Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Laureát Nobelovej ceny a vynálezca PCR: „Testy nedokážu určiť, či ste chorí“


Print Friendly, PDF & Email

Laureát Nobelovej ceny a vynálezca PCR: „Testy nedokážu určiť, či ste chorí“

Pre tvrdenia Karyho Mullisa, tvorcu technológie PCR vo veľkom využívanej na testovanie takzvaných „nových prípadov“ COVID-19, že nie je presvedčený o tom, či je technológia vhodná na zistenie významnej prítomnosti vírusu, sa vedie veľa sporov.

Tí, čo to tvrdili, boli napádaní a „konfrontovaní faktami“ (pokladanými propagandistami za nepatričné) zo strany médií, tvrdiacich, že Mullisove poznámky sú vytrhnuté z kontextu.

Keď sa teda objaví video s Mullisom, hovoriacim o účinnosti technológie, oplatí sa venovať pozornosť tomu, čo hovorí.

Mullis vlani zomrel (†2019), je teda najlepším dostupným „overením faktov“. Vo videu hovorí Mullis o AIDS. Najprv sa vyrovnáva s kritikou z obecenstva, že sa PCR technológia zneužíva [čas 48:40].

„Nemyslím si, že test PCR môžete zneužiť. Zneužiť sa môžu jeho výsledky; ich interpretácia. Ak vo vás vôbec dokážu tento vírus objaviť – a pri PCR, ako ho robíte dobre, môžete nájsť v hocikom takmer všetko.“

Mullis výslovne nehovorí, že technológia PCR je nevhodná na zmysluplné zistenie prítomnosti COVID-19. Ako by aj mohol, keď zomrel skôr, ako sa ochorenie objavilo? Taký záver je však bezpečne možné vydedukovať.

Video si v angličtine môžete pozrieť tu:

Ďalšie myšlienky Karyho Mullisa k PCR metóde

Začína vás to nútiť svojím spôsobom budhistickej predstave, že všetko je obsiahnuté vo všetkom inom.

Ak dokážete zväčšiť jednu molekulu na niečo, čo viete naozaj merať, čo test PCR dokáže, potom je vo vašom tele len veľmi málo molekúl, ktoré v sebe nemajú tú jendu jedinú.

Následne sa Mullis zaoberá otázkou, čo by malo byť považované za významné, čo je ústredný problém pri používaní PCR testov. Naozaj niečo znamenajú počty „nových prípadov“, využívané vládami celého sveta na zavedenie policajných štátov a smutne známych lockdownov populácie?

Zdá sa, že odpoveď je „Nie“.

Za zneužitie by mohlo byť pokladané tvrdenie, že [PCR test] je významný. Hovorí vám niečo o prírode a o tom, čo tam je.

Testovať tú jednu vec a povedať, že má zvláštny význam, je, podľa mňa, problém. Jej meranie nie je presné; nie je také dobré ako meranie jabĺk.

Testy sú založené na veciach, ktoré sú neviditeľné a výsledky sú svojím spôsobom vydedukované. Umožňujú vám vziať extrémne malé množstvo niečoho, spraviť to merateľným a potom o tom hovoriť.“

PCR množí hľadané vzorky, neurčuje ochorenie

Mullis sa tiež, medzi riadkami, zaoberá ďalšou otázkou na výskyt „prípadov“.

Ak ste pozitívne testovaní – a austrálsky Úrad pre terapeutické tovary (TGA) pripustil, že nevie, a či to znamená, že ste alebo nie ste infikovaní – ste skutočne chorí?

V minulosti malo slovo „prípady“ význam, že sa niekto necíti dobre kvôli chorobe. Mullisov postoj je jasný [čas 51:49]:

PCR je len proces, ktorý vám umožňuje spraviť veľa niečoho z niečoho. Nehovorí vám, že ste chorí, alebo že vám vec, s ktorou ste skončili, ublíži či niečo také.“

Mullisove komentáre nie sú prekvapením pre nikoho, kto počas katastrofy COVID-19 venoval pozornosť počínaniu si úradov. Technológia sa spolieha na mnohonásobné zosilnenie výsledkov. Keď sa zosilnia menej než 35-krát, nebude pozitívne testovaný nikto. Keď sa zosilnia 60-krát, budú pozitívne testovaní všetci. Celkom jasne tu ide o chybné uvažovanie.

