Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Pohľad čitateľa: Vplyv pandemických opatrení na psychiku človeka


Print Friendly, PDF & Email

Pohľad čitateľa: Vplyv pandemických opatrení na psychiku človeka

(Ján Eliáš) – Na túto tému sa už iste napísalo množstvo článkov, ktoré opisujú duševný stav človeka, zatvoreného celé dni a noci doma.

Pridám ďalší pohlaď, ako to vidím ja.

Keď pred rokom „zatvorili“ krajinu, všetci sme to chápali ako nevyhnutné zlo, ktoré musíme pretrpieť, aby sme prežili pandémiu „bez úhony“.

Postupom času, keď z človeka spadol prvotný strach z neznámeho a takpovediac, na coronu sme si zvykli, každý z nás sa s týmto problémom popasoval akosi podľa svojho vlastného uváženia.

Dá sa povedať, že vo svojom správaní sme sa všetci pokúsili vrátiť „do normálu“.

Treba povedať, že návrat do normálu je správna cesta, ako sa zbaviť stresu z vypätých situácií, ktoré sme za ten uplynulý rok, od vypuknutia pandémie prežili, ale nie vždy je taký návrat správny.

Pravdepodobne sa teraz spýtate: “Prečo nie je návrat do normálu vždy správny?”

Nuž, na túto otázku mám jednoduchú odpoveď. Corona nás všetkých zmenila a dá sa povedať, že nás tak trochu zjednotila. Zjednotila nás v názore, že nie všetko, čo tí hore vymyslia, je dobré a národu prospešné.

A túto zvláštnu jednotu by bolo dobré si zachovať aj do budúcnosti!

Keď „vymysleli“ nosenie rúšok, namiesto hľadania účinných liekov, hovoril som si, že našťastie sú v tom nariadení výnimky, pre nás, chorých na pľúca a situácia nie je až taká zlá.

Ale keď vidím, že po roku stále nenašli iné riešenie a zdá sa mi, že ho ani nehľadajú, pretože vyberať pokuty za nedodržiavanie opatrení je jednoduchšie a výnosnejšie, ako hľadať rozumné riešenie problému, mám pocit, že s tou veľkou zmenou štýlu politiky to nebude až tak vážne myslené, ako nám to sľubovali pred parlamentnými voľbami.

A tu je treba, položiť si ďalšiu otázku: “Prečo vláda nerobí takú nápravu a také zmeny v spoločnosti, ako sľubovala v predvolebnej kampani a krátko po voľbách?“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Vyhovárať sa na zlú epidemiologickú situáciu je možné, ale len do chvíle, kým prídeme na riešenie!

A vynárajú sa ďalšie otázky: “Dokáže vláda riešiť pandémiu a zároveň očistu spoločnosti?“

Na túto otázku nedokážem zodpovedne odpovedať, ale myslím si toto: Ak sme do vlády zvolili ľudí schopných očistiť Slovensko od skorumpovaných šmejdov (a títo ľudia tú očistu robia dobre), nemôžeme od nich očakávať, že zvládnu boj s pandémiou corony!

Prečo? Nuž, pretože žiadny doktor práv ani policajt, ani sudca, ani vyšetrovateľ špeciálnej prokuratúry, nikdy nikoho nevyliečil!

Z toho vyplýva, že riešením by bolo, aby sa vláda zaoberala potrestaním šmejdov a coronu nechala v rukách medicínskych odborníkov. Ak tak neurobia, môže sa stať, že prácu, ktorej rozumejú neurobia dobre a to, čomu nerozumejú, môžu doviesť k úplnému kolapsu.

Na svete neexistuje človek, ktorý by rozumel všetkému. Vieme z histórie, že s času na čas sa objavovali takí jedinci, ktorí sa snažili ľudí presvedčiť, že ich nápady a ich videnie sveta je to najlepšie, ale vieme ako skončili.

Žiaľ, vieme aj to, koľkých ľudí dokázali presvedčiť o svojej pravde. To bolo samozrejme spôsobené tým, že ľudia nemali takmer žiadnu možnosť dozvedieť sa, čo je pravda.

