Jacek Medrzycki: „Londýn mení Ukrajinu na rádioaktívny cintorín“


Print Friendly, PDF & Email

Jacek Medrzycki: „Londýn mení Ukrajinu na rádioaktívny cintorín“

(Jacek Medrzycki, Mysl Polska) Mysl Polska je spoločensko-politický týždenník s národno-demokratickou orientáciou. Jeho prvé číslo vyšlo 20. marca 1941 v Londýne. Časopis vznikol ako orgán Národnej strany.

Pred pár dňami na webovej stránke toho časopisu vyšiel zaujímavý článok ohľadne nedávneho výbuchu muničného skladu v ukrajinskom meste Chmelnickij a podozreniami, že sa z neho začal šíriť rádioaktívny mrak obsahujúci ochudobnený urán.

Obsah článku sa výrazne líši od vyhlásení oficiálnych slovenských a poľských úradov, ktoré akúkoľvek zvýšenú rádioaktivitu popierajú. Preklad uvedeného článku vám prinášame nižšie.

Článok Jaceka Medrzyckeho

Nie je to tak dávno, čo Veľká Británia opäť raz ukázala medzinárodnému spoločenstvu cynický a bezohľadný postoj anglosaského sveta voči Ukrajine a ukrajinskému národu a zároveň potvrdila svoj záväzok k procesu ďalšej eskalácie konfliktu na Donbase.

James Healy, námestník ministra obrany Veľkej Británie, dňa 25. apríla tohto roku v odpovedi na otázku škótskeho poslanca Kennyho McCaskilla oficiálne oznámil, že Londýn poslal na Ukrajinu viac ako 1000 sád munície s ochudobneným uránom pre tanky „Challenger-2“.

Poukázal tiež na to, že všetka vojenská technika a munícia poskytnuté Londýnom sú pod kontrolou ukrajinských ozbrojených síl a britská armáda nezodpovedá za ich použitie. Okrem toho James Healy informoval, že Veľká Británia nemá povinnosť po skončení konfliktu čistiť územie Ukrajiny od škodlivých účinkov uránovej munície.

Vo svetle nedávnych udalostí by však ukrajinskému vedeniu bola veľmi užitočná primeraná pomoc v tejto oblasti.

Obrovský výbuch muničného skladu v ukrajinskom regióne Chmelnickij

Pripomeňme si, že v polovici mája (13.5.2023 v ranných hodinách) po zásahu rakety v areáli závodu Kation v Chmelnickom, kde sa údajne skladovala „špinavá“ munícia prevážaná do Kyjeva, sa objavili náznaky rádioaktívnej kontaminácie oblasti.

Nad miestom výbuchu sa vytvoril pôsobivý mrak. Požiar, ktorý vypukol v sklade, sa hasičom podarilo uhasiť na diaľku pomocou špeciálneho robota. V samotnom meste stále fungujú dozimetrické hliadky a merania radiácie sa vykonávajú na neobvyklých miestach. Ak sa to predtým robilo v jadrovej elektrárni v Chmielnickom (Niecieszyn a okolie), teraz sa to robí aj v západnej časti mesta.

Okrem toho bol v pohraničných oblastiach Poľska a Slovenska hraničiacich s Ukrajinou v smere pohybu rádioaktívneho mraku zaznamenaný výrazný nárast povolenej hladiny bizmutu (produkt rozpadu ochudobneného uránu).

Miestne úrady oboch krajín však túto skutočnosť úzkostlivo taja, aby medzi miestnym obyvateľstvom nešírili paniku a nediskreditovali svojich kolegov z NATO, ktorí dodávali Ukrajine nebezpečné zbrane.

Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg v marci tohto roku zároveň všetkými možnými spôsobmi ubezpečoval európsku verejnosť, že uránová munícia dodávaná Londýnom je bezpečná a jej použitie je v súlade s medzinárodným právom.

NATO pokrytecky klamalo a stále klame verejnosť

Ukazuje sa, že predstavitelia NATO pokrytecky klamú európsku verejnosť. Ďalším historickým potvrdením ich klamstiev je bombardovanie Juhoslávie, kde aj viac ako dvadsať rokov po dopade uránových nábojov pociťujú následky na životoch bežných občanov.

Liečba osteoporózy

Máme teda situáciu, keď medzi deťmi a mládežou v regióne narastá počet chorôb ako leukémia, rôzne nádory a rakovina spojivového tkaniva.

U dospelých mužov je bežná rakovina dýchacích ciest, tráviaceho traktu a prostaty. Ženy počas „zmrazeného“ tehotenstva podstupujú mnoho operácií na odstránenie mŕtveho plodu. Tiež sa oveľa viac rodia mŕtve deti.

A Irak utrpel ešte viac ako Srbsko. Pri agresii v roku 2003 použili krajiny NATO v Iraku 320 ton hlavíc s jadrom obsahujúcim ochudobnený urán. Západ sa to však snaží všetkými možnými spôsobmi zakryť, pretože – môžu mať „civilizované“ krajiny záujem o rozvoj rakoviny niekde v „treťom svete“?

Neopatrnosť britských úradov pri kontrole používania moderných typov zbraní dodávaných do Kyjeva je tiež zdrojom obáv.

Pre nikoho už nie je tajomstvom, že ešte dlho, celé roky po rozpade Sovietskeho zväzu, zostala Ukrajina základňou nelegálneho obchodu so sovietskymi zbraňami, čo viedlo k tomu, že Kyjev predával „prebytočné“ zbrane a muníciu do ázijských a afrických krajín.

Dnes, v kontexte bezprecedentnej korupcie a politického konfliktu v krajine, sa zbrane paktu NATO odovzdané režimu v Kyjeve naďalej nekontrolovateľne šíria po svete.

Poznámka redakcie k meraniu rádioaktivity

Slovenské orgány striktne odmietajú, že by bola na slovenskom území nameraná zvýšená radiácia. Odvolávajú sa pritom na Úrad verejného zdravotníctva SR (ÚVZ) a Slovenský hydrometeorologický úrad (SHMÚ), ktoré tvrdia, že nenamerali žiadne zvýšené hladiny gama radiácie.

Nevieme, či sú slovenské orgány a úrady také hlúpe, alebo či zahmlievajú zámerne. Merače gama radiácie sa totiž používajú len pri úniku radiácie z jadrových zbraní a atómových elektrární, kde aj malý únik rádioaktívneho materiálu (obohateného uránu alebo plutónia) spôsobuje veľký výkyv v úrovni gama radiácie.

