Globalisti chcú blokovať slnko a v mene boja proti „zmene klímy“ zmeniť Zem na ľadovú guľu


Print Friendly, PDF & Email

Globalisti chcú blokovať slnko a v mene boja proti „zmene klímy“ zmeniť Zem na ľadovú guľu

(Ethan Huff, Natural News) Aby pomohli ochladiť údajne otepľujúcu sa planétu, šialení vedci navrhujú použitie geoinžinierskych „chemtrailov“, ktoré sa majú nastriekať na severný a južný pól, aby ich „opätovne zmrazili“.

Prúdové lietadlá majú byť rozmiestnené vysoko na oblohe a vypúšťať masívne oblaky mikroskopických aerosólových častíc navrhnutých tak, aby odrážali slnečné svetlo späť do vesmíru a bránili mu dostať sa na Zem. Hovoria nám, že toto schladí ľadové čapice na póloch.

Aby sa tak stalo, paradoxne by bolo potrebných asi 175 000 letov prúdovými lietadlami ročne – čo znamená, že bude potrebné spáliť veľa znečisťujúceho leteckého paliva a vyprodukovať obrovské množstvo oxidu uhličitého.

Milióny ton týchto toxických chemikálií budú tiež plávať na mori, kým sa nakoniec usadia na ľadové pokrývky a morské dno, čo spôsobí nevýslovné škody na morskom ekosystéme – ale aspoň bude planéta možno o niečo chladnejšia.

„Podľa plánu by flotila 125 vojenských tankerov na tankovanie vzduch-vzduch vypustila oblak mikroskopických častíc oxidu siričitého v nadmorskej výške 43 000 stôp (13 km) v zemepisnej šírke nad 60 stupňov na oboch pologuľách, čo je zhruba ekvivalent Estónska alebo južného Nórska na severe a Falklandské ostrovy (pri cípe Južnej Ameriky) na juhu,“ vysvetľujú správy.

„Častice by tiež vysokovzdušné vetry pomaly unášali smerom k pólom a mierne by zatienili zemský povrch.“

Výfukové plyny z chemtrailových „chladiacich“ lietadiel by rozptýlili skleníkové plyny do hornej atmosféry, kde sú ešte škodlivejšie

Ak lietadlá dokážu na jar úspešne umiestniť na oblohu aspoň 13 miliónov ton pevných častíc, do leta by sa teplota v polárnych oblastiach znížila asi o 2 stupne Celzia „s miernejším ochladzovaním v stredných zemepisných šírkach“.

Počet letov, ktoré by boli potrebné na dosiahnutie tohto výkonu, je ekvivalentom celkovej globálnej leteckej dopravy v priebehu viac ako dvoch dní – nehovoriac o skleníkových plynoch usadených vo vyšších vrstvách atmosféry.

Jedna vec je, že sa skleníkové plyny hromadia v nižších vrstvách atmosféry, no oveľa horšie je, keď sa to deje vysoko tam, kde lietajú lietadlá.

Nebolo by to teda proti princípom založeným na oficiálnej dogme o globálnom otepľovaní?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Tí, ktorí sú za tento návrh, hovoria nie, pretože menej ako jedno percento celej svetovej ľudskej populácie žije v oblastiach, kde by sa rozprašovali aerosóly blokujúce slnko. No a náklady spojené s týmto projektom, dosahujúce takmer 11,5 miliardy dolárov ročne, sú o niečo nižšie ako technológie na zachytávanie uhlíka.

„Ak sa má rovnica rizika a prínosu vyplatiť, tak to je na póloch,“ hovorí Wake Smith, ktorý vypracoval štúdiu o plánovaných postrekoch.

„Akékoľvek otočenie globálneho termostatu je v spoločnom záujme celého ľudstva.“

Klimatickí alarmisti strašia už 50 rokov, ich predpovede sa však opakovane nenapĺňajú

Smith a ďalší klimatickí alarmisti trvajú na tom, že planéta je príliš horúca, najmä na póloch. Nakoniec, hovoria, svet dosiahne bod zlomu, čo bude mať za následok zvýšenie hladiny morí, ktoré zaplaví miesta ako Martha’s Vineyard, kde žijú Obamovci.

„V tom bode sa už nachádzame,“ tvrdí Sir David King, bývalý hlavný vedec vlády a zakladateľ Centra pre opravu klímy (CCR) na univerzite v Cambridge .

„Myšlienkou je získať čas, dokým výrazne a rýchlo znížime emisie skleníkových plynov. To je podstatné. Ak budeme pokračovať vo vypúšťaní súčasným tempom, uvaríme sa.“

Shaun Fitzgerald, riaditeľ CCR, súhlasí. Hovorí, že všetko to spálené letecké palivo stojí za to, aby sa zastavilo otepľovanie na póloch, pretože on a jeho kolegovia sa „práve teraz obávajú dopadov“ zmeny klímy, zatiaľ čo dopad leteckého paliva by mal dlhodobejší účinok.

Problém je, že s podobnými predpoveďami typu „za 10 rokov sa uvaríme alebo utopíme v stúpajúcom mori“ či „ľadové medvede vyhynú“ prichádzajú pravidelne už takmer 50 rokov. No doteraz sa žiadne z ich katastrofických scenárov nenaplnili.

