India žiada trest smrti pre hlavnú vedkyňu WHO, ktorá blokovala prístup k ivermektínu


Print Friendly, PDF & Email

India žiada trest smrti pre hlavnú vedkyňu WHO, ktorá blokovala prístup k ivermektínu

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Indická advokátska komora začala právne konanie proti hlavnej vedkyni Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Dr. Soumaya Swaminathanovej, ktorú obvinila zo spôsobenia smrti indických občanov, ktorých zavádzala ohľadne účinnosti lieku ivermektín.

Podľa obvinení obsiahnutých v žalobe sa WHO rozhodla potlačiť ivermektín napriek množstvu vedeckých dôkazov o jeho účinnosti proti covidu v prospech propagácie mRNA vakcín.

Bill Gates je v súčasnosti najväčším súkromným prispievateľom Svetovej zdravotníckej organizácie a zároveň hlavným zainteresovaným subjektom s vlastnými záujmami pre pretláčanie mRNA technológie vakcín proti Covid-19 a ďalším ochoreniam, pre ktoré dnes vyvíja mRNA vakcíny.

Hlavná vedkyňa WHO je obvinená z publikovania úmyselne zavádzajúceho twítu zo dňa 10. mája 2021 proti používaniu ivermektínu. Tento twít viedol k tomu, že indický štát Tamilnádu 11. mája odstránil liek z liečebného protokolu.

Podľa Indickej advokátskej komory to stálo životy tisícov indických občanov a malo by sa to považovať za zločin proti ľudskosti. Ak bude Dr. Soumya Swaminathanová uznaná vinnou, môže byť odsúdená na smrť alebo na doživotie.

Indická advokátska komora so sídlom v Bombaji prvýkrát zaslala 51-stranové oznámenie Swaminathanovej dňa 25. mája 2021 a následne 13. júna 2021 v reakcii na jej vyhlásenia, v ktorých sa uvádza, že WHO neodporúča používanie ivermektínu na liečbu Covidu-19 s výnimkou klinických skúšok.

Dipali Ojha, hlavný advokát Indickej advokátskej komory varoval, že pokračuje trestné konanie proti Dr. Swaminathanovej „za každú smrť“ spôsobenú jej činmi.

Hoci Dr. Swaminathanová odstúpila zo svojej vedúcej úlohy vo WHO krátko po začatí súdneho konania proti nej, hlavný advokát Ojha hovorí, že prípad proti nej napriek tomu naďalej prebieha.

Dr. Swaminathanovú je obviňovaná z „nevhodného správania“ pri využívaní svojej pozície zdravotníckej autority na to, aby presadzovala vlastné záujmy v lukratívnom očkovacom priemysle.

Konkrétne obvinenia zahŕňajú vedenie dezinformačnej kampane proti ivermektínu a zverejňovanie vyhlásení na sociálnych sieťach a mainstreamových médiách s cieľom falošne ovplyvňovať verejnosť proti užívaniu ivermektínu, napriek existencii veľkého množstva klinických údajov, ktoré dokazujú jeho vysokú účinnosť pri prevencii a liečbe Covidu-19.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ivermektín je lacný liek, ktorý sa predpisuje ako antiparazitikum. Napriek tomu, že bol zaradený počas masovej očkovacej kampane na čiernu listinu WHO a FDA, si odvtedy získal masívnu popularitu pri prevencii a liečbe Covidu-19.

Mnoho lekárov a vedcov tvrdí, že ivermektín je oveľa účinnejší proti obmedzovaniu prenosu Covid-19 ako vakcíny.

Výskumné štúdie z Indie odhalili, že oblasti, ktoré používali ivermektín, mali oveľa lepšie výsledky chorobnosti a oveľa menej úmrtí na Covid-19 ako indické oblasti, ktoré ivermektín nepoužívali.

V regiónoch Dillí, Uttarpradéš, Uttarakhand a Goa poklesli prípady infekcie covidu o 98%, 97%, 94% a 86%. Na druhej strane, po rozhodnutí indického štátu Tamilnadu prestať používať ivermektín, počet prípadov explodoval a stal sa najvyšším v Indii. Úmrtia v Tamilnadu sa po rozhodnutí zvýšili desaťnásobne.

