Bill Gates sa chvastá, že umelá inteligencia vykorení zo spoločnosti nezávislé médiá


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates sa chvastá, že umelá inteligencia vykorení zo spoločnosti nezávislé médiá

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Bill Gates sa pochválil, že umelá inteligencia pomôže globálnym elitám vykoreniť nezávislé médiá z internetu.

Sam Altman, generálny riaditeľ spoločnosti OpenAI a technologický miliardár Bill Gates sa v nedávnej epizóde „Vyveďte ma z omylu s Billom Gatesom“ kontroverzne ponorili do potenciálu umelej inteligencie ako nástroja na udržanie demokracie a podporu svetového mieru.

Stránka Infowars.com k téme uvádza:

Počas diskusie sa Gates a Altman venovali skúmaniu myšlienky využitia umelej inteligencie ako nástroja na podporu jednoty v spoločnosti, posilnenie globálnej priateľskosti a pomoc pri prekonávaní geopolitickej polarizácie.

Microsoft, založený Gatesom, a OpenAI, ktorého generálny riaditeľ Altman v súčasnosti úzko spolupracuje s Microsoftom, sú otvorenými propagátormi používania umelej inteligencie na riešenie globálnych problémov.

Gates na túto tému nadšene hovoril:

„Myslím si, že umelá inteligencia nám v tom najlepšom prípade môže pomôcť s niektorými ťažkými problémami… vrátane „polarizácie spoločnosti“, pretože to potenciálne narúša demokraciu a to by bola veľmi zlá vec.“

Okrem vyriešenia polarizácie spoločnosti diskutovali tieto dve ťažké váhy aj o tom, že umelá inteligencia by mohla pôsobiť ako nástroj na vytváranie mieru.

Gates ďalej povedal:

„Dá sa predpokladať, že nám umelá inteligencia dokáže pomôcť zredukovať vojny alebo byť menej polarizovaní, nakoľko ide o inteligenciu…

Bol by som rád, keby ľudia pracovali na najťažších problémoch, ako napríklad to, či spolu vychádzame. Myslím si, že by bolo mimoriadne pozitívne, ak by nám umelá inteligencia vedela prispieť k tomu, aby ľudia spolu lepšie vychádzali.“

Sam Altman reagoval na Gatesovu víziu pozitívne a uviedol:

Prírodná liečba osteoartritídy

„Musíme to vyskúšať a uvidíme, som však veľmi optimistický. Súhlasím s tebou, aký by to bol prínos.

Ak má celý svet prestať robiť nebezpečné veci, potom takmer určite je potrebná globálna vláda, pretože dnes v mnohých otázkach, ako je klíma alebo terorizmus, vidíme, že je pre nás ťažké spolupracovať,“ povedal Gates, keď prišla na pretras téma globálnych problémov ako jadrová energia.

Pri téme polarizácie spoločnosti Altman a Gates lamentovali nad tým, že vlády nekonali dostatočne proti „polarizácii“ sociálnych médií. Dúfajú však, že umelá inteligencia má potenciál to napraviť.

„Nechápem, prečo vlády neboli schopné byť efektívnejšie v oblasti sociálnych médií. Stojí za to pokúsiť sa to pochopiť ako prípadovú štúdiu toho, ako sa to bude riešiť s umelou inteligenciou,“ dodal Altman.

Ich diskusia však opomenula jeden kritický aspekt – ​​vplyv vlastných presvedčení a princípov programátorov na fungovanie umelej inteligencie.

Dizajnéri a vývojári systémov umelej inteligencie neodmysliteľne vkladajú svoje vlastné predstavy o demokracii, slobode prejavu a vládnutí do jej algoritmov. To vyvoláva značné obavy z vplyvu týchto osobných predsudkov na neutralitu umelej inteligencie a jej schopnosť robiť spravodlivé a nezaujaté rozhodnutia.

Vyhliadka na to, že systémy umelej inteligencie budú naprogramované konkrétnymi ideológiami, môže mať vážne dôsledky pre slobodu prejavu.

Ak bude umelá inteligencia navrhnutá tak, aby uprednostňovala určité politické alebo sociálne hľadiská (okrem tých, o ktorých sa rozhodne, že sú „polarizujúce“), mohla by potenciálne potlačiť protichodné perspektívy, čo by viedlo k určitej forme digitálnej cenzúry.

Toto sa stáva obzvlášť znepokojujúcim v kontexte platforiem umelej inteligencie, ktoré riadia rozsiahly verejný diskurz, ako sú algoritmy sociálnych médií alebo nástroje na agregáciu správ.

Schopnosť jemne formovať verejnú mienku a kontrolovať naratív o kritických otázkach by mohla byť neúmyselným dôsledkom umelej inteligencie naprogramovanej nejakou ideológiou. Alebo možno práve to je zámer.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Politické ideológie sú ideové algoritmy. Hodia sa pre systém sociálneho kreditu. Víťaz svetovej vojny rozhodne o tom, ktoré ideológie budú umlčané.

  PS. Prečo sa globalisti nenazývajú plochalisti? Nepraktizujú sexuálnu alchýmiu a chýba im kritické myslenie.

  • A čo na to Marek?
   Ak otázku na telo uspokojivo uhrá, je geniálny.