Mnohí vyvinuli veľké úsilie, aby zistili pravdu a mnohých to stálo život.

Dnes tú možnosť, zistiť čo je pravda, máme, ale mnohí z nás sa uspokoja s tým, čo počujú od druhých ľudí a nechajú sa oklamať, pretože je jednoduchšie veriť niekomu inému, ako samostatne myslieť.

A ľudia, ktorí radšej veria iným, než by sami mysleli, si dnes môžu trhať vlasy alebo hľadať nejaký vhodný strom. Dnešnú situáciu prežije bez úhony len bezcharakterný odroň, ktorému nezáleží na ničom a na nikom.

Zistenie, že aj napriek vymoženostiam dnešnej doby, je ľudstvo také aké je, je tragické. Alebo je ľudstvo také aké je, pretože žijeme v takejto dobe? Čo si myslíte vy?

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ján Eliáš, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Čo ťa nezabije – to ťa posilní!“
  „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“

  BE CREATIVE!

 2. Jednoduchá

  Úplne súhlasím s tým, že ,,corona“ nás všetkých zjednotila v tom 1 bode – a síce, ŽE NIE VŠETKO, ČO TÍ HORE VYMYSLIA je DOBRÉ, SPRÁVNE a PRAVDIVÉ !!!….a zmenila nás v tom, že podaktorí z nás sú viac vystrašení ako ,,zajace na poľovačke“, ,,vďaka“ stále ,,aktuál“.správam o počte mŕtvych, o počte práve pristav.mraziakov pri nemocn., ,,vďaka“ pravid.ukazovaniu zdravot.pracovníkov v ,,kozmonauts.oblečení“ !!! ….táto fraška – CELÝ ,,KORONACIRKUS“ naberá na neskutoč.sile až tak veľmi, že ak sa náhodou ,,zabudnete zarúškovať“ v MHD, okamžite vidíte vystraš.pohľady iných spolucest. ! :-(((……a pritom by stačilo tak málo a to UVAŽOVAŤ !….stále sa rúškuje, testuje už aj vakcínuje a stále je kopec ,,chorých“, PREČO ASI ?…..tí vo vláde to nariaďujú a SAMI tak NEROBIA ! PREČO ASI ?……tak nebezpečný vírus to je, a predsa mnohí aj práve od nich ,,lietajú“ aj mimopracovne na iné miesta ! PREČO ASI?…..len na ,,veľkých“ ten vírus sadá, pre deti od – do NIE, PREČO ASI ?…..už na začiatku 1 týždňa vláda VIE, KTO BUDE ,,ČIERNY“ na 2.týŽdeň / na základe vešt.gule ??? / PREČO ASI?…..LEBO ŽIADNY COVID NEEXISTUJE, iste niekt.ľudia majú horší priebeh ochorení, ale všetko to súvisí s ich imunitou a zdrav.stavom ! a tí hore to veľmi dobre vedia a predsa nám prikazujú a nariaďujú NEZMYSELNÉ OPATRENIA ! PREČO asi ? Veď aj v min.rokoch bolo možné sa očkovať na chrípku a ,,nerobilo sa také HALÓ“ ako teraz ! PREČO ASI ?…..PRE PENIAZE, Pre pocit MOCI a NADRADENOSTI, pre VYBUDOVANIE FALOŠ.NEEX.PANDÉMIE, Aby NIEKTO MAL VÝHODY!…..smutné je, že ľudia len sklonia hlavu a radšej idem sa otestov., zaoč. A NEUVEDOMUJÚ si, že VOBEC SA SITUÁCIA NEZLEPŠUJE ! PREČO ASI? …LEBO niekomu TO tak NÁRAMNE VYHOVUJE ! a ak majú niekt.ťaž.pribeh ochor., a je im ponúkn.možná liečba za menej peňazí a s oveľa lepš.výsledkom, aj toto sa tí ,,ZHORA“ snažia likvividovať!….no sú mnohí či už bežní ľudia, zdrav.pracovníci, redaktori, pisatelia, a im podob., kt.toto všetko vidia, vedia o tom a poukazujú na to! …..ľudstvo v terajš.dobe je dosť ,,lenivé robiť niečo navyše“, ak z toho hneď niečo nemá, a to sa týka aj rozmýšľania!…..no stále verím tomu, že sa už čoskoro ZOBUDÍME“ a začneme naše hlavy brať nielen ako súčasť nášho tela, ale aj ako ,,prostriedok na rozmýšľanie“…………………..

