Antiglobalizmus sa stáva hlavným prúdom – čo znamená, že príde vykonštruovaná pohroma


Print Friendly, PDF & Email

(Brandon Smith, Alt-Markets.us) V minulosti som si všimol, že zločinci majú tendenciu chváliť sa svojimi zločinmi v prípade, keď veria, že s tým nikto nemôže nič urobiť.

Úprimne povedané, mnohí z nich si vo svojom narcizme nedokážu pomôcť. Kochajú sa z vlastného chvastania a dávajú všetkým na javo, akí sú oni „nadradení“ nám ostatným.

Za posledných pár rokov na vrchole pandémie sme boli svedkami mnohých takýchto momentov od rôznych elitárov z kadejakých globalistických inštitúcií.

Boli to ľudia ako napríklad globalistickí akademici z MIT (Massachusettský inštitút technológií), ktorí vyhlasovali, že sa „už nikdy nevrátime do normálu“, a že budeme musieť po zvyšok našich životov akceptovať stratu mnohých slobôd, aby sme mohli bojovať proti šíreniu vírusu.

Boli to ľudia ako Klaus Schwab, ktorí vyhlásili začiatok „Veľkého resetu“ a spustenie toho, čo Davos nazýva „4. priemyselná  revolúcia“.

Na mediálnej scéne v USA vystrájalo aj mnoho politických vodcov ako Joe Biden a obviňovali ideologických oponentov (väčšinou konzervatívcov) z toho, že sú „nepriatelia demokracie“. Na Slovensku to bola prakticky celá Hegero-Matovičová vláda, ktorá tu zaviedla covidový fašizmus.

Ak je ich víziou „demokracie“ medicínska tyrania a násilná expanzia kultúrneho marxizmu, alebo ak je ich predstavou demokracie vládna spolupráca s korporátnymi monopolmi a vymazanie základných princípov našej krajiny, potom áno, priznávam, že som skutočne nepriateľom takej „demokracie“.

Mysleli si, že konečne sa im podarilo ľudstvo zotročiť

Globalisti sa skutočne vyhrievali v žiare svojho predpokladaného víťazstva. Mysleli si, že nás, nevoľníkov, už držia za pačesy a že ich agenda je takmer dokonaná. Ale ako som tvrdil už od minulého roka, finančné elity možno oslavovali trochu priskoro.

Ak bolo cieľom implementovať dlhodobé reštrikcie a nové povinnosti (povinné rúška, očkovanie a podobne) v Severnej Amerike a Európe, tak porom covidová agenda úplne zlyhala.

Ak chcete vedieť, ako by vyzeral úspech globalistov, stačí sa pozrieť na súčasnú Čínu s jej nekonečnými cyklami lockdownov a digitálnymi očkovacími pasmi. Elity chceli tento výsledok aj pre Západ, ale nedosiahli ho.

Boli blízko, ale milióny Američanov, Kanaďanov a Európanov si stáli za svojím a náklady na to, aby nás prinútili dodržiavať všetky ich nové nariadenia, by boli príliš vysoké.

Dokonca aj Joe Biden pred pár dňami otvorene priznal, že pandémia sa skončila. (To isté onedlho po ňom ako papagáj zopakoval aj slovenský minister zdravotníctva Lengvarský). Zrušili pandemické opatrenia, pretože vedeli, že ak by došlo k vojne, prehrali by.

Ak bolo cieľom ich „továrne na pandemický strach“ jednoducho dostať populáciu pod injekcie naplnené mRNA vakcínami, tu tiež zlyhali.

Keďže v mnohých štátoch v USA je podľa oficiálnych čísel 40% neočkovaných (na Slovensku až 48%) a v mnohých častiach sveta je veľká neočkovaná populácia, existuje masívna kontrolná skupina pre skúmanie vakcín proti covidu.

Ak sa budú neustále vyvíjať zdravotné problémy spojené s mRNA vakcínami (ako napríklad myokarditída), potom sa verejnosť práve vďaka tejto kontrolnej skupine dozvie, čo ich spôsobilo.

Pre vymazanie kontrolnej skupiny potrebovali globalisti takmer 100% zaočkovanosť, no nedostali ju. Ani zďaleka.

Deň zúčtovania sa blíži

Teraz už pre globalistov niet úniku – veľmi precenili apatiu verejnosti, pokiaľ ide o autoritárstvo. Vzbura bola príliš veľká a nakoniec sa budú zodpovedať za svoje zločiny.