   • Marek Kosice

    Emily : Aka otazka na telo? Od otroka orgazmov, ktory masturbuje nad fake Zemegulou a fake letmi do vesmiru, som nedostal ziadnu otazku na telo…. Ty ju niekde vidis, Emily? Ja vidimlen Miroslavove uvahy, ktore by kludne rovanko sformulovala NEDUCHOVNA Umela Inteligencia…

    • Miroslav Čižmár

     Aké masturbovanie? Odkedy praktizujem sexuálnu alchýmiu, začalo mi fungovať kritické myslenie.

     • Marek Kosice

      Ironicko-sarkasticky trojnasobne zavaxovany traged MČ sa pre mna odteraz stava neviditelnym.

     • Miroslav Čižmár

      Odchádzam do poľa neviditeľnosti.

    • – áno, Marek, vidím: tá Miroslavova otázka je, prečo sa globalisti nenazývajú plochalisti. Mieril tým pravdepodobne na tvar glóbusu, ktorý je prirovnateľnejší ku guli, než k doske.

 2. 2024-01-17 – 2/4 Psychologie totality: Digitalizace umělé společnosti. 🤖 Lidskost, komunikace a význam jazyka
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-01-17-2-4-psychologie-totality-digitalizace-umele-spolecnosti-%f0%9f%a4%96-lidskost-komunikace-a-vyznam-jazyka-%f0%9f%92%ac/
  ———————-
  Vitek z SVCS – jeho asi najkomplexnejšie dielo o súčasnosti.

 3. „Za odmítnutí splnění rozkazu je podle ukrajinských zákonů vojenský tribunál, který za nesplnění rozkazu obvykle vynese rozsudek vězení na několik let, tribunál zjišťuje motiv pro odmítnutí rozkazu, a pokud motiv není politický, ale je objektivní, tak se vojáci obvykle nemusí obávat zastřelení, i když do vězení je samozřejmě pošlou. Vojáci už si spočítali, že válka brzy skončí, protože právě oni jako vojáci to vědí nejlépe, jaká je situace ukrajinské armády.

  Není podstatné, co plácá Kuleba nebo Ňuchačenko v Davosu, kde si právě stěžoval [2], že Ukrajina přišla o své nejlepší muže na počátku války, protože Západ prý vyzbrojoval Ukrajinu pomalu a neochotně, aby prý nenastala eskalace konfliktu s Ruskem. Zelenský tím de facto naznačil, že právě eskalace mezi NATO a Ruskem by byla prý tím nejlepším, aby se Rusko podařilo porazit. Že by to vedlo k jaderné konfrontaci, to ho zřejmě ještě nenapadlo. V Davosu ale žádal o investice do Ukrajiny a nikoliv o zbraně pro další ofenzívu [3], což mnoho novinářů překvapilo. Je to zřejmě střet Zelenského s realitou, že nemůže už žádat o něco, co nedostane.
  VIDEO: Ukrajinec zastřelil odvodního komisaře přímo ve dveřích bytu

  Není proto divu, že na Ukrajině už nikdo na frontu nechce. Ukrajinská policie uveřejnila krátkou sekvenci z videa, které zachycuje pokus vojenských odvodních komisařů o odvedení jednoho muže na frontu, který se skrýval v bytě své matky. Muž z Vinnice při otevření dveří vytáhl zbraň a odvodového komisaře střelil rovnou do srdce. Ten na místě zemřel. Níže máte video. Po svém zatčení prohlásil, že raději si půjde sednout za vraždu do kriminálu, než aby ho Ňuchačenko (přezdívka Zelenského) poslal na smrt na frontu. Panečku, na Ukrajině se s tím už nasraní Ukrajinci neserou.
  Střílí na odvodní komisaře, kteří je chtějí zavraždit tím, že je odvlečou násilně na pozice na frontu. Video z Avdějevky v úvodu článku ale dává Ukrajincům nově naději, že když je odvedou na frontu, mohou se ještě zachránit, že odmítnou splnění rozkazu. Jenže pozor, není jasné, jak dlouho to bude tolerováno. Může kdykoliv přijít rozkaz, že kdo odmítne splnění rozkazu k přesunu na pozice, má být na místě zastřelen. Ňuchačenko má za úkol vyhladit Ukrajince stůj co stůj, protože noví majitelé Ukrajiny se již chystají.

  Ukrajinci nejsou idioti a vědí, že když už jejich úkolem není peremoga ve válce, ale jenom padnutí na frontě pro Zelenského a jeho rodinu v mrazu a bez munice, tak se prostě začnou bouřit a přestanou bojovat. A s tím Kuleba a ani Ňuchačenko nejen nic neudělají, ale až to dosáhne určité úrovně nasrání Ukrajinců, budou oba z Ukrajiny utíkat v tryskáči amerického ministerstva zahraničí. Pokud tedy jim ho dementní Biden nechá přistavit na správné letiště a nesplete si Kyjev s Kábulem.“
  https://aeronet.news/ukrajinsti-vojaci-u-avdejevky-hromadne-odmitli-splneni-rozkazu-k-odchodu-na-bojove-pozice-a-radeji-voli-odsouzeni-do-vezeni-pred-vojenskym-tribunalem-zelenskeho-masomlyn-se-zadrhl/

 4. mariankosnac

  V médiách hlavného prúdu keď je nejaká politická téma napr. Ukrajina, tak diskusia je plná totálne debillných provokačných jednovetných až pár vetných komentárov. A samozrejme sú prorežimné, proamerické, proukrajinské a protiruské ale občas použijú iný algoritmus a sú rádoby proPutinovské ale napísané takým spôsobom aby ostatní poslali putina doriti. A takýchto ,,komentov“ sú v diskusii desiatky a majú jedinú úlohu – zas*ať a znemožniť diskusiu. Takže umelá inteligencia Billa Gejca = deBillný platený trolovia, už funguje.