  • Presne takto uvažujem a pýtam sa aj ja, pani Jednoduchá – a odpoveď? Nik nepovie, lebo nechce…politici sú skorumpovaní, zapredávajú za judášske groše vlastné národy, a vlastne – národy im v tom pomáhajú, lebo sa všetci, naozaj všetci nedokážeme spojiť a vypovedať poslušnosť vládam!! Sú síce protesty, ale z tých si vlády robia asi p*del 🙁 Chcem veriť, že sa ľudstvo pomaly prebúdza, ale je nás málo, ešte je stále noc..)

   • Miriam – súhlasím. A autora toho článku prosím, aby nepoužíval spojenie „odborníci“ (mám na mysli medicínskych…). V „našej“ – západnej medicíne, neexistujú odborníci na zdravie, nedajbože na vyliečenie chorých. Iba na…však viete. Keby chcel platený doktor vyliečiť pacienta, to je ako keby chcel výrobca topánok naučiť ľudí chodiť bosých, lebo to je najzdravšie…

  • mlieť dokola je na dve veci. Treba ísť a tvrdo konať, inak to nekončí dobre. Dôverčiví pôjdu Na Večný život/ aj keď sa tam nikomu nechce, zvláštne!!!/, nuž…

  • 97% oveciek tomu veri a bude vcerit,je nas malo,Janko

 3. otázka: “Dokáže vláda riešiť pandémiu a zároveň očistu spoločnosti?“
  odpoveď: Keďže o opatreniach pandémie rozhodujú muži, tak vláda NEdokáže robiť dve veci naraz.

  • myslím, že ani jednu, ametyst.

   Ale niečo by predsa len urobiť mohla: ihneď zbaliť všetky ešte nepoužité rúška, testy, vakcíny a zoznamy nahlavupostavených opatrení proti neexistujúcemu vírusu, a zmiznúť so svojimi nástrojmi týrania čo najskôr do večného zabudnutia. Naveky amen.

   • Diskutovať o „kompetenciách“ bábkovej satanistickej vlády, o jej „dobrých“ úmysloch a vôbec – akýmkoľvek spôsobom ju akceptovať – je pre mňa absurdné a neprijateľné!

    Keďže žreci našich slovanských predkov poznali okultné spôsoby, ako sa vysporiadať so zlom, ktoré gniavilo národ – verím, že aj my nájdeme spôsob elegantnej a mediálne „nenápadnej“ eliminácie tejto sku.venej svojvôľvlády! Samovznietenie je len jeden z týchto spôsobov. Nech sa tak stane! Amen!

    • Robme čo my chceme, odhodme nahubky nech nikto nejde už na testy a očkovania (žiadneho druhu) a začnime znova žiť

   • Emily,priamo do vecneho ohna v Pekle, (a ak peklo neekzistuje,tak ich palit na hraniciach) tam uz davno patria

    • Emily,priamo do vecneho ohna v Pekle, (a ak peklo neekzistuje,tak ich palit na hraniciach) tam uz davno patria

 4. https://www.vaccinedeaths.com/2021-03-20-government-trying-to-condition-people-vaccination.html#
  Waking Times article condemns government for trying to condition people to believe that vaccination will grant them “freedom”

  V tomto článku je vysvetlené aby si ľudia naivne nemysleli, že po tom čo sa dajú zaočkovať získajú naspäť svoju slobodu. A ešte je tu napísané ako „pekne“ narastajú čísla úmrtí po zaočkovaní.

  • dokonca podla CDC-Vaers,1754 mrtvych a 40 tisic ma rozlicne problemi, rastie to dokonca oficialne asi 200 mrtvych tyzdenne

 5. https://zemavek.sk/cely-svet-sa-spojil-v-boji-za-slobodu/
  Celý svet sa spojil v boji za slobodu

  V Amsterdame sa pred dav postavili veteráni a zdravotníci s transparentami „corona sa dá liečiť“ a chránili tak ľudí pred zasahujúcou políciu s vodnými delami.