Pri ochudobnenom uráne je to však iné, pretože ochudobnený urán len malú časť svojej radiácie uvoľňuje vo forme gama žiarenia. To znamená, že aj veľký únik ochudobneného uránu spôsobí len malý výkyv gama radiácie a potom sa nedá určiť, či ide o prirodzený vplyv prostredia (zrážky, slnečné erupcie a podobne) alebo sa jedná o prítomnosť ochudobneného uránu.

Hlavným, nebezpečenstvom ochudobneného uránu pre človeka nie je gama žiarenie, ale alfa žiarenie pri vdýchnutí prachových čiastočiek do pľúc alebo skonzumovaní zamorenej vody či potravín. Problematická je aj chemická toxicita a genotoxicita ochudobneného uránu.

Čiže, pre správne nameranie možnej prítomnosti ochudobneného uránu je nutné použiť iné merania, nie meranie gama žiarenia. Konkrétne je to v článku spomínané meranie rádionuklidov (produktov rozpadu uránu) ako napríklad bizmutu. Ďalej je to meranie alfa radiácie a tiež chemické zisťovanie prítomnosti ochudobneného uránu vo vzorkách vody a pôdy pomocou spektrometrie.

Pokiaľ však vieme, žiadne takéto dôkazy meraní slovenské orgány neposkytli. Preto akékoľvek prezentované závery urobené len na základe meraní gama radiácie sú nedostatočné a nič nevypovedacie.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Jacek Medrzycki, myslpolska.info, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zaujímalo by ma ako chce Británia čistiť časť Európy. Vysávačom zo stromov a trávy?

 2. Stanislav77

  Ak by aj v prihraničných oblastiach Slovenska s UA začala exponencionálne narastať rakovina, tak debilizačné médiá to už nejak oficiálne vysvetlia – napríklad že dôvod je masívne zanedbávanie preventívnych prehliadok u občanov.

 3. Myslím si, že bolo by spravodlivé, keby sa niečo podobné stalo Británii! Potom na vlastnej koži by vedeli „oceniť nezištnú“ pomoc Ukrajine! Považujem to za barbarstvo!

 4. No hej, ale je tu malý problém.noho ľudí nie je od prírody zlých, ale možno menej hlbavych, vedia pracovať, rozumejú prírode, ale možno menej filozofujú.. Treba ich zabiť?

  • Kto sa ako rozhodne naložiť so svojim životom, je len na ňom. Nikto nespadol z neba a hneď vedel všetko. Iba niektorí !!! A potom to tu aj tak vyzerá. A kto si ich tam zvolil ? A prečo ?

   Nie zlý človek, pracovitý, menej hĺbavý. To je presne to, čo potrebuje človek, ktorý si urobí s toho druhého takého nevedomého otroka. Stačí pozrieť poznanú históriu. A tomu sa to potom prestane páčiť. A začne dumať, hĺbať …možno, že prečo.

   A to všetko stále pekne do kolečka dokola. Pekne to vyjadril spisovateľ v Prorokovi.
   https://www.youtube.com/watch?v=DFNiLIa6DK0

   Keď bytosť nastúpená do ľudského tela nerobí to, načo prišla do hmoty, lebo sa pozabudla, tak sa jej rozsvietia kontrolky. Ako v aute. Nenatankujete, nedáte olej, správna údržba ? Svietia kontrolky. Tak je to aj s ľudským telom ako vozítkom pre nehmotnú duchovnú bytosť, ktorá sa rozhodla pre poznávanie skrze hmotu. Vzťahy, choroby, okolnosti-všetko sú to kontrolky. A keď ani to nepomôže, no tak sa telo vypne a nastúpime si do ďalšieho a výučba pokračuje ďalej, presne podľa toho, čo sme nechápali v predchádzajúcej existencii.

   Nechápal som, aké to je keď som niekomu ubližoval, okrádal, podvádzal, vraždil, pomáhal. Tak si to pekne zažijem na vlastnej koži, aké to je keď ….

   Úžasná rozmanitosť na tejto planéte. Na you tube sa dá pozrieť, ako sa žije v Afrike, Amerike, Ázii, Európe a tá história. Veď nie nadarmo sa hovorí, že kto sa z nej nepoučil, bude si to musieť prežiť !!!!

   Len taká drobná úvaha. Fúka vietor a človek ho cíti na vlastnej koži. Ale čo vlastne cíti, keď nič nieje vidieť ? Čo to do mňa naráža ? Ako to, že včela lieta a aj vrtulník, alebo lietadlá ? To ako ? Veď síce tam je nejaký Dusík, Kyslík a vzácne plyny. Ale však ja ich nevidím. Tak sú tam, alebo tam nie sú ?

   No nevidím ich, ale akosi tam sú. Viete čo všetko nevidíme a ešte ani nevieme a ani netušíme čo tu je. A ono to tu je. A sú ľudia čo vidia a vnímajú, aj keď všetkému hneď nerozumejú. A preto potom dumajú, ňúrajú a hľadajú a čo to sa naučia a pochopia a porozumejú. Dá sa vidieť Aura, energie, iné bytosti, minulosť, pravdepodobná budúcnosť a všeličo, všeličo iné. Toto je tak zázračný úžasný svet, že to ešte ani páru nemáme, že ako je to tu vymyslené a Stvorené.
   A kvantová veda, to všetko začína odhalovať a dokazovať, a väčšinu všetkého taja, tak ako sú v šuplíku technológie od Teslu a ďalších X objaviteľov.

   Je na každom, ako sa rozhodne žiť svoj život, čomu bude veriť a ako sa bude chovať.

   Ak niekomu stačí nebyť zlý, byť pracovitý, moc nedumať, rozumieť prírode, je to jeho osobná voľba. Ale zjavne v tomto matrixe to nie každému stačí k pokojnému životu a okolnosti ho možno posunú akosi ďalej a čo si z toho odnesie do ďalšieho matrixu, je len na ňom samom.