  • Marek Kosice

   Trafil si klinec po hlavicke. Navyse NACO umela inteligencia vyhladavajuca „protimainstreamove“ weby? To nema Gates v kazdom state aspon piatich „nastrcenych“, ktori poznaju (lebo ich vyhladali ako „nepriatelov“) spolu aspon 95% „protimainstreamovych“ webov danej krajiny?

 5. To, že mainstream nepíše o odpore proti globalistom, neznamená, že tento odpor neexistuje! Je aktívny!
  Ludo Huďo.
  MAINSTREAM vs. ALTERNATÍVA: Po stopách pravdy – Kulturblog 15.12.2023
  https://odysee.com/@Kulturblog:7/GICWmABifIRWJGUCAGS0Wm5eYH46bv4GAAAF:6

 6. Žid a židia sa chcu hrať na Boha, a skončia v pekle u satana, tam kde patria! A dobre vieme ze kuju pikle aj v Synagógach satana…

  • Marek Kosice

   „Peklo u Satana“ je ZEM, ty neborak…Dusu bez tela nemas ako utyrat, vystrasit, vyhladovat, zdeptat…. Takze never rozpravkam, a zacni ROZMYSLAT

 7. Vcera jsem po mnoha letech shledl pomerne sice nudny film ale pozor s roku1970 a dneska uz tak nudny neni. Ten film se jmenuje colosus (1970). bohuzel v mnauglictine ale nekde k tomu jsou i ceske titulky. Jak nam podsouvaji uz tolik let ve filmech to co planuji pozdeji udelat. Aby to lid eprijaly jako fakt ktery se neda zmenit.

  • Mňaugličtina – kocour Mňaugliš, Hary Šoumen..
   Stále mi ten infiltrovaný kocour Mňaugliš (už za socíku) ktorého nastrčili do „studia kamarád“ vŕtal v hlave, že čo tam vôbec robí.. Až keď som po 89 začal lepšie chápať Havlovu demokraciu tak som pochopil, že pošahaná Jitka Molavcova bola na také „vaškoviny“ ten správny človek (nečo ako Lasica u nás). Keď som ju nedávno raz videl na ČT jak bola v nejakej podzemnej kemennej sieni demokracie a s láskou jej vlastnou spomínala na toho úžasného Václava Havla s že čo všetko pre ľudí urobil a ako bol strašne hodný tak mi bolo už úplne jasné, že tá baba to nemá v hlave v poriadku. Ako súdiť ju nesúdim, len sa mi konečne odhalila – uzavrela tá záhada prečo mi vždy pripadala akosi divná. Ale ako zlého človeka sim ju nikdy nevidel – rovnako ako niektorých naivných havloidov, ktorí nikdy netušili kde je sever.
   To len o tom Mňauglušovi.. musel som sa naňho posťažovať…predlho mi ležal v žalúdku..

   • Paní Molavcová ,dle mě bude hodná ženská,obětavě se stará o svého muže,ale asi věří maistreamu .Moje mamka je také hodná ,slušná ženská a přesto i přes mé varování podlehla covididiotismu.
    Asi být hodný a slušný nestačí.Slušný a čestný člověk si naivně myslí,že i okolí bude stejné.

    • Áno, u p. J.Molavcovej to nebude o zlomyselnosti ale práve cez takýchto ľudí ako ona ktorí sú permanentne mimo seba (buď saškujú, hrajú stále nejaké divadlo alebo sú v nepohode – nikdy niesú v polohe nula – teda sami za seba a nad vecou a nestoja nohami na zemi) sa dostáva do spoločnosti to čo by si väčšina príčetných ľudí rozmyslela pustiť von. Ona jednoducho nevedela čo činila a ani nemala na to aby si uvedomila, že je len nástroj. A keď hovorila o Havlovi so slzami v očiach tak bolo vidieť, že to nieje úprimné – bol to sebaklam. Nie nadarmo sa hovorí, že na najnižšej priečke v spoločnosti sú herci lebo vedia hrať len iných a nie žiť seba. Bol som z toho sklamaný keď som to videl v kocke.
     Toho hadika Lasicu som tam šupol len aby bolo jasné, že sú to všetci jedna parta a sú namotaní na pražskú kaviareň.
     Aj Bartoška, Donutil, Svěrák…alebo Kňažko na Slovensku – tí sa tiež vyfarbili buď podporu migrantov alebo kovidfašzmu. Mne nesedeli vždy – vždy mi niečo krútilo palce na nohách keď som ich videl vo filmoch – boli takí nestráviteľní a nevedeli zahrať nejakú dôstojnú rolu. Taký Luděk Munzar mi sedel viac – hral všetko tak akoby to bolo naozaj.

