FBI boli poslané otlačky prstov neočkovaných učiteľov, CDC vytvára obrovský zoznam „odmietačov vakcín“


Print Friendly, PDF & Email

(Baxter Dmirty, Newspunch) Učiteľom v New Yorku, ktorí odmietli očkovanie proti covidu, boli podľa šokujúcich súdnych dokumentov zaslané ich citlivé biometrické údaje vo forme odtlačkov prstov do FBI a na Kriminálny úrad (Criminal Justice Services).

Právny zástupca John Bursch na súde uviedol, že pedagógovia v New Yorku boli označení kódmi „problémových ľudí“ v ich personálnych spisoch. V takom prípade sa ich odtlačky prstov automaticky posielajú do FBI a na Kriminálny úrad mesta New York.

Toto vyhlásenie Burscha z 8. februára 2023 si môžete vypočuť v čase 5:30 minúty zvukového záznamu zo súdneho konania.

Zdrojom uvedenej informácie je Betsy Combierová, ktorá napísala čestné vyhlásenie v prípade Kane v. de Blasio, kde uviedla, že neočkovaní učitelia boli vo svojich osobných zložkách označení štítokom s problémovým kódom.

Ich údaje, vrátane biometrických, boli následne odoslané do národných databáz na oboch Federálnych úradoch pre vyšetrovanie (FBI) a na Ministerstvo spravodlivosti (DOJ).

Na federálnom súde 8. februára právnička Susan Paulsonová, ktorá obhajovala mesto New York, uviedla, že pedagógovia prepustení za odmietnutie očkovania proti covidu neboli odvolaní pre nevhodné správanie, ale pre nesplnenie požiadavky na zamestnanie.

Ak nedošlo k žiadnemu pochybeniu, prečo sa odtlačky prstov neočkovaných pedagógov posielajú do FBI?

Uvedené správy nasledujú po zverejnení bombastických dokumentov federálnej vlády, ktoré odhaľujú, že ľudia, ktorí odmietajú očkovanie proti Covid-19, sú zaradení do zoznamu a sledovaní Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC).

Podľa šokujúceho videa, ktoré získala organizácia National File, sú neočkovaní ľudia ticho sledovaní, keď idú do lekárskej ordinácie alebo do nemocnice. Sledovanie umožňuje diskrétny nový program navrhnutý a implementovaný CDC.

Tento nový program je navrhnutý tak, aby „sledoval ľudí, ktorí nie sú zaočkovaní alebo sú zaočkovaní len čiastočne“.

Prírodná liečba osteoartritídy

Lekári v USA budú odteraz nahlasovať tých, ktorí odmietli očkovanie proti covidu, ako delikventov do obrovskej databázy. Urobia to pomocou kódov ICD-10.

Správa portálu National File uvádza:

Počas virtuálneho stretnutia cez Zoom bol odhalený bombastický dôkaz federálneho vládneho výboru pre koordináciu a údržbu ICD-10, ktorý sa konal 14. až 15. septembra 2021, ktorý zahŕňa zástupcov centier pre zdravotnícke a medicínske služby, známe ako CMS, a Národné centrum zdravotníckych štatistík Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC).

Na stretnutí výbor diskutoval o nových kategóriách kódov „ICD-10“, ktoré chcelo vytvoriť Národné centrum zdravotníckych štatistík CDC (NCHS) na označenie ľudí ako „neočkovaných proti Covid-19“, „čiastočne očkovaných proti Covid-19“ a „iný stav nedostatočnej imunizácie“.

Výbor dal jasne najavo, že nové kódy sa budú používať na „sledovanie“ neočkovaných ľudí.

Dokonca aj ľudia, ktorí mali nežiaduce reakcie na predošlé vakcíny, by boli stále kategorizovaní ako neočkovaní alebo čiastočne zaočkovaní, aj keď fyzicky nie sú spôsobilí na očkovanie základnými vakcínami alebo posilňujúcimi dávkami.

Podľa dokumentu zverejneného na webovej stránke federálnej vlády CDC implementovalo nové kódy na sledovanie neočkovaných ľudí už v apríli 2022.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmirty, newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. IT otázka – pred pár hodinami sa mi na obrazovke objavil malý chlievik a v ňom nekonečný rad ľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľ – ľ – nie m – a potom mi odišla klávesnica – príklad r ako er – a iné zdvojené pismená. Vypol som PC – a potom problém dostať sa cez heslá – klávesnicu LOGOS Štandard som vymenil za Génius – dostal som sa do PC – tam mi vyprdol Správca ovládačov – vypol som PC a znovu – tam ma Správca pustil – „Žiadne proprietálne ovládače nie sú k dispozícii“ – hľadal som niečo na webe – len k Windovs odinstal-instal. Vypol som PC, zapol /cez heslá/ – išiel som znovu do Správcu – a tam mi na hesle na klávesnici Génius odišlo – m. Teraz som na nemeckej, z blbosti pred rokmi za 2 eurá kúpenej bazárovej klávesnici /až doma som si všimol, že je nemecká/ – a tá funguje perfektne, akurát sa musím správne trafiť do písmen s diakritikou.

