Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Informátori medicínskeho policajného štátu varujú pred devastačnými poškodeniami z vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Informátori medicínskeho policajného štátu varujú pred devastačnými poškodeniami z vakcín

(Mike Adams, Natural News) Najnovší podcast Situation Update publikovaný stránkou Natural News pokrýva širokú paletu informácií. Veci sa pre establišment totiž rýchlo vyvíjajú zlým smerom.

Aktuálne dochádza k významným odhaleniam, čo spôsobuje, že tyrani sa zúfalo snažia ešte viac potláčať slobodu prejavu, slobodu voľby v oblasti zdravia a decentralizované energetické technológie, ktoré by ľuďom umožnili žiť mimo siete.

Tu je rýchly pohľad toho, čomu sa venuje najnovší podcast k aktuálnej situácii:

– Bývalá austrálska šéfka lekárskeho združenia priznala rozsah poškodení spôsobených očkovaním. (Táto osoba pritom pomáhala vybudovať systém medicínskej tyranie, ktorá zmrzačila milióny Austrálčanov).

– Demokrati v USA ilegálne zverejnili Trumpove daňové priznania, čím militarizovali Daňový úrad USA.

– Pentagón mal dohodu s Twitterom na vykonávaní psychologických operácií proti ľuďom.

– Bývalá nacistická tajomníčka (97 ročná), nazývaná „diablova sekretárka“, bola uznaná vinnou v súvislosti s vraždami počas holokaustu.

– Norimberg 2.0 bude stíhať tisíce podporovateľov/vrahov očkovania proti covidu.

– Čína rozbehla ďalšiu covidovú psychologickú operáciu pod falošnou vlajkou tvrdiac, že ​​krematóriá sú plné.

– Americká banka Wells Fargo musí zaplatiť miliardy na pokutách po tom, čo okradla zákazníkov cez pôžičky na autá a bývanie.

– Ľudský odpad menom Sean Penn (americký herec a režisér) žiada, aby boli neočkovaní uväznení ako zločinci.

– Nové údaje z Nemecka potvrdzujú obrovský nárast náhlych úmrtí po mRNA „vakcínach“.

– Dodávateľský reťazec liekov proti bolesti a sirupov proti kašľu pre deti v USA skolaboval.

– Milióny detí sú choré, pretože očkovanie proti covidu im zničilo imunitný systém.

– Veľký dovozca mrazeného mäsa do USA vyhlásil bankrot, kolaps sa šíri cez dodávateľské reťazce.

– EÚ momentálne testuje biometrické platobné systémy pre digitálnu menu, plánuje ich uvedenie do prevádzky v roku 2024.

– Gigantické investičné fondy BlackRock a Vanguard skupujú energetické spoločnosti, aby vás kontrolovali a špehovali vašu spotrebu energií.

– Prečo establišment potláča technológie na studenú jadrovú fúziu (LENR).

Bývalá šéfka Austrálskej lekárskej asociácie priznala zničujúce poškodenia zdravia spôsobené „vakcínami“ proti Covid-19

Dnešnou hlavnou správou je bombastické priznanie Dr. Kerryn Phelpsovej, bývalej šéfky Austrálskej lekárskej asociácie AMA, ktorá teraz zverejnila pravdu o ničivých poškodeniach spôsobených očkovaním proti covidu.

Stránka ChildrenHealthDefence.org uvádza:

„Dr. Kerryn Phelpsová vypovedala, že jej „manželka“ Jackie Stricker-Phelpsová utrpela závažnú neurologickú reakciu na svoju prvú vakcínu Pfizer v priebehu niekoľkých minút po vpichnutí a naďalej trpí pretrvávajúcimi neurologickými príznakmi, zápalom pohybového aparátu a únavou.“

Žene po druhej dávke Pfizeru v júli 2021 diagnostikovali aj ďalšie poškodenia spôsobené očkovaním, vrátane prerušovaných horúčok a kardiovaskulárnych problémov.

Prírodná liečba osteoartritídy

Dr. Phelpsová povedala regulačným orgánom, že „hovorila s inými lekármi, ktorí sami zažili vážne a pretrvávajúce nežiaduce účinky vakcín, vrátane kardiologických, reumatologických, autoimunitných reakcií a neurologických následkov“.

Poškodenia spôsobené covidovým očkovaním je však téma, o ktorej chcelo hovoriť len málo ľudí v lekárskej profesii.

„Zdravotnícki regulátori cenzurovali verejnú diskusiu o nežiaducich udalostiach po očkovaní a vyhrážali sa lekárom, aby nevydávali žiadne verejné vyhlásenia o čomkoľvek, čo by mohlo narušiť vládnu očkovaciu kampaň alebo by mohlo hroziť pozastavenie alebo strata ich registrácie,“ napísala.

Pamätajte si, že doktorka Phelpsová pomáhala vybudovať lekársky policajný štát v Austrálii a presadila vakcíny, rúška a lockdowny.

Verila vakcínovým klamstvám tak pevne, že dovolila, aby jej vlastné telo bolo infiltrované mRNA injekciami. Až teraz si uvedomila, že urobila kritickú, vážnu chybu.

Verila v klamstvá tých, ktorí vedome vraždia ľudstvo. Stavila svoj život na klamstvo „bezpečných a účinných“ vakcín a túto stávku momentálne ťažko prehráva. Ku cti jej slúži, že sa teraz ohľadne toho všetkého snaží varovať ostatných aj napriek tomu, že to sama predtým pretláčala.

Nie je však sama, kto upozorňoval na podvody s vakcínami. Ako ďalej uvádza stránka ChildrenHealthDefence.org:

„Dr. Phelpsová sa pripája k rastúcemu počtu popredných lekárov na celom svete, vrátane britského kardiológa Dr. Aseema Malhotru a onkológa Dr. Angusa Dalgleisha, ktorí sa podľa bývalého reportéra New York Times Alexa Berensona po ich počiatočnej verejnej podpore obrátili proti vakcínam.

Campbell Newman, bývalý premiér austrálskeho štátu Queensland, označil Phelpsovej podanie na vyšetrovanie za „prelomový moment“, pretože Dr. Phelpsová bola predtým silnou a verejnou zástankyňou vakcín.

Od roku 2020 Austrália zaviedla niektoré z „najdrakonickejších“ nariadení ohľadne lockdownov, očkovania a rúšok na svete. Phelps podporil tieto opatrenia, ale teraz požaduje jemnejšie politiky.“

Dodávateľský reťazec liekov pre deti skolaboval, mnohé lekárne zaviedli nákupné limity

Pamätáte si minulý rok, keď zdravotnícke úrady klamali, že prípady chrípky klesli takmer na nulu? Nepravdivo tvrdili, že chrípkové infekcie zmizli, ale covid bol všade.

Samozrejme, všetko to bol obrovský koordinovaný podvod s cieľom prinútiť ľudí, aby uverili, že pandémia covidu zabije každého, ak sa nepoponáhľa a nedá sa zaočkovať.

Teraz, keď mRNA injekcie zničili imunitný systém miliardám ľudí na celom svete, chrípková sezóna je späť aj s pomstou. Mnohé nemocnice sú preplnené chorými pacientmi a po voľnopredajných liekoch pre deti (ako paracetamol a sirupy proti kašľu) je taký dopyt, že sa rozpadol ich dodávateľský reťazec.

Podľa Yahoo Finance, predajná sieť Kroger práve oznámila nákupný limit na lieky proti bolesti a kašľu pre deti:

„Spoločnosť Kroger Co. v utorok uviedla, že zaviedla limity na nákup detských liekov proti bolesti a liekov na prechladnutie, keďže maloobchodníci v Spojených štátoch zápasia s obmedzeniami ponuky v dôsledku rastúceho dopytu.“

Zamyslite sa nad tým, čo tu v skutočnosti pozorujeme: Medicínsky establišment sa pokúsil hromadne zavraždiť deti mRNA injekciami, o ktorých tvrdili, že zabránia pandémii, ktorá sa detí vôbec netýkala.

Injekcie zničili ich imunitný systém, čím sa stali zraniteľnými voči infekciám, ktoré by za normálnych okolností nezasiahli deti s takou závažnosťou. To viedlo k vlne prípadov RSV vírusu a chrípky v nemocniciach, čo spôsobilo, že lekári predpisovali antibiotiká, ktoré neliečia vírusové infekcie. To zasa viedlo k celonárodnému nedostatku antibiotík.

Medzitým sa symptómy respiračných ochorení zhoršujú u toľkých detí, že dodávateľský reťazec detského paracetamolu a liekov proti kašľu je v celej krajine zničený.

