3 otázky o živote, ktoré nesmiete klásť v chorej spoločnosti


Print Friendly, PDF & Email

3 otázky o živote, ktoré nesmiete klásť v chorej spoločnosti

(Sigmund Fraud, wakingtimes.com) – Tento článok som napísal pred štyrmi rokmi pod pseudonymom Sigmund Fraud. Položené otázky sú však dnes dôležitejšie a relevantnejšie, než boli vtedy a v stávke je toho oveľa viac. V podstate sú to všetko otázky o kontrole.

V spoločnosti, ktorá nad všetkým silno dohliada, sa niet čo čudovať, že sa toľko ľudí nevie zbaviť svojej závislosti na falošných realitách a tlaku iných riadiť sa ich názorom. Vo svojej práci kouča sebaovládania pomáham ľuďom vidieť, aké falošné reality si pre seba vytvorili a pomáham im zbaviť sa ich závislosti na neužitočných presvedčeniach. – Dylan Charles

„Nie je žiadnym meradlom zdravia byť dobre prispôsobený silne chorej spoločnosti.“ – J. Krišnamurti

Spoločnosť je riadená nekonečným naratívom mainstreamu, ktorý sa stále vyvíja a zakaždým dosahuje nové dramatické vrcholy v senzáciechtivosti a švindľoch.

Zaplnia vám myseľ nimi vybranými témami, udržiavajú pri nich vašu pozornosť a pozývajú vás a nabádajú hádať sa o týchto témach medzi sebou navzájom. Týtmo spôsobom je stále organizovaná naša kolektívna pozornosť, brániac nám tým v priveľmi hlbokom pohrúžení do záležitostí, ktoré majú viac ako len povrchný vplyv na každodenný život.

Slobodné myslenie je schopnosť a ochota skúmať myšlienky a oblasti mysle, ktoré sú zatiaľ neobjavené alebo neprípustné. Ide o vytrácajúce sa umenie, zámerne likvidované kontrolným systémom, ktorý požaduje podrobenie sa, súhlas a poslušnosť tela, mysle a ducha.

Pre vaše zamyslenie uvádzam tri otázky, ktoré by ste nemali klásť o živote v našej silno chorej spoločnosti.

1. Kto vlastní zásoby peňazí a svetový dlh?

Takmer celý svet sa nachádza vo finančnom dlhu, zákernej forme otroctva, umožňujúcej využívanie ľudských bytostí a všetkého v prírode.

Človeka doháňa k šialenstvu, keď sa nad tým zamyslí. Len samotné Spojené štáty sú údajne dlžné asi 20 biliónov dolárov, pričom celosvetový dlh je šokujúcich 215 biliónov dolárov.

Komu ich však dlžia?

Peniaze sú len výmenným prostriedkom, umožňujúcim transakcie medzi ľuďmi. Samé osebe nemajú žiadnu skutočnú hodnotu, keďže rovnako ľahko by sme mohli namiesto dolárových alebo eurových bankoviek používať morské mušle a stále by sme boli schopní zariadiť veci.

Dnešné peniaze sú však majetkom súkromných tretích strán, ktoré ich požičiavajú vládam štátov a tie potom ako ručenie za tieto pôžičky využívajú prácu svojich občanov.

Ide o veľmi rafinovanú formu otroctva, ktorá už zadĺžila aj budúce, ešte nenarodené generácie ľudských bytostí.

Kto presne však ľudskú rasu vlastní? Kto sú naši veriteľskí otrokári?

Prírodná liečba osteoartritídy

2. Kto vlastní vaše telo?

Vlastníctvo znamená nespochybniteľné právo používať, kontrolovať a disponovať niečím podľa vášho vlastného uváženia.

Jedna vec, s ktorou sa rodíte a beriete si ju do svojej smrti, je vaše vlastné telo. Vlastíte ho však? A ak ho nevlastníte vy, tak potom kto?

Keby už bola táto otázka v našej spoločnosti vyjasnená, nejestvoval by narastajúci tlak na tých, ktorí sa rozhodli odmietnuť vakcíny. Deti bojujúce s rakovinou a inými závažnými ochoreniami by neboli nútené podrobovať sa chemoterapii a ožarovaniu pod trestom zákona a hrozbou odobratia svojim rodičom.