Príklad:

Posledné voľby v Taliansku viedli k drvivému víťazstvu konzervatívnej koalície a nová premiérka (a prvá talianska premiérka v histórii) Georgia Meloniová predniesla tento týždeň strhujúci víťazný prejav, ktorý priamo odhalil inváziu progresívnych liberálov do západných národov, globalizmus a jedovaté tajné dohody s korporáciami za účelom umlčania disidentov.

Volala po návrate k slobode a aká bola odozva mainstreamových médií? Nazvali ju „fašistkou“.

Stop Candida

Talianske voľby sú len malou časťou pokračujúceho trendu prebúdzania sa ľudí pred bezprostrednými hrozbami, ktoré predstavujú globalisti. A globalisti to nedokážu zastaviť.

Strach medzi nimi je hmatateľný. Antiglobalizmus sa teraz stáva mainstreamom a ľudia začínajú hľadať odpovede na otázky ako:

 • Prečo sa naše ekonomické podmienky tak zhoršili?
 • Prečo čelíme stagflačnej kríze?
 • Prečo ceny všetkého stále rastú?
 • Prečo sme takmer stratili všetky svoje občianske slobody v mene boja proti vírusu s oficiálnou mierou smrtnosti len 0,23%?
 • Prečo sa uprostred krízy dodávateľských reťazcov zavádzajú nezmyselné uhlíkové kontroly?
 • Prečo politici a banky všetko tak zhoršujú?

Túžba verejnosti po zúčtovaní rastie a sú to hlavy globalistov, ktoré skončia na „krájacej doske“. Všetky cesty do záhuby vyplynuli z politiky, ktorú vnútili obyvateľom.

Globalisti zahnaní do kúta začínajú kopať ako zdochýnajúca kobyla

Samozrejme, keď majú zločinci pocit, že sú zahnaní do kúta, niekedy založia oheň a vezmú rukojemníkov v poslednom zúfalom úsilí zostať nažive a prekĺznuť cez sieť. Verím, že sa blížime k tejto fáze tejto hroznej drámy.

Dôležité bude prijať podmienky na bojisku také, aké sú a nepodceňovať nepriateľa. Pravdou je, že globalisti majú k dispozícii rozsiahle prostriedky na spôsobenie skazy a niektoré z týchto katastrof už spustili.

Ako som pred mnohými rokmi varoval (už v roku 2017 v mojom článku „The Economic End Game Continues“ (Ekonomická konečná hra pokračuje), napätie s východnými krajinami sa využíva na zníženie úlohy amerického dolára ako svetovej rezervnej a ropnej meny.

Konflikt tiež spôsobuje nedostatok zdrojov a slabosť dodávateľských reťazcov, nehovoriac o energetickej kríze v Európe, ktorá je po sabotáži ropovodov Nord Stream 1 a 2 nezvratná.

V roku 2017 som tiež predpovedal, že americký Federálny rezervný systém (FED) zopakuje model zvyšovania úrokových sadzieb, čo spôsobí vážne ekonomické oslabenie, ktoré ďalej vyvolá zvýšené ekonomické otrasy.

Veľmi podobnú taktiku použili na začiatku Veľkej hospodárskej krízy (1929-1933), o ktorej bývalý šéf federálnych rezerv Ben Bernanke otvorene priznal, že bola príčinou dlhodobého deflačného kolapsu.

Z môjho článku z roku 2017 citujem:

„Výmena predsedu FEDu je absolútne nezmyselná, pokiaľ ide o politiku. Jerome Powell bude pokračovať v presne rovnakých iniciatívach ako Yellen. Stimuly sa odstránia, sadzby sa zvýšia a bilancia sa zníži, takže masívna trhová bublina, ktorú FED pôvodne vytvoril, bude zraniteľná voči spľasnutiu.

Pozorný človek si mohol všimnúť, že centrálne banky na celom svete zrejme konajú koordinovane, aby odstránili stimulačnú podporu z trhov a zvýšili úrokové sadzby, čím prerušujú zásobovacie línie ľahko dostupných peňazí, ktoré boli dlho barličkou pre našu ochromenú ekonomiku. “

Banka pre medzinárodné zúčtovanie (BIS), centrálna banka centrálnych bánk a inštitúcia, ktorá stanovuje globálne politické iniciatívy pre všetky ostatné členské banky, minulý týždeň vyzvala na výraznejšie zvyšovanie sadzieb.

Odhliadnuc od menších zásahov Britskej centrálnej banky (Bank of England), dôkazy ukazujú, že globalisti CHCÚ privodiť krach a zámerne vytvárajú podmienky nestability.

