Dr. Vernon Coleman: Len idioti stále nosia rúška na tvári


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Vernon Coleman: Len idioti stále nosia rúška na tvári

(Dr. Vernon Coleman, The Expose) Korporátne médiá uviedli, že tvárové rúška a respirátory môžu zvýšiť riziko mŕtvo narodených detí, dysfunkcie semenníkov a kognitívneho útlmu v dôsledku nahromadenia oxidu uhličitého.

Nespomenuli však všetky ďalšie problémy, ktoré sa ukázali ako negatívne následky spojené s nosením pokrývok dýchacích ciest.

Je úžasné, že stále existujú niektorí veľmi hlúpi lekári, ktorí celý deň nosia rúška na tvári a ktorí hovoria pacientom a verejnosti, aby ich tiež nosili. Mám podozrenie, že títo lekári stále propagujú používanie tvárových masiek, lebo už majú poškodený mozog.

Vláda Veľkej Británie priznáva, že neexistuje žiadny dôkaz, že rúška zabraňujú šíreniu vírusov. A faktom je, že každý, kto niekedy nosil rúško alebo respirátor, pretože si myslel, že ho ochráni pred covidom, bol zavádzaný, klamaný a falošne uisťovaný. Správal sa iracionálne.

Mnoho ľudí pri moci naďalej odporúča, aby ich ľudia nosili. Robia to preto, aby ľuďom neustále pripomínali, že nič nie je normálne – ani už nikdy nebude.

Vchádzame do Veľkého resetu a rúška nám majú pripomínať naše otroctvo. Zdá sa, že zeleným aktivistom je úplne jedno, že na výrobu miliárd rúšok a respirátorov sa použilo viac plastov ako na výrobu plastových tašiek, ktoré tak nenávidia. Nestarajú sa o to, či odhodené rúška neubližujú vtákom a inej voľne žijúcej zveri.

Chronická maskitída

Každý, kto dnes nosí masku na tvári, trpí novou chorobou, ktorú som identifikoval a nazval „chronická maskitída“.

Pacienti trpiaci chronickou maskitídou stále trvajú na tom, aby mali nasadené svoje rúška vždy, keď im hrozí, že treba ísť do kontaktu s inými ľudskými bytosťami. Veria, že rúško ​​​​im zabráni vdýchnutiu vírusu, ktorý ich môže zabiť.

Ľudia trpiaci chronickou maskitídou takmer určite uverili všetkému, čo im kedy povedala ich vláda, médiá a malá armáda mediálnych lekárov, ktorí stále opakujú oficiálne lži.

Jednotlivci s chronickou maskitídou budú takmer určite zaočkovaní – najmenej dvakrát a pravdepodobne aj viackrát – toxickou experimentálnou látkou, pri ktorej je dokázané, že spôsobuje oveľa viac škôd ako úžitku.

Ako som kedysi predpovedal, táto vakcína určite zabije oveľa viac ľudí ako premenovaná chrípka, po novom známa ako Covid-19. A nám, ktorí sa snažíme vyhrať vojnu a zachraňovať životy, naozaj nezáleží na tom, či si myslíte, že túto údajnú chorobu spôsobuje vírus, exozóm, 5G stožiar alebo jedenie priveľa jogurtu.

Začiatkom leta 2020 som zverejnil materiál preukazujúci, že rúška sú zbytočné a určite narobia viac škody ako úžitku. V tom čase so mnou Fauci a Whitty (britskí Krajčí a Lengvarský) súhlasili, že nosenie rúška je zbytočná a nebezpečná vec.

Fauci nazval nosenie rúšok dokonca ako signalizovanie poslušnosti.

V marci 2020 Jenny Harriesová, zástupkyňa hlavného lekára Veľkej Británie, varovala, že je možné uviaznutie vírusu v rúšku a jeho následné vdýchnutie. Povedala, že nosiť rúško nie je dobrý nápad.

Profesor Chris Whitty, hlavný lekár Veľkej Británie, na začiatku pandémie tiež tvrdil, že nosenie prekrývky tváre nemá takmer žiadny účinok na znižovanie prenosu Covid-19 a že vláda neodporúča zdravým ľuďom nosiť rúška.

Ale potom, bez žiadneho dobrého dôvodu, sa oficiálna línia zmenila – prakticky cez noc. Ľuďom začali hovoriť, že by mali nosiť rúška. Deti v škole boli nútené nosiť rúška celý deň. Predavačky a zdravotnícky personál ich nosili s priezormi, okuliarmi, plastovými plášťami a gumenými rukavicami.

