Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Po desaťročiach popierania médiá priznávajú, že chemtrails sa používajú proti zmenám klímy


Print Friendly, PDF & Email

Po desaťročiach popierania médiá priznávajú, že chemtrails sa používajú proti zmenám klímy

(Ethan Huff, Natural News) Aby sa prirodzené slnečné svetlo nedostalo na planétu Zem a nemohlo podporovať život, začala geoinžinierska spoločnosť s názvom Make Sunsets nasadzovať masívne meteorologické balóny, aby rozstrieľali stratosféru reflexnými časticami síry. To všetko za účelom údajného „boja proti klimatickým zmenám“.

Fenomén známy ako chemtrails, ktorý medzi inými spôsobmi zahŕňa aj vypúšťanie oblakov síry, zabraňuje ultrafialovým lúčom Slnka preniknúť do atmosféry a nakoniec aj na zemský povrch.

Výsledkom je tlmené Slnko, ktoré už nefunguje tak, ako bola jeho pôvodná úloha pre udržanie života na Zemi. (Súvisiace: Už v roku 2018 bolo známe, že klimatickí fanatici presadzovali agendu „globálneho stmievania“, aby zablokovali Slnko a „zachránili planétu“.)

Rovnako ako prirodzené sopečné erupcie zaplavujú oblohu znečisťujúcimi látkami, ktoré utlmujú denné svetlo na niekoľko dní alebo dokonca týždňov, chemtrailsové postreky podobné tým, ktoré sa vyskytujú u spoločnosti Make Sunsets, napodobňujú tieto efekty blokovania Slnka v boji proti „globálnemu otepľovaniu“.

Na miestach po celom Mexiku sa už uskutočnilo množstvo testovacích štartov bez umožnenia pripomienok verejnosti alebo vedeckej diskusie. Cieľom je podľa šéfa spoločnosti časom komercializovať technológiu na široké využitie.

„Často žartujeme, hoci to nie je vtip, že ide sčasti o firmu a sčasti o kult,“ povedal Luke Iseman, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Make Sunsets.

„Podľa môjho názoru je morálne nesprávne, že to nerobíme (verejnú diskusiu), no potrebujeme konať tak rýchlo a bezpečne, ako to len dokážeme.“

Isemand chce predať „chladiace kredity“, aby zaplatil svoje chemtrailsové operácie

Pred svojou registráciou v obchodnom registri spoločnoť Make Sunsets vykonala v októbri dva štarty balónov, ktorých výsledky zatiaľ nie sú známe.

Ani jeden z týchto štartov nemal udelený súhlas od vládnych úradov alebo vedeckých agentúr a bol vykonaný na posilnenie Isemanovho vlastného ega.

„Bol to len skúšobný vedecký projekt,“ povedal. „Len som si chcel potvrdiť, že to dokážem.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V podstate išlo o schému geoinžinierstva pre domácich kutilov, o ktorej Iseman dúfa, že ju rozvinie do plnohodnotnej operácie terraformingu, ktorá využíva opakovane použiteľné balóny na pravidelné vypúšťanie množstva síry do atmosféry.

Hovorí sa aj o vývoji programu generovania príjmov prostredníctvom „chladiacich kreditov“, ktorý sa bude predávať za 10 dolárov/eur za kus a pokryje vypustenie jedného gramu častíc do stratosféry.

Tvrdí sa, že tieto jednogramové množstvá síry vykompenzujú otepľovací efekt jednej tony uhlíka za celý rok.

„Úprimne povedané, chcem vykonať toľko chladenia a tak rýchlo, ako len zodpovedne dokážem po zvyšok svojho života,“ dodal Iseman a poznamenal, že v roku 2023 má plán vypustiť toľko síry, koľko dokáže získať financií od zákazníkov, ktorí mu za to zaplatia – čo znamená, že je to všetko o peniazoch.

Za chladiacimi kreditmi však nie je žiadna skutočná veda. O tom, čo častice síry skutočne spôsobujú životnému prostrediu, je známe veľmi málo. Tvrdenie, že kompenzujú uhlík v nejakom pomere tona za gram, je prinajlepšom klamlivé.

„Z obchodného hľadiska nie je možné v súčasnosti nijako zmysluplne kvantifikovať efekty a riziká takéhoto ochladzovania, čím sa uvedená schéma stáva špekulatívnou a pravdepodobne nebude mať žiadnu hodnotu pre trhy s klimatickými kreditmi,“ povedal Kelly Wanser, výkonný riaditeľ spoločnosti SilverLining, neziskovej výskumnej skupiny, ktorá sa zaoberá klimatickými problémami.

Záver

Expert na solárne geoinžinierstvo David Keith je presvedčený, že malé množstvá síry na úrovniach uvoľňovaných firmou Make Sunsets sú triviálne a nepredstavujú hrozbu pre životné prostredie.

Znepokojujú ho však snahy o privatizáciu týchto technológií. Podľa neho sú nesprávne, pretože „komerčný rozvoj nemôže priniesť takú úroveň transparentnosti a dôvery, akú svet potrebuje na to, aby urobil rozumné rozhodnutia o ich nasadení“.

Ďalšie súvisiace novinky nájdete na Geoengineering.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kdyby jen to, přesně ví jak bárium poškozuje plíce a že se lidé vystavení expozicím až i po desetiletí času udusí na zdegradovanou plicní tkáň. Ale třeba i záhy, je to na expozici. Odložený „start, no fuj. Nezačínalo se tak s covidovkou a ventilátory?
  Tak ještě jenom že je něco jiného ve vzduchu než aromatické uhlovodíky nemáte šanci ucítit a tedy čich není detektor jedů. To že sypali syfla a „bradavice na obyvatele měst v americe i británii byla taky konspiračka a víme jak se to s nimi má. Co se číní a v byli merku jen ti co věděli co na lidi vysypali a tutlali jiné příčiny hovada.

  • ..presne tak…zastineni slunce je to posledni…agenda nosatcu je vzdy mnohostranna, plna chytaku a triku, mnohaucelova a maximalne profitujici…
   hlavni ucel je maximalni mozne poskozeni lidi a planety…
   …pri tech obrovskych skodach v prirode a na planete celkove zacinam mit podezreni, ze to muze byt pri peclive a dlouhodobe planovanych svinstvech v budoucnu jedno a nebo uz je v tom AI a ta prirodu a nase zivotni podminky nepotrebuje uz vubec…

   • vypadá to alebo na AI alebo na mimoňov, ktorí potrebujú iné podmienky a zvieratá a rastliny si privezú svoje (po vyhubení miestnych pozemských)

  • Kamaratka-nefajciarka, neockovana, nesprtana,sportovo zalozen asi 2 roky pri sporte pocituje problemy s dychom a bolest v chrbte, vysetrenia srdca ,pluca ok…. zeby tiez dosledok chemtrails? Ok a co s tym ?da sa to vobec nejako vycistit?

   • Dlhodobým pobytom ďaleko od „civilizácie“.

    • Najlepsie na par niekde v „poustevni“ o suchej vode a suchom chlebe, bez smartfonu. Par dni hladovky nech sa organizmus precisti.
     System jemneho ziarenia tela, mysli i ducha cloveka sa tak lepsie dostane do suladu so ziarenim vsetkych elementov planety a tak clovek prestane nevedome negativne ovplyvnovat prirodne procesy vratane prirodnych zivlov potazmo pocasia. Preto sa temni snazia co najviac otravit prirodu – a zablolovat jej vyzarovanie aby nas odstrihli od jej pomoci/ochrany.
     Preto aj sprejuju. To je dovod c1. Vsetko ostatne je druhorade, aj vojenske vyuzitie je druhorade i ked to vyzera ze je to naopak.
     Duchovny stav ludstva, jeho kolektivny duch ovplyvnuje planetu na vsetkych jej urovniach bytia az do takej miery, ze sa pritom dramaticky menia zivotne podmienky. Ak ich vieme citat, zistime, ze zaplavami, tajfunmi, erupciami nam planeta/priroda a ich Tvorca chce ukazat ze nezijeme spravne – v sulade s prirodou/pravdou.
     Temni prirodu neptrebuju ako my – oni sa naucili zit z nasej energie – cim sme viac nestastni ci chori tym jej viacej od nas dostavaju.

  • Ještě tak, kdyby se textu, který jste napsal dalo rozumět.