Záver

Tomu sa, priatelia, hovorí „moderná medicína“. Konečný výsledok by bol oveľa lepší, keby sa deti v prvom rade hromadne neočkovali. Vakcína je skutočná pandémia!

Viac o tom všetkom sa dozviete v najnovšom podcaste Situation Update stránky Natural News (v angličtine):

Autor: Mike Adams

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A čo tak navrhnúť očkovaným, ako sa očistiť či relatívne vyliečiť či zmierniť následky očkovania? Keci už tým naivným či dotlačeným na mňamky veru nepomôžu… Madam, do toho ! Zachraňujte deti, ako sa len dá !

  • Tým už bohužiaľ pre väčšinu niet pomoci. Mysleli sme si na začiatku, že sa s tým dá niečo spraviť, ako napríklad v tom článku s ihličím. Lenže ono je to horšie, lebo ihličie len odstraňuje hrotový proteín, ale nerieši problém syntetických génových bází v RNA, ktoré sa telom recyklujú a potom narúšajú aj riadne procesy. Kvôli tomu sa ľuďom robia tie gumené podlhovasté zrazeniny, ktoré spôsobujú infarkty a mŕtvice. Nie sú to však krvné zrazeniny (krvné sa robia tiež, no z iného dôvodu), ale rastú im v podstate nové cievy vo vnútri existujúcich ciev, ktoré potom upchávajú. Nehovoriac o nanočipoch, parazitoch, graféne a ďalších delikatesách, ktoré sa nachádzajú v tých vakcínach. Problém je viacúrovňový a veľmi zložitý.

   Jediná vec, ktorá môže pomôcť je v podstate modlitba a nie preto, že by sme boli nejakí náboženskí fanatici (nie sme), ale z ezoterického hľadiska, pretože vedomie dokáže prebiť hmotu (vedomie tvorí hmotu a vie ju aj odstrániť). Lenže to musí byť úprimná modlitba, ktorej človek verí. No a toho bohužiaľ veľa ľudí nebude schopných. Môžu to ale skúsiť.

   • Křen:
    Velkou pozornost v tomto ohledu vzbudila studie Valeriana Kagana z Pitt’s Graduate School of Public Health a jeho velkého mezinárodního týmů badatelů, kteří poprvé prokázali, že populární uhlíkové nanotrubičky dovede rozložit lidský enzym. Kagan a jeho spolupracovníci navazují na předchozí výzkum z roku 2008, během něhož se jim podařilo nanotrubičky rozložit působením rostlinného enzymu původem z křenu selského (Armoracia rusticana), takzvané křenové peroxidázy (anglicky horseradish peroxidase). Tehdy jim šlo o vývoj technologie odstraňující následky nehod při výrobě nanotrubiček.
    https://sciencemag.cz/lidsky-enzym-umi-rozlozit-grafen/

    Očista energetických a duchovních těl, odblokování a pročištění čaker, detoxikace od těžkých kovů, oprava DNA, RNA,…..
    Ve výsledku to znamená, změna myšlení, stravovacích návyků,….
    Z potravin je doporučována, kurkuma, cibule, česnek, křen, byliny čistící krev, lze použít i drahé/léčivé kameny – čistící krev, detoxikační, které dokáží opravit DNA,….
    jsou doporučovány produkty jako je MMS, CBS, žlutá voda,…
    lze použít i éterické oleje do aromalampy – k inhalaci a potírání těla
    je to běh na dlouhou trať a o důslednosti a vytrvalosti.
    *****
    Měl bych trochu mimotématický dotaz:
    Dá se někde sehnat článek, kniha, apod. týkající se programování vody?
    Děkuji za případný odkaz nebo radu.

    • Vidím určitý kontext! Aj diamant je možné spáliť pri cca 700 st. celzia – každý uhlík je oxidovateľný! Ak v ľudskom tele dokáže prebehnúť spontánne horenie – ktoré žiarom nepoškodí okolie – tak na urovni molekulárnej určite dochádza k vysko exotermickým reakciám – ale telo ich dokáže ako teplo vstrebať – myslím že ide o tzv. vnútorné svetelné reakcie /cukru napr. – uvoľnuje fotóny, pomocou ktorých cukor pri fotosyntéze vôbec vznikol – nazvime to zápalná iskra/. Teda!

     „Jinak myeloperoxidáza je běžným enzymem lidského imunitního systému, aktivuje se v v některých typech bílých krvinek atd. S pomocí peroxidu (eventuálně i chlorných iontů) ničí cizorodé mikroorganismy, eventuálně i vlastní podezřelé (nádorové) buňky. Navíc myeloperoxidáza dokáže rozkládat i uhlíkové nanotrubičky, přičemž tyto „klece“ se plánují ve stále větší míře využívat k přesnému transportu léčiv. Ani zde by tedy nemělo docházet k hromadění dále neodbouratelného materiálu.“
     https://sciencemag.cz/lidsky-enzym-umi-rozlozit-grafen/

     A spojiť s týmto!

     „Peroxid vodíku je potřebný, aby fungoval ochranný mechanismus imunitního systému. Zabíjí a zlikviduje všechny naše vnitřní nepřátele. A těch 5-10 kapek opravdu není málo. Stávalo se mi v mé praxi, že i při 1-2 kapkách člověk ztratil vědomí. Ale pokud budeme denně pít 10 sklenic vody s 10 kapkami peroxidu, tak to bude již 100.

     Není to mnoho?

     V tomto případě peroxid funguje jako katalyzátor, uvádí do chodu všechny reakce. To hlavní je, že začne mohutně zpracovávat a z organizmu vylučovat veškeré znečištění, které se v něm nahromadilo. Někdy po 7 až 10 dnech z organismu vychází nečistoty, které velice ošklivě páchnou. To znamená, že se organismus začal čistit.

     Říká se, že jsou případy, kdy peroxid vodíku spálil sliznici žaludku některých lidí…

     Peroxid není všelék. Nejdůležitější je, aby se ta dávka nepřekračovala.“
     https://daryodprirody.cz/rusky-profesor-cukrovka-a-rakovina-jsou-vymyslene-nemoci-vsechno-je-ve-strave-peroxid-vodiku-vselek-verit-pohadkam-nebo-zustat-v-pasti/

     • peroxid musí být čistý tzn. bez příměsí. Co se koupí v lékárně může obsahovat látky, které do těla nepatří např.: těžké kovy.
      Na krev je dobrý čistič měsíček lékařský, vlaštovičník, řebříček,….
      puškvorec – zažívání, dýchací cesty, játra, slinivka a slezina
      vlaštovičník – zažívací trakt, krev (rusky čistotěl)
      URO trakt – celík zlatobýl, kopřiva, přeslička
      lymfatický systém, zažívání, štítná žláza, otlaky a voda v kloubech – svízel

      je dobré se podívat co za rostliny, keře a stromy roste v okolí, kde každý žije a tyto dary přírody sbírat.

    • Jiříku, určitě znáš Emoto Masaru a jeho knihy. Ty se problematikou vody zabývají. A jinak na mne vyjelo hodně odkazů na Googlu.

     • Květo díky;
      Na něj jsem kdysi narazil. Jde mi o kvalitu nikoliv o kvantitu.

     • Na ruských weboch – dok. Y.T. je to téma živej a mŕtvej vody. Treba sa prehodiť do ruštiny. Obyčajný horský potok má v sebe info živej vody až až, ale najdôležitejšia je pravá mŕtva voda – tým nemyslím zo žumpy – tá je tiež živá, pretože napr. na liečenie treba chorobu najprv „zabiť“ mŕtvou vodou a potom telo znovu „oživiť“ – resetovať! Živá voda na tieto účely funguje spolu s mŕtvou vodou! To sú namakané veci práve v ruských zdrojoch! Nepliesť si „Mrtvu vodu“ z KSB!
      https://duckduckgo.com/?q=%C5%BEiv%C3%A1+voda+m%C5%95tva+voda&t=h_&ia=web
      —————————————–
      Pozor! To nie je len o chémii – je za tým aj silná ducharina!

     • František Bardon v knihe : Brána k opravdovému zasvěcení opisule, ako saimpregnuje voda, ako s a dá do nej myšlienka. Knihu si nájdetme na http://www.uluzto.sk , odkiaľ si ju môete stiahnúť.