V jednom teste s viac ako 4 000 ľuďmi v Indii 3 000 ľudí užívalo ivermectin 1 000 ľudí nie. Výsledky ukázali, že u 2% ľudí, ktorí užívali Ivermectin, bol Covid-19 potvrdený PCR testom a u ľudí, ktorí neužívali Ivermectin, bol Covid-19 potvrdený PCR testom u 11,7%, čiže takmer 6-násobne viac.

Dezinformačná kampaň WHO

Stránka TrialSite má dôkazy, že WHO potláčala a stále potláča dôležité údaje týkajúce sa liečby Covidu-19.

Nedávno zverejnila správu o veľkej operácii WHO v spolupráci s miestnymi úradmi verejného zdravotníctva v oblasti v Uttar Pradesh, no vynechala základný fakt, že v skutočnosti sa ako súčasť iniciatívy široko používa ivermektín.

Prečo by WHO zachádzala tak ďaleko, aby potlačila túto dôležitú informáciu, teda liečbu, ktorá skutočne funguje?

Akú agendu si táto organizácia predsavzala, že používa dezinformácie na zavádzanie a rozvracanie národov, ktoré sa snažili dostať pandémiu pod kontrolu?

Je tento nedávny právny krok v Indii iba symbolickým gestom alebo predstavuje predzvesť ďalších právnych procesov, ktoré prídu aj inde vo svete proti covidvým zločinscom, ktorí pandémiu zneužívali na presadenie vlastných cieľov?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Náš hlavný „spojenec“ a „elity“, ktorého ovládajú nás už dlhodobo chcú zabiť ! Ak nie vojnami, tak očkovaním ! Ale tupým ovciam nevysvetlíte !
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dezinformace-za-covidu-Unikly-citlive-informace-z-tajneho-programu-Pentagonu-756958

 2. P.s.: Kolkí primitívy im zase naletia? Koľko vláda má členov so svedomím, patriotov so zásadami a cťou? Kolkí z nich vyznávajú len kokain a narcizmus v podobe karieri a „moci“? Už sa zase začína???
  https://www.topky.sk/cl/11/2784265/Panika-vo-WHO–Male-dieta–4–ochorelo-vtacou-chripkou–urady-v-mene-krajin-EU-uz-objednavaju-vakciny-

 3. Potreba ivermektínu udržiava Covid PSY OP pri živote!

  • Áno, je to určite tak…. a potom ešte vyvstáva otázka či niektoré články z alternatívy v dobe kovidpodvodu o potrebe či trestuhodnom nedostatku ivermektinu vrátane súdnych sporov ohľadne dávkovania ivermektinu či blokovania nákupu ivermektinu a podobne – či to nebolo len ťahanie ľudí za nos v zmysle, že sa „konečne niečo dialo, niečo riešilo, niečo pohlo vo veci dopredu? Z odstupupom času sa mnohé z toho čo sa v dobe kovidpodvodu zdalo ako boj proti kovidfašizmu dnes začína javiť ako vypúšťanie pary a nepriame a skryté kolaborovanie s kovidfašizmom.

   • Čím viac humbuku sa okolo kovidpodvodu zámerne dialo – vytváralo tým pre niektorých vyzeral vierohodnejšie. A to neboli len maistreamové masáže ale aj vystúpenia protikovidovych bojovníkov (napríklad Rajchl, Peková), protesty, všemožné ivermektínové kauzy a debaty o ňom a mnohé čo malo akože rozkryť finančné machinácie s vakcínami a tiež taka až mainsteamovú zvrhlosť akou bola akože kauza „Cibuľková sa v očkovaní“ predbehla“, v ktorej bolo vidieť, že je to zámerne vyrobená reklama na kovid.
    Jednoducho vyrábanie krovia a reklám to jak v mainstreame tak aj skoro všade na alternatívne.

    • A zastieranie úmrtí na remdesivir – až 54% hospitalizovaných na kovid. V každom prípade PSY OP Covid 19 pokračovala, pretože sa riešilo, ako riešiť správne Covid 19 – hoci správne bolo poslať to celé do pi.e!

    • Vždycky mě vrtalo v hlavě,proč odčervovadlo je údajně účinné jako eliminace následků po vakcinaci.Už jsem to tu prezentovala,že Harald Kauz Vella se zmínil o tom,že se do lidí píchá jakási nepozemská entita.Pro nás něco jako parazit.
     Jeden známý prodělal odčervovací kůru v Brně.Byla to síla.Dostat ty potvory z těla je docela záhul i pro zdravého.Játra dostanou pořádně zabrat.Doktorka mu ale řekla,že nepřijímá lidí očkované proti covidu,že prý by to jejich organismus nemusel vydržet.
     Vetřelci se to asi nelíbí.Kdesi taky psali,že by mohl pomoc pelyněk roční.(Artemísia annua).Pěstuji si ho doma a čaj z něho má velmi lahodnou chuť.

