WEF organizuje v Davose núdzové cvičenie k „chorobe X“, ktorá „má mať 20-krát viac obetí ako covid“


Print Friendly, PDF & Email

WEF organizuje v Davose núdzové cvičenie k „chorobe X“, ktorá „má mať 20-krát viac obetí ako covid“

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Klaus Schwab a Svetové ekonomické fórum (WEF) budúci týždeň organizujú nácvik reakcie na záhadnú „chorobu X“, o ktorej tvrdia, že si vyžiada až „20-krát viac obetí ako pandémia covidu“.

Podľa WEF sa na stretnutí, ktoré začína 17. januára 2024, budú zaoberať úsilím potrebným na prípravu zdravotnej starostlivosti kvôli „viacerým výzvam, ktoré nás čakajú“.

Na webovej stránke Svetového ekonomického fóra o nadchádzajúcom pandemickom cvičení je uvedené nasledovné varovanie:

 „Vzhľadom na čerstvé varovania Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), že neznáma „choroba X“ môže mať za následok 20-krát viac úmrtí ako pandémia koronavírusu, aké nové úsilie je potrebné?“

Status stránky „Shadow of Ezra“ na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) píše, že Klaus Schwab a Svetové ekonomické fórum vykonajú cvičenie k „chorobe X“ ako súčasť svojho výročného stretnutia v Davose konanom od 17. januára 2024:

Na budúcotýždňovom Svetovom ekonomickom fóre v Davose, švajčiarskom lyžiarskom stredisku slúžiacom ako brloh globalistov, sa okrem iných majú zúčastniť aj americký minister zahraničných vecí Antony Blinken, francúzsky prezident Emmanuel Macron a kľúčoví lídri Blízkeho východu.

Organizátori oznámili, že na mieste budú aj generálny tajomník OSN Antonio Guterres, eurokomisárka Ursula Von der Leyenová a viac ako 40 ministrov zahraničných vecí.

Prírodná liečba osteoartritídy

Cvičenie WEF ohľadne „choroby X“ pripomína udalosť „Event 201“. Išlo tiež o cvičenie pripravenosti na pandémiu koronavírusu, ktoré sa uskutočnilo v októbri 2019 pod záštitou Svetového ekonomického fóra a Nadácie Billa a Melindy Gatesovcov.

Na podujatí Event 201 za zúčastnili obvyklí podozriví zloduchovia, vrátane Svetovej zdravotníckej organizácie, čínskeho úradu verejného zdravotníctva, Anthonyho Fauciho (americký Mikas) a ďalších.

Načasovanie bolo vynikajúce. Pandémia Covidu-19 sa začala len niekoľko týždňov po cvičení a pokračovala presne tak, ako to účastníci cvičenia predpovedali. Globalistická elita bola doslova v siedmom nebi. Svetové ekonomické fórum nedokázalo odolať chválospevom o vzniknutej situácii a ospevovaniu „brutálne efektívnych“ lockdownov.

Priemerný človek bol však vydesený a úplne sa podriadil dodržiavaniu nariadení hlásaných médiami hlavného prúdu, ktoré nehanebne slúžili ako predajné šľapky elity.

Ľudí zamkli doma, potrestali, strašili, stresovali, obmedzili im zdravotnú starostlivosť, zbedačili ich a nútili do očkovania. Ekonomické dôsledky pre bežných ľudí boli katastrofálne a stále narastajú.

Necháme sa globalistami oklamať znova alebo sa tentokrát postavíme na tvrdý odpor?

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Myslím, že chceli napísať: …ktorá bude mať 20x viac obetí ako očkovanie proti kovidu.

 2. Žijeme v úžasnom svete! Vieme, že príde choroba X, ale nevadí, máme už na ňu vakcínu, sme pripravení! A o rok príde choroba Y, ešte horšia ako choroba X, ale nevadí, MÁME RIEŠENIA!
  Ak sa budete dosť báť (a to sa budete, lebo obete choroby BUDÚ! – boli aj “obete” kovidu) tak všetko zvládnu podľa plánu. Ak sa ale nebudete báť, svet chamtivých hajzlov môže mať problém.
  A nezabudnite sa pýtať umelej inteligencie na informácie!
  Mimochodom – nezdá sa vám, že UČÍ ONA NÁS a nie my ju? Ona modeluje naše “vedomosti” – my sa pýtame, ona odpovedá. Tak sa ale malé deti neučia! Deti sa
  útajú a MY im odpovedáme…

  • oprava: Deti sa pýtajú…

   • galaxie andromeda

    Ano deti tie budu dalšou obetou choroby X ako sa značia chromozomy XX XY?
    Čo spôsobi chorobu sa nikto nepýta či bakteria jed vírus alebo dedičnosť??
    Choroba ma príčinu aku príčinu ma choroba X???
    Nezda sa Vam že to všetko organizuje umela inteligencia už teraz??
    2m rozostupy neboli na základe žiadneho vedeckeho poznania, tento nezmysel zaviedla UI a bioroboty dodržiavali usmevne ako sa z homo sapiens stava opica a stačí na to UI.
    Pan sveta človek klesol na uroveň zvierat len sex nasilie konzum a zabava nič viac. Filozofovia strielaju ludi v Prahe vačšinou v dejinach ludia naopak zabijali filozofov že ano taky sokrates!!! To je tak ked sa pozriete na diplomove prace FF UK žasnete kde spadlo ludstvo!!!Upadok vo všetkych urovniach.

   • Nebojme sa , modelujme naše vedomie °°°°

  • choroba X přijde v době, kdy opět stoupne úmrtnost po COVIDvakcíně, kterou si nechali dotyční aplikovat v době COVIDové….

   písmeno X bude nejspíše nahraženo nějakou „smyšlenou“ diagnozou….až přijde vhodná doba, další pandemie by prý měla být v roce 2025, což odpovídá maximálnímu věku přeživších očkovanců v roce 2019/2020

   • Očkovanie bola binárna zbraň. Potom jednoducho aktivujú spúšťač a úmrtia zvalia na „chorobu X“. Nemusia teda ani vymýšľať novú chorobu, lebo už ju majú. Stačí len stlačiť gombík a ona ako zázrakom príde.

    • Marek Košice

     redakcia : Som veľmi zvedavý či sa to čo píšete stane skutočnosťou. Možné to je.

     • 68% ľudí na planéte je plne /=2x/ kontaminovaných 1. časťou binárnej zbrane.

    • A najväčšia sranda je, že si to ľudia sami dobrovoľne všetko urobili. Elita im to iba zabalila do „pozlátka“ reklám a propagandy a ne-vedomí ľudkovia sami ručičky naťahujú. Sloboda-vakcínka a viac dát-tiež sloboda jak hovado. Šak ináč, keď vylezieme z tela, tak je to v podstate sloboda-nachvíľu. Takže oni ani tak moc neklamú.

     Čo by sa stalo keby ľudia „vedeli“ a mali poznanie. Nikto by sa netestoval, nikto by sa nešmakuládoval, vyrastali sme a žili sme bez mobilov a 5G a úplne v pohode a svet bol normálnejší, mali sme čo jesť, kde spať, prosto to fungovalo. Niekto nám niečo nanútil ? Väčšina si to kúpila alebo dala dobrovoľne do svojho života. Nedržali nám pištol pri hlave.

     A ako prídem na to, že robím blbosť, keď to ešte niekto predo mnou nevyskúšal. No že to zažijem na vlastnej koži. Skutočný blbec som, keď to niekto predo mnou už vyskúšal a upozorňuje ma na to a ja to aj napriek tomu urobím. A óber-blbec som, keď to urobím ešte aj viac krát a nepoučím sa ani z vlastnej blbosti.

     Šak tie príslovia a porekadlá si niekto nevymyslel len tak. To sú stáročiami zažité skúsenosti bytostí pred nami. Aj to je studnica poznania.

     Veď komu niet RADY, tomu niet POMOCI.

     Geniálne vymyslené.

     Nefúka vietor, idem na šípky, bude lekvár.

   • Ano Jirik a od 25,do 28,bude: „SPARS Pandemic“ Uz je to aj vytisknute, 79 stranok este 2017 roku, John Hopkins University

   • totéž mne hned napadlo. Že by to mohli vysvětlit „chorobou X“

 3. A už mají dokonce i viníka situace, kterou v nejbližší době očekávají. Pokud vám vytanuly na mysl genové injekce, po jejichž aplikaci razantně stoupl počet různých srdečních problémů (zejména myokarditidy), pak na podobné myšlenky hezky rychle zapomeňte. Tyto „báječné vakcíny“ jsou přece vysoce účinné a bezpečné a jen pomyslet na to, že by mohly stát za jakýmkoli problémem, by byl hřích.

  Přesně tak samozřejmě smýšlí „vědci,“ kteří nyní varovali před doslovnou „pandemií srdečního selhání.“ Ti si také ihned našli viníka, aniž by byť jen na mizivý okamžik pomysleli na „báječné vakcíny.“

  Nedávno vědci varovali, že nová varianta koronaviru povede k „pandemii srdečního selhání.“

  „Nová varianta JN.1 vede k tomu, že mnoho lidí má zhoršenou funkci srdce,“ varoval japonský výzkumný institut Riken. Receptory ACE2, na které se Covid váže, se nacházejí ve velkém množství v srdci.

  https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/vedci-varuji-pred-pandemii-srdecniho-selhani/

  • JN.1 – to už je akronym. Čo je JN? Prečo 1? Lebo ak je v tom postupnosť – je v tom PLÁN!!! Otázka – kedy všetci politici a elity začnú zaliezať do bunkrov? No nikdy! Lebo žiadne ohrozenie /mimo našej vzbury/ neexistuje! Treba týchto temných hypnotizérov už poslať do pi.e do centrálneho Slnka! Nech sa tak stane v mene Krista! Amen!

   • Mezi typické projevy JN. 1 patří vysoká horečka, rýma, bolest v krku, bolest hlavy, v některých případech se objevovaly i gastrointestinální potíže – tedy průjem a nevolnost, spíše vzácně pak ztráta chuti a čichu. Někteří pacienti ovšem uváděli, že měli problémy s nespavostí a trpěli větší mírou úzkosti.
    https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/771600/prudce-nakazliva-mutace-omikronu-jn-1-experti-hovori-o-dvou-novych-priznacich.html

   • písmeno – n = nevolnost anglicky nausea.
    a zbývá zjistit co znamená písmeno J

    • Jesus – v zmysle kontra Ježiš. ??? Lebo celý zápas je o tom na duchovnej úrovni. Jesus Nauzea No.1. Intuitívne. „Urobíme zle – nevolno – všetkým stúpencom Ježiša Krista!“ ???

