sa nám v tom darí čo najlepšie…

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Aj dnešné články na naturalblaze.com naturalnews.com mercola.com píšu presne o tomto. A mnoho ľudí neverí.
  Napr.
  https://www.naturalnews.com/2021-08-27-artificial-general-intelligence-risks.html
  Aké riziká predstavuje umelá všeobecná inteligencia?

 3. V tomto článku je video s MUDr. Carrie Madej a presne toto vysvetľuje.
  https://www.naturalblaze.com/2021/08/free-docuseries-vaccine-secrets-covid-crisis-august-30.html

 4. https://zemavek.sk/mudr-mesik-aka-tretia-vlna-slovensko-nezazilo-ani-druhu/
  MUDr. Mesík: Aká tretia vlna??? Slovensko nezažilo ani druhú…

 5. Drobné opravy:
  1/ „Kognitívna veda, alebo tiež neuroveda“ – správne Neuroveda, alebo tiež kognitívna veda.
  2/ „Naše mozgy sú bojovým poľom budúcnosti“ – chybne, lebo kto je subjekt a kto je objekt – správne – Bojovým polom budúcnosti sú naše mozgy – „lebo bojuje sa o každý mozog ako kedysi o každú piaď zeme“.

  Vcelku dobrý odrazový článok má jednu zásadnú chybu – je ZACYKLENÝ!!! v ústrednej a zrejme existenčnej téme Badatela, ktorý odpútava-upútava celú pozornosť publika cielene hlavne na vakcíny! /Ako Tomio Okamura na migrantov./

  Keby som mal túto informáciu mediálne uchopenú „ja“ – usmernil by som ju do praktického a reálneho technologického kognitívneho ovládania VOLIEB – teda by vyústila do témy MANIPULOVANIA VOLIEB!!! a na „vakcínu“ by som sa vysral! Ale zrejme Badatel nesmie tieto dôležité informácie spájať s ovplyvňovaním volieb – a ja a Badatel-ka veľmi dobre vieme prečo!

  Čiže môj záver – článok inak ohurujúci, ale je ukážkou, ako možno aj ohurujúce informácie kanalizovať tak, aby ich väčšina ľudí nevedela prakticky uchopiť. Ohúrte blbca luskáčikom na orechy a aj tak nebude vedieť, na čo to slúži. Asi tak.
  https://www.shop-army.sk/fotky17001/fotos/_vyr_3960luskacik-vojak-cinely-armyshop.jpg
  https://tojenapad.dobrenoviny.sk/wp-content/uploads/2020/12/orechy1-768×432.jpg

  • Po implementácií týchto zbraní už „elita“ nebude potrebovať ani voľby. Ľudí si ako autíčko na diaľkové ovládanie nasmeruje kam chce aj bez volieb, keďžde všetci vieme, že tí, čo ťahajú za nitky, nie sú volení zástupcovia.

   • Lenže uvedomenie si týchto zbraní je protizbraň – rovnako ako uvedomenie si jedu produkuje protijed!

    Mnohé z týchto zbraní sú u nás minimálne v krajských mestách od roku 2006 /prebehlo ich odskúšanie/ – odhadujem, že umiestnené na výškových budovách – maskované ako iné zariadenia. „Pod sviečkou je tma.“ Niekto má plán ich rozmiestnenia a vie, ako vyzerajú. Sme vo vojne, tak postupujme ako vo vojne.

    • „• Z dôvodu zaisťovania bezpečnosti určených osôb a objektov sa zavádza oprávnenie zakázať činnosť bezpilotných lietadiel nad určeným objektom do výšky 120 m.“

    • vivat partizanen, inak bude amen

 6. Takze my sme umela inteligenia. Superpocitac. Dobre to vymysleli.

 7. Netreba zabudnúť , že polka národa šňupe či už viac alebo menej pravidelne. Aspoň táto časť (polka) populácie sa priznala…

  • 860 tisíc prihlásených do 10-miliónovej farmako dumpingovej lotérie dalo tým prrihlásením sa vlastne súhlas s rozkradnutím týchto verejných peňazí. Nechali sa skorumpovať vidinou podobne ako dôchodcovia, ktorí volia tých, ktorí im sľúbia zvýšenie dôchodku alebo 13. dôchodok. Potom tí takto zvolení ukradnú takto skorumpovaným štát pred nosom – pretože „bohatých a sprostých treba okrádať“! Dnes je nedeľa, takže som zvedavý, koho kamarátka zase vyhrá pol melóna, aby si to mohli rozdeliť. Ešte musia rozkradnúť 8 miliónov. Tak takúto podívanú si nesmieme nechať ujsť – ako satanisti vyjebávajú s národom v priamom prenose! Kto namieta, že lotéria je neetický nápad, ja tvrdím, že je to nápad, ktorý uspokojuje 860 tisíc neetických sprostých Slovákov. Aké vrece taká záplata.