Domino postavili vopred a teraz sa rozhodli, že ho zrazia. Myslím, že je to ich poistka na spustenie paniky v prípade, že nezískajú potrebnú kontrolu nad obyvateľstvom pomocou pandémie covidu.

Samozrejme, budú viniť Rusko, budú viniť Čínu, budú viniť konzervatívcov, budú viniť čokoľvek a kohokoľvek okrem seba v snahe odvrátiť pozornosť verejnosti od medzinárodných bankových opatrení, ktoré v prvom rade vytvorili podmienky pre krach.

Nesmieme im to dovoliť. Nech sa stane čokoľvek, je dôležité, aby si ľudia pamätali, kto nám to naozaj urobil a koho treba potrestať.

Záver

V priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa etablovaní mocní globalisti pokúsia použiť chaos, aby v populácii zasiali semená strachu.

Pokúsia sa využiť tento strach na získanie ešte centralizovanejšieho vládnutia a zmenu samotných základov našej spoločnosti a zároveň udusiť to, čo zostalo z našich slobôd.

Je to jediná hra, ktorá im zostala, ale teraz už s istotou vieme, že sú nás milióny – milióny ľudí, ktorí sa nepodriadia, nebudú poslúchať a ktorí sa budú brániť. A vieme, že globalisti sa boja. Ak by sa nebáli, nevracali by sa k takýmto drastickým opatreniam.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Brandon Smith, alt-market.us, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To pnutí nevěstí nic dobrého a hlavně si asi „sebeurčení myslí že už nemusí mít žádné ohledy.
  https://otevrisvoumysl.cz/?s=schwab

  • zvrhlý deduško večerníček

   Problém je že dlhé roky ľudia brali tieto ich tretnutia a konferencie iba ako nejaké „žvanenie“ a prebrali sa len keď zistili že tie ich kecy sa zavádzajú do reálneho života …

 2. 1/ Ad „Na mediálnej scéne v USA vystrájalo aj mnoho politických vodcov ako Joe Biden a obviňovali ideologických oponentov (väčšinou konzervatívcov) z toho, že sú „nepriatelia demokracie“. Na Slovensku to bola prakticky celá Hegero-Matovičová vláda, ktorá tu zaviedla covidový fašizmus.

  Ak je ich víziou „demokracie“ medicínska tyrania a násilná expanzia kultúrneho marxizmu, alebo ak je ich predstavou demokracie vládna spolupráca s korporátnymi monopolmi a vymazanie základných princípov našej krajiny, potom áno, priznávam, že som skutočne nepriateľom takej „demokracie“.“ – otázka – Brandon Smith, Alt-Markets.us je autor pôsobiaci na Slovensku? Jebo jedného takého sme tu z MI6 už mali – volá sa Nicholson!
  Autor – ako vývozca demokracie – zjavne „nevie“, že demokracia je právo slobodných nedotknuteľných vlastníť nežidovských otrokov!

  2/ „Posledné voľby v Taliansku viedli k drvivému víťazstvu konzervatívnej koalície a nová premiérka (a prvá talianska premiérka v histórii) Georgia Meloniová predniesla tento týždeň strhujúci víťazný prejav, ktorý priamo odhalil inváziu progresívnych liberálov do západných národov, globalizmus a jedovaté tajné dohody s korporáciami za účelom umlčania disidentov.

  Volala po návrate k slobode a aká bola odozva mainstreamových médií? Nazvali ju „fašistkou“.“ – Meloniová – schovávajúc sa za vlastenectvo – je fašistická proamerická, pro NATO kunda, VEREJNE podporujúca Zelenského ukro chazarský režim, dodávky zbraní na Ukrajinu, podporuje vojnu na Ukrajine, a podľa všetkého aj projekt Deep State – Trojmorie v EU – preto volá po rozpustení EU – avšak nie z dôvodov, ktoré by mali vyhovovať nám!

  3/ „V minulosti som si všimol, že zločinci majú tendenciu chváliť sa svojimi zločinmi v prípade, keď veria, že s tým nikto nemôže nič urobiť.“ – nakrúcanie filmov o mafii financuje samotná mafia – aby si vytváraním informačného pola udržiavala rešpekt a strach z nej.
  ————————————————-
  Článok patrí medzi obvyklý informačný bordel a podsúvané lží. Autor vlastne „nerozlišuje“ medzi gnostickými globalistami, Výborom 300 a globalistami Deep State. Žaba v šerbli MI6!

