Žiadne náhody: Nevšímavé masy netušia, že sú systematicky vyhladzované sériou plánovaných katastrof


Print Friendly, PDF & Email

Žiadne náhody: Nevšímavé masy netušia, že sú systematicky vyhladzované sériou plánovaných katastrof

(Mike Adams, Natural News) Plynová bomba naplnená chemickými zbraňami, ktorú zapálili vládne orgány amerického štátu Ohio po známej vlakovej havárii, bola samozrejme aktom úmyselného terorizmu, ako aj zločinom proti ľudskosti a životnému prostrediu.

Akreditovaný odborník na núdzové situácie zahŕňajúce nebezpečné materiály uviedol, že chemikálie, ktoré sa vo vlaku nachádzali, nemali úrady nikdy zapáliť.

Spaľovanie vinylchloridu samozrejme uvoľňuje fosgén, chemickú bojovú látku z Prvej svetovej vojny, ktorá pri kontakte mrzačí alebo zabíja biologické bytosti.

Vlakové nešťastie poskytlo genocídnym vládnym agentom dokonalý krycí príbeh, aby v podstate odpálili bombu s chemickými zbraňami nad prvotriednou poľnohospodárskou pôdou, neďaleko husto obývaných miest.

Celé povodie rieky Ohio bude v nasledujúcich rokoch zasiahnuté spadom, pričom sa už objavuje masívne vymieranie živočíchov.

Pôda aj lístie budú zasiahnuté skutočným kyslým dažďom (kyselinou chlorovodíkovou), ktorá vzniká ako ďalší produkt spaľovania vinylchloridu. Kyselina chlorovodíková sa v atmosfére zmieša s vodnou parou a na zem následne dopadá ako kyslý dážď.

Médiá o tom všetkom mlčia a predstierajú, že skutočnou hrozbou pre ľudstvo je oxid uhličitý. Niet potom divu, že väčšina ľudí verí, že to všetko bola len nehoda. Rovnako veria, že aj „laboratórny únik“ covidu bola nehoda. A že aj zranenia spôsobené očkovaním sú len nehoda a nešťastná náhoda.

Pokiaľ ide o globálnu genocídu, neexistujú žiadne nehody ani náhody. Všetky tieto veci sa robia zámerne so stanoveným cieľom globálnej genocídy a depopulácie obyvateľstva.

Len pred mesiacom vybuchla veľká chemická továreň v La Salle, v americkom štáte Illinois (neďaleko Chicaga), pričom sa uvoľnil obrovský toxický oblak manganistanu draselného.

Tento vzorec chemických „nehôd“ sa začína podobať sabotážam potravinovej infraštruktúry, pri ktorých za posledných 18 mesiacov zhorelo viac ako 100 potravinárskych zariadení. Išlo o ciele jasne zamerané vládnymi agentmi – presne ako nedávno varoval Dr. Andrew Huff.

(On to vie, pretože predtým pracoval s vládnou bezpečnostnou agentúrou DHS na infraštruktúre potravinovej bezpečnosti.)

Prebieha masové vyhladzovanie ľudstva… a väčšina ľudí je slepá voči tomu, čo sa deje

Znižovanie dodávok potravín sabotážami… Snaha o vyprovokovanie Putina do Tretej svetovej vojny… Zámerná demontáž energetickej infraštruktúry… Depopulácia biologickými zbraňami (covidovými vakcínami)…

To všetko sa vykonáva s cieľom vyhubiť ľudskú rasu a skolabovať civilizáciu. Napriek tomu 99% tých, ktorí sú aktívne vyhladzovaní, naďalej nevníma, čo sa deje, a mnohí z nich vyhladzovateľov aktívne podporujú!

V nedávnom podcaste Situation Update stránky Natural News sa Mike Adams oveľa podrobnejšie venuje nasledovným témam:

– Hromadný strelec v štáte Michigan bol progresívnym prokurátorom zbavený predošlého obvinenia zo zločinu.

– Záznamy zo stíhacieho lietadla potvrdili, že zostrelené záhadné objekty nad USA boli len obyčajné narodeninové balóny.

– Bolo odhalených viac nebezpečných chemikálií pri havárii vlaku v Ohiu a úmyselné zapálenie vinylchloridu.

Liečba osteoporózy

– Pokračuje masívne mediálne krytie udalostí v Ohiu, keďže ryby a zvieratá umierajú a ľudia sú vystavení karcinogénom.

– Sú ovplyvnené tisíce fariem, produkcia potravín bude trpieť roky.

– Administratíva Joea Bidena tlačí na banky, aby prerušili všetky finančné väzby na celý kryptopriemysel.

– Kryptomena stablecoin (BUSD), ktorú vydala kryptoburza Binance, bola ukončená zo strany regulátorov. Miliardy dolárov sú sťahované z Binance.

– U študentov verejných škôl v Chicagu bola demonštrovaná nulová gramotnosť.

– Dokonca aj Švajčiarsko trpí vysokou infláciou, keďže náklady na energie prudko rastú.

– Európa minula takmer 1 bilión eur (1000 miliárd) na dotovanie nákladov za elektrinu pre svojich občanov.

– Francúzsky historik: Tretia svetová vojna sa už začala a vymyká sa kontrole.

– Rusko rozmiestňuje lode s jadrovými zbraňami do Baltského mora.

– Demokrati z amerického štátu Illinois vyžadujú montovanie nabíjacích staníc elektromobilov vo všetkých nových domoch. Ale vám zakážu vlastniť plynový sporák.

– Demokrati nemajú ani poňatia, ako funguje elektrická sieť.

– Starovekí príbuzní ľudí spred 1,2 milióna rokov prevádzkovali obchody s nástrojmi. (No veda hlavného prúdu tvrdí, že človek homo sapiens existuje len 200 tisíc rokov.)

– Vznikla zoznamka čistokrvných ľudí s názvom „nezabodnutí“ (neočkovaní), ktorá slúži aj ako banka čistej nekontaminovanej krvi pre transfúzie a tiež ako spermobanka.

– Veterné turbíny neustále padajú, pretože libtardi (progresívni liberáli), ktorí sú zástancami zelenej energie, nerozumejú fyzike.

Celý podcast (v angličtine) si môžete vypočuť tu:


Autor: Mike Adams

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,ty potrebuješ k tomu média-aby si vedela,či tušila,že čo sa tu deje,alebo môže diať,alebo má diať??????? od kráv nečakaj,že budú prežúvať skaly,alebo vlastné lejna-oni potrebujú čerstvú trávu,ktorá inak pomáha prostrediu keď vyrastie-sú to fekálne biokombajny,či kosačky-kráčajúce a prdiace americké hamburgery a stejky,,,,,,,

   • Israismael

    Perfektne napísané ..ľudia asi ešte fakt nepostrehli ,teda mnoho ich nepostrehli že televízia a médiá a hlavne tie MSM sú služobníci satana ..veď je to aj písané :
    A drak vloží svoj obraz do šelmy (médií) aby ten obraz rozprával a hovoril to čo chce drak ..to značí že ten temný alebo ti temni ľudia čo ovládajú médiá to majú na celom svete úplne rovnaké a jasné .. obraz a aj zvuk(hovorenie) musia byť stejne všade na svete (viď čo bolo s covidom a vakcinami a čo je teraz s ukrajinou ..jeden a ten istý narativ)

   • Já nemám TV 10 let a neposlouchám ani rádio ,ale těm co si to platí by měli zdělovat aspoň základní informace. Já pravdu znám ,nebo dohledám a nepotřebuji média takže se běžte realizovat na jiném účastníkovi zájezdu né na mně.