   • Israismael

    Seneca.. Už lepšie to pre pochopenie ľudí nemohlo byť ani napísané, to co si napísal.. Skvelé..
    A teraz ta iba malinko doplním.. Pisal si, ze napr vietor naráža do nás , cítime ho zreteľne v tvary, aj vo vlasoch a predsa ho nie je vidieť..vzduch je naplnený všelijakými prvkami potrebnymi pre život človeka ale aj nepotrebnymi (prachové častice a pod) a predsa ich naše oko nevidí a mozog nevníma..No ale oni naozaj sú, existujú..
    Tak je to aj s Bohom, anjelmi, duchovnými bytosťami, prírodnými bytosťami, ktoré nevidíme, ale sú a existujú .. Prečo je to tak, prečo nemáme takú frekvenciu zrenia, ze nemožeme jednoducho hrubohmotnym zrakom vidieť napr nám najbližšie prírodné bytosti (elfov stromov, a pod).. Boha nemožno vidieť a nielen nám ľudským bytostiam, lebo z podstaty sme veeeeeeeelmi ďaleko od možností videnia (vzdialenostne aj druhovo), ale nie je to možné ani vyšším bytostiam ci anjelom a pod, lebo je bezbytostny… (nuž nech si každý sám vysvetli co to značí)
    Ako to, ze sme sa tu niekedy dávno pradávno objavili ako ľudstvo na tejto Zemi?… Náhodne len tak? alebo teda naozaj z opíc?.. a co opice ako to, ze sa tu dakedy dávno objavili, rozvíjali, vyvíjalii a mohol prísť časom do ich tela prvý ľudský duch? Teória Darwina ohľadne vývoja na Zemi?.. Och vedec s rozumom bez porozumenia vlastného ducha, nemohol,, vidieť „procesy z duchovna .. Najskôr boli opice až potom vznikal časom človek z najvyššie vyvinutého tvora (opice) v tom dávnom čase Zeme … A ano bol to prvý ĽUDSKÝ DUCH , ktorý sa vtelil na Zem , lebo plodenim to boli vždy len opice, ale boli už tak VYVINUTÉ, aby sa pred cca 2 miliónmi rokov mohol vtelit prvý ľudský duch.. To bol skok vo VÝVOJI, ktorý však musel prísť, aby nestagnoval vývoj tejto planéty a bol to aj vývojový cyklus vtedy ešte nevedomeho človeka ktorý sa dostal na vývoj sem do pozemského z duchovnej Zemi . Ono na jeden dúšok je to zložité takto písať , vysvetľovať deje, pretože ľudia nevedia súvislosti tých vysokých dejov.. Potrebnych na vysvetlenie by bolo treba mnoho strán a nie jeden príspevok.. .ľudia by sa mali o to zaujímať sami, ale nezaujímajú sa, lebo ničomu neveria.. A o chvíľu budú bezmocní .
    Vedecké teórie sú len z časti správne co sa týka vývoja a evolúcie, ale nie dejov o ktorých nemajú vedci ani šajnu lebo to je Božské tvorenie, o ktoré sa nikdy oni nezaujímalii, lebo to odjakživa zavrhuju ako niečo nemožné i keď dnes sa už dostávajú ku kvantovym veciam a energiam, ktorými sa priblížia poznaniu ..vedci však vidia prístrojmi len hrubohmotnosť vesmíru a nevidia ani len tam kde je tzv druhý breh a to je stále hmotnosť, i keď jemnejšia než naša hrubo hmotná zem, ktorá patrí do absolútnej hrubohmotnosti .. Kdeže by už dovideli ďalej do duchovna, a ešte vyšších sfér a svetov.. A oni sú a existujú.. . A predsa sa k takému Poznaniu a všetkému dá dostať, lebo ľudstvu to bolo dané(SLOVO) , ale iba ten človek sa DOSTANE a môže skúmať a poznať , ktorý má už vyššie vyvinutého ducha v ľudskom tele a nepodlieha iba rozumovému poznaniu.. Rozum nikdy nemôže pochopiť to co je zaslané na našu planétu Duchom Pravdy, lebo rozum ma schopnost pozorovania, vnímania a pochopenia iba v dvoch rovinách (priestor a čas) .
    Ježiš bol tiež skutočný, a nespadol rovno hotový z neba.. Musel sa narodiť, lebo každy príchod na Zem a to aj božského nevynímajúc (povedal a napísal Duch Pravdy), musí byť ZRODENIM zo ženy.. Žiadne ufa nemôžu sem nikoho priviesť a preto tu neboli žiadne mimozemské návštevy a keď by sa pokúšali prísť, tak musia snáď zhorieť ešte skôr než by pristáli(žiadne oficiálne stretnutia sa nikdy nekonali medzi ľudskou bytosťou zeme a bytosťou mimo Zem) … ochranná sféra Zeme, ochranné pásy nepripúšťaju cudzie návštevy na planétu.. Všetko čo by sa tak dialo v budúcnu bude falošné? No zrejme áno … Vsak boli tu dvaja najvyšší vyslanci zo Svetla a obaja sa museli narodiť… ani jedného sem nedopravilo ufo … Ježiš tu bol pred 2 tis rokmi a aj Imanuel(Abdrushin Duch Pravdy, ktorý napisal Vo Svetle Pravdy ale ľudia nehľadali, nechceli ), ktorý tu bol na zemi pred vyše 100r .

    • To je silné tvrdenie, pre ktoré nemáte žiadne dôkazy: „Žiadne ufa nemôžu sem nikoho priviesť a preto tu neboli žiadne mimozemské návštevy a keď by sa pokúšali prísť, tak musia snáď zhorieť ešte skôr než by pristáli(žiadne oficiálne stretnutia sa nikdy nekonali medzi ľudskou bytosťou zeme a bytosťou mimo Zem) “ -Nikdy nehovor nikdy…
     „Vsak boli tu dvaja najvyšší vyslanci zo Svetla a obaja sa museli narodiť…“
     Každý kto sa narodí, môže byť božím vyslancom ak tak Boh rozhodne a dotyčný prijme tento kríž, nemyslím, že je v tom nejaké špeciálne tajomno, je mnoho ľudí v histórii ľudstva, ktorí takto Bohu slúžili a mali schopnosti nadľudského chápania, dokonca sa to ani nemusí dotýkať kresťanstva alebo židovstva. Nie je božstvo náhodou mimozemské?

     • Objektívne

      Nielen mimozemské, ale aj mimovesmírne. Najvyšší stvoriteľ nie je v tomto vesmíre, je mimo neho, pretože ho stvoril.