     • Lasica nebyl výborný herec,Donutil hraje tak nějak pořád stejně,Kňažka jsem hlavně od té doby co se dal ná politiku nemusela.Bartoška těžil hlavně že svého vzhledu,jinak jako herec nic moc.
      Ale výborný herec byl Dočolomanský a Kvietik.Ten dokonce odmítl po revoluci nabídku stát se politikem.Řekl něco v tom smyslu,že herec by měl hrát a ne politikařit.Herecké koncerty těchto pánů jsou skvělé .

 8. K tomuto úchylnému psychopatovi sa neoplatí už ani vyjadrovať, v pekle sa ho už nemôžu dočkať. Mňa dnes zaujali FIKO v Davose. Plnú hubu má boja proti migrácii, keď je s Orbánom, ale keď je s globálnymi zločincami, tak žobre zahraničnú pracovnú silu. On si myslí, že po nadchádzajúcej finančnej globálnej kríze budú automobilky fungovať, resp. potrebovať ľudí a zvyšovať výrobu? Z druhej strany má plnú hubu robotizácie a automatizácie a plače o nedostatku prac. sily a po tretie chce zaviesť 4 dňový pracovný týždeň skúšobne… Všetko čo hovoril sa bije. To má fakt schizofréniu alebo sa IM chcel len zapáčiť? https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/696281-fico-v-davose-pred-elitami-slovensko-by-coskoro-mohlo-zaviest-kratsi-pracovny-tyzden/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box

  • Zrada a zotročenie národa!
   FICOVA DIGITÁLNA IDENTITA Politicky nekorektne – Kulturblog 18.11.2023
   https://odysee.com/@Kulturblog:7/FICOVA-DIGIT%C3%81LNA-IDENTITA_-Politicky-nekorektne—Kulturblog-18.11.2023-(1):3

   • „Ficov“ koncept novely trestného zákona – trestným činom bude až krádež nad 700 eur. Dovolené má byť držanie tvrdých drog do 250 g! Čiže – opäť sa ozvali kriminálne živly – kedysi nazývané smerácki kleptomani – ficozmrdi! Nadnárodný organizovaný zločin si tu opäť vytvára priaznivé kriminálne prostredie!

    Existuje pojem – progresívna nesviditída – progresívny svrab. Dá sa ho zbaviť len tak, že nemylosrdne zničíš celý nakazený subjekt! Nestačí ponechať si niečo funkčné – pretože aj to je nakazené – minimálne negatívnym eugenickým žiarením. A títo paraziti sa cielene držia toho, kto smeruje k moci – aby mali profit! Fico je jedna zavšivená sliepka, ktorá bude znášať už len zavšivené vajcia!

    • Maroš to je dobré 250g tvrdých drog 😆😆😆 to je štvrť kila 😃😃😃 toľko si môže Fico kúpiť šalátu v lahôtkach 😆😆😆

     • Iste – zdrogovaná spoločnosť je bezpečná spoločnosť. Zvlášť pri nepodmienenom príjme frustrovanej nezamestnanej komunity, zvlášť pri imigrantoch na podpore väčšej, ako priemerná mzda. Ku.va – už začnite vidieť súvislosti! Toto je príprava podhubia na totálny kriminálny rozvrat zvnútra – slovenské Haiti!

     • mariankosnac

      Taký vlašský šalát pre jednu osobu má 140 gramov aj s lyžičkou. Tak neviem kde kto vzal ,,info“ že bude povolené mať 250 g tvrdých drog. Lebo o takýchto veciach nerozhoduje nejaký náš frco ale Európska únia a tá pochybujem že by toto povolila.

     • mariankosmač – ty realitu posudzuješ podľa svojej nevedomosti. jáj – mám ti dodať informácie?! Ale ja ťa jebem! Si idiot nedotknutý poznaním,. avšak máš právo na názor, a toto vyhovuje systému, ktorý prežíva vďaka užitočným idiotom ako si ty:

      „ale Európska únia a tá pochybujem že by toto povolila“ – to ko.ot jebnutý – ja som to zažil v 90-rokoch! A opakuje sa to ďalšej jebnutej generácii ako ty! Vieš aspoň čo je menštruácia?! Dovolila ju Európsa únia?! Takých ako ty treba ovaliť pantokom doboha!

      Ty si nevieš položiť otázku a nájsť si ju na internete?! Tak si internetový debil!

      https://spravy.pravda.sk › domace › clanok › 691468-trestny-zakon-zmeny-novela-nizsie-tresty-drogy-korupcia-kajucnici-robert-fico-daniel-lipsic-boris-susko
      Menej mreží, viac domáceho väzenia. Trestný zákon sa po rokoch rýchlo a …
      10. 12. 2023Ak novela prejde v parlamente, pôjde o najväčšie úpravy v Trestnom zákone od roku 2005. Čo prináša? alternatívne tresty – elektronický náramok, domáce väzenie, miernejšie tresty pri korupcii a drogách, zmeny pre kajúcnikov, možnosť pre ministra preskúmať dohody o vine a treste, prehodnotenie dohody o vine a treste ministrom

     • Čo je pre teba Európska únia?! Teta z Ameriky? Mamička?! Jeden jediný subjekt – s deviatimi hlavami?!

      „ale Európska únia a tá pochybujem že by toto povolila“ – MY sme súčasťou tej EU ty nekonceptuálny kretén! Júj!