  • Marek Kosice

   Magdalena, nic si nerob z toho, ze tito dvaja pani nepochopili, ako si myslela to, co si napisala…. Nepomohlo k tomu ani to, ze si vlozila odkazy na Tadecso…. Pretoze to uz vidiet nechceli…. Chceli ta za mainstreamovu ovecku, ktora sa tu nahodou objavila. A chceli to z nejakeho pre mna nepochopitelneho dovodu…

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,,,m-ke a ty si myslíš,že na nete vkladajú odkazy iba slušní ľudia bez viny,napravenci so svedomím-čiže nie bioboti či podplácaní,alebo dobre platení zamestnanci spoločností,ktoré v pozadí vlastnia a kontrolujú tie isté tváre,ktoré tvoria a aj zámerne šíria to čo oni chcú,nikto z it zamestnancov sa nestará a ani nezaujíma,že kto v skutočnosti vlastní firmu v ktorej pracuje,,,,,,,dnes kto pokročilo ovláda prácu s pc a tvorí programy-predsa nemôže byť zdravý a skutočný človek,počítače sú totižto nástrojom temnoty a všetko čo v nich je-je iba satanov informačný mlyn propagandy a kŕmenia hladných nevedomých po informáciách-matrix ako vyšitý ako pokrm pre slabomyselných-nevedomých,,,,,,,internet neprinieslo na tento svet svetlo,ale temnota,takže to ber so značnou rezervbou,že čo čítaš v odkazoch od otrokov internetu,,,,,,,

   • Israismael

    Ja som to myslel všeobecne a nie na Magdalénu ..Všeobecne,aby sa pochopilo že čo sú to dnes za médiá ,tv a pod ..pod akým vplyvom sú a pod ..ja viem že ty to vieš aj iní to vedia, ale nie všetci to vedia ako to je ..napr ja som ani len nemyslel na Magdalénu keď som to pisal ..treba čítať aj medzi riadkami .i keď v mojom prípade si myslím nebolo treba čítať medzi riadkami a dalo sa to prečítať aj bez komentára !

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,,,,isr. za nič sa tu nikomu neospravedlňuj,neponižuj sa pred nikým-vždy píš priamo a bez strachu,snáď si všetci nemyslíte,že vás tu vykŕmuje a živý nejaký onen kostolnícky boh-ale skôr satan,čiže iba satan a jeho mašinéria,takže ako satanovi poslušní zamestnanci máte iba právo blabotať a pri tom sa potiť,,,,,,,

 1. Na doplnenie tewjto témy stojí zato si prečítať ešte aj tento článok: https://protiproud.info/politika/7038-summit-zlocincu-a-vrahu-do-roku-2035-museji-byt-nepodvoleni-zlikvidovani-schwab-chce-klasicky-fasismus-vlady-budou-poslouchat-korporace-plete-se-on-nebo-gates-kolik-zachovat-otroku-a-chovnych-rezerv-fiala-to-nestihl.htm ! Tam to presne všetko smeruje… naplánované a realizované! A ak to ľudia dopustia… tak sa to aj naplní !

 2. mariankosmac

  Ovce netušia lebo v novinách sa o tom nedočítajú.

  Inak jedna vec mi v posledných mesiacoch pripadá trochu divná a to že vždy keď idem vyniesť smetie tak kontajnery sú prázdne alebo poloprázdne (plné sú len tie na papier a plasty). Predtým to bývalo skôr naopak, kontajnery napráskané až po vrch, teraz to už vidieť málokedy. Čože majú zrazu takú potrebu tak často vyvážať smeti? V podstate poloprázdne smetiaky…

  • Možno dostali eurofondy na smetie, tak vyvážajú 3x do týždňa, aj keby stačilo raz. Už to začína byť ako za socializmu – robilo sa nie to, čo bolo treba, ale čo bolo v pláne. Päťročnice nepustili vtedy, nepustia ani teraz. Vývoj je, zdá sa, cyklický.

   • No ja by som do toho socializmu tolko nekopal. Veľa ľudí by sa chcelo vrátiť do tej doby aj keď vtedy neboli také technológie ako sú dnes. Ak by si ľudia – a to myslím nielen v ČSSR viac vážili toho čo vtedy mali a udržali ten systém tak sme sa mali omnoho lepšie ako dnes. Omnoho. Aj technologicky.
    Sebelepšie alternatívne stránky či osobnosti bojujúce proti západnému korporátnemu fašizmu a neodolajú pokušeniu kopnúť si do socializmu ako keby to bolo to najhoršie čoho sa máme obávať.
    Tento prvok sa stále a stále objavuje naprieč takmer celým spektrom mediálneho priestoru.
    A to nehovorím o zneužívaní pojmu „boľševizmus“ či „boľševici“.
    Pravdepodobne nechceme lepší svet, len sa chceme zbaviť tých čo nás zotročujú a trápia.

  • Je možné že lidé celkově méně nakupují a tím pádem je i měně odpadu ,krabic plastů.

  • provokater

   mariian, ľudia menej žerú, preto

 3. Objektívne

  Zapálili to úmyselne aby kamuflovali mnoho iných nehôd ako Illinois/La Salle, Ohio/Oakwood a ďaľšie technologické prevádzky. Je potrebné aby bolo v povedomí, že je to všetko úmyselné. Bude toho pribúdať. Môžete si všimnúť, že o príčinách čo to spôsobilo hovoria len málokedy, pretože vo veľa prípadoch to ani nevedia.

  A čo toto?
  https://www.youtube.com/watch?v=fMHHya0g4zw
  Naozaj je niekto taký hlúpy keď si myslí, že to urobili MW zbraňou? Aj tie stovky tovární, chemických, metalurgických, potravinových závodov zapálili zbraňami? A čo zemetrasenia? Naozaj ich vytvárajú umelo? Všetky?
  Tornádo v Hodoníne tiež urobili umelo?

  • Keď nežijeme trošku „bližšie“ k realite, tak mnoho vecí považujeme za nemožné.

   A preto aj nadpis článku je pre mnohých z „krajiny“ nemožného.
   Považujú to jednoducho a automaticky za nemožné.
   Tým je to pre nich vyriešené a bodka.

   Akonáhle ale sme viac uvedomelí, vidíme rôzne úrovne bytiam.
   A tú tzv. „dokonalosť“ Nebies v úplne inom svetle.
   A „mocný príspevok“ k pozemskému dianiu.

   Dá sa vôbec nejaká, …hociaká udalosť na Zemi vysvetliť bez toho? Nedá.
   *** A už sme doma. ***

  • Tornáda sa vyrábajú meteorologickými radarmi. Len tie majú dostatočný výkon.
   Na zemetrasenie a tsunami má dosť energie A-bomba.

   • Objektívne

    Na jasné, keď to povie 32.stupňový slobodomurár Fulford, tak to musí byť pravda však? Nezabudnite, že títo ľudia chcú aby ste si mysleli, že majú neskutočne veľkú moc, zázračné tajné zbrane a všetko to robia „oni“. Najnovšie Fulford hovorí, že HAARP bol namontovaný na lodi. Nabudúce to bude už na bicykli. Radšej sa vzdelávajte, lebo len hlúpemu sa dá čokoľvek nakukať. Modré svetlá, ktoré bolo vidieť pred zemetrasením v Turecku sa nazývajú „svetlá zemetrasenia“ (EQL – Earthquake lights). Je to atmosférický svetelný jav vyskytujúci sa počas silných zemetrasení a trvajúci od zlomku sekundy do niekoľkých minút. Má to EM podpis, ale nie je to zbraň. Pomáha to uvoľniť prebytočný radón a iné ionizované plyny zo zeme pred veľkými udalosťami. Ak by sa to nedialo, zemetrasenie by bolo aj 10x silnejšie.
    https://www.youtube.com/watch?v=qqrTvj-tytE
    Ak by ste chceli vedieť o tom viac, tak tuná: https://sdu.sk/h5U

 4. VILDERIZÁCIA! Zdivočovanie! U nás zavádzajú chránené oblasti v lokalitách, ktoré boli doteraz stáročia obhospodarované.

