Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Tajný plán z roku 1989 na začipovanie každého muža, ženy a dieťaťa


Print Friendly, PDF & Email

Tajný plán z roku 1989 na začipovanie každého muža, ženy a dieťaťa

(Rhoda Wilson, Expose News) Novinový článok z roku 1989 popisoval implantovanie mikročipov do každého z nás, aby sme sa spojili s hlavným počítačom.

„Plány na takýto systém už prebiehajú,“ tvrdí sa v článku napísanom pred viac ako 33 rokmi. „Zdroje uvádzajú, že malé vysielače môžu byť bezbolestne vpichnuté ľuďom bez toho, aby o tom vedeli prostredníctvom celonárodného očkovacieho programu.“

Na strane 444 knihy Miltona Williama Coopera z rokov 1990/91 „Behold a Pale Horse“ (Hľa, biely kôň) je obrázok novinového článku z 1. augusta 1989.

Hoci obrázok v Cooperovej knihe neukazuje presne, v ktorých novinách alebo časopise bol uverejnený, pravdepodobne to bolo v The Sun. Neexistuje jednoduchý spôsob overenia, ako to dokazuje toto úsilie skúmajúce pôvod článku z roku 2009.

Obrázok s celým pôvodným článkom v digitalizovanej podobe z Cooperovej knihy si môžete pozrieť TU. Nižsie uvádzame preklad spomínaného článku.

VEĽKÝ BRAT PRICHÁDZA! Odhalenie: Tajný plán označkovať každého muža, ženu a dieťa

Autor: Joe Frick, 1. august 1989

Kódované mikročipy implantované do každého človeka v krajine by nás všetkých spojili s hlavným počítačom, ktorý by mohol kedykoľvek a kohokoľvek sledovať.

Plány na takýto systém už prebiehajú, či sa vám to páči alebo nie!

Tajný plán je propagovaný ako služba štátu na ochranu ľudí. Niektorí zasvätenci, ktorí proti tomuto plánu namietajú, však tvrdia, že je to len spôsob, ako môže Veľký brat kontrolovať svojich poddaných.

Vysielače

„Agenti najvyššej úrovne národnej bezpečnosti sa snažia presvedčiť Bushovu administratívu, aby spustila projekt, v ktorom budú každý muž, žena a dieťa implantovaní malým vysielačom.“

Toto vyhlásil Davis Milerand, kritik vládného plánu, ktorý tvrdí, že získal uniknuté informácie z vnútorných zdrojov vlády.

„Tvrdia, že to bude pre úrady účinný spôsob, ako rýchlo vypátrať nezvestné osoby a deti, ako aj zločincov a špiónov.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Injekcie

„Ale s pokročilou technológiou súčasnosti by všetko o vás mohlo byť zahrnuté v jednom malom mikročipe, ktorý by bol pripojený k vládnemu počítaču.“

„Každá vládna agentúra bude vedieť o všetkom, čo ktokoľvek a kedykoľvek urobí.“

Hľa, bledý kôň, Milton William Cooper, strana 444

Iné zdroje hovoria, že drobné mikročipy môžu byť bezbolestne vpichnuté z malej injekcie do ľudí bez toho, aby o tom vedeli, prostredníctvom celonárodného očkovacieho programu.

„Jediné, čo by vláda potrebovala urobiť, je vytvoriť niečo ako vakcínu proti prasacej chrípke,“ hovorí Milerand.

„Predstavte si, že povedia, že existuje vakcína proti AIDS. Ľudia by sa húfne ponáhľali na očkovanie.

Samotní lekári by možno ani nevedeli, čo ľuďom podávajú. Mohli by im povedať, že mikročipy sú genetické implantáty, ktoré preprogramujú telo tak, aby bojovalo s chorobou.“

Záver

Na koniec Milerand dodáva:

„Tento program by na začiatku vyžadoval, aby všetci pracovníci federálnej, štátnej a miestnej samosprávy podstúpili injekciu.

Potom by bolo už len otázkou času, kedy bude mikročip implantovaný každému otrokovi vlády.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mimo téma, ALE zase to zkouší. Vyjde první falešná vakcína a pak jsou nemoce přisuzovány falešným „virem“..
  https://i.postimg.cc/ZRd4SJs0/zaskot.jpg
  = Počet lékařů, kteří se hlásí k falešné pan demii a toxickému „očkování“ proti ko*kovid, stále roste. Většina z nich očekává jásot a gratulace, ale neřekli nic, co by už nebylo řečeno a co už vlastně dávno víme. Obávám se, že nám je podstrčila CIA jiní srá*či pro své vlastní účely.