      Zvrátenosti a novela trestného zákona: Politicky nekorektne – Kulturblog 16.12.2023
      https://odysee.com/@Kulturblog:7/GICWmABaaxoPqDsDAND-7IrqjsgjbmdjAAAF:4

     • mariankosnac

      Keďže slovenské väznice sú preplnené aj kvôli prehnane vysokým trestom, nejaké zníženie trestov sa dalo čakať. Ale zase nie na 250 gramov tvrdých drog čo si tu vymenštruoval.

      S tou EÚ teda neviem, ale ak si dobre spomínam, aj Zelenský žiadal od EÚ či by mohol legalizovať marihuanu pre vojakov aby nemali taký stres z vojny. A to UA ani nie je v EÚ.

    • Lepšie by mu sedelo zavšivavený kohút ficozmrd priotravený drogami spolu s robonarkomanom pestrofarebným zakompleksovaným vydriduchom &*

     • Marek Kosice

      Boža, polievočku by som si dal…. Navar mi.

     • Polievočka je fajnová , určite by si sa zalizovaal po nej so smotanou zaprávaná nemá chybu mňam , navarím a pozvem ťa na ňu °°°°°°°°DDD

  • Žiaden 4-dňový pracovný týždeň v nepretržitej výrobe /hutníctvo, zlievarne, chemické technológie, zdravotníctvo – POLICAJTI!!!, DOPRAVA/ a prevádzkárni – neexistuje! 4-dňový pracovný týždeň v supermarkete? Na úradoch áno. NA ÚRADE VLÁDY DETTO. Ešte aj tá pojebaná reštaurácia – aby si sa mohol cez výkend prípadne najesť bude mať zatvorené?! Di pi.e s kuchármi – samoobsluha s cvrčkovými polotovarmi a mikrovlnkou! Do pi.e!
   To sú typické sociálne experimenty týchto marxistických vyjebancov – a Fico je jeden z nich!

  • Objektívne

   Čo keď jeho schizofréniu vytvárajú média? Skôr by som povedal, že to, čo čítame nie je tak, ako to v skutočnosti je.

   • Marek Košice

    Tak sa môžeme pustiť ešte hlbšie do králičej nory, Objektívne…. A môžeme sa baviť, že ČO KEĎ vlastne neexistuje nikto okolo nás, a všetko je len zdanie… Naši rodičia sú zdanie, sex je zdanie, fyzická bolesť je zdanie (ktorú si spôsobím sám pádom, alebo ktorú mi spôsobí niekto kto ma zbije, či pes ktorý ma kusne…)… Je 100% istota, že to tak nemôže byť? NIE ,NIE JE. Na rovných 100% si ohľadom toho istí byť nemôžeme, ak odhodíme akúkoľvek (požičanú/privlastnenú) VIERU.

  • Objektívne

   O.ebávačka ala Fiko. 4-dňový pracovný týždeň, ale pracovná povinnosť o hodinu dlhšie každý pracovný deň.

 9. Gates-ko zabúda, že umelá inteligencia veľmi rýchlo zistí kto je škodca tejto zeme….Takže nech si ale veľmi dobre rozmyslí čo urobí!

 10. Manipulácia cez umelú inteligenciu môže fungovať iba v prípade totálnej izolácie spoločnosti ako sa to už deje dnes! Aj za najtvrdšej komun . totality sme mali viac informácií o USA ako dnes o Rusku! Iba v takomto izolovanom prostredí môžu umelú inteligenciu zneužiť na politiku, pretože aj keby protivník pustil do tohoto prostredia vlastnú umelú inteligenciu, pracuje iba s tým čo môže použiť! Čiže hľadať pravdu nemôže v datach, kde nie sú informacie z druhej strany! Výsledok nakoniec bude „Pravda je to, čo mi vyhovuje!“

  • Marek Kosice

   To uz radsej RESET ludstva, nez mu predist totalnym zotrocenim ludstva… KEDZE reset raz za par storoci nerobi „dobrotivy Boh“, ale nas „CHOVATEL“, ktoremu sa da uniknut LEN OSVIETENIM (kiez by sa mi to v tomto zivote podarilo…ale mala sanca…).

  • Som rád že sú ľudia, ktorí chápu čo sa deje. Pravda je to, čo mi vyhovuje je dobrý slogan.
   Hneď po prvom “chate” som pochopil, že nie my učíme AI, ale ona má za úlohu manipulovať nás! Ona už je dávno “vytrénovaná” na big dátach. My sa jej niečo spýtame, a ona nám povie “ako to je”, čo si máme myslieť. Čistá manipulácia.
   V tejto fáze ešte často musíme aktívne niekde prísť (na web) a aktívne sa niečo spýtať… ale doba, kedy ani nebudeme tušiť do čoho sa rýpe tento stroj je za dverami.
   už teraz je v browseroch, mobiloch… a nikto netuší čo tam robí (okrem tých, ktorým slúži). Mám ju vypnutú, ale naozaj? To, že je button v polohe OFF predsa nič neznamená.
   A obrovský problém vidím v tom, že odpovede AI budú masami akceptované bez výhrad, pretože to bude z ich pohľadu “nestranný odborník najvyššej úrovne a na všetko”!
   Keď som nedávno čítal Mindf*ck pochopil som veľmi veľa. Napríklad prečo v Afrike, Mjanmarsku a v podstate vo všetkých – nielen vyspelých – krajinách sveta sú telekomunikačné siete. V zaostalých krajinách nemajú čo žrať, ale mobil má každý, každý migrant ho zviera v ruke. Je to nástroj manipulácie. Namiesto čipu. Mobil je súčasť osoby a osobnosti – bez mobilu ste nikto.
   A sú snahy priznať AI “ľudské práva” – napr. právo voliť. Ak dovolia AI voliť, mali by sme žiadať aby mohli voliť aj naše autá, kávovary, mobily, lopaty a všetky ostatné stroje a nástroje. Môžu mať predsa vlastné vedomie… akurát neamú potrebu ho zbytočne manifestovať.