   • Matovič to nazval „vzdelávacou“ lotériou – no iste, keď výherné heslá sú primitívne programovacie. Intelektuálny grc, ktorým si s ľuďmi verejne vytierajú zadok – lebo si to môžu dovoliť!

   • Maroš, prečo ich vyznamenávaš, že sú sprostí, tieto debilné chodiace mŕtvoly si to nezaslúžia.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-08-28-canada-just-ordered-293-million-covid-vaccine-doses.html
  Why did Canada, population 37 million, just order 293 million covid vaccine doses?
  Prečo Kanada, 37 miliónov obyvateľov, objednala 293 miliónov dávok vakcín proti covidu?

  The so-called “vaccines,” in other words, are the real pandemic.
  Takzvané „vakcíny“, inými slovami, sú skutočnou pandémiou.

 9. Dnešný článok Dr. Mercolu spolu s videom kde 19 popredných lekárov hovorí o tejto depulačnej vakcíne.

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/29/awareness-foundation-covid-19-roundtable.aspx

 10. http://www.protiproud.cz, članok TRHLINA V PROPAGANDE…: Čim to že prave vzdelaní odmietajú očkovanie?…
  Najväčši odporci vakcin su :2 skupiny: ti najmenej vzdelani /riadiaci sa selskym rozumom/ a ti s doktorantom/co maju najväčši nadhlad a najviac informacii…./

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/prezident-tokijske-zdravotnicke-organizace-vyzval-k-predepisovani-ivermectinu-proti-covid-19/
  Prezident tokijské zdravotnické organizace vyzval k předepisování Ivermectinu proti Covid-19

 12. https://www.protiproud.cz/politika/5993-nahubky-jako-test-nove-tyranie-podvod-who-s-vedeckym-zduvodnenim-rousek-sto-podplacenych-autorit-coby-devky-poctivi-oponenti-byli-umlceni-brany-koncentraku-velky-reset-se-otevrely-dabel-je-ukryty-v-detailu.htm
  Náhubky jako test nové tyranie: Podvod WHO s „vědeckým“ zdůvodněním roušek. Sto podplacených autorit coby děvky. Poctiví oponenti byli umlčeni. Brány koncentráku Velký reset se otevřely. Ďábel je ukrytý v „detailu“

 13. https://europe.infowars.com/irish-doctor-suspended-for-warning-covid-injections-doing-real-harm/
  Irish Doctor Suspended for Warning COVID Injections „Doing Real Harm”
  Írsku lekárku suspendovali z dôvodu varovania, že vakcíny proti COVIDu „Skutočne škodia“

  A doctor in Northern Ireland has been suspended from practicing medicine after she warned of possible serious injuries being caused by experimental COVID ‚vaccines.‘
  Lekárke v Severnom Írsku bol pozastavený výkon lekárskej praxe po tom, čo varovala pred možnými vážnymi zraneniami spôsobenými experimentálnymi „vakcínami“ proti COVIDu.

 14. https://europe.infowars.com/french-denounce-covid-passports-by-holding-protest-picnic-outside-restaurants/
  French Denounce COVID Passports by Holding Protest ‘Picnic’ Outside Restaurants
  Francúzi vypovedajú COVID pasy organizovaním protestných „piknikov“ pred reštauráciami

 15. Prekopírovala som jeden nový blog v maďarčine:
  London ban 1 millió ember volt tüntetni. Én is ott voltam. Ezt Magyarországon se máshol nem mutatják a médiában.

  V Londýne 1 milión ľudí bolo protestovať. Aj ja som tam bol. Toto v Maďarsku ani inde neukážu média.

 16. https://cz24.news/vedci-ockovani-ludia-maju-13-krat-vacsiu-pravdepodobnost-nakazy-virusom-covid-19-ako-neockovani-ludia/
  VEDCI: OČKOVANÍ ĽUDIA MAJÚ 13-KRÁT VÄČŠIU PRAVDEPODOBNOSŤ NÁKAZY VÍRUSOM COVID-19 AKO NEOČKOVANÍ ĽUDIA

 17. Jednoduchá

  …je výborné, že ľudia sa prebúdzajú a protestujú voči nezmysel.nariadeniam čoraz viac …je výborné, že prezident japons.zdravot.organ.nariaďuje invermektín… je výborné, že máme ľudí ako p.Adriana Krajníková… no smutné je, že mnoho ľudí nepochopilo, že práve tieto vakcíny spôsobujú ,,pandémiu“ a ani to, že teraz bojujú o naše mozgy…ten luskáčik s činelmi- dobrý príkl.irónie…