 2. adamkratochvil

  gulove so sedmou…

 3. Chemtrails – proti zmenám klímy! Vám načisto jebe?! Veď chemtrails sú tou zmenou klímy! „Zmena klímy“ je 1/ podvod – o zmene klímy, a ad 2/ Zmena klímy real – je cieľ Terraformácia nášho životného prostredia proti životu na planéte!

  Redaxia! „médiá priznávajú, že chemtrails sa používajú proti zmenám klímy“ Vy čo tu kurva zase podsúvate, že niečo je mimo vás?! Kto tú zmenu klímy realizuje! Médiá?! Zmena klímy je proti ľudstvu a životu na planéte! Tak kurva „za čo sú chemtrails“?! Za život na planéte?!

  00-2022-12-07-Tapin-radio-2-2-Kdo-vlastni-pocasi.mp3
  https://ulozto.net/file/XiSgA6ssedbq/00-2022-12-07-tapin-radio-2-2-kdo-vlastni-pocasi-mp3#!ZJWvBGR2ZJSzAGx3AJAwZmV4ZmNjLKSvMTIHIJZ2D1uaswuvLj==

  • Zmena klímy existuje, ale je výsledkom prírodných cyklických procesov, nie ľudského pôsobenia.

   • planeta je zivy organismus a dokaze vse vybalancovat….
    je to takova velmi dumyslna a obrovska masina stavitelu s dokonalym programem a mechanikou, reaktorem a biozivotem na povrchu a jinde…
    tzv „vedci“ jsou casto jen banda vypatlancu naprogramovanych na bludy pro otroky…

   • Objektívne

    Veľmi správne. Aspoň niekto tu má rozum.

   • Súhlasím. A tento prírodný klimatický cyklus sa zneužíva na zotročenie ľudí a ako byznys tisícročia.

    Zároveň treba povedať že zásah človeka nie je zanedbateľný. A nie je to CO2 ani prdenie kráv a podobné bludy ktoré si vymýšľajú klimatológovia. Sú to veci ktoré neuvidíte v TV, lebo by ohrozili mnohomiliardové byznysy a zároveň sa nedajú použiť na naše zotročenie. Sú to hory odpadu, poškodenie krajiny ťažbou nerastných surovín, kalové jazerá ktoré vznikajú pri chemickej výrobe, znečistenie po jadrových haváriach – napr. Fukušima, kde po 12 rokoch stále uniká radiácia do oceánu, nebezpečný odpad z elektrických batérií, zo solárnych článkov po uplynutí životnosti, z lopatiek vyradených veterných elektrární – vôbec zdá sa že najnebezpečnejší odpad produkuje práve „zelená energia“. A to som spomenul len vrcholok ľadovca..

    • A ešte toho odpadu len bude čoraz viac, napríklad v dôsledku šrotovania elektromobilov, lopatiek veterných turbín a podobne. A devastovať sa bude tretí svet, zatiaľ čo ten euroúnijný a anglosaský budú akože v „pohode“.
     Pokiaľ ide o sírový chemtralis, asi sa globalisti nechávajú inšpirovať dopadom planétky Chicxulub, ktorá dopadla do oblasti plytkého šelfového mora, pod ktorým sa nachádzali horniny bohaté na síru (hlavne síranu vápenatého), v dôsledku čoho bolo do atmosféry uvoľnené obrovské množstvo sírnatých pár. Predpokladá sa, že slnečné svetlo bolo zatienené na dobu od 1 do 6 mesiacov.

     • zatial nikto

      Sira bola vzdy v literature spajana s demonmi.Zaujimava zhoda okolnosti.Zeby sira demonov nebol hoax?

   • Redakcia: preboha urobte s tym Marodomnieco! Preco si mysli, ze tymi jeho hulvatskymi recami niekoho presvedci?! Pravy opak- nikdy a aj tych par co sem este chodia a citaju, pretoze tie temy su skutocne zaujimave a dolezite-to vzdaju a odidu..
    Stastny Novy rok 2023 vsetkym…no aj tomu ,Marosovi….a nech sapolepsi !

    • Vy skúste zasa urobiť niečo s vaším pravopisom, lebo vaše príspevky sa často nedajú vôbec čítať. Nemyslíme gramatické chyby, ale vynechávanie medzier medzi slovami, preklepy písmen, prípadne kombinácie oboch, čo sa už potom absolútne nedá čítať. Príklad je hneď vo vašej prvej vete – „Marodomnieco“. To je čo za slovo? Kto to má lúštiť, že čo chcel autor asi povedať? To je taký problém pred odoslaním komentára si ho po sebe prečítať?

     • Redakcia, to je o Vas velmi zvlastna, zaujimava odpoved:). Da sa z nej preciat velmi vela veci. Nerobte zbytocne chyby ak chcete zostat inkognito.
      Vstetko najlepsie v novom roku 2023.

     • – reakcia redakcie (kvôli dvom medzierkam?) prekvapila aj mňa; na mobile je aj problém dodržať štandardnú vzdialenosť medzi slovami… ale hádam to kleopatra rozdýchala

 4. mariankosmac

  K nám takéto chemtrailovanie časticami síry zatím nedorazilo, aj keď častokrát po obede či večer pred slnko nabehnú lietadlá a fakt to vyzerá ako by ho chceli zatieniť kondenzačnými stopami. Vyzerá to tak ako by mali lietadlá zámerne naplánované letecké trasy aby lietali pred slnkom! A to je zatím len ,,neškodný“ kondenzát, keď začnú používať chrchtails tak to ešte len bude ,,veselé“ a slnko už asi ani neuvidíme.

  • Si píš, že nad Slovenskom – okrem kondenzačných stôp – je i – chemtrailový koktejl (hliník, báryum, stroncium, jodid strieborný, fluor a dnes už i síra).
   A ak sú piloti v dobrej nálade, tak nám nakreslia i šachovnicu na nebi – čo je zrejmý dôkaz vedomého a zámerného šírenia týchto chemikálií.

   A čo je už na totálku – zákerné , tak neviem, či nad Slovenskom (dúfam, že nie), ale v Západnej EÚ + USA vypúšťajú na ľudí i morgellony. To je, keď ľuďom začnú potom vyrastať cez kožu plastové živé vlákna. Čistý horor! Málo doktorov o tom vôbec niečo vie, ale obyčajne to liečia ako nákazu parazitov, ev. pošlú človeka s tým na psychiatriu.

   P.S. Mám pod okapom kýbel, akože na dažďovú vodu, ale po daždi – je celé dno – toho kýbla – pokryté – čiernou „sadzou“ – čo nemôžem vyliať ani na trávnik..

   Naviac bol robený profesionálny rozbor takej vody , kde bol – potvrdený obsah týchto zdraviu – škodlivých chemických látok.

   Takže – ja by som to nespochybňovala, i keď – tiež ľudia, s ktorými sa o tom rozprávam, tomu – neveria..

   • Sachovnicu alebo vejarovite stopy… pozorovala som …krasny slnecny novembrovy den, odrazu lietadla, kondenzacne stopy rozpadajuce sa na barankovite oblaky, posplyvajuce casom a uplne prekryjuce Slnko. cas akcie cca 1 hod.

  • Dnes už všetky con-trails sú chem-trails. Pridávajú to ako aditíva do leteckých palív, vraj na zlepšenie efektivity spaľovania. S odstupom rokov sa budú potom vyhovárať že nevedeli aký to bude mať vplyv na počasie a na ľudí.

 5. Súčasné malé biele svietidlo na našej oblohe je vôbec Slnko? Kedysi bolo veľké a sýto oranžové. To dnešné mi pripomína skôr LED guľu.