  • Galaxia andromeda

   Tentokrát majú pravdu je to fasistka jak lusk. Jej strana je pokračovaním mussoliniho strany.Preto to koketovanie s fasistom a sfetovaným nacistov z Kyjeva.Vlastne len prišla k svojim v celej Európe zúri aspensky korporatny fasizmus

   • Galaxia – teraz čekuj!
    Článok – headline!
    Meloniová v reakcii na anexiu okupovaných ukrajinských oblastí Ruskom obvinila Putina z neoimperializmu a ohrozenia bezpečnosti Európy
    https://www.infovojna.bz/article/meloniova-v-reakcii-na-anexiu-okupovanych-ukrajinskych-oblasti-ruskom-obvinila-putina-z-neoimperializmu-a-ohrozenia-bezpecnosti-europy
    ——————————————————-
    Klasická žltá žurnalistika na Infovojne! Kurva aká ANEXIA! Anexia je predsa násilné pripojenie! Z pohľadu Meloniovej zrejme áno – prečo z pohľadu redakcie Infovojny?!
    „Líderka víťaznej strany v nedávnych talianskych voľbách po útoku na Ukrajinu vo februári tohto roku podporila protiruské sankci a ešte pred voľbami sa zaviazala pokračovať v podpore Kyjeva.

    Ruská anexia okupovaných ukrajinských oblastí nemá nijaký právny ani politický základ, uviedla v piatok Giorgia Meloniová. Líderka víťaznej strany v nedávnych talianskych voľbách varovala, že „neoimperializmus“ Moskvy ohrozuje celú Európu. TASR informuje podľa agentúry AFP.“

    Čiže „len“ bez korekcie prevzali z TASR?!
    Lebo dalo sa aj takto:

    Meloniová v reakcii na poreferendové pripojenie ukrajinských oblastí k Rusku obvinila Putina z neoimperializmu a ohrozenia bezpečnosti Európy

   • Prečo fašistka? Stačí, ak aspoň čiastočne naruší ideologické piliere EÚ. Jednými z nich sú aj LGBTI agenda a nelegálna migrácia (Kallergiho plán). Ak niekto od Meloniovej očakával, že podporí politiku Moskvy voči Ukrajine, je naivný. Uvidíme, aké kroky podnikne v premiérskom kresle. Vyhlásenia sú len vyhlásenia. Veď aj V. Orbán formálne schválil ekonomické sankcie voči RF.

    • „Prečo“ Nacistické korene EU – fašizmus sa nasúva zvrchu politikmi – nacizmus odspodu ideológiou a médiami. Centrum riadenia Európy je Brusel – nové centrum riadenia v Trojmorí bude okrem Washingtonu v Rakúsku /Viedeň – Kurc?/ – neskôr sa „možno“ presunie do Nemecka – podľa toho, ako sa Nemecko bude priečiť Deep State.

     Otázka – LGBT a migranti – prečo nie Salvini a prečo áno Meloni? A kto má v rukách talianske médiá – ktoré vyrábajú výsledky volieb? Meloniová je plamenná rečníčka – pozri jej narcistické prejavy – reč tela a vôbec – a porovnaj s prejavmi Mussoliniho – ako cez kopirák!

     • zvrhlý deduško večerníček

      Počkaj, ona má ešte narcistickejšie prejavy ako tie tvoje ?
      Ale vážne, neblázni, to nemôže byť ! 😀

     • Ja mám tak veľké EGO – že ho nepotrebujem kŕmiť! Tak čo – kusol si si – ty žraloček brazílsky – do veľryby?! Ty si pre mňa planktón pomiešaný s plastami – hádam niečo z teba vyseriem!

     • Zvrhlý, hnusný, večerníčkový „svetlonoš“ podvraťák!
      „malý druh žraloka z čeledi světlounovití. Vyskytuje se v teplých oceánských vodách, především poblíž ostrovů, a byl zaznamenán v hloubkách až 3,7 km. Každý den za soumraku migruje z velkých hloubek až skoro k hladině a za svítání se vrací zpět. Má protáhlé doutníkovité tělo, které dosahuje délky 42–56 cm. Všechny ploutve kromě ocasní jsou velmi malé. Jeho barva je tmavě hnědá, přičemž na spodní straně těla se nacházejí bioluminiscenční orgány, které produkují světlo. Okolo krku a žaber má tmavý límec. Oči jsou posazeny výrazně dopředu, tlama má okrouhlý přísavkovitý tvar, čelisti především v dolní části jsou relativně mohutné a vyzbrojené trojúhelníkovitými zuby. “
      „Živí se především jako ektoparazit různých větších mořských živočichů, od svých příbuzných žraloků počínaje a kytovci všech velikostí konče. Nejdřív se potenciální oběť snaží přilákat tím, že předstírá, že on sám je možná kořist. Ve vhodný okamžik zaútočí, přisaje se na tělo oběti a krouživým pohybem jí svými čelistmi vyřízne kus kůže a masa o průměru několika centimetrů. Kromě velké kořisti útočí i na menší živočichy, jako jsou sépie, které konzumuje celé. Výjimečně může napadnout i lidmi vyrobené předměty a stroje, například ponorky či podmořské kabely, a vyříznout v jejich pogumovaných částech malé otvory. V reakci na škody způsobované tímto živočichem byly kabely a zranitelné části ponorek zesíleny skelnými vlákny.“
      https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDralo%C4%8Dek_brazilsk%C3%BD
      fc377bab2980_phpgmgopj.jpg/1200/630
      https://ct24.ceskatelevize.cz/sites/default/files/styles/scale_1180/public/images/1373096-239162.jpg?itok=LLlE_U-D