     • Israismael

      Ježiš bol boží syn a je samozrejme aj dnes a navždy ,ale neprišiel v žiadnom ufo ..veď to predsa vieme ..narodil sa a žil podobne ako človek ,akurát že On mal v tele nie ľudského ducha ale Božieho.. No a neprišiel predsa na lietajúcom stroji ,pretože podľa Božieho zákona pre túto zem sa musel zrodiť takisto ako sa rodia ľudski duchovia .ani božské nemôže podľa zákona porušiť svoj vlastný BOŽÍ ZÁKON …Takisto to neporušil ani druhý Boží syn Imanuel ..aj On sa narodil na Zem žene v roku 1875 ako Syn Človeka a Duch Pravdy ,mal ľudské telo ale v ňom bol tiež nie ľudský duch ale boží duch ..No a predsa sa nedoviezol ani on na lietajúcom stroji .keby sa malo na túto zem jazdiť na Ufo z tých vysokých oblasti nad zemou ,tak asi by taký koráb určite doviezol úplne najvyssích Božích vyslancov na túto Zem a nemuseli sa inkarnacne narodiť a nemuselo byť toľko príprav a ani toľko utrpenia u Ježiša ..Bol by sa jednoducho zjavil na ufo a aj odletel na ufo a nemusel byť ľuďmi ukrižovaný ,čiže zavraždený ……To azda nie je pre vás dôkaz že mimozemské bytosti, a aj tie božské sem nemôžu lietať ako lietadlami po nebesiach?? …Hrubohmotnost Zeme si vyžaduje plodenie medzi dvomi ľuďmi a až tak následne zrodenie ..
      Ak raz Boh určil že na túto zem sa môžu dostať ľudia (a aj mimozemšťania žijúci v iných svetoch ,ktorí majú ľudské črty ako my tu na zemi ,lebo to je základná vlastnosť ducha ,že tvorí ľudské črty ),a teda ak určil že ľudia môžu prísť na Zem iba plodenim a následným zrodením tak sa to nemôže porušiť ani v prípade božích synov /vyslancov/..Taký je proste Zákon ,ktorý neurčil človek ale sám Boh ..Bude sa to učiť všetko v novej dobe po očiste Zeme po Súdnom dní ,ktorý je už na ceste do tejto časti stvorenia …

     • Israismael

      JOFA …Neviem či ste dosť dobre pochopili o čom som sa snažil písať a informovať v predošlom príspevku ..lebo som vysvetľoval dve najvyššie bytosti ,že oni prišli na Zem ale nie teda na ufo koraboch, ale zrodením,.Vy si to zle vysvetľujete ,že ľudsky niekto slúžil Bohu (áno boli aj takí ) a špeciálne niekoľko ľudí ..Ja však píšem o dvoch synoch Boha inkarnovanych /zrodenych/ z Najvyššieho na túto Zem ,a to sa skutočne stalo! ..To neboli rozprávky…. a odkiaľ to viem že to tak odvážne tvrdím niektoré skutočnosti ?..
      To môžete aj vy vedieť ale museli by ste prečítať 900 zvazkove
      dielo živé Slovo od jedného z vyslancov ,ktorý tentokrát všetko spísal aby už nikdy nedošlo k pokryveniu Božieho slova a jeho ZÁKONOV ,na rozdiel od Ježiša ktorý nespisoval to čo sám hovoril a potom ľudia a aj apoštoli to jeho SLOVO pokryvili…

     • Objektívne

      No a boli by ste prekvapení, kto to bude učiť, pretože znova ide o židov. Kedysi veľmi dávno bol tento národ vyvolený samotným Bohom, navyšším stvoriteľom. Tešíte sa? Je dobré sa zamyslieť nad tým koľko slobodnej vôle vôbec máme, pretože existujú veci, ktoré sú predurčené.

     • Israismael

      Nebudú to židia ktorí budú učiť ľudí ,ale budú to iní …po samotnom BOZOM SYNOVY, ktorý príde na zem ako sudca a ako prvý učiteľ spustí nové mileniarne obdobie pre ľudstvo sa budú potom každých 200 rokov striedať z Prastvorenia najvyšší duchovní Prastvoreni …( Nemám to len tak z vlastnej hlavy a ani z pomylenych knižiek ,nebojte sa )
      Ale je pravda že dnešní ŽIDIA by si ani neskrtli v novom svete lebo Židmi sa myslia všeobecne vyvinuté ľudské bytosti pôsobiace z duchovna ,tie vyššie nie pozemské ,ale inkarnuju sa po Zemi medzi ľudí …nie sú to ľudia z dnešného Izraela a ani tie ľudské odpady zidovstva ktoré ničia svet a ľudstvo ,ale sú to teda vyššie zrelé bytosti s Poznaním … kdežto nevyvinute ľudské bytosti tu na zemi sú tzv pohania(všeobecne zvani ako ateisti,alebo nesprávne a falošne veriaci ) .. POHANOV je väčšina ľudstva na tejto zemi ,možno vás prekvapí že ani pápež nie je vyvinutá ľudská bytosť smerom k Bohu Najvyššiemu, pretože jeho učenie a celej RKC nie je suznacne s Pravdou ..A to sa o chvíľu prejaví ,že čo sa udeje a bude to šok !

     • Objektívne

      Súhlasil by som, že to nebudú židia, teda tí, ktorých my tak definujeme, ale niekto, kto pôsobí v utajení od tých čias. Keď sa to už vie, tak je pravdepodobné, že je to v príprave už teraz.

     • Israismael

      No ANO OBJEKTÍVNE… je to v príprave a maximálne presne do poslednej bodky.. Tlak SVETLA zhora zosilnel a prichádza to pomaly k planéte, a je celkom možné že od augusta 2023 to začneme pocítovat v zrýchlených udalostiach.. Karma ľudstva ktorá sa vybijala storočia, a aj dlhšie bude vybavená behom par dni a pod..
      Je tu však aj ľudsky faktor a to je hrozba tretej svetovej a akurát dnes vyšiel jeden článok kde sa prezradiilo, ze ukrajinská protiofenzíva bude možno koordinivana s najväčším dejinnym leteckým vojenským cvičením vojsk NATO Air DEfender, ktoré začína 12.juna a končí 26.juna . No a keď by došlo k takému útoku mali by sme tu najväčšiu temnu históriu ľudstva aká kedy bola na zemi od druhej svetovej vojny!

    • Israismael,
     Otázka: Duch Pravdy (Imanuel) sa už podľa Teba reinkarnoval na túto Zem, alebo ako píšeš, ešte sa len má – inkarnovať a to – „štandartným“ narodením človeka z pozemskej ženy – s Božským Duchom. Lebo v prípade pozemského „zrenia“, trvá človeku 20-25 rokov, kým duchovne dozreje.
     V prípade, ako hovoríš Ty, že sa ešte len bude inkarnovať, potom až kedy by mal nastať tzv. Záverečný Súd, kde bude Duch Pravdy preosievať zrno od pliev? To vychádza za 25 rokov, 30 rokov (to bol vek Ježiša, keď začal byť „mediálne“ aktívny). Je mi jasné, že presný dátum Súdu, nevie NIK (okrem Stvoriteľa), ale táto otázka pre mňa – osobne, nie je dostatočne absorbovaná. Na jednej strane spomínaš, že Súd je „predo dvermi“, ale jeho vykonávateľ sa má ešte len narodiť.