     • Možno ivermektin pôsobí na tieto ku.vy.
      Klub černých očí Vril. Jak reptiliáni přebírají mozek. CZ titulky
      https://odysee.com/@lesapan5:a/447296824_2550281661826282_870156533049151226_n:4

     • Pro ,Pohodu,,Pelyněk roční (Artemisia annua) užívám dva roky,sám ho pěstuju. Moje oblíbené rostliny z vlastní zahrady jsou Heřmánek,Dobromysl,pelyněk Brotan (boží dřevec),dnes i Artemisia annua taky, mladý list břízy míchaný s heřmánkem a smilem písečným (1:1:1) je taky IN čistič, někdy Křen .Pak česnek-cibule ve velkém.Brambory jen svoje(ty jsem nekoupil už 30 let) V německu onkologové pomocí Artemisia Annua velmi ůspěšně omezují rakovinu,nebo ji eliminují ůplně,zejména u rakoviny prsu u žen,kde zároveň s tímto pelyňkem podávají železo -uvádí velmi vysoký ůčinek a to během 48 hodin ( Chelát železa plus artemisia annua). Číňanka,co znovu objebvila a zkoumala ůčinky artemisinu a celé rostliny tohoto pelyňku,obdržela za tento výzkum v roce 2 015 Nobelovou cenu.

     • Antiparazitické potraviny: Chren dedinský (křen selský), mrkva a kapusta (zelí) v surovom nekvasenom stave + všetky rastliny z čeľade cibuľovité.

     • A čo tak liek Praziquantel? Možno aj ten by mohol vadiť nejakej entite v krvi. Ú nás ho neoficiálne predpisovala jedna lekárka ľuďom, ktorí majú v tele motolici.
      Bola to niekoľko týždňov trvajúca kúra a dosť tvrdá. Čo viem tak tí ľudia, ktorých tým liekom liečila mali hlavne občasné psychické problémy / nejaké nutkania, ktoré ich obťažovali. Nebolo to u nich permanentné ale len občas.
      Je pravda, že krv je mostom medzi duchom v duši a fyzickým telom a aká je jej kvalita od toho závisí aj to či je človek psychicky zdravý alebo nie. Raz som z tou lekárkou preberal tieto veci, bol som. tam lebo ma nevysvetliteľne niečo silno tlačilo pod ľavým rebrom vždy keď som sedel na gauči….a tak sme preberali rôzne témy aj parazitov v krvi a ich účinok na ľudské vedomie.

     • U pramene.cz je dlhé vlákno k parazitom,
      http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=124816&hilit=Bicom&sid=a28558b77234614a4079be60a228d7f4#p124816

      Ale tu odporúčam obsiahly článok k artemisi teda k pelinku, paline
      https://www.uspesna-lecba.cz/cervi-a-paraziti/

   • Israismael

    Však sa neondite ,to nás zachráni ….pamätáte si ? Pamätáte si ako nás do toho očkovania tlačili cez reklamu? Herci sa dali zlákať za peniaze na tie reklamy
    František Kovař herec .Vakcína je víťazstvo !
    https://m.youtube.com/watch?v=-GYSxIUEqJU&pp=ygUqUmVrbHFtYSBuYSBjb3ZpZCB2YWtjaW55IEZyYW50acWhZWsga292YcWZ

    • Heh, no sú to fakt len „umelci“…a teda herci čo vdy hrajú niekoho iného a každý z nich je ochotný zahrať niečo kvalitatívne iné – podľa toho aký je sám. Jednu vec som si všimol a to že posledné roky je tá liberálna „umelecká“ vrstva je taká univerzálna – že je jedno či je to moderátor v TV alebo spevák či herec alebo aj politík z ps – oni naozaj vedia zastúpiť jeden druhého. Ono by to bolo chválihodné keby to všetko ich nadanie vyplývalo zo skutočného nadania a talentu.
     Lenže je to práve naopak – všetci sú to totiž len herci akým bol Havel – herci ktorí v liberálnom prostredí môžu pôsobiť v akejkoľvek pozícii. kdekoľvek. v normálnom prostredí však nie.
     Sú herci, ktorí vo mne vyvolávajú nesmierny vnútorný odpor voči nim… a jedným z nich je Kňažko. Z neho ide taká satanská energia, taký fašizmus ako by bol jeho podstatou – čo samozrejme nieje. Ďalšími takými parlamentnými hercami sú Osuský alebo kedysi Šebejči Galko .. ale aj ďalší.
     To je extra trieda diablov , ktorí sú agresívni, hnusní, nenávistní a tak odporní, že automaticky vo mne vyvolávajú totálny až bytostnýodpor voči nim.

