Španielska vláda priznala, že na pokyn OSN striekala na ľudí jedovaté chemtrails


Print Friendly, PDF & Email

(Lance D. Johnson, Natural News) Počas strategicky plánovaného „výnimočného stavu“ týkajúceho sa covidovej pandémie povolila Organizácia Spojených národov (OSN) španielskej vláde rozprašovať z neba smrtiace chemtrails.

Španielska vláda potichu priznala, že 16. apríla 2020 povolila armáde rozprašovať biocídy na celú populáciu. Uvedený celopopulačný medicínsky experiment sa uskutočnil pod rúškom „núdzového stavu pre riadenie krízovej zdravotnej situácie spôsobenej ochorením Covid-19“.

Tento zúfalý, no dobre premyslený plán porušuje viaceré body Norimberského kódexu – zmluvy o ľudských právach a lekárskej etike, ktorá sa v poslednej dobe prestala dodržiavať.

Španielsky minister zdravotníctva dostal oprávnenie použiť vojenské jednotky na hromadné sprejovanie občanov

Plošná biocídna operácia pomocou chemtrails bola umožnená kráľovským dekrétom 463/2020 zo dňa 14. marca 2020, ktorý umožnil ministrovi zdravotníctva prijať „sériu opatrení zameraných na ochranu blahobytu, zdravia a bezpečnosti občanov, na obmedzenie progresie choroby a posilnenie systému verejného zdravotníctva“.

Kráľovský dekrét 463/2020 umožňuje ministrovi zdravotníctva:

„…diktovať príkazy, uznesenia, ustanovenia a výkladové pokyny, ktoré sú v rámci svojej pôsobnosti ako delegovanej právomoci potrebné na zabezpečenie poskytovania všetkých služieb, riadnych alebo mimoriadnych, na ochranu ľudí, tovaru a miest prostredníctvom prijatia ktoréhokoľvek z opatrení uvedených v článku jedenásť základného zákona 4/1981 z 1. júna ohľadne stavov výstrahy, výnimkách a miestach.“

Okrem toho príkaz SND/351/2020 dal španielskemu ministerstvu zdravotníctva najvyššiu a neobmedzenú právomoc aktivovať španielske ozbrojené sily a vojenské pohotovostné jednotky na rozširovanie biocídnych chemikálií medzi občanmi.

Minister zdravotníctva Salvador Illa Roca využil tieto nové právomoci pre nariadenie lekárskych experimentov na celej populácii, pričom použil armádu ako nástroj v súlade s článkom 15.3 základného zákona 5/2005 pre národnú obranu.

Španielsko má históriu používania „leteckých prostriedkov“ na úpravu počasia

Španielsko už predtým prijalo postupy na postrek celej populácie chemikáliami. Norma UNE-EN 14476 oprávňuje ministerstvo zdravotníctva pripraviť zoznam „virucídnych“ chemikálií (zabíjajúcich vírusy), antiseptík a dezinfekčných prostriedkov.

Kráľovský dekrét požaduje, aby ministerstvo zdravotníctva aktivovalo „letecké prostriedky“ a „techniky vzdušnej dezinfekcie“, ktoré sa majú použiť počas núdzovej situácie.

Techniky zahŕňajú nebulizáciu (rozprašovanie), termálnu nebulizáciu a mikronebulizáciu s cieľom zasiahnuť „všetky povrchy“ v krajine.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Jednotky CBRN obrany v rámci ozbrojených síl a vojenských jednotiek pre mimoriadne situácie sú už vybavené na rozmiestnenie týchto materiálov a vykonávanie celoštátnych postupov dezinfekcie vzduchu.

Tieto akcie sa zvyčajne označujú ako „konšpiračné teórie“, aj keď sa Španielsko predtým používalo ako testovacie miesto pre chemtrails, ktoré zahŕňali oxid olovnatý, jodid strieborný a diatomit.