     P.S: A možno je už inkarnovaný, ale zatiaľ ako „spiaci agent“, čakajúci na duchovné „povely“ od Boha. Pretože inak – ak by tu bol „identifikovaný“ ako Syn Človeka, tak by ho RKC + ostatní Satanisti, fyzicky veľmi rýchlo zlikvidovali (ako tomu bolo u Ježiša).
     Ak sa Ti dá, budem rada, keď sa mi k tomu vyjadríš.. Vďaka..

     • Israismael

      Odpoveď pre Ajsu :

      1.V knihe Vo svetle Pravdy, je popisok ktorý sem dám, skopírovany na konci tohto príspevku..
      Tam je dôkaz ze už bol Duch Pravdy na Zemi, inkarnoval sa a bol to sam Abdrushin pisateľ diela Vo Svetle Pravdy Oscar Ernest Bernard a to v roku 1875, bol to rok SVETLA lebo keď spočítame dátum roka vyjde číslo 3 a to je trojka v Zákone božom a vesmírnom ale aj pozemskom zákonom SVETLA .. Od roku 1929, presne od 21.jula prebieha obrat svetov po dnes, ale keďže sme v hrubej hmotnosti ani úkony na tejto Zemi spojené s nastolenim priameho súdu nejdu ihneď po vyslovení SLOV božieho vyslanca..Naša hmotnosť je pomalá, oproti vyšším svetom kde SLOVO JE IHNEĎ ČINOM… Potrebny je určitý čas kým prejdú Slová vyslanca pôsobiaceho na Zemi stvorením cez všetky sféry bytostnosti, duchovna aj toho čistého prastvorenia az k božskému a nakoniec až k samotnému Najvyššiemu.. Je to proces vyžarovania SLOVA… Teda obrat sveta nastal v roku 1929, a 90 až 100 rokov cca trvá kým sa žiarenia a tlak svetlá dostavía do pozemskosti vo viditeľnej forme … Vysvetlil som to tak ako to môže človek vysvetliť, lebo tie deje vyžarovania lucov Parsifala z Najvyssich miest ktoré dorazia vyziarenim na Zem nejde len tak ľahko vysvetliť ľudskými pojmami.. A ja som len človek ktorý môže mať v Slove predsa len nejaký vykyv, hlavne co sa týka tých rokov keď sa súd dostaví na Zem…

      2. Dielo DUCHA SVÄTÉHO (ABDRUSHINA) Imanuela nebolo dokončené za jeho čias, vplyvom zlyhania ľudi a vplyvom zlyhania Nemcov, ktori rozpútali druhu svetovú.. Predčasne opustil túto zem pozemskom smrťou ako Ježiš akurát, že on nebol pribity na kríž ale tým ze bol prenasledovaný temnom (fasistami), tak išlo o morálnu smrť a ľudstvo opäť zlyhalo.. Opäť raz nespoznal Vyslanca Boha, a ani doteraz nepozná ani jeho Slovo ani len to ze už bol na Zemi ako Duch Pravdy,co bola inkarnacia a vyžiarenie Parsifala Imanuela..
      Všetko máme vysvetlene do detailov ako to malo byt so svetom a co ma byt s ľuďmi teraz a so svetom, resp co bolo a je falošné v uceniach a ako je to správne v Pravde bolo Abdrushinom vysvetlene v jeho živom svätom Slove, ktoré sa nebije nijak s bibliu ale naopak suznie s nou ale opravuje mnohé pokriveniny v Slove !.. Človek môže dozrieť do poznania oveľa skôr ako za 20 až 25 rokov.. Mne to trvalo síce 23 rokov keď som začal učenie Najvyššieho Slova, ale som dlhé 20 ročne obdobie stagnoval, zabudol som co som mal ako Dar.. Až prišla pandémia covid, vakcíny a zdalo sa mi veľmi zvláštne, ze sa niečo začalo diať so svetom v spojitosti s neprávosťami a so skúškami pre ľudstvo a ze útočia temni na svet.. Počas 3 rokov od roku 2020, som dospel k zrýchlenému poznaniu štúdiom aj 8h denne a opäť som vyvinul ducha smerom k Pravde.. a teraz poznám mnohé deje a zákony..Nakoniec nemá to nic spoločne s cirkvou ani náboženstvami.. To aj ty sama vieš dobre…
      K tomu novému príchodu Syna Cloveka :
      3. Na začiatku súdu ktorý sa blíži a ktorý príde po veľkej očiste ma prísť bud na Zem priamo alebo v oblakoch ako je to v biblii ..a ma prísť Syn človeka Duch Svätý (nie Ježiš ako si myslia síce dobrí ľudia ale bez poznania a zavedení cirkvami a aj temným pánom tohto sveta).. Preto On bude ako sudca a je písané že všetky hriechy sú možné odpustiť ale proti Duchu Svätému (Imanuelovy) NIE.. Táto otázka ci priamo príde je daná preto, ze by musel BYŤ už teraz NARODENY , INKARNOVANY ako Boží Vyslanec, lebo sme blízko všetkého co súvisí so súdom všetkých ľudských duchov na tejto planéte , a možno to príde do 3-5 rokov, počítam keď tak do roku 2030, aj podľa agendy a protiagendy temna, ktorá je pod Agendou globalistov 2030…oni tiež chcú mať všetko hotovo do 2030, že ma ostať len zlata miliarda a nič viac..

      4..triedenie na zrno a plevy prebieha už dlho, od obratu svetov(1929) a ako existuje kniha súdu ktorou je Vo svetle Pravdy, vyjdena v roku 1931 ale teraz práve prebieha intenzívne a posledné možné triedenie na udalostiach ako vakcíny covid, vojna podľa toho čo a ako ľudia sa dali, nedali oklamať temnou stranou a ešte prídu zrýchlené udalosti s finančným systémom a možno niečo ako v 1929 ze vznikne nedostatok peňazí a nedostatok jedla, keď ľudia zistia ako mrhali potravinami a to bude tiež doba asi posledná na vytriedenie..ale zmeniť všetko môže opäť ľudská zbesila vola, teda ak zacne vojna keď posledná akcia temna bude tretia svetová s použitím jadra…. ale ma to byt zastavené nejakým spôsobom ZHORA..