  2023
  Nevinná prechádzka so psom sa zmenila na nočnú moru: Mladú ženu napadlo stádo kráv!
  https://www.cas.sk/clanok/2773893/nevinna-prechadzka-so-psom-sa-zmenila-na-nocnu-moru-mladu-zenu-napadlo-stado-krav/

  2023
  Jasper Kraus († 67) bol väčšinu života farmárom v írskom Roscommone.
  Keď ho jeho čeľadník našiel ležať v kaluži krvi, zašepkal z posledných síl: „Kohút.“ V tej chvíli Cory O’Keeffe nechápal, čo to znamená. A začal svojho zamestnávateľa oživovať. Jasperovi síce zavolal záchranku, ale bolo neskoro. Prišiel o príliš veľa krvi a zomrel. Vyšetrovanie príčiny smrti doviedlo kriminalistu práve ku kohútovi.
  https://www.cas.sk/clanok/2771021/muza-67-si-nasla-smrt-na-farme-o-zivot-ho-pripravil-kohut-takto-doslo-k-utoku/

  2020
  Policajného náčelníka z filipínskeho mesta San Jose zabil počas razie na nelegálnych kohútích zápasoch kohút, ktorý mu pripevnenou ostrou čepeľou prerezal tepnu na nohe, v dôsledku čoho muž vykrvácal. Incident sa stal ešte v pondelok v obci Madugang v provincii Severný Samar.
  https://www.cas.sk/clanok/1044251/tragicky-koniec-policajnej-razie-na-filipinach-nacelnika-usmrtil-agresivny-kohut/

  2011
  Zrejme prvý prípad, pri ktorom bol príčinou smrti kohút, vyšetruje polícia v americkom Kerne. K smrti malo dôjsť počas nelegálnych kohútích zápasov.
  35-ročný muž tu zomrel potom, čo ho pri nelegálnych kohútích zápasoch zasiahol čepeľou priviazanou k ostrohe bojujúci kohút, napísala dnes agentúra AP.
  Čepeľ prerezala Josemu Luisovi Ochoovi pravé lýtko a svojmu zraneniu podľahol o dve hodiny neskôr v nemocnici.
  https://www.cas.sk/clanok/191096/nebezpecne-kohutie-zapasy-americana-zabil-ozbrojeny-kohut/

  Chimp with machete
  https://duckduckgo.com/?q=Chimp+with+machete&t=h_&ia=web
  ———————————-
  https://dao-fengshui.eu/cinska-astrologia-cinsky-horoskop/cinsky-zverokruh/

  • mariankosmac

   Len to že kohút so žiletkou niekoho zavraždí je chybou človeka ktorý mu tú žiletku dal než úmysel kohúta. Podrezať ťa môže aj blbý šarkan.

   https://brainee.hnonline.sk/notsorry/news/spolocnost/svet/96062361-podrezani-so-snurou-od-sarkana-ci-zavrazdeni-bojovymi-kohutmi-kazdorocny-festival-sa-vymkol-kontrole

   • mariankosmac

    … teda chcel som napísať nešťastná nehoda, než úmysel kohokoľvek.

   • Úbožiaci sú v tomto prípade ľudia. dať kohútovi na paprču takú zbraň je primitivny nápad chorých ľudí ten kohút je nevinný on ani netuší o tom, že niekoho zavraždil °°°°°°

    • No – toho farmára zabil kohút aj bez čepelí. Otec mi rozprával, ako mali naši obrovského bankinského kohúta /odbočím – kamarát mal nedávno takého mimoriadne veľkého a agresívneho/ – fungoval ako strážny pes. Pošiel na to, že počas vojny bola v jednom roku krutá zima a odmrzli mu paprče, tak ho zabili.

     Ja som som zažil útok kohúta – ako deti sme chodili na rybník vedľa domu, kde mali obrovského agresívneho bieleho kohúta – útočil na okoloidúcich. Takže nás ako deti bavilo ho nasierať. Jedného dňa sme prešli a nič, lebo bol niekde zašitý. Kďe sme sa vracali od rybníka – mal som cez plecia /mal som asi 4 roky/ kopu palachov na dymenie. Prešli sme nevšímavo okolo toho domu a zrazu chalani na mňa zvreskli! A to už som mal pomstychtivého kohúta na hlave a ďobal! To, že ma nedrapol za krčnú tepnu vďačím tým palachom, ktorými som ho zhodil a začal mlátiť – potom ušiel! Čo je zaujímavé – potom zmizol – asi skončil v hrnci, lebo ten útok sa hneď rozchýril.

     Môjho predchodcu v dome vážne dokaličil – chrbticu – cap! Lebo stále mu dával zo srandy do čela „ťukesy“. Jedného dňa mu bol otočený v stodole chrbtom – a cap ho – 80-ročného – napálil do chrbta – odvtedy churavel a pošiel na to.

     Nielen slony majú svoju pamäť. V podstate ide o genetickú motiváciu – pomstu – čo v zvieracej ríši znamená prenasledovanie až zabitie protivníka – vytlačenie mimo teritórium. Napoleón tiež prenasledoval porazené vojská – trebalo ich doraziť, aby sa znovu neskonsolidovali. Takže žiadna férovka od zvierat – je to pud. Teraz ide o to, či si nás manipulované zvieratá stotožňujú so smrteľným nepriateľom – ono k tomu smeruje aj agenda globalistov – postaviť zvieratá proti človeku! Nielen ako vektor prenosných chorôb. Viď ten útok kráv – žiarenie? Akože „choroba šialených kráv“? Ale toto šialenstvo dokážu vyvolať aj v mestách medzi ľuďmi! Vnútrodruhová konkurencia!

     • Ešte by som pripomenul fungovanie tzv. morfických polí /informačného pola/ a systém 100 opíc! Zvieratá sa o. i. dorozumievajú – aj s človekom prostredníctvom obrazov a dejov prenášaných myšlienkami. Teda ak nejaké zviera „vymyslí-výnájde“ spôsob riešenia nejakého problému – prenesie sa to cez morfické pole ostatným blízkym – toho druhu. A takto sa dá spustiť aj vzbura na farme!
      Preto sa aj bavíme o kritickom množstve ľudí, ktorí by spustili EVENT.

     • Zvieratá inak vnímajú ako človek – aj telepaticky. Zvieratá možno vidia aj auru človeka. Niektorí ľudia auru vidia. Väčšia ľudí akoby aru cítila. Napríklad, pri niektorých ľu
      doch sa človek dobre cíti, od niektorých ak môže, utečie.

     • Počula som o takých kohútoch agresívnych a neprjemne sa chovajú k ľudom nechcela by som sa stretnút s takým kohútom, ja mám tri sliepky doma sú chované na mieste kde majú perfektné miesto pre chov sú v záhrade ohradené a v kuríne dobre prispôsobenom pre ich chov veselo si šantia na záhrade kde ich púšťam občas aby si zašantili po záhrade , mala som ich 10 pred tým než sa scvrkli na 3 sliepky degešky ostatné skončili v hrnci už čo aj tam museli íst boli úž vynesené z vajec no chcem ich toho roku doplnit znova o niekolko kusov aby boli domáce vajíčka od veselých sliepočiek pre deti na praženicu ktorú milujú na raňajky .