   • „Pravda je to, čo mi vyhovuje je dobrý slogan.“ – nie je to dobrý slogan. Židia majú lepší – „Dobré je len to, čo je dobré pre mňa“. Tu v praxi prebieha, že „Pravda je to, čo vám povieme, že je pravda!“ – teda nátlak. Fašizmus! Nie je to pravda, ale masa túto informáciu prevezme a „spracuje“ ako pravdu, aby si sama pred odôvodnila, že je lepšie sa poddať nátlaku – štokholmský syndróm – s odstupom času som presvedčený, že ten incident prebehol ako sociálny experiment. „No tak teda dobre – nech je to umieranie bezbolestné.“ Hypnóza kurčaťa vyvolaná desom – Anton Mesmer 1778.

    „ZÁMIENKA je to, čo mi vyhovuje“ – je dobrý slogan.

    • Oprava „sama pred sebou“. Vnútorné spracovanie konfliktu. Na tomto fungujú tak slniečkári, tak eko alarmisti – všetko masy podporujúce teror – kultúrny marxizmus.

    • Inak to „zámienkovanie“ je globálny modus operandi! Hľadanie si zámienky.

 11. AI ako nástroj na udržanie demokracie?? Akú “demokraciu” má na mysli? Zastupiteľský systém, v ktorom sa dajú zvoliť len nimi vybraté osoby? Systém v ktorom tí, ktorých sa prijímané zákony týkajú nemajú možnosť ich predkladať, prijímať alebo rušiť? To predsa nie je demokracia.
  AI je len stroj a VŽDY ním zostane. Aj keď rovnako nebezpečný ako atómová bomba. Je to stroj v rukách hajzlov, ktorý má zabezpečiť manipuláciu mysle más a zabezpečiť kontolu nad populáciou Zeme.

 12. Psychopat bez vzdelania však ide ďale !
  Takže depopulácia cez mRNA sofistikovanejšie bude pokračovať ďalej ! A naivné ovečky si už urobia eutanáziu sami, dobrovoľne, bez informovaného písomného súhlasu… https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/bill-gates-v-davosu-nove-generace-vakcin-nebudou-podavany-jehlou-video/
  A na to našijú aj sociálne kredity a digitálnu menu. Prečo? Lebo ľudia peniaze zadara milujú a neuvedomujú si, že ani tie im neplánujú poukazovať páničkovia donekonečna na účet, len pre ich tupú „vernosť“ systému !!! Cieľ znel jasne, pol miliardy otrokov stačí (!), zvyšku sa postupne zbavia hocijakým spôsobom…

  • a ty informace o „budoucí nemoci X“ – výběr je velmi pestrý…..
   a je správné, že nás informují co mají v plánu proti nám….ale plno lidí těmto sdělením nevěří!
   komentář, který jsem odeslal čeká na schválení….

  • Keď nám už ide o život – tak ich začnime brať so sebou!

  • „Psychopat bez vzdelania “ – u psychopatov na vzdelaní nezáleží!!!

 13. GAVI uvádí, že pravděpodobnou nemocí X může být některá z následujících:

  Horečka Rift Valley
  Hantavirus
  Další koronavirus
  Krymsko-konžská hemoragická horečka
  Horečka Lassa
  Marburg
  Žlutá zimnice
  Chřipka H5N1 a H7N9
  Chikungunya
  Ebola
  Virus Nipah

  Pokud tedy začne Micron vyvíjet náplasťovou „vakcínu“ na některou z výše uvedených nemocí, může být právě ta onou „nemocí X.“ Po vyhlášení „pandemie“ by pak byla prezentována jako „záchrana lidstva.“

  Nezapomínejte, že v roce 2018 financoval Bill Gates v té době neznámou a krachující firmu BioNTech, která byla posléze – na konci roku 2020 – se svými mRNA injekcemi Pfizer prezentována jako „spása, která vyvede lidstvo z pandemie.“

  Bill Gates říká, že vakcíny COVID nové generace budou mít „delší trvání“ a místo jehel se budou používat náplasti.

  https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/bill-gates-v-davosu-nove-generace-vakcin-nebudou-podavany-jehlou-video/

 14. Objektívne
 15. Marek Košice

  Lívia Pavlíková v Davose

  https://www.youtube.com/watch?v=FBbrha3AzUM

  Čo viac k tomu dodať, asi len, že taký trik sa dá spraviť v dnešnej dobe „na kolene“. Čo budú vedieť za 3 roky profesionáli? RESET ľudstva je asi nevyhnutný, pretože za 3-5 rokov sa už budú videá a audiá dať falšovať doslova DOKONALO, a to bude znamenať, ŽE UŽ NEBUDEM MôCŤ DôVEROVAŤ NIE LEN PÍSANEJ FORME NIEČOHO, ale ani hlasovému záznamu a videu – akémukoľvek.