  A dodám, že jsem rád, že si lidé opožděně všimli, že v Africe nedostalo očkování proti idiotismu ko*kovid mnoho lidí a že na tomto kontinentu nedošlo k epidemii nevysvětlitelných náhlých úmrtí. Jaká to náhoda 🙂

  A mezitím, představa, že by Rusové vyhodili do povětří své vlastní velmi drahé potrubí Nord Stream, je hloupá., jak se nám snaží msm hovínka namluvit..

  A většina lidí (primárně novinářů) nechápe, jak inflace funguje. Pokud inflace skutečně výhledově klesne, předchozích 16 % (nebo cokoli jiného) nezmizí – je to započítáno. Ceny se nikdy nevrátí tam, kde byly. Jsou na stále vzestupné trajektorii.

  V lednu 2023 navštívilo tyhle stránky několik destítek tisíc lidí. Takže, nejsme sami – stále více lidí se probouzí. Všechny ty jejich naplánované sra*čky se stanou jen v jejich realitě, né té naší!

 2. Někdo zřejmě dostal hotový blue tooth a někdo jenom komponenty.

 3. Objektívne

  Plán je skutočný, len zatiaľ to nie je technologicky možné. Je to ale v príprave ako IoNT (Internet nano vecí).
  https://hal.science/hal-03226642/document
  Tí, ktorí to chú urobiť nás o tom dopredu vždy informujú, či už pomocou článkov, filmov, publikácií…

 4. Takhle to bude končit .Mladá zdravě žijící žena dostane ve fitku mrtvici . To budou běžné následky kočkování. https://www.pribram.cz/clanek/verejna-sbirka-na-podporu-rodiny-maraskovych-aneb-jak-se-zivot-muze-behem-par-vterin-obratit-naruby/26062/

  • K tým fitkám – fitká ma vždy odpudzovali, nikdy som nechápal ako sa tam niekto môže cítiť normálne a „cvičiť“. Vždy som ich bral ako niečo umelé, zbytočné, podsunuté, neprirodzené a keď mi niekto povedal, že si dobre zacvičil vo fitku tak som mal k tomu v tej chvíli taký pocit odporu ako keby mi niekto povedal, že sa dobre sfetoval s Kanagomu. Pokiaľ ide o kulturistov tak budiž – tí nebudú naberať hmotu v lese – a to im je aj osudným – s tých prípravkov a narcistického obzerania si seba v zrkadle a kolegov im časom v hlave dobre hrabe – a to väčšinou na celý život. Ešte som ako tak chápal keď niekto hrával po škole či práci rôzne športy v telocvični či športovej hale – ked bola zima alebo ked sa (väčšinou) vonku nedali hrať športy ako pingpong. Kategória ľudí ktorá radšej chodí do fikiek ako do prírody, lesa či na športoviská pod holým nebom – to sú tí, ktorí sa nechajú bezmyšlienkovite otráviť všelijakými „osvedčenými““ výživovými prípravkami a to často za nemalé peniaze. A keď príde celosvetový podvod jak hrom – naprosto priehľadné divadielko c19 – kde sa každý zmetek začne nepokryto prejavovať aký je zmetek – tak aj tak idú šupilupi pred fitkom ešte na vakcínku.

   • Najlepšie fitko je krompáč a lopata, a beh na autobusovú zastávku.

   • Krásny článok, hovoríš mi od srdca… Takmer každý deň som v lese (beh) a od jari do jesene na jazere (diaľkové plávanie). To je môj život, moja radosť, ktorú mi nikto nevezme. V čase keď im zatvorili tie prepotené fitká, som pochopila, aké je to krásne naďalej trénovať a užívať si slobodu, dýchať čerstvý vzduch a plávať si voľne ako rybka 🙂 všetkým želám takýto pocit. Okrem toho, je to ešte aj zadarmo. Príroda je fyzické aj duševne zdravie. luciazbratislavy

  • Tie „príbehy“ prichádzajú ako na zavolanie. Vždy v správny čas!!