 5. Vyhlazování lidí přes válku. https://gloria.tv/post/GxXQkjeqmX2E3JtZcHyqktBTJ

 6. Človek nieje a nikdy nebude pánom prírody. Môže občas svojimi hračkami napodobniť pôsobenie prírody ako sú zemetrasenia, záplavy a pod. ale nakoniec mu príroda ukáže kde je jeho miesto – pre jeho dobro. Príroda je riadená Zhora a tak je voči nej v konečnom dôsledku bezmocný – našťastie.
  Avsak aj mnohí milovníci prírody nechápu, že hmotná príroda je len vonkajším prejavom vyšších dejov a pôsobenia vedomých inteligentných bytostí živlov, ktoré pri najlepšej vôli – ak sa o nich vôbec dozvedia – zaradia do ríše rozprávok. Pre nich je príroda v podstate mŕtva a celý ich „kontakt s prírodou“ je len sebaklamom a nehanebným využívaním sa z jej vonkajšej krásy. A to ešte pokladajú u seba za niečo výnimočné – ten ich čisto konzumný, parazitický a nevedomý vzťah k prírode. A celé jej pôsobenie ktoré nikdy neobsiahne žiadna ľudská náuka, definície či veda chcú pre svoj márny pocit „vedenia“ uchopiť svojim obmedzeným rozumom a na základe toho dávať druhým svoje obmedzené rozmumy a rady!
  Pre nich sú zemetrasenia, záplavy či erupcie sopiek len dielom prírody ale nechápu, že ich tá príroda katastrofami VEDOME vedie spaty na cestu z ktorej zišli.
  A preto mnoho prirodných katastrof nieje spôsobených len technólogiami ale sú dvihnutým prstom prírody smerom k ľudstvu aby sa prebudilo a vrátilo na cestu kam podľa plánu stanoveného Zhora skutočné patrí.
  Katastrofy „spôsobené“ prírodou sú skôr milosťou Zhora ako trestom.

  • Sopky sú odvaly = sypané kužele po ťažbe. Obsahujú uhlie. To zhorí a roztaví horninu (láva). Plyny vytvoria výbuch.

   • Po akej ťažbe? „Na Zemi niet stromov?“

     • Rád to pozriem, prečítam. Niežeby by som to považoval až tak smerodatné či dôležité pre vývoj ľudstva ale dosť ma zaujalo – to musím priznať.
      Zaujalo ma to pretože, keď som bol malé dieťa tak sa mi pravidelne snívalo (boli to skôr „vsuvky“ do sna) o tom, že sa na Zemi objavili gigantické „stroje“ – ale neboli to stroje ako by sme ich mohli zostrojiť my . Boli to skôr akési gigantické hmyzie či pavúčie biostroje vydávajúce silný bzučivý zvuk. Ten zvuk bol ako keď „bzučia“ drôty vysokého napätia ale bol taký intenzívny, že prenikal absolútne všetkým na planéte a nedalo sa pred ním nikam ujsť. Počuli sme ho všetci aj vo svojich hlavách. Skokovo zosiloval a zoslaboval svoju intenzitu ale aj tak stále šialene vibroval s celou hmotou planéty.
      V jednom sne to došlo tak ďaleko, že z povrchu planéty sa stala jedna gigantická výheň a všetko horelo a horeli sme aj my ľudia a nebolo kam ujsť. Videl som ako horím a horia aj ostatní ľudia takou intenzitou, že až zuholnateli a skameneli v pár sekundách.
      Absolútne všade na Zemi bol oheň.

     • Možno si mal víziu (alebo channeling) z jadrového bombardovania Tartárie.

    • Je to 8-dielny seriál.

     • Možné to je – s tou Tartáriou – ale môže to byť s ňou a tými ozobanými skalami inak než si myslíme – mám nejaké tušenie – inú verziu ale tú ešte nechávam v sebe pracovať – dozrieť – nech získa na sile ako para v papiňáku a pritiahne odpoveď.
      Poslednú dobu mám dojem, že sa mi spájajú podobné udalosti z minulosti a budúcnosti do jedného celku – a potom je ten sen „nečitatelný“.
      Len ako úlet – neboli tie „stroje“ falošný útok UFO na ľudstvo a to bzučanie a pálava – všadeprítomný oheň spustenie frekvenčných zbraní ako prostriedok genocídy?
      Priznám sa – neviem či to nieje tiež blud (dosť sa o tom píše) s pripravovaným falošným útokom ufo na ľudstvo ako pokračovanie podvodov 9/11 a c19. Celkovo však túto tému beriem ako koníček a nie ako smrteľne vážnu tému.

   • A kyslík si zabudol kde? Vieš, čo sú hámre?

  • Israismael

   Všetky tieto skutočnosti Achnaton čo si písal by mohol vedieť každý človek ..lenže človek si mysli, že ja alebo aj ty, plodime nezmysly ,taraniny a vôbec si neuvedomujú dnešní ľudia a nielen tí čítajúci tu, ale miliardy po svete ,že bola prinesena cca pred 160 rokmi Pravda na túto Zem ..,Bolo prinesené Božím vyslancom celé absolútne poznanie stvorenia a vesmírnych zákonov Všemohúceho Boha ..Taký obrovský dar pre záchranu človeka pred pádom …Je to až neuveriteľné koľko málo ľudí to pozná!! ..Potom si ľudia azda myslia že sa tu naparujeme ako veľký znalci a machrujeme,či dokonca sektarcime a pod.,alebo že sme fanatici náboženstva a popritom to nemá nič spoločné s falošnými náboženstvami ani sektou a pod ..vôbec nie…Nie je to tak ..Spoznali sme to ,čo bolo prinesené na Zem a bolo to tak chcene ,aby to spoznali ľudia..Ale len vtedy keď sa budú sami namáhať vo svojom vývoji v duchu ..Keď sa k tomu sami ,,dokopu,, a spoznajú cestu k Slovu. Skôr nie !. ..Bolo to tak chcene ..Pretože tentokrát Slovo bolo spisane samotným Vyslancom ,aby nebolo sprznene a skomolene ,nie ako to bolo za čias Ježiša že tam on len hovoril a nespisoval Slovo ,ale spísali to po ňom ľudia,teda po jeho smrti .. Pozrime sa na to ľudstvo dnes ..Na lenivého ducha ,ktorý hľadá všetko možné ,nemožné len nie to čo je správne ..alebo sa človek v duchu nehýbe alebo keď hybe, tak poväčšinou nesprávne hýbe a to len rozumom a nie v duchu ..Rozum je viac ako duch ,popritom má vládnuť duch nad rozumom ..tak to bolo chcene ,ale človek je múdrejší ako Boh ..Výsledok je katastrofa ..Tapanie a hľadanie ..skúmanie ,namiesto toho že by mohol každý získať raz a navždy Poznanie a Pravdu ..z diela ,ktoré je božské a napísané Božím vyslancom ,v ľudskom tele ..
   Pýtal sa nejaký tu pán že ako je to z Bohom a Luciferom ako sa tu vzal,kde sa vzal a pod ..skopirujem odpoveď aby ju našiel dnes , ak bude čitateľ prítomný ,lebo to písal tu na stránke ešte dňa 25.2 a ktovie či sa dostane tri dni a štyri články dozadu ..