Nebyť nášho súhasu, nefluorizovali by vodu (pozn.: robia to len v anglicky hovoriacich krajinách). Pod hrozbou pokút a väzenia by nevyhlasovali za nezákonné prírodné lieky.

Rýchlo sa blížime k dobe, kedy bude zákon požadovať od ľudí užívanie psychotropných liekov, ako to bolo u občanov v dystopickej klasike Aldousa Huxleyho Prekrásny nový svet.

Vlastníte svoje telo vy, alebo patrí štátu?

3. Prečo je zakázané a nelegálne skúmanie vedomia?

Tie najúčinnejšie väzenia nie sú hmotné, ale postavené vo vašej mysli. Vnímanie, názor a pochopenie sú všetko dynamické, vôbec nie statické koncepty.

Tieto všetky sa môžu zmeniť mihnutím oka len preto, že s vami zvláštnym spôsobom zarezonuje nejaká nová myšlienka či skúsenosť.

Naša evolúcia závisí od našej schopnosti rozširovať hranice toho, čo je možné, a keď je myseľ držaná vo väzení etablovaným systémom a silnou kultúrnou paradigmou, je brzdený nielen progres, ale aj šťastie.

V tejto spoločenskej pasci máte voľnú ruku znehodnocovať svoje vedomie a svojho ducha alkoholom, nebezpečnými drogami, farmaceutickými liekmi, televíziou, pornografiou, divadelným násilím a podobne.

Avšak mnohé prírodné lieky, ktoré vedomie pozdvihujú a poskytujú okno do duše, sú nelegálne.

Záver

„Takýmto spôsobom je unášaná sloboda – nie všetka naraz, otvorene, ale potajme, kúsok po kúsku, za zatvorenými dverami a s naším vlastným súhlasom.

Ako budeme schopní vzdorovať, keď toľkí z nás už dobrovoľne odovzdali kľúče od svojho vlastného vedomia štátu a bez námietky akceptovali, že je v poriadku počúvať, čo smieme a čo nesmieme robiť, čo smieme a čo nesmieme skúmať, dokonca aj to, čo smieme a čo nesmieme zažívať, s touto najvzácnejšou, najmúdrejšou, najjedinečnejšou a najindividuálnejšou časťou nás samých?

Ak sme ochotní to akceptovať, potom nás môžu presvedčiť akceptovať čokoľvek.“ – Graham Hancock

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sigmund Fraud, Zdroj: wakingtimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. AK je 1488 trestny cin, tak bude aj Crux Ansata ?

 2. Ja viem preco je to tak, dali ludom hry, a chlieb. Dnes sa napapa aj bezdomovec, a zahra sa hoci kto hoci co, rozne koncerty zadarmo, rozne reklamy zadarmo, lacne hry „zadarmo“.. Ludom to staci, poskytuje im to ten „drogovy efekt“ uspokojenia, zalahnu do postele a zajtra zas a zas a zas..
  Kto premysla dopredu? Kto mysli na to, co bude jeho dieta robit, este predtym, nez to dieta splodi, alebo prijme do opatery? A kto mysli 100-200rokov dopredu? No jedine „oni“.. lebo priemerny clovek mysli akurat tak na to, co si da na tanier pri pozerani TV..
  Je nemozne spojit dost ludi, aby masovym protestom bolo mozne zvrhnut vlady – aj ked, padnu len na oko, ti co tahaju za nitky su nic, ale ti co kazu tym co tahaju za nitky, o tych nevie nikto nic.. A ak aj nieco padne, budu sa hrat na bezdomovcov, aby neboli trnom v oku. Rozhodne nebudu chodit v tankoch po ulici.

 3. No dobre – ale komfortná zóna je tak sladučká! Dokonca ma kamarát presviedčal o tom, že je to potom môj stres a zdravotný problém, keď sa zožieram zločineckou organizáciou tohto sveta – že jeho tieto témy skrátka prestali zaujímať, čím si cielene /“vedome“/ udržiava pohodu. ???

  No – klasické „radšej nevedieť“, akurát nerozumiem tomu, ako sa v „pohode“ vyrovnáva so strachmi cielene prúdiaceho z mainstreamu – už som tu možno raz spomínal jeho nadšenie pre vakcínu /už je opichaný/ – aby mal pokoj!