     • JN.1 by také mohlo být Ježíš Nazaretský
      mnoho pánbíčkářů a náboženských…. očekává druhý příchod „spasitele“….a ve spojení s Blue Beam se ho mohou dočkat.

    • Jirik, pravdepodobne nie si ďaleko od Pravdy…
     Jediný problém (a zásadný) bude asi v tom, že – ako Ty hovoríš „pánbíčkáři“ – nerozlišujú Človeka menom Ježiš, návšteníka z inej, pre nás dosiaľ neznámej planéty, od Pozemšťana židokrista, syna židovky Márie, ktorý v mene umlčaného Ježiša prišiel obrátiť – metaforicky povedané – „vodu na víno“, čiže Pravdu na opiát ľudstva. Preto je tu kvantum náboženstiev, z ktorých Pravdu nemôže mať ani jedno, už len z jediného dôvou: niet tela bez ducha, ani ducha bez tela, aby takto okýptené jedno či druhé mohlo optimálne fungovať: telo a vnútorné vybavenie pohybujúcej sa a súčasne mysliacej bytosti nemôže byť ochudobnené ani o jednu z dvoch menovaných daností.
     Keď človek zomiera, súčasne odchádza aj jeho vedomie. No myslím, že JE v moci dokonalého nadpozemského Stvoriteľa – Čľoveka Otca, aby zálohovaný softvér (myseľ) premiestnil do nového hardvéru, teda do nového tela.
     To, že židovka Mária nemohla byť matka Ježišova, logicky vyplývy aj z nasledovných citátov:
     Citujem z Matúšovho evanjelia z 12. kapitoly (46. – 50. verš):
     46. A kým ešte (Ježiš) hovoril zástupom, hľa, prišli a stáli vonku jeho matka i jeho bratia hľadajúc príležitosť s ním prehovoriť.
     47. A ktosi mu povedal: Hľa, tvoja matka i tvoji bratia stoja vonku a chcú s tebou hovoriť.
     48. Ale on odpovedajúc riekol tomu, kto mu to povedal: Kto je moja matka, a kto sú moji bratia?
     49. A vztiahnuc svoju ruku na svojich učeníkov povedal: Hľa, moja matka i moji bratia!
     50. Lebo ktokoľvek by činil vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach, ten je mojím bratom i sestrou i matkou.“

     Ktoré – a ešte dokonalé! – dieťa by za Očistenie mena svojho Otca život položilo, zatiaľ čo svoju matku by poprelo?

     • Pre úplnosť doplním:
      Pravý Ježiš je vždy spájaný výlučne s jeho Učeníkmi (on apoštolov nemal). Jeho najvernejším, najoddanejším a najprezieravejším učeníkom bol učeník Tomáš, ktorý tento zámenný podvod okamžite spoznal. Ježiš ani jeho učeníci nekázali v kostole; oni sa, naopak neustále museli skrývať v Getsemanskej záhrade pred svojimi prenasledovateľmi. Nakoniec bol Ježiš Rímom odsúdený a za mohutnej hlasitej podpory židov (vrátane prizerajúcej sa Márie) zavraždený.
      Chcem vidieť tú matku, ktorá by šla pokojne hľadieť do nepriateľského davu na týranie a smrť svojho dieťaťa…nehovoriac už o tom, že odjakživa jestvujúci Ježiš národnosť a tiež žido-matku mať ani nemohol.
      Ježiš náboženstvo aj s „božími desatoro“ prišiel na Zem zrušiť, a nie ho podporiť.

   • Řekl Prevention.com: „Existují určité údaje, které naznačují, že mateřská BA.2.86 JN.1 může být přenosnější než předchozí varianty. Vzhledem k tomu, že JN.1 je derivátem BA.2.86, existuje obava, že by mohl být přenosnější. Aktualizovaná vakcína je blíže JN.1 než naše stará vakcína, doufáme, že i když uvidíme více případů s JN.1, aktualizovaná vakcína ochrání před závažným onemocněním.“
    https://www.mirror.co.uk/news/health/two-new-covid-symptoms-look-31788250

    a COVIDovečky nástup k píchancům….

  • Prekliaty klamary za uzasne zisky

  • galaxie andromeda

   Receptory ACE2 sa nachadzaju v mužskych semeníkoch. Ako sa označuje choroba? X
   Chromozomy XY oni to neskryvaju. Ďalšie fuckcinky budu fuckcinky od AŠENOV budu sposobovať neplodnosť – trvalu neplodnosť. Choroba X žiadne deti!!!
   Cogito ergo sum.

   • Neočkujú sa židia, cigáni, celebrity a politici. Ak aj nejaký ich jednotlivec si to vyskúša, celkovo sa im nič vážné nestane. Takže nastupuje program ver.2 určený zase len gójom.

   • Myslim tak som .:::::::::::::::::

 4. Israismael

  Ohromujúca predpoveď o tom, čo čoskoro príde na svet vo forme genocídy , je podporená neslávne známymi dokumentmi spoločnosti Pfizer, ktoré načrtávajú päťročný plán od roku 2020 masívne vyľudniť svet do roku 2025.
  V dôverných dokumentoch, ktoré spoločnosť Pfizer predložila americkému Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), sa spomína predpoveď spoločnosti Deagel, globálnej spravodajskej a poradenskej spoločnosti. Poukazuje na rok 2025 ako rok , kedy sa stane zjavnou masovou genocídou spôsobenou „očkovaním“ proti koronavírusu Wuhan (COVID-19).
  Celý článok tu: https://www.naturalnews.com/2023-12-28-censored-pfizer-documents-covid-five-year-depopulation.html
  Treba preložiť do slovenciny

  • Choroba X:)). Ja viem že to nie je smiešne – ten plán genocídy ale už je tých západných mediálnych „X“ idiotin nejako moc – akta X, planéta X, predátor X, X man, Xtv a xx ďalších. Za chvíľu sa aj NAKA premenuje na NAKA X aby sa tak úplne stala niečím čomu nikto nerozumie – aby tak prevzala praktiky predajcov – šmejdov z predvádzacích akcií, ktorí zámerne vymýšľajú rôzne nové neznáme „odborné“ pojmy aby tak zaujali, zneistili, oblbli a okradli dôchodcov, ktorých podvodom nalákali niekam do sály a tam im tlačia hovadiny a tiež nepriamo vyhrážky do hláv. Kto vymýšľa tie debilné názvy pre tie choroby ktoré vôbec neexistujú a ktoré niekto zámerne vyrába v médiách alebo v laboratóriách? Pre niekoho vážna vec ale pre mňa je to keď to vysloví hlavne nalíčená buchta na hnojke a pod. okamžite jednoznačný drzý podvod. A dasia vec – v tej nestabilite a neprajnosti zo strany systému v akom sa 30 rokov nachádzame a všetko stabilné a zaručené trvá len chvíľu, že by sa i nás v nejakej katastrofe systém o nás staral tak ako za kovidpodvodu?
   Veď vidíme v akom svete nestability, strašných strát a rozvratu žijeme a že by „keď ide do tuhého“ sa o nás tak systematicky a „svedomito“ staral? Kokso, veď je to ako päsť na obe oči!
   Prvý raz keď sa mi donieslo do uší to slávne kovit 19 – okamžite mi to bolo maximálne podozrivé už len kvôli tomu priondiatemu názvu. Ešte k tomu „kovit“ nadrzovku pridajú aj „19“jak nálepku na nejaký tovar…, kto normálny takú idiotinu zhltne aj s navijakom? Ja viem že im – architektom podvodu je to fuk či verím či nie a dôležité je poslúchať. Aké stejne sú tie ich plány a manipulácie len kopa hnoja. Už keď som raz na NatGeografic videl dokument o akomsi morskom jašterovi „predátorovi X“ tak mi hneď bolo jasné, že to je len oblbovanie a popis niečoho čo zajtra a za rok môže byť popísané úplne inak. A za dva roky môže mať ten predátor X aj hrivu a srsť tak ako to už ukazujú v dokumentoch o dinosauroch…. že vraj jaštery – dinosaury mali aj srsť. To sú tie školkárske priehľadné podvody anglosasov …nech idú s tou ich „X chorobou“ do hája. Som zvedavý s akými novými „vierohodne“ znejúcimi názvami chorôb ešte prídu.

   • Ja sa jednoducho pýtam čo mnohí ľudia za desaťročia života žili keď sa im to všetko okolo podvodu c19 samo neukázalo ako cudzí predmet v ich živote a živote našej spoločnosti. Veď všetko okolo c19 je nám cudzie, nezive, odtrhnuté od života našej spoločnosti – a je s ňou – nech už je aká je – nezlučiteľné.
    A predsa to mnohí nevideli v tom obrovskom kontraste, ktorý už nemohol byť silnejší. Ten kontrast s tým ako to v živote chodí! Najokatejsi podvod, naviac sprevádzaný fašizmom, krutosťou, ponižovaním a i tak sa mnohí neprebrali a naviac nechali napumpovať ani neviem čím.
    Otázka je kde tí ľudia v skutočnosti žijú keď to nevideli a necítili? Fakt neviem.

    • Globálny sociálny experiment. Takých tu bolo a bude. Darwinizmus, marxizmus, leninizmus, komunizmus, fašizmus, maoizmus – kovidizmus – to všetko sú sociálne experimenty – vďaka globalizácii a médiám – čoraz drzejšie. „Keď nezabiješ to prasa – to prasa zabije teba!“
     Triedenie odpadu je tiež sociálny experiment. To sú experimenty s úrovňou možnej manipulácie. Komplex moci – potrebou moci je mať čo najviac moci. Pozor na vojakov, policajtov, susedov aj príbuzných – tí tiež túžia a budú konať za podiel na moci. Moc je absolútna vada v ľudskom genóme – a zároveň prostriedok na sebazničenie ľudstva. Zrejme ako systém na sebazničenie útočnej rakety – klin klinom.

     https://www.mindfulnessmuse.com/individual-differences/16-universal-desires-what-drives-your-behavior-part-two
     16 Universal Desires & What Drives Your Behavior – Part Two
     I n my last post, “ 16 Universal Desires & What Drives Your Behavior – Part One ,“ we explored the first eight of 16 universal human desires, the ways in which those desires drive goal-oriented behaviors, and the intrinsic feelings associated with each desire.