   • Israismael

    Provokatér :
    Dal si si otázku a veruze ťažkú ..Ľudský mozog nemôže pochopiť niečo čo je nad jeho pojem času a priestoru tu v hmotnom svete .Mozog pochopí iba svoju rovnorodost,teda to čo je v hmote .Na pochopenie vyšších duchovných veci , treba vyvinutého ducha ,ktorý rozumie iným veciam než len hmotným tu na Zemi .vyvinut znamená spoznať cez učenie .iný spôsob na zemi nie je možný len spoznanim Božieho slova ,keď človek chce a nie je lenivý a ignorant to spoznať,tak sa k tomu dostane lebo ma to zakódované v sebe aby hľadal a aj našiel …aj keby to hľadal celé tisícročia
    Človek v hmote však nikdy nepochopí Boha ,s tým sa zmier a aj celé ľudstvo sa s tým musí zmieriť nielen ty ..OnBoh tu nie je tak ,že kde sa vzal tu sa vzal ..a nie je ani blízko Zeme aby to riadil ako deduško Boh blízko nás ľudí .
    Proste je a nad tým nerozmýšľaj ..existuje !..v Bozskom priestore existuje a nepýtaj sa na podobu ..Ani na veľkosť či je malý a či veľký ..Pochopíš azda pojem že je Božsky- bezbytostny??..nikdy ..
    Lucifer to je iná kapitola ..Bol vyslaný Bohom sem do blízkosti Zeme ,do blízkosti hmoty ..Bol bývalý vysoký archanjel ,čiže v božej ríši žijúci pred tým než bol poslaný dole k nám aby napomohol ľuďom s vývojom ducha a spoznanim ako narábať s hmotou …bolo to dávno keď bol vyslaný !
    Zlyhal a tým neposlúchol Božie Zákony ktorými mal napomáhať ľuďom..zvolil svoj vlastný princíp pokušenia a padol..Už sa nemohol vrátiť tam odkiaľ bol vyslaný ,čím ďalej tým viac naberal na poznaní ľudskej vôle a sám ju získal ,čím stratil záchvevy tej vôle ktorej bol nositel…A tak zo svetlonosa ,ktorý mal pomáhať ľuďom sa stal pokusitelom človeka ..Nemá žiadne rohy ako ho vykresľujú ľudia ,hovorí sa že je nadpozemsky krásny s modrými očami ako majú všetci anjeli a vyššie bytosti ale je pochmurneho a nepekného charakteru ..padly archanjel uväznení v hmote pre svoje zlyhanie !

    • Israismael

     Provokatér bol jeho nick …Nie ja som ho tak nazval ako provokatéra !..

     • Israismael,
      človek – skrývajúci sa pod nickom – provokatér, je v skutočnosti: provokatér- TROLL. Dňa 13.2. 2023 – 20:25 hod. vystupoval pod nickom: „Máš problémy“ (viď jeho štempel) a zadal podobný dotaz o „vzniku“ Boha, na ktorý mu reagovalo – s najlepším vedomím a svedomím – asi 4-5 komentujúcich.

      Takýmto ľuďom nejde o pravé Poznanie, pretože sám preto, aby niečo poznal – neurobí – Nič. Ešte Ťa nazve – „mudrlantom“.
      Takže – škoda duchovnej energie pre tento typ ľudí..

     • Israismael

      Ajsa!
      Nepíšem akoze len pre niekoho konkrétneho ..ja to beriem tak že keby aj zo sto ľudí čo prejdú tymto webom a čítajú tento web,a že keby čo i len jeden mohol pookriať v Pravde tak je to dobré a má to zmysel..
      Chápem že tie veci čo píšem sú nové ,že sa k tomu dostane veľmi máličko ,možno maličký húf ľudí a to nielen na Slovensku… ale jeden k jednemu a sú dvaja .chapes ako to myslim…

     • Israismael

      A ešte Ajsa doplním lebo toto je asi tak dôležité ,že či troll a či jedinec sebazatvrdly akokoľvek predsa môže raz dospieť k Pravde tej vesmírnej a dôležitej lebo tá na zemi je premenlivá pravda..
      Ľudia si myslia že keď je malý húf poznajúcich toto živé Slovo
      Ducha Pravdy , že to nemôže byť prave učenie od Boha ..lebo si predstavuju veľké náboženské celky že to musí byť miliarda ľudí aby to bolo možnosť byť prave…
      Je povedané že : UZKA JE CESTA K SVETLU ,MALO LUDI NAJDE JU ,ALE SIROKA CESTA JE A TA VEDIE K ZATRETENIU ..

     • Israismael,
      ak sa máš ešte vôľu, tak skús zareagovať na koment:
      provokater : 28/02/2023 at 22:27

      veď ja nie som si istá, či pochopil niečo z toho, čo si mu vysvetloval.

      P.S. Ale áno – komenty sú určite i pre druhých, nielen pre konkrétneho adresáta. S tým súhlasím.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,nerozumiem (resp.ja rozumiem),prečo niekto nechápe-že biorobot nieje človek a preto si nedokáže a ani nemá udalosti uvedomovať v ľudskom princípe rozlišovania rozhodovania odmietania a chránenia a túžby byť slobodnou existenciou,,,,,,,ak niekto ani tomuto nerozumie,či nechápe-tak je detto biorobot a iba týmto potvrdzuje svoje zaradenie do spoločenstva pracujúcich sluhov elít,,,,,,,skutočný človek nepotrebuje tu nič z toho-čo potrebuje biorobot a to je mimo iného aj túžba iba pracovať a pritom nežiť a nechat sa organizovať elitami za falošné odmeny,,,,,,,bezhotovostné platby tu majú na svedomí bioroboti,znečisťovanie a plytvanie tu majú na svedomí biorobori,preľudnenie plané ako aj zadlženosť všetkých krajín-štátov tu majú na svedomí bioroboti,konflikty a rozbroje tu majú na svedomí bioroboti,takže kto chce planétu zdieľať s biorobotmi-je iba buď detto biorobot,alebo je iba niekto z elít,lebo oni ich ešte nejaký čas potrebujú na dokončenie projektov,,,,,,,biorobot si neuvedomuje to-že ako neslobodný a diaľkovo ovládaný naprogramovaný nikto a nič s evidenčným číslom podlieha rozhodovaniu svojho pána (od teraz už nového božstva Al-a) či ho tu chce,alebo nechce mať??????? bioroboti netúžia po slobode-ba práve naopak,ich uspokojuje otroctvo a odmeňovanie za poslušnosť a neľudskosť.

 8. Presne k takýmto myšlienkam ma priviedla nedávna diskusia v rodine. Vnímam to tak, že propaganda tu bola vždy. A oni počas socializmu kapitalistickej propagande uverili ako holej pravde a stále sa toho držia. Súčasnú situáciu staršia generacia vníma triezvejsie, ale mladí sú pod vplyvom propagandy. A tak to ide tuším dokola. Nevravím, že socializmus bol ideálny, každá minca má dve strany. Zatiaľ mi to tak príde ze oberotrok obhajuje otrokarsky systém, lebo v mladosti uveril, že sa jedná o slobodu.

 9. Podľa mňa prišiel čas, aby sme začali seriózne zvažovať myšlienku vytvoriť vlastný štátny útvar. So svojimi inštitúciami, od školstva, cez priemysel, zdravotníctvo až po obranu.

  Len ľudia, ktorých si sami vyberieme. Len seriózni, čestní, pracovití. Žiaden chazar, žiadni bankári, žiadni agresívni cudzinci, žiadna úchylná agenda, žiadne slobodomurárske pozadie, žiadne cudzie médiá.

  Aspoň pre začiatok vizualizujme túto myšlienku.

  Prestaňme živiť hydru, ktorá nás zabíja. Živme seba navzájom. Starajme sa o seba navzájom. Predstavte si, že plody našej práce neodsávajú globalistické korporácie, ale ostávajú nám. Predstavte si ten synergický efekt, keď všetka pridaná hodnota ostane na náš rozvoj. Keď námaha, ktorú vložíme, ostane našim deťom, priateľom, nám samým.