  Čiže nerozumiem tomu, čo je vlastne v prdeli – či dve klávesnice LOGO a Genius, alebo ovládač – ale nemecká funguje! Útok? Malvér? Lebo sa obávam, že ak budem znovu štartovať PC s touto nemeckou – skončí ako Génius. Vyskúšam, čo na klávesnice to druhé PC – ale problém tu to nerieši. Poznáte niekto takýto problém – mimo kávy a rohlíkov v klávesnici? Ďakujem. Ja myslím, že malvér – ale nie stavaný na iný – nemecký hardvér, ???

  • To je polízanice a stalo se i že mi to psalo co chtělo a pomohla u 7. až přeinstalace do továrního nastavení, tedy klávesnice tam mohla i nemusela mít vliv a jako poslední záchrana ale to je pár let. Ovšem u windous jsou prý od jedenácky kompy jen stanice napojené a server a tam už na uživatelovi nemusí záležet vůbec.

  • Našiel som toto – akurát sa z toho môžem…

   GitHub – chengtaow/Linux-Keyboard-Driver: A keyboard driver to chang
   Chengtao Wang
   Ak chcete spustiť ovládač klávesnice USB, vložte usbkbd.c, Makefile do rovnakého priečinka virtuálneho počítača.

   1) Do priečinka napíšte: make
   2) Nainštalujte modul: insmod usbkbd.ko
   3) Poskytnite zariadenie USB s klávesnicou virtuálnemu stroju.
   4) Číslo zariadenia získate zadaním: dmesg
   Pre moje zariadenie mám pomer 1-2:1,0
   5) Ak chcete skontrolovať zariadenie usbhid: ls -l /sys/bus/usb/drivers/usbhid
   6) Odpojte zariadenie usbhid a pripojte zariadenie usbkbd:
   echo -n „1-2:1.0“ > /sys/bus/usb/drivers/usbhid/unbind
   echo -n „1-2:1.0“ > /sys/bus/usb/drivers/usbkbd/bind

   7) Teraz môžeme skontrolovať nášho ovládača.
   https://github.com/chengtaow/Linux-Keyboard-Driver
   —————————
   Source code of keyboard driver of linux – Stack Overflow
   Pracoval som na vytvorení vlastného ovládača klávesnice pre linux. Tak som narazil na tieto dva odkazy: usbkbd.c a atkbd.c .

   Teraz som zmätený, ktorý z nich je skutočným kódom, ktorý v súčasnosti riadi moju klávesnicu. Ako vidím, atkbd.c je dosť krvavý a existuje konverzia scancodes na keycodes. Takže by to mal byť kód, aj keď si nie som istý.

   Ak je kód atkbd.c, na čo je potom druhý kód?

   linux linux-kernel linux-device-driver kernel-module

   1 odpoveď
   Zoradené podľa:
   2

   Dá sa to ľahko skontrolovať. Vezmime si usbkbd.c.

   Zodpovedajúci Kconfig ( http://lxr.free-electrons.com/source/drivers/hid/usbhid/Kconfig#L50 ) hovorí:

   Tu povedzte Y iba vtedy, ak ste si úplne istí, že nechcete použiť všeobecný ovládač HID pre klávesnicu USB a radšej používate klávesnicu v obmedzenom režime zavádzacieho protokolu.

   Toto takmer určite nie je to, čo chcete. To je väčšinou užitočné pre vstavané aplikácie alebo jednoduché klávesnice.

   Zdá sa teda nepravdepodobné, že by to bol ovládač klávesnice, ktorý hľadáme. Skontrolujte tiež aktuálnu konfiguráciu jadra pre USB_KBD. Konfiguráciu nájdete v /bootadresári alebo spustením zcat /proc/config.gz. Ak USB_KBDtam nie je, nepoužívate ho. Ak je usbkbd.c vytvorený ako modul, potom sa oplatí skontrolovať, či je skutočne načítaný. Makefile ( http://lxr.free-electrons.com/source/drivers/hid/usbhid/Makefile#L10 ) dáva cieľ ako usbkbd. Môžeme skontrolovať, či je načítaný greppingom vo výstupe lsmod.

   Naproti tomu Kconfig ( http://lxr.free-electrons.com/source/drivers/input/keyboard/Kconfig#L69 ) pre atkbd.c sa zdá byť oveľa pravdepodobnejší:

   Ak chcete použiť štandardnú klávesnicu AT alebo PS/2, povedzte tu Y. Zvyčajne to budete potrebovať, pokiaľ nemáte klávesnicu iného typu (USB, ADB alebo inú). Funguje to aj pre klávesnice AT a PS/2 pripojené cez prevodník PS/2 na sériový port. Ak si nie ste istý, povedzte Y.

   Skontrolujte tiež konfiguráciu jadra pre KEYBOARD_ATKBD. Ak je to Y, viete, že sa používa. Ak je to M, skontrolujte výstup lsmodpre atkbd.

