Patrick O‘Carroll: Skutočnou príčinou srdcovocievnych ochorení je chlór v pitnej vode


Print Friendly, PDF & Email

Patrick O‘Carroll: Skutočnou príčinou srdcovocievnych ochorení je chlór v pitnej vode

(Patrick O’Carroll, HenryMakow.com) Okolo roku 1970 Čína naskočila do rovnakého vlaku ako zvyšok sveta. Po spustení vlastného biznisu so srdcovými chorobami odštartovala aj vlastný program chlórovania vody.

„Úžasnou náhodou“ boli srdcové choroby a mozgové mŕtvice v Číne dovtedy prakticky neznáme. Po spustení chlórovania vody sa počet srdcovocievnych chorôb v Číne prudko zvýšil. Toto sa nazýva priemyselný a spoločenský „pokrok“.

Koncom šesťdesiatych rokov 20. storočia doktor Joseph M. Price dokázal, že u 95% kurčiat pijúcich chlórovanú vodu sa vyvinula ateroskleróza (kôrnatenie ciev). Dospel k nasledovnému záveru:

„Základnou príčinou aterosklerózy, srdcových infarktov a väčšiny foriem mozgových mŕtvic je chlór obsiahnutý v upravenej pitnej vode.“

Vo svojej knihe „Coronaries, Cholesterol, Chlorine“ (Artérie, cholesterol a chlór), pôvodne vydanej v roku 1969, Dr. Price presvedčivo dokázal súvislosť medzi chloráciou vody a aterosklerózou, pri ktorej sa v tepnách hromadí ochranný povlak zložený hlavne z cholesterolu, čo nakoniec vedie k upchatiu, prípadne k prasknutiu artérie a následnému infarktu alebo mŕtvici.

Telo totiž používa cholesterol na „obväzovanie jaziev“ v cievach, no jazvy spôsobuje chlór.

Dr. Price preukázal fakt za faktom, dôkaz za dôkazom, že môžete jesť potraviny, aké len chcete a stále sa vyhnúť srdcovým chorobám jednoduchým dodržiavaním jeho pokynov na stránenie sa chlórovanej pitnej vody.

Poznámka redakcie: Vodu z vodovodu je možné zbaviť chlóru 15 minútovým varením vody alebo nechaním odstáť počas 24 hodín.

Dr. William Campbell Douglass nazval túto knihu od Dr. Josepha M. Pricea „jednou z desiatich najlepších kníh o výžive dvadsiateho storočia“. Podľa neho je „táto úžasne originálna kniha o toxikológii životne dôležitá pre každú živú dušu na tejto planéte“.

Po 1. svetovej vojne sa aliancia západných krajín potýkala s „neočakávanými“ nadmernými zásobami chlóru, ktoré zostali z vojny. Uskladňovať a likvidovať tento chlór bolo príliš nákladné, a tak sa rozhodli nakŕmiť ním otrokov (svojich občanov).

Chlóru sa zbavujú podobne ako fluóru

Fluorid je notoricky známy vedľajší produkt výroby hliníka. Namiesto drahej likvidácie ho mnohé západné krajiny tiež začali pridávať do vody (vraj na prevenciu zubného kazu). Je to totiž oveľa lacnejšie, ako keby museli míňať veľa peňazí na jeho správnu likvidáciu.

Poznámka redakcie: Fluór sa do pitnej vody na Slovensku a v Česku nepridáva. Pridávajú ho iba anglicky hovoriace krajiny ako USA, Kanada, Veľká Británia, Írsko, Austrália a Nový Zéland.

Všetky „zákony“ sa dajú ľahko obísť. V banánových republikách, ako sú USA alebo Európa, biznis s hliníkom podpláca bábkových politikov, aby privreli oči. Také jednoduché!