   • mariankosnac

    Aj Twitter sa premenoval na sieť X.

    • Je to schéma sionistu Einsteina, ktorého úlohou bolo RELATIVIZOVAŤ VŠETKO, a vytvoriť neistotu vo všetkom! X je agenda tejto relativizácie – vytvorenie neistoty a porušenie princípu rovnováhy. Teória relativity – to je skrytá vrstva v ovládaní ľudstva – X ti vysvetlia „autority“ židovedy!

     Inak správne – runa X znamená zákaz – „zapríčeno!“ Ale pozor – runa má pôsobiť na bielych severanov! Na Gójimov! Židia to – náš symbol – používajú ako podprahový symbol pre nás – zákaz vedieť! Neznámo!

     Evropa: Poslední bitva 9/10 – Následky | Europa: The Last Battle – Aftermath
     https://odysee.com/@rozsirenevedomi:9/europathelastbattle9cz:1

     • Prečo sa z pôvodného slova vaccine stalo vaXXed?

     • Písmeno X sa používa aj ako grafický znak vo význame niečo preškrtnúť.A oni chcú preškrtnúť zopár miliárd pre nich nepotrebných jedlíkov.

     • Israismael

      + znak pre človeka, ktorý ide správnou cestou, ktorý nebude v čase očisty vyradený z ďalšieho žitia, resp je to správne vyvinutý ľudský duch

      X znak pre človeka, ktorým sa v živote škrta niečo nesprávne. Čiže niečo chybne…. A ide o nesprávne bytie, lebo človek ide nesprávnou cestou, a bude vyradený v čase očisty zeme z ďalšieho bytia a života, resp je to nepotrebné bytie, nesprávne vyvinutý duch…

      A teraz si dajte do súvisu všetky tie x co pridávajú globaliti do určitých tém … Inak ide o duchovné ale pozemsky neviditeľné označenia,, na čele “ ako je to písané v zjavení Jana.. Čiže znamienka + x, tak ako som to vysvetlil majú duchovný význam pre Sudcu ktorý príde súdiť svet a ľudí a to už vo veľmi krátkom horizonte ..,.21.januara 2024 začína vstupom Pluta do znamenia Vodnár tzv Vodnarsky vek… Všetko je predo dvermi a aj Veľká Očista spojená so Súdom nad ľudstvom..
      Takže ešte raz :

      +++ je tzv rovnoramenny kríž, co značí ze božia sila, energia prúdi správne k človeku lebo sa otvoril duchovnému poznaniu a žije správne v tej energií a poznaní
      xxx je tzv pokriveny kríž s dvoma tupymi uhlami, co značí ze božia sila,energia nemoze plynúť správne skrze človeka pretože nemá otvorené duchovné vnímanie a nežije správne v tej energií ale ju často aj zneužíva v živote na nekalé účely

   • Samozrejme

   • Objektívne

    Twitter sa tiež premenoval na X. Ako prezradila Madonna, X znamená novú identitu.

  • Deagle cenzurovali,ale este sa da,to vsetko precitat na Rense.com. Slovaci maju stratit len 400 tisic ludi,Cesi 2 Miliony,Poliaci 5M Nemci 50M,Anglicko 85% populacie,FR- 28,Spanielsko 15M,Taliansko22M,Madari Million,Rakusaci-2,6 Milliona. USA vyse 200 Milionov,Kanada 10M,atd

 5. Problém spočíva v tom, že ešte nikto nevaroval Billa Gatesa – 80% vlastníka WHO – strelou do hlavy – aby nevaroval WHO – a tá následne nevarovala WEF a Schwaba. Hej! Oni nás chcú – verejne – pozabíjať! Máte niekto „karmický“ problém zabiť svojich plánovitých vrahov?! Hŕstka zmrdov, ktorá sa zmestí do jednej izby!

 6. Hej 5G napln obratky any fungoval blue beam project na fake alien invaziu. Choroba X (x je slobodomurarsky symbol, ktory radi pouzivaju) Bude chorobou sialenstva, ovladanie mysli no Ludia zosaleju a budu zabijat jeden druheho

  • Počas rokov som si všimol jak je obloha viac a viac zatemnena, zašednutá. Keď to začalo byť úplne viditeľné – podozrivé, že je niečo s oblohou v neporiadku bol rok 2009 a potom už v 2011 to začalo byť úplne jasné, že sa niečo deje.
   A tiež som si za dlhé roky čo používam mobil, že sila signálu či to bol GSM alebo až 4g/LTE je veľmi ovplyvnená tým aká je hustá oblačnosť alebo prší (ale bez búrky). Čim je zatiahnutejsia obloha tým mám lepší signál či na volanie alebo na net. Človek to zistí hlavne s pomalým internetom 128kbps na ktorom ide pustiť YouTube len na 144p – ale to na prednášky alebo audio stačí. Pár dní nazad bola úplne čistá obloha a videá z YouTube mi sekali, stránky sa načítavali sto rokov. Najlepšie mi ide net (pri 128kbps) keď leje alebo je úplne šedá obloha. Keď mám rýchle dáta tak to nejak nezistím ako počasie ovplyvňuje signál ale pri 128kbps je to vidieť, je sto a jedno. A tak mňa napadá či to nejak nesúvisí s tým spustením 5g – tá obloha – tá šéď. Ono už Merkelova (bolo to par rokov na TA3) povedala, že rýchly internet musí byť zavedený v celej Eú aj v tej nazapadnutejsej dedinke.
   Ďalšia vec že sám neviem koľko z toho z chemtreails-u padá dolu na zem a koľko zostava hore a či vôbec niečo z toho svinstva zostáva hore. Celkovo sa pýtam – keď vidím, že keď je zatiahnutá obloha tak ten mobilný signál (za xx rokov) nikdy „neutiekol“ niekam hore ale držal sa pekne poslušne u povrchu zeme medzí nami.

   • Celkovo sa pýtam – keď vidím, že keď je zatiahnutá obloha tak ten mobilný signál (za xx rokov) nikdy „neutiekol“ niekam hore ale držal sa pekne poslušne u povrchu zeme medzi nami – že či pri spustení 5g či ďalších G zachemtrsilsovana obloha nevytvorí akúsi krustu, ktorá bude schopná odrážať signál späť k Zemi a tým trebárs vytvárať suchá, zapaľovať objekty alebo až vytvárať neznesiteľné extrémne teploty v rôznych väčších či menších lokalitách a pod.

    • Ešte bude veselo, lebo 5G bude u očkovaných nielen spúšťačom, ale celkovo je to zabiják! Žiadny žijúci človek takýto prenos dát v živote nebude potrebovať, čiže je to zase celé namierené proti obyčajným ľuďom a všetky vlady to nechcú vidieť, vrátane súčasnej slovenskej úžasnej ! A rovnako je to aj s chemitrals: https://cz24.news/chemtrails-geoinzenyrstvi-haarp-kdo-kontroluje-pocasi-kontroluje-svet/ !
     https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/svedsky-vyzkum-zareni-z-5g-predstavuje-akutni-a-chronicka-zdravotni-rizika/

     • 5G slúži len a len vláde na okamžitý zber dát o jednotlivcoch a ich susedoch. Aby mohla vláda reagovať na všetky zmeny v metadátach – potrebuje tento výkon.

     • holistický prístup

      Maroš,

      vlani na návšteve sa mi domáci pán (milujúci všetko technicky „nové a pokrokové“) vychvaľoval, aký má múdry telefón – t.č. sme boli sami v byte a ten „telefón“ mu oznámil, že v miestnosti sme dvaja, presnú vzdialenosť a moje umiestnenie voči telefónu – teda voči nemu.

      Čo dodať …

     • holistický prístup

      Ešte doplním – sú pod 5G!

     • Aby mohla vláda reagovať na všetky zmeny v metadátach – V OKAMŽITOM ČASE – teda nejde o postupnú archiváciu, ako u ŠTB – ale okamžite TERAZ!

      Holistický prístup – vážne zvažujem pevnú linku. No – len treba nájsť „čistý“ telefón – možno na smetisku nejaký ešte zo socíku.

     • holistický prístup

      Maroš,

      podotýkam, že som bez tzv. „testovania“, mrmňamky, bez „liekov“, nikdy žiaden respirátor (teda až na výnimky krátkodobej práce vo vysoko prašnom prostredí v minulosti, bez komerčných „rúšok“ – z núdze rúško vyrobené z dvojitej gázy) … a t. č. aj bez „mobilu“ – aj keď len toho staršieho.

   • Základný mýtus je v tom, že GSM je záležitosť družíc. Nie – je o tom dokument – GSM sa šíria pomocou terestrických retlanslačných staníc, ktoré sú často umiestnené na vysokých stožiaroch vysokého napätia, obvykle mimo pozornosti verejnosti – povedzme v poliach, na svahoch kopcov v riedkych lesoch a pod. – 5G sa maskujú ako umelé stromy a pod. Tiež tu mám výpadky, tiež musím vyjsť von z domu, aby som mal signál. Chemtrails sú odrazka.

 7. mariankosnac
 8. Princíp PSY OP – hypnóza kurčaťa vyvolaná desom! – Mesmer v roku 1778

  https://magazin.pluska.sk › zdravie › hypnoza-takto-vas-zmanipuluje-par-sekund
  Hypnóza: takto vás zmanipuluje za pár sekúnd!
  V 18. storočí ako prvý revolučnú metódu hypnózy použil Anton Mesmer. V roku 1778 ju predstavil v Paríži, kde uspel, a začali ho navštevovať ľudia z bohatšej vrstvy. Steny jeho „ambulancie“ boli obvešané astrologickými symbolmi, panovalo v nej prítmie a pacient pri liečbe ležal vo vani s vodou.