Tieto chemtrailové operácie boli použité aj v roku 2015 na inžinierstvo klímy. Koktail chemických látok zvýšil miestne teploty a vytlačil vlhkosť z oblohy, aby vytvoril podmienky priaznivé pre cestovný ruch.

Europoslanec Ramon Tremosa Balcells dňa 19. mája 2015 vypovedal v Európskom parlamente, že pracovníci Štátnej meteorologickej agentúry nahlásili lietadlá šíriace toxické chemikálie po Španielsku.

Bill Gates nemôže chýbať pri žiadnej špinavosti

Tam, kde sa koná nejaké svinstvo, samozrejme nemôže chýbať neslávne známy zloduch Bill Gates. Inak tomu nie je ani v tomto prípade.

Globalisti ako Bill Gates sa pokúšajú využiť krajiny ako testovacie miesta pre projekty chemtrails zatemňujúcich slnko. Tieto projekty geoinžinierstva boli navrhnuté ako riešenia pre „zmenu klímy“.

Geoinžinierský program Billa Gatesa považujú medzinárodní vedci za neetický. Tieto programy negatívne ovplyvňujú počasie, poľnohospodárstvo, ekosystémy, kvalitu ovzdušia, ľudské zdravie a bezpečnosť potravín a vody, pričom spochybňujú hlasy poukazujúce na porušovanie ľudských práv.

Komu patrí obloha a kto sa bude zodpovedať za experimentovanie na ľudských populáciách bez ich súhlasu?

Ďalšie správy o chemtrails nájdete na stránke ChemtrailsNews.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Podobne letadylka prelitavali z Bavorska do Ceska zamorovaly celou oblohu
  Proc je neprizemnit zatknout posadky a zamorovaci letadla zkonfiskovat jak se Jim stalo v Rusku kde jiz nelitaj a take covid vakcinace nejsou
  Slava 7 x z
  Po likvidaci polnich Covid laboratori mame zatim klid

  • ..“stalo v Rusku kde jiz nelitaj a take covid vakcinace nejsou“..
   = plácáte nesmysly, i digitální měna rubl se chystá..Vakcíny jedou taky, je jedno zda východ či západ, všechno i Putin jsou loutky, všechny státy jsou divadlem, veškerá politika je divadlo…

   • stále viac a viac sa potvrdzuje, že konšpirácia je pravda povedaná v predtermíne 🙂 🙂 🙂

    • Konšpiračná TEÓRIA! Konšpirácia je SPIKNUTIE! Používajte správne termíny – nie ako vás učia tí zmrdi mainstreamoví novinári – V DUCHU satanistickej ZÁMENY! Detto – SOVIETI! Nie Rusi! Ešte aj Gustáv Husák nikdy nevyslovil slovo Rusko – vždy Sovietsky zväz! Teda – nikdy nás Rusko nenapadlo! Napadol nás Sovietsky zväz – napadla nás židovláda! To, že sú Rusi pod židovládou – Domu Halachim, je jedna vec – druhá vec je, že pravoslávni Rusi vytlačili z Kremľa práve prívržencov Domu Sionu – ktorých rezidenti sa pokúšajú Rusko rozložiť zvnútra – zatiaľ čo „pravoslávni“ riešia špeciálnu operáciu na Ukrajine – čo je vojna Domu Halachim s Domom Sionu o vládu v tomto „regióne“! Chazarskí sionžidia bojujú s Ruskom prostredníctvom sion Ukrajincov zároveň o nadvládu aj nad Domom Halachim. Dom Halachim bojuje o nadvládu nad Domom Sionu prostredníctvom Ruska! Výsledkom má byť modrá atlantská a žltá židovská vláda nad Ukrajinou! Modro-žltá!