Liečba osteoporózy

Prečo je tu také mimoriadne úsilie umlčať každého, kto odhaľuje problémy s používaním uvedenej technológie?

Tieto útoky sú nepochybne určené na klamanie (vrátane predvídateľného používania gýčovej frázy ad hominem (útoku na človeka), že je to „konšpiračná teória“, teda rečníckeho triku, ako uraziť ľudí, namiesto odpovedania na ich argumenty.

Prizrime sa podrobne na „overovateľov faktov“

Článok v Reuters používa zmes argumentov slameného strašiaka úhybného manévru. Tvrdí, že bolo chybné tvrdiť, že Mullis povedal: „PCR testy nedokážu vôbec zistiť voľné infekčné vírusy.“

Ide očividne o zámernú dezintepretáciu, ktorej zámerom je nesprávne vylíčiť argumenty protivníkov a potom ich „odhaliť“ ako chybné.

A potom tu máme argument úhybného manévru. Článok v Reuters tvrdí, že: „Citát v skutočnosti pochádza z článku Johna Lauritsena o HIV a AIDS, nie o COVID-19, ktorý napísal v decembri 1996.“

Pekný trik. Vyhlásite, že vaši oponenti majú chybné zdroje a potom ich zmietnete na základe ich nekvalitného výskumu.

Je to až priehľadne nepravdivé, no prečo tieto média takú propagandu presadzujú?

V istom smere by sa dalo povedať, že ide len, ako zvyčajne, o biznis. Pre nás, ktorí sme pracovali v redakciách, najmä vo finančných a obchodných oddeleniach, je vystavovanie sa propagande rovnakou rutinou ako každodenné šálky kávy.

Techniky propagandy

Používané techniky propagandy nemajú konca. Tu je zopár príkladov:

 • vyslovené klamstvá
 • zavádzajúce, no skutočné fakty
 • polopravdy, štvrtinové pravdy
 • chýbajúci kontext
 • chýbajúca korporátna pamäť
 • zákerný žargón
 • falošné štatistiky
 • lobovanie vymyslených organizácií
 • hrozby právnymi krokmi
 • hrozby sťažovania sa vydavateľovi či majiteľovi
 • hrozby odňatia prístupu k dôležitým zdrojom
 • prísľuby prednostného prístupu k dôležitým príbehom
 • nenápadné žiadosti o pomoc od bývalých kolegov
 • a, samozrejme, moje obľúbené – obedy zadarmo v drahých reštauráciách a na služobných cestách.

Táto už tak zlá situácia sa ešte viac zhoršila deštrukciou mediálneho podnikateľského modelu spoločnosťami Facebook a Google, ktoré prevzali polovicu svetových príjmov z reklamy.

Schudobnené redakcie to donútilo spoliehať sa viac na prísun údajov zvonka. A, ako poznamenal Matt Taibbi, organizácie mainstreamových médií z komerčných dôvodov už viac nemajú záujem „predávať víziu reality, ktorú vnímajú ako prijateľnú pre široký stredný prúd.“

Namiesto toho zámerne zasievajú delenie a zameriavajú sa len na okraj. Zabudnite na fakty; na prvom mieste je vytváranie predsudkov.

Nič z toho však nevysvetľuje tú intenzívnu propagandu ohľadom ochorenia COVID-19.

Nekonečná špirála, roztočená mediálnymi organizáciami, má jasnú súvislosť s uspokojovaním chamtivosti či rozširovaním moci. No aký to má motív?

Zdravotné systémy krajín sú založené na podvodoch a biznise

Pravdou je, že zdravotné systémy mnohých krajín sú jedným z najväčších a najšmelinárskejších cvičení na svete, korumpujúcim zdravie všade.