     • Israismael

      Pozri si Achnaton posledný článok Hall Turnera…má názov Ľudia, nechcem vás strašiť, ale čas sa nám rýchlo kráti. . .

      Trochu z neho vyberám…. ale len malý kúsok :
      OP-ED – Ako sa dnes na tejto stránke uvádzalo, poľský prezident verejne navrhol násilné rozdelenie Ruska na „200 etnických štátov“. Urobil to vo Švajčiarsku pred 78 ďalšími krajinami, ktoré sa zúčastnili „Mierovej konferencie“ pre Ukrajinu. Takže to je 78 krajín proti Rusku. . . teda „svetová vojna“.

      Túto myšlienku rozbitia Ruska prvýkrát navrhol Gunther Fehlinger, predseda rakúskej rakúskej mimovládnej organizácie NATO (NGO) v apríli 2023
      Zastaví sa niekto z ľudí, ktorí sa zúčasnili tejto konferencii vo Švajčiarsku , alebo ktorí prijali myšlienku rozbitia Ruska, niekedy nad tým, že by k tomu mohli niečo povedať Rusi?

      Uvedomuje si niektorá zo 78 zúčastnených krajín, že Rusko má skutočnú schopnosť odpáliť všetky jadrové zbrane?

      Myslia si, že Rusko by vôbec váhalo urobiť presne to, keby bolo konfrontované s násilným rozbitím?

      Po prvé, vôbec nepochybujem o tom, že Rusko urobí všetko, čo bude musieť urobiť, aby sa ochránilo. O tom v mojej mysli niet vôbec pochýb.

      Vzhľadom na realitu toho, čo sa deje v rusko-ukrajinskom konflikte len za posledný mesiac, som dospel k záveru, že svet smeruje do SKUTOČNEJ „Svetovej vojny“ a ak nie ste pripravení – alebo sa aktívne nepripravujete – a tvoja rodina nebude mať VOBEC šancu prežiť.
      Nižšie pridám link ,ale treba to preložiť

     • Israismael, vyzerá to tak, že USA sa nechcú vzdať pozície hegemona / parazita a Globalisti majú s ich odstavovanim iac práce než predpokladali. Za posledný rok a pol sa už viacero analytikov vyjadrilo, že sa s takým tuhým odporom elít USA nepočítalo – priznávajú, že tupé elity USA idú do sebevrazedného boja o svoju existenciu aby mohli ďalej parazitovať a okrádať všetkých.
      Nedávno V. V. Pjakin hovoril, že v štruktúrach USA už niesu infiltrované postavy Globalistov, ktoré riadili politiku USA za posledných sto rokov a z toho dôvodu je nebezpečie v tom, že USA chcú urobiť voči Rusku ten istý manéver ako v 90tkach keď všetku likvidáciu Ruska riadili Globalisti infiltrovaní v elitach USA. Lenže teraz tam už Globalisti infiltrovaní niesu ale štátne elity USA sa chystajú urobiť ten istý manéver podľa šablón z 90 tok – a to je ako keď dieťa sadne do nákladiaku a naštartuje ho – to je istá katastrofa.
      Preto Globalisti robia všetko aby nebola teraz na Zemi vojna.
      Lenže bez štruktúre riadenie Globalistov je oveľa pomalšie ako operatívne štruktúrne riadenie – v tomto prípade štruktúre e riadenie elít USA – a to vtejto chvíli znamená, že tá tupá elita USA môže byť zastavená len tým. že sa Rusko bude chovať dostačne suverénne pretože ak USA uvidí, že nie a to sa môže aj mýliť… tak sme v háji lebo Rusko odpovie… a to Globalisti vedia.
      Ďalšou vecou je nahnanie východnej Európy proti Rusku a ďalšie „skvelé“ plány Západu, ktorých je viac.
      Treba ustáť ten tlak Západu a vydržať až do jeho jeho krachu a preto používať – brat princíp voľby menšieho zla kde to len ide lebo inú možnosť vplyvu teraz nemáme.