 6. Prekopírovala som jeden blog:
  Ani papuče nekúpite ak vám nedajú záruku. No ľudia sa vakcinujú aj bez záruky.

  • presne tak, stále to tvrdím, a ….prečo slávna EU schválila vakcíny, za ktoré výrobca nenesie zodpovednosť. Môj mozog to nevie pochopiť, to tam v Bruseli riadi smečka pozbieraná zo ZOO

 7. Mikasove sporné vyhlášky sú už na pretrase … včera o tom už verejne na TA3.

 8. Niečo som prekopírovala:
  Slovenská spoločnosť pre alergológiu a klinickú imunológiu ale aj ďalší odborníci odporúčajú, aby sa ľudia očkovali aj po prekonaní COVID-19. Klamlivo argumentujú tým, že v Manause sa aj po prekonaní ochorenia ľudia masovo reinfikovali a na prirodzenú imunitu sa nemožno spoliehať. Nedávno prirodzenú imunitu v rozhovore pre denník Postoj podrýval práve prezident tejto spoločnosti MUDr. Miloš Jeseňák. Zavádzal, že z očkovania je imunita účinnejšia ako z prirodzenej imunity. Pánu prezidentovi v roku 2019 a v prvom polroku 2020 pristálo na účte 93 819,42€ of farmafiriem. Len od spoločnosti Novartis, ktorá ide vyrábať vakcínu Pfizer a CureVax, dostal prezident slovenských imunológov 37 tisíc Eur.
  Prof. MUDr. Mgr. Miloš Jeseňák, PhD., MBA, Dott.Ric., MHA. je naozaj mimoriadny talent. Magisterské štúdium na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety absolvoval za 2 roky, navyše popri ďalšom magisterskom štúdiu v USA a špecializačnom štúdiu v Martine. A zároveň mal vtedy 6 súbežných zamestnaní, vyučoval 2 predmety, dovzdelával sa v Poľsku a vyšli mu 2 knihy. Kariéru má pekne naštartovanú, v nej azda nie je na škodu podnecovať k väčšej zaočkovanosti. Tentokrát však ide o šírenie dezinformácie, vyhodené peniaze a zbytočné ohrozenie zdravia tých, ktorí si už svoje pri COVIDe vytrpeli.

 9. Jednoduchá

  …pre p.Miriam, zatiaľ je nás málo, no bude nás čoraz viac, verím tomu……….
  Tak ako aj tomu, že je mnoho tých, čo sa za tie ,,judášske peniaze“zapredali, príp.ešte zapredajú, no stále verím, že je dosť tých, kt.by to nikdy neurobili, majú svoje hodnoty, kt.uznávajú a vždy pre nich budú na 1.mieste………………
  …Milá Jean, p.Jeseňák je ozaj buď ,,mimoriadny talent“ alebo pre neho 1deň má 48hodín, ak nie aj viac! :-(….:-)….ani pri najlepš.vôli nie je možné všetky tieto činnosti robiť na 100%, keď už len z časov.dôvodov, nehovoriac o príprave na vyuč.predmetov, písaní knihy, študov.medicíny…..ledaže by sa niečo robilo fiktívne :-(, alebo len tak ledabolo :-(……..a to, že zobral peniaze za krivé svedectvo o vakcínach- aj toto svedčí o jeho charaktere!….takže to jeho ,,ohurovanie“ ako študoval a zvládal pritom 6 zamestnaní popri tom by som ozaj brala s rezervou………..

 10. https://tadesco.org/mezinarodni-trestni-tribunal-prijal-zalobu-na-izraelskou-vladu-a-spolecnost-pfizer-kvuli-poruseni-norimberskeho-kodexu/
  Mezinárodní trestní tribunál přijal žalobu na izraelskou vládu a společnost Pfizer kvůli porušení Norimberského kodexu

 11. odbočím teraz od psychoterotu covidu a presuniem sa ku tiež psychickému týraniu a znevažovaniu iných internetovým stalkerom – hulvátom…

  Konečne bol podaný návrh novely Trestného zákona, kde bude už zakotvená kyberšikana..napr.:
  Tri roky odňatia slobody môžu podľa návrhu hroziť tomu, kto cez elektronickú komunikačnú službu či počítačovú sieť alebo systém druhú osobu úmyselne dlhodobo znevažuje, zastrašuje, neoprávnene koná v jej mene alebo spôsobuje iné podobné dlhodobé obťažovanie.