  Premyslime to, dajme sa dokopy a začnime o tomto diskutovať. Napríklad s rovnako naladenými ľuďmi vo svojom okolí. Dajme si jasný cieľ – nezávislosť od zla a jeho chápadiel. A to zlo my už dosť jasne rozoznávame, väčšina z nás prinajmenšom intuitívne.

  Vás baví byť v područí týchto zmrdov? Mňa už nie.

  • Žeby sme začali u žida v Lidli a v Kauflande? Kto tam pozná nŕtve uhly kamier? Môžme sa pohostiť priamo z košíka.

   Inak – srandičky typu – „Národ sa vymeniť nedá – vymeniť sa dajú len politici“ – nie je pravda – plánom globalistov je práve výmena národa – národov! Imigranti, sterilizácia, sociálne inžinierstvo, genocída. Takže buď my, alebo oni!

   • Výmena obyvateľstva v strednej Európe prebieha evidentne od začiatku prvej svetovej vojny – ktorú rozpútal Dom Sionu – a 2. svetovú vojnu tiež! Stále treba mať na pamäti plány sionistov na projekt Veľký izrael! A tieto vojny sú zároveň prostredkom, ako si na tom sionisti môžu zarobiť! Čiže – financujeme si vlastného vraha-kata!

    Ako židoanglosaskí spojenci cielene likvidovali konkurenčný priemysel, infraštruktúru a obyvateľstvo Československa tesne pred koncom vojny – keď porážka Nemecka bola už jasná! Uniknutý-prezradený dokument o cieľoch jadrového bombardovania ČSR koncom 2. svetovej vojny! Žiadna náhoda – výmena obyvateľstva – genocída – pre projekt Veľký Izrael = stredná a východná Európa! NATO je nástroj sionistov na vyhladenie Slovanov!
    2023-02-27 – 3/3 Americké svobodné bomby: Spojenecké nálety na ČSR. Škodovku nedostanete! Dividendy a tajná konta
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-02-27-3-3-americke-svobodne-bomby-spojenecke-nalety-na-csr-skodovku-nedostanete-dividendy-a-tajna-konta/

   • Co jsem se bavila s ženou z ochranky tak v Lidl prodejnách /nevím jestli ve všech /kamery nejsou. V Kauflandu je to asi stejný protože pokladní musí kontrolovat nákupní vozíky tady v ČR.

  • Je to veľmi dobrá myšlienka, ale nato by si potreboval buď tajnú spoločnosť, alebo ešte lepšie izolovaný životný priestor s mocou rozhodovať o tom kto do tohoto priestoru vkročí a kto nie. Niečo na spôsob ukázaný vo filme „Atlas Shrugged“.

   • Zbraslav – skús si predstaviť, že by boli nejakí ludia uväznení v porúchanej ponorke bez kapitána na dne nejakého mora a zostával by nám kyslík a jedlo na pár dní. Teoreticky by existovala šanca že ich zachránia ale mizivá. Bolo by tam cca 30 ľudí. Nastala by panika a hádky. To určite. Tam by sa ukázalo kto je ľudský a kto „kognitívne“ zviera. A práve o tom to je. V prvom rade by sa chceli zbaviť tých druhých práve tí, ktorí ostatných považujú za menejhodnotných než sú oni. Hneď by sa zgrupili a začali situáciu riadiť – lebo veď oni sú tí hodnotnejší a je lepšie utratiť tých naivných tupých či nevzdelaných idiotov, ktorí v živote nič nedosiahli.
    V tom chudákovi čo utiera zadky v starobinci nieje predsa nič hodnotné – tak by jednali. Chladnokrvne z vypočítavosti rozumu. Kúska citu by pre chudáka nenašli, natož sa preňho obetovať. A tak je to aj všade na svete na súši. Tí „chytrejší“ si privilegujú „právo“ vládnuť nad druhými.
    V prvom rade by si mali uvedomiť, že im majú slúžiť keď sa citia takí „múdri“.

    • Achnaton, ja som mal na mysli niečo iné, nie ponorku s kyslíkom na 3 dni :). Ak by si objavil tunel alebo portál, nazvi si to ako chceš, niekde na inú planétu, krásnu, divokú s perfektnými podmienkami pre život a cez ten tunel by si mohol chodiť sem a tam iba ty nikto iný, resp. iní iba v tvojom sprievode. Chodil by si po Zemi a starostlivo vyberal jedincov, ktorí nie sú paraziti a ktorí nie sú korumpovateľní, proste tie pravé elity ľudského rodu, tzv. „doers“. Civilizácia tu na Zemi by pravdepodobne bez týchto doerov veľmi rýchlo zanikla, pretože paraziti sa môžu priživovať len na práci a intelekte doerov. Ale „tam na druhej strane“ – ako by to dopadlo tam? Myslíš že by sa ľudstvo 2.0 znova zvrhlo a zdegenerovalo na to čím je teraz, alebo by to bolo inak? Každopádne pozri si ten film (je to trilógia).

     • Nemal by si tú istotu, že budú všetci tebou vybraní verne slúžiť jeden druhému a všetku svoju činnosť venovať pre blaho celku. Začalo by to haprovat keby si niekto uvedomil a jednoznačne videl, že má intelektuálne – rozumovo navrch a môže s inými manipulovať bez toho, že by si to všimli.
      Ak by ten rozumovo nadanejší pociťoval svedomie – hlas svojho vnútra – seba – ducha tak by to nezneužil a nenásilne by ponúkal svoje znalosti všetkým bez rozdielu – pre blaho celku a tým ho posúval vpred. Stal by sa prirodzenou spoločenskou a duchovnou autoritou. Ak by ale časom stratil spojenie so svedomím a Zdrojom/Bohom tak by ho ten jeho nespútaný intelekt/rozum dostal do pozície parazita lebo nad rozumom sám rozum nemôže mať kontrolu a vieme, že rozum – mozog je aj prijímač myšlienok – ale potrebuje radcu – ducha – cit aby vedel ktorú myšlienku prijať a ktorú odvrhnúť. A tak by mu bez účasti svedomia boli z temných úrovní podsúvané neľudské myšlienky, ktoré by prijal za svoje. Ak by teda takto duchovne degradoval tak v tej spoločnosti by nastalo to čo je teraz na Zemi – parazitovanie bezcitných od svojho svedomia a Boha odpojených avšak intelektuálne/rozumovo vyspelých jedincov. Celé spoločenstvo by stiahli do záhuby.
      Aby to fungovalo v harmónii – ten tvoj projekt – to by z nich musel chcieť tak žiť každý sám od seba – museli by tí vyvolení sami prísť za tebou aby sa im splnilo ich čisté vnútorné želanie – ziť v lepšom svete. Ale ani tak by si nemal istotu, že niekto „nepadne“, neprevezme moc a celý projekt, ktorý vznikol v podstate snahou „zdola“ neotočí proti ostatným. Ak by ten výber vyvolených bol len na tebe samom tak by sa ten projekt rozsypal v podstatne na začiatku – lebo ty nevidíš do najhlbšieho vnútra iných a najviac by si nevedel určiť mieru záujmu o vec a už vôbec nie ich predstavu o harmonickej ľudskej spoločnosti.

  • Začít by se dalo v okolí ,v budování dobrých vztahů ,bartrového obchodu.

