Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Panely smrti riadené umelou inteligenciou tajne zabíjajú milióny seniorov odopieraním zdravotnej starostlivosti


Print Friendly, PDF & Email

Panely smrti riadené umelou inteligenciou tajne zabíjajú milióny seniorov odopieraním zdravotnej starostlivosti

(Sean Adl-Tabatabai, Newspunch) Mrazivé vyšetrovanie odhalilo znepokojivú pravdu. Globalistické elity používajú algoritmy umelej inteligencie na odopieranie lekárskej starostlivosti starším pacientom, čím podporujú svoju agendu depopulácie.

Šokujúce je, že tieto neregulované prediktívne nástroje využívajú zdravotné poisťovne na odopieranie poistných platieb pre zraniteľných pacientov, ignorujúc názor lekárov, čím znemožňujú liečbu u vážne chorých jedincov.

Čím viac Američanov nad 65 rokov a ľudí so zdravotným postihnutím si pre ekonomickú krízu vyberá lacnejšie poistné plány, tým viac sa program zdravotného poistenia Medicare Advantage stáva pre poisťovateľov ziskovejším.

Používajú pre tento účel aj takzvané panely smrti na báze umelej inteligencie, ktoré zamietajú zdravotnú starostlivosť a tým urýchľujú zomieranie najchorľavejších pacientov v krajine.

Analýza zistila, že algoritmy umelej inteligencie používané poisťovateľmi programu Medicare Advantage čoraz viac vedú k odmietnutiu poskytnutia zdravotnej starostlivosti, čo potenciálne ovplyvní milióny starších Američanov, ktorí sa spoliehajú na tento program financovaný daňovými poplatníkmi,

V niektorých prípadoch poisťovne obmedzujú platby pre starších pacientov, pretože umelá inteligencia hovorí, že pacienti sú na tom dobre, pričom ignorujú posudky lekárov.

Odporúčania algoritmov sú v rozpore so základnými pravidlami toho, čo musia plány Medicare pokrývať, vyvolávajú spory medzi lekármi a poisťovňami a často odďaľujú liečbu vážne chorých pacientov.

Starostlivosť je zamietaná dokonca aj pacientom so zlomeninami

Vyšetrovanie poukázalo na prípad Frances Walterovej, 85-ročnej ženy z Wisconsinu, ktorá mala zlomené ľavé rameno a alergiu na lieky proti bolesti.

Napriek tomu, že potrebovala ďalšiu odbornú zdravotnú pomoc, jej poisťovateľ Security Health Plan prerušil platby za zdravotnú starostlivosť po prvých 17 dňoch. Urobil tak na základe odhadu algoritmu a nezohľadnil názor jej ľudského lekára. Walterová musela minúť svoje celoživotné úspory, aby mohla v liečbe pokračovať.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdravotné poisťovne čoraz častejšie používajú neregulované prediktívne algoritmy na určenie, kedy zastaviť platby za liečbu starších pacientov. Hoci poisťovne tvrdia, že tieto nástroje sú len odporúčacie, v praxi často slúžia ako prísne pravidlá, ktoré nezohľadňujú individuálne okolnosti alebo zmeny stavu pacienta.

Keďže stále viac Američanov nad 65 rokov a ľudí so zdravotným postihnutím si vyberá plány s nižším poistným, program Medicare Advantage sa pre poisťovateľov stal ziskovejším.

Americký regulačný Úrad pre lieky a potraviny (FDA) hodnotí modely umelej inteligencie používané lekármi na identifikáciu chorôb, ako je rakovina a tiež na odporúčanie najlepšej liečby.

V protiklade k tomu, nástroje, ktoré používajú poisťovne pri rozhodovaní o tom, či zaplatia pacientovi za liečbu, nie sú predmetom rovnakej kontroly, napriek ich významnému vplyvu na starostlivosť o najchorľavejších pacientov v krajine.

Nedostatok regulácií a dohľadu nad týmito prediktívnymi algoritmami umelej inteligencie vyvoláva obavy z vplyvu na starostlivosť o pacienta a prístup k liečbe. Keďže vplyv uvedených nástrojov neustále rastie, presná úloha, ktorú zohrávajú pri rozhodovaní poisťovateľov, zostáva nejasná.

Záver

Vykonaná analýza nastoľuje dôležité otázky o etickom využívaní umelej inteligencie v zdravotníctve a možných dôsledkoch pre zraniteľných pacientov, ktorí sú pre svoje zdravotné potreby odkázaní na milosť či nemilosť zdravotných poisťovní.