Viac súvisiacich noviniek nájdete na stránke ClimateAlarmism.news.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Co k tomu dát? Když kuchařka dá na hrnec pokličku tak ušetří třetinu energie potřebnou k vaření. A to teplo se zadrží. Ve dne to teplo se stejně naakumuluje. Samozřejmě že tím zabrání tepelnému vyzařování planety do mrazivého kosmu v noci. Zase vynálezci „perpetum mobile excelují. No, kejklíři zase předvádí pravou rukou do levé kapsy a zpotí se u ti co to sledují. 🙂

  • Ona ta tepelná obálka země totiž stejně jako u van alenpvých pásů magnetického pole má víc vrstev a ještě jsem zaznamenal že existuje již popsaná druhá vrstva tepelného zadržování radiace a prý až v šestinásobné vzdálenosti země a oni si tu chtějí stříkat slaboučkou vrstvičku atmosféry. To si hledají práci nebo šacují darmožmožroti společnost, každopádně asi jsou všeobecně jedovatý a škodliví i chápání dodrbáním primitivů na tydýt. 🙂

  • To uz robia 50 rokov teraz je to intensivne akurat vidim chemtrails nad prahe kde som budem v sk buduci tyzden

   • Sky preload som v prahe

   • vitaj John, aspoň porovnáš…áno, môžem potvrdiť tvoje slová – neviem, či 50 rokov, no niekoľko desaťročí určite…a z príjemného oranžového slnka sa nad našimi hlavami „vyvinula“ biela agresívna LEDguľa
    …ktovie, čo globalisti vyvinú z nás rebelov (žeby zombie?)

    neustále sa mi sem pchajú reklamy s polonahými ženami a nie a nie sa ich natrvalo zbaviť…o dve-tri minúty ich tu budem mať znova; chorý svet!!

 2. svatoslav butora

  Zem a jej ekosystémy boli a sú dobre a správne stvorené Stvoriteľom Zeme a Vesmíru. Zem prežila a tiež i život na nej napriek záťaži, ktorej bola v priebehu jej existencie vystavená. Prežije i ďalšie a ďalšie obdobia v zdraví aj s jej ľudskou posádkou, pokiaľ budú zo Zeme odstránení tí, čo ju „zachraňujú“ ničením a nenávisťou k živým. Sú to všetko choromyseľní Idioti, ktorí tieto darebácke akcie“z moci úradnej“ organizujú. Sú to všetko Sluhovia Smrtihlava (SS), ktorí proti životu a proti ľuďom bojujú v „mene ochrany života a ľudí“. Títo Svetovládni Idioti vyvolali aj „kovidnú krízu“ aj súčasnú „energetickú a hospodársku“ krízu. Sedia vo funkciách degenerovaných akože „vládcov sveta“ v inštitúciách typu „Davoské fórum“ a „WEF“ a „OSN/UN/“ a v degenerovaných vládnych inštitúciách ako je napr. Zelenými Idiotmi ovládané Nemecké Ministerstvo „Energetiky“. V mene boja za schizofrénnu slobodu ukrajinských fašistov ženú Svet ľudí do III.sv.vojny a tvária sa pritom skvele ako bojovníci za slobodu mŕtveho sveta kapitálu a svetovládneho otrokárskeho (tz, demokratického) gangu, ktorý sa zmocnil vlády nad USA a teraz chce ovládnuť Svet Ľudí na celom Svete. Títo gangstri sú zodpovední za nimi vyvolanú krízu v energetike a v hospodárstve v Európe i u nich doma v USA. Títo parchanti musia byť zo Zeme odstránení. Treba im urobiť skanzen niekde v Grónsku a tam ich posýpať 2x denne z chemtrailsových lietadiel. Majú tam tieto obludy v ľudskej podobe ich vojenské základne, tak nech si tam užívajú to, čo nachystali pre Svet Ľudí. Je len dobre, že vojna ktorú rozpútali proti Rusku pomocou fašistického ukrajinského gangu sa obráti proti nim a Obludárium ich sparchantelej kovidnej „demokracie“ v krátkej dobe ukončí.

 3. Chorý nápad, ktorého dôsledky neviem a ani oni predvídať! Takých ľudí je NUTNÉ odstaviť od kormidla moci!

  • Jednoduše řečeno, jsou zdegenerovaní a šílení. Musí se opravdu odstavit od moci. K tomu jsou ale zapotřebí duševně zralí lidé.

 4. Objektívne

  Tie čiary na oblohe sú o niečo menej nebezpečnejšie ako to, čo chceli robiť pred 60 rokmi, kedy vedci navrhovali znížiť otepľovanie vypustením tepla cez diery urobené v horných vrsvách atmosféry prostrednítvom tisícov atómových výbuchov. Otepľovanie bude pokračovať, pretože nieje generované na Zemi. Bude nám ešte horko a to nielen od tých parchantov.

 5. ,,,vďaka za článok aj zauj.príspevky…

 6. Zima opet rozhodne nebude zdtpju k odklizeni snehu
  Budete chodit do knihoven se trochu Ohrat

Pridajte komentár

*