     Teda raz a navždy ku.va! Ujasnite si, či ste po roku 1968 nenávideli Rusko /dendy – lebo každý Čech hovorí sovietovi Rusák!/, alebo ste nenávideli žido-sovietov, pretože vláda v ZSSR bola z 80-90% židovláda, pričom na vrchole moci bol vždy kontrolovaný POLOŽID! Lenin, Stalin, Brežnev – teraz to tvrdia – a podľa mňa až do jeho zámeny – aj Putin. Na vrchole moci v Rusku musí byť položid preto, aby židia mohli jeho vládu kontrolovať, avšak nesmie to byť čistý žid, aby vina za jeho vládu jednoznačne padala na židov! Tak je to aj v Maďarsku od roku 1918! Detto Orbán! Takže zhrniem – začnite túto kontrolu židmi vnímať ako systémovú realitu a keď používate remíny ako „Rusko sa rozhodlo“ – za tým rozhodnutím stojí Ruský židovský kongres! To je tá konšpirácia = spiknutie, a ja o tom hovorím ako konšpiračný teoretik! Správne pomenovanie javu je dôležité – životne dôležité! Tak tu nedrístajte svojskými slovíčkami! „ako ste to mysleli“ – nie! Ako ste to vyslovili! Lebo Rusko tretiu svetovú vojnu nevyvolá – vyvolá ju ak tak ruský rozvratný žid! Majte toto stále na pamäti! Keď to na pamäti mať nebudete – nikdy to nebudete ani vidieť! Lebo je to skryté riadenie! PREDIKCIA = riadiaci /= informačný/ impulz v predtermíne!

     • Vy jste nějaky globálni chytrák,odněkud jde nařízeni a vlády to berou jako nařízení ,věřím,že je to na popud OSN,které řídi USA

     • nedamse – OSN založili pokiaľ viem illumináti = globalisti.

     • Na čom fičíš, chlape? To musí byť sila…

     • Navyše Brežnev bol Ukrajinec a Stalin Gruzínec.. Brežnev mal v politbyre v roku 1968- väčšinu – 9 Ukrošov.

     • Jindřich J. Kimler

      Dovolím se upozornit, že Váš web je proruský, plný nesmyslů a hoaxů. Někdo mně poslal dnes odkaz, a já jsem zjistil, že pan Maroš hlásá dokonce i brutální antisemitismus! Což je Váš největší problém! Viz odpověď Maroše z 12. 6. 2022.

     • Vo vašom čiernobielom slniečkarskom svete proruský znamená zlý a proamerický dobrý?

    • Konšpirátor je človek, ktorý má pravdu až za dva týždne…

   • Ano

 2. Práškovacie lietadlá predsa nie sú žiadna novinka! Dobré ráno, dnešní ľudia! Moji starí rodičia a určite i vaši dávno, dávno hovorili, že ten postre na mandelinky nie je proti chrobákom, ale proti nám!!!

  • Miroslav Čižmár

   Na Jóžina z bážin.

  • dobra pamet

   Nie na to sa nepametame . ale pametame si a na prejav Fidela Castra o tom ako kapitalisti z usa lietaju okolo Kuby a pri v hodnom vetre vypustaju infikovane komare, pametame si ako kapitalisti z usa pocas 2. svetovej vojny nad japonskom vypustali infikovane blchy a vsi a pametame si ako kapitalisti z NSR vypustali balony z mandolinkami aby skodili socializmu. A pametamesi ze za socializmu nikto ani raz nespomenul nie co o tom , ze svet je preludneny, O tom zacali tliachat az kapitalisti. ASi tak

  • mariankosmac

   Ani ja si nepamätám že by starí rodičia vraveli že ten postre na mandelinky nie je proti chrobákom, ale proti nám (no my sme ako decká tie mandelinky zbierali ručne, ten postrek na ne myslím moc nezaberal). Ale viem že sa vravelo že Američania tu vyhadzovali mandelinky z lietadla (dodnes neviem či to bola pravda alebo si to komunisti vymysleli v rámci kampane boja proti škodcom).