  Trest hrozí aj v prípade, že páchateľ neoprávnene zverejní alebo sprístupní inej osobe obrazový, zvukový alebo obrazovo-zvukový záznam prejavu osobnej povahy, ktorý získal so súhlasom danej osoby, pričom tento záznam môže ohroziť jej vážnosť alebo jej privodiť inú vážnu ujmu.

  Ak trestný čin páchateľ urobí z osobitného motívu alebo ho spácha na chránenej osobe, hroziť mu môže jeden až štyri roky za mrežami.

  • hijo do bezvedoia

   aha ho slobdmurara takto si predstavuješ slobodu aky blazon sa necha šikanovat cez internet zruš facebook a hotovo .sloboda slova ti nič nehovori ? len blazon lebo ovca sorošova može vyskakovat a tešit sa z tohoto zakona .zajtra naišeš ze covid je podvod a pojdeš sediet lebo šikanuješ covidovce

   • koník, ty si najskôr urob poriadny nick
    1. kde ty žiješ, ak si myslíš že celý internet je FB ??
    2. Mužom za oponou sa dobre vyskakuje, nadáva, osočuje, ale keby to mali povedať zoči-voči, tak sa nezmôžu na slovo …čo na slovo?? ani na slabiku .. a ver, že takých „hrdinov“ je plný internet. A nájdu sa aj ženy…teda ak to práve nie je chlap v sukni, lebo ešte aj to sa mu čiaži, prezliecť sa.
    3. Zvyčajne títo ľudia mali ťažké detstvo, a ako povedal môj syn na isté správanie chlapa: „toho pána už v škôlke nemali radi lebo robil zle“.

  • „odbočím teraz od psychoterotu covidu a presuniem sa ku tiež psychickému týraniu a znevažovaniu iných internetovým stalkerom – hulvátom…“
   https://ulozto.net/file/GgWoElJPKISm/intouchables-nedotknutelni-2011-frdub-cztit-by-ball-avi

   Lepšoľudia, slušnoľudia, „progresívci“… Ostarkovia, progerici.
   https://en.wikipedia.org/wiki/Progeria#/media/File:Hutchinson-Gilford_Progeria_Syndrome.png

   Stále platí – na starej pi.i dobre sa cvičí! A čo s tým urobíš – „ametyst“?

   • „štyri roky za mrežami“ – tie mreže, tie mreže! Už ma v riti reže!

    Vy sa tu tak krásne vyfarbujete! Zákon času!

    • vyzeráš akoby sa ťa niečo dotklo??
     Netušila som, že sa cítiš ako ohrozený druh.

     • Ja – som len – druh – NIEKOHO – nie druh ako taký – a teda nie som – mimo židmi – ohrozený gójimský druh!

      Máš na mysli nejaké iné ohrozenie – Ester?

     • mám na mysli ohrozenie sveta https://www.freefilm.to/film/raya-a-posledny-drak
      Raya, se vydává na dlouhou a nebezpečnou cestu, aby vystopovala posledního draka a hrozivé Druuny zastavila jednou provždy. Během své cesty však zjistí, že k záchraně světa nebude zapotřebí jen dračího kouzla, ale především i důvěry.

 12. „… Riešenie pandémie: 1. Zrušiť všetky obmedzenia pre nízkorizikových ľudí.