  Vysvetlenie existuje – že si neuvedomuje tú schému „vyrobíme problém a ponúkneme jeho riešenie“ – t. j., že tento proces už je „dva v jednom“ – zrýchlený, a teda – len čo sa vyskytne marketingový strašpytel – už existuje aj záplata -PRETOŽE ZÁPLATA SA PREDÁVA UŽ PRVÁ – čo mnohých debilov privádza do úžasu, že v akej „vyspelej spoločnosti“ to žijeme v 21. storočí, a ako je fasa, že ani nemrkneš a všetko niekto za teba vyrieši! Marketing je ten čarovný prútik!
  A vôbec im teda nezapína, že najprv bola na svete SLIEPKA Vakcína, a aby ju vedeli predať ako zlatú sliepku – museli vyrobiť-zniesť ZLATÉ VAJCE na úkážku – vírus – alebo aspoň legendu o ňom!

  No veď predstavte si, že zmrdi by neboli zmrdi, ale Anjeli a tí by prišli s ponukou – viete čo – máme tu takú vodičku – tú keď si ju pichnet – v živote nebudete viac chorí!

  Ja si to osobne predstavujem ako sen – že som jediný biely na trhu plnom cigáňov, a oni nemajú inú potrebu, len mi zadarmo vnútiť to najlepšie a najkrajšie /aj vlastné dcéry/, o čom som dovtedy nemal ani potuchy, že to vôbec existuje, a že môžem byť vďaka tomu šťastný ako blcha! 40 rómskych panien plače a naťahuje ku mne ruky len preto, aby som práve tú každú defloroval ako prvú!

  Lenže ja zasa viem, že je to drina! Budíček!

 4. potom nás môžu presvedčiť akceptovať aj to , že tento čierny bod ⚫ je biely štvorec ⬜ .

 5. Nedali jsem se a alespon jsme dokazal rapidne snizeni ve vvode a zubnichpasytach Fluor, vlastne jedovateho odpadu a take chlorovani, ve vyspelych zemich se pouziva O3. Nekolik superinstituci pro komplax zdravi bylo v USA zniceno na zaklade sprostych lzi, intrik a podvodu s nasazenymi predem vyskolenymio „obetma“, p[podobne jako u byvaleho Majora Juliani a D. J TRump vsak zname ne? Od Oktobra 2016 jsme se mnozi stali jako zazrakem objetma kriminalniho terroru, neceho strasneho, pak nasledujicich injekci, nasilneho psychozdrogovani do satvu Zombie’s kdy jsem nani enpoznal sve male deti, terroru nepredstavitelneho muceni satleho buzeni kazdou hodinu pri pokusech asi testovat nove Psycho Jedy a limity vybranych objeti ve spolupraci korupcnich Kchazarskych pravniku az Psycho Satanistickych PhD. Nekteri mam obavy, ty opustenejsi podobne jako pri dnesni Vakcinaci na COVID ze skoncili na dalsim stupni snad nejakych koncentraku jiz pres 720 plne vybavenych v Kanade, USA asi jiz po clem svete take jak je znamo s plastikovyma rakvema, spalovnama?
  Kdo byl horsi Julius (recyklovani jiz „vyrazenych lidi v opiatovem stesti nebo Virtualni realite, nebo Aldous Huxley? Ano penize krome techg materialnich jako zlato, drahe kovy. kozesiny take vymenny obchod, dale jiz seky, smenky, kreditni karty je vlastne zalozeno na duvere a nejake poctivosti a zaruk spolecnosti. V nbekterych mistech sveta vlastne pozemek mate jen propujcen k uzivani i kdyz mate „vlastnicke prava“.

  Asi se mnohe opakuje s malymi zmenama, neb zijeme jiz v dalsi civilizaci tech pred nama ktere skolapsovali neb jako zazrakem zanikly a to docela rychle., ze by na nejakou variantu COVID a Vakcibaci, az nasilneho kompletniho vyvrazdeni vbeskerych elit! Tak se mejte a horke super leto bez COVIT HOAX a ensmyslnemu kynozenbi lidstva Va\kcinacema kdyz existuje mnoho jinych prirodnich systemu jak nic nikdy nedostat…

  Buh Vas zehnej a je s Vama s odpustenim p[res Svatou Krav Jezise Krista, nasehyo vykupitele, v Moudrosti a nenechme se manipulovat, jako dobytek ktery meci a meci,l tlaci se kdo bude prvni a svesti se na JATKA .
  PREZIL JSEM NEKOLIKRATE SVOJI SMRT TAK MNE S USPECHEM JIZ PRESVEDCILI, ZE JSEM VLASTNE O 22+ ROKU MLADSI, DLE TOHO ZACAL JEDNAT A VERTE, ZACINA TO BYT POZNAT… SNAD V CO VERIME, TO SE TAKE MUZE VYPLNIT?