  MUDr.Hnízdil
  Hypnóza – nástroj mocných, meditace a modlitba – cesta k osvobození.
  https://odysee.com/@milan.slezak:6/hypn%C3%B3za-%E2%80%93-n%C3%A1stroj-mocn%C3%BDch,-meditace:8

 9. Medicinálny vakcinačný establišment – ako fungujú fraktály „viery“ medicinálnej očkovacej mafie.

  MUDr. Ludmila Eleková, Nežádoucí účinky očkování
  https://odysee.com/@CestyKsobe:5/Elekova_Ludmila_MUDr._Nezadouci_ucinky_ockovani:c

 10. Dokument sa hodí skôr k článku o škodách spôsobených lockdownami – akurát sa v ňom nespomína to posotenie detí do spárov závislostí od mobilov, PC, Ipad – v súvislosti so štúdiom cez on line siete počas lockdown. V každom prípade – katastrofálne preprogramovanie, rozklad sociálnych kompetencií, debilizácia, impotencia! Temní predátori na on line sieťach!

  Znepokojivý nárůst dětí závislých na mobilech a iPadech (CZ DABING)
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/Znepokojiv%C3%BD-n%C3%A1r%C5%AFst-d%C4%9Bt%C3%AD-z%C3%A1visl%C3%BDch-na-mobilech-a-iPadech-(CZ-DABING):7

  • Oprava – Ipod.

   Ešte sa k tomu vyjadrím – patrím ku generácii tzv. slobodných detí – vo veku 3-4 rokoch sme denne prebehali kilometre bez dozoru! Nebolo ho treba – nikto ho ani neorganizoval. Teraz? Bezpečie na gauči – a bez kamarátov? Ale v pazúroch programovacích médií a úchylákov on line?

   • mariankosnac

    Ktorý rodič dnes pustí 3-4 ročné deti same von? Veď ich akurát niekde odj*be auto. A keď sa niečo stane prúser má rodič, čo robili deti vonku bez dozoru. Za vaších čias bolo menej áut a viacej priestranstiev kde mohli decká behať.

    • Reaguješ na môj komentár – nie na obsah dokumentu. Reaguješ ako už preprogramovaný na túto dobu! Absolútne nič si nepochopil!

     • mariankosnac

      No keďže dnešné deti nemajú také možnosti ísť von ako za našich časov, ostáva im len tráviť čas vo virtuálnej realite. A tam je to zlo, o čom už hovorí ten dokument. No v sobotu som bol pri jazere a bolo zamrznuté a plné ľudí, to ma teda prekvapilo, ako za starých časov. Že toľko ľudí vôbec ešte má korčule na ľad. Na poli bola veľká mláka po záplavách a aj tam korčulovalo pár odvážlivcov.

    • Som si všimol, že decká vonku za posledných 20 rokov to majú ťažšie v tom, že sa vonku medzi nimi nevytvárajú vzťahy, ktoré by vytvárali akoby som to len povedal.. dočasné malé skupinky, komunitky, ktoré by mali svoje plány či už na minútu, päť, dvadsať alebo hodinu a viac. A v rámci tých napĺňaných plánov – hier by boli decká jeden druhým chránené keď medzi sebou komunikujú – vedia jeden o druhom ( my sme jeden po druhom stále pokrikovali napríklad že „chalani, neutekajte tadiaľ – tam v tráve je hrdzavý plechový sud od asfaltu, trčí tam plech, dajte si pozor! Alebo „tam už nebudeme hrať, posuňte bránku, sused nadáva keď mu lopta búcha do auta a pod).
     Pamätám sa, že keď sme boli jak decká vonku a bolo nás viac tak nikdy nikto nezostal stát stranou ale pričlenil sa k nejakej skupinke. A dospeláci mali lepší prehľad o tom čo sa s deckami deje a aj keď nie – keď sme boli ako decká niekde ďaleko tak dospelák nemal toľko obáv, že ho tam jeho kamoši nechajú niekde trčať samého lebo by sa hneď pýtali kde je ich kamoš, postradali by ho..a to aj keby bol cudzí a na chvíľu s nami.. určite by sa niekto z nás spýtal“ a kde je ten chalan, išiel domov? Kde býva?a pod.
     Dnes sú tie decká na dedine alebo v meste jaksi furt oddelené aj keď sú spolu hodiny. Každé si robí čo chce, bezcieľne pobehujú sem a tam a pri nijakej hre/aktivite dlho nevydržia. Akokeby boli každý sám za seba.

     • A hlavně ti starší se starali o mladší.Pamatuji si,že s námi pobíhali i mladší děcka předškolního věku,chodili jsme bruslit,dělali táboráky,hráli stopovačky a rodiče těch malých byli v klidu,i když je rodiče neměli na očích.

     • My sme mali – na začiatku tínejdžerstva – mladší dorastenci – tendencie robiť si v činžiakoch, v ktorých ešte boli pivnice – rôzne kluby a činkárne. Potom sa to pokazilo tými staršími – chlastom, sexom, toluénom – a nájomníci nám to zrušili. Čiže – nemôžeš vytvárať zdravé spoločenstvo s už pošahanými jednotlivcami. To samotárstvo je určitá obrana – radšej sám, ako v nejakej blbej bande – to nie sú praví kamaráti.

     • Israismael

      Achnaton co sa týka tých komunít tak o chvíľu bude veru potrebné aby sa ľudia zgrupovali do komunít aby vôbec prežili.. Samozrejme z podstaty veci musia byť vytvorené viaceré komunity, a to podľa zákona príťažlivosti stejnorodeho.. Prežije iba ta skupina, komunita, ktorá sa bude prikláňat co najviac k svetlu svojim bytím zmýšľanim , konaním a činmi…
      Temné skupiny budú oddelené, budú pravdaže tiež spolupracovať, ale nie na svetlých veciach a bude to aj viac ludi, ale bude to našťastie krátko pred zánikom veku a systému sveta (nie koniec sveta), preto už nebudú mať čas napádať svetle skupiny ľudí, resp tie svetle skupiny budú chránené vyššou mocou pred napádanim… Takto sa už úplne oddelia ľudia, ktorí budú môcť vkročiť do nového veku tisicročnej ríše mieru a blazenosti a ti ktorí budú navždy musieť vypadnúť z tejto Zeme,teda pozemsky zomrú..

     • Těch „světlých“ komunit bude ale sakra málo, protože i z alternativy je plno „sluníčkářů“, kteří na sobě nepracují, jen žerou zprávy z alternativy a myslí, že jsou lepší, než ovce z mainstreamu. Dnes jsem zrovna potkal jednu sluníčkovou/alternativní ženu s děckem a ta energie byla dost hrozná. Jako by se cítila víc, byla dominantní a tohle pak má s někým spolupracovat? Lidi si jen myslí, že jsou hodní a přitom jejich energie je černá. Když se někdo směje ještě neznamená, že je to hodný a moudrý člověk. Většina lidí je zatracená a ani si nepřizná, že tomu tak je. Jen ukazují na druhé a sama je přitom špína. Takže se děsím toho, jakou má lidstvo vlastně naději, když 70% mladých je naočkovaných. Nějaká procenta už mělo sex s očkovanými. 99% důchodců je zaočkováno. Je jen otázkou času, než tohle všechno dojede a teprve pak bude průser. Kde dneska najít nezaočkovanou osobu tak, aby měla příjemnou energii a byla neočkovaná? Mě to příjde téměř jako nemožné. Takže už teď by se takové „čisté“ lidi měli spojovat, dřív, než bude pozdě. Alespoň se psychicky podporovat.

     • Israismael

      Tauri s tou poslednou vetou naprosto súhlasím.. Dnešná doba je ovšem tak spatná nehorazna a temna, ze to fakt bude ťažké spojiť rovnakých vnútorné čistejších ľudí … Vacsina komunít ak sa vytvoria budú v jednom veľkom bahne, budú sa vyžívať vo svojich temných rozumovo hmotných chutkach, ktoré im pripravia globalistické elity a oni im uveria .. Bude to ťažká doba ale postupne budú ľudia chápať kto a kde je zlo a temno a budú sa postupne pridávať k tým svetlým komunitám, akonahle spoznajú viac pravdy a ocistia sa… Ale hovorím bude to ťažké a v mnohom a pre mnohých to bude zúfalá doba… Už tento rok sa niečo veľké udeje a vraj nie onedlho, nejak v marci… Mam obavu ak to ma byt tak, ze až 1/3 ľudstva skonci na tejto zemi…Ale nechcem byť spatným prorokom.. Také informácie však existujú… Sme skutočne v dobe veľkého suzenia a to ako je písané v zjavení Jana v apokalypsu ze 1/3 ľudí budú vyvrhnuti z tejto planéty (nie vytrhnuti ako sa to domnieva cirkev), tak to určite príde…

     • Israismael:
      Ano, taky si myslím, že tento rok příjde něco většího. Jen to nemusí být ještě v tom březnu. Řekl bych, že to může být až v létě. Pak to půjde nějak z kopce a dokonáno může být třeba z kraje roku 2025. Hlavně mit co na sebe, čim štípat a nosit dřevo. Kde nabírat vodu atd. Dokud je co kupovat, zatím je to dobré to koupit.
      Je rozdíl mezi tím, kdo nuceně přejde k čistotě a kdo tam přechází proto že chce. Píšu čistota, protože čistota není světlo a není to dílem Satana. Světlo je pro mě falešné, asi jako temnota, když říká věř mi. Světlo nemá páru o tom, co je co. Jen v čistotě se ukrývá duch. Tam si duch odmítá hrát na víc a na tuhle pozemskou hru na povrchnost a jiné laciné hry.
      A že elity rozjedou zase pandemii…můžou to stihnout a může přijít ještě válka, ale asi jim do toho stejně hodí vidle přírodní události a lidé nebudou mit čas si hrát na válku a řešit kraviny, co vykládá televize atd.
      Ale s tim sjednocováním to vidím sám, jak je to špatný. Spousta lidí na sebe pořád útočí, doráží a vlastně ani nic nabídnout nechce.
      A když cítim z lidí, jací jsou, čistotu má pouze minimum lidí. A kde ale takové pak hledat, když se společnost začne hroutit, když nebudou jezdit vlaky, autobusy a mají spolu komunikovat a nějak se sbližovat.
      A nejsi špatným prorokem, jen plno lidí prostě musí ukončit tuhle pouť, když rozlelo špinavou hru. Ne každý chce ženu, co spí s půlkou vesnice a má muže jen na postavení baráku a zaplacení dovolené. A ne každá žena chce muže, co ubližuje druhým jen proto, že na to má a každý se mu musí klanět.
      Když koukám na lidi, co chtějí sjednocovat druhé, zase v tom je jen ego. Zase v tom je jen koukání na sledovanost a lajky. A když má někdo názor na to, že to přehání s chováním, tak ho zablokuje a má smůlu..tohle není fakt ještě doba na to, aby lidem docházelo, jak vážná je situace.