     • 0pravujem : http://www.ulozto.sk

     • Povazan: díky už mám staženo
      Maroš: o živé a mrtvé vodě jsem kdysi četl – probádám ruské sajty° musím pozjistit jak moc můj problém bude živá a mrtvá voda funkční. Zkusil jsem to podle rady léčitele Karla Kožíška – pod sklenici dát papírek s textem, a výsledek byl ten, že jsem málem hodil „šavli“; voda měla totálně jinou chuť (běžně upravena šungitem)- takže to funguje i takto.

      díky za odkazy

    • Půst! Minimálně 21 dní… Až po 40 dnech půstu, se tělo dostane na úroveň zcela čistého organismu, na úrovni DNA.

     Pokud Vám jde o programování vody, pak opravdu Masaru Emoto!!!.. U toho musíte spolupracovat s vnitřním naladěním. Vyvolat v sobě vysoké vibrace, nejlépe nesobeckého dobra!… Třeba naladit se, a ono to chvíli trvá, na všelásku, ve formě „Kéž jsou šťastné všechny bytosti“, při tom držet v obou dlaních karafu s vodou a žehnat jí! Představujte si, že Vy sám jste všechno lidstvo a že tato „požehnaná voda“ bude léčit nejen Vás, ale celé lidstvo! Je to něco jako Eucharistie. Toto tajemství bylo ztraceno a já vím jen o jednom, kdo o tom zasvěceně psal! František Bardon

   • Dr.Jozef Tlamka

    Prežil som klinickú smrť s NDE FENOMéNOM , niečo o tom viem aj so špecializáciou na gerontologiu a tanatologiu ……..okrem duchovného riešenia
    jestvuje Vesmírno-biologická kruhová konštanta A.Einsteina …prstenec tajomstiev života, zdravia, starnutia a smrti, ktoré riešil genovou interaktívnou spriaznenosťou ….kvantová previazanosť života človeka a včiel…..zaoberám sa
    kvantovou embryonálnou impulznou apiterapiou s jej binárnymi orgánovými mozgovými tajomstvami….ak Vás táto téma osloví, som pripravený na odbornú diskusiu VEDA – VIERA….takže veľa zdravia na Vianočné sviatky a ozvite sa……Jozef
    aspektami

    • Dobre – a A.Einstein o tejto kruhovej konštante aj niečo vedel? Lebo nemyslím si, že mu o tom povedala jeho srbská žena, matematička, priateľka Nicolu Teslu a autorka „jeho“ teórie relativity, za ktorú síce dosal Nobelovu cenu on /podľa striktnej manželskej zmluvy o absolútnej podriadenosti Milovičovej tomuto židákovi, ktorý mal byť prvým prezidentom Izraela a otvorene sa hlásal k sionizmu/, ale po rozvode musel Milovičovej vyplatiť všetky peniaze. To je ten istý prípad, ako keď židia vydávajú Budhove múdrosti za „mudrosti“ toho zhýralca a despotu Šalamúna. Alebo že kráľovná zo Sáby bola jeho manželka. Bane kráľa Šalamúna – mohol si tam bez vody akurát tak fúkať! A preto sú tak zafúkané, že ich nikto nevie nájsť!

     „prstenec tajomstiev života“ – nedá sa to patentovať?

     • Objektívne

      Einstein dostal nobelovku za vysvetlenie fotoelektrického javu, to je ale detail. Zaujímavejšie môže byť, že keď Einstein publikoval svoju všeobecnú teóriu relativity, Tesla stále trval na tom, že Einstein sa úplne mýlil a že Einsteinova teória gravitačného poľa bola tiež úplne nesprávna. (Tesla mal svoju vlastnú teóriu gravitácie, ale z neznámych dôvodov ju nikdy nepublikoval.) V tom čase mal Tesla väčšinu akademickej obce, vrátane všetkých známych fyzikov a vedcov, proti nemu. Tvrdým dôsledkom Teslovho odmietnutia teórie relativity bolo, že bol „vypísaný“ z väčšiny vtedajších učebníc a vedeckých časopisov. Takže v tridsiatych rokoch 20. storočia bol okrem niekoľkých Tesla neznámy.

     • Dr.Jozef Tlamka

      Maroš máš super vedomosti, ja viac len intuitívne cez Akášu…prstenec tajomstiev života by bolo možné s Tvojimi vedomosťami a mojou NDE
      intuíciou patentovať ….pokiaľ ide o A.Einsteina o mŕtvych len dobre, mal subjektívnu aj všeobecnú teoriu relativity, ale to podstatné , kde priznal v čom sa mýlil je uvedené v jeho poznámkach …..tam až priznal funkčnosť
      prstencovej paradigmy , ale je to na dlhšiu reč….takže milý Maroš fandím
      Tvojim vedomostiam a prajem pokojné prežitie pozemských vianočných sviatkov Tebe a celej redakcii …….držte si klobúky, súčasná ľudská civilizácia je na evolučnej hrane existencie……Jozef ,

     • Objektívne – gravitácia sa skladá zo 4 síl – vysvetlenie je v 2. časti dokumentu.
      Convex Earth The Documentary (CZ titulky).mp4
      https://ulozto.net/file/DT3HaXvW5AtP/convex-earth-the-documentary-cz-titulky-mp4#!ZGp3ZmR2AmR4ATZ2BGH4A2D0ZQx0MIO0DGIlGv1fnxg2EmZ5LD==
      —————————————
      Teória relativity je nepravdivá v tom, že existuje vyššia rýchlosť ako rýchlosť svetla!

      Diki za správne poopravenie jeho nobelovky
      https://www.denik.cz/ze_sveta/albert-einstein-nobelova-cena.html

     • Jozef – hneď mi napadli tie Akašické záznamy, len nebol som si istý „lebo prstenec“. Noosféra.

      Čo sa týka vypudzovania fotónov po spadnutí elektrónov na nižšiu orbitu – nikdy v škole nikto nespomínal A.Einsteina – a to som študoval chémiu! On to síce dostal za fyziku, ale existuje aj fyzikálna chémia. Einstein bol vždy spájaný s teóriou relativity E=m.c2

      Asi som chodil do blbej školy za blbého školstva, asi sa niečo upravilo po 30 rokoch. Ešte nás čaká zrušenie hmotnej paradigmy vôbec – celá korpuskulárna teória atómu s jeho časticami má ísť do prdele! Lebo teleportácia je za dverami!

  • XXL – musíš si uvědomit, že lidi na tyto šmakulády budou chodit z několika důvodů:
   1/ znají lidi, kteří mají vakcínu/ny a jsou bez zdravotních problémů
   2/ prostě věří propagandě a doktorům
   3/ jsou pod vlivem MK-ultra,…
   4/ vláda nařídila, doporučila,…
   apod.

   Zkus COVIDovci říct, že místo covidvakcíny, správně COVID genové terapie, dostane vysoké dávky vitamínu C, D, ZN, Selen,…. pro očistu organismu a posílení imunity, kvůli nějakým pofiderním experimentům, které sice splnily účel (snížily počet obyvatel na planetě), ale nyní, že bylo rozhodnuto o tom, že je potřeba lidstvo zachránit….

  • To je nápad…kúpime kolotoče…ale fakt ozaj dobra myšlienka

 2. Vyzerá to tak, že Krčméry tiež naivne naletel na „zázrak“ očkovacej látky? Diagnóza je ako podľa Pfizer príručky: https://www.topky.sk/cl/10/2437567/Pricina-umrtia-profesora-Krcmeryho-znama–Nezabil-ho-zapal-pluc ! Očkovaný bol, čo tu viac dodať?
  Ale uznajte, aká mediálna hypnóza tu bola ! Lebo nejde len o tých zaplatených, čo to tlačili, ale aj o tých, ktorým média úplne vymyli mozgi, na týchto by spravedlnosť obzvlášť nemala zabudnúť. Najviac mi je však ľúto detí…

  • Bez ohľadu na to, či zomrel na zápal pľúc, alebo na infarkt, obe sú vedľajšie účinky vakcín. Ak na zápal pľúc, tak v podstate to bol zničený imunitný systém (AIDS). Ak zomrel na infarkt, tak to bola zrejme tá gumená nekrvná zrazenina (spôsobená syntetickou bázou RNA pseudouracilom), ale mohla to byť aj krvná zrazenina (spôsobená hrotovým proteínom).

  • „Bol ambasádorom protitetanového projektu UNICEF“ – a už vieme, že protitetanové vakcíny boli tie prvé sterilizačné!

 3. mariankosmac

  Veštkyňa Baba Vanga, ktorej skutočné meno bolo Vangelia Pandeva Dimitrovová-Gušterovová, bola prezývaná aj „balkánsky Nostradamus“. Pre rok 2023 nemá pre ľudstvo optimistické veštby. Predpovedá, že na Slnku vypuknú silné solárne búrky, pri ktorých dôjde k masívnym výronom plazmy. Má to podľa Baby Vangy zasiahnuť našu planétu. Na základe toho má prísť na Zemi k masívnym výpadkom elektrickej energie a tiež k narušeniu komunikačných služieb. To však nie je všetko! Táto situácia by mala trvať niekoľko rokov.