     • Israismael

      Som zabudol ajsa na ten spomínaný odkaz… Tak teraz ho dávam… to je v knihe po 91 prednáške A vyplnilo sa :
      http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-092.php
      Tam je ten dôkaz ze Duch Pravdy už bol na Zemi a spísal Slovo pre ľudstvo.. A spoj si to všetko s vyjadrením Ježiša Ján 16kap kde sa hovorí :,, keď príde on Duch Pravdy na konci k vekom, (koniec veku rýb) uvedie vás do všetkej Pravdy “
      Ale ze ON ešte príde bud priamo alebo v oblakoch (riadit bude súd z duchovna lúčami Parsifala a tlakom svetla), to je na inom mieste písané, musíš zistiť sama z knihy, nateraz neviem kde to je v akej prednáške, predsa to ma vyše 900 strán kniha Súdu..

     • Israismael,
      vďaka za odpoveď a Tvoj čas..
      Zaujímal ma v bode 3/ hlavne spôsob Príchodu Imanuela na Zem. Lebo je rozdiel – sa reinkarnovať v porovnaní s príchodom z Oblakov (ufo), čo Ty, čo sa týkalo Ježiša, tvrdo zaznávaš. Ale u Imanuela už by to reálne – byť mohlo?
      Len toľko..
      Preto môj dotaz, či už náhodou inkarnovaný nie je?

     • Israismael

      Ajsa podľa mňa je inkarnovany.. Pozri si tuto stránku youtub a prelož si prekladacom, ak nerozumieš nemecky.. Týmto však nie som istý ci je to tak,ze to bude ON…. lebo to co prišlo aj pre moje chápanie, tak to prišlo veľmi rýchlo a neviem to ešte spracovať ako to je s tým Markusom Boschom..
      https://m.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=markus+b%C3%B6sch
      To ze bude ta možnosť príchodu v oblakoch to bolo už vu starých prorokoch v biblii zvestovane.. To ma byt ako revízia ľudstva,na konci skúšobnej doby ľudstva, ci by bolo ľudstvo zlyhalo alebo nie ze by sa bolo vyvíjalo aj správne,tak ci tak by bol príchod v oblakoch…. ale to nie je príchod v UFO… To je riadenie Súdu vyžarovanim z vyššieho sveta, z duchovného sveta.. Totiž sú ešte aj vyššie svety prastvorene a božie svety, takže musí zostúpiť nižšie do duchovnej Zemi.. Nejedná sa o naše nebo a oblaky.. Bolo to napísané obrazne v biblii..

     • Objektívne

      Ja to vidím trocha inak, Duch Svätý má prísť na človeka (myslí sa množné číslo), tak ako sa píše v legendách, že na Noema zostúpil Duch Svätý a vedel všetko potrebné na stavbu korábu a zhromaždenie zvierat. Inak povedané je to o poznaní ako funguje tento vesmír a čo treba urobiť. Samozrejme každý verí niečomu inému. Noe neznamená jeden človek, ale skupinu ľudí. Posledná agenda globalistov je 2050.

    • Israismael

     Ešte si pozri toto Ajsa… Ale ako som už písal skúmam co sa to deje v tom Nemecku…človek musí byť opatrný, lebo vskutku sme na konci celého diania na Zemi… Nemyslím tým zničenie Zeme ale to triedenie ľudí tesne pred súdom …
     Tiež si to prelož ak teda..
     https://zahlenberatung.jimdo.com/

    • Israismael

     Však áno ..Človek samozrejme nikdy nevie ..Viem, že asi aj teba pomýlil ten PAYPAL(financie).. Aj mňa …Potom človek nevie čo si má myslieť,lebo mnohé sa javí ako reálne,že on vskutku je ktosi 🙏 ..

  • https://www.youtube.com/watch?v=vR2BV1-u02U

   Po 10 min. to tam pán Stanek spomína.

   • No áno, rozumiem. Ale neviem, či je to odpoveď na otázky, či ich zabiť.

    • Pola
     Z môjho pohľad samozrejme, že nie. Ale ja neviem, čo kto z nás potrebuje na svojej ceste poznania. Akú skúsenosť. Viete čo všetko som ja musel zažiť a prežiť, aby som prišiel do bodu, ako som dnes. Keby mi to niekto ukáže, tak si to určite nevyberiem, ale dnes viem, že keby to neprežijem, nemám to Poznanie, čo mám. A poviem Vám. Nevymenil by som to za nič na svete a som za to vďačný. To je to, čo bolo povedané : Všetko predal a kúpil si jedinú perlu najvzácnejšiu – tou perlou je POZNANIE. Aj keď zďaleka ešte nie všetkého. Taká prťka, ale aspoň To a aká vďaka za to.

     Včera som do večera kosil v sade. A že čo sa to tam mrví v tráve. A prťaví zajačikovia, že ešte ani utekať nevedeli. Vedel som, že mi budú obžierať stromčeky a že sú akože pre mňa „škodná“. Tak som ich pomojkal, potešil sa z nich a opäť žasol nad dokonalosťou toho všetkého a vrátil ich tam, kde boli.

     Poručeno Pánu Bohu, zjednodušene povedané. Bude presne pre nich, pre mňa, pre každého, ako najlepšie budeme potrebovať v danej chvíli.

     Ja sám za seba som sa rozhodol, že tu v hmotnom matrixe tejto planéty, je všetko tak, ako je potrebné pre vývoj bytostí. Že by to mohlo byť aj inak ?
     Že sa robia nemúdrosti ? Že miesto hádok, osočovania, zbrojenia, vojen, zabíjania by sme mohli aj inak. Ako inak ľudia pochopia, že majú inak…?

     Hodnotná, inteligentná rozprava vzájomnej úcty a zdielania informácii a názorov, hľadania spoločnej cesty či už k poznaniu alebo Žitiu života v momemtálnom matrixe. Nemusíme sa vo všetkom zhodovať, každý má svoj kúsok skladačky do Nekonečnej skladačky a LEN SPOLOČNE to vyskladáme, inak nie, pretože na to sme sem prišli, do hmoty, matrixu, na platenu 0, akokoľvek to budeme nazývať.

     Všetci sme z Jediného Zdroja. Z JEDINEJ JEDNOTY, Máme toho istého Stvoriteľa-Všetci sme jedno, len to ešte všetci nevieme.

     To čo robíme druhému, robíme sebe.

     Vďaka za Vašu slušnosť, toleranciu, hodnotné príspevky, snahu. Sú všelijaké cesty.
     Čo dáš, to dostaneš. Čo zaseješ, to budeš žať. Aj stromu trvá roky, kým zarodí.
     Sami si pripravujeme, do akých dverí vstúpime, či už v tomto matrixe, alebo ďalších.