Nosiči rúšok zomrú alebo zdementnejú

V júni 2021 ma toto šialenstvo natoľko znepokojilo, že som natočil video s názvom „Väčšina nosičov rúšok budú o 10 rokov buď mŕtvi, alebo dementní“.

Teraz sa obávam, že mnohí z tých, ktorí trpia chronickou maskitídou, nevydržia tak dlho.

Nie je prekvapením, že dôležité dôkazy o nebezpečenstvách a neúčinnosti nosenia rúšok boli na internete zakázané, skryté alebo vymazané. Verejnú diskusiu a hodnotenia rúšok už 18 mesiacov potláčajú politici aj médiá.

Ľudia z Googlu budú priamo zodpovední za milióny úmrtí. Rovnako tak aj mediálni lekári a pokrivení overovatelia faktov, ktorí podporujú klamstvá svojich vlád.

Strávil som dlhý čas odhaľovaním skutočnej vedy o rúškach. V roku 2020 som napísal knihu s názvom „Dôkaz, že rúška viac škodia ako pomáhajú“. Kniha obsahuje vedecké odkazy, ktoré presne vysvetľujú, prečo sú rúška nebezpečné a nerobia to, čo sa ľuďom hovorí. Kniha bola samozrejme zakázaná.

S potešením vám však môžem oznámiť, že moja kniha o rúškach bola teraz aktualizovaná a vydaná v brožovanej väzbe a je k dispozícii v britských kníhkupectvách a na webovej stránke Dr. Vernona Colemana alebo priamo od vydavateľa na stránke korsgaardpublishing.com.

Stojí za to pripomenúť, že pred tisíckami rokov sa zistilo, že nútenie ľudí nosiť náhubky na veľkej časti tváre ich zlomilo a urobilo podriadenými. Náhubky odosobňovali nositeľov a dehumanizovali ich. Aktuálne medzi jednu z techník mučenia CIA patrí nútenie ľudí, aby nosili masky.

Zbohom vysoký krvný tlak

Nositelia rúšok boli povzbudzovaní špecialistami na psychologické operácie (PSYOPS), aby prejavovali svoju nenávisť voči osobám, ktoré rúška nenosia. Zdá sa, že tento odporný trik je navrhnutý tak, aby sa tí, ktorí nemôžu alebo nechcú nosiť rúška, cítili vinní a hanbili sa.

Mentálne a telesne postihnutí ľudia boli preto obťažovaní a zneužívaní, ak sa odvážili vyjsť zo svojich domovov. Možno by sme mali založiť protipsychoptické hnutie a šíriť slovo, že rúška nosia len škaredí ľudia.

Hlavné zdravotné riziká rúšok

Veľký problém rúšok je, že znížený príjem kyslíka je sprevádzaný zvýšeným príjmom oxidu uhličitého. Čím tesnejšie maska ​​​​prilieha k tvári, tým je pravdepodobnejšie, že zníži hladinu kyslíka v krvi a zvýši množstvo vdychovaného oxidu uhličitého (CO2). Vo svojej knihe som citoval výskum, ktorý dokazuje, že ide o skutočné nebezpečenstvo.

Vysvetlil som, že nižšie hladiny kyslíka a zvýšené hladiny CO2 stimulujú väčší dychový tok – čo vedie k väčšiemu riziku vdýchnutia uvoľnených vlákien z rúška alebo respirátora.

Potom je tu fakt, že rúška a respirátory nefungujú. V rokoch 2004 až 2016 sa v lekárskych a vedeckých časopisoch objavilo najmenej dvanásť článkov, ktoré poukazujú na to, že rúška na tvár nezabraňuje prenosu infekcie. A šlo pritom o testy s riadne schválenými rúškami a nie rúškami vyrobenými zo starých utierok, podprseniek alebo kúskov látky z nepotrebného oblečenia.

Látkové rúška nezabraňujú ani nezastavujú prenos vírusov. Počtu vrstiev potrebných na zabránenie preniknutia vírusu do človeka by viedlo k uduseniu človeka.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), ktorá bola pôvodne proti rúškam, náhle začala odporúčať, aby sa jednorazové rúška nosili a po jednom použití zlikvidovali.

Dôkazy tiež ukázali, že by sa mali meniť každé dve hodiny. Len málo ľudí si pritom môže kúpiť šesť rúšok denne, a tak sa často nosili dlhší čas a opakovane. To ale výrazne zvyšuje riziko vzniku infekcie pľúc.