      Mne to pripadá ako okatý zubatý chuj!
      https://dam.nmhmedia.sk/image/7c504f55-20c0-4791-b71c-fc377bab2980_phpgmgopj.jpg/1200/630

     • Galaxia andromed

      Vidím že nielen pozeráš okolo seba ale aj vnímaš. Presne to iste som odpozoroval keď hulakala za pultom. Mussolini v ženskej sukni. Nesledujem skreslene info stačí pozrieť čo hovoria tieto babky. Po ovocí ich poznáte.Mala sa vyjadriť k sabotáži NS1 a NS2. Hulakajuci diktátori už vedomých ľudí nezaujímajú lebo vedu biedne národy do vojny

     • Galaxia andromeda

      Vidím že nielen pozeráš okolo seba ale aj vnímaš. Presne to iste som odpozoroval keď hulakala za pultom. Mussolini v ženskej sukni. Nesledujem skreslene info stačí pozrieť čo hovoria tieto babky. Po ovocí ich poznáte.Mala sa vyjadriť k sabotáži NS1 a NS2. Hulakajuci diktátori už vedomých ľudí nezaujímajú lebo vedu biedne národy do vojny

     • zvrhlý deduško večerníček

      Pozri, dám to na Maroška:

      Maroš
      03/10/2022 at 15:36
      Ja mám tak veľké EGO – že ho nepotrebujem kŕmiť! Tak čo – kusol si si – ty žraloček brazílsky – do veľryby?! Ty si pre mňa planktón pomiešaný s plastami – hádam niečo z teba vyseriem!
      ____________________________________________________________________________

      Preboha, čo ťa tak strašne rozhodilo Maroško ?! :O

      Vieš, keby pre mňa bol niekto planktón, určite nebudem kôli nemu kopírovať celé state a hádzať to sem ako upotený pacient ? Preboha, veď neblázni! To je oxymoron, protiklad ! Potom by si niekto mohol myslieť, že si tým pádom serieš do huby, no a keď to má byť planktón s plastami ako píšeš… (ale chápem, pochádzame z rôznych kultúrnych prostredí s rôznymi stravovacími návykmi… ) Inak daj potom vedieť ako to znáša tvoj žalúdok ! Vážne !

      Pozri, dám ti ešte jednu šancu aby si prišiel s niečím zmysluplným, dobre ? (samozrejme prispôsobím to tvojej mierne detskej mentalite a la „Svet živočíšnej ríše pre najmenších“, stať „Zoznamujeme sa s rybami a morskými cicavcami“).

      Taaakže Maroško, priprav sa, na tri, dobre ? Raaaz, dvaaa, tri ! Ideš !
      😀

     • „kopírovať celé state a hádzať to sem ako upotený pacient – by si niekto mohol myslieť, že si tým pádom serieš do huby“ – ja si myslím, že si obyčajný neinteligentný slniečkársky troll – neschopný malý nácek-fracek. A čo s tým spravíš? No – vyser sa do ventilátora! Kokos – viem si ťa predstaviť, ako za chodu sedíš na tej jednej lopatke!
      https://dodomacnosti.sk/wp-content/uploads/sites/8/2020/05/stropny-ventilator.jpg

     • zvrhlý deduško večerníček

      Kokos, Maroško, ty si ešte tu ???? 😀 😀 😀 😀 😀
      Ty máš šichtu od piatej ráno do jednej po polnoci ??? 😀
      Ty si iná kára ! 😛
      „Interama uvádí celověčerný film : Noční hlídka ! V hlavní roli : Maroško ! “
      😀 😀

      Inak tvoje tematicky doplňujúce obrázky sú dojemné ! 😀 😀

      Čo s tým spravím, čo s tým spravím ? No nič ! Pustím to do toho tvojho ventilátora, no a ty s otvorenou papuľkou …. Fuj, no viac sa k tomu nechcem vyjadrovať ! 😀

      Ale vážne Maroško, myslím, že hrať to teraz na inteligentného slušáka je minimálne v tvojom prípade trochu pozde, nie ? Po tom všetkom …. To už vyzerá fakt iba ako tvoje zbožné priane ….
      🙂

 3. 🙂 Jo ale to pod čarou není „krakonošova zahrádka ale verbež z plemenitby a radši píp.