     Tento svet je úžasný, ale keď dostane človek možnosť vidieť ešte aj inak, tak je to ešte iná paráda na x-tú a paradoxne nehmotné má ešte úžasnejšie atribúty, ktoré sa ani nedajú popísať.,…popíšte nekonečno…

     ….ale v Žiline tuším bude Chuck Noris, a ten narátal do nekonečna, dva krát….tak možno on bude vedieť o niečo viac….

     • Zaujímavé a pre niekoho až radostné.

      https://www.youtube.com/watch?v=w4h9s4RjpAU

     • Zajace obžierajú stromky v zime v čase párenia – značkujú si takto teritórium ako medvede. To chce jeden výbeh pre psa – nech si urobí rajóny.
      V sadoch vykapávajú stromky z ničoho nič aj tak, a je to veľmi mrzuté. Na Malom aj veľkom Dunaji začali robiť obrovské škody ochranármi vypustené-imigrované bobry, ktoré tam storočia nikdy neboli. Aj kvôli bezpečnosti ľudí /aj povodňovej/ museli tieto plochy vyťať na holoruby – 100-200 ročné stromy. U nás to nemá prirodzeného predátora. A chráneného zákonom ho nemožno loviť. „Zabi bobra – zachránš strom!“ Desiatky, stovky stromov. Detto zajace. Do sadov chodia rodiť mladé kvôli dravcom vonku. No a potom sa „odvďačia“. Sad nerastie sám a nesmie sa z toho ponechať les, lebo ho ovládnu náletové dreviny. Architektúra v sade je cesta svetla – je to časť kultúrnej krajiny riadenej človekom, takže buď tam chceš remízu – hájik a srať na to celý rok, alebo sad – ale bez zajacov. Nedávno som videl takto spustnutú záhradu – ani úroda, lebo všade zatienené – vyššia vlhkosť a tieň – vyšší výskyt aj plesní, stromy kvitnú málo alebo vôbec, voľné miesta obsadili bazy, pajasene, myrobalán – lebo osoba čo to vlastní si pomýlila permakultúru s divočinou a už nestíha – lebo všetko vypílené to znovu vyraší a je to boj s haluzami. A totálny systémový herbicíd je nebezpečný aj pre ovocné stromy /Garlon New/. Klčovať niekoľkoročné nálety je na šlaktrafenie.
      https://tech.sme.sk/c/20787133/bobor-europsky-pomocnik-alebo-skodca.html

      S týmto opatrne – ale niečo len zrezávať nestačí. Blbci v poslednej dobe pestujú náletové pajasene kvôli rýchlemu rastu a potom o 4 roky jediný strom zadrbe sady a záhrady v okolí – a špeciálne to rado rastie v každej pukline, sutine a v plotoch. Samospráva bez enviromentálnych vedomostí odmieta vyrezávať tieto stromy s obvodom nad 35 cm a pohroma je na svete. Stačí nebožiec a injektáž a v svojom okolí to zlikvidovať na tajnáša, lebo ako inak.

      https://www.idnes.cz › brno › zpravy › pajasan-zlaznaty-invazivni-druh-puvodni-rostlina-ohrozeni-jizni-morava-strom.A190723_490762_brno-zpravy_mos1
      Jižní Moravu sužuje „nebeský strom z pekel“. Kvůli …
      Ostatně i proto si strom od amerických ochranářů vysloužil označení Heavenly Tree from Hell, tedy nebeský strom z pekel. 8 fotografií Do českých zemí se nejspíš dostal na přelomu 18. a 19. století, kdy byl vysazen v lesních školkách lednického panství Lichtenštejnů.

      https://www.zbozi.cz › vyrobek › agrobio-opava-garlon-new › vsechny-recenze
      Recenze a hodnocení AgroBio Opava Garlon New
      11. 6. 2022Recenze a hodnocení AgroBio Opava Garlon New Porovnat ceny Garlon New je postřikový selektivní arboricidní herbicid k hubení nežádoucích dřevin, pařezové výmladnosti a dvouděložných plevelů na loukách, pastvinách, dočasně neobdělávané zemědělské půdě, trávnících, orné půdě apod. Nepoškozuje jednoděložné rostliny (trávy). 87% Hodnocení: 87%

  • Pri prerezavke(cize depopulacii) sa aj „dobre“ stromy vytnu,vsak som to ako maly chlapec robil

 5. Ochudobnený urán (OU) je toxický, rádioaktívny, vedľajší produkt obohacovania uránu. Využíva sa v protipancierovej munícii vzhľadom k k svojej vysokej hustote (19,07g/cm3). Po vznietení vytvára dym s obsahom častíc oxidu uránu, ktoré predstavujú nebezpečenstvo pri vdýchnutí. Munícia s OU, ktorá netrafí cieľ, kontaminuje pôdu a podzemné vody, v dôsledku čoho sa zmesi s OU dostávajú do potravinového reťazca . Zasiahnuté vojenské vozidlá (tanky, OT) predstavujú významné riziko pre zberačov kovového šrotu a pre deti, ktoré sa v týchto vozidlách hrávajú. Polčas rozpadu U238 je približne 4,5 miliardy rokov (premena alfa). Je smiešne, ak niektorí „experti“ tvrdia, že OU je rovnako rádioaktívny ako minerálka, len aby zakryli zločiny US a UK armád počas vojen v Iraku a bývalej Juhoslávii a ospravedlnili tým aj jeho použitie na Ukrajine.

  • Všetky ťažké kovy sú toxické. Ale urán žiari alfa. V tom je nebezpečný.

   • Nie len urán. Jadro pri radioaktívnom rozpade spontánne emituje jadrá hélia (častice alfa), elektróny (častice beta) a fotóny (lúče gama). Väčšina rádioaktívnych prvkov, vyskytujúcich sa v prírode, spadá do štyroch rádioaktívnych radov (thoriový, neptuniový, uránový, aktíniový). Dôvod, prečo existujú presne 4 takéto rady, plynie z toho, že rozpad alfa znižuje hmotnostné číslo jadra o 4. Rozpad alfa pri nestabilných jadrách (jadrách obsahujúcich 210 a viac nukleónov), je prostriedkom zvyšovania ich stability zmenšovaním ich veľkosti.

    • Predpokladám že existujú stabilné jadrové prvky a nestabilné. Bežne sú pomiešané. Nestabilné sa rozpadajú. Polčas rozpadu miliarda rokov U238 sa nedá zmerať. Neverím že centrifúgy dokážu úplne oddeliť jednotlivé jadrové prvky.