  • Rozhodne je ta obloha ina ako 15,20 ci viac rokov nazad. Aj to denne svetlo je ine, take rozptylenejsie, vybielene ale zda sa mi slabsie. Tiez oblacnost je uplne ina, tvar mrakov. Zijem roky v prirode, kreslim/malujem/fotim/pozorujem zem aj nebo a tiez som mal par rokov nazad male hospodarstvo – takze som bol (a som aj dnes stale vonku).
   Nieco sa asi zmenilo s tym svetlom/slnkom v r 2012 – vtedy som mal este ovce a bolo take sucho, ze som im musel stale prerabat/posuvat oplotky aby vyzrali pozemok na etapy Furt som bol vonku na tom slnku. Vtedy som prvyvkrat citil, ze nemozem vonku dlho vydrzat a ani som nevydrzal – chodil som sa chvilami schovat do kamenneho sklepa – pivnice aby
   som vychladol. Vtedy som videl, ze ten slnecny svit je v tom roku akysi extremne silny – iny nez kedykolvek predtym, neustale som musel pruzmurovat oci, vsetko odrazalo moc svetla ale najhorsie bolo, ze to svetlo bolo akoby ani nie „led“ ale ako ked zvaram elektrodou, oslepujuce, prudke az chvilami som videl fialovo.
   Vyschnuta trava nebola zozltla ci vyblednuta ako v inych rokoch ptedtym ale mala az taku striebristu patinu ako vyschnute niekolkorocne drevo. Dokonca som sa nemohol ani nadychnut.
   Inak najvacsiu (a varovnu?) zmenu pocasia celkovo som zaznamenal v r 2011 kedy sa nad nasim okresom usalasili mraky – taky povlak/deka sedych mrakov ktore zostali nad nami skoro 3 mesiace v kuse. Za tu dobu boli celkovo tak 10 dni kedy vyslo slnko. Uz som mal z toho skoro depku. Ked to vsetko prítmie skoncilo ( niekedy v auguste) tak akoby som uplne ozil, bolo to povzbudzujuce. No ked som sa niekoho miestneho spytal, ze ci vie ze 3 mesiace bolo stale zatiahnute, ze ci mu to nepripada divne – taky extrem – tak nula bodov. Pytal som sa na to 3 ludi len tak medzi recou.
   Keby padol na Zem meteorit tak by si to snad vsimli.

   • – no ak celý deň presedeli v kancke s klimatizáciou (alebo kdesi pod strechou na pive) – tak je možné, že si to nevšimli…
    pred desaťročím to slnko už pokožku ani nesfarbilo ako predtým – dohneda… viac vysušilo, ako opálilo…
    tutanchamon 25. decembra s otázkou „Achnaton, preco neoslavujes Vianoce? S rodinou priatelmi atd.? – to bol syn?🙂veľmi ma to pobavilo

    • – ten jeho veľavravný nick ma pobavil

     • Oslavy vianoc ledva stiham a je pravda, ze sa venujem aj inym vladarskym zalezitostiam; teraz projektujem pyramidu, ale ma stat hore nohami a dava mi to dost zabrat – aby som prisiel na to aby stala sama, bez nejakych podpier. Preto aby som sa odreagoval obcas „chodim“ na badatela.
      Inak ale vianoce oslavujem ako kedysi – pekne sa obliect, ist s doinou rodine na navstevu, sadnut na gauc, papinkat dobroty, kecat o niecom aj o nicom, kukat telku (nejake to televariete novych casov tam pretrpim). Pit uz par okov nepijem, vinohrad som vytrhal a tak na navsteve ked sa strnga na zdravie poharmi tak sa iba usmievam a vyslovujem to „nazdravie“. Stale nikto z familie to nebere vazne, ze uz nepijem (okrem jedneho celoveka) a furt: sak si daj, cervene vino musis pit – potrebujes -na krvinky. A ja furt (a uz ma to neba), ze fakt nepijem ale aj tak mi pIchnu flasu do tasky „aby som mal doma“ A ja reku tak teda „dik“ a po roku ked sa mi tie dary nahromadia tak ich vylejem za plot za humnom. A presne to je s nimi aj s tym c19 alebo chemtrails. Darmo vysvetlujem, darmo ukazujem na ciary na oblohe.
      Vraj keby sa take hrozne nieco dialo tak by to predsa “ (v tv) davali“.
      A tak sa potom vratim/me domov do mojho/nasho Achetatonu, ktory som budoval „cela leta“ ale aj tam riesim dilema ci uz sa na to vykaslat alebo nie – ci im nieco vyvracat alebo vysvetlovat alebo ich nechat uplne tak.
      Niektori s clenov sirsej rodiny paria dokonca do skupiny slusnoludi s titulmi miiujuci skusnopolitikov, slusnohercov, slusnosportovcov a slusnosnovedcov a to sa mi v ich pritomnosti automaticky krutia palce na rukach a nohach nech robim co robim. Zacat pred nimi alebo s nimi temu o chemtrails? Zaznelo by mimo mojej pritomnosti : Ó, chudacik nezdelany, asi si naletel hoaxom, nemas dostatocne vyoke vzdelanie, nepohybujes sa v akademickom prostredi ako my tak nemozes predsa vediet nic o tom co sa deje. Ved to je logicke. Tak by to nejako znelo. Tak teto navstevy/stretnutia fakt len pretrpim a spolocnou temou byva fakt len nejaka prizemna idiotina.

     • Na to, o čom píšeš, Achnaton, treba veľkú dávku vnútornej sily. Je veľmi ťažké vybudovať si ju, hlavne, ak musíme plávať proti prúdu – a sami. Tebe sa to podarilo. Môžeš byť na seba hrdý.

   • Objektívne

    Rozptyl svetla je dôsledok sprejovania oblohy. To, že Slnko je nejaké belšie ako pred 30 rokmi je fakt. Podaktorí si to začínajú všímať a je to tým, že vydáva čoraz viac energie a žiari v inom spektre. Chystá sa na úžasnú podívanú.

    • Okrem 11-ročného má Slnko aj 88-ročný cyklus aktivity. To vie aj mejnstrímová veda. Ale to čo mejnstrímová veda nevie je, že rastie. Pritom nato prišiel Nikola Tesla už pred 100 rokmi:

     Condensation of the primary substance is going on continuously, this being in a measure proved, for I have established by experiments which admit of no doubt that the sun and other celestial bodies steadily increase in mass and energy and ultimately must explode, reverting to the primary substance.

     Nikola Tesla, 18 August 1935

 6. Letecké SPALINY sa pár sekúnd po prelete lietadla rozplývaJú. Ak stopa po lietadle trvá dlhšie ako pár minút tak je to isto iste CHEMTRAIL. CHEMTRAIL priznali už niekoľko krát aj v MSM. Sú rôzne druhy; od bárya, hliník, plasty, oxidy síry atď. Na Slovensku sa masívne začal používať pred cca 20 rokmi. V niektorých západných krajinách sa CHEMTRAIL používa už 50 rokov. Dôkazových videí sú na nete desiatky, ak nie aj stovky. Priamym pozorovaním sa dá zistiť takmer každý deň. Stačí sa pozerať na oblohu.

 7. A kedy to vypnú? Vie sa? To je pre mňa najpodstatnejšie.

  • Ešte to ani poriadne nezapli.

  • mariankosmac

   Celoplošné chemtrailsovanie planéty ešte len plánujú spustiť a takáto činnosť musí byť sakra drahá, budú potrebovať milióny letov. Takže podľa mňa to vypnú až im dôjdu financie. Alebo až sa ukáže že to bude mať fatálne následky (na zdravie, na počasie) a ľudstvo proti tomu začne protestovať.

   • …a ich zdravie tá absurdná činnosť neohrozí??

    • mariankosmac

     Dobrá otázka ale čo my vieme, možno majú nejakú ochranu. Možno majú detoxikačné programy. A niektorí ľudia sú ochotní pre peniaze robiť i nezdravú prácu. Těžba síry uvnitř sopky
     https://youtu.be/rO6GjC46CEg

    • zatial nikto

     Predtym som si myslel ze pilot musi byt inteligentny,po uvedomeni si chemtrailsov si to uz nemyslim.
     Maju poriadne nasrate v hlave.Naco im davat honosne mena ako pilot-je to blby vodic lietadla nic viac.Ma tam par hraciek extra na palubovke a musi si byt viac vedomy fyziky ale to moze aj blb.