Ale poďme späť k chlóru…

Západné krajiny už pred prvou svetovou vojnou plánovali použiť chlór. Británia odštartovala svoj biznis okolo srdcových chorôb prvým spustením chlórovania vody ešte v roku 1905. Americké Rockefellerove firmy spustili svoj biznis na zarábanie zisku zo srdcových chorôb prvým spustením chlórovania vody v roku 1908.

Okolo roku 1970 Čína naskočila do toho istého vlaku a otvorila svoj vlastný biznis so srdcovými chorobami, keď spustila svoj vlastný program chlórovania vody.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V zásade je mocenská elita (alebo „ilumináti“) všade závislá na vyľudňovaní. No a militarizovaný chlór je jednou z ich obľúbených metód na zabíjanie tých, ktorých nazývajú „zbytočnými jedákmi“.

V ideálnom prípade chcú, aby sa každý otrok dožil 50 rokov a potom „zomrel za svoju krajinu“ tak, že si nikdy nebude nárokovať svoj dôchodok.

Čo okrem chlórovania komunálnych vodovodov obsahuje chlór?

Rafinovaná soľ (NaCl) vás zásobuje militarizovanou formou chlóru.

Namiesto nej by ste mali používať kamennú alebo morskú soľ. Ak žijete blízko morského pobrežia, mali by ste si ísť zaplávať a absorbovať cez pokožku 60-70 životne dôležitých minerálov dostupných z morskej vody, najmä ak nie je ožiarená Fukušimou.

Poznámka redakcie: Určité množstvo soli človek potrebuje, jednak kvôli sodíku, ktorý telo využíva ako elektrolyt a tiež chlór, ktorý je súčasťou kyseliny chlorovodíkovej v žalúdku.

Pod rúškom „dezinfekcie“ sa chlór vždy používal veľmi zoširoka v celom mliekarenskom biznise. Mnohé farmaceutické prípravky tiež obsahujú nadmerné množstvo chlóru.

Ďalšie deriváty chlóru sa aj dnes používajú v nemocniciach pod rúškom „dezinfekcie“. Sanitácia bazénov je tiež náročná na chlór a ten sa ľahko vstrebáva do tela cez ľudskú pokožku.

Cholesterolový mýtus

Cholesterol je „leukoplast“, ktorý si ľudská pečeň vytvára na ochranu zjazvených arteriálnych stien.

Obviňovať cholesterol zo srdcových chorôb je ako obviňovať hasičov zo založenia požiaru len preto, že hasiči boli pristihnutí na mieste činu v rovnakom čase ako oheň.

Viac ako 100 rokov Rockefellerova nadácia platila „slobodnú“ tlač a médiá, aby písali alebo šírili príbehy o tom, ako bol cholesterol vždy príčinou srdcových chorôb a ďalších kardiovaskulárnych problémov.

Viac ako 50 rokov Rockefellerova nadácia platila „slobodnú“ tlač a médiá, aby ignorovali zistenia Dr. Pricea v nádeji, že chlórovanie vody, mliečnych výrobkov, liečiv a dezinfekčných prostriedkov bude naďalej zabíjať desiatky miliónov otrokov „vyspelých“ národov.

„Úžasnou náhodou“ je Rockefellerova nadácia úzko spätá s Rockefellerovým farmaceutickým biznisom starostlivosti nie o zdravie, ale o smrť.

Na svete je ale veľa náhod, že? A to všetko pod hlavičkou „slobody“ a „demokracie“.

Záver

Téme vysokého cholesterolu a prírodným spôsobom čistenia zanesených ciev sa samostatne venujeme v elektronickej knihe, ktorú sme publikovali pred časom. Viac informácií o nej nájtede TU a o českej verzii e-knihy TU.