     • Israismael

      Múdro píšeš Tauri ,máš v sebe v pozemskom tele z hmoty tejto Zeme živého ľudského ducha ..poväčšinou je ľudský duch v ľuďoch bez života ,tzv spiaci ( je to cca 90% ľudí globálne bezduchych ).Preto je naozaj zložité dnes prísť do styku s ľuďmi, ktorí majú oziveneho ducha ,ktorí chápu ako tak otázky týkajúce sa duchovných sfér a tým sa zaraďujú medzi svetlých ľudí ,alebo teda hľadajúcich cestu k Svetlu ..Ťažké to je ,keďze až 90% ľudí disponuje temným vnútrom ..Veď to je katastrofa ,že iba 10% je globálne svetlých ľudí .Keby to bolo aspoň 50 na 50 .. …Svet potrebuje zmenu,obrat , ale ak k obratu nepríde ,tak príde zásah od Boha …
      Poopravim ťa Tauri ..Svetlo je žiarenie z Najvyššieho ,teda z Boha samého,preto sa to nazýva tak ,že Boh je zároveň živé Svetlo(vyžarovanie ,z ktorého pochádza absolútna sila/prasila) ..Čistota je čosi iné ako Svetlo s veľkým S ..Čistota je cnosť ,ale má tiež Zdroj vyžarovania (Irmingard)
      Priame božie vyžarovanie je Láska s velkym L(pozemska láska je niečo iné ako tá Božia ) ,vyžarovanie pochádza od Ježiša a božim vyžarovanim je aj Spravodlivosť a toto vyžarovanie spravodlivosti pochádza od Ducha svätého ,ktorý má v bozskom meno : Imanuel a ktorého vyžarovanie bolo pred 148 rokmi v človeku s božím duchom menom Abdrushin ,ktorý bol zároveň aj Duchom Pravdy ,keďže všetko objasnil ľudstvu v Božej Pravde do najmenších detailov v napísaním diele (960 strán) Vo Svetle Pravdy ..Je a existuje aj audiokniha na YouTube,a už mnohí ľudia ju počúvajú a dávajú živosť a rast svojmu ľudskému duchu v poznaní …
      Ľudský duch nemá v sebe Božieho ducha, ako si človek nahovára a namysla ..Človek má len dar od Najvyššieho , teda živú iskru a to ľudského ducha a to je veľký rozdiel oproti Boziemu duchu ..To píšem len preto aby človek vedel aká je Pravda ,a že ešte aké mnohé Pravdy boli adresovane pozemskemu človeku Abdrushinom…Každý človek musí raz spoznať Najvyššiu Pravdu ak chce obstáť v Božom Súde..Inak to nepôjde… a kto sa nenaučí žiť podľa Zákonov ,ktoré udržiavajú svet a vesmír,ktoré ho samocinne riadia ako obrovske sukolesie ,tak nemôže prežiť prichadzajuci súd ,lebo nespoznal Božiu vôľu v jeho Zákonoch (Boží Zákon tiaze ,zákon príťažlivosti ,zákon spätného pôsobenia ,tri najväčšie Zákony ktoré majú účinnosť a pôsobnosť na svet aj na človeka teraz na Zemi,hlavne ten posledne spomínaný Zákon ,a uplatnia sa najmä po smrti ,keď človek bude prechádzať jemnejsimi sférami až domov do duchovna )…Ľudia nepoznajú skutočnosť že človek vyšiel dávno pred miliónmi rokmi na vývoj z duchovnej rise =Raja a po mnohých životoch a vývoji má smerovať opäť tam odkiaľ vyšiel ..Musí však poraziť hmotu ,aby mohol prejsť v duchovnom tele,v čistote bez nánosov hmoty domov do duchovna..Zem je len prechodné miesto,svet hmoty ..

     • Maros-v panelakoch ,,kumbalky,,dnes som sa doma vyjadril,ked som chodil do zakladnej skoly,bol-i sme kreativni ,,nic nebolo,, a vsetko sme mali,cencili,sme. vtedy sa mi za auticko podarilo aj skutocny colt vymenit-len som nemal naboje.v meste väcsina vedela,kto z ktoreho dvora je atd.pekna nostalgia a potom neskor spencery,nohavice z diftinu,a u obuvnika topanky upravene o 10cm opätok. pozdravujem

 11. 1/ IVERMECTIN pomáhá pacientům překonat poškození způsobené vakcínami proti COVID-19

  https://aktax.cz/ivermectin-pomaha-pacientum-prekonat-poskozeni/

  2/ V pátek Lareb vydal prohlášení. Nizozemské farmakovigilanční centrum uvedlo, že obdrželo 30 hlášení o (hydroxy)chlorochinu jako léčbě koronavirové infekce během pandemie Covidu. Nejčastějšími hlášenými nežádoucími účinky byly nauzea a prodloužení QT času na EKG.
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/v-holandsku-vydali-hlaseni-o-hydroxychlorochinu-nebyla-hlasena-zadna-umrti/

  3/ Ve Švédsku, stejně jako v mnoha dalších zemích, probíhá rychlé zavádění 5G pro bezdrátovou komunikaci. Rozšíření se uskutečňuje, aniž by bylo dosud prokázáno, že by s novou technologií neexistovala žádná zdravotní rizika.
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/svedsky-vyzkum-zareni-z-5g-predstavuje-akutni-a-chronicka-zdravotni-rizika/

 12. IVERMECTIN pomáhá pacientům překonat poškození způsobené vakcínami proti COVID-19

  https://aktax.cz/ivermectin-pomaha-pacientum-prekonat-poskozeni/

 13. Nový Francouzský premiér Gabriel Attal je členem WEF Global Young Leader a členem Bilderbergeru

  https://aktax.cz/gabriel-attal-je-clenem-wef-global-young-leader-a-clenem-bilderbergeru/

  • holistický prístup

   A … je to buzerant!!! – rovnako ako preferovaný Pelegríny (či ako sa to príšerné, preferované čudo volá) … Attal – Attali … hmmm …. že ma to nijako neprekvapuje …

   • „Naše ímja LEGIÓN!“ – jeden šík! Masónstvo nie je len v skratke slobodomurárstvo ako na začiatkoch lóži – postupne do nich vstúpili židia, potom sodomisti, a dnes je to mix žido-homosexuálnych bratov satanistov a ich užitočných gójimských protežovaných milencov, vykonávajúci spolu spoločné rituály. V tomto je Pellegríni pre nás ohromne nebezpečný! Pretože je jednoznačne členom tohto nadnárodného „spoločenstva“ masónov! Teraz si predstavte, aké škody napáchala húfnica a porovnajte možnosti jamkáča, v prípade, že by sa stal prezidentom! Do pi.e!

    • holistický prístup

     Maroš,

     uvažoval si prečo buzerantov pomenovali HOMO … sexuáli?!?

     • Nešťastná skratka – lebo homo je človek – HOMOlogizovaní sexuáli – teda správne by to malo byť homoLsexuál – rovnaký s rovnakým. Asi tak. To L by potom zapadlo aj do LGBT.

     • holistický prístup

      Správne je to buzerant – žiaden sexuálny „človek“ – „človek“ sexulity“ (slovo sex sa mne osobne vyslovene hnusí – sex je ovládač – sex je komerčná záležitosť na zničenie človečenstva – spodné čakry – bez citu) – slová, slová, slová, … – sú to ovládače v pazúroch archontov – temných „mágov“ – prečo v poslednej dobe toľká „korektnosť“ (korekcia = oprava = lož, klam, abraka-dabra)?!? – lebo sú to programy …

      Používanie slov nám vnútených – „korektných“ – je podporou agendy archontov – tvorbou ICH „sveta“ – zmietaním sa v ICH egregoroch – v ICH sieťach (sťa tie ryby v sieti – rybár „PETER“ a jeho následovníci – stratení v mori – …).

      Všetko je pred nami …

   • A potom – takto nejako – „fungujú“ mladí „chlapci – junáci“, ergo: 20-30 roční liberálni buzeranti, ktorí nikdy nemali partnerku a nemajú de facto ani odkiaľ vedieť a poznať, ako fungujú ženské biologické procesy, pretože dnešná škola ich zrejme učí už len to, ako sa stať súčasťou sekty LGBTXY..

    47 sek. odkaz pre generáciu PS – (Progresívna Stupidita)

    https://t.me/ural2205/3363

    • No – je to pochopitelné – equality – a podľa seba súdim teba, takže keď ja nemám krámy a nežijem so ženou, tak prečo by som mal vedieť o krámoch nejakej prezidentky alebo ženy vôbec – viď ženy vojačky – neviem, ako je to vo vejenských řádoch, keď má vojanda krámy. Inak napaľujem DVD a sa mi to tam zíde. Myslím si, že krámy sú politická záležitosť – konečne môžeš ísť s ňou naplno a s kečupom – alebo do riti.

     • Zrejme si nepochopil pointu, alebo si ju – nechcel pochopiť..
      Ale to je u Teba – normálne.. Na to som u Teba – zvyknutá..

     • Ou! Nedal som to do úvodzoviek – soráč!

    • aj múdry schybí…. ja to skúsim napísať takto. Všetci chlapci alebo ženy ktoré si nenájdu partnerov alebo partnerky sú LB? Ak sa im to bude vtĺkať do hlavy možno si to aj sami o sebe začnú myslieť. V minulosti sa nikto nepozastavoval nad tým, prečo sa niekto nechcel oženiť či vydať a zostal starým mládencom, alebo dievkou. Dnes, napriek tomu že nie sú dôkazy, ak má dotyčný viac rokov a nežení sa,napr. Pellegrini, ale nielen on, už je to buzerant. Poznám veľa takých ľudí, ktorým sa nepodarilo alebo nechcelo oženiť či vydať. Ale nedá mi zabŕdnuť, niekde bolo napísané že LGBTI ukradili deťom dúhu. Bolo to na zamyslenie – deti radi kreslia dúhu, nosia nášivky na oblečení-tričkách, šatách – dúhy atď.

     • holistický prístup

      postreh,

      počul si ho niekedy rozprávať – prípadne si ho aj pri tejto činnosti (rozprávaní) videl?!? – ako chceš oklamať neverbálno?!?