 5. mariankosmac

  Tak ešte že to nestihli, to už by sa pred mobilizáciou nikto neschoval. Tak v roku 1989 museli byť tie mikročipy veľké jako kráva a aj tak drahé. Skorej taký scifi článok, ktorý len pripravoval ľudí na to čo ich asi má čakať niekedy v budúcnosti. Zrejme sa čaká na dobu až budú čipy dostatočne dokonalé a zároveň lacné aby ich mohli dať každému. A možno to už padlo. Myslíte si že svetovú elitu zaujíma nejaké vyhľadávanie nezvestných osôb a stratených detí či bežných zločincov? Je jasné že to má nejaký iný účel než je verejnosti prezentované. Tajný nie je plán, ale účel.

  • Rok 1989 nebol informačný stredovek. Už existovali riadne PC počítače 286 XT/AT, v podstate kompatibilné s dnešnými. Uložiť pár kilobajtov šlo už aj vtedy do mikročipu o veľkosti zrnka ryže.

   • Áno. Stačí si pozrieť pár „bondoviek“ za 60. – tych rokov.

    Malé zrnká ryže… dokonca tam aj uvádzajú koľko dát sa na ne zmestí.

 6. Lynx lynx

  Hezky napsané „…bude mikročip implantovaný každému otrokovi vlády.“ Otroci budou označkováni jako dobytek. Jednejme jako svobodní lidé, ne jako otroci. Mějme na paměti, že nerozlučným společníkem otroka je strach. Otrok nemůže být šťastný, nemůže naplnit svůj život. Existuje větší trest, než být otrokem svých nepřátel, pro které nejsme více než hmyz?

 7. Najsmutnejšie na všetkom je to, že 90% ľudí sa napriek všetkému čo už vyšlo na javo a čo sme zažili na covidu odmieta zobudiť! Naďalej sme konšpirátori a ľudkovia len na smiech… ale kto sa smeje naposledy… Stále im nedochádza, nechcú vyjsť z komfortnej zóny či chlácholiacej hypnózy, neraz z vlastnej tuposti.

  • Ľudia majú strach, že by museli prevziať zodpovednosť za svoje životy. Je vždy jednoduchšie sa spoliehať na štát, že vás ochráni a postará sa.

   • kvakcína je sloboda

    ľudia sú zhypnotizovaní – v našej dedine poriada starosta v nedeľu candrbál a jasné – vstupné je zadarmo!!!
    no!!! čo by neurobil pre svojich ovčanov!!!

   • Neviem, kto ako, ale ja ako sirota som sa naučila spoliehať sa jedine na seba a okrem toho iba na Boha! Nikdy od nikoho som nemohla čakať, že niečo pre mňa bezo mňa spraví! Takže toľko o očakávaní od štátu… Mne tie vaše články v poslednom čase pripadajú ako masové strašenie ľudí, ale hlavne sa mi zdá, že ich píšu ľudia, ktorí trpia prenasledovaním! Lebo a čo keď nás vláda bude sledovať? Veď to sa robí na každom kroku už dávno! Na letiskách tie kontroly to sú čo? To nie je kontrola všetkého? Na súd sa ide, a hneď vo dverách treba všetko vykladať z vrecka, z kabelky? Veď také kontroly – sledovanie sa robí dávno-dávno… všetko je evidované v počítači tiež už dávno! Ani komunisti tak nedokázali lustrovať, ako dnes sa dá vďaka smartfonom a kadejakým iným prístrojom akože technického vývoja (iba zaujímavé, že páchateľa nevedia nájsť, a potrebujú roky vyšetrovať)! Nechápem, čo budú mocť ešte sledovať? Že kedy a ako sexujem? Tak nech len „sledujú“ a nech pritom slintajú! Alebo, že kedy a ako dlho seriem? A či na záchode, či v lese? Tak nech len kukajú a nech mi prídu zadok vylízať! Ja naozaj nevidím problém na sledovaní, či s čipom, či bez čipu… To len duševne chorí majú stále strach, že ich sledujú…

    • Malé upřesnění k této poslední větě: *To len duševne chorí majú stále strach, že ich sledujú…*
     Duševně choří mají potřebu sledovat život druhých, protože mají strach z ostatních lidí,….