 8. Stano Kadlec

  Môže mi niekto vysvetliť prečo ľudia, ktorí robia takýto bordel v atmosfére, nie sú zavreti za terorizmus, sám som fotil chemteails už v 2018 všetci hovorili o hoax

  https://stano-kadlec.webnode.sk/fotogaleria/chemtrails/

 9. V Číne za posledný týždeň zomrelo „na Covid 19“ deväťtisíc ľudí; na budúci týždeň počítajú s nárastom počtu zomretých na dvojnásobok (krátke rozhlasové správy o 22:00 na EXPRESe).
  S úmrtiami sa to v preočkovanej Číne nejako rozbehlo – no žeby práve z dôvodu fejk covidu? Žerie im to ešte aspoň polovica občanov?
  (zaujímavé, že túto správu ani o 23. hodine, ani o polnoci už nezopakovali)

  • opravujem: sedem (nie deväť) tisíc

   • takže predsa je to devät tisíc denne – až teraz ráno v správach o siedmej to konečne zopakovali
    no a na budúci týždeň sa to má navýšiť o dvojnásobok – takže by to malo stúpať geometrickým radom…

    • Na Slovensku pri populácii 5.5 milióna umiera denne asi 150 ľudí. To je prirodzený úbytok za normálnych okolností. Za kovidu kradli z tohoto čísla a prepisovali príčinu úmrtí na kovid, lebo nemocnice to mali zaplatené. Pre Čínu s populáciou 1.5 miliardy pri rovnakom prirodzenom úbytku to vychádza na 40 000 ľudí denne. Takže stále sa môžu iba hrať so štatistikami, brať normálny prirodzený úbytok, len označiť všetkých že „zomrel s kovidom“ a môžu sa kľudne dostať až na 40 000 zomrelých na kovid. A pri tej šialenej preočkovanosti na kovid v Číne na úrovni 89 percent by som sa nedivil ani dvojnásobku, teda 80 000 denne.

     • v tom v prípade – teda ak expres uviedol pravdivé údaje – je tam, naopak, úmrtnosť oproti Slovensku nízka

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,čínskej ekonomike ten jeden chýbajuci vlas denne na hlave nebude chýbať,človeku bežne za deň vypadne aj podstatne viacej vlasov a ani si to nevšimne,,,,média fungujú tak,že hodnotné informácie si musíš uloviť sama a to neustálym počúvanim daného rádia ako magor,robia to zámerne a aj schválne-vytvárajú závislosť poslucháčov na ich pokrme,,,,

   • zatial nikto

    Z mejnstrimu citam odlisnym sposobom a to medzi riadkami-teda myslenim co chcu informaciou docielit,nie samotnu informaciu tak ako na 1.pohlad vyzera.
    Citanie medzi riadkami sa casom stava dost zabavne.

  • Vladimír

   https://www.infovojna.bz/article/cina-ukoncila-podvodne-pocitani-covid-umrti-a-pocet-mrtvych-klesl-na-nulu

   Nastáva postupný chaos v správach, jedna správa neguje druhú, je to asi nejaký plán.

   • asi ich „vrchnosť“ núti, aby rýchlo napĺňali bibliu, lebo idú presne podľa jej plánu, resp. podľa jej katastrofického scenára – „zmena za zmenou“, „novina za novinou“…
    rýchly tok jalových, neustále meniacich sa informácií…veď celé informačné pole je už čistý chaos a čím ďalej, tým väčší; snažia sa odvrátiť našu pozornosť od podstaty toho, prečo robia to, čo robia
    Poprerábali biblie, prepísali dejiny, školské osnovy aj učebnice… aj naše potraviny sú už zmenené na nepoznanie…už ani toxické „éčka“ nemajú povinnosť uvádzať na výrobkoch.
    Teraz chcú pomocou čipov urýchliť prepisovanie našej identity, resp. úplne nás ovládať pomocou zázračnej „vakcíny“ na diaľku, cez 5G technológie, príp. aj 6G, ak to ešte stihnú; inak by sa im totiž nepodarilo udržať „stádo“ v poslušnosti a v otroctve. Verme že tú ich najhoršiu predpoveď času konca – „živí budú závidieť mŕtvym“ – naplniť už nestihnú. Tento celosvetový bordel a chaos bol dávno vopred naplánovaný – je to vyšinutá hra bez akéhokoľvek myšlienkového základu a bez pravidiel… Sú to šialenci.
    Veriť už iba v to, že raz im konečne dôjde, že sú s nami na tej potápajúcej sa lodi a bez nás by boli stratení (však okrem plytvania časom a nami vydretými peniazmi nie sú schopní urobiť nič).
    Zrejme bude musieť prísť zásah zhora – Človek menom Ježiš sľúbil svoj druhý príchod na túto Zem… dúfajme, že táto informácia z chaotickej biblie je jedna z tých pravdivých.

    • Kdysi jsem četla knihu od Muldaševa a on tam mluví o bytostech udržovaných po staletí v jakoby spánku (samadhi).Ta místa jsou hlídaná a mají jakousi neviditelnou ochranu ,která působí skrze biornergetické pole a dotyčný umírá.Možná,že něco podobného odkoukali v Egyptě a mumifikovali kdeco. A tito jedinci ,obdařený mocnými psychickými zbraněmi by mohli být budoucími spasiteli a nebo mají za ůkol přeživší lidstvo zase učit základním dovednostem.Učitelé a později uctívaní bohové.

     • Veľmi veľa Poznania je pred nami utajované. Náš organizmus má neskutočné schopnosti, o akých ani netušíme. Keby sme ich poznali, mohli by sme pravdepodobne žiť večne…verím, že človek – ako aj príroda – je schopný fungovať ako perpetuum mobile. Raz sa to všetko dozvieme. Verím, že už čoskoro.

     • Objektívne

      To, čo opisujete, je len predstava Muldaševa, že by také niečo mohlo existovať. Nikdy nebolo preukázané, že nejaké bytosti by mohli byť v spánku celé tisícročia bez degradácie fyzickej schránky ale možno nie je tak ďaleko od reality. Existuje na zemi technológia, ktorá je pozostatkom veľmi vyspelej civilizácie. Odhaduje sa, že milíony rokov starej. Túto vec sem-tam používa preživšia civilizácia po časovom bloku 12000 rokov ničenia keď ju nájde. Naposledy ju používal Abrahám a jeho potomstvo včítane Mojžíša a niektorých prorokov. Pred ním zrejme Atlantíďania a tiež aj Adam a Eva. Mnohí ju celé stáročia hľadajú včítane Hitlera, pretože je to najmocnejšia vec na tejto zemi. Samozrejme, že nemusí byť použitá na ničenie, ale aj opačne na rozvoj, ale my ľudia nie sme natoľko vyspelí aby sme si zaslúžili takú technológiu používať. Opis tejto technológie a aj to ako fungovala je v Biblii, len je potrebné ju správne čítať.

     • Nie vsetky éčka su toxicke. Horsie je ze na potravinach v Tescu ale aj inde nie su uvadzane krajiny produkcie…ktovie odkial to dovazaju….

    • Ještě chci dodat,že ty bytosti jsou sice nám podobné,ale nevypadají jak dnešní lidí.

  • Emily!
   Tzv radio ekspres je tou najagresivnejsou, dezinformacnou, teroristickou, fasistickou, propagadistickou hlasnou trubou satanistickych klanovo- korporatnych skupin/elit zapadu/USA u nas.
   To je tak odporna, prolhana a nehanebna medialna stoka, ze uz v niektorych prevadzkach u nas v meste sami zamestnanci (a v jedom pripade co viem proti voli zamestnavatela) naladili svoje radia na inu frekvenciu.
   Maju zamerne najlepsi signal a kde nechytis ziadne vysielanie tam radio ekspres (fejkpres) chytis. Tie ulysne, uskrecane hlasy ich „moderatorov“ nemozem ani pocut a s akou kadenciou hustia do hlav ludom lzi, obavy a strach a ta intonacia – je mi znich zle.
   Su nieco ako nocnik N – a v nom same…

   • mariankosmac

    Mne na rádiu Expres najviac vadili tí trápni moderátori ktorí akoby sa nasilu snažia byť vtipní. Asi to majú v popise práce a oni za to nemôžu. Keby aspoň rozprávali normálne ale melú jeden cez druhého a ešte sa do toho rehocú takže im polka tých kecov ani neni rozumieť. Toto má byť rádio? Človek z toho má len veľký chaos! Správy by mi ani tak nevadili lebo to je u mňa jedným uchom dnu druhým von.