Rastúce spoliehanie sa na algoritmy umelej inteligencie pri prijímaní zásadných rozhodnutí ohľadne starostlivosti o pacienta vyvoláva obavy medzi zdravotníckymi odborníkmi a pacientskymi organizáciami.

Nastal čas bližšie sa pozrieť na vplyv tejto technológie na sektor zdravotníctva a na to, či sa náhodou nevyužíva na presadzovanie depopulačnej agendy.

Stop Candida

Autor Sean Adl-Tabatabai, newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  https://paralelne.cz/2023/03/13/rusko-bylo-zapadem-obelhano-nastal-cas-rikat-pravdu/
  https://odysee.com/@PerunLars:d/UKRAJINA-2023-ROK-L%C5%BDI:9
  Tak toto širte kde sa dá, nech je pravda ozaj pravdou!!! … Hlavne tie dva dokumenty z francuzska a talianska, kde je celá história konfliktu na Ukrajine .. To je niečo co musí presvedčiť, tých ktorí ešte nechápu ako to začalo na tej Ukrajine a prečo je to tak ako je a hlavne inak ako hovoria média hlavného prúdu!!!
  Ale veľmi pozorne počúvajte aj toho pána v českom videu, vojenského analytika Martina Kollera…

  • Koller by už konečne nemusel okrajinu nazývať štátom a ani teroristickým štátom nakoľko tam existovala len štátnosť ale nikdy žiadny štát. A to je veľký rozdiel!
   Tiež niekedy neuvážene kecá – napr. keď v jednom rozhovore povedal, že Západ ale ani Rusko toho na okrajine veľa nepredviedli. To by fakt nemusel!

   • Israismael

    Ale že koľko pravdy má … ako to začalo všetko na tej Okrajine …o to sa jedná ..a on by doprial azda svoj štát akoze kľudne aj Rómom ,čo zas nevidím tak spatne u neho ..ide však skôr o podstatu konfliktu a tam tie videá aj to francúzke aj to talianske úplne krásne objasňujú pra príčinu !

    • Tak určite, že je dôležité aby sa čo najviac pravdivých info o okrajine/majdane 2014 dostalo medzi ľudí. Celá tá záležitost s okrajinou však siaha veľmi hlboko do minulosti.
     Veľmi dôležité je však aj to aby bolo nemejnstrímovými médiami a analytikmi pravdivo opísané Rusko a vnútorné pomery v ňom, ktoré ovplyvňujú ŠVO.
     …………………
     Prajem si aby sa situácia vo svete vyriešila – stabilizovala (bez delenia okrajiny) – ešte by som chcel navštíviť Rusko – mám tam vzdialenejšiu rodinu, žijú v oblastiach Novosibirsk – Omsk – Semipalatinsk.

 2. Otázka – aké tri farby symbolicky reprezentujú notoricky známu nemeckú nacistickú zástavu a nacizmus a kultúru smrti – krv, kosti, zem? Červená, biela, čierna!

  VIDEO: Moderátor Dírer počas pravidelného nedeľňajšieho ideologického okienka na TA3 šíril tupú americkú vojnovú propagandu a konšpirácie o chystanom ovládnutí Slovenska Ruskom
  https://www.infovojna.bz/article/video-moderator-direr-pocas-pravidelneho-nedelnajsieho-ideologickeho-okienka-na-ta3-siril-tupu-americku-vojnovu-propagandu-a-konspiracie-o-chystanom-ovladnuti-slovenska-ruskom
  ——————————-
  Drang nach Osten! Zmrd Dírer „Fúhrer“ je originál naaranžovaný v oblečení symbolizujúcom jeho príslušnosť K NACIZMU!
  Ďalší detail – Dírer-Fírer ma v náprsnom vrecku obleku kapesník naaranžovaný do pyramídy – čo symbolizuje – možno rádoby – prílušnosť k slobodomurárom, resp. k niektorej zo zložiek globálnej moci.