    • Já tam vidím problém .Čip neslouží jen k sběru dat ,mají různé využití i neetické. Cituji “ Užívání mozkových implantátů není bez rizik. Upozorňuje na ně například turecký IT specialista Rahmi Aktepe. Ten varuje před jejich zneužitelností hackery.
     „Pokud je daný čip aktivně používán, je možné tyto lidi ovládat proti jejich vůli, a dokonce z nich udělat vraždící stroje,“ varuje Aktepe. Podle něj totiž budou vytvářeny nové viry, které by uživatele mozkových implantátů mohly navádět k neetickému jednání. Pokud by virus čip uživatele napadl, mohl by také poškodit jeho mozek či duševní zdraví.
     Kognitivní psycholožka Susan Schneiderová například položila otázku, jaká je hranice pro lidskost? V extrémním případě by takový čip v mozku údajně mohl pro lidskou mysl představovat sebevraždu.

     Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/veda/neuroimplantat-mozek-cip-handicap-hendikep.A210525_152855_veda_vse

    • mariankosmac

     Ja na letiská ani súdy nechodím a smartfón mám v režime lietadlo, takže mňa nesledujú. A samozrejme ich nezaujíma či a ako sexujete alebo či serieme v lese, nezaujíma ich vaša cesta do práce a z práce do obchodu a kam chodíte vyvenčiť psa. Ani by nedokázali takéto obrovské množstvo dát spracovať, keby mali sledovať každého.

     Nový svetový poriadok sa dá zaviesť i bez čipovania. Čo ak je účel čipov spirituálny? Až bude očipovaný každý človek, diabol ovládne svet.

     Zaujímavé že plán čipovania je z roku 1989, teda od doby kedy Satanisti vo svete prebrali moc a začali sa rozťahovať ako nacisti na Ukrajine.

   • Dôsledok 2-tisícročnej indoktribácie židobiblickým projektom Mesiáša.

   • Vždy musí existovať nejaká spoločenská hierarchia od tých dole až po tých čo majú vyššie vedenie alebo vyššiu podstatu.
    Nemôže existovať len množstvo jednotlivcov, ktorí prevzali svoj život do vlastných rúk – to nestačí – treba stále hľadieť k Bohu – to by sme dopadli ako kedysi Slovania alebo Atlantidania, ktorí si mysleli, že už nepotrebujú Boha – že im stačí využívať svoj duchovný potenciál, ktorý dosiahli. Lenze ten musí byť neustále v pohybe – v raste. Časom prestali zohľadňovať vo svojom konaní Božiu vôľu, mysleli si, že si vystačia
    sami s ich vysokým duchovným poznaním. Necítili už potrebu sa stále pýtať či ich ciele a plány sú
    v súlade z vôľou Božou. Bola to síce nepredstaviteľne vyspelá civilizácia ale prestala sa duchovne vyvíjať. Za ich fyzický zánik nemohli ani mimozemšťania ani kozmické/pozemské
    katastrofy, bioenergetické zbrane či elity tej doby – mohla za to ich len namyslenosť, že im stačí ich vysoká duchovná úroveň, ktorú dosiahli a že už nepotrebujú žiadne Vyššie vedenie.
    Svojím negatívnym spôsobom života uviedli do pohybu inteligentné sily prírody pôsobiace v rámci vôle Božej , ktoré ich ušetrili od ešte hlbšieho duchovného pádu. Fyzickým zánikom Atlanťanov nedošlo zániku ich duší. Tí pokračovali v inkarnaciach na Zemi ďalej až dodnes. Po celé epochy prichádzali duchovní učitelia varovať a učiť ľudstvo aby sa začalo vážne zaoberať tým či ich život, plány a ciele sú v súlade s vôľou Božou. Jedným z najväčších prehmatov a pascou človeka do ktorej padá je, že vyhlásil , že Boha niekto stvoril aby všetkých naokolo ovládol. Alebo, že sa už človek nemusí starať o vôľu Božiu ak sa stane človekom, ktorý prevzal za svoj život zodpovednosť. Tam je pasca v tom, že si svojou „konceptualnostou“ vždy ospravedlní svoje skutky – hlas svedomia – spojenie s Bohom už nebude chcieť počuť/vnímať – a to môže mať na jeho skutky iný názor.
    Človek sa nikdy nestane vyšším Duchom ani Božským a nie to ešte Bohom. Preto vždy sa musí pýtať ci koná správne – byť bdelý nielen rozumom – logikou ale aj duchom – intuíciou – citom.