 6. V Elmhurst Nemocnici po,policjnimurazu a injekcich jsem mel zkusenosti s dalsimi bytostmi velice neprijemnymi no zivotem mimo nasich dimenzi kteri se mi snazili jiz nevratit do vlastniho tela!!!

  Jako zarakem na zadost a volan mych malych deti vse prekonal k navratu zpet do tela… a mne se doposud nechce ve fysickem tele byt vezbnen!

  Vykepal jsem si leceni diabetes a v nekolika jazycich studium na dny a hodiny.
  A jiz jdu na pivko a nove seznamky…
  Znate knihu Sam Sobe Lekarem?

 7. Pirošíková v RTVS: Vláda nás obrala o možnosť napadnúť pandemické opatrenia na súde
  Sme v testovacej fáze vakcín, povinné očkovanie preto nie je možné a rovnako tak očkovanie detí. Vláda nás v rozpore s medzinárodnými záväzkami obrala o možnosť napadnúť pandemické opatrenia na vnútroštátnom súde, hovorí Marica Pirošíková.

  JUDr. Marica Pirošíková je advokátka a bývalá zástupkyňa Slovenskej republiky na Európskom súde pre ľudské práva (ESĽP). Pre Správy a komentáre RTVS povedala, že v prípade vakcín proti covidu sa nachádzame v ich testovacej fáze a aj z tohto dôvodu povinné očkovanie nie je možné.

  Občan do očkovania nesmie byť nútený
  Advokátka v RTVS opakovane upozornila na rezolúciu Rady Európy z roku 2021. ……………………
  Vláda ľudí nezákonne obrala o možnosť napadnúť opatrenia na súde….
  …………………….
  a na záver:
  V prípade vakcín Pirošíková povedala, že sa práve nachádzame len v ich testovacej fáze. Z toho podľa nej jednoznačne vyplýva, že povinné očkovanie nie je možné zaviesť. Aj preto by apelovala na všetkých kompetentných, aby sa dôsledne dodržiavali štandardy, ktoré sa týkajú informovaného súhlasu pri očkovaní týmito experimentálnymi vakcínami. Myslí si, že to nemôže ďalej prebiehať tak ako doteraz.

  Na záver dodala, že z očkovania musíme vynechať aj deti a mladých ľudí do osemnásť rokov.

  To čo sa deje ohľadom covidu nielen u nás aj vo svete mi pripadá ako riadená celosvetová akcia proti ľudu.

  U nás k tomuto marazmu prispieva aj zatváranie osôb, vyhľadávajú sa všetci,ktorí sa niekde stretávali a kuli pikle, ALE TO SA DEJE AJ DNES, VIĎ STRETNUTIE V SKLEPE SIS A ĎAľšIE,KTORÉ NEUZRELI ZATIAľ SVETLO SVETA.

  Toto všetko dokopy traumatizuje spoločnosť a ubližuje zdraviu ľudí viac ako si novodobá vládna sebranka myslí.

 8. K článku – odpovede – zhrnutie:
  ÉRA DEPOPULÁCIE A PRECHOD TURNIKETMI!

  Kabala II (14. část – Éra depopulace: Jak to vypadá v našich životech?)
  https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-14-cast-era-depopulace-jak-to-vypada-v-nasich-zivotech/

  Dr. Madejová & Dr. Tenpenny & Dr. Palevsky – O sterilizaci z vakcín, covid očkování a více
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-madejova-dr-tenpenny-dr-palevsky-o-sterilizaci-z-vakcin-covid-ockovani-a-vice/

  Dr. Carrie Madejová: Pravda o covid injekcích & Jaký je skutečný účel očkovací kampaně
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madejova-pravda-o-covid-injekcich-jaky-je-skutecny-ucel-ockovaci-kampane/

  Šéfredaktor VK z Aeronetu vysvetľuje útok 60 GHz frekvenciami na študentov policajnej školy v Sokolove, ako opakovanú skúšku /vo svete/ kontrolnej technológie, ktorá má selektovať obyvateľstvo očkované /čipované/ nanočasticami /v covid vakcínach a nielen v nich/ pri prechádzaní turniketmi v obchodoch a verejných – vládnych budovách, čím vláda obchádza zákon, podľa ktorého vyžadovať osobné údaje môže zatiaľ len a v zákonom odôvodnených prípadoch – len oprávnený verejný činiteľ, takže toto sa snažia obísť tým, že tieto údaje má kontrolovať „neosobne“ stroj – frekvenčnou technológiou kalibrovanou na rezonančné charakteristiky čipovacích nanomarkerov vo vakcínach!