 4. Franta Záruba

  Veřit gosudaru😁

 5. Vykonstruovaná pohroma sedí, hotovo.
  Budoucností Německa nebude elektromobil, ale návrat koněspřežky.
  https://www.pi-news.net/2022/09/deutschlands-zukunft-ist-das-pferdefuhrwerk/
  …a zas tam prý blbnou se stavebními respirátory proti proti prachu & určitě benefity lágru lockdownu ale kdo ví, tady se z mainstreamu dozvíte co …
  https://kresadlo.com/jak-prezit-ii/

 6. mariankosmac

  Důležité upozornění pro všechny. Podle našich zpráv a zdrojů z jistých služeb zítra ve 3 hodiny Ukrajinského času, 2 hodiny středoevropského času, vyprší ultimátum, které stanovil Prezident putin Ukrajině. Pokud veškerá ukrajinská vojska neopustí do tří hodin do rána všechny nově připojené ruské republiky a území, je automaticky vyhlášen válečný stav Ukrajině.

  Doposud to byla speciální vojenská operace. Vzhledem k tomu, že ve válce na Ukrajině se podílí mnoho dalších zemí z Evropy a Ameriky (NATO), je automaticky vyhlášen válečný stav i těmto zemím.

  To jen pro Váš přehled, protože v médiích se o tom nic nepíše. Abyste se nedivili, co se začne možná brzy odehrávat.…

  Možné důsledky s tím spojené: uzavření obchodování na burzách a uzavření bank. Varovali jsme lidi už několikrát. Tak se vážení připravte, poněvadž tobogán zařadí další rychlostní stupeň. Držme si klobouky!

  (Tak uvidíme, ale ako poznám tieto ,,správy“ nestane sa zase nič. Alebo aspoň nie hneď)

  • To je Q/Tomáš marný.
   Už najmenej desať rokov by si mal žiť pod zemou, zásobený všetkým možným.
   Neviem, z čoho by si žil..
   Čokoľvek sa stane, „my sme to hovorili“…

   Sú to rozsievači strachu, a teda satanisti. Vrátane márneho a vrátane celého pseudohnutia Q.

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,v západnej európe je už dlhší čas tendencia pri voľbách si voliť pravicové vlády hlavne s antimigračnou a nacionalistickou politikou,čiže toto tu pretrváva ešte z obdobia pred covidom a pandémiou,čiže taliansko len dovŕšilo svoj politický vývoj a snahu v eu ťahať s lepšími figúrkami na šachovnici,,,,veď kto žije v taliansku niekde v regíonoch kde z mora vychádzajú čierné plazy-tak zákonite muselo sa niečo časom zmeniť a to isté čaká francúzsko,holandsko či nemecko,,,,eliáci a globalisti získali počas pandémie mnoho víťazstiev a hlavne organizačných skúseností a čas ukáže,aké plody budú oni zbierať a aké ten zvyšok,a ja tvrdím,že nadmierna a neprehľadná úmrtnosť bude tými plodmi,média predsa nebudú písať pravdu a v telke prevládajú športové kanály a dezinformačné spavodajstvá,kde je každý moderátor v telke či rádiu očkovaný a skoro všetci už rozprávajú tzv.cez nos skoro ako jaštery,,,,agenda ide podľa plánu rovnako ako ruská operácia,,,,nepodceňuje možnoisti a schopnosti eliťákov,veď neby tu strážcov rovnováhy a ich oddaných,tak ľudstvo ako také by nemalo proti nim šancu,,,,covid je tu stále a funguje na vypínač,či na diaľkové ovládanie,,,,veď mnohí veríte v techniku vedu a pokrok a toto vás nenapadne,že už ľudstvo je ďalej než počas studenej vojny a že už teraz je skutočne všetko možné,,,,nepodveňujete toho,kto je minimálne krok-či dva pred vami a vaším zmýšľaním,,,,podotýkam,že sa ešte nikdy nestalo,že by sa vo svete tak rýchlo všetko dokázalo zmobilizovať ako pri pandémii-a z tohoto by ste mali mať všetci strach a obavy a nie sa nad nimi povyšovať ako údajní víťazi,,,,ja som nízoru,že ľudstvo sa aj tak znovu nepoučilo,,,,

