Existuje účinná látka proti koronavírusom, o ktorej nikto nehovorí


Print Friendly, PDF & Email

Vo svete prírody je veľké množstvo koronavírusov, avšak podľa renomovanej vedkyne Mikovitsovej nie sú vysoko patogénne, pretože nespôsobujú prehnanú zápalovú reakciu tela na ochorenia.

K nej dochádza vtedy, kedy sa imunitný systém vymkne spod kontroly a spôsobuje masívne cytokínové búrky.

Paralely medzi HIV a SARS-CoV-2

Ako uvádza Dr. Mikovitsová:

„Toto bola naša práca za posledné štyri desaťročia… Boli sme vedení po ceste, na ktorej sme v roku 1991 zistili, že ste mohli mať HIV a nikdy nedostať AIDS.

Ak použijete správnu liečbu v správnom čase, tak replikáciu vírusu zastavíte, zastavíte rezervoáre, zastavíte deštrukciu imunity a v prípade SARS-CoV-2 by sa to dalo ľahko urobiť veľmi nízkou dávkou jednoduchého interferónu typu 1, ktorý  je predmetom výskumu už 40 rokov.

Bola som súčasťou tímu, ktorý ako prvý použil imunoterapiu, purifikovaný interferón 1. typu alfa, na liečbu leukémie.

Ten výskum pokračoval celé desaťročia, no Úrad pre kontrolu potravín a liečiv povedal: ´Nemôžete ho používať na prevenciu toho, aby koronavírusy preskočili zo zvierat na ľudí.´

Interferón 1. typu je jednoduchá potravina. Je to jednoduchý sprej. Máme ho teraz na polici, vyrobila ho pôvodne spoločnosť Merck, no neskôr prestala s jeho používaním.

Prečo by ste to robili, keď máte prevenciu z prvej línie? Interferón alfa je najlepšie antivirotikum vášho vlasného tela proti koronavírusom i retrovírusom.“

Čo vieme o interferónoch

Jedno z hlavných Mikovitsovej liečebných odporúčaní pre zastavenie replikácie RNA vírusov, vrátane retrovírusov a koronavírusov, je intereferón 1 alfa, predávaný pod obchodnými názvami ako Alferon a Roferon.

Je presvedčená, že by mohlo byť prospešné užívať ho dvakrát denne po dobu trvania známej expozície.

Hoci fľaša stojí okolo 600 dolárov, človek potrebuje len malé dávky a jedna fľaša by mohla vyliečiť až 1000 ľudí za týdeň. Cena na jedného človeka tak vychádza smiešnych 60 centov!

Interferón alfa 1. typu je druh prospešného cytokínu, ktorý vylučuje vaše telo ako jednu zo svojich prvých obranných línií proti vírusovým infekciám. Stručne povedané, zasahuje do reprodukcie vírusov.

Tiež bolo dokázané, že potláča isté druhy nádorov. Ako súčasť vášho imunitného systému stimuluje infikované bunky a bunky v ich okolí k tvorbe bielkovín, ktoré bránia vírusu sa v nich replikovať.

Interferóny alfa a beta tiež pomáhajú regulovať vašu imunitnú odozvu.

Podobne ako Mikovitsová, použitie interferónov proti COVID-19 navrhuje aj Dominic Chan, farmaceut, ktorý nedávno aktualizoval článok o interferónoch na Medicinenet.com.

Ako fungujú interferóny

V predošlom článku, ktorý pred svojou smrťou v roku 2017 napísala Eni Williamsovou, Pharm.D. a PhD., sa píše:

 „Interferóny modulujú odozvu imunitného systému na vírusy, baktérie, rakovinu a ďalšie cudzie látky, napádajúce telo.

Interferóny vírusové či rakovinové bunky priamo nezabíjajú, ale podporujú odozvu imunitného systému a zmierňujú rast rakovinových buniek tým, že regulujú činnosť niekoľkých génov, ktoré majú na starosti sekréciu početných bunkových bielkovín, ktoré rast ovplyvňujú…“

Pokračuje zoznamom interferónov, ktoré sú bežne dostupné, ako sú Intron-A (interferón alfa-2b), Betaseron (interferón beta 1-b) a mnohé ďalšie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V apríli 2020 Chan dodal:

 „Interferón beta-1a, momentálne využívaný na liečbu roztrúsenej sklerózy a interferón alfa-2b sa oba skúmajú ako potenciálne lieky pre ľudí s koronavírusovým ochorením COVID-19…

Konkrétne interferón Beta-1a aktivuje tak makrofágy, ktoré požierajú antigény, ako aj prirodzené zabíjačské bunky (NK-bunky), druh imunitnej T-bunky…

Existuje teória, že intereferón môže byť schopný posilňovať imunitný systém zapnutím driemajúcich častí a ich nasmerovaním k obrane pred útokom SARS-CoV-2.“

Možné riziká interferónov

Pri používaní interferónov je však potrebné dbať na isté varovania.