Existuje mnoho ďalších špecifických rizík rúšok

V septembri 2020 varovala skupina 70 lekárov, že povinné rúška na školách sú hlavnou hrozbou pre zdravý vývoj detí. Zdá sa, že učiteľom to bolo jedno.

Zubní lekári v New Yorku oznámili, že videli množstvo pacientov so zapálenými ďasnami a inými problémami kvôli rúškam.

Ľudia postihnutí „chronickou maskitídou“ majú vyššie riziko, že sa u nich vyvinie infekcia, ako u osôb bez rúška. Môže to byť tým, že rúška obmedzujú kyslík v krvi a nepriaznivo ovplyvňujú prirodzenú imunitu.

Je pravdepodobné, že každý, kto nosí na tvári rúško alebo respirátor dlhú dobu, bude mať poškodený imunitný systém – a bude náchylnejší na infekcie. Štúdie ukázali, že hypoxia (nedostatok kyslíka) môže potláčať imunitné bunky používané v boji proti vírusovým infekciám.

Nosenie rúška môže zvýšiť pravdepodobnosť, že sa u jeho nositeľa vyvinie infekcia a ak sa infekcia rozvinie, bude pravdepodobne horšia. Nízka hladina kyslíka redukuje imunitné T-bunky, a preto znižuje úroveň imunity.

Navyše, zatiaľ čo si nositeľ rúška myslí, že si zvyká na opätovné dýchanie vydychovaného vzduchu, v mozgu sa zvyšujú problémy, keďže nedostatok kyslíka pokračuje. Mozgové bunky, ktoré odumrú v dôsledku nedostatku kyslíka, sa už nikdy nenahradia. Sú nenávratne preč.

Popredná neurologička upozornila na to, že deti a tínedžeri nikdy nesmú nosiť rúška. Čiastočne preto, že majú mimoriadne aktívne a adaptívne imunitné systémy a tiež preto, že ich mozgy sú mimoriadne aktívne a zraniteľné.

Čím je orgán aktívnejší, tým viac kyslíka potrebuje. Preto je riziko poškodenia detského mozgu obrovské a nezvratné. Neurologička varuje, že demencia o desať rokov výrazne narastie a súčasná mladšia generácia nebude môcť využiť svoj plný potenciál kvôli noseniu rúšok.

Ľudia trpiaci chronickou maskídou budú pravdepodobne trpieť aj kožnými problémami. Dermatológ varoval, že tvárové masky zachytávajú teplú vlhkosť, ktorá sa vytvára pri výdychu.

Pre tých, ktorí majú akné, to môžu viesť k vzplanutiu akné. Pre mnohých iných vytvára toto teplé a vlhké prostredie obklopujúce pokožku dokonalé podmienky pre množenie prirodzene sa vyskytujúce kvasinky a baktérie. Toto premnoženie kvasiniek a baktérií môže spôsobiť prasknutia a vredy v kútikoch úst.

A tu je ďalšia veľmi reálna starosť.

Štúdie ukázali, že plastické vlákna sa uvoľňujú zo všetkých typov tvárových masiek a môžu byť veľmi vážne. Jedným z rizík je pľúcna fibróza – ochorenie, ktoré sa nedá vyliečiť a má úbohú mieru prežitia.

Tiež sa uvádza, že nosičov rúšok môže rozbolieť hrdlo. Špecialista na infekčné choroby hovorí, že vlhkosť umožňuje baktériám rásť vo vnútri masky. Takže, ak sa u vás v tejto oblasti vyskytovali patogénne baktérie a vy ste ich vdychovali, môže to spôsobiť infekciu, najmä streptokokovú.

U pacientov s rakovinou, ktorí sú v remisii, je väčšia pravdepodobnosť, že sa im rakovina vráti, ak nosia rúško – kvôli nízkej hladine kyslíka.

Dostupné lekárske dôkazy v drvivej väčšine preukazujú, že rúška nezabraňujú šíreniu infekcií, ale tým, ktorí ich nosia, veľmi škodia.

Je smutné, že nosenie rúšok sa pre mnohých stalo zakoreneným zvykom. Viem o jednej optike, ktorá stále trvá na tom, aby personál a zákazníci ich stále nosili. Dokonca aj lekári a sestry v nemocniciach a všeobecných ambulanciách bežne nosia rúška, hoci bezdôvodné nosenie rúška v zdravotníckom prostredí je nielen zbytočné, ale dokonca nebezpečné.