  Správne a ozdobné nosenie kapesníka v obleku – je vždy zložený do dvoch špicov, čiže najprv zložený uhlopriečne do trojuholníka, ten preložený cez zvislicu na menší trojuholník, a ten až preložený „šibalsky“ mierne šikmo tak, aby na ňom vznikli dve očká – toto má byť výsledok
  https://www.bandi.sk/app/uploads/2021/02/Svatebni_host_1600x1067-1.jpg

  Takto má nosiť muž tzv. „použitý“ kapesník – keď sprevádza manželku – t. j., že má dámu, ktorá jeho galantnosť už využíva = zadaný muž.
  https://mono.fashion/wp-content/uploads/2017/07/asas-1024×684.jpg

  Toto je slobodomurárske nosenie – oba rohy sú skryto zložené smerom dnu = uzavretá spoločnosť. Zároveň to reprezentuje „Dóm“.
  https://www.oblekypoprad.sk/galeria/produkty/1.jpg
  Takto zložený
  https://www.soonrich.cz/images/kapesniky/bezkrajky/kab009.jpg
  ——————————-
  Lenže to nie je všetko! Pozrite si na stránke, ako smerácky marxistický troll Blaha – s typickým naučeným gestom „toho pravdomluvného“ – „zjebáva“ Fírera a zároveň vyrába promo „smeráckeho projektu mierotvorcov“ – komplot Fica s Pellegrínym! Ich „rozchod“ bol len taktický manéver na získanie voličov zo širšieho spektra!

  „Strana Smer-SD vyzýva stranu Hlas-SD, aby po septembrových voľbách spolu sformovali takzvanú „mierovú vládu“. Ako na zverejnenom videu uviedol šéf strany Smer Robert Fico, po voľbách s vysokou pravdepodobnosťou bude musieť vzniknúť koaličná vláda. Tá by však podľa neho nemala pokračovať vo vojenskej podpore Ukrajiny. “ – to ti kurva ty Ficozmrd povedal Pellegríny?! Ten jamôčkový zmrd, ktorý je všetkými štyrmi /ako Hot Dog Dog – teplý pes na štyroch/ za podporu Ukrajiny?!

  Zase je spolu vydrbaná ČERVENÁ naci-socialistická kabbala! Drang nach Osten! „Mierotvorci“!
  https://www.cas.sk/clanok/2780911/smer-avizuje-moznu-koalicnu-spolupracu-fico-otvorene-hovori-o-tomto-politickom-subjekte/

  Verní svojmu páničkovi!
  http://readyforpets.com/images/hot-dog-dog-costume-sausage-dog-halloween1.jpg

  • Oprava – „aby na ňom vznikli dve UŠKÁ“ = „lovec zajačikov“ – nezadaný slobodný muž – prípadne playboy.
   https://e3.365dm.com/18/05/2048×1152/skynews-playboy-art-paul_4298416.jpg?20180501202726

   • Marek Kosice

    Ja volit nepojdem na 100%, ale mamka pojde. Republiku (keby som MUSEL ist volit, siel by som tiez Republiku). A to ma mamka vsade okolo seba (mimo rodiny) kolegyne, kamaratky a zname, ktore budu volit SaS, PS, oLajno….. Dve jej kolegyne vo vedlajsom kancli povedali, ze rady pocuvaju/pozeraju SIMECKU 😀 😀 :D.. a jedna z nich, asi 45 rocna, hrdo vyhlasila, ZE NEPOZERAVA NIC NA YOUTUBE, LEBO JE TO DEZOLATSKA PLATFORMA… 😀 😀 :D…. No a vcera ked som cakal na zastavke na autobus, videl som parik (30-35r.) s kocikom, ako mali na ksichtoch ruska… Povedal som si AKO MI JE LUTO TOHO DECKA V KOCIKU….. Taki rodicia mu vyslovene vydlazdia cestu k totalnemu zotroceniu.
    KDE JE BOH??? Ahaaaa…ten tresta (satanistov, vrahov, megazlodejov) vraj az po smrti….. ABY SME NEMOHLI DOSTAT DOKAZ, ZE TAK UCINIL…..a ako dokaz ma sluzit KNIHA, kde sa pise, ze hriesnici pojdu po smrti tela do pekla….. 😀 😀 :D… Tu knihu „NA 100% NAPISAL BOH“!….. Uz len ta 100% istota v to, ze Biblia bola napisana Bohom („napojenie“ sa na Boha pri pisani Biblie clovekom SA NEPOCITA, pisatel&clovek sa mohol napojit na DEMONA, ktory skryje napr. 5% fatalnych medzi 95% pravdiveho obsahu) je priznakom choreho rozumu. LEBO REALNY DOKAZ NEEXISTUJE (!!!)…

    • Bol by s teba dobrý ideológ za čias ČSSR, napríklad na VUML. Hlavne, že veríš na Veľký tresk, ktorý dnes s plnou vážnosťou omieľa tak veľké množstvo ľudí. Tu reálny dôkaz existuje?