  Ani ďalšie predpovede Baby Vangy neprinášajú pre ľudstvo nič dobré. Podľa nej sa totiž zmení obežná dráha Zeme a to spôsobí výrazný nárast teplôt a radiácie. Veľké nešťastie má spôsobiť aj „Veľká krajina“, ktorá podľa proroctva bude testovať na ľuďoch biologické zbrane. Testy budú mať na svedomí tisíce obetí. Veštkyňa, ktorá predpovedala aj vojenský konflikt v Európe v roku 2022 (Rusko – Ukrajina), sa tiež obávala jadrového nešťastia.

  Ale nie všetky proroctvá Baby Vangy sa dajú brať vážne. V roku 2023 majú na Zem zaútočiť mimozemšťania. Deti by sa zas už nemali rodiť prirodzeným spôsobom, ale v laboratórnych podmienkach. Majú byť produktom umelých materníc.

  (naozaj predpovedala aj vojenský konflikt v Európe v roku 2022 (Rusko – Ukrajina) alebo sú tie predpovede priebežne ,,aktualizované“ teda fejk predpovede?) Autor: © Zoznam/rd

  • K tom netreba žiadnu Babu.
   Sú stovky ľudí čo vedia presne čo sa stane zajtra aj o 50 rokov. Veríte?

   • mariankosmac

    Jedine Eliťáci ktorí to všetko plánujú ale ani oni nevedia presne.

   • Hezké… Vzpomeňte na Nostradama, slepého mládence, Sybilu, Svatého Jana atd.

    Víte v Tibetu mají zajímavé rčení; „Věštit budoucnost je stejně pošetilé, jako uhádnout kam dopadnou zrnka písku při neustálém větru“. Volná parafráze.

    Vše je v pohybu, v mentálním prostoru, a nic není jisté.

  • Ty aj čítaš po sebe?
   “ Predpovedá“ – už je mŕtva!
   „Ale nie všetky proroctvá Baby Vangy sa dajú brať vážne. V roku 2023 majú na Zem zaútočiť mimozemšťania. Deti by sa zas už nemali rodiť prirodzeným spôsobom, ale v laboratórnych podmienkach. Majú byť produktom umelých materníc.“ – nedávno to bolo v komentároch!

   Sám sebe odporuješ v svojich textoch!

   • mariankosmac

    Autor toho textu je Zoznam.

    • No – tak to si ma „nenápadne“ dostal!

     A prečo si sem prepašoval „Autor: © Zoznam/rd“ a nedal obligátny link?! Myslím, že máš niečo zmrdovské v sebe a čakáš na chybu toho druhého! To sú tie „malé písmenká pod čiarou“ – že!

     „Autor toho textu je Zoznam“ – ó, aké lakonické! Áno – treba byť státe v strehu! A opäť čakám na nejakú tvoju „naivnú“ otázočku! TY NIE SI FÉROVÝ ČLOVEK! OK – dám si na teba pozor!

     • mariankosmac

      Naivná otázočka – NAČO tam trepať ešte odkaz keď som skopiroval defacto celý text. Ja nebudem ľudí zaťažovať zbytočnými odkazmi. Navyše s odkazmi je na internetových diskusiách všeobecne problém, občas čakajú na schválenie občas padnú niekam do spamu tak som si odvykol ich dávať.

     • Dávať sem odkaz je profesionálne pravidlo – lebo kto to napísal! Tlačový zákon sa ťa netýka, ale je to tlačové pravidlo! A ty komentárom tú tlač vytváraš!

      Lebo! „Načo budem do diplomovej práce dávať odkaz na zdroje, z ktorých som čerpal, keď som to celé skopíroval!“ Bazmeg!

      Link preukazuje, že je to kompilát a nie z tvojej hlavy! Keďže horšie vidím – prehliadol som, že tam nie je nič obligátne červené, a tak som to považoval za tvoje! Ty odkazom nikoho neobťažuješ – každého vec, či si to otvorí a pozrie aj prípadne komentáre v článku! Skrátka zdroj treba označiť a basta! Alebo aspoň začni úvodom, že „Zoznam“ uverejnil toto. Alebo radšej píš diplomovky zmrdom! Dá sa aj cez noc! Aj dve.

      Týmto svojím kompilátom z typického „protihoaxového“ mainstreamu si sem akurát uverejnil ich sračky!

     • vazeny pan Maros,
      a preco tak noo ako by somto tak slusne…no tak presne ako sa vyjadrujete. Je to dost ubohe ! Lentolko.. cakam na Vasu odpoved.

     • Neviem, k čomu sa mám slušne nevyjadriť a noosféra je len iný názov Akašických záznamov, tiež informačného pola, tiež unitárneho priestoru – lebo celé to nemá presné ohraničenie. Buď tam vstúpiš alebo nie! Buď pod strechou a pozoruj dážď!

  • marian a maroš:

   tyto informace naleznete třeba na českém blesk.cz, kde se snaží třeba předpovědi baby vangy, nostradama, slepého mládence,… napasovat na současnou dobu!
   Jde o to, aby lidi četly takovéto články, takže se tam plácne líbivý nadpis, který čitatel otevře, stejné je to novinky.cz, seznam.cz a jeho slovenská podoba zoznam.sk, o který se zde dohadujete, zda má být uveden zdroj či nokoliv…..

  • Baba Banga už nejméně 10 let slibuje na každý rok nějakou velkou katastrofu,která se ten rok nevyplní.Chudák je po smrti a nemůže dementovat ty zaručené zprávy, které se jí připisují.
   Jednou jsem viděla nějaké talkshow v ruské televizi a tam bylo,že předpovídá epidemii rychlého stárnutí lidí .Což by odpovídalo následkům očkování.
   Jinak v knize,která vyšla krátce po sametové,přisuzuje vedoucí postavení Rusku ve světě.
   Podle Chvátala se pořád čeká na nějaký solární záblesk .Neví jestli je to totéž jako ty sluneční erupce .Dřív jsem ho dost poslouchala,ale když v postatě řekl,že kdo cítí potřebu se naočkovat,tak ať to klidně udělá ,tak ho už dost beru s rezervou.S jeho teorií solárního záblesku prý ta uvolňená energie se napojí na očkované,ozdraví je a ostatní asi zemřou .Taky řekl,že když mimozemšťané ve spolupráci s lidmi vysílali jedince do budoucnosti,tak jedině bílé evropské typy,tmaví jedinci se už zřejmě nebudou vyskytovat.

   • Objektívne

    Chvátal je napojený na ezoterickú skupinu radu deviatich (tzv.Plejáďania). Ich info je kombináciou vedeckých poznatkov s informáciami z astrálneho poľa. Rovnako to robí aj človek, ktorý si hovorí Cobra. Je mnoho takých skupín, ktorí čerpajú z astrálu. Niektoré veci od Chvátala, ktoré sú vedecko informačného charakteru sú ok. Ostatné si musí každý zvážiť sám. Chvátal aj Cobra hovoria o slnečnom záblesku. Má to vedecké opodstatnenie ale astrálna zložka chybná. Žiadny mimozemšťania nikoho zachraňovať nebudú. Ak sa chce niekto zachrániť už teraz musí robiť niečo pre svoju záchranu. Minimálne musí mať správne vedecké informácie o tom čo sa stane so Slnkom aby mal aspoň šancu na záchranu. Viera v čokoľvek, či už v Boha, mimozemšťanov, alebo jemnohmotný svet má tiež opodstatnie ak jedincovi pomôže v ten kritický okamžik, ktorý nastane.

    • Chvátal se taky dost negativně vyjadřuje o Rusku a ta jeho epizodka na pokus o organizované napojení se na nějaké mimozemšťany mě úplně vyléčila.Na Cobru se ho jednou někdo ptal a on nevěděl kdo to je.Co se týká Cobrý taky jsem byla na fb na doporučení mé kamarádky v jakési české skupiny kolem Cobry.Ty hromadné meditace jsem hned zavrhla a když jsem ho nazvala reptiliánem,protože slovo cobra má ve světových jazycích stejný název a označuje stejný zvířátko, do půl minuty jsem byla venku.A ty jeho rady co se týkaly návštěv co vylezou odněkuď z kanálu a my máme být připraveni s kufříkem… no comment.
     Jinak žádný z jasnovidců se nezmiňoval o násilné vakcinaci,ale oni asi vidí určitý děj a důsledky.Tyhle zkoušky mají za úkol ověřit náš charakter, protože tam kam jdeme musíme být z podstaty dobří a ne proto,že bysme byli za nedodržení pravidel potrestáni.Zkrátka bude pro nás zcela nemyslitelné provést něco špatného.