  Poznámka – pred pár rokmi zadržali idioti z SBS v jednej strediskovej predajni Tesco na juhu Slovenska staršieho občana z dôvodu, že má pri sebe zbraň /no a?/! Potom sa ukázalo, že zbraň nemal /a keby aj mal/, ale má voperovaný stimulátor srdca! Otázne je – nakoľko dokáže takéto detekčné zariadenie ohroziť práve človeka so stimulátorom! Toto zariadenie potom v Tesco vypli, avšak už je jasné, že tieto zariadenia na našu detekciu sú už dávno k dispozícii, a je len záležitosť ich frekvenčného vyladenia a čo ďalej so selekciou – diskrimináciou občanov a podľa akého kľúča!

  2021-07-02 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-07-02-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Čiže opäť sme pri frekvenciách a rezonancii.
  https://www.badatel.net/existencne-eliminacne-frekvencie-a-dna-biorezonancne-frekvencne-zbrane/

  • Anna – povedz mi jediný dôvod, prečo by som mal ísť na Y.T. a prečo by som im mal dávať Gatesovým zmrdom prihlasovacie údaje a súhlasiť s prístupom do môjho PC?! Pretože ty si sem dala nejaký link?! O čom doboha je ten dokument?!

   Už sa naučte komunikovať pri zdieľaní informáciií! Si naozaj myslíš, že tu všetci ako idioti budeme klikať na nejaké linky – ako cvičení agilní psi na aport?!

   No seriem ti na tú tvoju pohodenú haluz!

   • na YT sa nepotrebujes prihlasit, blokovanie reklam funguje dobre, nedas im zarobit, ale mozes tocit 1 video dookola a zahltis im linku, sice nepatrne, ale kazda kvapka sa pocita 🙂

    • Mňa na Y.T. nepustí bez súhlasu s hrabaním sa v PC od minulého roku. No iste – keď im dáš súhlas. Nedám! Si ujasni napr. podmienky pre sledovanie aktivít na všetkých dcérskych firmách GOOGLu pokiaľ používaš Gmail. Asi nie si zorientovaný – na trubke som bol minimálne 8 rokov dozadu. Vtedy sa dalo. Navyše – na sťahovanie už väčšinou ponúkajú iné ako mp4 formáty – úplne na hovno archivovanie. Ten istý dokument v pohode stiahnem z Otevrisvoumysl, ale už nie ak je na Y.T. Navyše – mažú – takže srať na celé Y.T. a Facebook k tomu!

     Ešte ku tomu Anninmu linku – 1/ zahodený link – nie som až tak zvedavý, aby som 2/ „odpovedal na telefonát na neznáme číslo“. Asi tak. „Krovie sa chveje!“ A čo keď sa krovie chveje?!

     • Marek Košice

      Maroš, ty agresívny zm*d, už mi lezieš na nervy. Mal by si si dať aspoň mesiac pauzu od internetu.

  • nenamahaj sa moja, mas do cinenia so psychopatmi z vymetenymi mozgami

 9. Redakcia – chýba mi tu komentár. Ďakujem

 10. Toto nie je ten stratený komentár.
  ——————————————–
  Slovenskí koaliční poslanci sa rozhodli pokračovať v zločineckej vakcinačnej agende – prečo? – pretože ich žiaden iný poslanec – ako ten vo fínskom parlamente – o podstate tohto zločinu neinformoval! A zjavne to nikto NEUROBÍ!

  Parlament schválil Matovičove návrhy na zavedenie očkovacej lotérie a sprostredkovateľského bonusu
  „Schváleným pozmeňujúcim návrhom Györgya Gyimesiho (OĽANO), ktorý podporilo 67 zo 112 prítomných poslancov, sa zároveň zavedie očkovacia prémia a sprostredkovateľský bonus.