      Akým právom má niekto, kto nikdy nepriviedol na svet a nevychoval nielen svoje deti, ale aj vnúčatá – nepostaral sa o svojich predkov v dvoch generáciách – niečo – čokoľvek riadiť?!? Akým právom chce zasahovať do rodín, ak nikdy žiadnu nemal, nestaral sa nikdy o nikoho a o nič, len o vlastný zadok?!? – Pelegríny je buzerantský OTROK archontov – a vyzerá sťa chazar – vidím aj viac, ale …

      Pozn.: zvláštne, že si sám sebe pridelil meno postreh …

     • mariankosnac

      h.p: Prečo by mal mať právo byť v politike/ na riadiacich miestach/ iba ten, kto priviedol na svet deti, vnúčatá? Takí najviac kradnú – lebo kradnú aj pre rodinu. Ale teda mne je to fuk, ktorý politik čo a ako, hlavne nech mi nevnucujú vakcínky a pod.

     • holistický prístup

      mariankosnac,

      ak „nevieš prečo“ – tak sa prestaň diviť a rozčuľovať, že všetko vyzerá tak, ako vyzerá.
      Slovo rodina má základ v slove ROD – ale zrejme to Tebe nič nehovorí. Nuž a práve preto, že „nevieš prečo“ je aj to „vnucovanie vakcín a pod.“.

    • Ajša, ja som toho názoru, že drvivá väčšina ľudí bez ohľadu čo sú zač by prestala s polovicou svojich nezbednosti ak by si našla toho pravého partnera, ktorý by ich dopĺňal a s ktorým by boli šťastní. Určite sa zo strany zla permanentne pracuje na tom aby ľudia nevytvárali tie správne partnerské vzťahy ale naopak.

 14. Již dříve byl potvrzený značný vliv genových injekcí na plodnost jako takovou, ale nyní se ukazuje, že i tehdy, kdy se plodnost nenaruší, může se neblahý účinek injekcí přenést na potomka.

  Studie z Turecka zjistila, že samice potkanů, kterým byly injekčně podávány mRNA vakcíny COVID-19, porodily potomky vykazující příznaky autismu a nižší počet neuronů v mozku.

  https://necenzurovanapravda.cz/2024/01/studie-injekce-covid-19-pfizer-jsou-spojene-s-autismem-u-potomku-ockovanych-potkanu/

 15. holistický prístup, a kto mi mal prideliť ten nick, jasné že sám(a). koľko ich máš ty, mien a nickov , je tu až až, zvláštne a všetko akoby na jednom vlákne, na jednom rozume. Ty máš rodinu, deti? No každý to šťastie nemá aj keby chcel mať deti a nemusí to byť zo sebectva. Koľko toho odvedú do štátnej pokladnice ľudia z osád, ktorí majú kopu detí? To podľa chodenia, rozprávania sa musia ľudia dovtípiť že je niekto buzerant? Ty máš aké právo dehonestovať niekoho? Potom by si musel upierať právo aj moderátorom LGBTI a odmietnuť im právo informovať, veď tiež sa miešajú a informujú o politike a tým sa podieľajú na riadení štátu. Tým neobhajujem LGBTI, nepáčia sa mi ich dúhové pochody, ale viem že sa s tým narodili a nemôžu za to. Máš to v hlavičke troćha pomýlené, zrejme z veľkého príjmu informácii. Múdrosť nad múdrosťami, kde normálny pohľad na situáciu zlyháva. Občas už len nakuknem, pribúdajú tu štemplíky, mená, ale obsah taký ako by tu už všetci fungovali,z nalí všetkého a poznali sa roky. Tak sa poteš(te), už tu nikdy nič nenapíšem. Nezastávam si LGBTI, ale nikto nie je povinný sa ženiť a vydávať ak sa na to necíti a netreba ich hádzať do jedného vreca z LGBTI. Zdá sa byť čudné že niekedy nevie nadviazať kontakt muž alebo žena s opačným pohlavím a pritom sú úplne normálni? Alebo že sú to zanietení workoholici, ktorým čas uteká pri práci ? Často človeka nesúdia podľa veľkosti jeho dobrých skutkov, ale podľa malosti jeho previnenia. Dúfam že sa Pellegrini prezidentom stane skôr než Korčok alebo ten vyjavený, ukecaný, nedocenený Danko.
  Majte sa, píšte si, veď o tom je bádataeľ aby ste bádali.

  • Pekne napísané, aj dobre vystihnuté.
   Netreba však utekať: každý z nás právo vyjadriť svoj názor a každý z nás by to mal aj akceptovať – samozrejme, bez arogantnej kritiky. Tĺcť treba do SYSTÉMU, a nie do spoluhráčov za víťazstvo Pravdy a Lásky; veď úplne všetko nevieme my „ovce“ nič.
   Nemali by to tu vzdávať hlavne tí slušnejší a empatickí voči iným čitateľom, teda tí, ktorí majú zdravú sebareflexiu a dovidia si aj o trochu ďalej od nosa. Každý prípevok sa cení, ak je úprimný, no, samozrejme, len ak neslúži prednostne na osočovanie spoluhráčov. Osočovanie sa medzi sebou – pri spoločnom boji za víťazstvo Pravdy, Lásky a Spravodlivosti – tu naozaj nemá miesto.
   A ešte k tým LGBTQ+ :
   Treba chytiť pod krk toho, kto všetky nielen choroby, ale aj takéto vychýlenia sa z normálu do ľudí očkuje! No rozhodne nie jeho obete.

   • Israismael

    Všetko ale úplne všetko čo môže vedieť človek, a co by už mal dnes vedieť človek, tesne pred vrcholom súdu už máme na Zemi vyše 100 rokov.. na tejto planéte by nemusel byť ani jeden jediný človek neznalym, keby len chcel .. PRAVDA S VEĽKÝM,, P,, PRIŠLA … ČLOVEK JU VŠAK NEHĽADÁ ALEBO NEMÔŽE NÁJSŤ, PRETOŽE NEMA SPRÁVNE KĽÚČE A NEMÔŽE SLOVO Z KNIHY ODOMKNÚŤ..(MNOHÍ VEDIA O AKÚ KNIHU SA JEDNA)
    Ak je človek v nesprávnom chceni,zamestnáva myseľ všetkými možnými knihami, zavádzajúcimi ľudského ducha a neskúmal tu skutočnú pravú cestu k pravému Slovu a Svetlu, tak nemôže dostať kľúče, aby si odomkol to najvzácnejšie Slovo z knihy Vo Svetle Pravdy… SLOVO, ktoré malo ľudstvo uviesť do všetkej vsetuckej PRAVDY..A aj stalo sa…Len ľudstvo pod vplyvom temna opäť zlyhalo.. Nehľadá.. Nechce hľadať..Satan opäť raz víťazi…
    Nič osobného však nie je v tomto ohľade proti tebe EMILY.. Ani voči nikomu kto to číta tu, co som napísal . Je každého osobná vec co hľadá ako hľadá a kam nakoniec tým hľadaním dôjde..To co som napísal je môj pohľad, môj názor bez ovplyvňovania kohosi..

   • Israismael,
    vzhľadom na to, že naša debata zvykla byť „jeden o koze, druhý o voze“, dohodli sme sa, že v OBLASTI náboženstva nebudeme na seba reagovať. Tento tvoj koment mal byť adresovaný všeobecne. Zo mňa sa postupne (a už veľmi dávno) vyvinul ateista, a tak to aj zostane.
    Aj mimozemský návštevník Ježiš bol aj je človek z mäsa a kostí – a ateista: Ježiš sa „bohom“ nezapodieval. Vždy sa odvolával len na svojho Otca – takisto Človeka: nikdy nie na (odpoćiatku až dodnes) vraždiaceho boha (sionu).
    Citujem z Roháčkovho prekladu:
    12) A Ježiš im zasa povedal: „Ja som svetlo sveta. Kto mňa nasleduje, nebude chodiť v tmách, ale bude mať svetlo života.“ 13) Farizeji mu povedali: „Vydávaš svedectvo o sebe len ty sám, tvoje svedectvo nie je pravdivé.“ 14) Ježiš im odpovedal: „Hoci vydávam svedectvo o sebe iba ja sám, moje svedectvo je pravdivé, lebo viem, odkiaľ som prišiel a kam idem. Vy však neviete, odkiaľ prichádzam, ani kam idem.“ 15) Vy súdite podľa tela, ja nesúdim nikoho.
    18) Ja sám vydávam svedectvo o sebe a vydáva o mne svedectvo aj Otec, ktorý ma poslal.“ 19) Opýtali sa ho: „Kdeže je tvoj Otec?!“ Ježiš odpovedal: „Nepoznáte ani mňa ani môjho Otca. Keby ste poznali mňa, poznali by ste aj môjho Otca.“ 20) Tieto slová povedal v pokladničnej sieni, keď učil v chráme. A nik ho nechytil, lebo ešte neprišla jeho hodina.

    Israismael – Ježiš ani Stvoriteľ menom Otec nikdy nikoho nezabili, ani nezabijú. Večne odpúšťať – a trestať aj vraždiť – predsa nie sú synonymá. Ježišov a Otcov postoj k nám sa nemení, zatiaľ čo tajtrlíkovia boha sionu z nás vakcínami od nášho zrodu vyrábajú čím ďalej, tým agresívnejšie beštie – a to ešte nie sme na konci tohto ich zdĺhavého mučenia…

    • Israismael

     Si ateistka Emily a zaoberas sa tým čomu absolutne nerozumieš a máš to všetko z nejakej pochybnej literatúry a zobrala si to za svoje tie obr bludy o Jezisovy -mimozemšťanovy ..Si azda jediná na svete ktorá to takto poňala z biblie ,aj keď ja nie som biblista a pod ale takúto vec to ja fakt neviem odkiaľ si to vzala z akej knihy .Daj mi návod nech si to pozriem kde sa to píše ,že Ježiš mimozemský a Ježiš pravý ..To je čistý rozumovy blud u teba a bez ducha myšlienky ..preto čistý rozum sa zaoberá iba tým co je pozemský vysvetliteľné a nemá nič s duchovnom ..Duchovno nemá v sebe bludy ,náboženstvo ale nie je duchovno ..náboženstvo sú v mnohom špekulácie ,vedúce k zotročeniu a ovládaniu ľudí ….jedine zobudeny duch pochopí vyššie veci nad hmotou a vôbec nemusí byť človek náboženský ..ty nie Emily,ty si neprebudila rozum ale iba vypestovala rozum ..a preto nechápem ťa ako ateistku že vôbec píšeš o niečom čomu nerozumieš ani za milimetrik z milimetra..prepáč mi to …my ktorí máme dar by sme mali prebúdzať ľudí zo spánku ..ale vy ateisti to iba klincujete všetko lebo si myslíte ako aj Maroš a jemu podobni že sa tu zahravam s nejakým náborom na náboženstvo a nebodaj ešte židovské a pod..