 10. Pravdivé Motto: “ Je těžké přesvědčit člověka, aby něco chápal, když jeho příjem závisí na tom, že to nechápe.“ Upton Sinclair

 11. Dám něco mimo téma ale důležité o kyselině kremičité jako velkého pomocníka .
  : https://rozalio.cz/vylouceni-hliniku-z-organismu-pomoci-kremiku/

  kyselina křemičitá, která chrání epitel močových cest před tvorbou povlaku z rozkladných látek pocházejících z moče, čímž se předchází vzniku močových kamenů
  je nezbytná pro síťování kolagenových vláken
  napomáhá hojit poškozená místa v tkáních, například v cévní stěně či plicích
  posiluje i plicní tkáň a dělá ji tím odolnějším
  zvyšuje pružnost a pevnost cév, nehtů, chrupavek a vlasů
  přispívá k ukládání vápníku do tkání, vazů, kostí, chrupavek, vlasů a nehtů, podporuje transport vápníku do kostí, celkově posiluje kostru
  posiluje obranyschopnost a zvyšuje počet fagocytů (buňky, které jsou zodpovědné za pohlcování a ničení cizorodých prvků v krvi a lymfatickém systému)
  má vliv na látkovou přeměnu, vstupuje do hormonálních procesů a metabolismu tekutin
  působí jako prevence rakovinných onemocnění
  soli kyseliny křemičité jsou důležitými stavebními kameny pojivových tkání, například vazů, kostí, chrupavek, vlasů a nehtů, jejich nedostatek nebo poruchy jejich využití mohou způsobovat lámavost nehtů, vypadávání vlasů a svědění kůže
  prospívá při tuberkulóze plic (odvar z přesličky)
  prospívá při vypadávání vlasů
  snižuje hladinu cholesterolu v krvi, příznivě ovlivňuje srdce
  podporuje růst je vhodná zejména pro děti
  křemík (kyselina ortokřemičitá obsžená v přesličce) podporuje vylučování hliníku z těla
  Tohle jsou podle všeho dvě vody s nejvyšším obsahem kyseliny kremičité u nás. Nachchází se i v bylinách /přeslička/ ale v článku píšou že z výskumu je účinná ta z vody. : https://royalwater.sk/#fotogaleria
  https://vody.heureka.cz/rudolfuv-pramen-1_5l/#specifikace/

 12. Nadbytek salátů vytlačuje kyselinu křemičitou.V období rádoby zdravého cpaní se saláty lidé trpí únavou,padáním vlasů apod.Dobré si tudíž podusit salát z kopřiv .

 13. Masové vyvražďování lidstva probíhá se souhlasem rodičů a okolí masovým povinným očkováním dětí už dlouho několik desetiletí každý boží den .Běží podle očkovacího kalendáře pod hrozbou pokut a dokonce i soudu s rodiči , sociálkou,nepřijetím dítěte do školky atď. Nikdo až na pár odvážných se nedokáže těmto praktikám systému vzepřít ,není síla ,energie.vůle. Včera jsem se tím prokousávala dlouho do noci i přes videa dětí se Spinální muskulární distrofií ,podle lékařů dědičnou. Do svých cca dvou let tyto dětičky s trápením umírají ,selže dýchání. Všechny příběhy mají něco společného .Maminky říkají že dítě se jim narodilo zdravé životaschopné a obrat nastal po očkování. Hned jsem si vybavila příběh malého Maxíka kterému se lidé sbírali před dvěmi léty na velmi drahý nedostupný lék z Ameriky- stál přes 50 milionů /?!/ který sice nic neřeší ale dítě zůstane aspoň žít postižené na vozíku – nezemře. A jaký zázračný lék to na těchto dětech se souhlasem rodičů zkouší? No genovou terapii mRNA a nechávají si ji i její výzkum dobře zaplatit a všichni se na ní složí buď přes pojišťovnu nebo zbírku. Div se světe najednou jsou ty léky na tuto nemoc dnes u nás k dispozici hned tři. Takže jedou podle filozofie“ nejdřív zničíme zdraví a pak nabídneme předražené řešení zároveň uděláme výzkum na obětech které nám všechno zaplatí a ještě na tom vyděláme“.Rodiče poděkují a budou šťastní . Tohle není jediná nemoc po očkování, je jich mnoho včetně leukemíí ,epilepsií,autismu .Některé nastoupí později ale tahle má dost krátkou historii a nejvíc byla medializovaná u více případů v čase začátku plandemie. Sbírky na tyto oběti vakcín frčeli přes, rádia/Leoš Mareš/, média,LIDL .Zaujme i ta přemrštěná cena léku v milionech. Jak to že tato vrozená genetická nemoc propukla jen nedávno? Udělejte si závěr sami. Tohle téma mně zajímá protože můj syn je taky obětí očkování jen naštěstí jsem mu intuitivně nedávala psychotropné drogy co mu předepisovali psychiatři tipu Ritalin, Stratera a další „tlumiče “ ,může žít a pracovat samostatně ale ne bez trvalých problémů. Teď je internet plný informací a maminky si můžou všechno dohledat ,propojit se navzájem a nedělají to. Když nařídí eutanazii invalidů,nebo jim seberou dávky začnou přemýšlet? Tady pár odkazů na příběhy dětí se Spinální muskulární distrofii :
  https://www.youtube.com/watch?v=6fUq6-Ap12A
  https://www.youtube.com/watch?v=i_Y40sc4C8c
  https://www.youtube.com/watch?v=ojBRn2kWw30
  https://www.youtube.com/watch?v=JZh4WHqE0Go
  lék za víc než 50 milionů korun : https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/653808/maxik-s-sma-rok-po-podani-genoveho-leku-od-stojim-teto-pres-pekne-vanoce-az-k-bubenikovi.html
  https://www.youtube.com/watch?v=MBbXqeADrUA

  Jak říká MUDr. Tomáš Lebenhart pediatr “ Očkování dětí je organizovaný zločin.“
  https://www.youtube.com/watch?v=R-T-WofaC6w

  • provokater

   a tupé mozgy ospevujú niečo, čo neexistuje, namiesto, aby konali…tak prečo tie nadpozemské, nebeské sily niečo neurobia. Totálne sprostá rozprávka, že Ajša, či nie, ja som predsa TROLLLLLLL

   • Israismael

    Takže podľa teba Provokatér neexistuje iný život len ten čo vidíš tu na Zemi??..Neexistuje teda Boh ,neexistuje nič iba tento biedny život nadutych a pysnych vysinutých bytosti zvaných pozemský človek?. Človek homosapiense ,ktorý stratil všetko čo je spojené s duchom …a teda Iba jediný človek je živým tvorom vo vesmíre milý Provokater ?..To si vážne myslíš že všetko vzniklo úplne a náhodne že nemohlo byť riadené ??.a nič vysie nie je??..Ty si strateny človek na plnej čiare ..v celom obrovskom vesmíre je život a ja ti to nejdem dokazovať ,lebo na to musíš prísť sám ako sa tvorilo stvorenie vo vesmíre a omnoho vyššie než my ľudia a omnoho inteligentnejšie a žijúce dokonca podľa božej vôle ..Za to že ho ty nemôžeš vidieť a ani ľudia a ani žiadny pozemstan ,lebo nemajú schopnosť vidieť ani cítiť za horizont hrubej Zeme ,ktorá je najnižšie zo všetkých vesmírnych sfér,tak preto by nemal byť život vyššie v tých dimenziách ??? .aké naivné ..nie sme sami vo vesmíre a už vôbec nie pupkom vesmíru a kozmu
    Vidíš elektriku?..nevidíš ….a predsa je.. ,lebo dôkaz je v Tom že svieti svetlo žiarovky ..to robí elektrika ,ktorú nevidíš ..a predsa je ..vidíš žiarenie keď ideš na rontgen ??..nevidíš ..a predsa existuje a presvieti ti telo ..Neveriaci Tomáš ..V jednom filme povedal Bolek Polivka ,,pani doktorkooo..vy ste doktorka??? A veríte boha??…A Proč by nemal byt,však ja vašu P…U taky nevidel a vím že ju máte,,
    Človeče zobuď sa ..K poznaniu sa môžeš dostať iba tým že vyvinies ducha v sebe ,ale veľkým mozgom a rozumom sa nedostaneš k poznaniu vyššieho sveta a duchovna,lebo pozemský mozog nerozumie duchovnú ..máš v sebe ducha a je živý a je obalený telom ,aj tomu sa asi vysmejes že ? Toho treba vyvinúť aby chápal .. …A keď chces nadávať alebo sa ukazovať ako hlúpe nevyvinute a chudobné duchom decko Zeme tak naďalej si ži svoj život tak ako žiješ..
    Prebudenie však jeden deň bude musieť byť…Ale to bude veľmi tvrdé ..Konečné..a až potom pochopíš že či je niečo aj nad tvojou hlavou vysoko kam si nikdy nevzhliadal ale iba pozeral dole na zem na špičku topánky !