  Za tieto nástroje hlasovalo OĽANO, Sme rodina aj Za ľudí. SaS sa zdržala. Smer-SD a ĽSNS boli proti. Nezaradení poslanci hlasovali buď proti návrhu, alebo sa zdržali.

  Za tieto nástroje hlasovalo OĽANO, Sme rodina aj Za ľudí. SaS sa zdržala. Smer-SD a ĽSNS boli proti.

  Cestovným kanceláriám bude poskytnutá návratná finančná výpomoc na vrátenie zálohových platieb klientom, pre ktorých neboli zrealizované náhradné zájazdy. Zároveň sa zavedie očkovacia prémia a sprostredkovateľský bonus ako nástroje na motiváciu k očkovaniu. Počíta s tým návrh zákona o niektorých mimoriadnych opatreniach vo finančnej oblasti v súvislosti s ochorením COVID-19 z dielne rezortu financií.

  Právnu normu, o ktorej parlament rokoval v tzv. zrýchlenom režime, v piatok schválilo plénum Národnej rady. Za návrh zákona hlasovalo 77 zo 78 prítomných poslancov.
  SaS sa zdržala

  Schváleným pozmeňujúcim návrhom Györgya Gyimesiho (OĽANO), ktorý podporilo 67 zo 112 prítomných poslancov, sa zároveň zavedie očkovacia prémia a sprostredkovateľský bonus.

  Za tieto nástroje hlasovalo OĽANO, Sme rodina aj Za ľudí. SaS sa zdržala. Smer-SD a ĽSNS boli proti. Nezaradení poslanci hlasovali buď proti návrhu, alebo sa zdržali.
  Prémie vo výške dva milióny týždenne

  Ministerstvo financií tak bude môcť vyhlásiť súťaž o finančnú odmenu pre tých, ktorí sa zaočkovali proti ochoreniu COVID-19. Výška očkovacích prémií na žrebovanie nesmie týždenne presiahnuť spolu dva milióny eur.

  Rezort financií súčasne bude môcť poskytovať finančnú odmenu pre tých, ktorí sprostredkujú očkovanie proti ochoreniu COVID-19.

  Jedna zaočkovaná osoba môže byť na účely poskytovania tohto bonusu uplatnená len raz. Zároveň bonus možno poskytnúť jednému sprostredkovateľovi očkovania najviac za 50 zaočkovaných.

  Výška sprostredkovateľského bonusu sa líši v závislosti od veku očkovanej osoby. Úprava zákona má tiež odstrániť pochybnosti o tom, či Slovensko môže nevyužité vakcíny Sputnik V predať alebo darovať.“
  https://www.infovojna.sk/article/parlament-schvalil-matovicove-navrhy-na-zavedenie-ockovacej-loterie-a-sprostredkovatelskeho-bonusu

  Fínsky poslanec_Covid vakcína je maskovaný toxín a VY TO VIETE.mp4
  https://ulozto.net/file/fuzhK8JXNC8B/finsky-poslanec-covid-vakcina-je-maskovany-toxin-a-vy-to-viete-mp4#!ZJIzZwR2AmqzZQH2ZwpmZQH0BQR0ZxV4D05MM3S+FwH5rwIuZj==

 11. Ander Kixa

  otázka 4: prečo genocída na Ukrajine v 30tych rokoch, v ktorej bolo zabitých viac ako 6 miliónov, nie je Slovenskom uznaná ako genocída, pričom v okolitých štátoch áno?
  Podotázky: je to preto, lebo sa jedná „len“ o ukrajincov a nie o židov?
  Smrť v kŕčoch od hladu trvajúca niekoĺko dní si nezaslúži toĺko pozornosti ako udusemie plynom za niekoĺko minút?

 12. Jednoduchá

  ….vďaka za infor.o ére depopul., tiež o ster.vakcínach+o pravda o covid.,,vakcínach“….celé sa to ,,len“ ,,hororovo“číta, a ešte sa to aj realizuje!!! …..naša vláda sa ozaj ,,predviedla“, svojimi nariadeniami ,,rozbíja“ rodiny a iné trad.hodnoty …
  a ,,naša“ prezidentka ku tomu výrazne ,,pomáha“…..napriek tomu stále verím, že sa spamätáme v čo najväčšom množstve a čo najskôr…presne ako to povedala p.C.Madejová……..