Zdravie stojí napríklad v USA ohromujúcich 16 percent HDP, čo je asi dvakrát viac, než povedzme v Austrálii či vo Veľkej Británii (krajiny, ktoré majú všeobecnú zdravotnú starostlivosť).

Tých osem percent navyše predstavuje 1,6 bilióna dolárov nepoctivých zárobkov, alebo tiež približne dve percentá svetovej ekonomiky – čo je ohromujúci podvod, vykonávaný farmaceutickými spoločnosťami, nemocničnými konglomerátmi, poisťovňami, právnikmi, poradcami a podobne.

Tieto supy sa budú snažiť kontrolovať médiá, aby profitovali z vakcíny a ktovie čoho ešte.

Budú však len jednou skupinou hráčov, zrejme nie tými hlavnými. Najdôležitejšou otázkou je, kto financuje „lživé správy“, že COVID-19 je existenčnou hrozbou a aká je jeho agenda?

Vo väčšine krajín došlo k veľkým škodám. Viedlo to napríklad k medicínskej diktatúre, ktorá od júla zatvorila štát Viktória v Austrálii. Oni pravdepodobne slúžili slúžili ako predloha a dnes sa ich „skúsenosti“ zavádzajú v Európe, vrátane našej krajiny.

Policajné právomoci môžu byť, absurdne, odovzdané zdravotníckym byrokratom. Ide o veľmi zlovestnú medzinárodnú agendu, no jej obrysy sú zatiaľ nejasné.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: Off-Guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Kto má čas nech vypočuje aj reláciu Sám sebe lekárom, čo vedie Ing. Fillo (odborník na vakcinačný podvod – vedie aj web stránku slobodavockovani.sk)
  https://www.youtube.com/watch?v=vVGhHneWswc
  Táto má názov:
  Novodobá medicínska diktatúra a na obrázku je náš milý pán Bill Gates s vakcínou.

 2. Dnešný článok Dr. Mercolu aj s dvoma videami:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/10/24/securing-obedience-through-fear.aspx
  tiež odhaľuje tento podvod, zlovestnú agendu za pandémiou Covid-19, je tu vymenovaných 8 spôsobov ako sme psychologicky manipulovaní…

 3. Aj toto video sa veľmi oplatí vypočuť:
  https://www.youtube.com/results?search_query=Matovicova+vlada+zat%C3%BA%C5%BEila+po+k%C5%A1efte
  Má názov:
  Matovičova vláda zatúžila po kšefte a zhrabla JACKPOT

 4. Video s názvom:
  Harabin a Krajníková o globálnej operácii Covid-19, testovaní a nezákonnom okliešťovaní práv občanov.
  https://www.youtube.com/watch?v=AICm2GIR4qQ

 5. Jednoduchá

  p.Jean -Vďaka za super videá, kt.je naozaj ,,počuť“…..pred časom to išlo bez problémov a teraz už nie, zaujímavé……..no neva………………
  Želám pekný deň všetkým slob.zmýšľajúcim :-)………………….

  • Milá pani Jednoduchá, musíte požiadať o pomoc niekoho kto sa vyzná v počítačoch. Je dobré si napr. nainštalovať do počítača „Vzdialená pomoc“ a potom aj niekto na diaľku Vám vie pomôcť. Ja sama som to už niekoľkokrát použila. Prajem príjemný víkend v tomto upršanom počasí a nenormálnom testovaní.

 6. Definitiva

  Globálny plán Covid 19, Konečné riešenie pre ľudstvo.
  https://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/globalni-plan-covid-19-velky-reset-nebo-spis-konecne-reseni.html

  Len doplním, človek je tvor spoločenský, na to, aby sa rozvíjal, potrebuje priamy ľudský kontakt v rámci spoločnosti, človek pracujúci doma psychicky upadá, je z neho duševný degenerát. Migrácia, LGBTI, Islamský európsky chalifát, zničenie rodiny a zánik národov, genocída bieleho človeka, korona „pandémia“ a stým ruka v ruke aj vakcinácia a 5G siete, nesplatiteľné zadĺženie sveta a biblická úžera, nekonečný rast ekonomiky, konzumná spoločnosť, blahobyt sľubovaný elektronizáciou a robotizáciou, android a ostatné smetie… to všetko sú nástroje na dosiahnutie Konečného riešenia, nástroje na vyvolanie závislosti človeka, satanské sľubovanie lepšieho života. Akonáhle človek uverí, dostáva sa do pasce otroctva, z ktorej niet úniku.