     • Marek Kosice

      Oldo, s kym si ma pleties? Ako moze plpchozemec ktorym som verit na Velky Tresk? 😀 …
      Inak teraz som videl z busu bielu Skoda Scala, vo vozidle zena, muz, dospievajuce dieta, VSETCI TRAJA RESPIRATORY… HOLUB ma väcsiu hodnotu zivota nez oni (dobre, dospievajuceho z etickych dovodov vynecham…)….

    • Boha nechaj na pokoji,nespomínaj jeho meno nadarmo.Pravda je že 70 % ludí je jeblých a prikláňa sa k satanovi,a ak by boh chcel spravit poriadok ,spraví z planéty jednu velkú sodomu a gomoru.Ako by si ináč ty oddelil zrno od pliev ?

     • Marek Košice

      BLABLABLA, Milanko…. Pýtaš sa ma, ako ináč by som oddelil zrno od pliev, ak nie vytvorením veľkej sodomy gomory na „planéte“ Zem, pretože AKO INÁČ by to Boh zariadil, ak nie takto…. (???)……. A ja sa pýtam – nespravil náhodou z našej Zeme jednu veľkú sodomu-gomoru, keď 99% mužov a možno 90% žien sa (takmer) denne ukája a orgazmami strácajú možnosť duchovne zrieť, keďže orgazmus je vyskratovanie sexuálnej energii, a sexuálna energia je nutná (jej transformácia, NIE vyskratovanie) na duchovný rast?… BOH NEOPERUJE NA ZEMI, pochop to už konečne. A PRETO nemôže absolútne nijak súdiť ľudí za ich činy na Zemi. A TEDA TAK NEROBÍ, a toho sú si elity (a ich posluhovači asi tiež) vedomé. PRETO sa neboja konať to, čo konajú. Pretože po smrti tela sa duši KOHOKOĽVEK dostane len LÁSKY od Boha (ktorý „nastupuje“ až po smrti tela), a ŽIADNE PEKLO pre dušu po smrti tela NEEXISTUJE. Peklo existuje JEDINE za života tela. Som v šoku, že to nedošlo väčšine z vás… Asi tento „vhľad“ je výsledkom (môjho) dlhodobého šetrenia semenom(?)… Za pár dní to už bude 8 mesiacov… Kto sa inšpiruje? AHAAAA…..nemáte záujem… Žeby preto, lebo to neprináša výsledok typu „Pán Božko je spravodlivý, to že dopustí týranie malých detí, ktoré nestihli ani nič zlé spraviť, to ….to nevadí….On vie, prečo to robí…“…HOVNO. On proste na tieto veci NEMÁ VPLYV, a preto nech DRŽÍ HUBU vrámci súdenia človeka po živote. A on ani držať hubu nemusí, ale vy by ste mali…vy, čo sa ním oháňate. On existuje, ale buď je to „BohoSatan“ ako jediná bytosť, alebo je to samotný Boh, s ktorým sa spojíme LEN AKO DUŠE PO SMRTI (na krátky čas, a potom šup znova do tela), a potom samotný Satan, ktorý nám znepríjemňuje pobyt na Zemi, ktorú STVORIL ON (Satan). To čo píšem dáva totálnu logiku… Ak Satan ovládol Boha a jeho stvorenia, ničí boží svet (Zem), atď, TAK BOH NIE JE VŠEMOHÚCI, takže má H*VNO schopností pripraviť po smrti pre dušu človeka Peklo…… OVCE NA OBOCH STRANÁCH, ako ateisti, tak „pánbičkári“… Je čas sa prebrať, ľudkovia….

    • A nenapadlo tě,že život na zemi v hmotném těle je zkouška a kdo obstojí na výbornou jde dál.Je to jako škola,někdo ji proleze s odřenýma ušima,někdo je premiant a jinej propadne.Kdyby lidí mohli dělat to co chtějí,tak 9O% národa jen leží u telky nebo počítačů a chroupe chipsy.Žádná tvořivost,touha po poznání.Vývoj by se zastavil

     • Len tak – moja fantasmagória:

      … keby bolo na Slovensku a v ČR vyhlásené, že na tri dni nebude nikto za nič stíhaný/trestaný – že spoločnosť má napr. 3 dni fungovať len na vlastných hodnotách – teda žiadne „barly“ zvonka.
      Tí normálni by vedeli fungovať aj bez represie a zároveň by sa modlili nech tie 3 dni bez dohľadu štátu rýchle prejdú – nie preto že by si ten „normálny“ systém užívali ale preto že v niektorých v ľuďoch je toľko skrytého zla že dať mu šancu a čas by bolo pre nich extrémne nebezpečné.