     • Chvátal – podľa jeho vyjadrenia sa nechal vedome opichať Sputnikom V – argumentoval akousi protiofenzívou, aby sa vyhol západným vakcínam. Možno zistil, že sa osral. Inak chorý bol aj pred vaxi – neustále „rýma“. Osobne mi napriek často zaujímavým info lezie na nervy jeho slovný prejav – neustále 2-3 krát opakuje to čo povedal /mal to aj Havel/ – je to psychická porucha, pre mňa už nie počúvateľné. On potrebuje 2 hodiny na to, aby zopakoval to, na čo normálnemu človeku stačí 3/4 – preskakujúca platňa – kto chce také niečo počúvať! Že chuj nenavštívi logopéda! Už keď chce takto publikovať! No a v kombinácii s tým idiotom Hlávkom je to vždy „zážitok“!

  • Objektívne

   Čo sa týka budúcnosti, tak predpovede starých prorokov ako bola Vanga, Nostradamus, alebo Edgar Cayce je možné brať vážne, ovšem už nie prorokov novej doby v čase, ktorý Biblia nazýva „koniec časov“. To sú všetci tí, ktorý sa poslednú dobu vyrojili, mnoho z ních je z Ruska. Problém z proroctvami je v tom, že ich interpretácia niekým iným môže viesť ku skresleniam. By ma zaujímalo ako Vanga vedela čo je to plazma, že ju vedela opísať slovom.

   • Preco chcete vsetci vediet buducnost. Lepsie bybolo pre Vas a aj ostanych chovat sa slusne, nie ako nejaky teenager co usiel z polepsovne a chcesa hrat na dospeleho ! Rada si o tom podiskutujem. S kazdym….

 4. Stále tu hovoríme o očkovaní,a pritom očkovaný proti COVID-u nie je ani jeden človek na svete, pretože to, čo vyrobili farmako firmy, vakcíny vôbec nie sú.Tento narratív „očkovania“sa iba udržiava zámerne, aby ľudí psychicky pripravili na ďalšie „očkovanie“v budúcich pandémiach, ktoré sa už pripravujú.Prečo by inak bola podpísaná (takmer) celosvetová pandemická dohoda s WHO…

  • Na serveru otevrisvoumysl bylo video, kde někdo z propagátorů sděloval, že nelze lidem říct, že se jedná o GENOVOU TERAPII, protože by na očkování nikdo nedošel, proto toto očkování nazívají vakcinou.

 5. nechápaví

  Čipovanie sa zavádza tekutinou. Môže obsahovať grafén. Aj čip ho môže obsahovať.
  Čip sa dá prečítať na veľkú vzdialenosť. Neskryjete sa. Môžu na vás poľovovať.
  Čip mechanicky poškodzuje cievy, nervy, všetko v tele.
  Čip putuje telom, potom ho skener nenájde, bude potrebné opakované čipovanie.
  Čip sa zavádza ľahko, ale vyberá ťažko, treba rozrezať telo.

  • zkus se podívat na web otevrisvoumysl.cz je tam mnoho zajímavých videí k současné COVIDproblematice.
   Ano, čip putuje tělem. Skener ho najde, ale musí se vědět jaký skener použít a kde hledat. Potřebné opakované čipování se dělá zejména kvůli grapfenu a spike proteinu – jde o to poškodit tělo očkované osoby co nejvíce. A na druhou stranu, pokud bude v těle více čipů tím, je osoba lépe sledovatelná pomocí vysílačů 5G – viz videa Ruda Vávra https://m.vk.com/stop5g__cz
   Čip lze zlikvidovat pomocí lokálního EMP, elektroléčbou,…. ale je potřeba znalou osobu, která bude tuto léčbu aplikovat. Čip z těla lze po deaktivaci dostat třeba pomocí homeopatik, které jsou za tímto účelem „namíchána“ – tato homeopatika se používají např. při hluboko uvízlé třísce, kterou nelze dostat ven pinzetou nebo chirurgicky.

   • nechápaví

    Ďakujem. Dobrá stránka. Sú tam niekde komentáre alebo možnosť zasielať informácie? Pred rokom mi pomohol chren, nevedel som prečo. Skúšal som kopa vecí, ale nie je ich kde publikovať. „Bádateľ“ písal že nebude pomáhať očkovaným, a schvaľuje mi komentáre.

    • Sme nikdy nehovorili, že nebudeme pomáhať očkovaným a komentáre máte schvaľované preto, lebo používate zakaždým inú a ešte k tomu neexistujúcu emailovú adresu. Robíte si to sami sebe, nezvaľujte to na nás.

    • Na otevři svou mysl je pod každým článkem diskuze, je potřeba sjet hodně dolu na stránce s otevřeným článkem. Diskuze je s náhodnou kontrolou příspěvků, např. pokud tam je odkaz tak jde na kontrolu. A kontrola je hodně přísná!
     Stránek o zdraví je hodně stačí zadat do vyhledávače a zkusit se zeptat zda mají zájem o spolupráci….
     Mě třeba zrovna dneska badatel schvaloval příspěvek a co vím, tak mi redakce schválí skoro všechny, které „spadnou do schvalovacího procesu“…osobně nějaké schválení komentáře neřeším; schvalování má jednu zásadní výhodu –
     když ti někdo pod příspěvek, který prošel schválením napíše např.: „co to píšeš za blbosti!“ Odpovíš mu, že zrovna tento příspěvek prošel schválením a redakce ti to může i potvrdit. Už několikrát se mi schvalování odeslání komentáře vyplatilo na některých webech – šťouralové ztichli.

     • nechápaví

      Mám dať zadarmo informácie, ktosi mi to schvaľuje, nemám právo mazať trolov pod svojim príspevkom, mám sa registrovať, zaznámenávajú sa moje osobné údaje bez môjho súhlasu?

     • holistický prístup

      nechápaví,

      zrejme ste viacerí, ak je toto pravdivý nick. Súhlasím, že nie si (nie ste) schopný(í), alebo ochotný(í) pochopiť, akú odpoveď TEBE (VÁM) poskytla „redakcia“. Vôbec sa nemusíš (nemusíte) registrovať – jednoducho si založ(te) nejaký e-mail, ktorý ďalej vôbec nemusíš(te) používať, a daný e-mail používaj(te) v diskusiách – aj v tejto diskusii platí, čo príspevok, to iný e-mail o TEBA (VÁS) – vidia to aj všetci čítajúci diskusiu – poznajú to podľa toho obrázku (štempľa) vpravo hore.
      Ak veľmi chceš (chcete) mazať (vymazávať) „trollov“ ((teda tých, ktorých TY (VY) určíš(te) za trollov)), tak si založ(te) vlastné stránky a tam sa môžeš(te) realizovať – činia tak mnohí.

      LOŽ sa bráni CENZÚROU, PRADVA sa bráni ARGUMENTAMI!!!

     • Pravdu treba brániť zubami nechtami -indoktrinovaní a demoralizovaní argumenty ani logiku nepoznajú.

      Ak tí „nechápaví“ sme akože my a tí ostatní – nevadí mi to, len chcem poradiť, že existujúci mail na prihlasovanie sa dá skopírovať aj na stránkach „gov“ – keď už recesia. Ministerstiev tu máme plnú prdel. Systém prihlasovania požaduje len existujúci mail – nie skutočne vlastnýmail. Mne sa menia štemple vďaka preklepom, alebo, že nejaké písmenko vôbec nedorazí, resp. preskočí.