   • Tisícpercentný súhlas, chlapci!!
    Trojicu premoderovaných moderátorov vnímam nachlp rovnako: ženská škrieka a trepe o ničom, chlap jej neustále skáče do reči s nejakou jalovou vsuvkou úplne od-veci a tretí/tretia sa po celý čas rehoce… to je to najmenej, že im figu rozumieť; o nič sme neprišli.
    Je to vizitka tejto chorej, zvrátenej súčasnosti.
    Ja ich počúvam výlučne kvôli hudbe – a čistému signálu, často prelaďujem…ale funradio = detto (teraz je exprese Avicci)
    Myslím, že ich úbohé predvádzanie sa je zámerné, bohvie či nie aj odporúčané – ako bonus k vakcínkam pre zavaxovaných. Médiá sa nám vysmievajú priamo do tváre, žiaľ.
    A tie výhry!!? Choré… plus zber osobných údajov.
    (No a nebohý Julo Viršík – ten musel zabsolvovať hádam aj niekoľko stoviek sedení u logopéda, aby tú svoju sekanicu nejako stmelil do zrozumiteľnej reči.)
    No, máme tu slobodu, či skôr anarchiu prejavu… milujem humor – ale to, čo robia súčasné médiá, je vrchol neúcty k poslucháčovi.

   • A na vrchole tých – o ničom – „spíkujúcich“ – moderátorov, stojí – „Braňo Závodský – Naživo“, podporujúci – svojimi infantilnými rozhovormi – fašistickú vládnu bandu v SK. Inak – ani nemôže.

    P.S. 1- Sledovanosť (počúvateľnosť) RDE – (skr. pre Rádio-Expres) – je zabezpečovaná denným losovaním finančných výhier, čiže – satanský princíp – fungovania s.r.o., v tomto prípade – komanditnej spoločnosti, kde komanditista má sídlo v Hamburgu – DE.

    P.S.2 – O spisovnej slovenčine – ani nehovoriac..

    • Najhorsie je na tom to ze oni hraju divadlo. Ano, myslim to vazne – ti moderatori a ta skvela particka okolo nich to vsetko hra len ako divadlo a este sa na tom divadle bavia, su to psychosadisticki kreteni. Tak isto to je napr. v Ct24 ci Ta3 a v pod. dezinfostokach u nas. Tam z nich nieje ziaden naivny idiot ktory by nevedel aku hru hraju a za koho „kopu“.
     Napr. daju sdcervuco zahranu reportaz o zakrvavenych okrajincoch – „obetiach ruskej agresie“ a ked reportaz alebo cele „spravy“ skoncia tak sa mimo kamier ujebavaju ako to dobre ci zle zahrali.
     Oni dobre vedia (vsetci!) ze je to len divadlo! Ved z vrchu na take pozicie vyberaju takych, ktori su schopni vsetkeho.
     Pozrite napr na Strizinca, ved uz ked robil hlasatela v tv tak uz vtedy su mu huba „tretosektorovo“ vykrucala a ani ju moc neotvaral lebo take vedome lzi co dristal sa ani nedaju pekne vyslovovat / artikulovat. Uplne som z neho citil ako sa stiti normalnych cestnych ludi a
     nazorov, zmetek jeden.
     A z toho dovodu su vsetci tazko vinni za tu podvratnu cinnost proti ludom, ludskosti, statu.

    • Pravdu máš, ajša, ten skokan do reči je absolútne nepočúvateľný – či už formou alebo celkovo…
     A mééédiá rozhadzujú len-tak prenič-zanič jalovú, nekrytú virtuálnu menu – neviem si predstaviť, čo tu bude o rok…možno ani naša slovenčina.
     …už aj môj – od dieťaťa zbožňovaný, spevný – anglický jazyk mi začína znieť akosi inak… ani moja hviezda Avicii to už asi nezachráni

     • zatial nikto

      Anglictina udajne pochadza od Reptilianov-ved to znie ako ked plaz kotkodaka.

     • ale no, zatiaľ ni.kto…🥺
      je dobre spevná – krásne kĺže (závisí to aj od oblasti, samozrejme… je rozšírená hádam na väčšine nášho chátrajúceho a nežičlivého sveta)
      postupne si uvedomujem, že ten jazyk je v „rukách“ dobrých aj zlých…a že on chudák za našu ľudskú hlúposť nemôže…ale otupuje to, to je fakt… dianie všade navôkol vie byť sviňa
      dúfajme, že tohtoročný záver roka je pre všetko živé, mysliace a cítiace už ten najkrutejší a že dačo sa postupne porieši… utópia?

     • Ja som zase kdesi čítal že angličtina vznikla v 13. storočí keď v západnej Jewrópe pri jednej z morových plandémií vypadali 80 percent populácii zuby a bezzubý človek nemôže používať slovanský jazyk, ktorým sa predtým všade hovorilo. A cirkev rada prišla s náhradným jazykom, lebo dlhú dobu sa aj tak snažila o to aby sa prestali používať slovanské jazyky. Alebo ich aspoň mierne upravovali – ako démoni Cyril a Metod robili aj u nás.

     • zatial nikto

      Dost zabavna teoria o povode anglictiny,Zbraslav,nakoniec preco nie.

  • Charlie Ward v relacii z 14.11. 2022 zverejnil vyjadrenie min. zdravotnictva Anglicka, ze planuju!!! denne vyse 1300 umrti, hlavne polymorbidnych a starsich obcanov, a nenarodenych deti interupciami- ako ochrana pred narodenim poskodeneho dietata… quo vadis homo.
   Dohladam , dodam, 2 hodinova relacia.

 10. „Poručíme dažďu, vetru „. To sme dávnejšie počúvali. Mňa to tak štve, že až. Keď sa pozerám / 7 poschodie / na oblohu, tak mi je do plaču. Sú aj dni, kedy tzv. kondenzačná stopa za dopravným lietadlom vo výškach ako denne lietajú, nevzniká. Len strieborný odlesk lietadla. Dokument s titulkami.
  https://www.youtube.com/watch?v=7jZf70dnxDI

 11. adamkratochvil

  ludkovia trpaslici len sa serkajte do prirody, ved ta vam to oplati ale nie v dobrom…ja som zazil casy ked sa razilo hesielko „Porucime vetru, daždu“, nastastie vtedajsi mocipani mali tolko rozumu, ze toto heslo skoncilo iba v texte piesne…

 12. svatoslav butora

  Dá sa niekde vyhľadať dokument, v ktorom zodpovedné úrady vyjadrili zodpovedný postoj a názor na chemtrails-ovanie?

 13. kvakcína je sloboda

  pamätám si, keď pred x-rokmi si redaktori tv prima dovolili v správach odvysielať reportáž o chemtrails – dostali padáka a určite nie zlatého!!!

 14. zapredana SR

  Ak ľudia začnú používať mozog, tak sa seba spýtajú: prečo je potrebné zatemnovat oblohu len na husto osídlených oblastiach? Prečo nie nad saharou? A potom vám dôjde, prečo ťažké kovy, barium, kyseliny atď. Nejde vôbec o zníženie teploty. Doteraz zatlkali že sa to deje, a ďalej budú zatĺkať pôvodný plán znížiť populáciu. Kto ich dokáže skontrolovať, čo akurát namiešali za koktail? Dnes zamiešame na likvidáciu ľudí, zajtra na likvidáciu včiel, vtáctva, neplodnosť, tu rozprasime vírus, a tu zase mRNA časovanú bombu. V Sahare by to význam nemalo, ale tu platí stále heslo globalistov: každý MRTVY sa počíta.

 15. zapredana SR

  A jedna otázka na kompetentných: kto im dal povolenie lietať v našom vzdušnom priestore? A za ďalšie , kde tankuju a toto svinstvo? Lietajú stále jedným smerom. Takže dve letiska sú na to vybavené. Taký teroristický utok na záchranu populácie by nebol ani hriechom.

  • zkus projít tyto články
   https://tadesco.org/?s=chemtrail

  • https://spravy.pravda.sk › domace › clanok › 172703-ako-slovensko-vyhlasilo-vojnu-amerike
   Ako Slovensko vyhlásilo vojnu Amerike – Domáce – Správy – Pravda
   Ako Slovensko vyhlásilo vojnu Amerike. Naša hrdinská armáda dokázala, že nie je všetko počet, ale že nekonečne viac je vôľa zvíťaziť. Týmito slovami komentoval denník Gardista pred 70 rokmi vyhlásenie ľudáckej vlády o vojnovom stave Slovenskej republiky so Spojenými štátmi americkými a Veľkou Britániou. Vladimír Jancura 12.12.2011 18:00.
   ——————————————————
   Amíci ovládajú náš vzdušný priestor ako víťazná mocnosť WW2 a amící disponujú globálnymi technológiami na ovládanie počasia! Podpindusnícka slovenská vláda a prezidenti majú zakázané iniciovať mierovú zmluvu – lebo vojnový stav USA vyhovuje! K nám chemtrail lietadlá lietajú z Nemecka, Španielska a hlavne z poľského Okecie!