     • Israismael

      Marek Košice ! Pane bože ty dávaš na fraka tomu Bohu .z teba musí mať satan toľko radosti čo ty posplietas svojím rozumom,že to ani nevstrebe ten Najvyšší !! …je to tvoj vytvor ,tvoj rozumovy vytvor a pod vplyvom nejakých knižných popletenych státí, a mňa si tu nazval sektarom a pod, toho ktorý čítam 30r z Najvyššieho Slova(VO SVETLE PRAVDY-tak sa to SLOVO volá ) a ucelene dávam duchom pre ľudí ,a nie bez rozumu to čo sa tebe zdá cudacke ,či sektárske .. ..Niet vecsieho sektárskeho bludu, ako je ten s fantazirovanim vlastného mozgu ,bez absolútneho opretia sa o Božie najvyššie Slovo..bezduché tápanie v myšlienkach ..nemám na myslí bibliu ako zdroj absolútne najvyššieho Slová Boha ,aj keď aj tu bibliu poznám minimálne toľko ,koľko ty máš zrejme rokov ..ale …. aj tá má svoje úskalia …ale ja mám čisté živé Slovo z výšin prinesené na Zem , a očistené od bludov !!…Ja keď niečo tvrdím aj si to obhájim aj zdokladujem ..aj minule som ti tu dal link z knihy Abdrushina Imanuela , kde je písané o POHLAVNEJ ZDRZANLIVOSTI ….preto so mnou by si to mal ťažké s oponenturou niečoho …To sa prosím nehnevaj !

     • Marek Košice

      „Super skúška“, počas ktorej milióny ľudí umrie na vyhladovanie a vysmädnutie, ďalšie státisíce na umučenie……. Naivita level milión….

     • Marek Košice

      Israismael, ako hovorím, aby si sa PREBUDIL, muselo by sa (v tvojom extrémnom prípade) stať niečo strašné tvojej rodine (samozrejme nie som primitív, aby som ti niečo také prial!). Potom by si KONEČNE začal vidieť svet triezvo = pochopil by si, že Boha NEZAUJÍMA ČLOVEK A JEHO ŽIVOT, ale len duša. A teda duša „tam hore“ po smrti tela. Pretože Boh VIE, že život v tele je VäZENIE SATANA, že Zem je VäZENÍM SATANA, a Boh nechodí na návštevu do Satanovho sveta.

     • Israismael

      A už si rozmýšľal Marek z Košíc preco je poslaný reinkarnacne každý človek na túto Zem ?..Áno poslany podľa Zákona ,alebo si to duch aj vyprosuje zo zákona Boha ,keď je v astralnom svete…Preto každý človek sa opäť zrodí na Zem ,aby mohol spoznať svoje chyby ešte raz , ktoré robil pred tým na Zemi a má tie chyby odstrániť svojim novým životom !!! …To má byť podľa teba väznenim takáto ,,cesta ,,človeka tu na zemi??? ,alebo to má byť vývojovým štádiom ducha??? ..toto si fakt myslíš že satan by azda posielal pre svoje zvrhlé chúťky / do väzenia /na zem, ludske bytosti?? Človek si to robí sám lebo nepozná zákonitosti karmy a navazuje si nové a nové nitky ..Si naozaj tak bláznivý ,že vesmír a aj túto maličkú Zem vo vesmíre riadi azda sam satan ?? Zem ,ktorú vytvorila Božia vôla cez vysoké bytosti z bytostneho sveta,ktorý ju stvárnili do podoby aká je , a ktorá je božím majetkom a my sme tu ako hostia ??…takto sa mu odplacas za to ,že ti dal možnosť ešte raz a naposledy vyvinúť svojho ducha na tejto zemi, aby sa zobudil a vyvinul??..(iné inkarnacii už nebudú je to jasne povedané v SLOVE ,tieto sú posledné a konečne a pre každého človeka ) Bože sa zobuď človeče .. Keď budeš mať falošné poznanie ,tak ťa to falošné poznanie dovedie na šikmú cestu a na tú zlu širokú cestu ,ktorá vedie každého do zatratenia ..vieš???…Keď sme už pri tom duch sa má vyvíjať na najvyšiu možnú úroveň ked je už človek zoslanym z milosti na túto planétu .. ..A keď si už na tejto Zemi v tento čas ,tak si nebol dokonalý, aby si mohol vojst do duchovnej frekvencnej sféry ,do duchovnej Zemi (alebo Raja)…
      Takto sa to deje s každým človekom a nie len s tebou ..,.a nie dusu ci toto telo pozemske má rozvíjať človek !!! ..To som už písal neraz ,no tak si to dohľadaj tu niekde v niektorom článku !… duch je hlavný človek v pozemskom tele,aj v astralnom a aj v jemnohmotnom …… a duša je nazývaná ako človek-duch po smrti, čiže je obalený jemným telom,alebo tzv astralnym telom v jemnohmotnej Zemi (na druhom svete) ..ty tie procesy nevieš ani náhodou ,že ako prebiehajú ..lebo nemáš šajnu o nich,pretože v biblii nie sú zapísané prorokmi ani v starom ani novom zákone a ty nemáš to spisane Slovo doma, lebo ho má málo ľudí … , v jednom jedinom pozemskom spise ,Vo Svete Pravdy je to možné všetko Spoznať .. ja ho mám chvalabohu , ten 900 strankovy spis a sú tam popísané procesy vtelenia aj odchodu zo zeme =po smrti ..Popísané sú tým, ktorý o tých veciach bezpečne vie, keďže bol ako Boží syn v tele tu na zemi,pretože všetky svety musel tzv prežiť a prejsť keď prichádzal z Najvyššieho bodu ..Má teda mať človek ešte vyšší level poznania ???..nedá sa …..lebo to je absolútny level a ja sa tým nechcem chváliť ani nadvysovat nad ľuďmi …Jednoducho mám to písmo a Slovo doma ,a už som to písal že skoro 30r …a ešte raz je to Nové evanjelium pre novú tisicrocnu ríšu ktorá je pred nami …
      Ján 16:13 SSV
      Keď príde (na Zem)on, Duch Pravdy,Duch Svätý (tesne pred koncom vekov), uvedie vás do plnej pravdy, , a zvestuje vám, čo má prísť..(spise v ľudskom slove Slovo boha )
      Rozumieš tejto vete???