     • Israismael

      Oprava: neprebudila si ducha Emily ,tvojho živého ducha v tebe samej ,ale si vypestovala do výšky iba svoj rozum…Tak to malo byť v predchádzajúcom komentary …
      Tak už len doplním :
      Pre Boha Otca je dôležitý ľudský duch a nie ľudský rozum..preto aj súd nad ľudstvom bude taký, že bude súdený duch človeka a nie telo ani rozum …Duch je večne živý ,rozum však konci spolu s telom v čase pozemskej smrti a nič sa neprenáša z rozumu do iného života na onen svet , iba to čo je vpisane a vyryté do ducha ..

     • holistický prístup

      „…my ktorí máme dar by sme mali prebúdzať ľudí zo spánku ..“

      Israismael, si len bludár, žiaden buditeľ s darom budiť – rovnako, ako tá, ktorú podrobuješ kritike – sektár si – či aj ním ostaneš, je len a len na Tebe.

     • Israismael

      Hokisticky nepristup!
      Ako si na to prišiel ze ja som sektar? Ak niečo tvrdíš tak to musíš ajdokázať!!!!!! a ja ta teraz žiadam aby si to potvrdil a dokázal podľa tvojich slov, ze prečo som ja sektar na základe čoho má obviňujes a tvrdíš to …. Žiadam ta o to a nech to zaznamenajú aj nebesia…
      Výpis sem všetky body od A do Z v čom som sektar a bludar…

     • Máš presne vycitované, odkiaľ som to vzala, tak si to prečítaj, alebo nekomentuj. No ale to by potom nebol dôvod útočiť, všakže? A Maroš (alias holistiský prístup + Božena, boža, boza a celá plejáda ďalších, prevažne ženských pseudonymov tohto komentátora) – detto.

      P.S.: Ateista neznamená veriť vo vývoj človeka z opice. Znamená to neveriť vo fungovanie nášho mozgového „hemi-softvéru“ bez jeho spojenia a súčinnosti s naším telesným „hardvérom“.

     • Israismael

      Emily pozri táto stránka by vážne nemala byť o písaní o Bohu a przneni Boha, aj keď je to Bádateľ, a malo by sa badať, co už o tom hovorí samotný výraz bádanie …. ale ľudia tu nehľadajú, ale hádajú sa a urážajú sa..Ja som ta neurazil iba som ti napísal pravdu ktorá urazila tvoje ego..nie ducha do vnútra ale ego (rozum) . o hľadaní Pravdy je iný prístup v živote, a ako sa dostať k Bohu ako vyklznut z tejto hmoty lebo táto zem je ako inkubátor v ktorom dozrievame, my božie iskry v pozemskom tele..
      V žiadnom prípade ta ja neurazam, ak si atesitka ok ved je to tvoja vec… len som nechápal prečo si tak horlivo písala ako atesitka o tých veciach ktoré nie sú nikde dohliadnutelne , skutočne nikde v spisoch… No a ty si tu časť z biblie z rohackovho prekladu zle pochopila.. Lebo to chápeš výhradne rozumovo a rozum nechápe nadcasovost a vyššie duchovné veci, ale ma sa to chápať ľudským živým duchom, lebo je nadčasový a ma vyšší a väčší rozmer chápania .. Nejdem to už rozoberať ako to bolo myslene co si napísala z biblie, tie citáty, lebo celá biblia je myslenia tak ze ide o duchovný spis a duchovné deje a nie pozemské, aj keď to na pohľad v podobenstvach tak vyzerá, ze sú to pozemské deje …
      Ešte pre toho holistickeho urážaca by som dal toto (i keď viem ze zbytočne ze to s nim nepohne ani to nevypocuje)
      https://m.youtube.com/watch?v=bY6eCu6WcyY&pp=ygUVQXVkaW8ga25paHkgYWJkcnVzaGlu…stačí 2 min počutia nie celých 8h..to by bolo nemožné pre teba.. Tak si to vypočuj od 6:00:00, trvá to dve minúty co by si mal počuť, ak chceš, teda do 6:02:00…
      Urážac ak to náhodou budeš počúvať ide o božie slovo Ducha Pravdy menom Abdrushina , ktorého avizoval Ježiš a je to spísané v Ján 16:13, ze ho avizoval… Ved si to vygoogli Jan16:13 a kebyže si precital celú knihu Vo svetle Pravdy, co ty pochybujem ze urobíš, tak by si sa dozvedel na konci knihy kto ju spísal… Ze to bol ten ktorého pred 2 tiis rokmi sam ježiš prisľúbil ze príde na konci vekov na Zem… Tak ma len przni naďalej a co je horšie przni Boha a jeho Slovo… ja tu nedávam ľuďom kamene a hady…

     • Israismael!
      Dúfam, že naposledy: Keby si sa nebol zakvačil na moje vyjadrenie adresované niekomu inému (slúžilo na jeho podporu), nemusela tu celá táto dlhočizná debata typu „jeden o koze, druhý o voze“ vzniknúť. Načo reaguješ na príspevok, ktorý si neprečítal? A to úplne „z cesty“. Vyroluj sa vyššie na tú moju reakciu o 15/01/2024 at 3:46 – tam som presne uviedla, KDE to, čo kritizuješ a na čo sa pýtaš, je v biblii zaznamenané. A načo som čítala bibliu? Na to, aby som vedela, o čom tá kniha je. A k čomu som sa dopátrala? Že je tam štipka čistej povzbudzujúcej Pravdy obalená kvantom Lží a nezmyslov. A kto ten kúsok Pravdy a Nádeje pre ľudstvo potreboval pošpiniť a domotať? Ježišova odpoveď znie, že „človek-nepriateľ“ to urobil.
      Biblia je metaforicky „Pšenica s kúkoľom“ (Pravda so Lžou). Zlý človek (teda nie nejaký satan či diabol alebo kto) nasial do „pšenice“ „kúkoľ“ a Ježiš prišiel, aby ho vytrhal. Teda prišiel vyčistiť Pravdu od Lži. Preto bol nepohodlný, Rímom odsúdený a nakoniec zavraždený. Jeho Pravda je, ako to tu čítam, pribitá na kríž dodnes.
      Ježiš na Zem náboženstvo nepriniesol; on „božích“ desatoro prišiel na Zem zrušiť! „Milujte sa navzájom,“ bolo jeho jediné – skôr odporúčanie, ako prikázanie. Ak toto dodrží každý jeden z nás, tak sme zvíťazili.
      Aké prikázania potrebuje matka, keď sa jej narodí dieťa? Ak dieťa miluje, urobí preň všetko. Ak toho nie je schopná, bolo chybou, že ho počala.

     • Israismael

      Emily naozaj dúfam že už naposledy a vážne naposledy :
      Takže !To evanjelium Matúša a Slová Ježiša si nepochopila správne ako ich myslel vtedy Ježiš , lebo On Ježiš to myslel duchovne a nie pozemsky keď povedal :

      A/48. Ale on odpovedajúc riekol tomu, kto mu to povedal: Kto je moja matka, a kto sú moji bratia?

      B/50. Lebo ktokoľvek by činil vôľu môjho Otca, ktorý je v nebesiach, ten je mojím bratom i sestrou i matkou.“

      Ty si to jednoducho nevieš vysvetliť Emily Jeho kristovu reč ,že ako to myslel Ježiš a to čo povedal …a preto máš dojem ako snáď jedna jediná na svete a si to aj tak interpretujes ,že museli byť dvaja kristovia..

      Ešte raz Emily v čase keď sa už Ježiš prebudil do Bozieho poslania ,keď mal cca 30 r a po krste od Jána Krstiteľa už vedel kto je a čo má za poslanie od Boha ,tak až vtedy povedal tie slová z Matúša ,ktoré si napísala a nevieš si ich interpretovať ,lebo ich myslel duchovne a nie pozemsky.
      Vysvetlím ti to ….a ak budeš chcieť prijmes to, a ak nie ,tak ži naďalej v blude ,ktorý ťa kvôli nepochopeniu Slov od Ježiša v tomto Matúšovom evanjeliu sprevádzajú a mataju a nedajú ti spat.. Takéto hrubé nepochopenie ti vytvorilo predstavu DVOCH Ježišov MIMOZEMSKÉHO a POZEMSKÉHO a MÁRIU židovku ako NEMATKU ..
      K tomu bodu A ,ako som označil 48 kap ti dávam teraz vysvetlenie :
      KTO SU MOJI BRATIA KTO JE MOJA MATKA?
      No EMILY zamýšľala si sa iste nad tým,že keď toto povedal ,že vylúčil židovku Máriu ako matku,čo ti dávalo nejaký zmysel, že musel tým pádom byť ešte jeden Ježiš ktorý bol nepravy a účinkoval vedľa tohto pravého ,ktorý sa ti javí z tohto matusovho evanjelia ..Tak je? Máš takú predstavu ?
      Tie slová Ježiša (a bol len jeden na ZEMI a na milión percent) znamenajú toto a hovoril to v DUCHOVNOM ZMYSLE:
      *NEBUDETE VY LUDIA VELEBIT POZEMSKU MARIU AKO ZENU VIAC AKO BOHA ..NEPOVEDAL TO VSAK TAKTO PRIAMO ,ALE DUCHOVNOU RECOU ,V PODOBENSTVE TIE ZNAME V EVANJELIU: KTO JE MOJA MATKA .AKO VIDIS EMILY STALO SA TAK A LUDIA DNES VELEBIA PANU MARIU VIAC NEZ BOHA, AJ NAPRIEK VYRAZNE PODTRHNUTYM SLOVAM KTORE BOLI DUCHOVNEHO CHARAKTERU POVEDANE UCENIKOM V TEJ KAP 48.. JEHO BRATIA TAM NEHRAJU KLUCOVU ULOHU CO CHCEL DUCHOVNE PPVEDAT LUDSTVU ….ALE HLAVNE MARIA