 8. Belgický imunolog a špičkový lékařský analytik dostal posilovací injekci, svou třetí dávku, nyní trpí přívalem rakovinných lézí v lymfatických uzlinách jako “ohňostroj”. Michel Goldman, který dříve vedl institut pro analýzu vakcinačních technologií, dříve velmi otevřeně propagoval “bezpečnost” injekcí “kovid vakcín”, zejména mRNA, a tvrdil, že kdyby injekce srážlivosti měly nějaké “skutečné nevýhody”, už bychom to věděli. V tom se hluboce mýlil..:

  (theatlantic.com/science/archive/2022/09/mrna-covid-vaccine-booster-lymphoma-cancer/671308/ )

  Goldman nyní trpí ironií svých vlastních rad. Jeho prognóza rakoviny se podle diagnostiky vážně zhoršila v důsledku tohoto spásného “očkování”, a zejména v důsledku posilujícího očkování. Rakovina se živí oslabenými tkáněmi a vakcíny ucpávají cévní systém, čímž připravují orgány a tkáně o životně důležitý kyslík a živiny. A nyní dokonce i špičkoví imunologové, kteří se nechali očkovat proti podvodu ko*kovid, nejen přiznávají, ale sami trpí následky. Vakcíny s mRNA dávají lidským buňkám pokyn, aby v cévním systému vytvářely nekonečný příval toxických bílkovin (prionů), které se šíří po celém těle, navzdory tomu, co bylo řečeno na začátku (že zůstávají v místě vpichu).
  Nyní je s mRNA vakcínami spojována většina případů rakoviny a vakcínový průmyslový komplex a falešná masmédia, (nova, čt, seznam..všechny MSM) se ze všech sil snaží vše utajit. Goldmanova rakovina je druh rakoviny, který napadá T-buňky koordinující imunitní reakci organismu na napadení patogeny. Přesto mRNA vakcíny vytvářejí miliardy invazivních patogenů, aby stimulovaly imunitní odpověď na SARS-CoV-2. Goldmanovu T-buněčnému lymfomu nyní při jeho invazi právě asistuje celá armáda patogenů a jejich pokračujícímu náporu není konec. Zdá se, že mRNA vakcíny stimulovaly vznik nádorů a lézí, čímž se Goldmanova rakovina mnohem, mnohem zhoršila.
  “zvýšit riziko vzniku autoimunity a naznačuje, že vakcíny s mRNA a DNA, které způsobují, že tělo vytváří velké množství bílkovin hrotů, by mohly způsobit totéž.”

  Očkování proti kovid se musí zastavit, říká renomovaný kardiolog, který dříve očkování propagoval:
  (theepochtimes.com/top-pro-vaccine-doctor-calls-for-global-pause-of-messenger-rna-covid-19-vaccines_4754871.html
  insulinresistance.org/index.php/jir/article/view/71/224)
  Špičkový kardiolog ve Velké Británii vyzývá k okamžitému ukončení podávání “vakcín” proti kovid a to po celém světě, Dr. Aseem Malhotra. Jakékoli údajné výhody spojené s injekcemi jednoduše nepřevažují nad hojnými riziky, odhalil Malhotra v článku, jehož je autorem a který byl 26. září publikován v časopise Journal of Insulin Resistance. Tato práce obsahuje všechny nejnovější důkazy proti injekcím, které Malhotra nazývá “kouřící zbraní”.
  Nyní, když víme, že společnosti Pfizer i Moderna ve svých klinických studiích lhaly a zatajovaly riziko závažných nežádoucích účinků, není pochyb o tom, že jedinou správnou věcí je okamžitě přestat lidem píchat injekce.
  Ty samé studie společností Pfizer a Moderna, jak odhalil Malhotra, také dokazují, že injekce v žádném případě nesnižují úmrtnost, a dokonce ani závažná onemocnění, jak se tvrdilo na začátku. To znamená, že injekce jsou z hlediska veřejného zdraví prokazatelně k ničemu.
  Malhotra dostal primární sérii injekce s messengerovou RNA (mRNA) společnosti Pfizer již v lednu 2021. V té době byl zastáncem této injekce a vystoupil v televizním pořadu “Good Morning Britain”, aby ji propagoval. Poté, co Malhotrův otec, Dr. Kailash Chand, utrpěl ve svém domě srdeční zástavu asi půl roku poté, co dostal injekce od společnosti Pfizer, začal se Malhotra touto záležitostí hlouběji zabývat, aby později změnil názor na injekce.
  “Pitva ukázala, že dvě z Chandových hlavních tepen byly vážně ucpané, přestože Malhotra popisoval svého otce jako zdravého člověka, který neměl žádné významné srdeční problémy,” uvádí The Epoch Times.
  “Malhotra začal číst o problémech po očkování, včetně abstraktu studie v časopise Circulation, který identifikoval vyšší riziko infarktu po očkování vakcínami Pfizer a Moderna, a studie ze severských zemí, která identifikovala vyšší riziko myokarditidy.”
  “K medicíně a vědě jsem vždy přistupoval s nejistotou, protože věci se neustále vyvíjejí. A informace, které jsem měl v té době, jsou úplně jiné než ty, které mám nyní,” řekl Malhotra deníku Times.
  “A ve skutečnosti je mou povinností a odpovědností, protože se informace změnily, podle nich jednat. A to také dělám.”