V knihe sa doziete veci ako napríklad to, aké sú príznaky upchatých ciev, aké sú všetky riziká liekov proti cholesterolu (statínov), čo robiť, ak vám lekár nechce dovoliť tieto lieky vysadiť, aká je pravda o nízkotučnej strave, aké sú ďalšie príčiny upchávania ciev (okrem už tu spomínaného chlóru vo vode), ako vyčistiť upchaté cievy a množstvo ďalších užitočných informácií.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Patrick O’Carroll, Zdroj: henrymakow.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďaleko ďaleko s predstihom! /jan. 2022/
  Duše K -Štefan lanka
  https://odysee.com/@cinna:c/Du%C5%A1e-K—%C5%A0tefan-lanka:c

 2. Marek Košice

  Prichádza ÉRA NEISTOTY, prichádza vždy dokonalejšie a dokonalejšie „DEEPFAKE“…

  https://zive.aktuality.sk/clanok/bmylcng/prichadza-era-neistoty-deepfake-videa-ci-obrazky-sa-coskoro-uz-nebudu-dat-odlisit-od-skutocnych/?utm_source=pokec.sk&utm_medium=homepage_promo

  V článku tvrdia, že deepfake sa celkom isto zneužíva aj v našich prezidentských voľbách (samozrejme „v neprospech Korčoka“…sk*rvenci neoliberálni)…

  Dochádza vám to, ľudia? …….. PRICHÁDZA BUĎ TOTÁLNE ZOTROČENIE, ALEBO RESET ĽUDSTVA. Všetko kvôli tej sk*rvenej „umelej inteligencii“, ktorej fanúšikom môže byť len totálny kkt neuvedomujúci si, že „umelá inteligencia“ sa dá brutálne zneužiť, A ŽE SA AJ BRUTÁLNE ZNEUŽÍVA, A BUDE ZNEUŽÍVAŤ……..pričom „zajtra“ už bude na takej úrovni, že to nikto nerozozná od originálu…
  A KEĎ ZASIAHNE „BOH“, TAK JEDINE AKO SATAN……… 😀 😀 😀 😀 ……Ako? RESETOM ĽUDSTVA. Takže neoddelí „dobré od zlého“, ale rozj*be to CELÉ……….Lebo j*be na jednotlivcov, ako ukazuje história a každodenný život……….PREČO SA MU TEDA VY TUPCI OSOBNE MODLÍTE, KEĎ TAK ČI TAK VÁS/NÁS SPLÁCHNE AKO MRAVCE??? Lebo ste nesvojprávni.

  • Po celý čas, počnúc „od Raja“, nám tu vládne pozemský „boh“ Sionu. Kto tohto samoľúbeho klamára a vraha zvolil za vládcu Zeme??
   Tento sionistický „boh“ oklamal „prvý pár“, že po jedení z „ovocia Poznania“ obaja zomrú. No múdry „Had“ im povedal, že nezomrú, ale naopak – otvoria sa ich oči a budú vedieť odlíšiť Dobro od Zla… Prečo tu teda „od Adama“ vládne chaos, tyrania a smrť? Lebo namiesto láskavého Stvoriteľa Otca svet dodnes ovláda v Jeho mene narcistický boh Sionu. Zdá sa, že strhol na seba falošnú moc na celej zemeguli či zemedoske – a cirkev nám Pravdu až dodnes zahmlieva.
   Slobodná vôľa v ponímaní hlupáka a vraha sa stáva pre svet katastrofou. No z pohľadu milujúceho rodiča – aj nepodarené dieťa je (a navždy zostane) preňho jeho dieťaťom. Láskyplný rodič svoje dieťa zabiť nedokáže; čaká, že jeho nepodarený potomok sa konečne nasýti svojej pýchy a pochopí to, čo každý zdravo mysliaci a zdravo cítiaci človek chápe od začiatku.