Prírodná liečba osteoartritídy

Dr. Vernon Coleman, expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Coleman je výborný Dr., sleduji ho a čtu už přes dva roky..

 2. Na necenzurovanejpravde je clanok o odsudenych ludoch aj lekarke v Nemecku pre respiratori! Opat sa potvrdilo aky hnoj vladne sudom!
  Nieco ku aktualnej situacii v Rusku:
  https://aeronet.news/jevgenij-prigozin-vyhlasil-v-rusku-vojensky-prevrat-a-zeme-stoji-na-pokraji-obcanske-valky-wagnerovci-obsadili-velitelsky-stab-svo-v-rostove-na-donu-ze-ktereho-uprchl-nacelnik-generalniho-stabu/

  • Milión čečencov čaká v Moskve, Pirožn to vzdal, už nie je hrdina.

   • Stalin vyhrál válku i díky velkým čistkám ve vedení armády .Hitler toho litoval,že to také neprovedl.Čistit se asi nebude a konflikt se povleče dál.I když asi ten pochod může něco v Kremlu spustit Uvidíme.

    • Prigožin už sa vracia po dohode s Bielorusmi na Ukrajinu. Kadyrovych 10 tisíc Čečencov treba na Ukrajine a nie v Moskve.

     Vidím to takto – prebehla bravúrna PSY OP!

     1/ Čo chcú židoanglosasi v Rusku? No rozvrat zvnútra, pretože vojensky Rusko nikdy neporazia – zničiť jadrovou vojnou áno, ale neporazia!

     2/ Vznikla reálna hrozba, že Deep state použijú jadrové zbane v Európe – hoci proti jadrovým zbraniam Ruska – ktoré by použité na Ukrajine – svojím spádom poškodili krajiny NATO – a preto treba použiť americké jadrové zbrane – a počkať až to vietor zafúka na Rusko! Ko.otina? Nie! Hirošima a Nagasaki! Lebo hrozilo, že ZSSR obsadí Japonsko!

     3/ Što slučílos? To, že Rusi sa zahrali na domáci prevrat – porno pre Deep state! A medzitým za mlákou prebehli úvahy – že konečne – ach! Orgazmus! Rusi im zahrali porno!

     Rusi tým zabrzdili a presmerovali uťčité procesy – a tie už nejde vrátiť späť – lebo timing – a nastavenie mysle – verejnosti USA! Prosto žiadna riskantná vojna s Ruskom, keď existuje možnosť vnútorného prevratu! A hoci prevrat je zažehnaný – táto možnosť trvá! Tak!

     Vojna to vyrieši – Dokument ČT 360 x 640.mp4
     https://ulozto.net/file/e5eOQNBbWLAQ/vojna-to-vyriesi-dokument-ct-360-x-640-mp4#!ZGp5AGR2AJZ4ZJH2ZGLlZJMvBQD1MSSOGSqgJF5WraODZGx0Mt==
     ——————————
     Ten dokument sa týka neustáleho nastavovania USA verejnosti na súhlas s vojnou! Ale keďže Rusi sami ponúkli možnosť vnútorného prevratu – hodili im do súhlasu s vojnou s Ruskom vidly!

     • „Niežeby bol Prigožin anjelik, naopak, bohvie, ako by to dopadlo, keby sa dostal k moci práve on. Napriek tomu, momentálne platí, že čím horšie v Rusku, tým lepšie pre celý svet,“ hovorí Halás. „Najlepší scenár je, že teraz budú v Rusku niekoľko týždňov bojovať, čo by, samozrejme, odčerpávalo Rusku zdroje a umožnilo by Ukrajine vykonať oveľa rozsiahlejšiu protiofenzívu,“ hodnotí český vojenský analytik Lukáš Visingr.“
      https://www.cas.sk/clanok/2813399/experti-o-tom-ake-mozu-byt-dosledky-povstania-toto-su-najlepsie-a-najhorsie-scenare/
      ———————————-
      Prvoplánový idiot – čo sa babe zachcelo – to sa babe prisnilo! Lebo! Prigožin sa vyjadril, že sa vracia do SVO „podľa plánu“!