   • Tieto hydrogélové čipy sa v tele v podstate samé konštruujú – kovy z prostredia vytvárajú v nich batérie. Ak dokáže z tela vyliezť morgellón – mohol by aj takýto čip /nemyslím teraz tie RFID vedome napichané pod kožu/. Teda – v tele treba urobiť „otvor“ – do ktorého si vylučovaný čip nájde cestu. Treba mať znalosti anatómie – kadiaľ by sa mohol takto vylúčiť – momentálne neviem, ale asi nechcete chodiť s otvorenou ranou na verejnosti. Zároveň – táto rana by mala byť stále otvorená, mala by „bezpečne“ mokvať ale nie sa zapáliť! Bude to vyžadovať načas vyradenie vitamínu C, ktorý pomáha hojiť rany. Možno si bude treba lokálne pomôcť heparínovou masťou. Možno bude treba opakovane baňkovať. Určite bude treba vizualizovať si celý proces vylučovania. A možno nebude treba umelé poranenie – ak čipy putujú krvným riečišťom. Ak sa dá určiť ich poloha – narezať a šup s tým cez hnisanie a pomocou bielych krviniek. Len špekulujem.

    https://naturopatia.sk › ocista-pecene-a-zlcnika
    Očista pečene a žlčníka | Naturopatia – RNDr. Eva Bullová, PhD.
    Preháňadlá Glauberova soľ (Na2SO4) a Horká soľ (MgSO4) sa používajú k vyčisteniu čriev pred operáciami a na rýchle odstránenie jedov z tráviaceho ústrojenstva. Glauberova soľ je pre vysoký obsah Na (sodíkových) katiónov nevhodná pri hypertenzii, edémoch, a srdcovej nedostatočnosti, Horká soľ pre nebezpečie otravy Mg (horčíkom) pri obličkovej nedostatočnosti.

    • Rečnícka otázka – môže pomôcť ženám detoxikovať menštruácia? Lebo zase viem, že vaxi ženy majú s cyklusom vážny problém.

     • Pokud vím, tak se ženám spustila menstruace ikdyž očkované nebyly, stačilo být v přítomnosti očkovaných osob. Vím i o případě, kdy se menstruace spustila a dotyčná žena byla po gynekologickém odstranění části orgánu, které už si nepamatuju.
      Bylo zjištěno, že spike protein se ukládá v určitých částech ženských orgánů, souvisí to s ACE2 buňkami. Menstruace očišťuje ženské orgány, takže by to fungovalo za jednoho předpokladu, který vakcína (genová terapie) potlačuje a tou je plodnost ženy. Cílem tohoto experimentu je učinit ženy nepolodné!
      Takže by žena, která je po vakcinaci nebo má problémy s menstruací díky spike proteinům, musela udělat detoxikaci ženských orgánů, podbřišku a břišní dutiny, a na to krom bylinných čajů, výplachů pochvy, koupelí je ideální ženská bylinná nápařka, která pomáhá při gynekologických potížích ženy. Pak se používají tzv. joni vajíčka, což jsou různé kameny zbroušené do tvaru vejce např. ametyst, růženín,…a tyto kameny očistí ženské lůno z hlediska energetického.

     • Nejlepší éterické oleje pro zmírnění potíží spojených s menstruací
      https://aluska.org/nejlepsi-etericke-oleje-pro-zmirneni-potizi-spojenych-s-menstruaci/

      tedy něco pro příslušnice něžného pohlaví….

     • Z osobní zkušenosti mohu potvrdit,že ačkoliv už několik let menstruaci nemám,tak na oslavě se při setkání s očko osobami spustila.Sice jen trochu a na chvilku,ale náhoda to nebyla.Ty dámy byly nedávno očko.Možná i určitá obranná reakce ženského organizmu.

 6. František

  A ľudia stále veria,že vakcína ich ochráni((((Komu neni radi,tomu niet pomoci!Prečo sú ľudia tak tupí?Pretože ich životným cieľom nie je zdravie,ale MAJETOK!!Pre majetok sa ničia aj rodinné vzťahy a postupne aj medzinárodné vsťahy a pre majetok sú aj všetky vojny.
  Pozrite sa na Tibet.Tam nie je žiadny majetok a žiadne problémy.Tie prichádzajú zo západnej kultúry,ktorá je vyložene založená na vlastníctve a preto postupne degeneruje a stráca zmysel svojej existencie.Táto konzumná spoločnosť sa postupne sama zničí,len preto,že stratila zmysel života.

  • „Prečo sú ľudia tak tupí?“

   možno aj preto, František, lebo hneď od nášho príchodu na tento zmagorený svet nám naši bieli kati zamorujú telo aj mozog poškodzujúcim „očkovacím“ sajrajtom, pričom za ničenie našej imunity nenesú žiadnu zodpovednosť; práve naopak. Veď kvôli ničím nekrytému obeživu koľkých z nás už poslali na onen svet. Inak by to asi nerobili, neviem.
   Dnes nie láska hory prenáša, ale špinavé fio platidlo nanočipy vnáša – do pliec oviec.

   • zatial nikto

    Tazke kovy znizuju vibracie.Znizis vibracie-znizis IQ a voila-mas idealnu ovcu ktora sa pasie len na mainstreamovom poli a nie na tom nebezpecnom investigativnom.

    • áno, zatiaľ nikto …už len čakám, kedy a kde ma odchytia, aby mi svojou „liečbou“ spôsobili mŕtvicu aj po druhý raz

  • Já bych měl jiný, zajímavější dotaz; místo „Prečo sú ľudia tak tupí?“

   Od kdy jsou lidé tak tupí? Byli takto tupí i před listopadem 1989?

   Po listopadu 1989 se říkalo:
   proč bychom si vyráběli vyráběli, když si to můžeme dovézt a zaplatit – Václav Havel
   žijte na dluh, a další zajímavé perly!

   • …asi sme, Jirik, v novembri 1989 tupí naozaj boli, keďže sme šli na námestie bojovať za zmenu – k horšiemu. (Mám však pocit, že k takejto súčasnej situácii by nakoniec bolo došlo aj tak, len možno o čosi neskôr…)

  • nechápaví

   V Tibete bolo otrokárstvo podporované USA. Niektorí ľudia sú zákerní klamári. Nie sú očkovaní (maximálne placebo) a rozprávajú aké je očkovanie bezpečné. Klamstvo je lacný a účinný spôsob boja.

   • V Tibete bolo-je otrokárstvo podporované dalajlámom a udržiavané mníchmi, ktorí sa skrývajú za budhizmus – ako Havel za toleranciu a humanizmus. Ide o to, že budhizmus učí len odovzdane prežiť, ale neponúka východisko zo systému! Tibetský budhizmus a japonský šintoizmus sú prepletené s drakoniánskym-reptiliánskym okultným satanizmom!

   • Takový dalajláma očkování propagoval a sám je prý očkován.

 7. Včera podvečer som v centre mesta prechádzala popri štyroch ženách, rozložené stojany s čítačkami + časopismi Prebuďte sa. Oslovili ma, tak som sa ich opýtala, či sú čipnuté. Samozrejme boli. Všetky štyri.
  Zrejme aj tejto náboženskej skupine ich vodcovia (neviem, ako sa nazývajú) nezabudli predniesť preslov o tom, aký nedoceniteľný prínos majú pre ľudí tieto novodobé pichačky.
  Takúto „liečbu“ zviera nevymyslí. Takúto pakovinu môže vyprodukovať jedine nekompletný, maximálne tupý človek.

  • zatial nikto

   Ocipovane s casopismi Prebudte sa-
   to nevymyslis ani nahodou,to musi Zivot.

   • mariankosmac

    časopis Prebuďte sa – to sú jehovisti. Myslel som že tí sú proti očkovaniu. Zjavne nie sú dosť prebudení. Sú Jehovovi svedkovia proti očkovaniu?
    Nie, Jehovovi svedkovia nie sú proti očkovaniu. To, či sa niekto dá zaočkovať alebo nie, považujeme za osobné rozhodnutie. Mnohí Jehovovi svedkovia sa rozhodli, že sa dajú zaočkovať.
    https://www.jw.org/sk/jehovovi-svedkovia/caste-otazky/jehovovi-svedkovia-ockovanie/

    • viem, že sú to Jehovovi svedkovia (v minulosti pôsobili s opačným slovosledom – SJ), len neviem pomenovanie ich duchovných vodcov

     • mariankosmac

      Vedúci zbor svedkov Jehovových /starší páni, kto vie či ešte všetci žijú a či keď pomrú, jehovisti ako organizácia zaniknú, alebo budú proste nahradení mladšími/

     • skôr asi budú nahradení: chaos s množstvom neprehľadných náboženstiev je tu potrebný pre ovce, aby si mali z čoho vybrať pre svoje ďalšie usínanie

    • Zaočkovaní sú z nich všetci, ktorých poznám (a poznám ich dosť, keďže v minulosti chodili „vydávať svedectvo“ od domu k domu a od bytu k bytu). Myslím, že celkovo davy nútiť ani netreba…úplne postačí sofistikovaná taktika – viď Havel a „Nežná“

    • Mal som vtipnu prihodu cca pred 25 – 30 rokmi. Zazvonil u mna po rokoch moj byvaly spoluziak, snad najvacsi nezbednik, bitkar a rebel s mentalitou dedinskeho vagabunda. Lenze mal kravatu, oblek, kufrik ako nejaky diplomat. Zacal hovorit tak krasne o duchovnych veciach a ja mu na to ze „tak teba som tu takto teda necakal – v takomto ….“.
     Reku, ja sa o duchovne veci zaujimam tiez ale mam inu, vlastnu cestu a tak sa s tebou o tom nepotrebujem bavit. Ale ty si byval taky dost zivy, pokracoval som taktne. A on na to ze ano ale ze sa uz zmenil. Dal sa k Jehovistom.
     Mozno sa naozaj trocha zmenil ale hned padol do lacnej pasce tak ako mnohi co zacali hladat zmysel zivota a uverili podomovym predajcom „znackovych“ hrncov v duchovnom zmysle.