   Aj ja som bola (aj som) na arogantných narcistov alergická. No keď vidím, čo všetko sa dá pomocou šialených „lekárov“ a ich bláznivých „liečebných“ postupov (t.č. už aj zdevastovanou stravou, vodou, vzduchom…) s myslením a cítením ľudí dorobiť… Došlo mi, že dnes je to s nami ľuďmi už celkovo všelijako. Je preto na uváženie, či ešte treba súdiť nás, lekármi dlhodobo týraných Pozemšťanov, keďže sme už dávno nemysliace obete tejto bielej mafie…

   Samozrejme, Česť Lekárom-Výnimkám – falošný „covid“ Vás, nezapredaných, skutočných Lekárov – od tých zapredaných sionu – aspoň zviditeľnil!

   • Na Matku Církev by som to nehádzala. Každý jej člen totiž hľadá vieru, hneď tu a hneď tam.

    • Každý nie, Mária. Aj vysoko postavení predstavitelia cirkvi priamo vyzývali svoje „ovečky“, aby sa dali „zaočkovať“ (v skutočnosti začipovať) akože „vakcínou“ (v skutočnosti smrtiacou génovou terapiou). Pochybujem, že cirkev o tom nevedela. Ak naozaj nevedela, mala sa o skutočnosti presvedčiť, a nie ľahkovážne posielať veriacich na onen svet – len tak, akoby o nič nešlo.

 3. 7 největších MÝTŮ o mRNA „vakcínách“ proti COVID-19, které šíří Big Pharma a CDC

  https://aktax.cz/7-nejvetsich-mytu-o-mrna-vakcinach-proti-covid-19-ktere-siri-big-pharma-a-cdc/

 4. Tých faktorov ohľadne srdcovo-cievnych chorôb je podstatne viac ako chlór. Treba sa zmieriť s tým, že už nikdy nebudeme mať takú čistú planétu ako v časoch, keď neexistoval žiadny priemysel a fyzická práca bola vykonávaná prevažne prácou svalov. Mimochodom, vodu je možné dezinfikovať aj ClO2, záleží na koncentrácii.
  Ešte k tomu opakujúcemu sa nadpisu: Včera som pozeral duel Korčok – Pellegrini. Zdá sa mi, že najväčšou slabinou Pellegriniho bola jeho reakcia ohľadne vyhlásení Š. Harabína (NATO, EÚ, ŠVO, naša neutralita). Dobehli ho jeho postoje v súvislosti s parlamentnými voľbami, lebo vtedy povedal, že ak by slovenská vládna koalícia chcela zmeniť naše zahranično-politické smerovanie, Hlas SD z nej (ihneď) vystúpi. Preto musel lavírovať …

 5. Big Tech vědomě vydělávala na pedofilech, kteří zneužívali děti na Instagramu

  https://aktax.cz/big-tech-vedome-vydelavala-na-pedofilech-kteri-zneuzivali-deti-na-instagramu/

 6. svatoslav butora

  Chlór dávkovaný v presných mikroobjemoch v úpravniach pitnej vody má svoje opodstatnenie. Problémy nastávajú až vtedy, keď a dávkovanie chlóru (a i iných indigrediencií) v úpravni vody nekontroluje a poškodí sa. Od toho sú pracovníci odborného dohľadu. Varovanie pred zlými skúsenosťami s chlórovanou vodou v Číne“ má rovnakú „fake“ vedeckú hodnotu ako bolo „varovanie“ pred netopiermi a „kovidným vírusom“ v Číně. Niečo sa tam niekde pokazilo a hneď sa na to našiel anglosaský „vedec“. Vedeckí idioti dnes vyrobia akékoľvek „vedecké“ varovanie pred čímkoľvek a bez preukázania. Ideálnym príkladom „vedeckého varovania“ sú vývody klimatických Idiotov a WHO a WEF pred „ohrozením“ zo strany CO2, lebo „v atmosfére Venuše je veľmi horúco, lebo má vysoký obsah CO2“. Platí, že „vrana k vrane si sadá a idiot rovného si hľadá“.