Podľa Chana, keď už symptómy podobné chrípke máte a užívate interferóny, potom sa symptómy pred zlepšením pravdepodobne zhoršia, pretože váš imunitný systém zvýši svoju aktivitu.

„Ak je už niekto na umelej pľúcnej ventilácii a symptómy sa idú zhoršovať, podať mu liek na báze interferónu by mohlo byť katastrofou,“ hovorí.

Ako vyrobiť bezpečnú vakcínu

Mikovitsová tiež navrhuje novú vakcínu na takto vyzbrojené vírusy, obsahujúcu alfa interferón, malé množstvá vírusu a peptid T, ktorá bude brániť interakcii vírusu a uchráni pred nakazením vaše T-bunky.

Na rozdiel od bežných vakcín, ktoré sa podávajú zväčša injekčne, táto by bola orálna a stimulovala by len humorálne odozvy protilátky. Jej verzia by tiež spôsobovala inherentnú bunkovú imunitu pred T-bunkami.

Ak sa chcete o Mikovitsovej výskume a záveroch dozvedieť viac, pozrite si článok a rozhovor “Could Retroviruses Play a Role in COVID-19?

Keď zhrnieme hlavné Mikovitsovej posolstvá z toho rozhovoru v pár bodoch, tak:

Bod 1: Je presvedčená, že COVID-19 – ochorenie – nie je spôsobené len samotným koronavírusom SARS-CoV-2, ale že je výsledkom kombinácie SARS-CoV-2 (ktorý sa zdá byť upravený tak, aby obsahoval zložky HIV, ničiace činnosť imunity).

Predošlá infekcia XMRV (ľudské gamaretrovírusy) môže koronavírusu SARS-CoV-2 pomôcť k prejavu ochorenia COVID-19.

Povedané inak, COVID-19 môže byť spustené koronavírusom SARS-CoV-2, ale v závislosti na predtým existujúcej infekcii a prebudení ďalších vírusov, ako sú XMRV, gamaretrovírusy, možno aj lymská borelióza a ďalšie koinfekcie, vrátane parazitov a to je dôvod, prečo pomáhajú lieky ako hydroxychlorochín a Ivemectin.

Bod 2: Krvné produkty a vakcíny sú kontaminované vírusmi XMRV, ktoré môžu poškodiť váš imunitný systém a spôsobiť CFS, rakovinu a iné chronické ochorenia.

Vírusy sa šíria v laboratóriách, keďže sa prispôsobili, aby sa stali aerosolizovanými a kontaminujú bunkové línie, používané pri výrobe vakcín a ďalšom výskume vírusov, kam patrí aj výskum koronavírusov.

Bod 3: Vakcíny proti chrípke šíria po svete celý rad nebezpečených vírusov, ktoré potom môžu vzájomne reagovať so SARS COV-2.

Bod 4: Je možné vyvinúť bezpečnejšie orálne vakcíny a cennou liečebnou alternatívou proti COVID-19 by mohol byť intereferón alfa.

Okrem interferónov boli v našom rozhovore spomenuté aj iné stratégie liečby, ako sú hyperbarická kyslíková terapia, liečba kannabinoidmi (CBD), peptidom T a podporou antioxidantov.

Bod 5: Koronavírus SARS-CoV-2 je nebezpečnejší a virulentnejší než typické koronavírusy preto, lebo obsahuje sekvencie HIV, SARS a ďalšieho vírusu, čo mu umožňuje infikovať viac než len váš respiračný epitel. Dokáže infikovať aj krvinky a hematopoetické orgány, ako je slezina.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: Mercola.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Interferón je drahý a luďom nedostupný. Existuje ešte jedna látka, ktorá bola pôvodne vyvinutá proti chrípke typu A, a neskôr sa začala používať na pomoc luďom s Parkinsonom. Je to amantadin. Komu sa ho podarí zohnať (je na predpis), nebude potrebovať žiadne vakcíny a bude bez ohrozenia. Cena tabliet na 1 mesiac vychádza pod 10€.
  Kto neverí, alebo sa chce dozvedieť viac, nech si vygúgli (najlepšie cez Google scholar pre vedecké články) články obsahujúce „Amantadin + SARS-CoV-2 (COVID‐19)“.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu Dr. Mercolu. Chodí mi aj jeho newsletter, rada čítam blogy pod jeho článkami.
  Dnes na mojom ďalšom obľúbenom webe naturalnews.com nabehol článok ako všetky vakcíny proti Covidu-19 nám zmenia DNA, urobia nenapraviteľné, nezvrátiteľné škody. Fakticky sa z nás stane geneticky modifikovaná osoba. Farmaceutické firmy ako GlaxoSmithKline, Sanofi, Ivovio, Modera dostávajú peniaze od Billa Gatesa.
  https://www.naturalnews.com/2020-07-26-fast-tracked-covid-19-vaccine-alters-human-dna.html