   ďakujem za odpoveď… Tak som si všimol, že usb_kbd je ‚M‘, zatiaľ čo atkbd je ‚Y‘. Takže je jasné, že môj aktuálny ovládač je atkbd. Ale neodpovedal si na moju druhú otázku. Vysvetlite, prosím, aj túto časť.

   paramvir
   7. októbra 2016 o 10:51
   Ako sa hovorí, používa sa pre zavádzací protokol. Pripája klávesnicu s minimálnou inicializáciou, teda bez usb HID

   bytefire
   7. októbra 2016 o 11:03
   tak som kopal sám a ukázalo sa, že modul usbkbd sa načíta, keď vložím externú klávesnicu pomocou kábla USB. Zakázal som modul usbhid a externá klávesnica už nefungovala. Klávesnica notebooku však stále fungovala. Takže usbkbd riadi externé klávesnice a atkbd riadi klávesnicu notebooku. Preformulujte, ako sa vám páči tento komentár, a pridajte ho k svojej odpovedi. Potom prijmem vašu odpoveď.

   paramvir
   7. októbra 2016 o 15:00 hod
   Dobrá práca. usbkdb sa načíta, pretože ide o závislosť . Kconfig je celkom jasný, keď znie: „Tu povedzte Y, iba ak ste si úplne istí, že nechcete použiť všeobecný ovládač HID pre vašu USB klávesnicu“. Externá klávesnica používa USB HID na komunikáciu s OS, čo je dôvod, prečo uvoľnenie usbhid zabraňuje fungovaniu klávesnice. Oplatí sa zistiť, aká je závislosť na usbkbd – vnesie do /lib/modules/{kernel-version}/modules.deptoho viac svetla.

   bytefire
   7. októbra 2016 o 15:19
   https://stackoverflow.com/questions/39911846/source-code-of-keyboard-driver-of-linux
   ————————–
   Všetky linky sú Not Found.
   ————————-
   Mne sa pozdáva vyskúšať to tu:

   Zdá sa teda nepravdepodobné, že by to bol ovládač klávesnice, ktorý hľadáme. Skontrolujte tiež aktuálnu konfiguráciu jadra pre USB_KBD. Konfiguráciu nájdet v /bootadresári ealebo spustením zcat /proc/config.gz. Ak USB_KBDtam nie je, nepoužívate ho. Ak je usbkbd.c vytvorený ako modul, potom sa oplatí skontrolovať, či je skutočne načítaný. Makefile ( http://lxr.free-electrons.com/source/drivers/hid/usbhid/Makefile#L10 ) dáva cieľ ako usbkbd. Môžeme skontrolovať, či je načítaný greppingom vo výstupe lsmod.

  • mariankosmac

   Mne nedávno odišla klávesnica na notebooku keď som čistil obrazovku ,,okenou “ a trochu mi zatieklo do klávesnice. Tak som ju vymontoval vyčistil saponátom a teplou vodou a dal sušiť do trúby na 50 stupňov ale nepomohlo a blbla ešte viac, samé sa stláčali klávesy. Aj som si nechtiac zmazal jednu zložku lebo samé si to kliklo delete a ja som to bez rozmýšľania potvrdil. Takže musela ísť preč. Ešte že sa dá zapnúť klávesnica na obrazovke a ťukať do toho myšou aj keď použitie je obmedzené. Na malvér mám Malvarebytes ale aj tam musím dávať pozor čo odstrániť do karantény, starý počítač mi to pár krát odpísalo až bola modrá obrazovka, Blue screen of death.

   • Práve som si prekryl kritickú časť fungl novej záložnej klávesnice potravinárskou fóliou. Večer som rozobral LOGO Standard – vôbec to neskúšajte! Bola tam nejaká vlhkosť – možno mi odkvaplo neviem. Klávesnica má plošné spoje tvorené 2 silnejšími fóliami a na nich sú asi nano „postreky a body sa prepájajú miniatúrnymi silikónovými „medúzkami“, ktoré sa na fóliu lepia, takže dáš fóliu preč aj s nimi a potom to dávať späť je našľaktrafenie, lebo stačí máličko stlačiť klávesnice zospodu, a vypadnú – fakticky so to skladal vo vzduchu. Výsledok – ešte horšie. Na druhom PC mi diagnostika okamžite na oboch vyhodila „Keybord error“ – takže do prdele s nimi. Tá nepoužitá Géniuska sa rokmi nepoužívania asi nejako spiekla – nefunkčných 8 klávesníc. Takže idem na rezervu a objednal som rezervu.

    Inak toto môže byť v budúcnosti vážny problém – kazítkové PC periférie a štátom chystané dátové schránky pre občanov – niečo vyprdne – nemôžeš konať. No iste – mobil s internetom.

    Notebook a klávesnica – veď môžeš pripojiť
    externú cez USB.

    • mariankosmac

     ,,Notebook a klávesnica – veď môžeš pripojiť
     externú cez USB“

     Áno ale zabralo by mi to jediný volný USB (v tom druhom mám myš). V Tescu som videl sadu bezdrôtovej klávesnice s myšou, má to fungovať na jeden ten malý USB vysielač. To by mohlo byť jedno z riešení.

     To bola výhoda tých velkých počítačov že tam boli zvlášť dierky určené na myš a klávesnicu – na notebooku už len dva USB porty.

     • holistický prístup

      Čo tak použiť aj mozog – dajú sa zohnať rozbočovače – tzv. HUB(y) – prípadne dokovacie stanice – a problém vyriešený – na to skutočne postačuje len jedna prípojka USB.

  • To je signál, že si máš nainštalovať Linux. Na komerčné (zbytočné) aplikácie použi VirtualBox.