     • Israismael

      Rozumiem Achnaton ..Mnoho ľudí si myslelo a aj myslí že Globalisti a elity že to patria k sebe ,že to majú spolu zohrate a všetko nasmerované proti Rusku za účelom ich zničenia ..Nie že nie ..oni sa zamerali na Rusko len každý svojím spôsobom.. Elitaci a zhnili lichvari,najmä vo vláde USA to chcú teda jasne cez tretiu svetovú a im je jedno že budú použité aj jadrové zbrane a zniči sa tak veľké množstvo sveta a ľuďi ..Oni tupci si myslia ,že keď vyjdú z bunkrov,že budú žiť ďalej a parazitovať na zvysku preživších ..Tu v tomto bode sa mýlia ,lebo buď už nikdy nevyjdú z podzemia ,budú tam naveky zasypané ich zhnile tela, alebo ak aj vyjdú poráta sa s nimi celkom iste Najvyššia sila…Teraz chápem ľudí ,ktorí si povedia ,že či ich nemohol Boh zastaviť skôr než vykonali armagedon? .. Toto sa ťažko vysvetľuje ľuďom bez znalosti zákona spätného navrátenia príťažlivosti stejnorakeho ,teda všetkého čo vytvoril ľudský rozum ,čo povedali ľudské ústa ,a čo porobili ľudské ruky..A pretoze je po svete a globálne obrovské množstvo temna ,planéta je maximálne zatemnena ,tak Boh musí dopustiť aj takú ťažkú drvivú skúšku akou je armagedon ,pretože inak sa nedá vyčistiť tento pozemský chliev..Má niekto iný plán ako by sa to dalo vyčistiť po svete toľko temna (až 90%) ? Chápem ,človek nie je Boh a preto plán nemôže byť ..a ľudia sa nezvrtnu za rok dva na svetlo ,keď už tisícročia žijú v temnotach … Ale tým čo majú čisto vo vnutri seba ,čo majú pripraveného ducha ,očistené ,,odevy“ ( teda tela duševné aj pozemské pravdaže) tak tí nebudú trpieť ..To nie že ja píšem a hovorím, to je tak predpovedane a to je tak spravodlivé !

     • Israismael, sú chytrí a sú hlúpi elitári. Tí chytrí sú skrytí všetkým a to aj tým hlupym elitárom což sú elity USA a západu. Tí hlúpi nevedia, že je ešte niekto kto riadi procesy na Zemi – kto na základe svojej Paraziti kej koncepcie ovláda ľudstvo a zároveň aj nich – to netušia a myslia si, že oni – USA vládnu svetu. Ten rozkol medzi nimi dáva ešte ľudstvu čas na posun a prebudenie v mieri ale vzhľadom na to ze USA idú do niečoho čomu sami bez podpory tých chytrych nerozumejú tak to pre ľudstvo znamená hrozbu jadrovej katastrofy. V podstatne ten zúrivý pes (USA) , ktorý sa pánovi (Globalistom) vymkol z rúk teraz neohrozuje len ľudstvo (na to bol Globakustami vychovaný) ale aj ich samotných. Preto teraz Gkobalisti podporujú Rusko lebo ono jediné môže túto situáciu zvrátiť. Lenže Globalisti nechcú aby sa likvidácie hegemonie USA zúčastnilo Rusko fungujúce na svojej ľudskej koncepcii ale na fašistickej a preto do Ruska nasuvaju ideológiu fašizmu pod vlasteneckými heslami.
      Proste aby to Rusko vo svete nemohlo oslobodiť národy sveta od týranie ale len od štruktúr USA.
      To znamená, že si z Ruskom, ktoré v istých veciach sami podporujú aby porazilo USA na celej Zemi – chcú si napokon s nim vytriet zadok a rozcleniť ho keďže počítajú s tým, že ruská spoločnosť bude dostatočne vnútorne sfasizovana a bude sama podporovať fašizmus na najvyšších miestach…. a zároveň vo svete zostaneme Globálne riadenie usadené v Číne a Iráne, ktoré bude oslobodené od konkurenta USA.
      Takže ten fašizmus ma takto vo svete fungovať dalej. Takže teraz hodne záleží ci sa Ruská spoločnost nechá prevychovať – sfašizovat.
      Globalisti sú dost chytrí na to aby niečo nechali na náhode. Preto treba sledovať/hľadať info aj o tom čo sa týka ich riadenia a nielen riadenia a plánov USA a západu.
      Ďalšia vec je, to o čom si písal – o tom čo sa má ľuďom vrátiť – hm ale neviem či v prípade jadrovej vojny bude čas na vykonanie karmy u jednotlivca v rôznom odstupňovaní.
      Určite však také udalosti človeka zasiahnu aj keby ich prežival 5 sekúnd. Inak niekde som čítal – a bolo to z pozície čitateľa PG že atómové výbuchy nejak poškodzujú polia kde prebývajú ľudia pred inkarrnáciou a že je to dokonca viazané na zemepisné oblasti.