  • Ľubica Kelleriková

   To nie je hoax? Veď to o zmene osobnosti znie hrozne. Prečo by to robili? Nerozumiem tomu
   Ďakujem. Ľuboslava

   • Pavel Blaheta

    Paní Lubico – ptáš se „Proč by to robili?“ – Nu jen proto, že mohou a přináší jim to zisk. Zabíjí se pro mnohem méně peněz, než kolik rýžují mocní světa z tohoto. Navíc cílem není uzdravit lidi, ale obrat je o všechen majetek co mají. Po této kampani bude následovat „Velký výprodej“ a ti nejbohatší budou skupovat za babku malé firmy (včetně rodinných) které zkrachovaly a díky všem těm nesmyslným „lockdownům“ skončily v dluzích (nesplatitelných, protože jejich podnikání skončilo).

 3. Ja zaostalá dôchodkyňa sa pýtam: Ako tento svet funguje a ako skončí? Pán Bill Gates je viac ako Boh? Chce zaočkovať celú zemeguľu ale seba a svoje tri deti nedovolí zaočkovať. Po zvolení pána Ing. arch. Matúš Vallo (primátor Bratislavy) mu ihneď volal pán Gates a mali spoju videorozhovor. Mnohí sme už z tohto vyčerpaní, nič iné sa nepreberá len aby bola depopulačná vakcína proti Covidu-19 povinná. Čítame ako idú miliardové toky peňazí na tento výmysel. Ale ide všetko podľa plánu rodiny Rockefellerovcov Scenarios for the future of technology and development, strana 18…

 4. Áno: jestvuje podľa môjho názoru a hypotézy v rámci systémovej epifýznej,kognitívnej apiterapie a kognitívnej farmakoterapie…niečo o tom viem, ale je to na dlhšiu reč….Jozef

  • Pan Jozef, vedel by ste mi prosim poradit pri chron. borelioze. Mam tuhnutie svalov a krku. Dakujem Vam pekne. Danka

   • p.Danka pozrite na internet google „jozef tlamka a klinická smrť“ možno Vás
    z toho niečo osloví…podstata Vašich problémov je v čiastočne blokovanej
    funkcii epifýzy…impulznú terapiu medom v záujme reštartu epifýzy a systémového imunitného systému, by bolo
    „možné“ podľa môjho názoru a len r a d y doplniť alkalickým impulzom – zmes posypať pred konzumáciou hydrogenuhličitanom sodným z lekárne…Jozef

   • Krišpín Dolina

    Boreliózu dostane každý rok (tí čo na ňu riadne ochorejú) až 300 ľudí v USA

 5. The World Health Organization, whose biggest funders include the Bill & Melinda Gates Foundation, aims to vaccinate everyone across the globe by 2030 and to track who has and has not been vaccinated
  Mass COVID-19 vaccination poses health dangers and even vaccine advocate Bill Gates predicts adverse reactions to the vaccine will claim 700,000 victims
  Tieto 2 vety som prekopírovala z dnešného článku MUDr. Mercolu.
  WHO (kde najväčším finanč. prispievateľom je Bill Gates chce aby každý človek na tejto zemeguli bol do konca roku 2030 zaočkovaný a sledovaný kto nebol zaočkovaný.
  Počítajú s tým, že Covid vakcína bude mať 700 000 obetí…
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/07/28/united-nations-and-new-world-order.aspx

 6. Na web stránke banned.video som začala počúvať video s Bill Gatesom v televízíi, ktorú fakticky on finančné podporuje.
  80% ľudí ktorým sa podala Covid vakcína mali vážne vedľajšie účinky, ako sa „vraždia“ dôchodcovia v domovoch dôchodcov…Ďalej som to nezvládla počúvať.
  https://banned.video/watch?id=5f1f468868370e02f29dd2bf

 7. provokater

  treba zaočkovať gatesa a dať mu trojnásobnú dávku.

 8. Ja obeť očkovania sa ospravedlňujem, že znovu dávam video o podvode Covid, v slovenčine:
  https://www.youtube.com/watch?v=JsXfAk6XG4A

 9. Toto sa oplatí vypočuť, prečítať o očkovacom biznise, aby každý mal „nadhľad“.
  https://www.youtube.com/watch?v=dFN5GMUeumU

 10. František

  Ako je možné,že ľudia veria takým nezmyslom,ako je očkovanie?Veď ano,kto sa nedá očkovať je odpojený z normálneho života.Naši politici sa dajú kúpiť za judášsky groš a najskôr cez tzv.odborníkov ako Mikas a jemu podobných a potom príkazom donútili ľudí na očkovanie a je im úplne jedno,čo sa stane s očkovanými.A viete,že očkovaných proti kovidu boli len 3-ja poslanci parlamentu?Zato nás znásilňovali na očkovanie.Prečo asi???

Pridajte komentár

*