 2. Odkiaľ sa polícia (je jedno s akým názvom) dostala k otlačkom prstov netrestaných ľudí?

  • Kdy se používají otisky prstů:
   – cestovní pas
   – odemykání mobilu
   – odemykání počítače, notebooku
   ….
   a pak to stačí zkontrolovat s rejstříkem trestů, lékařskými záznamy, které se digitalizují….

 3. Britská vláda v pondělí uvedla, že společně s BoE pokračuje v práci na možné digitální libře, která by se pravděpodobně dostala do oběhu v druhé polovině tohoto desetiletí a byla by držena v „peněžence“ poskytované bankami, ačkoli žádné konečné rozhodnutí ještě nepadlo.
  Pokud by Britové zavedli digitální měnu, každý z nich by měl mít k dispozici pouze 20 000 digitálních liber (24 000 USD), uvedl v úterý zástupce guvernéra Bank of England Jon Cunliffe.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kazdy-brit-bude-moci-vlastnit-pouze-20-tisic-digitalnich-liber/
  *****
  Ať si vítači a přívrženci digitální měny,… užíjí ….

 4. VIDEO: Samozřejmě, že pošleme slovenské vojáky do války, samozřejmě! Slovenský premiér v demisi Eduard Heger jako první premiér v Evropě prohlásil, že pošle slovenské vojáky do války kvůli Ukrajině, pokud o tom rozhodne aliance! Slovensko prý o tom nerozhoduje, uklouzlo Hegerovi z úst, ale rychle to na evropském výboru Národní rady zamluvil, aby si toho nikdo nevšiml! Europoslanec Milan Uhrík se přitom premiéra jenom ptal, kde jsou limity slovenské vlády a jestli kromě zbraní bude Hegerova vláda na Ukrajinu posílat i vojáky!
  https://aeronet.news/video-samozrejme-ze-posleme-slovenske-vojaky-do-valky-samozrejme-slovensky-premier-v-demisi-eduard-heger-jako-prvni-premier-v-evrope-prohlasil-ze-posle-slovenske-vojaky-do-valky-kvuli-ukrajine/

  Hegerova kandelábrová vláda – skončia nielen dolu hlavou, ale s odseknutou hlavou! Veľmi rýchlo im skončí ten ich virtuálny box!
  http://media.gettyimages.com/photos/28th-april-1945-the-bodies-of-benito-mussolini-and-clara-petacci-his-picture-id3276821

  • V Hegerovej reči to znamená – „Samozrejme, že zoberieme mnohým Slovákom na Ukrajine životy za cudzie záujmy!“

   Dvaja zajatí Rusi opísali hrôzy z frontu: Zabitie im hrozilo z oboch strán
   „S minimálnym výcvikom išli z ruského väzenia rovno do prvej línie vojny, kde okolo nich zomierali desiatky ľudí a kde im zabitie hrozilo aj od vlastných veliteľov.

   Dvaja Rusi, ktorí sa vlani zapojili do bojov na Ukrajine, takto opísali svoje skúsenosti americkej televízii CNN, zatiaľ čo pobývajú v ukrajinskom zajatí. Hovoria, že na bojisku sa snažili akokoľvek prežiť a stali sa otupenými voči utrpeniu a úmrtiam svojich kolegov, ako aj voči zabíjaniu Ukrajincov.

   „Človek by si myslel, že bude niečo cítiť (keď niekoho zabije), ale nie, jednoducho idete ďalej,“ povedal jeden zo zajatcov. Obaja muži opísali, že počas niekoľkých týždňov vo vojnovej zóne u nich prevládol jediný inštinkt: „Jednoducho prežiť… za akúkoľvek cenu. „“
   https://www.cas.sk/clanok/2769171/dvaja-zajati-rusi-opisali-hrozy-z-frontu-zabitie-im-hrozilo-z-oboch-stran/

   Toto slovenské satanistické vládne „virtuálno“ treba radikálne zrušiť! Hegera naložiť do jeho suda s vodkou a poslať Ukrajincom – hadiu pálenku!

   • Pevne verím, že pokiaľ sa Slováci zmieria so smrťou na Ukrajine – zmieria sa aj so smrťou pri odstraňovaní tejto satano-fašistickej junty!

   • Galaxia andromeda

    Ach jaj zas skačete na špek oligarchickemu novemu času ktory uverejnuje propagandu. Ti trtkoši neexistuju pripadne su to najaty herci. Škoda slov ale tomuto bulvaru by normalny človek verit nemal uverejňuju iba klamstva vieme vieme ZHN v iraku. Smutne v čom žijete!

    • V čom je pointa a článok nepravdivý? Že je z mainstreamu? Je o realite vojny – či? Predpoveď počasia a aký je dátum – sú tiež nepravdivé? Sledovať mainstream – kam smeruje – sa nesmie? Akože alternatívne klapky na očiach – to je ten správny „kritický“ prístup? Akože alternatívni veriaci – alternatívne náboženstvo?