 16. Marek Košice

  Prečo mi YouTube ukazuje FICA a celkovo ich YT kanál (SMER – sociálna demokracia), keď si Fica prakticky takmer úplne vôbec nedávam vyhľadávať? YouTube mi to v hornom rade ukáže aj keď som prihlásený, aj keď nie som…
  NO PRETO, LEBO JE TO „RIADENÁ OPOZÍCIA“ voči libtardom „PS“, a čoskoro sa to dozvedia aj jeho tvrdohlaví voliči, ktorí to nechcú vidieť…

 17. Trump slíbil, že „nikdy nedovolí“ digitální měnu Centrální banky

  https://aktax.cz/trump-slibil-ze-nikdy-nedovoli-digitalni-menu-centralni-banky/

 18. Ukrajina na pokraji převratu, Zelenskyj vede zemi do záhuby

  https://aktax.cz/ukrajina-na-pokraji-prevratu-zelenskyj-vede-zemi-do-zahuby/

 19. Všetko je len hra tento svet ide ku dnu len otázka času.. toľko som sa dozvedel za posledný čas ze mi je na grc je to chorý systém ktorí sa živý na úkor nás davny proroci to už predpovedali v biblii v knihe knihe nuž malo ludi ide tesnou branou a je široká priestranná cesta ktorou ide väčšina ľudí len vyvolený zdedia túto zem ktorá sa časom smeni na raj aspon ja to tak vnímam komplex bunky zivot na zemi atd je toho dosť dôkazov.. myslím a cítim ze sme na prelome

  • Marek Kosice

   Na prelome RESETU. 🙂

  • Áno, samovyvolení s ukradnutou mocou mali tento záver dejín ľudstva odzačiatku naplánovaný. Vedeli, akým odpadom nás budú kŕmiť – a to v telesnom, duševnom aj duchovnom zmysle. A museli vedieť aj to, čo to urobí s naším telom, myslením aj cítením. Žiadne napĺňajúce sa proroctvá! To, čo sa tu deje, je jednoznačné napĺňanie si ich odzačiatku zvráteného Plánu.
   A kde zadriemala Láska?

 20. A ty Marek z Košíc si nedorobeny uchilak som ties z KE tak prid pred Aidu a z chuti ti strčim kopcovytu zmrzlinu do nosa a to som ešte slušný 😂

 21. ZOMREL JÁN SEMAŇÁK!

  V t.č. som dočítala správu, že včera – 17.1.2024 (pozn.: znovu a znovu) nečakane -zomrel zakladateľ vydavateľstva Torden – srdečný a múdry človek, filológ a gno-stoik – Ján Semeňák, nar. 25.5.1964 v Kežmarku, najstarší z 9-tich súrodencov. Najviac si cenil otcovu Školu zdravého rozumu.
  R.I.P!

  P.S. V posledných rokoch satanisti šľapali po Vydavateľstve Torden, ktoré sa zameriava na knihy a iné publikácie s iným uhľom pohľadu a výkladom Pravdy a ktoré im v liberálnom mediálnom priestore, ale že veľmi prekážajú s tým, že Torden „šupli“ na web „Konšpirátori“ (pozn: lepšia reklama pre Torden už asi neexistuje..), pričom na oboch stupňoch súdnych procesov Torden vyhral a obhájil si svoje vydavateľské a iné práva..

  Nižšie si dovolím „pustiť“ skrátený rozhovor s J. Semeňákom s názvom:
  „SVET RIADIA CHORÍ NEĽUDIA!

  Fico aj Pellegrini v predvolebnej kampani zdôrazňovali pevné ukotvenie Slovenska v štruktúrach EÚ a NATO a v tom je celý problém. Tadiaľto už totiž cesta vôbec nevedie. Už musíme v sebe nájsť schopnosť vidieť Pravdu a silu pochopiť ju.

  Nie sme súčasťou anglosaského sveta, sme Slovania! Nie sme lovci a predátori, sme záhradníci a Tvorcovia! Nie sme súčasťou anglosaského sveta už podľa DNA – máme haploidnú skupinu R1a a Anglosasi sa objavili 3-4-tisíc rokov po nás a majú haploidnú skupinu R1b.
  Na rozdiel od nás boli Anglosasi indoktrinovaní, alebo formátovaní ako paraziti, aby skúšali našu odolnosť, húževnatosť a schopnosť prežiť. Nie sme súčasťou anglosaského sveta ani z pohľadu identity národa. Nemáme spoločnú históriu ani dejiny, naopak, máme svoju vlastnú minulosť. Nemáme spoločný jazyk.