      I

     • Israismael

      Hovoril o tých jadrových výbuchoch samotný Abdrushin ,Duch Pravdy a on to povedal tak ,že temno celkom iste použije jadrové zbrane pretože to má byť posledný zúfalý cin temna pred ich koncom …Hovoril o Tom ,že jadrovými výbuchmi sa nepoškodí iba pozemsky priestor ale môže to zasiahnuť v určitom zmysle aj ten najbližší náš vesmír ,. Nebolo povedané v akom zmysle ,čo by to urobilo ale povedal že akonahle sa to začne vo väčšej miere,že bude musieť prísť k zásahu nebeských síl ,aby to bolo zastavené ..Už ako sa to stane ,že ako sa budú deaktivovať v rýchlom slede tie jadrové hlavice ,tak mám určitú predstavu ale nebudem o tom špekulovať ..Je to dozaista pripravené z vyšších sfér a tak sa aj stane ak to bude potrebne !

   • Už tady nedávno proběhlo víc chřipek-ptačí,prasečí apod.Covid byl jednou z nich .
    U žádné se k léčbě nepoužívalo odčervovadlo.Kde se najednou vynořila informace o zázračném antivirotiku,které je účinné a dostupné neškodné .A proč najednou ta nedostupnost?
    Když připustíme hypotézu,že by v tom očkosajrajtu bylo něco živého co je schopno dál vegetovat v organismu,tak někdo ze zasvěcených mohl tuhle informaci o Ivermectinu vypustit do éteru .
    Média nás furt krmí o zombíkách,o agresivních houbách-The last of us.atd.

 4. U nás Invermektin nebylo ani není možné sehnat. Nevím, kdo konkrétně to blokuje, ale to by byl taky vhodný kandidát na trest smrti.

  • https://www.vetlekaren.sk › galmektin-inj-20-ml
   Galmektin inj (ivermectin) 20 ml – Vet Lekáreň
   1 ml lieku obsahuje: Účinná látka: Ivermectinum 10 mg. Pomocné látky: glycerolformal, benzylalkohol, propylénglykol. Číry, svetložltý roztok. Indikácie. Prevencia a liečba ekto- a endoparazitóz u cieľových zvierat. Hovädzí dobytok.

   https://www.adc.sk › databazy › produkty › pil › ivermectin-exeltis-3-mg-389462.html
   Príbalový leták Ivermectin Exeltis 3 mg – ADC.sk
   1. Čo je Ivermectin Exeltis a na čo sa používa. Ivermectin Exeltis obsahuje liečivo nazývané ivermektín. Je to liek, ktorý sa používa na infekcie spôsobené niektorými parazitmi. Používa sa na liečbu: infekcie v čreve nazývanú intestinálna strongyloidóza (anguillulóza).
   —————-
   Skúste medzi psíčkarmi nájsť spriazneného veterinára a krabice sa začnú hýbať! Otázka – čo znamená viera v ivermektín? Je to prakticky viera v kovid!

   Prakticky – ivermektín dokáže detoxikovať spike proteíny z tela! Takže o ivermektín by sa mali začať zaujímať tí, ktorí chcú dostať aspoň časť mRNA vakcín zo seba!