     • Galaxia andromeda

      V čom uz len to že hovoria byvaly trestanci ti su naozaj vierohodny!!! Ja vam nič nezakazujem verte čo mu chcete čitajte čo chcete pozkazujem ze je to bulvar a klamu a zavadzaju. Ufo ste uz rozluskli? Uz to popieraju. Klamali a puštali psyops operaciu. Nech napišu kto sabotoval NS 2 😂😂😂 a je po srande však. Nie ja verim v pravdu nie alternativu. Naboženstvo tu neplete vyzerate ako nabožensky fanatik.

 5. Zaujima ma ci su ako neockovani vedeni aj clenovia vlad, parlamentov a tiez iluminati ako Gates, Fauci a podobne individua…….

  • Israismael

   Oni už netrpezlivo čakajú na ďalšie kolo vakcinacie 🙂
   Lúbia šmakuldu (⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)..ale nie pre seba ..

   • … a pre koho ked nie pre seba ??

    • Israismael

     Vieš si predstaviť takého Gatesa, ktorý to všetko pripravil tie vakcíny aby si ten hnus dal pichnúť do tela?.
     Napr aj u nás sú ešte ochotnici ísť aj po tretej dávke na ďalšiu štvrtú vcielku a postoja si ochotne pred očkovacím centrom…

     • Israismael

      Alebo vieme si predstaviť Matovica, Hegera a pod ci by si to oni dali?. Už kto by nemal to správne info ak nie ľudia z vlady, vsakze…. keď aj dostali niektorí vybraní politici v priamom prenose včelicky, tak to bol vitaminik resp placebo a nie vax..

 6. kvakcína je sloboda
  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,nad slovenskom vejú iba dve vlajky-a to eu a nato,iné tu už niesú,,,,,,,všetko toto začala dzurindová éra a dzurindova éra toto tu aj ukončí,nieje žiadnou náhodou,že tento poamerikanizovaný špišiak urobý všetko pre to,aby bola vo fašingtone spokojnosť,,,,,,,totižto pre takýchto slovák nieje žiadný človek a žiaľ v mnohom aj mají títo „pravdu“,,,,,,,spomente si na ono-snp,ako to vtedy bolo a junácimládežníci pospevujúc si marha!-skákali na odvedenecké nákladiaky ako zmyslov zbavení a zbohatlícka čvarga sa ukrývala a plánovala,čo bude po vyhranej vojne a čo si ešte prisvojiť,,,,,,,

 7. Dnes som si pozrel nejaké nedavne video od Víta Syrového (nie so všetkým s ním súhlasím) a tiež niečo naznačoval ďalšom kole plandémií a pikloch WEF.
  Každopádne ma ale potešilo keď hovoril o tom, že bytostní do toho svetoveho diania tento rok trochu viac vstúpia (nielen prirodnými katastrofami) ale že umožnia každému inkarnovanemu na Zemi bez jeho pričinenia v zábleskoch či v krátkych spomienkach uvidieť – znova prežiť dôležité momenty jeho predchádzajúcich inkarnacií – nielen zo Zeme ale aj medziobdobí v jemnomotnosti – čo mnohých spôsobí šok, depresie, zúfalstvo alebo aj opačné – podporujúce stavy. Záleží na tom kto čo všetko v sebe nahromadil za množstvo predchádzajúcich životov.
  Takže ten tlak nebude len zvonka – od elít ale aj presným dávkovaným tlakom sily Svetla – každý sa lepšie uvidí aký v skutočnosti je vo vnútri a zároveň lepšie uvidí akí sú v skutočnosti iní.
  Samozrejme, že to neobíde ani elity – niektoré nižšie vrstvy elít budú chcieť vypovedať poslušnosť tým vyšším – horším – i keď možno nie vždy z dobrého chcenia ale čisto z pudu sebazáchovy.

  • Veľká väčšina ľudí – nemá absolútne – „šajnu“ – čo sa teraz na Zemi – s „Božím dopustením“ – deje. Sme preosievaní ako – zrno a plevy a vôbec netušíme, že niektorí sme práve boli zapísaní v – Božej knihe Života – a iní sú z tej knihy Života – práve vyčiarknutí.

   Iba morálno-duchovné vlastnosti a stupeň rozvoja Vedomia a chápania Božích procesov a zákonov – čiže univerzálnych kozmických Zákonov – za niečo – stojí. Iba to – si vezmeme odtiaľto ďalej so sebou a to – rozhodne, kam sa v Božej duchovnej hierarchii zaradíme. Či medzi zrelých anjelov, alebo – späť k nezrelým ľuďom do – kolobehu ďalších životov a ďalších – nevyužitých a spackaných – „živôtikov“ – alebo k čertom a diablom do duchovno- temnej priepasti. Nič iné – momentálne – nie je dôležité! Ani peniaze, tzv. kariérne úspechy, ani moc, ani armády, ani politici a ich diabolské vojny. Všetko toto – zmizne. Podľa toho, ako – Boh rozhodne – pošle celú planétu späť do doby – jaskynno- kamennej, alebo – podľa „zrelosti“ ľudí – ju vyzdvihne do Svetla – bližšie k – Sebe. Na každom z nás – veľa záleží!