    • Kto nepojde voliť,tak na 100% volí terajších zmrdov.Zobuď sa človeče,a choď do volieb,inak sa postaráš že vyhrajú zas satanisti.

 3. zapredana SR

  Každý mŕtvy sa počíta. Včera som to písal.
  Ale chcem sa začať venovať a otvárať oči niečím čo nás zabíja každý deň, a nikto tomu neprikladá žiadnu vaznost. Dnes je 20.3. a pri pohľade na oblohu mi je do plaču. Začínam rozmýšľať, kedy naposledy som videl na oblohe pekne priestorové oblaky, biele veľké 3d medzi nimi medzera a prekukujuce slniečko. Skúste si spomenúť Vy. Takže, v sobotu som vyrazil ráno o 6:00 hod smer vychod SR. 3,5hodiny tam 3,5 späť. Celou cestou som sledoval kobercove prelety lietadiel jedným smerom. Východ-zapad a späť. Kondenzačné stopy ktoré nemizli, sa len rozlievali. Včera, v nedeľu napodiv celkom pekný slnečný deň, ale lietadla pekne prelietavali vedľa seba a praskovali dalej. Večerom už na oblohe nebolo nič okrem mlieka. A dnes obloha matná, slnko prekúka, ale chemtrails smog plná obloha. Teraz to nestihnem uploudnut na ulož to, ale budem sa snažiť krátke priznanie čo všetko tam dávali a to čo tam dávajú teraz by som chcel rozviesť. Bol som pred dvoma týždňami na jednom športovom podujatí, a len ako som sa pohyboval medzi jednotlivými súťažiacimi, tak som sa dozvedel : všetci boli chorí, alebo rodinný príslušníci, alebo ešte sú chorí. Po dobe rušok a kovidu vám začali v médiách tvrdiť že sme stratili imunitu z dôvodu izolácie medzi sebou. Ale nikto sa nezamýšľa nad tým, čo ak všetky tieto ochorenia majú na zodpovednosti postreky a ich zlozenie. Zatiaľ čo viem že sa tam nachádza, sú ťažké kovy, kyselina syrová, magnetický prach, a najväčší vitamin-barium. Všetko prirodzene látky akože na ochladenie planéty, ale toto všetko sú látky na vyhubenie života. Postreky nad Európou , hmmmm? Myslíte že sa to deje aj nad saharou? Alebo tam sa s vitamínmi neplytva, aby ostalo viac pre husto osídlené oblasti? Len taká úvaha, je možné že by pre naše dobro mohli pridávať do vitaminovej kondenzačnej stopy aj látky/vírusy aby nám pomohli od trápenia na tejto planéte? Ja verím že určite myslí na vlastné blaho a blaho planéty. My sme pre nich paraziti, takže to je moja odpoveď. Pokračovanie úvahy zajtra, odkial a kam lietajú tieto holubice smrti, je ich vidieť na fly radare?