   Plandemie č. 2: šíření strachu kolem ptačí chřipky (CZ DABING)
   https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/plandemie-c-2-sireni-strachu-kolem-ptaci-chripky-cz-dabing:0

 5. Takto – v tomto článku je vložené dôležité video s Pčolinkským ohľadom práce SIS!
  https://cz24.news/odpadnete-otvoreny-list-caputovej-tak-toto-zuza-nepredycha/

 6. Humbug s ivermektínom využila aj „vysokovážená“ Dr. E. J. – vraj ním liečila ľudí. Predovšetkým ale vyrobila štúdiu, to ona rada.

  Len akosi zabudla alternatívcom ukázať dvere na ambulancii, kde mala nálepku s nápisom „sme zaočkovaní“, nútila do testov a všetci, ktorí sme boli proti očkovaniu, sme boli „múdri ako rádio“. V ambulancii očkovala pfizerom.

  Moja osobná skúsenosť, žiaľ a bohuvďaka zároveň.

  https://archiv.ksbforum.info/index.php?u=/topic/3182/lek-aacute-ri-%C5%BEiadaj-uacute-o-priestor-na-dial-oacute-g-odborn-iacute-kov-na-t-eacute-mu-covid/1#post-31533 1. 9. 2021 o 11:11

  https://archiv.ksbforum.info/index.php?u=/topic/1994/to-nen-iacute-vtip/4#post-55590 1. 2. 2022 o 16:05

 7. Putin stanovil podmínky pro mírová jednání o Ukrajině

  https://aktax.cz/putin-stanovil-podminky-pro-mirova-jednani-o-ukrajine/

 8. Israismael

  https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=26247s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D
  Prebudte sa, čas od: 55:53
  Mlčanie ,čas od: 1:23:25
  Vzostup,čas od: 1:45:19
  Tri prednášky idúce po sebe …
  Sú tam mnohé odhalenia pre život človeka a po živote .Mnohé odhalenia v SLOVE ,ktoré nie je obyčajným slovom !!!..Perly sa nemajú hádzať sviniam hovorí sa ..Keďže ide o závažne slovo riskujem tým aj ja prekročenie tohto pravidla, ale ja chcem darovať Poznanie a pomoc tým, ktorí ešte môžu realizovať svoj vlastný vzostup ducha ,ktorý je hlavným človekom a to v poslednom možnom okamihu …Púštajte si tieto tri prednášky Ducha Pravdy (vyslanca od Boha ,ktorého avizoval na konci veku v ktorom sme a žijeme sám Ježiš),nahovorene príjemným hlasom českého umelca dovtedy, kým sa to neujasni v rozume a nezapíše do ducha ! Je to na vás ,ani teraz nenutim ..kľudne a bez kritizovania to zignorujte ten link ,vy ktorým sa to nepozdáva a odpudzuje vás to
  ..

 9. Trump komentoval svůj vztah s Putinem

  https://aktax.cz/trump-komentoval-svuj-vztah-s-putinem/

 10. Hillary Clintonové hrozí doživotní vězení za zločiny proti dětem

  https://aktax.cz/hillary-clintonove-hrozi-dozivotni-vezeni-za-zlociny-proti-detem/

 11. Myslím si, že požiadavka trestu smrti je oprávnená, no nie je jediná, ktorá si ho zaslúži!

  • Otázka trestu smrti je záležitosť, ako sa vysporiadať s vnútorným nepriateľom, ktorý nás zvnútra rozkladá. Humanista Havel ako prvý potreboval vytvoriť beztrestnosť sionistom – Syndikátu, a brojil za odstránenie trestu smrti. V podstate si treba uvedomiť, že ONI tresty smrti vykonávajú – ako vraždy nepohodlných.

   Trest smrti ja osobne považujem ako legalizovaný spôsob, ako sa spoločnosť môže očistiť od tých, ktorí ohrozujú jej existenciu – teda zbaviť sa sociopatov. Inak – bez tohto inštitútu nás „niekto“ núti zobrať veci do vlastných rúk – a vykonať atentát. Toto je tiež „vrstva“ na pochopenie „kauzy“ nastrčeného Juraja Cintulu – že nám tu podsúvajú program „rešpektujem tvoj názor“ – keď názor ti vytvárajú médiá a keď tu ide o ciele a záujmy – nie o názor! ??? Nekapišto? Tu ide o ciele a záujmy – nie o názor zdebilizovaných! A cieľom je rozvrat národných štátov! A Lichtner z Infovojny sa bude tváriť, že sa bude venovať len domácej politike! Lenže žiadna taká v globalizovanom svete – v ktorom fungujú len nadnárodné procesy riadenia – neexistuje! Preto potrebuje nadnárodný zločinecký Syndikát mať zrušený trest smrti a zabezpečenú beztrestnosť!

