Amiši sa neočkujú a len zriedka dostanú autizmus, rakovinu či infarkt – náhoda?


Print Friendly, PDF & Email

Amiši sa neočkujú a len zriedka dostanú autizmus, rakovinu či infarkt – náhoda?

Nikdy sa nepúšťajte do rozhovoru o tom, či očkovanie zaberá alebo nezaberá, alebo či spôsobuje alebo nespôsobuje autizmus, ak nie ste pripravení na veľmi búrlivú debatu.

Súvislosť medzi vakcínami a autizmom nie je ničím novým. Avšak už čo i len hovoriť o tom s obyčajnými, do problematiky nezasvätenými ľuďmi, ktorí sú presvedčení, že každá očkovacia látka odporúčaná úradmi nielen funguje, ale je aj 100 % bezpečná a po celý čas 100% účinná – vám môže vyslúžiť nálepku „odporcu očkovania“, „antivaxera“ či nejakého zdravotného fanatika.

Riziká verzus „prínosy“ vakcín

A aj keď nejaké vakcíny istý čas fungujú, stoja za to zdravotné riziko?

Ide o zásadnú otázku, lebo jedna štatistika, ktorú možno nepoznáte, hovorí, že deti, ktoré dostanú očkovanie s obsahom ortuti (uvádzanej zvyčajne ako thimerosal, známy aj ako tiomersal), majú až 27-krát vyššiu pravdepodobnosť vzniku autizmu než tie, ktoré očkovanie nedostanú.

A to nie žiadna domnienka – vyplýva to z nedávnej štúdie amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC). Stále z toho chcete robiť utajovanú tému?

Pediatrom nie je vôbec dovolené spochybňovať očkovania, ani im nie je dovolené odporúčať ich v menšom množstve než odporúčajú štátne zdravotnícke úrady. Inak by čelili hnevu úradov a lekárskych komôr, ktoré už vedia, ako umlčať „odporcov“.

Občas dokonca tak, že odoberajú licenciu na výkon lekárskej praxe.

Dôležitá otázka: Klesli by náhle štatistiky autizmu, keby sa zo všetkých vakcín odstránila nielen ortuť, ale aj hliník, vrátane očkovacích látok proti chrípke?

V komunitách Amišov v Amerike nie je žiadny prípad autizmu

Na začiatku si povedzme, že deti sa s autizmom nerodia. Objavuje sa v ranom veku alebo v detstve a vyvoláva ho nadmerné množstvo neurotoxínov, ktoré sa do tela dostanú buď konzumáciou, očkovaním, alebo prostredníctvom faktorov prostredia, prípadne všetkými spôsobmi súčasne.

Vlastne, súčasný nárast poruchy autistického spektra (ASD) za posledných dvadsať rokov priamo súvisí s rozšírením programu očkovania, čo do kvantity a frekvencie.

Pre pochopenie toho, prečo u americkej komunity Amišov autizmus takmer neexistuje, treba vziať do úvahy, že Amiši sú už celé storočia „odrezaní“ od vedeckého a medicínskeho „pokroku“, následkom čoho boli menej vystavení hlavným faktorom, ktoré spúšťajú autizmus.

Vrátane toho najzásadnejšieho – vakcín.

Vyberte sa na malý výlet do srdca krajiny Pennsylvánske Holandsko a pokúste sa objaviť čo i len pol tucta amišských detí s autizmom. Nepodarí sa vám to.

Keby boli štatistiky v súlade s národným priemerom, bolo by ich v komunite Amišov okolo 200, no k dnešnému dňu sú iba tri, z toho jedno bolo adoptované a privezené z Číny.

Neuveriteľné! Ďalšie jedno bolo v skutočnosti zaočkované a autizmus sa uňho objavil krátko po tom. Znova neuveriteľné.

Prírodná liečba osteoartritídy

Je treba sa zamyslieť nad týmito celosvetovými i národnými štatistikami. Autizmus postihuje na celom svete vyše 20 miliónov ľudí a štyri- až päťkrát častejšie sa vyskytuje u chlapcov než u dievčat.

V USA už má nejakú formu poruchy autistického spektra jedno z každých 68 detí (Slovensko ich statočne dobieha), čo len od roku 2012 predstavuje nárast o 30 %.

Pýtate sa, čím to je?

Deti v Spojených štátoch dostanú pred dosiahnutím veku sedem rokov 50 očkovaní, z ktorých mnohé sú kombináciami, obsahujúcimi kmene mnohých chorôb, ortuť, formaldehyd (áno, balzamovacieho roztoku na konzerváciu mŕtvych), glutaman sodný (MSG) a hliník, a to sme vymenovali iba niekoľko neurotoxínov.

Na Slovensku je situácia podobná a množstvo povinných či odporúčaných vakcín sa neustále zvyšuje.

Najvyššie hladiny ortuti obsahujú injekcie proti chrípke, až 25000-násobok toho, čo EPA dovoľuje ako maximum v pitnej vode a rybách, určených na konzumáciu. Ortuť je druhý najjedovatejší prvok, aký ľudstvo pozná.

Kvôli svojim náboženským presvedčeniam sa Amiši vyhýbajú všetkým očkovaniam

Amiši majú šťastie v tom, že sa tiež vyhýbajú trom z najdiskutabilnejších vakcín, ktoré sú dnes na trhu:

  • proti hepatitíde typu B
  • HPV (ľudskému papilomavírusu)
  • a, samozrejme, MMR (kombinovanému očkovaniu proti osýpkam, záškrtu a ružienke), ktorá bola zahrnutá v odkaze organizácie CDC o súvislosti očkovania s autizmom a najväčšími zastieracími lekárskymi manévrami v histórii vôbec.

V protiklade s tvrdeniami CDC, verzia viacnásobnej dávky proti vírusu hepatitídy typu B naďalej obsahuje thimerosal (50 % ortuti).

Ešte nevyvinutý centrálny nervový systém a pečeň amišských novorodencov sú vďaka náboženskému presvedčeniu ich rodičov tohto prchavého toxínu ušetrené.

V skutočnosti deti Amišov skoro ani nepoznajú problémy s učením. A navyše, Amiši ani nezažívajú typické choroby, ako sú rakovina, srdcové ochorenia či cukrovka.

Toto všetko by mohlo byť vďaka tomu, že nekonzumujú geneticky upravené potraviny, neužívajú chemické lieky, ani sa nedávajú očkovať.

Záver

Samozrejme, žiadna vládou riadená regulačná agentúra toto porovnanie zdravia Amišov so zdravím ostatného obyvateľstva nikdy neurobí, no skutočnosť hovorí sama za seba.

CDC však stále odmieta regulovať očkovací priemysel, a namiesto toho doslova podporuje toxické chemikálie, nebezpečné toxíny ťažkých kovov, karcinogény a smrtiace „konzervanty“, ako je ortuť.

Keď chcete mať skutočne imunitu, ktorá sa nespája v množstvom trvalých a oslabujúcich „vedľajších účinkov“, ako sú poruchy autistického spektra, Aspergerov syndróm či rakovina pečene, je v dnešnej dobe všetko o životnom štýle a zdraví z prírody.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Rešpektujem Amišov pre mnohé ich veci a formu života. Poznal som mnohich v Pennsylvanii…Veľmi milí ľudia, a nikomu nevnuvcujú ich vieru…Boh im žehnaj!

Pridajte komentár

*