    • Je tragikomické, že tí ľudia čo veria, že existencia človeka po fyzickej smrti nekončí a pokračuje ďalej nepovažujú „zahrobný“ svet za hmotný -jemnohmotný ale považujú ho za duchovný – nehmotný. To však nieje úplne pravda. Uznávajú vedomie oddelené od hmoty ale neuznávajú ho ako prejav jemnej hmoty ale považujú ho za jadro – ducha. Pritom vedomie je len nádoba a nástroj ducha z jemnej hmoty. Tam to bádanie u nich potom končí v schéme telo – duša a na seba – ducha zabúdajú. Ak duch nezaplní svojim rastom dušu a tá následne telo tak do tej nádoby – vedomia z jemnej hmoty môže niekto „naliať“ čo sa mu zachce – stačí použiť propagandu.

   • Existuje taká postava z včielky Máji a je to mucha s menom Puk.
    Nosí úplne čierne okuliare cez ktoré moc nevidí ale aj tak ich má stale na očiach. Nemá moc záujem o dianie, ktoré sa jej bezprostredne netýka. Až v krajných prípadoch – keď je v nejakej núdzi alebo havaruje a potrebuje sa porozhliadnuť a zistiť čo sa stalo a čo sa okolo nej deje – až vtedy si ich na malú chvíľu dá dole.
    Daj tie okuliare dole aj ty!

    • Israismael

     Najlepšie je na všetkom to, ze ľudia by chceli ešte aj zachrániť situácie ktoré sú na Zemi, a zachrániť samých seba zo zlých pomerov, bied a zúfalstva a pod.. Keď príde 3 svetová budú kričať zachráň ma bože, keď príde možno ten 80 perc smrteľný vírus Marburg, ako avizujú depopulatory, zas budú kričať zachráň o bože…
     Takže ľudia zabili syna božieho, neveria ze existuje, zabíjajú sa, vraždia, robia kotrmelce života, sú horší ako zvieratá a EŠTE SI VYŽADUJÚ NA ZÁVER KEĎ PRÍDE DOBA BUROK A ŤAŽKÝCH DNÍ PRE ĽUDSTVO ZVLÁŠTNU OCHRANU.. O, BOŽE ZACHRÁŇ MA.. NECHCEM ZOMRIEŤ, NECHCEM ŤAŽKÚ SMRŤ… ZACHRÁŇ Ó BOŽE ZO ZÚFALSTVA .
     Zachráň sa sám keď si NEVERIL!!!! .. Keď si bol ako zbytočná plevel na tejto zemi… Ze si žil iba pre svoje sebectvo, prachy mamonu, sex a všetky rozkoše a na toho, ktorý by ta mal podľa tvojich predstáv ešte povinne ubohoheho človiečika zachraňovať v čase najväčších nudz.tak na toho si nikdy nemyslel… Prídu hrôzy pre človeka, lebo ľudstvo natropilo toľko temna, ze už Zem nevládze znášať toľko špiny a temnej energie .. Prídu hrôzy aké nikdy ešte neboli na tejto Zemi.

     • Israismael

      ZLO (ukrajinský fašistický a sadisticky vrah (https://clck.ru/33enYR) )
      Takto to končí keď je človek bezboznik, bez Boha a je ako zver, ba ešte horší. .. Lebo ani samotná zver by sa takto nechovala…tá sa podriaďuje zákonom prírody!
      Pohár sa plnil tisícročia, pohár skúšok pre človeka… Pohár je naplnený, začína pretekať a teraz sa to všetko vyleje na človeka… To je len podobenstvo co som teraz napísal, ale beda ľuďom… Nestrasim.. Je to predpovedanie už tisícročia co bude na konci keď sa človek nestane človekom ale naďalej bude rozum vládnuť nad duchom.
      . Vidíte to aj na tom videu… Keby to hovädo satanove malo oziveneho ducha a žilo a nekonalo by len čiste rozumom, ale duch človeka by vládol nad rozumom, tak nikdy by to hovädo satanove nespravilo to co urobilo…

     • Otrasné video.
      Ja nechcem súdiť sadistického dezoláta k večnej smrti – nemám na to právo ale takouto cestou sa dostane do zatratenia – rozkladu a to čo vidíme na zábere nieje ani jedna kvadrilióntina toho čo bude musieť bez úľavy prežívať zhruba jedno celé tisícročie až do svojho definitívneho konca. Temno mu zatemnilo – ovládlo mozog a naviac určite nieje ani žiaden inteligent, že by si aspoň logicky spočítal, že to čo robí bežne ľudia nerobia.

     • Ešte k tomu videu – samozrejme, že tých hajzlov treba nájsť a odsúdiť pred zrakmi celého sveta – spolu s ich anglosionistickými bábkovodičmi. Viem, že celé svetové dianie je omnoho väčšie a že aj toto vo videu je v rukách Božieho riadenia a karmického vyrovnania ľudí ale tí ľudia čo majú ešte ducha v sebe – tak tí to tým umučeným – to potrestanie zločincov dlžia každú sekundu – bez ohľadu na to či si to mučený karmicky zaslúžil.
      Tá odporná zberba a ich páni sa musí vytiahnuť na svetlo sveta ešte tu na Zemi než navždy odídu do zatratenia.
      Pán Boh pomáhaj Rusku aby zvíťazilo, našlo a potrestalo tú fašistickú odpornú zberbu!

 14. Ahojte diskutujúci a mila naša redakcia,zaujimalo by ma viac o tej vyššie spomenutej zoznamke:

  – Vznikla zoznamka čistokrvných ľudí s názvom „nezabodnutí“ (neočkovaní), ktorá slúži aj ako banka čistej nekontaminovanej krvi pre transfúzie a tiež ako spermobanka.

  Taktiež by som rad vedel, ako zistím, či je skutočne dáma nezaočkovaná. Tvrdiť môže,že nie je,no v skutočnosti sa mnohé k takemu činu nechcú priznať. Nerád riskujem svoje zdravie, asi mi rozumiete. Takáto informácia by mohla byt verejne dostupná.

  Na akej stránke sa dá prosim táto nájsť?
  Dakujem krásne

 15. Když bylo covid zapíchávání v plném proudu v r. 2021 tak jsem to fyzicky cítila . Když jsem se například zakecala na ulici a byla vedle zapíchnuté 10-15 minut /ptala se mně na cestu / .Do hodiny nastala nesnesitelná únava a vyřešil to jen okamžitý spánek .Pak jsem chodila nakupovat těsně před závěrečnou abych nikoho nepotkala ani v obchodě .V přítomnosti zabodaných jsem nesnesitelně unavená. Mnoho masérů přestalo masírovat protože z těchto lidí mimo to že berou energii navíc smrdí po chemikáliích a přes pot vypouští toxické látky a spike proteiny.

Pridajte komentár

*