  Konečné riešenie je depopulácia min 3,5 mld obyvateľov Zeme a vytvorenie biorobotov, zombie, otrokov, zo zvyšnej preživšej populácie. S výnimkou elít svetovlády, ich blahobyt sa nezmení. Matovič si myslí, že mu Boh dopraje byť medzi elitami.

  Vírusová nákaza sa nedá liečiť, ani potlačiť , opatrenia sú neúčinné. Vyplýva to z biológie vírusu, sú všade, šíria sa všetkými cestami, sú súčasťou živého sveta, sú súčasťou našich organizmov, Vírus funguje tak, že žije a množí sa len v živej bunke, preto vírus nikdy nezabije svojho hostiteľa, lebo bez hostiteľa by vírus zanikol. A príroda je fantasticky múdro usporiadaná, chráni všetok život, lebo všetko živé má svoju funkciu a je nutné pre život na Zemi.
  Jedinou ochranou je zdravý spôsob života, strava, makrobiotika, denná fyzická práca, duševná pohoda a zdravé životné prostredie. Potom žiadny zdravý človek nemá problém s imunitou proti vírusom.

  Zdravý človek je neustálym hostiteľom vírusov, ale novo vytváraná imunita zablokuje vírus skôr, ako vzniknú klinické príznaky. Žite zdravo a chrípku nespoznáte.
  Na oslabenom a podvýživenom organizme sa darí všetkej hávedi, baktériám a vírusom. Keby ste okrem korona hľadali u slabých a chorých iné vírusy, tak nájdete celú zoologickú záhradu, ale pre istotu ich nikto nehľadá.

  Jedinou najlepšou cestou pre imunizáciu spoločnosti je ľudský kontakt, čím sa umožní vytvorenia imunity. Izolácia, nekonečné vyšetrovanie a vakcinácia, to je cesta do pekla. Tou cestou sa vydali elity, lebo čas sa im kráti o potrebujú rýchlo zotročiť, ovládnuť ľudstvo.

  Keby sa doktori učili liečiteľstvo a nie farmaceutické dílerstvo, tak by rozumeli ako funguje živá príroda, vírusy, imunita. Nekonečná dezinfekcia všetkého a všade na 99,99 %, je tiež len biznis, lebo imunita vzniká kontaktom s okolitým prostredím a nie v klontakte so sterilitou.

  Doktori sa neučia o príčinách ochorení, ale len o príznakoch a predpisovaní práškov proti bolesti a horúčke… Rovnako aj deti sa v škole neučia o zdravom spôsobe života, médiá zverejňujú len čiastkové biznis správy o výžive, vrátane Dr. Bukovského, ľudia vidia len kaleidoskop, milióny informácií, ktoré netvoria súvislý obraz, ale len chaos bez súvoslostí a funkcií. Ľudia nemajú šancu vidieť svet v súvislostiach, vidieť mozaiku namiesto kaleidoskopu. Nič nie je náhoda.

  • Veľmi pekne ste to napísali pán Definitíva.