   A ak sa nebudeme aspoň – pokúšať – hľadať Pravdu, o čom je – Život, Vedomie, ako vznikli, čo je prvotné, či Vedomie alebo Hmota, z čoho pramení celý Vesmír a všetko, čo je v ňom stvorené, či a ako existuje Život pred Životom, alebo Život po Živote, Zdroj veškerého Bytia, čo je dokonalé a čo je Absolútne, čo je dočasné a čo – pominuteľné, teda čo nemá žiadnu trvalú hodnotu, čo je večné a preto aj trvalo hodnotné?! Ak aspoň hľadáme odpovede na otázky – je to lepšie, oveľa lepšie – ako mentálna pasivita a duchovná lenivosť ľudských más.
   Pretože inak – urobia satanisti s nami – čo len budú chcieť, vr. bezduchého biorobota s – čipom v mozgu!

   • Tvoj text bol pomerne rozsiahly na môj vkus ale som si ho prečítala pozorne bol veľmi výstižný a upútal ma je v ňom kus pravdy hlavne duchovná lenivost a pasivta ľudských más ktorá je tu a teraz. Satanisti si robia s nami čo chcú a my držíme ako hluchí a slepí dvere raz sa to dúfam prelomí a otočí k lepšiemu v čo verím a nestrácam vieru+++Ajša máš v sebe niečo čo nemá každý &&&

   • Máš problémy?

    ale poviem mi niekto konečne, kto stvoril Boha? Či sa zjavil len tak mirnix-dirnix a začal šéfovať? Otázka číslo dva: keď je tak dobre na druhej strane!!!, prečo sa tam neponáhľate.??? Hľadám túto odpoveď a neviem ju nájsť. Na rozprávky neverím.

    • Ty si bez problémov ? Boh je pre ,toho kto v neho verí je stvorený BOH je absolútno Boh je vesmír, Boh je nekonečno Kto verí v Boha je šťastný kto verí srdcom má Boha v srdci +++

    • Zrejme – Ty máš problémy – hľadať!

     Položíš tu 2 bytostné otázky v jednom riadku a čakáš, že Ti tu niekto prinesie odpovede na zlatej tácni, ešte tak – aby si Boha – aj „logicky“ – pochopil a nebodaj, aby odpoveď nebola – príliš dlhá..

     Možno bude pre Tvoj život – „výhodnejšie“ – keď ostaneš v tom Tvojom naratíve, že sa tu Boh zjavil mirnix-dirnix a začal tu všetkým šéfovať.

     Pretože – pochopiť vnútornú podstatu Boha – je príliš veľká trúfalosť zo strany človeka, byť najsam-inteligentnejšieho na Zemi. Náš obmedzený jazyk je – určený na popis našich – ľudských – pocitov a predstáv a nie je jaksi možné ním reálne popisovať – Boha a jeho „aktivity“.

     Takže – iba človečensky:
     – Boh je – večný. Ak by mal začiatok, vzišiel by z ničoho, alebo by sám bol stvorený nejakou prvotnou bytosťou. Takto sa krok za krokom dostaneme až k nekonečnosti a večnosti.

     – Boh je stály. Ak by podliehal zmenám, zákony, ktoré ovládajú Vesmír, by ho ihneď zničili.

     – Boh je – nehmotný. To znamená, že jeho podstata sa odlišuje od všetkého, čo nazývame hmotou. Inak by nebol nemenný, lebo by podliehal premenám hmoty.

     – Boh je – jediný. Ak by existovalo viac Bohov, nebola by jednotná vôľa, ani moc vo vesmírnom poriadku.

     – Boh je – všemohúci. Ak by nebol najvyššou silou, existovalo by niečo silnejšie alebo aspoň tak silné ako On. Nevytvoril by celý Vesmír so všetkými zákonitosťami.

     – Boh je – Láska. Aspoň o tom – prosím – nepochybuj!

     P.S.1 – Boh existuje! Ale – neblúď zbytočne v labyrinte, z ktorého by si sa mohol dostať len – ťažko – von. A nestal by si sa preto lepším. Je dosť iných vecí, ktoré sa Ťa priamo dotýkajú. Skúmaj svoju vlastnú nedokonalosť, aby si sa jej zbavil. Bude to pre Teba užitočnejšie, než chcieť preniknúť do – „Toho“ – čo je pre Teba – nepreniknuteľné.

     P.S.2 – No a skús porozmýšľať nad sebou, že prečo si sa tu narodil a čo tvoríš, aká je Tvoja každo-denná Misia tu na Zemi, akými myšlienkami sa zaoberá Tvoje racio, či je tam viac toho konštruktívneho, alebo – deštruktívneho a potom – možno – pochopíš, že – „Prečo sa tiež na 2. stranu – až tak veľmi – neponáhľaš?!“

    • Ja idem ďalej – kto stvoril toho, kto stvoril boha?
     Snažís sa obsiahnuť niečo, čo obsiahnuť nikdy nebudeš schopný. Šalát si nepokladá otázku, kto stvoril capa. Vieš obsiahnuť aspoň vlastné bytie? Vieš obsiahnuť vlastných predkov?

    • mariankosmac

     1. Boha nikto nestvoril, ani sa len tak zrazu nezjavil. Boh je od neurčitého času až na neurčitý čas. Dokáže si lúčna kobylka, ktorá v dospelosti žije len asi 50 dní, predstaviť dĺžku ľudského života, ktorá je 70 až 80 rokov? To ťažko! No a v Biblii sa píše, že v porovnaní s naším Stvoriteľom sme ako lúčne kobylky. Naša schopnosť uvažovať je v porovnaní s tou jeho neporovnateľne obmedzenejšia.