  • holistický prístup

   Emily,

   ešte raz k: „Takúto „liečbu“ zviera nevymyslí. Takúto pakovinu môže vyprodukovať jedine nekompletný, maximálne tupý človek.“

   Si zaťažená bibliou a preto si naplnená po okraj zlobou a nenávisťou a pritom ani len netušíš KTO (ČO) je ČLOVEK.

   Pozn.
   Je zarážajúce, že príspevky plné nenávisti, zloby, … – skrátka rozdeľujúcich negatív sú zverejňované a tie,ktoré sa to snažia usmerniť, sú tvrdo … blokované.

   • Si covid presadzujúci lekár, s nimi spolupracujúci duchovný, alebo eštebák? Lebo iba v týchto troch prípadoch viem tvoje niekoľkoročné pretrvávajúce adresné invektívy pochopiť. (A ešte v jednom, ale ten tu nemienim rozťahovať.)
    Tie moje prvé dve, tebou vypichnuté vety sú príliš jemné v porovnaní so súčasným krutým týraním a vyvražďovaním nevinných ľudí tzv. „vakcínami“. Ja kritizujem surové globálne dianie, ty znova adresne útočíš. A opakovane hyperbolou. Argumenty nič?
    Tá tvoja záverečná neobjektívna poznámka patrila komu? Nebodaj redakcii?? Alebo si tu šéfredaktor?
    Pod koľkými značkami sa tu prezentuješ? Mne odpoveď dať nemusíš.

    • holistický prístup

     Emily,

     ak by si bola človekom, tak by si tie skutočné bludy nikdy nenapísala. Vnímam TEBA sťa najväčšieho bludára a sektára v týchto diskusiách – a že ich tu je …

     Len málokto, kto sa navonok podobá človeku, je človekom.

     Môžeš za svoje zdravotné problémy viniť koho len chceš, ale si to TY, kto si ich spôsobuje – KTO by už len na TEBA útočil?!? – vystačíš si aj sama.

     • Vypichni KONKRÉTNE ten môj „blud“. A myslím to vážne. Protiargument z tvojej strany žiadny, len chŕlenie žlče…
      Zrejme som ti veľmi silno šliapla na otlak.

     • holistický prístup

      Emily,

      v pláne nie je splodenie kováča, ktorý by ukoval podkovy na kopytá, ktorými by si mohla „šliapnuť“ na nejaké „moje“ – čo i len fiktívne – otlaky – je taká povedačka, ktorá je zhudobnená – p.. sa bránia útokom.

      Márne je s Tebou strácať čas a energiu – moje postrehy sú určené iným – nie Tebe, ale Ty musíš mať posledné slovo … si jednoducho … taká, aká si … nie je mojou snahou zmeniť TEBA, usilujem o korekcie, ktoré môžu pomôcť iným.

     • Viem, kto si.
      …to aby sa človek bál vyjsť z domu už aj za pouličného osvetlenia

     • holistický prístup

      Emily,

      vieš veľký prd a nie kto naozaj som … ale snívaj ďalej svoje sny o vlastnej neomylnosti – ako inak – všetci na TEBA útočia … ach-jaj …

     • … ach-jaj …
      Portál Bádateľ je VŠEOBECNÁ NÁZOROVÁ stránka slúžiaca na vyjadrovanie ROZLIČNÝCH vedomostí, postrehov či poznatkov z celoživotných osobných skúseností každého z nás. A my čitatelia sme tu na to, aby sme naše preverené znalosti, postrehy a dlhoročné skúsenosti vyjadrovali, príp. názory iných svojimi relevantnými ARGUMENTMI s primeranou slušnosťou sa pokúsili usmerniť, ak by boli scestné… No hlavne, aby sme tie naše Poznatky zmysluplne PODLOŽILI.
      Čo majú tvoje neprestajné zádrapky aj ničím nepodložené osobné invektívy s tým spoločné?
      Stačí, keď odpovieš sám sebe.

   • Vitaj v Klube! Príliš veľa pochlebovania a hodnotenia je súčasťou podprahového divide et impera – preto mám radšej v diskusiách otvorené „konflikty“ aj konflikty.

   • Reakciu s prislúchajúcou značkou som očakávala ešte v noci. Asi len potrebovala trochu si zdriemnuť.

 8. Keď si tak premietnem to, čoho sme boli svedkami posledné cca dva roky, prošiel som aj k takému poznaniu, že to bol genialny test charakterov, sily duše a inteligencie. Z pohľadu charakterov u mňa skončili až na niektoré výnimky úplne lekári, vyznavači mamonu (okrem tých vedomostne či komfortne plytkých, čo sa rýchlo prospôsobili). O mediálnych prostitútoch a politikoch nemusíme hovoriť, tých už máme roky prečítaných, ale lekári u mňa skončili ! A čo je najhoršie, ani teraz nemajú silu a svedomie, začať napravovať to, čoho súčasťou boli. Nuž a nakoniec ma sklamala cirkev, ale nie len tá katolícka – a to v tom, ako šla ruka v ruke so súčasným fašistickým režimov v SR (segragácia ľudí, zatváranie kostolov, nepripúšťanie na omše neočkovaných a pod.), česť kňazom a reholníkom, ktorí nepodľahli tomut šialenému narratívu a ďalej sa riadili svedomím a najmä vierou v Boha a nie v Pfizera a pod. !

 9. Prajem vám Šťastné a veselé Vianoce.
  P.F. 2023
  Toto video si rád púšťam a stačí mi to. Je to pre mňa balzám, počuť tieto slová. Zadosťučinenie. Moje rozhodnutie bolo správne. Viem, že som svetlonosom a to mi stačí. https://vk.com/video-181443339_456241098
  Držte sa.

  • škoda, že to video není celé….

  • “ Viem, že som svetlonosom“ – aký je rozdiel medzi svetlonosom a luciferiánom? Nebolo by lepšie pravdonos? Veď máme na to od štúrovcov výraz BUDITEĽ! A budík je zase niečo iné.

  • Pripajam sa ku prianiu a nieco pod stromcek pre kazdeho ,,Pád poslednej veľmoci sveta.:https://youtube.com/watch?v=WTHAPhk6DWQ&si=EnSIkaIECMiOmarE

   • Karola Badinského asi poznám – je to myslím adventistický kazateľ (teda ak je to ten istý) – zvykol robiť prednášky v mestách, na jednej či dvoch som bola. Áno, on je počúvateľný.
    Myslím si však, že všetky náboženstvá sveta padnú, keď po druhýkrát príde Ježiš na túto Zem, ako sľúbil. A desatoro „božích“ zruší znova, lebo už nebudú potrebné ani pre „ovečky“. Najviac však poteší tých kazateľov, ktorí vyučujú v jeho mene, no oni sami robia presný opak: pre nich 2. príchod Ježiša bude doslova vykúpením – pred oklamaným, rozzúreným davom prebudených „oviec“, ktorým z kancľa nanútené nanočipovaxíny vzali životy ich najbližších.

  • Hlavní kanadská hygienička Theresa Tamová vydala k vánočním svátkům nové oznámení o veřejném zdraví, které má podobu dvouminutového rozhovoru s „paní Clausovou“ ze „severního pólu“. Děti jsou v něm varovány, že by se mohly dostat na Santův „seznam zlobivých“, pokud se nenechají očkovat vakcínou Covid-19 a nenasadí si masku. Také dospělým je řečeno, že se nedostanou na „seznam hodných“, pokud nebudou mít očkovací vakcínu.
   A „paní Clausová“ reaguje: „Prostě mě hřeje u srdce, když vidím, jak se všichni v Kanadě, zejména děti, snaží, aby byly svátky bezpečné…“ Naznačuje, že menšina občanů, kteří zůstávají neočkovaní nebo bez očkovacích látek, jsou „zlobiví“.

   Paní Clausová pak děti informuje, že ona i Santa jsou „oba aktuálně očkováni, včetně očkování proti Covidu a chřipce“. To je prázdninový obraz, který chce Kanada zprostředkovat vnímavým malým dětem – že koronavirus nyní zřejmě ohrožuje bájný Severní pól.