 16. kvakcína je sloboda

  ako prechádzam komentáre, tak sa nestačím čudovať, koľkí „objavili ameriku“!!
  v čom všetkom nám klamali už desať/sto(?)ročia!:
  pre vytrvalých s otvorenou mysľou:
  https://www.youtube.com/watch?v=vjn-0F2BwFo

 17. I.
  Znečistenie ovzdušia je jedným z najväčšie environmentálne problémy teraz vo svete.
  1. Znečistenie ovzdušia je každoročne zodpovedné za smrť približne 7 miliónov ľudí – a 91% svetovej populácie je vystavených ovzdušiu, ktoré prekračuje limity znečistenia stanovené Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO).
  2. Jemné častice sú kľúčovým zdrojom znečistenia ovzdušia. Toto môže byť vyrobené priamo alebo nepriamo, ak iné znečisťujúce látky reagujú na chemické látky v atmosfére. V novej štúdii vedci upozorňujú na ďalší typ znečisťujúcich látok, nazývaný antropogénne sekundárne organické aerosóly (ASOA), ktoré reagujú aj s inými znečisťujúcimi látkami.
  3. Vedci ukazujú, že ASOA pravdepodobne významne prispievajú k úmrtnosti spojenej so znečistením ovzdušia.
  II.
  1. Znečistenie ovzdušia je jedným z hlavných spôsobov, ako sopky a sopečné erupcie ovplyvňujú životné prostredie; vždy, keď dôjde k erupcii, do atmosféry sa uvoľní veľké množstvo oxidu uhličitého, oxidu siričitého, dusíka, argónu, metánu, kyseliny chlorovodíkovej, kyseliny fluorovodíkovej, oxidu uhoľnatého, popola a aerosólov (drobné častice podobné prášku)
  2. Poškodzovanie ozónovej vrstvy je jedným z účinkov sopiek, hoci sú zodpovedné za asi 2 percentá vyčerpania ozónovej vrstvy
  3. Každý rok sa do atmosféry uvoľňuje odhadom 271 miliónov ton oxidu uhličitého , čo je viac ako 67,75 bilióna mólov molekúl oxidu uhličitého .
  4. Následky – ovplyvňovanie ekonomiky, odlesňovanie lesnými požiarmi, svahové deformácie a zosuvy , nedostatok potravín , vyhynutie niektorých druhov, veľké škody, nedostatok prírodných zdrojov, choroby, znečistenie vodných zdrojov, poškodzovanie ozónovej vrstvy , znečisťovanie a kontaminácia pôdy kyslými dažďami, cunami, zemetrasenia, znižovanie teploty,
  5. Jedným z prekvapivých účinkov sopiek je, že znižujú teplo a ochladzujú planétu; je to preto, že sopečné erupcie vystreľujú veľkú časť svojich plynov a posielajú teplo pod zem do stratosféry, čím účinne ochladzujú biosféru.
  Vami uvedený článok potvrdzuje, že takéto vplyvy ……… spôsobujú , poškodzovanie ozónovej vrstvy je postupné rednutie Zeme ozónová vrstva v hornej atmosfére spôsobené uvoľňovaním chemických zlúčenín obsahujúcich plyn chlór alebo bróm z priemyslu a iných ľudských činností. Preriedenie je najvýraznejšie v polárnych oblastiach, najmä nad Antarktídou. Ozón vyčerpanie je hlavným environmentálnym problémom, pretože zvyšuje množstvo ultrafialové (UV) žiarenie, ktoré dopadá na zemský povrch, čím sa zvyšuje rýchlosť má vplyv na ochorenia ako rakovina kože, očný zákal a poškodenie genetického a imunitného systému.
  Na druhej strane – Fenomén známy ako chemtrails, ktorý medzi inými spôsobmi zahŕňa aj vypúšťanie oblakov síry, zabraňuje ultrafialovým lúčom Slnka preniknúť do atmosféry a nakoniec aj na zemský povrch. Znova ide o podvod – že v roku 2023 má plán vypustiť toľko síry, koľko dokáže získať financií od zákazníkov, ktorí mu za to zaplatia – čo znamená, že je to všetko o peniazoch.
  V roku 1987 krajiny sveta podpísali Montrealský protokol, prvú zmluvu svojho druhu, ktorá zakazovala chemikálie poškodzujúce ozón

  • Este by bolo zaujimave dozvediet sa kolko ton plnu ( a to nie kyslik) je zo spalovania cigariet, ale to tabakova mafia nikde neuverejni…

 18. Nepočúvajte žiadne propagandistické TV ani rádia. Radšej čítajte len alternatívu a počúvajte Vašu obľúbenú hudbu. Zaujímavosti a fakty sú aj tu:
  https://cz24.news/klesa-porodnost-a-roste-nadumrtnost-depopulace-byla-planovana-desitky-ne-li-100-let/

  https://cz24.news/rozsiahle-pripravy-na-mobilizaciu-cechov-a-slovakov-pokracuju/

  https://cz24.news/pyramidy-kam-se-podivas/

  • Objektívne

   Prečo sú niektoré pyramídy orientovane podľa svetových strán, aký to má význam?

   • Pyramidy jsou vysílače,které měly negativní psychickou energii vytvářenou lidmi odvádět z naší planety.Na úkor zkracování věku lidí.Aspoň tak nějak to vyjadřoval Muldašev. Ve vetřelcích z dávnověku zas mluvili o generátorech elektřiny.Myslím si ,že by to mohla být pravda Proč by se stavěly s takovými kolosy..V knížce od Neffa,kde autor popisuje svá studia , kdy byl na pokoji s egyptskými studenty,kteří ho varovaly před negativními účinky pyramid.Že prý Pyramidy jsou negativní.Ale vše má své plus i mínus.
    Orientace je podmínkou jejich správného fungování.Když se v Egyptě stavěly ,okolí bylo úrodné,byla tam voda.Možná došlo k změně magnetického pólu a pyramidy začaly negativně působit na své okolí a přírodu.

    • zatial nikto

     Generator elektriny-ano to.Podla mimonov su 2 druhy
     1.pouziva vodu ale je narocny na konstrukciu-preto ano Egypt plus voda.
     2.Pouziva zvlastny druh ortute,ktora sa bezne nevidi ale pripravuje specialnym sposobom-mysim ze cervena ortut.tento druh pyramid je konstrukcne jednoduchsi

    • Objektívne

     To s tou zmenou magnetických pólov sa mi zdá najpravdepodobnejšie, ale prečo to bolo dôležité popstaviť práve tak, sa môže líšiť podľa toho kedy boli postavené. Pretože nie všetky sú zarovnané stranou na sever. Magnetické póly sa obratili naposledy pred ~12000 rokmi. Sprievodným javom magnetického obratu je obrovská záplavová vlna opísaná v Biblii ako veľká potopa. Vtip môže byť v tom, že vedeli že vlna príde z východu, preto je veľa z nich orientovaných stranou na sever. Niekto im musel povedať, že takto postavená pyramída najlepšie odolá tlaku vlny, keďže vlna sa roztriešti na hrane pyaramídy.

  • Skoda, ze cz24.news nedokazu nic vytvorit… ich cela robota je len ctrlC a ctrlV . Aspon kumuluju nejake tie informacie na jednom mieste… Ak vsak niekto v diskusii upozorni na nejaky clanok, tak namiesto vdaky ho cenzory zablokuju. Uplna, ale uplna ubohost ducha! Co uz…

   • Ano, vyzera to tam tak, tiez som si to vsimol. A tiez z Aeronetu citit akusi organizovvanu nenavist voci zidom.
    A prave Globalisti uz chystaju finalny holokaust zidom – svojmu vytvoru – nadtroju. A nie len tym obycajnym zidom.
    A aby to nejako vykompenzoval a udrazi i navstevnost tak tam obcas hodia nieco co nikto iny – bud nema alebo sa na stranky neodvazi/nechce dat.