 4. Na pod. tému… lebo u nás sa zabíjalo inak, počas covidu ! https://www.inenoviny.sk/skodil-remdesivir-pacientom-budu-vinici-potrestani-pise-mudr-pijak/ !

 5. Veľmi podrobný materiál dôležitý pre orientáciu, pohyb a prežitie pri presunoch, a pre partizánsky spôsob boja a pre výcvik prieskumných a malých bojových jednotiek. Vedieť, poznať, vidieť ale nebyť videný, stratégia – cieľ, taktika, organizácia, nácvik, prax, morálka a motivácia – a drill.
  MYSLÍME TO VÁŽNE!!!

  Topografický manuál I.
  https://milsim-portal.sk/topograficky-manual-i/

  TOPOGRAFICKÝ MANUÁL II. – praktická príručka
  https://milsim-portal.sk/topograficky-manual-ii-prakticka-prirucka/

  Úvod k sniperovi v MilSim prostredí
  https://milsim-portal.sk/uvod-k-sniperovi-v-milsim-prostredi/

  Hliadka a hliadkovanie časť I.
  https://milsim-portal.sk/hliadka-a-hliadkovanie-cast-1/

  ORGANIZÁCIA MALÝCH TAKTICKÝCH JEDNOTIEK
  https://milsim-portal.sk/organizacia-malych-taktickych-jednotiek/

 6. Tak se budeme muset trochu zamyslet.

  • Myslím si ,že bude treba mysliet a vymysliet dačo zmysluplné °°°°

   • Israismael

    Dnes sa spojili dve najväčšie veľmoci Čína a Rusko ..Lebo aj keď ešte existuje jediný hegemon ,tj USA a policajt sveta ,ale už pomaly pôjde na vedľajšiu koľaj ..oni to Bona vyriešia za nás aj za svet =Čína a Rusko ….,aj keď poviem ,že moc Čínu nemusím kvôli tomu čo robili s ľuďmi za covid, a dosť sa tam porušujú tie ľudské práva ….ale chcem aby vznikol multipolarny svet a aby nebol unipolarny cez Ameriku
    Preto snáď už pôjde liberalizmus a aj padajúci kapitalizmus do hája ..čoskoro …Tu je vyjadrenie čínskeho prezidenta :

    Čínsky prezident Si Ťin-pching povedal, že Čína je pripravená spolu s Ruskom strážiť svetový poriadok na základe medzinárodného práva.!!!!!!!!!

    Po príchode do Moskvy na štátnu návštevu čínsky líder zdôraznil, že Peking a Moskva sú dobrými susedmi a spoľahlivými partnermi.

    „Som veľmi rád, že sa na pozvanie prezidenta Vladimira Vladimiroviča Putina vraciam na štátnu návštevu do krajiny nášho blízkeho suseda. V mene čínskej vlády a ľudu vyjadrujem úprimné pozdravy a želám vláde a ľudu Ruska všetko najlepšie.

    Čína a Rusko sú dobrými susedmi a spoľahlivými partnermi, ktorých spájajú hory a rieky.

    Očakávam, že si počas návštevy dôkladne vymením názory s prezidentom Vladimirom Putinom na bilaterálne vzťahy a dôležité regionálne a medzinárodné témy spoločného záujmu a načrtnem plán rozvoja strategickej interakcie a praktickej spolupráce,“ povedal Si Ťin-pching..

    • Čína by bola najradšej aby Rusko „vybavilo“ Západ/USA a aby sa jej
     úplne podriadilo – a nie aby Rusko dosiahlo stavu plnej suverenity – to je pre Čínu (nového svetového policajta) neprípustné – nemá záujem s Ruskom „spolužit“ ako rovný s rovným – tak vie fungiovať len Rusko.
     Z Ruska už zaznievajú hlasy niektorych vlastizradcov a tento raz nie na Západ ale smerom k Číne. Aj Lukašenko si tam išiel omrknúť zadnice do ktorých by sa rád strčil – len aby nemusel hrať férovo.

     • Galaxia andromeda

      😂😂😂vysadte lieky rusko čina su v pohode komunisticke rezimy. Zahniva europa a usa to riešte toho hnoja a pokrytectva pribuda protesty francuzsko, taliansko, spanielsko, nemecko, čr, sr, po celej europe. Europa sa vyriesi sama vyzera občianskymi vojnami. Ako za generala franka. Rusko nerastne bohatstvo Čina vyroba a ekonomika. Č a R maju vesmirne stanice sondy na mesiaci a spickovu techniku. Eu a usa riesia akeho su pohlavia , mensiny migraciu upadok spolocnosti a ekonomik.