     2. Kto povedal že na druhej strane je ,,tak dobre“? Teória Neba po smrti je len jedna z teóríí! Chceš to risknúť? „Živí si uvedomujú, že zomrú, ale mŕtvi si neuvedomujú vôbec nič.“ ​(Kazateľ 9:5; Žalm 146:4) Teda keď zomrieme, prestaneme existovať – nemôžeme viac myslieť, nič konať ani nič cítiť. Potom je tu ešte možnosť reinkarnácie – zase ťa do vydrbne sem…

 8. Velvyslanectví USA v Moskvě vyzvalo své občany, aby „okamžitě“ opustili Rusko kvůli řadě bezpečnostních rizik, mezi něž patří i možný nucený odvod do ruské armády.
  „Občané USA, kteří pobývají nebo cestují do Ruska, by měli okamžitě odjet,“ uvedlo velvyslanectví v nedělním cestovním doporučení.

  Poukázalo na „nepředvídatelné důsledky“ ruské invaze na Ukrajinu pro Američany v zemi, které zahrnují mobilizaci nebo odvod do ruské armády pro občany s dvojím občanstvím.

  „Rusko může odmítnout uznat americké občanství dvojích státních příslušníků, odepřít jim přístup ke konzulární pomoci USA, podrobit je mobilizaci, zabránit jim v odjezdu z Ruska a/nebo je povolat do armády.“

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/okamzite-opustte-rusko-varuji-usa-sve-obcany/

  • Viac ma dnes – na ac-ečku – zaujal tento článok:

   „Největší ekologická katastrofa v dějinách USA? Americká vláda odvrací pozornost!“

   Pět dní po vykolejení vlaku převážejícího vinylchlorid a jeho výbuchu poblíž hranic Ohia a Pensylvánie posádky zapálily řízené spalování toxických chemikálií, aby zabránily mnohem nebezpečnějšímu výbuchu.

   Tisíce lidí ve městě East Palestine, kde žije asi 5 000 obyvatel, byly evakuovány a úředníci varovali, že řízené spalování vytvoří v celém regionu fosgenovou a chlorovodíkovou šmouhu.

   Fosgen je vysoce toxický plyn, který může způsobit zvracení a dýchací potíže a byl použit jako zbraň v první světové válce.

   Všechny tyto „létající objekty“ mají odvést vaši pozornost od obrovského množství smrtícího vinylchloridu, který se vláda rozhodla spálit nad zemědělskou půdou v Ohiu.
   Může se jednat o jednu z největších ekologických katastrof v dějinách USA.

   Při havárii EastPalestine uniklo, rozlilo se a shořelo zhruba 100 000 galonů nebo 1 000 000 liber vinylchloridu. Kyselé deště a fosgen zdecimují ekologii zón.

   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nejvetsi-ekologicka-katastrofa-v-dejinach-usa-americka-vlada-odvraci-pozornost/

   P.S. A čo táto likvidačná uhlíková stopa? Zodpovednosť Koho?!

 9. Máš problémy?

  ale poviem mi niekto konečne, kto stvoril Boha? Či sa zjavil len tak mirnix-dirnix a začal šéfovať? Otázka číslo dva: keď je tak dobre na druhej strane!!!, prečo sa tam neponáhľate.??? Hľadám túto odpoveď a neviem ju nájsť. Na rozprávky neverím.

 10. Na začátku (falešné) pandemie prý byly ve vzduchu miliardy částic z lidí, kteří kašlali, kýchali, mluvili, křičeli a zpívali, což by jistě způsobilo, že by každý nemaskovaný člověk chytil ko*kovid a nejspíš by na něj zemřel. Takový byl příběh ve všech mainstreamových médiích. VLASTNĚ SE TO DĚLO PO CELÉM SVĚTĚ!
  Pak bylo vše odvoláno. Nejprve se říkalo, že masky nezabrání tomu, abyste „to“ šířili, ale zabrání tomu, abyste ho dostali. Pak řekli, že podomácku vyrobené masky nejsou dost dobré, pokud je nenavrstvíte dvakrát a nebudou vám těsně obepínat bradu a obličej. Pak (docela) nedávno začali tvrdit, že fungují pouze masky N-95, což (byla) je vlastně také lež.. Masky nejsou všechny, jak se tváří, a většina z nich je zcela nepoužitelná, nemluvě o tom, že v ústech, krku a plicích uvolňují bakterie, což vede k závažným infekcím, včetně komplikací ko*kovid. Ups–falešná věda, falešná epidemie, falešné „vakcíny“. Kdo stále tvrdí opak, TEN LŽE!