      K bodu B ti dávam vysvetlenie : tiež to myslel Ježiš DUCHOVNE a nie POZEMSKY :
      AKO BOZI SYN KTORY SI UVEDOMOVAL SEBA, ZE PATRI NEODDELITELNE K BOHU VYSLOVIL TU REC (DUCHOVNE ),ZE VSETCI LUDIA KTORÍ SA VRADIA DO BOZEJ VOLI SU S NIM ZAJEDNO A NAJDU CESTU DOMOV DO DUCHOVNEJ RISE .. CIZE KAZDY POZEMSKY BRAT ,SESTRA ,AJ MATKA ,AJ OTEC …NEMYSLEL TYM VYLUCNE ANI SVOJHO BRATA ANI SESTRU ANI MARIU AKO MATKU A TYM UZ VOBEC NEVYLUCIL ZE TO NIE SU JEHO POZEMSKA RODINA …JEZIS MAL TROCH BRATOV ESTE A JEDNU SESTRU ..CIZE MYSLEL TO VSETKO V DUCHOVNOM ZYMSLE A TY SI TIE SLOVA Z MATUSA LEN NEPOCHOPILA, A PRETO NASTAL AJ ZMATOK Z TOHO U TEBA …
      Maj sa pekne Emily ja sa už k téme dvoch Ježišov viac vyjadrovať nebudem ..vezmi si to ako chces toto moje vysvetlenie ale už viac sa k tomu vracať nebudem nech už budeš mať znovu a opäť akékoľvek argumenty …

     • Israismael

      Inak máš pravdu Emily ,že v biblii je zmiešaný kukol so zrnom..s tým s tebou naprosto súhlasím ..sú tam aj bludy určite a preto nám bolo zasľúbene ľudstvu práve samotným Ježišom ,že v čase keď bude končiť vek ľudstva (my sme v Tom veku ,začína vek Vodnára a končí vek Rýb )príde utesitel Duch Pravdy ,ktorý nás uvedie do všetkej Pravdy a zničí kukol a ostane iba zrno ,čistá Pravda ..
      Tak čítala si bibliu , lebo písala si to vyššie ,len potom nechápem žeby si takúto zásadnú skutočnosť vynechala ….ak si čítala naozaj tak si musela precitat aj to, že má prísť k ľudstvu zaslubeny Duch Pravdy …a áno EMILY dielo Vo svetle Pravdy ,Posolstvo Grálu je dielo toho ktorý bol zaslubeny JEZISOM ..ale keďže ty si to dielo nečítala ,nemôžeš ho mať ani preskúmane svojim duchom a zmyslami..Tým pádom nevieš povedať že je to ON -Duch Pravdy..Každý jeden pozemstan len keď to sám preskúma a prečíta VO SVETLE PRAVDY POSOLSTVO GRALU až vtedy zistí …Inak nie

     • Isra…dúfam, že naposledy! (dnešné tvoje reakcie som už ani nečítala; nemám toľko času, aby som ním zbytočne plytvala)
      Židovka Mária, „matka“ vopred „predpovedaného“, nachystaného Ježišovho falošného nástupcu – žida krista, spolu s ostatnými odporcami návštevníka Zeme – Ježiša – civela na mučenie Svojho Syna?? Však by ju v dave židia udupali! A ktorá zdravo-normálna matka by ten obraz zvládla?? Tak to by musela byť naozaj vychytená matka! Dokázala – na rozdiel od zdravo cítiacich matiek – nemožné. A kam sa do troch dní stratil jej manžel Jozef? Prečo nového „Ježiša“ jeho Učeníci nespoznali? A prečo sa zrazu rozpŕchli? – a ďalej o nich už ani zmienky… Prečo ich nahradili apoštoli?? A zrazu zakázané „učenie“ sa stalo podporovaným. Týmito otázkami sa zaoberaj! Ježiš kázal: „Skúmajte písma, či je tomu tak!“ Iba ja jediná som ho tu počúvla? A zato som neznalými „veriacimi“ kritizovaná? Sa spamätaj!
      Nekvačkaj sa na moje komentáre a reakcie na iných, keď ich ani nečítaš. Rešpektuj to! Bádateľ nám poskytuje aj možnosť pridať sem samostatný text, tak tú možnosť využi.

     • holistický prístup

      Emily,

      si skutočne chorá, bludárska, slepá a hluchá bytosť – s Marošom a inými, ku ktorým ma priraďuješ, sme odlišné bytosti – ale pre Tvoje EGO sme jedno a to isté – poniektorí sme to isté jedine v samotnom ZDROJI. Od Teba čítam jedine to, čo sa dotýka výživy a agrosektora – inak nie – opakuješ stále tie isté bludy a tvoríš svet archontov – tomuto ja odmietam venovať pozornosť.

      Poniektorí si túto diskusiu „privatizujete“ na šírenie svojich bludov.

     • holistický prístup

      Israismael,

      čítaj po sebe, čo píšeš – šíriš bludy a vydávaš ich za jedinú pravdu. Každý, kto vníma „svet“ odlišne je pre Teba odpad, ktorého ten TVOJ BOH potrestá, zatratí, zlikviduje. V jednom máš pravdu – odmietam tvoriť svet TVOJHO TEMNÉHO BOHA – baviť sa s takými obmedzenými sektármi je skutočnou stratou času. Emily je vraj ateistka – aj a-teista je teista, ale vy v tom vidíte rozdiel – dokolečka-dokola verklíkujete tie vaše bludy.

      Teisti sú všetci mono-teisti, poly-teisti, a-teisti. Protipólom je RODOBOŽIE.

     • „hp“ – predpona a- vyjadruje odpor, teda v tomto prípade vložená na začiatok slova vyjadruje jeho pravý opak. Ateisti boli, sú aj zostanú ľudia neveriaci v nadprirodzené sily.
      Máš široký rozhľad vedomostí, ale toto si doštuduj, keď už potrebuješ neustále a všade navôkol neprestajne útočiť. Takto, ako ty, reagujú na svojich spoluhráčov len „nedotknuteľní“ ego-nadľudia, ktorí nevedia, ani sa nesnažia nájsť relevantný protiargument, ktorým by svoje nonstop prepotrebné útoky na ostatných (aj svojich vlastných) spoluhráčov racionáne vykryli.

     • Israismael

      Bože Emily naozaj ma ten Holisticky prístup pravdu ..nepíš už bludy pre tých ,ktorí sú už dosť v tme a ešte viac ich do tej tmy vsadzas ..Veď ty si úplne mimo a to nepíšem ,že by som ťa chcel spotvorit či sprznit a pod..skutočne si mimo poznania a hlboko ďaleko mimo…už sa mi ani nechce vysvetľovať to čo si napísala lebo to sú mega bludy ..o tej márii napr že to dovolila čo sa dialo s jej synom,keď ho Rimania mučili a ukrižovali ,a čo mala robiť keď Rimania nedovolili takmer nikomu pod kríž? Ako si to preboha vysvetľuješ takéto veci??..to ďalšie ti ani nejdem vysvetľovať ,lebo ty ako ateistka by si nepochopila ani zrnko z môjho vysvetlenia ,že prečo nespoznali učeníci Ježiša…nie preto že bol nový ,či pravý ako si ty myslíš a ten na kríži nepravá alebo naopak ..pre boha už s tým prestaň..
      Holisticky pristup ja pisem len pravdu a raz sa ju aj ty dozvies keď padnu všetky dogmi náboženstiev tu na Zemi ,Potom zbadas kto je bludara a kto nie ,príde k odhaleniu ,po grécky k apokalypsis(co je odhalenie)…Budeš veľmi, veľmi prekvapený ..A možno aj nemilo .a viac sa už nebudem vyjadrovať ani k tebe ani k Emily
      Držte sa ..

    • holistický prístup

     Emily,

     Ty nie si schopná ani len správneho oslovenia. Prečítaj si, čo si napísala – maľuješ len a len svoj obraz.

     „Máš široký rozhľad vedomostí, ale toto si doštuduj, keď už potrebuješ neustále a všade navôkol neprestajne útočiť. Takto, ako ty, reagujú na svojich spoluhráčov len „nedotknuteľní“ ego-nadľudia, ktorí nevedia, ani sa nesnažia nájsť relevantný protiargument, ktorým by svoje nonstop prepotrebné útoky na ostatných (aj svojich vlastných) spoluhráčov racionáne vykryli.“

     No, … krásne si sa vymaľovala – to, ako vnímaš slovo písané, je len a len o TEBE a nikdy nie o pisateľovi – mnohí ste tu skutočne vysoko agresívni – nie ja. Tými svojimi večnými biblickými bludami tvoríš svet, archontov – si v tom jedovatom bahne ponorená úplne celá, celučká, … koniec akejkoľvek diskusie s Tebou.

     PS: Prestaň sa navážať do mňa a hlavne do Maroša – svoje „frustrácie“ si rieš iným spôsobom – vo vlastnom vnútri – TY NADČLOVEK …

     Aj a-teista je len a len teista – preto stále točíš o „biblii“ – nie si schopná sa z toho bahna vymaniť.

     Doporučujem: Uč sa BUKVICU a prestaneš s tými bludami, čo do TEBA povkladali.

     • Ty nie si spoluhráč. Ty si neúnavný kritik a prekrúcač vyjadrení iných prispievateľov, kvačkáč sa na vyjadrenia konkrétne adresované niekomu inému, než tebe – z jediného dôvodu: osočovať. Keď budeš mať aj päťsto pseudonymov, vždy ťa spoznám – a ver tomu, že nielen ja!

  • postreh,mas pravdu,ale neurazaj sa.koalicia je dolezita v takej zostave ako sa vytvorila.deje sa tento isty boj dvoch svetov aj na vasej zapadnej hranici a este dalej aj v nemecku.my za roh nevidime ale mozeme predvidat.nemaju to lahke zonglovat,medzi velkymi hracmi

 16. https://otevrisvoumysl.cz/nadmerna-umrti-v-souvislosti-s-covid-ockovanim/

  Reportáž z Highwire o nadměrných úmrtích, která jsou pozorovaná po celém světě.

Pridajte komentár

*