  2. Chrániť rizikových ľudí (ivermektín a vitamíny). To je celé!

  …“
  To je inteligentný názor, rozumný názor a prospešné riešenie. Ale táto skur*** zapredana nacisticka vláda na to nemá záujem. Zaviazali sa že Slovensko zapredaju na sociálny a zdravotný experiment. Týchto vládnych činiteľov vrátane poslancov z koalície, novinárov z mainstreamu, redaktorov z mainstreamu treba postaviť pred ľudový tribunál a potom postaviť k múru a popraviť…

 13. https://www.hlavnespravy.sk/moderator-televizie-ta3-skolaboval-v-priamom-prenose-relaciu-na-chvilu-prerusili/2476492
  Moderátorovi TA3 prišlo zle v priamom prenose, reláciu prerušili. Blaha: Zvíťazila ľudskosť, pomáhali všetci. Mali by sme sa úprimne zamyslieť nad tým, do akej miery sú respirátory nevyhnutné

 14. Veľmi pekne napísané: Riešenie pandémie.
  Ďakujeme tímu Bádateľa – ešte aby to čítali aj naši politici. Lenže bohužiaľ oni web Bádateľa dali na súd, na prokuratúru (ani neviem kde).
  Dnes sa za pravdu trestá. Už ďalej nejdem radšej nariekať v tomto nenormálnom svete. Aj dôchodcovia v mojom okolí sa dávajú očkovať, nedajú si povedať.
  Ja už ani nemám síl…

  PS
  A chodia sa dobrovoľne testovať, hoci nad 65 rokov už netreba.
  No comment – bez komentára

  Ak sa dožijem ďalším 5 rokov – neviem koľkí z nich tu ešte budú.

  • Ak ho dali na súd pre ruška, tak ak uznajú Mikasove vyhlášky za neplatné, tak by to mohlo aj dobre dopadnúť. Držíme palce…ja aj na nohách pri joge ??

 15. Dnešná diskusná relácia v TA3 mala šokujúci predčasný koniec, keď jej moderátor Noro Dolinský takmer odpadol v priamom prenose.

  …ja to vidím, že mu prišlo slabo z respirátora.

  • …a nemal v tom – na Slovensku špeciálne nanútenom – type respirorúška (o. i.) aj nanočastice?

   • včera za dve hodiny v zasneženej prírode sme stretli 6 ľudí …no a na to obrovskú hustotu covidu tam bola matka s asi 7r. dcérou v rúškach 🙁
    Tu sa zastavuje zdravý okysličený rozum.

    • Asi radšej byť nakazený covidom, ako mainstreamom. No ale čo by si bez horrorových informácií počalo naše adrenalínchtivé obyvateľstvo?? …no a takýto úbohý je potom dopad v praxi…
     Náš Hlavný prúd by mal byť trestne stíhaný za dezinformácie, a tým aj za spoluúčasť na poškodzovaní zdravia ovčanov a ich ratolestí.

 16. https://otevrisvoumysl.cz/27leta-sestricka-z-gruzie-zemrela-24-hodin-po-covid-vakcine/
  27letá sestřička z Gruzie zemřela 24 hodin po covid vakcíně
  Ve zkratce…
  27letá sestřička z Gruzie 24 hodin po podání vakcíny proti covidu-19 zemřela.

  AKHALTSIKHE, GRUZIE (21.3.) – 27letá sestřička je mrtvá v dalším případu úmrtí, které souvisí s experimentální vakcínou od AstraZenecy.

 17. Neskutočná cenzúra, ja by som to tak definovala, že na Slovensku nikto neochorie, nezomrie z Covid vakcíny. Tieto vakcíny na Slovensku nemajú žiadne vedľajšie účinky. Je to „pochúťka“ jedna radosť.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nemeli-jsme-o-tom-vedet-redaktorky-ktere-informovaly-o-umrti-ucitelky-po-ockovani-astrazeneca-uz-znaji-svuj-trest/
  Neměli jsme o tom vědět? Redaktorky, které informovaly o úmrtí učitelky po očkování AstraZeneca, už znají svůj trest

 18. Flegr: Dajme očkovaným privilégia, ostatných tým prinútime dať sa očkovať
  20.03.2021 ·/ AUTOR: ZEM&VEK · pozri podľa tohto nadpisu/
  Očkovaní ľudia by mali mať veľké výhody. Týmto nátlakom môžeme prinútiť ostatných, aby sa nechali zaočkovať, povedal v relácii 360 ° Pavlíny Wolfovej evolučný biológ a parazitológ Jaroslav Flegr…………..
  Tento český strašiak má vôbec informácie, že aj zaočkovaní sa nakazili?. Alebo, že zaočkovaní aj zomreli ?Tak k čomu vlastne je ten cirkus s očkovaním. ? Iba aby bežal farmabiznis? Prečo sa nelieči ivermectínom keď je tak účinný. Či vlastne to je účel tejto „pandémie“ neliečiť, len očkovať a zatvárať ľudí a obmedzovať ich práva?