    • Objektívne

     No veď existuje hierarchia. Je to pyramída moci so vševidúcim okom. Na top level úrovni sú vládci, pod nimi kontrolóri a naspodu ovce. Tí na samom vrchu vedia niečo, čo nikto iný nevie. Tu je to vysvetlené. Je to hneď od začiatku.
     https://otevrisvoumysl.cz/vladci-kontrolori-cast-1-7/

     • To vševidiace oko – tí padlí rúhači za chvílu spadnú z tej ich pyramídy dole. Pustili sa do niečoho čo nieje možné trvale udržať a naviac nieje možné prekabátiť Božie – vesmírne – prírodné zákony – ktoré sami dopúšťajú v istej miere pôsobenie zla – vševidiaceho oka na ľudí pretože to má pozitívny vplyv na ich prebúdzanie. Tá davo – elitárska pyramída, ktorú tu na Zemi Globalisti vytvorili nezahŕňa vyššie hierarchie vesmíru a už absolútne nie vyššie večné úrovne – svety nad vesmírom kde nieje ani jediný nečistý duch či zlovolná bytosť. A už vôbec nezahŕňa úroveň Božskú či Božiu.
      Ten svinčík kde ľudia z nevedomosťi a lenivosti tolerujú vševidiace oko a je len tu na Zemi a na planétach v nízkej vibračné urovni vesmíru.
      Je to ako v mrakodrape kde nejaký násilník a klamár v suteréne (vševidiace oko – GP a to čo ho riadi) drží pod krkom svoju obeť – nejakého človeka. Po určitom čase „polícia“ – Božia vôľa problém vyrieši ale musí dbať aj na to aby obeť nezranila – musí zohľadňovať jej slobodnú vôľu.
      Takže akoby na prízemí obrovského mrakodrapu ( Stvorenia) ktoý funguje od 2 poschodia na jedničku – dokonale sa stal v suteréne a na prvom poschodí (vesmíre) incident – niekto sa rozhodol porušiť domový poriadok a naviac zaútočil na iného obyvateľa domu a ohrozuje ho na živote. Majiteľ domu celú záležitosť vyrieši za pomoci „polície“ (bytostných a iných vyššich svetlých pomocníkov). Bez problémov by bolo vševidiace oko Zhora eliminované aj so všetkými čo mu podľahli ale ešte nejský čas sa dáva možnosť ľuďom dobrovoľne dozrieť než vyprší čas darovaný Bohom pre ich vývoj – dozrievanie. Tá sila ktorá zhodí vševidiace oko z pyramídy a celú ju rozvalí je Boh – jeho zákony – vôla. Človek by mal byť na ten rozval pyramidy pripravený – nielen fyzicky či intelektuálne/psychicky/znalostne ale hlavne duchovne – lebo inak pôjde do večného zániku aj s vševidiacim okom.
      Čas na dozrievanie – vývoj a reinkarnáciu pre človeka nieje večný či neobmedzený.

     • @Achnaton:
      „svety nad vesmírom kde nieje ani jediný nečistý duch či zlovolná bytosť…“

      Kiež by to tak bolo, kiež by…

     • Objektívne

      No my v podstate o Atlantíde nevieme nič. Všetko čo vieme je len z rozprávania Platóna, ktorý sa odvolával na rozprávanie aténskeho politika Solóna. Atlantídu vraj zničila mohutná prírodná katastrofa približne v roku 9600 pred Kr. (v tom istom období sa mimochodom podľa najnovších zistení skončila posledná doba ľadová). Platón rozprával v Timaeus príbeh o stretnutí Solóna v Egypte so skupinou egyptských kňazov. Príbeh obsahuje mnoho opisov posledného zvratu pólov. Otázka znie: odkiaľ to vedel Solón?

  • Na Ukrajine už prepadávajú vojenské odvodové komisie. Skončí až sa ľudia vzoprú. Potom bude následovať džihád.

 8. kvakcína je sloboda

  Putin vydal zákon na rekonštrukciu všetkých protiatómových krytov a zároveň vydal zoznam týchto miest;
  viete kam máte ísť v prípade jadrového útoku?!
  oznámil vám miesto ukrytia?!
  alebo serú na nás?!!! veď otrokov je dosť!!!

  • V prípade jadrového útoku? No predsa vonku, pozerať sa, takýto ohňostroj uvidíš len raz :).

   • kvakcína je sloboda

    na takúto príležitosť mám doma Gruzínsky koňak, čo som si priniesla z Moskvy – dám si ho, až to stihnem :DDD

    • Gruzínsky „ruský“ čaj náhodou nemáš? Ten v plechovej ornamentovej krabičke – boha dal by som si krásne voňavý!