      „Vladimir Putin a Žeňa Prigožin to zase náramně sehráli podle dopředu připraveného plánu, jak prozradil nedopatřením Prigožin, když prohlásil, že jeho PMC Wagner se místo tažení na Moskvu vrací zpátky do táborů v Luhansku “podle plánu“. Stejně tak projev Vladimira Putina přišel pozorovatelům až příliš dobře připravený a strojený, než aby šlo o krizový text. Tato akce nám opět připomíná, jak je potřeba nedělat unáhlené výroky a závěry, protože mnoho věcí není tak, jak na první pohled vypadají.“
      https://aeronet.news/jevgenij-prigozin-vyhlasil-v-rusku-vojensky-prevrat-a-zeme-stoji-na-pokraji-obcanske-valky-wagnerovci-obsadili-velitelsky-stab-svo-v-rostove-na-donu-ze-ktereho-uprchl-nacelnik-generalniho-stabu/

     • Nemyslíme si, že to bol plán. To by Rusi neobetovali tých 20 alebo koľko pilotov v helikoptérach a veliteľskom lietadle. Pokiaľ teda aj oni nie sú len falošná správa. Podľa nás Prigožinovi preplo v hlave a keď si včera pred Moskvou uvedomil, čo spravil a že nikto sa k nemu nepridal (na ruských weboch sa už šírili svedectvá bývalých Wagnerovcov, že aký je to psychopat-sadista), tak sa radšej stiahol. Nepreceňovali by sme celú tú epizódu, niekedy je najlepšie hľadať to najjednoduchšie vysvetlenie (Occamova britva) a tým je, že mu proste preplo.

     • Pohoda – „KGB“ v USA!

     • „V occamovském duchu by bylo vhodné je z teorie odřezat, v praxi a popularizaci se však ukazuje, že bez těchto „nadbytečných“ představ často lidé nejsou schopní o teorii uvažovat, tak jako pamatovat, aniž by se použila mnemotechnická pomůcka s redundantní informací. K mnoha výrazným pokrokům přispěly i jen změny těchto představ. “

      Ja tomu hovorím „Chmelárov princíp“ – zajebať informačné pole obrovským množstvom informácií.

     • Vraj Prigožinovi šlo o život. Vágnerovcov chceli zlikvidovať. Najprv bez nábojov na bojisku, potom zamínované ústupové cesty, rakety.

     • V Moskve sú milióny čečencov, nie 10 tisíc. Nová Moskva sú sídliská na juhu od starej Moskvy.

     • Redundancia nie je zbytočná informácia. Napríklad v šifrovaní alebo podobenstvách je prínos. Druhá a tretia veta je redundacia.

 3. Dnes jsem slyšela dobrý názor.Každý je na určitém stupni vývoje nebo osvícení a určité věci nepochopí ani kdyby mu je vysvětlil odborník .Musí si to odžít,škoda něco vysvětlovat a strácet čas nevyžádanými radami. Čekají na další pandemii X a budou se těšit že je někdo pochválí za dodržování pravidel , zároveň budou škodit ostatním .Tak to je .Nejvyšší čas hledat stejně smýšlející lidi,skupiny.

  • Bingo ! Tomu sa hovorí Nehádžte perly sviniam.

  • Skúsenosť je neprenosná. Preto je zbytočné viesť nejaký argumentačný boj s niekým, kto nezažil… Ostatne nikto skutočne niečo nevie kým nezažil. Štúdium, veda, vzdelanie nestačí aby človek mohol pochopiť nejakú záležitosť a prijal ju navždy do seba – ako otisk Života do svojho ducha. Toto platí úplne pre všetkých ľudí ale špeciálna kategória sú vysoko vzdelaní ľudia.
   Ich reč príliš zložitá a komplikovaná, obsahuje často cudzie výrazy a formulácie či odborné názvy. Majú veľký problém – nedokážu priamo pochopiť – prijať jednoduchú pravdu sformovanú do jednoduchých slov bez zbytočného komplikovaného rozumového balastu. Majú vysoký intelekt ale nemajú „otvorené srdce“ – niesú bezprostrední.
   Preto potrebujú skôr hmotné, vedecké, logické dôkazy než priamu reč ducha – citu od druhého človeka. O škodlivosti náhubku budú skôr rozmýšľať keď dostanú „odborné dôkazy o škodlivosti náhubku“ alebo od autorít než keď im neznámy človek povie „nieje Vám vôbec ľúto, že si ničíte zdravie?“

   • Celkovo ľudia veľmi málo alebo neprirodzene reagujú na druhých, ktorí ich kontaktujú bezprostredne od srdca.
    Skôr im vyhovuje, keď dostanú informácie, ktoré sa dajú overiť, preskúmať a môžu ešte zvážiť ako s nimi naložiť. Jednoducho nefunguje ľudská dôvera medzi ľuďmi. Akoby mnohí ľudia nevedili druhých ani trocha „navnímať“.