  Celý svet sa spojil v boji za slobodu:
  Sobota sa niesla v znamení protestov proti koronavírusovým opatreniam. Ľudia vyšli v sobotu 20. marca do ulíc, aby sa pripojili k celosvetovým demonštráciám proti lockdownom a obmedzeniam v dôsledku „pandémie“ COVID-19. Do protestov sa mali zapojiť účastníci v 51 krajinách sveta.

  MUDr. Mesík: Agónia Slovenska verzus „Juhoafrický zázrak“:
  Vo Fínsku a Nórsku je po celú zimu na úrovni cca 1% umierania na Slovensku, dnes si ale všimnite krivku v Juhoafrickej republike. V priebehu dvoch mesiacov tam denný počet obetí klesol o 85%. Miera zaočkovania je pritom v JAR len 0,3% – na Slovensku 4,1% (dve dávky) resp. 8% (aspoň jedna dávka).

  Čo sa v Juhoafrickej republike stalo?
  Nuž, nikto s istotou nevie, ale vie sa, že juhoafrická polícia za ostatných cca 6 týždňov zadržala okolo 6 miliónov tabletiek ivermectinu pašovaného do JAR.
  Juhoafrický regulačný úrad pre zdravotnícke komodity predpokladá, že sa do Juhoafrickej republiky každý týždeň dostane priemerne milión tabliet. Nelegálni obchodníci spájajúci Južnú Afriku s Indiou, Dubajom, Čínou a Zambiou využili pandémiu Covid-19 na upevnenie svojich medzinárodných sietí
  Je triezve predpokladať, že výrazne viac sa ho medzi ľudí v JAR dostalo. JAR má tradične početnú indickú diasporu, ktorá zrejme výrazne prispela k pašovaniu ivermectinu z Indie.

  Pri peaku umierania tam v januári zomieralo denne 575 ľudí – dnes je to menej ako 90. JAR má cez 50 miliónov obyvateľov.

  Tak ako u nás, aj v JAR je vysoká miera skorumpovanosti politikov a úradníkov a štát robí všetko čo môže, aby ľuďom bránil v prístupe k liečbe IVM. Matovičova vláda je v tom zjavne úspešnejšia. Čím skôr skorumpované vlády odstaviť a začať hlavne liečiť účinným liekom.

 19. Jednoduchá

  …presne tak Vlado, mlieť dookola nestačí, treba ísť a tvrdo konať……no ľudia sú vystrašení, mnohí už nevedia čomu majú veriť…..ja stále verím, že sa odhodláme a začneme sa viac pristavovať…,..,,a že sa vakcínujú bez záruky? tak toto neviem pochopiť ani ja !……
  …to je výbor.správa, že sa podala žaloba na Izr.spol.+Pfizer!……
  ….tiež je výborné, že sa v Eur.rade prijalo 27.1.21 rozhodnutie, kt.prikazuje, aby v žiad,prípade nenútili ľudí si zobrať vakcínu!……moderátorovo ,,skolabovanie“ v priam.prenose poukazuje na NEZMYSELNOSŤ rúškovania – rúška+ respirátori patria do koša!!!…….

  • Inak z praxe – naozaj existujú ľudia, ktorým ten úbytok kyslíka spod respirátora akože vôbec nevadí – takže sa onedlho zažneme deliť na 1/ oxydentakaryonta a 2/ nonoxydetakaryonta.

 20. https://tadesco.org/hlasatelka-rakouskeho-wochenblick-rekla-lidem-pravdu-skutecnou-pandemii-je-ockovani/
  Hlasatelka rakouského Wochenblick řekla pravdu. Skutečnou pandemií je očkování

Pridajte komentár

*