 19. A teraz niečo na inú tému, viac aktuálnu ! Krátkodobú, a to rozšírenie konfliktu na Ukrajine !
  Myslím si, že teraz je programe dňa obetovanie Východnej Európy a nahnanie jej do vojny na Ukrajine, do vojny proti Rusku. Prípravy sú v plnom prúde a takýchto článkov: https://www.zvedavec.news/prispevky/2022/12/9472-rozsiahle-pripravy-na-mobilizaciu-cechov-a-slovakov-pokracuju.htm začína pribúdať, dokonca s tým začal aj sorosovský seznam.cz v Poľsku už od jary začínajú výcviky zatiaľ dobrovoľníkov a čiastočné povolávacie rozkazy na výcvik ! Takže vojna bude, ako to bolo predpovedanáí vo Fatime, všetko začína zrychlovať ! https://www.armadnymagazin.sk/2022/12/30/zaloznici-hromadne-utekaju-z-polska-snaziac-sa-vyhnut-mobilizacii/
  Rakúsko nie je výnimkou https://cz24.news/rusko-zautoci-na-rakousko-oznamila-vcera-ministryne-obrany-a-naridila-vybudovani-nove-alpske-pevnosti/ !

 20. Objektívne

  Začínajú sa budovať archy, samozrejme pod zámienkou napadnutia. Žiadny strach, pravdu sa nikto nedozvie prečo sa to buduje. Ako povedal Harari, o tých archách, že ostatných nechajú utopiť. To neznamená priamo jadrový konflikt, je to niečo iné i keď vylúčiť sa to nedá. https://www.youtube.com/watch?v=_DB-1-xy0Fw
  V tejto veci, ktorú spomína Harari je Európa určená na zánik, preto sem naháňajú všetkých tých utečencov a ešte im za to platia. Švajčiarsko má bunkre už dávno vybudované.
  https://www.youtube.com/watch?v=9bPIaHg11mI

  • Třeba chtějí vytvořit nový typ člověka,už můžou mít prototyp.Je třeba vše spláchnou,přeorat,aby mělo bodoucí lidstvo nad vykopávkami o čem přemýšlet.S tou atomovou bombou to tak snadné není.Teď budu doslova citovat:Pokud je jaderná výbušnina upevněna fixně,vzplanou atomová slunce.Tento efekt je způsoben magnetismem a gravitací, které narušují ostřelování neutrony v objektu uvedeném do pohybu jinak než v objektu klidu.Ke štěpení uranu nebo plutonia může dojít jen tehdy,když bojová hlavice zůstává na místě.Je-li zapálená při pohybu shoří.Ten záblesk způsobily plastikového kruhy plný hořčíku.
   Pak padaly tisíce zápalných bomb s plutoniovým prachem.A k tomu velká náhoda zemětřesení,v těchto oblastech jev poměrně častý. Viktor Farkaš Kdo ovládá svět.

  • Na některých záběrech pořízených při bombardování je vidět,že kromě toho jaderného výbuchu ,jsou vidět i menší výbuchy nějakých bomb.Pamatuji si jak za socíku když nám ten výbuch na hodinách BV promítali tak tam lítalo víc letadel a bylo víc výbuchů.Ale je to už dávno třeba si to pletu s nějakými jinými záběry.

 21. Slnko
  25-30 rokov dozadu bolo žlté až žlto-oranžové
  súčasnosť Biele, až do striebrista
  úplne iná hviezda, alebo iný technologický filter medzi Slnkom a Zemou.
  Alebo zrušili filter medzi Slnkom a Zemou.
  Kto?
  Mimoni?
  Matrix?
  Iná realita?
  Iná dimenzia?
  Slnko je iné, úplne iné spektrum vyžarovania.
  A nech mi niekto netrepe, že to je prirodzené, že takáto zmena spektra je prirodzená

  • Ojektívne

   Práveže to je prirodzené. V mnohých mytológiách, svätých knihách a rôznych fylozofiách je popis toho, čo robí Slnko na konci času. Napríklad mytologický popis Indického mudrca Markandeya, o ktorom sa predpokladá, že bol jedným z tých, ktorí prežili poslednú katastrofu. Výborne opisuje koncept dlhých časových úsekov skrátených kataklizmami.

   Na počiatku existovala najvyššia bytosť: veľká, nepochopiteľná, úžasná a nepoškvrnená, bez začiatku a bez konca …. On je Stvoriteľom všetkého, ale sám je Stvorený a je príčinou všetkej moci. Po rozpustení Vesmíru sa obnoví celé Stvorenie a cyklus štyroch Vekov opäť začína Krita Yuga. Cyklus Yugas zahŕňa dvanásťtisíc božských rokov. Celých tisíc takýchto cyklov tvorí Deň Brahmy.“ Na konci každého Brahmovho dňa prichádza „univerzálna skaza“.

   Po suchu trvajúcom mnoho rokov sa na oblohe objaví sedem žiariacich sĺnk; (slnečná nova) vypijú všetky vody. Potom vetrom hnaný oheň zachváti zem a pohltí všetky veci; prenikajúc do podsvetia v okamihu zničí to, čo tam je; spáli vesmír. Potom sa na oblohe zhromaždia pestrofarebné a žiarivé oblaky vyzerajúce ako stáda slonov ozdobené vencami bleskov. Zrazu sa roztrhnú na kusy a dvanásť rokov bude neprestajne pršať až do celku svet so svojimi horami a lesmi je pokrytý vodou. Mraky sa rozplynú. Potom samostvorený Pán, prvá príčina všetkého, pohltí vetry a pôjde spať. Vesmír sa stane jednou strašnou vodnou plochou.

  • hľadač pravdy

   ,,Svetová vláda chce … „utlmiť“ slnko“.
   ,,Globalisti však majú vždy plán B. Takýmto sa teraz stáva projekt „zatemnenia slnka“, ktorý sponzoruje Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov. Nezačal sa dnes, ale len nedávno sa dostal na verejnosť. ,,globalisti aj tak plánujú „zatieniť“ zem“.
   poznámka: strojový preklad článku, zverejneného včera (29.12.2022)
   ————————————————————————————————————-
   ,,PRIPRAVUJE SA PLANETÁRNA DIVERZIA… Svetová vláda na príkaz Satana chce „utlmiť“ slnko.
   Poznámka redakcie – Drahí bratia a sestry! Konečný cieľ týchto akcií satanistov, ktorí sú priamo vedení diablom, je určite úplne iný, ako sa ohlasuje. Niet pochýb o tom, že ani všetky tieto marionety plne nechápu dôsledky tohto katastrofického zásahu. Vie to len sám satan, ktorý chce zničiť ľudstvo a tlačí svojich služobníkov Geitsovcov k uskutočneniu svojho plánu. Kto má rozum, nech pochopí!

   PRIPRAVUJE SA PLANETÁRNY ROZVRAT…
   Svetová vláda chce na príkaz satana „utlmiť“ slnko.

   V poslednom čase sa s počasím deje niečo nenormálne. Prívalové dažde v Saudskej Arábii, snehové búrky v Spojených štátoch, požiare v Austrálii a sneh na Sahare…

   Švábi to všetko pripisujú „globálnemu otepľovaniu“, čo potvrdila aj medzinárodná konferencia OSN o klíme COP27, ktorá sa konala v Šarm aš-Šajchu od 6. do 18. novembra tohto roku. Neboli však načrtnuté žiadne skutočné opatrenia na „prekonanie“ tejto simulácie a nebol zaznamenaný žiadny pokrok v boji proti „otepľovaniu“, ani pri aktualizácii klimatických záväzkov krajín na -1,5 stupňa celzia, ani pri postupnom vyraďovaní fosílnych palív.

   Globalisti však majú vždy plán B. Takýmto sa teraz stáva projekt „zatemnenia slnka“, ktorý sponzoruje Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov. Nezačal sa dnes, ale len nedávno sa dostal na verejnosť.

   „Globálne otepľovanie“ je úplne umelý geoinžiniersky projekt založený na amerických experimentoch v oblasti „riadenia klímy“, ktoré sa začali koncom 50. rokov minulého storočia. Všetky tieto „prirodzené“ zmeny počasia tlačia ľudstvo k všeobecnej terratransformácii planéty. Ukazuje sa teda, že klímu mení globálna protikresťanská vláda v rámci svojho projektu „stlmenia“ slnka, ktorý vyslovil Bill Gates.