  =A skutečným cílem je zotročit lidskou rasu, s následnou depopulací a to se třetím rokem děje, pokračuje to (i s tímto umělým konfliktem mezi RF a UKR), to si plně uvědomte. Všichni, kdo tohle čtete. My Všichni jsme oběti. Podvedení. A neexistuje žádná dobrá strana v tomto umělém válečném konfliktu, neexistuje fandění slavii či spartě, všechno je to vedeno proti obyčejným lidem. Proti mě a proti vám.=

 9. Ale ako vidno primitívne kanadské hovno si nedá pokoja https://cz24.news/globalisticka-loutka-trudeau-vyhrozuje-mandaty-a-lockdowny-jestli-se-nepodvoli-alespon-90-kanadanu-a-pritom-statisice-mrtvych-kazdy-tyden-po-vakcinaci/ ! Kedy si s ním už konečne urobia poriadok? Už konečne pochopili, že mierumilovne demonštrácie, petície a pod. aktivity nikam nevedú ? Na satanistov platia iné medicíny !!!

 10. Tak volby v Taliansku už len dopadli….

  • Vojna sa nevyhráva vo voľbách.

  • A ako by mali dopadnúť SK voľby s alternatívou toho istého tandemu – s Ficozmrdom – nedávno hlasoval/i/ za vstup Fínska a Švédska do NATO! No lebo inak ho nepustia znovu k moci! Treba si naštudovať preventívnu rusko-fínsku vojnu kvôli možným útočným pozíciám Nemecka proti ZSSR a neskoršiu obrovskú povojnovú snahu Fínska /Urho Kekonen/ o uznanie neutrality Fínska aj zo strany ZSSR!
   A teraz to predpolie možného útoku z Fínska na Rusko získa NATO ľavou zadnou?! Švédi boli za wikingskej éry spojenci Rusov – dynastia Rurikovcov! Preto odkrágľovali Ivana Štvrtého „hrozného“ a nahradili ho Romanovcami! Aj z tých – Alexandra Prvého – vylákali do západnej Európy /muž so železnou maskou v Bastile/ a nahradili ho falošným neruským cárom Petrom Velikým – ktorý mal – ako vojenský poradca – za ulóhu poraziť Švédsko, aby Anglicko získalo plnú kontrolu nad Severným morom a tamojšími obchodnými cestami! Petra Velikého neskôr po splnení úlohy odkrágľovali tiež! Napriek všetkému – Rusko zatiaľ nedokázali poraziť zvonku! Ale snažia sa! Zmrd Gorbačov „nepotreboval“ písomne podpísanú dohodu o nerozširovaní NATO – a tieto procesy len pokračujú!

   Keď nezažijete vojnu za Hegera – zažijete ju za Fica! Toto všetko sú „len“ neomarxistické prasatá, ktoré plnia prikázanú agendu! No a ako záloha sú tu kádre – rabíni B’Nay B’Rith! „Vlastenci a bojovníci za slobodu“!

 11. Vazena redakcia Badatela,
  preco euverejnujete moje prispevky? Ndpouzivam lejorativneslova, nrurazam diskutujucich, taksapytam preco ??

  • Niektoré príspevky podliehajú moderácii. Tá môže trvať aj 24 hodín. Váš zamietnutý komentár pejoratíva a urážky obsahoval.

 12. Maros,BRAVOOOOOOOOOOOOOO vyborny komentár,čo ma zmysel atd.

 13. …vďaka za zauj.článok aj komentáre, tiež link na Slob.vysielač od XXL…zauj.je účasť p.Fica v terajš.vláde z prísp.od Maroša…ten film vyzerá byť zauj. ….

Pridajte komentár

*