   Jan Kozák o tom hovorí v reláciách Judaizmus 1/2 a Judaizmus 2/2 – o vytvorení beztrestného = kriminálne vhodného prostredia – o mantre – „keď si Kristus za nás hriešnikov odsral všetky naše hriechy na tisícročia dopredu“! Tfuj! „Nezabiješ“ – tfuj – verejne odsúdim a obesím! Ale to nesmú procesy riadenia, kultúrne a hodnotové procesy riadiť sionisti!

 12. V Rusku sa stupňuje cenzúra , zakázali rumble.com, ale americký youtube ide
  „Rusko zakázalo rumble, pretože majitelia rumble odmietli prijať podmienky cenzúry Ruska. Ako dôvod cenzúry Kremeľ uviedol kanál sekty Allatra – Allatra Tv.Zakladateľ Rumble – Chris Pavlovski odmietol cenzúru a preto Kremeľ Rumble zablokoval začiatkom marca 2024. Pavlovski sa vyjadril, že je zvláštne, že ten istý kanál sekty – Allatra tv je na youtube a youtube je bez problémov prístupný z Ruska. Pavlovsku udáva ako možnú príčinu spoluprácu amerického youtube vlastneného Googlom. Google zakladali dvaja Židia – ruský Žid Sergey Brinn a americký Žid – Larry Page. O oboch sa dlhodobo špekuluje, že ide len o nastrčených bielých koňov, ktorý dostali projekt Google, ktorý je výtvor tajných služieb, podobne ako facebook (projekt americkej Darpa – lifelog).

  V decembri 2023 bol rumble zablokovaný ďalšim členom BRICS – Brazíliou. Rumble si nemožno idealizovať, investoval do neho kamarát globalistu – Muska – Peter Thiel, ktorý s Muskom zakladal prvý digitálny platobný systém. Thiel sa dlhodobo zaoberá predlžením života a hovoril viackrát o krvi detí.“
  https://www.inenoviny.sk/v-rusku-sa-stupnuje-cenzura-neglobalistickych-projektov-zakazali-rumble-com-ale-americky-youtube-ide/
  —————-
  Ja len toľko, že pokiať existuje rodičovský zámok – existuje cenzúra.
  Pokiaľ existuje spoločenské tabu – existuje cenzúra. Považujem to nielen za normálne, ale aj za povinnosť!

 13. Palina ročná – Artemisia annua – semená paliny – 0,02 g
  https://www.osiva-semena.sk/palina-rocna-artemisia-annua-semena-002-g

  Rumanček rímsky – Chamaemelum nobile – semená rumančeka – 500 ks
  https://www.osiva-semena.sk/rumancek-rimsky-chamaemelum-nobile-semena-rumanceka-500-ks
  ——————-
  Ako antidotum v prípade jadrového útoku – Japonci prežili používaním paliny čiernej /černobyľ/ a paliny dračej – estragon. Estragon je hlavné ochucovadlo nášho octu.

  Poznámka – palina čierna nie je na internete – ale je to rumovisková bylina s najprv bordovými a neskôr úplne čiernymi stonkami. Najviac sa jej podobá obyčajná – inak vermútová – tá má také „šedé“ až hnedé kostrnky. Táto čierna by mala byť najviac účinná proti chorobe z ožiarenia, obsahuje veľké množstvo jódu. Treba prejsť buriniská rôznych stavenísk a skládok.

 14. Kým svet rokoval o mieri na Ukrajine, Rusko urobilo niečo ohavné! Aha, s čím sa chvália
  https://www.cas.sk/clanok/2937673/kym-svet-rokoval-o-mieri-na-ukrajine-rusko-urobilo-nieco-ohavne-aha-s-cim-sa-chvalia/
  ——————-
  Čiže – prebiehajú rokovania mníchovského formátu – o nás bez nás – bez Ruska. No tak Rusi to majú na saláme – poznajú historickú súvislosť. A vždy sa nájde nejaký zku.vený novinár, ktorý to nafúkne ako žabu! Tak si predstavte, keby Československo ignorovalo Mníchovské rokovanie o mieri! Bez Československa!

  Toto miešajú nie novinári, ale devianti!

 15. Israismael

Pridajte komentár

*