  Pár postřehů (níže) ko*kovid idiotismu, kdy kovidiáni (kult) neúnavně usilovali o to, aby byl každý člověk na zemi „plně“ zasažen miliardami toxických prionů, které způsobují cévní sraženiny, myokarditidu, perikarditidu a rakovinu přepnutou na turbo. Pokud bychom všichni nedostali tato genově mutující očkování, která navždy změní lidskou DNA (k horšímu!), určitě bychom všichni zemřeli na tuto chřipku, tohle tvrdili A NÉ ŽE NÉ.. Pak každých pár týdnů tahle sekta couvla a odvolala další tvrzení, snažila se zamést stopy a přitom stále tlačila na posilující injekce, které měly zbývající potulné očkované zombíky dostat pod zem.
  Řiďte se vědeckými poznatky, řekli. Řiďte se vědeckými poznatky, říkali to v TV celý den. Věda však dokazuje, že každá teorie, kterou si tahle sekta vymyslela, byla nesmyslná a která se ukázala být o nic smrtelnější než sezónní chřipka nebo silná rýma!!

  Takže bez dalšího zdržování, zde je pár věcí, které nám kult kovidánů říkal, že musíme udělat, abychom nezemřeli, a které se postupně ukázaly jako naprostý nesmysl:
  1) Vyhněte se používání hotovosti, protože se rozšíří ko*kovid (celosvětový plán přechodu na digitální měnu)
  2) Všechny masky jsou užitečné, takže je noste vždy, uvnitř i venku (prakticky žádné masky nefungují a v ústech, krku a plicích se v nich množí bakterie, které pomáhají už tak falešným PCR testům vést k falešně pozitivním výsledkům postavené na falešné vědě)
  3) „Vakcíny“ zploští křivku, zabrání vám chytit ko*kovid, zabrání vám ho šířit a zabrání vám chytit „těžký případ“ (všechny lži byly systematicky odvolávány, jakmile vyšla najevo pravda)
  4) Za infarkt a syndrom náhlého úmrtí nemohou „Fauciho chřipkové injekce“, ale přece studené sprchy, pískání rozhodčích, videohry, toxické částice ve vzduchu a … nachlazení!
  5) Uzamčení nás všechny zachrání před ko*kovid, přestože omezení pobytu v přírodě oslabuje náš imunitní systém
  6) Remdesivir je lék volby, pokud budete hospitalizováni s těžkým případem, přestože Remdesivir decimuje funkci ledvin a sám o sobě je v podstatě rozsudkem smrti..
  7) Hospitalizovaným pacientům s ko*kovid byly do průdušnice nacpány ventilátory, aby jim „pomohly dýchat“, ale 75 % pacientů, kterým byly nasazeny, do 4 dnů zemřelo a většina přeživších utrpěla trvalé poškození nervů!
  8) Posilovače pomohou v boji proti variantám, říká se ovčanům, ale jsou naprosto k ničemu a nyní přispívají k chaosu neschopnosti imunitního systému podobnému AIDS
  9) Všechna očkování proti ko*kovid jsou „bezpečná a účinná“, říkají fanatici kovidismu, ale to oni se chytají za hrudník a kolabují ze syndromu hrotového proteinu a SADS!!

  Téměř denně přicházejí recenzované metaanalýzy a kovid ústrky, které vědecky dokazují, že všechny vládní a kovidánské „konspirační teorie“ jsou právě takové, noo vymyšlené a každý, kdo naletěl těmto podvodníkům, za to platí svým zdravím nebo už zaplatil cenu nejvyšší – svým životem. Také se nejednou prokázalo, že nic takového jako „dlouhý kovid“ neexistuje, je to primárně poškození zdraví z těchto experimentálních injekcí..

  • Už mám zo všetkeho v hlave zmätok čo sa tu píše a do nekonečna píše a nieje situácia riešitelná zdá sa …

  • Nejako to začalo – to divné ticho – rok 2017 či 2018 – treba bolo zacipovat psov do konca roka (či dokedy) – inak vraj budú strašné pokuty – a po termíne to nik neriešil – úplne to odznelo do stratena. Ďalej prisla zmena označenia/zloženia benzínu – vraj ten nový benzín poškodí staré autá – a tiež nič – nepoznám nikoho kto by kvôli tomu prestal jazdiť na starom aute. A tiež ten mediálny humbuk z palivami ohrozujúcimi staré autá – to strašenie zrazu mediálne pominulo. A keď prišiel kovit – tak to začalo v tej istej atmosfére odtrhnutej od reality – nikoho som nepoznal kto by umieral na kovit na ulici, v práci, v rodine, v partii kamaratov či inde. Všetci umierali len v médiách.
   A v práci – v nadnárodnej firme – nadriadení a vedenie – tí zrovna šaleli od radosti za kovidovanie – príplatky – úplatky. Jeden môj majster – moc veľký kecálek tesne pred príchodom kovidu občas kecal divné reči o tom, že máme makať a poslúchať lebo už čoskoro dôjde niekto z ktorého – budeme všetci v prdeli. Až nedávno mi to docvaklo, že niektorí papaláši vo firme už vedeli čo sa blíži – že tá pohroma z anglicka (firma je z UK) nebude nejaká kontrola ale riadne svinstvo – kovitteror. Až poslednú dobu keď si spätne premietam tie prapodivne, záhadné, výhražné reči nadriadených – až teraz mi to dochádza o čom vtedy mleli. Boli informovaní dopredu.

   • Лаитаз Откин

    Bol by si ochotny ist znovu pracovat pre korporacie aj keby si nemal inu moznost a ani co jest?
    Ja uz nie-dalsia otazka zivota a smrti vyriesena.

Pridajte komentár

*