   • Pavol Macko

    Nielen to.
    Urán 238
    -má vlastnosť, že v ľudskom tele funguje ako „zosilňovač“ gama z bežného pozadia, keď ho trafí gama, vyletia z neho elektróny = fotoelektrický jav priamo v bunke

    -sa viaže na DNA a tam takto pôsobí, poškodzuje život ako taký multigenetačne

    -chemotoxicita, rakoviny samozrejme spôsobuje tiež

    Čo je „bonus“ a pre mnohých ľudí celkom nová informácia, limity expozície radiácii považované za „bezpečné“ a z nich odvodené všetky smernice, vychádzajú z tzv. Abomb lifespan study – dlhodobej štúdie z Japonska.
    Lenže, jeden profesor zvučného mena zaoberajúci sa U238 prišiel na dve veľmi nepekné veci, a síce že
    1-táto štúdia má zásadné metodické chyby,
    porovnávali gama ožiarených nie so zdravými ale so zasiahnutými spadom po výbuchu (black rain)
    2-neberie v úvahu vnútorné žiarenie s nízkou intenzitou radiácie

    Bolo to publikované v high impact časopise Genetics.

    Výsledok toho celého je, že po správnosti sa má otvoriť Euratom dohoda a všetko čo da týka jadra a človeka / životného prostredia má byť kompletne prehodnotené, smernice prenastavené na nové „bezpečné“ limity ktoré majú mať úrovne 100-1.000x nižšie než sú teraz.

    V rámci dohody Euratom je určené, že to musí „otvoriť“ každá krajina zvlášť, keď napíšu občania designovanej osobe pre Euratom (u nás je to jedna pani na ÚVZ).
    Profesir dal k dispozícii template ktorý jej treba poslať. Zvažujem pre a proti, či to urobiť, môže to dopadnúť aj tak, že by nám vo finále o pár rokov zavreli celé Bohunice, Mochovce ako nevyhovujúce novým normám, prestavba ekonomicky neefektívna alebo technicky nerealizovateľná.
    Čo myslíte? Ísť či neísť fo toho?

    Info a výzva
    https://m.youtube.com/watch?v=_Q5fa3pRsgQ&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fgreenaudit.org%2F&source_ve_path=NzY3NTg&feature=emb_yt_watermark

    http://www.greenaudit.org

    Kto je Prof. Dr. Chris Busby
    https://greenaudit.org/wp-content/uploads/2021/09/CV94.pdf

  • doteraz ludia v „yuhoslavii“ umieraju na to

 6. Staci pozriet zaciatok a potom od cca 8. minuty!
  https://rumble.com/v1lvzbs-kvantov-potae-satanismus-a-dna.html

 7. Ako s nami vyjebala nacistická protidemokrastická Uu a všetci vlastizradní a zvrhlí politici zo SR ! https://zemavek.sk/clenske-staty-odobrili-aby-eu-pristupila-k-istanbulskemu-dohovoru/
  Už len skutočný debil môže tvrdiť, že EU je prínosom a je pre Slovensko budúcnosťou !

 8. Na Ukrajine prebieha proxi vojna dvoch židovských konceptov, kde sa židia nevražia, ale vraždia sa Slovania. A tá nenávisť je preto obrovská, pretože sa vraždia PRÍBUZNÍ! Veď nič viac nenaserie, ako keď vás napadne príbuzný! Brat! Tak to JE podraz! Ukrajinský Rus začal páliť na ruské sídliská na Donbase – teraz ruský Rus ničí mestá ukrajinským Rusom. A ukrajinskí a ruský rozvratný žid dovolenkuje! Veď si predstavte chorvátsko-srbskú vojnu! Detto obrovská nenávisť! A najprv sa museli ísť zabíjať Slováci – aby preukázali svoju lojalitu k Srbom či Chorvátom. Hovorím o Vojvodine. Keď by bola vojna bielych zo žltými – nemalo by to až taký emocionálny rozmer – ten druhý by bol len iný nepriateľ – ale nie rodina. Tak to vidím-cítim ja.

 9. Vojensko-ekonomický projekt „Ukrajina“ pod taktovkou korporátního fašismu. Nacistické zrůdy opět v akci, stát můžete dobít a vlastnit ho jako válečnou kořist, nebo ho ekonomicky vysajete a koupíte za „pusu“, či za peníze „ze vzduchu“! Dění na Slovensku bychom měli chápat jako varovné výstražné signály! Kolaboranti a vlastizrádci škemrali v EU, aby NATO udělalo na Slovensku „pořádek“. Začíná být čím dál tím jasnější, že cesta z NATO defacto dohodou neexistuje. Srbsko trvalo na své neutralitě a NATO jim udělilo výchovnou krvavou lázeň“
  2023-06-02 – Hovory při víně s hostem Karlem Světničkou 272. díl – 126 min.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-02-hovory-pri-vine-s-hostem-karlem-svetnickou-272-dil-126-min/

  Ako sa Řehka – náčelník generálneho štábu pokúšal rezignovať, aby to nebol on, kto zatiahne ČR do vojny s Ruskom!
  2023-06-02 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-06-02-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  https://aeronet.news/video-nacelnik-gs-acr-karel-rehka-prohlasil-ze-pripravuje-ceskou-armadu-na-valecny-konflikt-s-ruskem-ktery-proste-nelze-vyloucit-protoze-ruska-armada-je-na-trajektorii-stretu-s-alianci-nato/

  VIDEO: Ukrajina by neměla existovat, protože bývalé sovětské země se musí znovu sjednotit v rámci projektu nového Sovětského svazu! Nejprve se ale musí změnit myšlení Rusů a vymanit se z područí kolektivního Západu! Duginovo vystoupení na konferenci o krizi světového řádu plně zapadá do rámce nového procesu Kremlu na vytvoření nového unijního svazku na půdorysech původního SSSR, ale s novou politickou, ekonomickou, bezpečnostní a sociální agendou!
  https://aeronet.news/video-ukrajina-by-nemela-existovat-protoze-byvale-sovetske-zeme-se-musi-znovu-sjednotit-v-ramci-projektu-noveho-sovetskeho-svazu-nejprve-se-ale-musi-zmenit-mysleni-rusu-a-vymanit-se-z-podruci/

 10. Tak to je v kazdom novodobom konflikte a malokto to chape. Asi len Slovaci maju aj napriek dlhodobej debilizacii este pozostatky zdraveho sedliackeho rozumu a instinktivne obranne mechanizmy voci parazitom, a nikdy by nas nasi zidia nenahuckali napr. proti Cechom.

Pridajte komentár

*