 3. Dlho som neveril chemtrails, kým som to nezačal dlhodobo sledovať na oblohe…a porovnávať počasie…
  Našiel som dokumenty OSN zakazujúce modifikáciu počasia na vojenské účely z obdobia Vietnemskej vojny.
  Vtedy som začal veriť, že by na tých chemtrails mohlo niečo byť. Momentálne to beriem akoistú vec mimo akýchkoľvek pochybností.
  Len nechápem kto z našej vlády dáva povolenie na prelet takýchto lietadiel nad našim územím! Kto v SR má toto na zodpovednosti. Kto v SR by mal za tieto zločiny pykať.
  Verím, že sa to raz dozvieme.
  Lebo všetci ľudia všetko vedia.

  • Myslím že dnes to už rozprašujú pravidelné linky, pretože sa to pridáva ako aditíva do leteckého paliva.

  • Když létají letadla, která rozstřikují chemtrails, tak ten chytám do sklenic, potom to zaleji vodou z Váhu a získám vynikající pivo Smedny mnich.

  • Cetl jsem, ze na to zadne povoleni nepotrebuji, jsou to vetsinou lety letadel NATO. Vykazuji to az zpetne, kolik letu to bylo. Co jsem se dozvedel bylo, ze se jedna v CR cca o 3600 letu tydne. Tuto informaci jsem cetl nekde v diskuzi na toto tema od byvaleho ceskeho pilota, v tu dobu zijiciho v Australii, kde toto rovnez pozoroval…

 4. V BB uz dva roky toto robia kurvy!!! Najma pocas kovidu, ked malo byt krasne slnecne pocasie podla predpovedi… cele doobeda lietali a o 13:00 uz bolo vsetko zatiahnute a nemalo byt. Takze ano, je to pravda a zlocinecka vlada v tom ide tiez!

  • kvakcína je sloboda

   keby len v BB, oni nás práškujú po celej republike, ako tie spomínané mandelinky a nie iba počas tejto cocotvidovej frašky, ale už dááávno, dááávno predtým, akurát sa im to nejak nedarí – to ľudstvo nie a nie vykapať

   • Práve nad nami – južnou Moravou/Slovenským pomoravím teraz prší a je búrka – umelo vyvolaná pozoroval som to celé hodiny – ten vývoj oblačnosti – z čisteho neba z nicoho nič samý expandujúci udulatus asperatus a potom lejak. Posledné dni sprejovali a stopy na nebi pripomínali kari sieť.
    Presne nad oblasťou Južnej Moravy kde boli nedávno katastrofálne záplavy a tornádo.

 5. mariankosmac

  Vy veríte v chemtrails? Nebodaj aj octujete? Podľa mňa sú to len kondenzačné pary, ktoré vznikajú len za určitých podmienok (keď je tam hore dostatočná vlhkosť vzduchu) Preto bývajú vidieť len niekedy (hlavne deň dva pred dažďom). Ale je dosť možné že i chemtrails je v pláne, budú to prezentovať ako niečo dobré, ako akúsi ochranu planéty pred slnečným žiarením a globálnym otepľovaním a väčšina oviec to odsúhlasí.

 6. Musíme si uvědomit jednu zásadní věc. Nejméně a to říkám nejméně 30 roků si celá EU a její vazalské státy připravovali své lidi nejen do národních vlád, ale také do soudních, policejních a armádních složek. Jsou to jejich věrní přítelíčci, kteří teď plní role, které jim byli přiznané. Nemohu mluvit třeba za vás Slováky, je možné, že vaše sociální demokracie udělala nějaké chyby během svého vládnutí, to se běžně stává, ale případ Kuciak alespoň z mého tehdejšího pohledu byla jasná akce na odstranění Fica od moci. Je vidět, jak lehce se dá s lidem manipulovat. Přitom já opravdu obdivuji kupříkladu pana L. Blahu, řeknu to po vašem, to je chalan podle mého gusta. Ti všichni, obzvláště ti ve východoevropských zemích zde byli potichu a v klídku nenápadně dosazeni plutokratickým globálem v dobách, kdy občan sledoval slevy v německých a jiných supermarketech a těšil se tím, jak dobře si nacpat teřich. Nevím, co to s námi Slovany je, necháme si do vedení země dosadit zemské škůdce, kteří pracují proti národu a přitom víme, a nebo bychom měli vědět, že západní kapitál námi vždy opovrhoval, ždímal nás a chtěl zničit. Vždyť v roce 1988 a 89 prožíval západ neuvěřitelnou krizi a lid našich zemí naletěl falešným prorokům jako malé dítě, kterému slíbíte hračku. Mnoho lidí na české alternativě a to oceňuji, přiznává, že naletěli a to se mi líbí, vždy je lépe si přiznat chybu, to není žádná ostuda. Chyby děláme všichni a když jsou manipulátoři šikovní, ani si to nemusíme uvědomit.