   • chlapík z davu

    Len kto má pri takýchto vyhliadkach chuť, vôľu žiť v takto predprogramovanom svete.
    Tiež je „zaujímavé“, ako aj články z pred pár mesiacov (z bádateľa a pod.) sadli do neskoršej , už súčasnej temnej reality. Ako to všetko vychádza podľa programu, štát po štáte, vládna zlovôľa podrobená proti vlastným občanom (ešte včera slobodným) jedna po druhej.
    To ak by sa niekto živený propagandou hlavného prúdu chlácholil, že tu ide len o nejaké výmysly, ktorým verí pár jednotlivcov…

    Nevidím žiadne svetlo na konci tunela, potreboval by som ho pritom vidieť už vo výhľade dní, najneskôr týždňov, lebo ak by išlo o mesiace a roky, tak sa z toho už nedostaneme, spiatočka nemožná.
    Ako sa nechali všetci tak zblbnúť, podmaniť proti svojim národom – občanom, ktorým mali v demokracii pôvodne slúžiť?

    • Nevidíš svetlo, pretože sa proti tebe momentálne rúti vlak! Ako som už povedal inde – ja sa s lokomotívou „preťahovať“ nemienim – keď ju stačí vykoľajiť!

  • Vladimír Jurišta

   áno, presne moje slová, len keby nás bolo viac.

 7. Prekopírovala som jeden blog:
  a zabudol si na ten najdôležitejší test – test podrobenia sa a poslušnosti.

 8. Prekopírovala som ďalší blog – je to až neuveriteľné:
  Na Infovojne, JUDr. Krajníková vravela, že má klientku, ktorej pred pár dňami zomrela babička a ponúkli rodine, že ak podpíšu, že zomrela babka na Covid môže to byť pre nich výhodné, lebo za to dostanú tisíc eur. A o takýchto prípadoch už na jar sa písalo v diskusiách, že to tak robia v Nemecku, ale tam vraj ponúkali 5tisíc eur. Ty kokos tak na niečo také by ma nenavliekli ani za milión, aby som opľula sama seba.

 9. Krajníková je židovská provokatérka! Inak nefunguje!

  • Žeby si na to dal aj nejaké dôkazy?

   • Jeden koment mi neprešiel – židula nereaguje! Máš telefón. Máš mail! Si idiot, ktorý nechápe, že sa tu vyrábajú nové figúrky?!

    • Maroš, napadlo ma to tiež keď som ju počula spolu s Har. … ona sa zviditeľňuje pri ňom lebo on sám je už dávno nič.

     v poslednom videu (tuším z piatka či soboty rána) čo majú spolu, tak na konci sa smejú, že on nemal rúško, že ho niekto odfotil a ona aby ho natrela za porušenie opatrení ..
     Keď sú tak obaja chytrí, prečo to neurobili keď vyšla fotka premiera zo svadby??
     ..lebo bla bla hahaha

     • lebo je kontrolovana opozicia,ako aj je info-vojna,samozrejme ze musia povedat aj pravdu,ale len do urcitej miery

  • Kontrolovana opozicia

 10. Kde idú naše peniažky? Napr. na nákup podvodných testov proti Covidu, tento rok Slováci dajú 1.753 miliardy dolárov do NATO, milióny na neziskovky pána Soroša čo rozkladajú republiku, atď.

 11. Dobrý deň,
  rada čítam Vaše články a nájdem v nich veľa cenných info, ale chcela by som Vás poprosiť, aby ste ich pred zverejnením dali niekomu na korektúru…
  Často v nich nájdem chyby, či už pravopisné, alebo aj iné.
  Tak napr. aj tento článok…
  Keď si poriadne prečítate úvodnú vetu zistíte, že myšlienka nie je dokončená…
  Ja si viem domyslieť, čo ste tým chceli povedať, ale nič v zlom – nahrávate svojim kritikom (ktorí Vás o.i. pasujú za konšpiračný web).
  Viem, že sa snažíte nové info poskytnúť čím skôr, ale korektúra zase toľko netrvá.
  V prípade potreby môžem pomôcť.
  Ďakujem, že nám otvárate oči.

 12. Alenka – “ chcela by som Vás poprosiť, aby ste ich pred zverejnením dali niekomu na korektúru…“ – keď zajtra vystrelia mozgy „niekomu“ – daj SI ich na korektúru!

 13. Kniha: Falošná pandémia
  https://www.youtube.com/watch?v=ypIOqplQVJc

Pridajte komentár

*