 4. Jeden z přírodních zákonů je přirozená selekce.

  • Prirodzená selekcia – to mi zaváňa podsunutým prehmatom/názorom aby ľudia prijali bez ďalšieho skúmania mnohé, ktoré by bez toho „názoru“ usalašeného v ich mysliach nikdy neprijali.
   Takých vypracovaných, hotových a účelových univerzálnych právd podsunutých ľuďom je neúrekom a mnohé na prvý pohľad vyzerajú dokonca ako ľudová múdrosť.

 5. …vďaka za infor.,,,a tiež rozumné názory Magdaléna…

 6. Všechno do sebe zapadá. Přednáška o tom jaké nástroje používali na manipulaci ,přetváření a ohlupování národa pro své cíle. Až jsme zapomněli na své přirozené práva ,KONY, stratili hrdost a mnozí se za peníze a lepší flek podřizují zdegenerovaným, arogantním zločincům věřím že jen dočasné moci. video : Krása slovanských žen.
  https://www.youtube.com/watch?v=YkS79pJjtJI

  • Aj krása je pominuteľná…ale informácia, skúsenosť pre individuálne nehmotnú duchovnú bytosť ostáva…

   • Paní ve videu mluvila hlavně o čistotě duše, mravní čistotě ženy a z toho plynoucí kráse . Mládí to je pominutelné ,krásná může být i stará žena z které vyžaruje dobro a ľubov.

    • Presne ako píšete. Mám takú veľmi zaujímavú skúsenosť, jedna z mnohých. Keď som robil v BA na rýchlej, tak sme raz boli zavolaní k pani cca 55. ročnej. Padla na schodoch tak nešťastne na tvár, že si ju roztrhla od čela vlasovej časti až po bradu. Čo bolo zaujímave, temer nekrvácala, ale bolo to fakt dosť. Bola pokojná, kľudná, vyrovnaná, žiadna panika, celý život pracovala ako zdravotná sestrička, a sa ma pýta, že či je to moc zlé.
     Povedal som jej ako to bolo.

     Ale mala tak nádherné vnútorné vyžarovanie, že to som málo kedy zažil. A bola aj naozaj veľmi pekná žena. A aj s jazvou, určite jej to veľmi pekne urobili, som ju videl stále, ako nádhernú bytosť, a aj ako ženu, aj keď je krása pominuteľná.

     Krása ducha ale nie…tá inak žiari…

     • Krása ducha nepozná hranice, aj vo svete som zažil žiariace bytosti a neboli to len Slovania.

      A len tak pre zaujímavosť, pani rôzne informácie posunula. Aj o tých sukniach a energetike čo to. Videli ste dospelé cigánky v nohaviciach ? No ja tuším ešte nie. A majú akú energiu…? Všetko je individuálne.

      Kľudne môžte mať aj nohavice, aj zo sekáča veci, čokoľvek.

      Stále platí, že nie čo do Nás vchádza, ale čo vychádza je to najdôležitejšie.

      Môj názor. Nič viac a nič menej.

     • Magdalena

      Paní mluvila vyslovene o kráse a energii Slovanských žen .Cikáni jako nedotknutelní jsou jiná kategorie a žádná sukně ani oděv jim nepomůže změnit ani energii ani karmu kterou si svým konáním nesou. Věřím že ručně dělaný oděv s lubov je nabitý energií tvůrce a má ochranný charakter .Kdysi žena svému muži oděv nejen šila ale zhotovila doma i látku /len ,vlna / . Když svému milovanému žena uplete například šálu jako dárek a myslí při tom na něj, bude mít její energii a je to jiné než kdyby šálu koupila v obchodě . Stejné je to i s jídlem vařeným pro někoho doma s láskou a energií a jinak chutná někde v restauraci od přepracovaného kuchaře.

     • Magdalena

      Ženy začali nosit kalhoty v souvislosti s emancipací v snaze vyrovnat se mužům. Velkou propagátorkou mužských kostýmů byla ne náhodou herečka M. Dietrich . Když chtějí něco prosadit použijí často někoho slavného. Každá ať si nosí co chce ale já s paní ve videu souhlasím.

 7. ..presne tak Magdalena….

Pridajte komentár

*