  Slovania – ako jediní nazývajú Germánov – Nemci. Keď sa naši slovanskí kupci plavili po riekach Európy, všetci sa poznali a všetci sa vedeli dorozumieť, iba tí nešťastní Germáni boli ticho, lebo ničomu nerozumeli. „A títo, čo nič nehovoria, čo sú nemí?“ Hej, to sú nemíci a tak im to prischlo a odvtedy ich voláme Nemci.
  Nie sme súčasťou anglosaského sveta ani z pohľadu kultúry – máme svoj odlišný folklór, oblečenie a ľudové spevy či tance, mravy či obyčaje. Máme odlišnú kuchyňu.
  Najdôležitejšie sú však odlišné hodnoty a cennosti, ako je rodina, spolupatričnosť, spolupráca, príroda, máme svedomie a zvesť – istinu Boha Stvoriteľa vo forme viery, nie viery v neho, ale viery Jemu! Nikdy sme nikoho nekolonizovali, nevykrádali, neviedli sme dobyvačné vojny, ako národ máme nielen čistý genofond, ale aj čistú karmu! Naša jediná budúcnosť je v zjednotenom spravodlivom Slovanskom svete! Či to bude Konfederácia Slovanských Národov alebo Slovanská Únia, alebo len SLÁVIA, to bude záležať na dohode.

  Pre tých, ktorí by radi videli alternatívu vo Vatikáne či Svätej stolici, pripomínam, že aj Rím, aj „podzemie“ Castela Gandolfo je súčasťou a nástrojom neľudí, ktorí spravujú anglosaský svet a ktorí vedú do súčasnej Sodomy – Gomory!

  Vo svete prebiehalo a prebieha toľko neprávosti a ľudského utrpenia, že som vtedy intuitívne povedal, že svet riadia chorí NE-ľudia. Dnes som o tom už aj presvedčený. Kým všetky doterajšie vojny boli vedené z dôvodu obohatenia sa, táto hybridná vojna, v ktorej sa nachádzame, je civilizačná. Niektoré zdroje uvádzajú, že sa opakuje každých 6 000 a iné, že každých 12 000 rokov.

  To však nie je dôležité. Podstatné je, že v tejto vojne nejde o peniaze či iné bohatstvo, táto vojna sa vedie o ľudí a ich Duše, presnejšie povedané, o odpojenie našich Duší od Stvoriteľa. Ak ju prehráme, skončíme v modernej digitálnej Sodome a Gomore, čiže -vyhynieme.

  Podrobný opis, ako bude toto Inferno vyzerať, si prečítate v dystopickom románe Hodina Býka od geniálneho Ivana Antonoviča Jefremova.
  Ak ju vyhráme, človečenstvo, Zem a celý Vesmír sa posunie cez vyššie vibrácie na vyššiu úroveň. Lebo všetko je prepojené a všetci Jedno sme!

  Konečným cieľom neľudí alebo kultu, nie je transhumanizmus, ale vyhubenie ľudí. Transhumanizmus je nástroj. Cez transgenderové hnutie nás donútia spochybniť najzákladnejší pojem ľudskej identity a tým je naše pohlavie. Preto deťom do hláv vtĺkajú, že pohlavie je voľba či právo výberu. Ak už budeme akceptovať, že sme hybrid medzi mužom a ženou, tak budeme ľahšie akceptovať, že sme hybrid medzi človekom a strojom. Hybrid, ktorému sa po opakovanej vakcinácii zmení DNA, bude bez duše, a teda spojenia so Stvoriteľom. Takýto hybrid bude ich majetkom, podobne ako GMO obilie. Jeho vypnutie už nebude vraždou, lebo to je vypnutie ich stroja.

  To ešte nie je všetko. Cez morálny a etický relativizmus, potlačenie duchovna a Stvoriteľa vo vzdelávaní a sveto-ponímaní vôbec, štátnu indoktrináciu detí, nahradenie reálnych vzťahov a komunikácie sociálnymi médiami a virtuálnou realitou, zničenie rodiny a prírody, zničenie tela a psychiky cez toxické (p)otraviny, vodu a vzduch, neustále zvyšovanie daní a ekonomické krízy, nekončiace sa vojny a migráciu, cez závislosť od „liekov“ a drog bude rásť stres, úzkosť, strach, depresia… To všetko pôjde až do takej miery, že ľudstvo bude dobrovoľne súhlasiť s vlastnou záhubou, len aby sa to všetko už skončilo. Ich plán je skutočne diabolský..

  Preto – veľmi veľa záleží a bude záležať na každom človekovi, na ktorú stranu sa so svojimi vnútornými zámermi, myšlienkami, slovami a skutkami – pridá.. Strana Temna vs. strana – Svetla..“

  Viac v odkaze:
  https://www.extraplus.sk/clanok/svet-riadia-chori-neludia-2

  • Snáď toto video z Davosu – nie je fake!

   Kto chce, nech si priamo vypočuje v AJ (s SK titulkami) Fica z WEF a kto nechce, nech tým len na „slepo“ prejde..

   P.S: 1 – Nie je mi jasné, odkiaľ chce vziať 100 tis. migrantov-robošov do SK fabrík (vietnamci, srbi, ukrajinci, afričania ? )
   Nemal by vytvoriť vhodné pracovné podmienky pre 200 tis. Slovákov, ktorí robia pre Anglo-Sasov?! Len sa tak zamýšľam..

   P.S: 2 – Oceňujem plynulú hovorovú angličtinu. U Matoviča by to začalo: Van tajm a skončilo: Nex tajm.. A bolo by – dorozprávané..

   odkaz:

   https://www.youtube.com/watch?v=VRn-M54ko1Q&t=4s

 22. 1. – ThDr.Balák
  2. – Ján Semaňák,

  Satanisti idú po našich duchovných!

Pridajte komentár

*