  • Souhlas, bohužel naší potomci se rychle přizpůsobili finančním vetrnikum, samý ekonom, právník a kde jsme se ocitli po tolika letech, na prvních místech, bohuzel od zadu, hezký den pro Všechny normalnejsi!

 7. …áno, s tým úplne súhlasím, my všetci robíme chyby, kt.si ani nemusíme uvedomiť, resp.si ich uvedomíme neskôr… a pri ,,šikovných“ manipulátoroch zvlášť….všetci niekoho obdivujeme, okrem p.Blahu je x ´dalších takýchto pánov, či dám / inak u nás na Slov.má aj svoju ,,menovkyňu“ p.Ľ.Blahovú /, dôlež.je, v čom konkrétne sú nám takíto ľudia obdivuhodní, aby sme im zbytočne ,,nekomlikovali“ život zbytoč.hladkaním tak kreh.ega, ako aj oni nám / u kaž.je totiž krehké …/…bolo by dobré ,,vyložiť karty“ na stôl, a neschovávať sa na hru na ,,mačku a myš“ a to nielen v tom, čo sa týka tejto ,,koronocirk.či opicovokiah.doby“…alebo to niekoho tak stále ,,baví“ ?….ja osobne som za priamu komunikáciu, najlepšie by bolo osob.stretnutie pod ,,SVOJÍM MENOM“….ak to možné nie je, treba otvorene povedať, prečo a ak by sa to nedalo ,,riešiť“, potom by to bola definitívna bodka ….

 8. P.S.a ďakujem za odoslanie vysielania Slob.vysielača ,,Mária“….neskôr si vypočujem…

 9. p.s …. niekedy nejde o manipuláciu, hoci to tak vyzerá, je to jednoducho ,,skúšanie našich hraníc“…takže tak.

 10. Žádný saharský písek! Šokující chemický rozbor prachu setřeného z automobilu odhaluje, že z nebe padají těžké kovy a prvky používané pro modifikaci počasí! Bosenská laboratoř zjistila ve vzorku nikl, barium a hliník překračující známý limit více než 700x spolu s dalšími těžkými kovy! Letadla pokrývají oblohu modifikátory počasí pro kontrolu slunečního svitu a na blokaci UV záření dopadajícího na planetu. Léto potřebuje UV paprsky na likvidaci virů, ale co se stane, když se UV záření zablokuje práškováním?
  https://aeronet.news/zadny-saharsky-pisek-sokujici-chemicky-rozbor-prachu-setreneho-z-automobilu-odhaluje-ze-z-nebe-padaji-tezke-kovy-a-prvky-pouzivane-pro-modifikaci-pocasi-bosenska-laborator-zjistila-ve-vzorku/

 11. Chemtrails je aktivní už 20let, celou tu dobu na celý svět sypaly jedy, tím cíleně omezovali a redukovali růst populace, přestali před 2lety co vysypali aerosolovou infekci Covid. Nebezpečné látky v podobě lehkých prvků oxidů Baria, hliníku a olova jsou dlouhé desítky let používané v leteckém palivu jako „aditiva“. Na biocidy nesoucí živé organismy, viry apod. slouží tryskáče se zásobníky, o zbytek se stará běžná letecká doprava. Svým způsobem je každé letadlo chemtrails, protože spaluje karcinogenní palivo a část jedů z tohoto paliva neshoří zůstane v ovzduší

Pridajte komentár

*