 18. https://cz24.news/problem-v-cestovani-pro-ockovane-cast-zemi-uznava-vakcinu-jen-omezenou-dobu/
  Problém v cestování pro očkované. Část zemí uznává vakcínu jen omezenou dobu

 19. https://cz24.news/v-parizi-a-londyne-opet-vysli-do-ulic-odpurci-covid-pasu/
  V Paříži a Londýně opět vyšli do ulic odpůrci covid pasů

 20. https://cz24.news/slovensko-caka-tyzden-protivladnych-protestov-ludia-vyjdu-do-ulic-kosic-bratislavy-i-banskej-bystrice/
  Slovensko čaká týždeň protivládnych protestov. Ľudia vyjdú do ulíc Košíc, Bratislavy i Banskej Bystrice

 21. https://cz24.news/slovensky-pravnik-geci-onedlho-zrejme-zdravotnictvo-skolabuje-no-nie-kvoli-nezaockovanym/
  Slovenský právnik Géci: „Onedlho zrejme zdravotníctvo skolabuje, no nie kvôli nezaočkovaným.“

  SLOVENSKO: Prikázať zdravotníkom povinne sa zaočkovať proti koronavírusu je želaním ministra Vladimíra Lengvarského. Lenže hneď od začiatku so svojím úmyslom narazil na odpor. K takémuto závažnému kroku sa zatiaľ neodhodlal aj z obavy, že personálne podvyživené zdravotníctvo by mohlo skolabovať.
  ,,Takže len tak ďalej pán minister Lengvarský a táto vláda odborných atlétov…, onedlho zrejme zdravotníctvo skolabuje, ale nie pre nezaočkovaných, ale pre nekompetentnú vládu!!“ odkazuje Géci šéfovi rezortu zdravotníctva aj celému vládnemu kabinetu a na samý záver krátkeho statusu dodáva: „Takže 100 miliónov euro ide na očkovaciu lotériu, vyhrážajú sa sestrám a lekárom núteným očkovaním, a čo potom táto vláda očakáva??“

 22. Ander Kixa

  Tí čo sa dali opichať sú ovládaní už dávno. Aj bez pichnutia.

 23. https://cz24.news/najzranitelnejsou-skupinou-su-dvakrat-ockovani-kazdou-dalsou-covid-vakcinou-sa-znizuje-sanca-na-prezitie/
  „Najzraniteľnejšou skupinou sú dvakrát očkovaní!“ Každou ďalšou „covid vakcínou“ sa znižuje šanca na prežitie

 24. https://cz24.news/jindrich-kulhavy-absurdity-se-staly-normou-teto-doby-1-cast/
  Jindřich Kulhavý: Absurdity se staly normou této doby – 1. část

 25. https://cz24.news/svajciarski-podnikatelia-idu-prikladom-v-boji-proti-covid-pasom-takto-sa-to-robi/
  ŠVAJČIARSKI PODNIKATELIA IDÚ PRÍKLADOM V BOJI PROTI COVID PASOM. TAKTO SA TO ROBÍ!

  ŠVAJČIARSKO: Zaujímavá a inšpiratívna myšlienka zo Švajčiarska! Približne 3000 rôznych podnikov a prevádzok sa zapísalo na platformu, ktorá združuje všetky zariadenia, ktoré nebudú nikdy požadovať covid pas. Aj napriek tomu, že toto opatrenie ešte v krajine nie je v platnosti.

 26. https://cz24.news/udr-harabin-velky-antimanual-pre-ziakov-rodicov-ale-aj-pre-riaditelov-skol-a-ucitelov-proti-tlaku-covid-fasistov/
  JUDr. Harabin: VEĽKÝ ANTIMANUÁL PRE ŽIAKOV, RODIČOV, ALE AJ PRE RIADITEĽOV ŠKÔL A UČITEĽOV, PROTI TLAKU COVID FAŠISTOV

  • Ander Kixa

   Použiteľné len vtedy, ak sa rodičia spoja proti vedeniu školy, čo je nepravdepodobné keďže 80% rodičov sú posratí idioti

 27. hľadač pravdy

  ==========> pre redakciu <==========

  bola zverejnená štúdia, text z jej úvodu v pôvodnom znení:

  Introduction
  The new Covid-Sars2 pandemic induced industries to develop new drugs that they called vaccines. The mechanismof action of these new drugsas declared by the pharmaceutical industries coupled withwhat is reported in the products’ data sheet was clear enough to made scientists understand that those products are not vaccines but nanotechnological drugs working asagenetic therapy. The name “vaccine” is likely to bean escamotage used for bureaucratic reasons in order to getan urgent approval, so dribbling all the normal rules necessary for new drugs, especially for those involvingnovelnanotechnological mechanisms, never experiencedbefore. All these “vaccines” are patented and their actual content is kept secret even to the buyers, who, of course, use taxpayers' money. So, consumers (taxpayers) have no information about what they receive in their bodies. They are kept in the dark as far as the nanotechnological processes involvedare concerned, on the side effects on the body but mostly on the possible nano-bio-interactions that can happen. The present study through direct analyses on a few “vaccines” by means of nanotechnological instrumentation gives information about their actual content.

  Materials and methods
  Four “vaccines” were analyzed developed for Corona Virus disease (Comirnatydi Pfizer-BioNtech, Vaxzevria by Astrazeneca, Janssen by Johnson & Johnson, Moderna) using different instrumentation and protocols of preparation according to new nanotechnological approaches.
  Optical Microscope, Dark-Field Microscope, UV absorbance and fluorescence spectroscope, Scanning Electron Microscopes, Transmission Electron Microscope, Energy Dispersive Spectroscope, X-ray Diffractometer, Nuclear Magnetic Resonance instruments were used to verify the “vaccines”’ morphologies and contents. For the high-technology measurements and the care of the investigation, all the controls were activated and reference measurements adopted in order to obtain validated results.
  Because of the brevity of the text, some measures are not reported here.
  The analyses verified the morphology of the content of the samples and their chemical composition. The following images show in an objective way what the instrumentation detects.

  štúdia k stiahnutiu:
  https://www.medicdebate.org/files/Scientist%20club12.pdf

 28. Aký narod taky politikovia zo slovenska sa celi svet smeje sú tu tupci chamtivci a hlupáci

 29. Ptali se reckeho vedce, ktery vyvinul vakciny s grafenem, kolik casu maji lide, nez zemrou? Odpoved byla, ze na to je zcela jednoduchy vzorecek. Pokud vakcina obsahuje 20% grafenu, pacient bude zit 8 let. Pokud vakcina obsahuje 60% grafenu, pacient bude zit 4 roky. Jelikoz nekdo dostal jiz dve vakciny, tak o to se to urychluje a vsichni maji jeste dostat dalsi tri boosters, coz jsou jakoby injekce na zlepseni ucinnosti vakcin. To asi bude dalsi hrebik do rakve. Buh se vsemi, co se dali ockovat. Amen!

 30. Niečo som prekopírovala:
  Chorvátsko a Rakúsko uznávajú plné očkovanie iba 270 dní, teda zhruba deväť mesiacov po aplikácii. Tým, ktorí boli očkovaní medzi prvými, teda ľuďom vyššieho veku, zdravotníkom alebo učiteľom, tento termín v budúcom mesiaci vyprší.
  Očkovanci bodať 3 x!

 31. Jednoduchá

  …ozaj výborný nápad z o Švajčiarska…vďaka za manuál proti nezmys.covid.opatr.v školách…

 32. K článku k utajovaným technológiám:

  STRÁNKY VĚNOVANÉ POTLAČOVANÉ VĚDĚ A ZATAJOVANÝM VYNÁLEZŮM
  http://free-energy.webpark.cz/

  Teslovo auto poháněné éterem
  https://www.matrix-2001.cz/clanek/teslovo-auto-pohanene-eterem-1506

  Akta Tesla 1. – Beze stopy CZ dabing Dokumentární Historický Myste…
  https://ulozto.net/file/LWDVQGLbPYPK/akta-tesla-1-beze-stopy-cz-dabing-dokumentarni-historicky-mysteriozni-mp4#!ZJIyZGR2ZmZ5AGHkAGV5LwZ0AmuxBHgDJIOJEayAYHA+oGEzZD==

 33. HELENA TICHÁ

  proboha,kdy to konečně někdo zarazí?

 34. jednoduchá

  …presne tak, každý si dovolí len toľko, koľko mu my sami dovolíme…a tiež kaž.čaká taká rajs.záhrada, akú si ,,zaslúži“….

 35. Jednoduchá

  …tak to je ozaj ,,zložité“ rozmýšľanie… tieto seriály som kedysi s deťmi pozerala, humorne poúčali….aj tie navr.filmy môže byť dobré…ten film, Meno ruže som videla…je to jasný príklad farizejstva v Cirkvi …..

Pridajte komentár

*