 13. Analytik Šuster o tretej vlne: Ak nezaočkujeme rizikových, na Slovensku umrie 42-tisíc seniorov!
  Odborníci sa zhodujú, že tretia vlna udrie kvôli rýchlo sa šíriacemu delta variantu. Otázka znie, kedy presne. Ako veľmi nás zasiahne, závisí od počtu očkovaných. Analytik Martin Šuster hovorí, že najväčšiemu riziku sú vystavení starší ľudia. Ak sa nezaočkujú, úmrtie hrozí až 42-tisíc seniorom!……………………..

  Zatiaľ máme zaočkovaných trištvrte milióna seniorov nad 60 rokov. Viac ako pol milióna ich ešte nie je zaočkovaných. V čakárni už skoro žiadni seniori nie sú – tých 8 tisíc v čakárni či s pridelenými termínmi je kvapka v mori. Pár tisíc ešte pribudne, ale dnešným tempom to už veľa nebude,“ varuje Šuster.

  A teraz iného skutočného odborníka
  Očkovanie proti covid-19 predstavuje väčšie riziko ako samotný vírus – Ján Lakota

  Kde sme sa to dostali , keď už ani väčšina lekárov nedokáže otvorene povedať, že niektorí doktori, už zabudli na svoju prísahu a za peniaze propagujú vakcináciu obyvateľstva o ktorej vedľajšie efekty , ešte vôbec nie sú známe, použijem diskutéra.

  Len STRAŠENIE………….STRAŠENIE……………STRAŠENIE, ak sa predsa nedajú ľudia zaočkovať, tuším sú schopní ten vírus umelo do nich nasadiť. Lebo títo dokážu už všetko možné aj nemožné spraviť na ľuďoch. EÚ má nakúpené veľké množstvá vakcín a tak to vnucuje jednotlivým štátom a potom pod nátlakom politici terorizujú obyvateľstvo. Treba si brať príklad od Orbána, ten sa zastrašovať nedá.

  • 19 miliónov vakcín…povedal Raši.
   Je nás 5,5mil.vrátane detí.
   Odhadujem to na 5 dávok tým, čo prežijú predchádzajúce.

   • Potrebujú do ľudí napchať nanotechnológie – častice, ktoré budú komunikovať s frekvenčnými biorezonančnými analyzátormi – jedna dávka nestačí . musíš mať v sebe aspoň vrece „železných pilín“ aby im tie pošahané zariadenia fungovali. Si treba preklepnúť všetky slovenské firmy, ktoré podnikajú v oblasti umelej inteligencie /Mistrík napr./.

  • K tomu Lakotovi – OK chlapík, ale ako obhajca vakcíny proti tetanu absolútne netuší, že tetanovka je jedna z prvých vakcín, ktoré mali a majú vyvolávať sterilitu! Je o tom utajená štúdia, ako v USA mali chudobní bez zdravotného poistenia fúru detí – aj 15, ale tí, ktorí „mali na vakcínu proti tetanu“ mali preukázane málo, alebo vôbec deti nemohli mať! a súvisí to práve s Obamovou reformou! Aby mohli-mali byť vakcinovaní!

   Je to vo videu tu

   Dr. Madejová & Dr. Tenpenny & Dr. Palevsky – O sterilizaci z vakcín, covid očkování a více
   https://otevrisvoumysl.cz/dr-madejova-dr-tenpenny-dr-palevsky-o-sterilizaci-z-vakcin-covid-ockovani-a-vice/

 14. Jednoduchá

  …milá ametyst, OK., tak bez úvozoviek, myslela som to ironicky…
  … presne toto som sa dočítala práve včera, bola som šokovaná z toho, aký skutoč.význam má táto vakcína proti tetanu a aj z toho, ako ,,šikovno je to celé roky zmanipulované“…..a ešte aj k tej ster.- myslím si, že je to pravda, osobne poznám 3 páry ml.ľudí, kt.majú probl. počať dieťa…1 z nich už bol aj na voľák.reprod.vyšetrení a ZA PENIAZE sa im to podarilo…teraz majú vyše ročné dievčatko…je to veľmi smutné, ako niekto dokáže ovplyvňovať životy iných…verím tomu, že sa teraz už čím skôr zobudíme…..

Pridajte komentár

*