   „Vždycky říkám Santovi, aby si udělal seznam a dvakrát ho zkontroloval,“ říká paní Clausová a prochází „seznam“ a říká dětem, aby „byly stále v obraze s očkováním“ a také „nosily masku… a ujistily se, že je pěkně přiléhavá“.
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kanadska-vlada-detem-bez-vakciny-a-masek-budou-na-santovo-blacklistu/

 10. Myslíte, že aj náš slovenský dlhoročný cyklistický reprezentant Anton Tkáč podľahol šmakuláde? (71 rokov nie je až taký vysoký vek)

  • Cyklistika so sebou prináša o. i. aj tzv. zväčšené športové srdce, ktoré ak po skončení kariéry nedokáže prirodzene atrofovať – atrofuje neprirodzene – nezaťažovaná a neprekrvovaná svalovina začne odumierať. Ja som to v mladosti mal tiež, lebo dva náročné športy, ale postupne som zmiernil a ešte dosť dlho som cvičil ďalej. Myslím, že aj Peter Sagan bude musieť jazdiť ešte dlho po ukončení kariéry – inak ho to zabije.

  • mariankosmac

   Tkáč mal dlhšiu dobu zdravotné problémy, tento rok podstúpil operáciu srdca, no jeho stav sa naďalej komplikoval. A vakcína srdcu tiež neprospeje aj keď ja neviem či bol vaxnutý ale asi áno? Ono asi nikto nezomiera priamo na vakcínu, obvykle je to kombináciou zdravotných problémov a vakcína pôsobí ako urýchľovač, smrť príde rýchlejšie.

   • áno, má to logiku; súhrn viacerých faktorov dohromady (vrátane našej imunity),
    dôležité je aj konkrétne miesto mesiaca putujúceho zverokruhom v čase pichačky – na tomto veľmi dôležitom bode bazíroval Hippokrates

 11. 20.12.2022
  Boj o planétu a mysle ľudí. Časť XXXVI.
  Hosť: Tomáš Hlaváč
  https://www.infovojna.bz/archiv/informacna-vojna

 12. kvakcína je sloboda

  pridám niečo z iného súdka, hoci všetko so všetkým súvisí
  https://rutube.ru/video/26e680db20870df034ea5f1deb0be155/

  a jedna pesnička, pozdrav od Gazpromu:
  https://www.youtube.com/watch?v=NtJ21P5oLAk

  krásne sviatky zimného Slnovratu

  • AKO SPRÁVNE ZOŽRAŤ POTKANA! /To nie je vtip!/
   Specnaz.cz Snadný lov drobné zvěře.mp4
   https://ulozto.net/file/NYZ1kUzfcm6K/specnaz-cz-snadny-lov-drobne-zvere-mp4#!ZJDjLGR2ZwL2ZmxmL2R1BJRjZmIxLxf2oJAuGKSUHIyjAJVlLj==

   • To je sila. Mám dvoch kocúrov, prišli má na niečo upozorniť. Nahnali mi do tzv. Kroksy, ktorá bola hore nohami, potkana. Zdalo sa, že je mŕtvy, ale iba hral mŕtveho. Žeby mi nadhanali čerstvé potraviny?

    • Ako sa ti podarilo mať spolu dvoch kocúrov, ktorí sú teda spolu? Ja už som prestal mačky nejak viazať k domu – lebo kocúra vždy vyhnal nejaký silnejší počas ruje – mal som takého, ktorý s obľubou pozoroval, ako kálam drevo – hlavu pri pni. Potom sa zamiloval a odišiel bývať k susedovej mačke /v kotolni mal aj teplejšie/. Mačku som mal jednookú – likvidovala veľké potkany a chrčky – voči ostatným mimoriadne agresívna – niečo ju bitkou potom dorazilo – asi psiská od susedou – utiahla sa už úplne oslepená a pošla ani neviem kde. Odvedy s mačkami koniec, lebo ak sú mladé – stále mi likvidovali výpestky v kvetináčoch a srali do pilín a prachu pri dome. He – viem, že mačky – kocúry – dokážu byť teplí. Máš dvoch spolupracujúcich gayov? U levov dosť časté – lovia spolu ako bratia, a o samice sa príliš nezaujímajú.

 13. …vďaka za rôzne zaujím.tipy…všetkým tu, vrátane redakcie, prajem pokoj. a požeh.vian.sviatky…

 14. Vanga sama přiznala,že je napojena na nějaké vesmírné bytosti.Tak tu máme válku“ Bohů“,kdy každá skupina si najde své oblíbence.Je fakt,že Ježíš varoval před falešnými proroky,kteří divy dělat budou.Takže řídit se hlavně srdcem,ne jen rozumem.

  • Vanga je uz dlhsie mrtva, nez ty si na svete. Ak ch es nieco pisat, tak rozumne !!!

  • s týmto uhlom pohľadu, Pohoda, je možné jedine súhlasiť! …iba k časti výpovede „řídit se hlavně srdcem“ si dovolím jedno mini doplnenie: a logikou.
   Odjakživa žijúci Ježiš vopred ľudstvo varoval pred príchodom Falošného Krista. Nepomohlo: aj napriek Jeho opakovanej výstrahe takmer celý kresťanský svet v tento, Ježišom včas avízovaný žido-falzifikát, verí dosiaľ – práve dnes tu máme 2022. výročie…čoho? či narodenie koho vlastne?? Niekoho, kto je tu odvždy?
   Dosiaľ žiaden z opýtaných duchovných nebol schopný tento antagonizmus kompetentne vysvetliť, ani ničím logicky podložiť… jedine bibliu čítajúci adventisti a Jehovovi svedkovia sa nad týmto očividným rozporom aspoň zamysleli…a že nám to bude vysvetlené…neskôr. A kedy? Máme tu koniec bibliou zaznamenaných dejín ľudstva – a dôležité, to najzákladnejšie zosúladenie – stále v nedohľadne…

 15. …toto, čo teraz napíšem, je mimo témy, no vopred ĎAKUJEM za Vaše odpovede- dostala som opäť DARČEK – pripomienku v cudzej reči, že mám za používanie urč.programu v cudz.reči zaplatiť urč.sumu…ja som si NAISTO VEDOMÁ, že nič také teraz NEPOUŽÍVAM, a ani NEPOZERÁM !!!… budem rada, ak mi poviete k tomu svoj názor….alebo ísť rovno na POLÍCIU ???…

  • Osobně obdobné zprávy automaticky mažu, ale před tím emailovou adresu označím jako SPAM, takže při příštím zaslání je automaticky smazána.
   Když tak si tu zprávu vytiskni a schovej. Většinou jde o šmejdy, kteří těží finance z lidské blbosti; vždycky se někdo chytí a zaplatí.
   Na policii s tím můžeš zajít, ale jestli se tím nějak budou zabývat….

 16. Nechápu tu hysterii kolem toho, že došly „léky“ pro děti na chřipku. To jsou přece hrozné otraviny, hlavně paracetamol, ten poškozuje játra. Stačí zajít do bylinné lékárny a vybrat nějaké účinné bylinky nebo bylinné směsi nebo se zásobit vlastnoručně natrhanými bylinami.

 17. Policajti maju ine povinnosti nez sa zaoberat ludmi, ktori pridu za nimi s nejakym problemom……Mozem prezradit? Napriklad rozmyslat co s takymi ciganmi, ktori kradnu vo vlakoch papieroveutierky, obfazuju svojim chovanim zeny a inych cestujucich…
  A mohla by som pisat este do rana…azajtra cely a este….

 18. …Vďaka Jirík…bolo to vo forme listu…uvidím, lebo nie je to 1x…možno by sa predsa len na to tí POLICAJTI ,,pozreli“…..

 19. Dvojice kardiologů varuje lidi, aby se přestali očkovat proti COVID-19 mRNA vakcínamy, protože čím více dávek člověk dostane, tím větší je pravděpodobnost, že utrpí poškození srdce.
  https://aktax.cz/kardiologove-biji-na-poplach-kvuli-vakcinam-proti-covid-19-vice-davek-znamena-vetsi-riziko-pro-srdce/

 20. Za mého života ještě žila a v nějakém rozhovoru se o bytostech které se jí zjevují zmínila.Ale především to bylá skvělá léčitelka a politika jí zas tak moc nezajímala.Takže se jí připisuje kdeco .A o těch všelijakých entitách co občas lidem leccos šeptají jsem myslela obecně .Hodně povolaných, málo vyvolených.

Pridajte komentár

*