   Podľa agentúry Reuters sa v rámci experimentu Harvardskej univerzity s riadeným narušením stratosféry testuje teória, že „globálne otepľovanie“ možno údajne zastaviť rozprašovaním častíc do atmosféry, ktoré odrážajú slnečné žiarenie.

   Projekt testuje predpoklad, že ľudstvo môže zmeniť rozsiahle aspekty planetárneho ekosystému. To by si vyžadovalo odrážanie niektorých lúčov slnečného spektra tak, aby nedosiahli povrch Zeme.

   Blog ITSOFT, ktorý tvrdí, že SCoPEx financuje Gates, položil dôležitú otázku:

   „Môže stlmenie slnka zachrániť Zem? Bill Gates chce rozprašovať milióny ton prachu do stratosféry, aby zastavil globálne otepľovanie… ale odborníci sa obávajú, že to povedie ku katastrofám. Plán má niekoľko problémov a najväčším z nich je, že nevieme, aké by mohli byť nezamýšľané dôsledky. Problémom environmentalistov však je, že nerieši globálne otepľovanie presne tak, ako by chceli.“

   Podľa Franka Koicha, chemika z Harvardu, ktorý sa podieľa na projekte SCoPEx, „táto technológia je skľučujúca, v skutočnosti z nej mám paniku, ale môže to byť jediný spôsob boja proti otepľovaniu. Zníženie emisií v tejto fáze nám už nepomôže.“

   Tu je názor profesora geoinžinierstva na Harvarde Davida Keitha:

   „Znepokojujúce pre mňa je, že podľa súčasných modelov vyzerá solárny geoinžiniering až príliš dobre. Zdá sa, že by to mohlo vyriešiť všetky naše problémy. Veľkou otázkou pre vedu o atmosfére v súčasnosti je, v čom by sme sa mohli mýliť? Tieto modely môžu byť v niektorých ohľadoch skreslené. Jediný spôsob, ako to preskúmať, je urobiť skutočný experiment. Áno, neustále sa obávam nebezpečenstiev, ktoré nás môžu čakať na ceste. Ak mám byť úprimný, strácam z toho spánok. Som si však istý, že je neetické vzdať sa hľadania spásy, ak to môže byť spojené s rizikom.

   Podstatou projektu SCoPEx je použitie stratosférického balóna na vypustenie určitého množstva častíc uhličitanu vápenatého (100 g až 2 kg) do výšky 20 km nad severným Švédskom a vytvorenie rozptýleného oblaku. Teoreticky experiment pomôže preskúmať potenciálne riziká geoinžinierstva a pochopiť, ako na seba vzájomne pôsobia častice v stratosfére a slnečné a infračervené žiarenie.

   V dlhodobom horizonte, ak sa to osvedčí, chcú globalisti rozptýliť takéto častice v celej zemskej atmosfére. Domnievajú sa, že pomocou tisícov balónov, ktoré vysielajú do atmosféry reflexné častice, je možné čiastočne zablokovať priame slnečné žiarenie dopadajúce na zem. Údajne by aj odrazenie niekoľkých percent slnečného žiarenia mohlo spomaliť alebo dokonca zvrátiť procesy „globálneho otepľovania“. Najmä ak je slnko na strategických miestach zakryté.

   Experiment SCoPEx bol naplánovaný na jún 2021, pričom dovtedy ho mala schváliť švédska vláda a nezávislá harvardská kontrolná komisia zložená z deviatich odborníkov. Vo februári minulého roka však švédske environmentálne organizácie a Rada domorodých Sámov poslali vláde otvorený list, v ktorom žiadali odklad tohto experimentu.

   Po týždňoch odkladov harvardský výbor oznámil, že vzhľadom na negatívne reakcie verejnosti bol projekt pozastavený až do „ďalšej diskusie so švédskou verejnosťou“.

   A tu je najnovšie oznámenie:
   „Švédska vesmírna spoločnosť tento týždeň súhlasila, že pomôže harvardským výskumníkom vypustiť balón v blízkosti arktického mesta Kiruna v júni budúceho roka. Vo výške 20 km (12 míľ) ponesie gondolu so 600 kg vedeckého vybavenia.“
   Atmosférický experiment má potenciál pokračovať v roku 2023, keď Švédsko vstúpi do NATO a jeho orgány budú mať ďalšie páky na verejnosť.

   Aby bolo jasné, Gates a jeho spoločnosť globalistov majú iné plány. Napríklad vedci Olivia Borgová a Andreas Hein v decembrovom článku v časopise Acta Astronautica navrhujú použiť na „zatemnenie“ slnka ultraľahkú fóliu vyrobenú z nanorúrok oxidu kremičitého. Píšu: „Tiene z nich by mali priehľadný lámavý povrch, ktorý by presmeroval slnečné svetlo.“

   Roj častíc sa chce nachádzať v Lagrangeovom bode L1 medzi zemou a slnkom. Autori sa domnievajú, že na návrat teploty Zeme na „predindustriálnu úroveň“ by stačilo zablokovať len 2 až 4 % slnečného žiarenia.

   Tak či onak, globalisti aj tak plánujú „zatieniť“ zem. Aké sú dôsledky? Rozhodne katastrofické, pretože neexistuje globálne otepľovanie, ale cykly slnečnej aktivity.

   P.S. Mimochodom, príbeh o „slnečníku zo slnka“ už dávno ukázali služobníci Antikrista v televíznom seriáli Simpsonovci, ktorý sa spolu s obálkami časopisu The Economist považuje za jeden z prorockých.“

   Zdroj:
   https://3rm.info/main/91230-gotovitsja-planetarnaja-diversija-mirovoe-pravitelstvo-po-ukazaniju-satany-hochet-pritushit-solnce.html

   • Wolker, Jiří: O milionáři, který ukradl slunce
    – to sa trochu podoba – ta pohadka na ten plan superbohatych vziat nam slnko.

  • Odpovede, čo je so Slnkom vedia predsa dať piloti stratosferických lietadiel! ale to by nesmeli byť zaviazaní mlčaním a to by nesmeli byť tieto info blokované NSA či vojakmi.

   Ten nazelenalý bordel – to je už naša jedmi presiaknutá „atmosféra“.
   https://media.istockphoto.com/photos/aerial-view-of-the-sun-above-the-clouds-space-stratosphere-global-picture-id1168058196

   • hľadač pravdy

    Každý, kto sa kedy viac zaujímal o tajné spoločnosti by mal mať vedomosť o tom, že do vesmíru nemôže letieť NEslobodomurár. Napísané inak – každý muž alebo žena, ktorý/á kedy letel/a na orbitu Zeme bol/a členom/členka niektorej slobodomurárskej lóže!

    Napríklad Neil Armstrong bol najvyššie zasvätený nadnárodný slobodomurár, bol členom najmocnejšej (po niekoľko desaťročí) slobodomurárskej superlóže sveta ,,THREE EYES“, ktorú oficiálne založili v roku 1968 (neoficiálne o rok skôr) Henry Kissinger, Zbigniew Brzezinsky a David Rockefeller.
    poznámka: do nadnárodnej pra-lóže (superlóže) sa v drvivej väčšine prípadoch rekrutujú ,,obyčajní“ 33° slobodomurári z národných lóží!

    • Ano ale to plati pre zapadny davo – elitarsky svet a nie pre Rusky svet.

    • zatial nikto

     Lenze za orbitu za uz ani slobodomurar nedostane,len po-mimoni tvrdia ze je momentalne blokada pre negativne zivly.Pozitivni mozu.Nic nemoze ani na Zem,ani von.Pokusaju sa izolovat problem aby sa im nerozsiril po galaxii.Zem je sakra problem-pekelna planeta.
     Praveze pozitivni neelitni neslobodomurari- ludia mozu za orbitu-ak ich pozitivni mimoni vyzdvihnu-obcas sa to stava.

     • Hovorí sa, že v galaxii existujú 4 agresívne civilizácie a my sme jednou z nich.

 22. Kreténi, keby neklamali. Vypúšťajú rôzne ťažké a nebezpečné kovy.

Pridajte komentár

*