  • Marek Košice

   Chlór sa dá neutralizovať na kyselinu chlorodovídkovú za pomoci vitamínu C (kyselina l-askorbová)…………… Kyselina chlorovodíková sa prirodzene nachádza v žalúdku. To je info pre tých, ktorí o tom nevedia. Na 100L vody by malo bohato stačiť 5g vitamínu C. Keď si robím kúpeľ. vždy tam pri púšťaní vody pridám vitamín C. Rovnako ho pridávam (tu to už ale nevážim, dávam „od oka“) do džánov s vodou, ktorú používam na pitie.

 7. Oplatí sa kupovať minerálna voda v sklenenných flašiach ?

  • Za socíku sa na minerálku „chodilo“ s demižónom. Treba sa informovať, kde je najbližšia verejne prístupná vyvieračka, alebo prameň. Podla mňa – najlepší bol PE polyetylénový demižón, alebo bandaska – na stenách sa neusadzovali minerály. Vodu treba držať v tme – lebo riasy.Na skle sa usadzujú. PET fľaše vylučujú ftaláty a tie sú príčinou prostaty až impotencie u mužov. Sklo je otázkou hmotnosti nákupu. Dobré sú aj nádoby z eloxovaného hliníka. Pitnú vodu chlórujú oprávnene – buďte radi, že nie flórom ako u anglosasov. Ná kóšer pitie ju treba vymraziť. Existujú fľaše a bandasky z polyetylénu – napr. 2 l z destilovanej vody – kedysi sa v tom vyrábala domáca šunka. Vodu z vodovodu naberieš a necháš pol dňa vypŕchnuť chlór. Potom vložíš do mrazáku a necháš zmrznúť na kosť. Potom vyberieš a necháš postupne roztápať. Keď sa uvoľní asi 2 dcl vody – tú vyleješ – obsahuje bordel, ktorý je mimo mriežky vody. Zvyšok necháš roztopiť a môžeš piť.

   https://img.c.zdravie.sk/cache/full/article/mineralne/mapa_pramene.jpg
   https://www.voda-portal.sk/Dokument/najznamejsie-prirodne-mineralky-na-slovensku-ake-maju-ucinky-a-odkial-pochadzaju-100196.aspx

 8. Spolek Resetheus
  https://resetheus.org/
  ———————
  Medzinárodný tím odborníkov proti vírovej mafii a covid mafii.

 9. Chlor je ve vode odjakziva k dezinfekci. Neni duvodem nadumrtnosti po ockovani. Je to opet vymysl smejdu co vyrabeli mRNA sajrajt.

  • Výrobcovia mRNA vakcín s tým nemajú nič spoločné. Tá kniha bola vydaná v roku 1969, teda v dobe dávno pred mRNA vakcínami.

  • Karel, do vody sa chlór nepridáva odjakživa. A mám pocit, že sa do nej začal pridávať z podobného dôvodu, z akého sa nám počas covidmasakru šprtali v nose – tiež kvôli „dezinfekcii“ (neexistujúceho) „vírusu“.
   Ak sa chceme presvedčiť o tom, či je voda pitná, priveďme koňa a postavme pred neho dve vedrá: jedno s prirodzenou, čistou vodou, druhé s vodou chemicky „ošetrenou“. A pozorujme, z ktorej sa napije.
   Celá anorganická chémia pchaná do človeka slúži jedine na utlmenie jeho zmyslov a na zablokovanie organizmu voči tvoreniu si jeho vlastnej, prirodzenej imunity.

   • Vodu začali filtrovať kvôli lenivosti ľudí. Namiesto toho, aby si vodu prefiltrovali a prevarili, aby zničili možné choroboplodné zárodky, tak ju začali chlórovať. V stredoveku bohatí pili namiesto vody pivo. Bolo to ale také slabé 0,5% pivo, nie ako teraz 5%. Takže mali istotu, že z tej vody nechytia nejakú črevnú infekciu a zároveň sa ani neopíjali, lebo alkohol z 0,5% piva zvláda telo odbúrať rýchlejšie, ako ho pijete.

Pridajte komentár

*