     • A mozno je to vsetko trochu inak…

 7. Israismael

  A veru má aj kus pravdy ta galaxia Andromedy..hlavne s tou zahnitou Európou ,a aj tým, že to v Európe prepukne všetko do revolúcii ..a že v Amerike sú všetky tie gender ideológie, lgbt a iné hluposti ..naozaj to všetko ide z Ameriky ..Tam je brloh a ohnisko temna ..A v Európe prekvita fašizmus ,preto treba ho vyškopit..Vieme kde je v Európe ohnisko fašizmu,nemusím písať !!

  • „Galaxia Andromeda“ priletela z inej galaxie a na dianie na Zemi sa díva zatiaľ len z oblakov – ešte nepristála nohami na zemi.

   Všetko zlo pochádza z USA – áno ale to sú len svaly ale hlava – mozog je v Londýne/Vatikáne. Ale ešte aj tú hlavu-mozog niekto riadi. A práve tí čo tú hlavu riadia – čo riadia ten „brloh“ – ten Londýn a Vatikán – tak tí si už budujú nový „brloh“ v Číne a Iráne a deindustrialuzujú Západ/EÚ/USA. Čínu robia nezávislú na spotrebe USA/Európy.
   Veď predsa nimi plánované nové centrum riadenia sveta – Čínu bolo nutné emonomicky preformátovat tak aby neboli závislí na rozkladajúcej sa Európe/EÚ/USA, ktorým oni dávajú vlastne „výpoveď“ zo svojich služieb (a spustili v nich procesy rozkladu/preformátovania).

   A tak sa USA/Západ bráni svojmu odstaveniu od zdrojov planéty (z vyššej úrovne – Číny) a jedinú možnosť ako sa zachrániť je zmocniť sa zdrojov Ruska.

   Treba si uvedomiť, že elity USA, Západu, Sionisti niesú tou najvyššou – riadiacou štruktúrou – oni boli len jej výtvorom a „rukami“. Tí na absolútnej špičke pyramídy – tí sa presúvajú do Číny a Iránu – oni už nepotrebujú USA a Západ v takom formáte ako bol nimi vytvorený dodnes. A keďže sa USA/západ v smrtelnom kŕči vzpiera „odstaveniu“ tak je schopný vyvolať aj jadrovú vojnu.
   A to už nikto nechce – ani špička pyramídy (Čína) ani Rusko ani nikto vo svete okrem šialencov/zúfalcov v Londýne, Washingtone a v Európskej únii – tým myslím elity. A ešte na jedných som zabudol – na kolaborantov v Rusku – západu zapredané „ruské elity“.

 8. A šílenství (nejen) ukročechů povede dále k hospodářské katastrofě, hladomoru a smrti v Asii a Africe. Debi*lové mávající okrajinskými vlajkami a podporující válku proti Rusku jsou zodpovědní za genocidu.

  Prý, většina lidí využívá pouze 10 % kapacity svého mozku. Ale ropušan, fiala a vůbec, VŠICHNI političtí srá*či dokážou využít pouze maximálně do 1%!

  A co laboratorně vypěstované maso “bez krutosti” .. No, ale jak potom nazvat lidi, kteří ho jedí a nakonec onemocní rakovinou? Cokoli, co WEF kdy propgavoalo a propaguje, že je pro lidstvo a pro bezpečnost dobré je ve skutečnosti pro zdraví lidí VELMI špatné. Nikdy předtím nebyly tyto typy předrakovinných buněčných linií použity k výrobě potravin pro lidi. STEJNĚ JAKO HMYZ A PRODUKTY Z NĚJ. Nebyly provedeny žádné klinické testy, STEJNĚ JAKO U FALEŠNÝCH KO*KOVID “VAKCÍN”..

  A celý západní finanční systém je velký PODVOD. Připravte se na to, že po krachu bank(y) Silicon Valley budou vlády prosazovat digitální měny. A zachraňovány budou pouze vybrané velké banky, nikoli regionální banky.
  A Evropská centrální banka plánuje zavést záporné úrokové sazby současně se zavedením digitálního eura!!
  Kdy banky (nemocnice) .. řídí naprostí idioti, zatímco (nejen češi) upadají stále hloub do beznadějného stavu..

Pridajte komentár

*