     Toto nie je on
     https://biocare.sk/eshop/produkt/gruzinsky-caj

     • kvakcína je sloboda

      nie, ten nemám, „iba“ 7-ročný Gruziňák zo špeciálneho obchodu s alkoholom v Moskve – tam ti bolo chlastu!!!! :DDD
      dcéra sa ma pýtala, že načo to kupujem, keď nepijem a ja, že pre strýčka náhodu

     • kvakcína je sloboda

      myslíš ten čaj, čo volajú „Ivan“

     • kvakcína je sloboda

      ak myslíš, čaj „Ivan“, tak ten by mali mať v Trnave v Arkádii – tam špeciálny obchodík s čajmi

     • Kvakcína – ty si tak blízko Matoviča?! A nič s tým nerobíš?!

      Ivanov čaj je z vŕbovky úzkolistej – nie z čajovníka. Ale OK – dobrá info, lebo nielen toto,
      „Vŕbovka pomáha pri chorobnom zdurení predstojnej žľazy (prostaty), pri chorobách ľadvín a mechúra a to i pri rakovine močového mechúra.

      Jej účinky sú tak silné, že sa mnohokrát vyliečia a odstránia všetky problémy pri ochorení prostaty. Väčšinou už jedna šálka čaju z vŕbovky znamená úľavu. Čaj sa musí však piť dlhšie, aby sa choroba celkom vyliečila. Je to veľmi účinný a osvedčený liek pri problémoch s prostatou. Nielenže sa môže užívať aj dlhodobo, ale dlhšia doba užívania má i trvalejšie liečivé účinky.“

      ale aj toto:
      „Flavonoidy majú antioxidačný účinok a eliminujú voľné radikály, čím poskytujú ochrannú bariéru zdravým bunkám pred mutáciami. Chránia tkanivá organizmu pred poškodením spôsobeným nadmerným uvoľnením histamínu (látky, ktorá sa tvorí počas zápalu a alergie), čo poskytuje ďalšie možnosti pre astmu a alergické reakcie. Okrem antiseptických vlastností má schopnosť čistiť organizmus od toxínov. Pri pití Ivan čaju prebieha čistenie celého organizmu a v priebehu 2 týždňov pri pravidelnom používaní (každý deň 3 až 4 krát denne), človek začne mať pocit, akoby organizmus začal rozkvitať a nastáva upokojenie. Jednu dávku Ivan čaju viete opakovane použiť aj 3-4 krát po sebe a zakaždým ma rovnako silný účinok.“
      https://royalchaga.sk/produkt/ivan-caj-sypany/
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Vrbovka_%C3%BAzkolist%C3%A1
      https://www.bylinkyprovsechny.cz/poradna/vrbovka-uzkolista-semena-eshop-prodej-kde-sehnat
      Tu ako relatívne lacná – 30g á 1,91 e
      https://biocare.sk/eshop/produkt/kyprina-uzkolista
      —————————————-
      Z hrádze som si priniesol pár rastlín – miľujem jej cyklámenovú farbu – magenta. semená mi obvykle „ujdú“ – rofúkajú sa – musím to vystihnúť a rozpestovať.

      A tu tento pokalamitný poklad Tatier debili už zatracujú! Neviem, prečo by sa tam mali lesy obnovovať zo semien, keď sa vždy obnovovali výsadbou sadeníc! Čiže vŕbovka je burina – ruská Putinova burina! Hlavne, že prostata je Bidenova! To, že vrbovka tam spevňuje svahy – to debilovi nenapadne! Takže Tatranci – hor sa na čaje!!!

      https://www1.pluska.sk › regiony › vychodne-slovensko › navstevnici-tatier-nevychadzaju-udivu-co-cudo-nam-sfarbilo-nase-velhory-naruzovo
      Vŕbovka úzkolistá robí zo slovenských veľhôr farebný koberec
      Smrek alebo vŕbovka? Odborníčka zdôrazňuje, že proces, ktorý sledujeme, predstavuje prirodzenú reakciu na kalamitu. Aj preto sa na postihnutých plochách usadila vŕbovka úzkolistá, ktorá bráni smreku obyčajnému zmladiť sa v jej zárastoch a presadiť sa v boji o živiny.
      ————————————
      Ja hľadám tento čaj – gruzínsky – ľudovo ruský.
      https://i.pinimg.com/originals/c1/ec/d0/c1ecd0d1d88c5127ad3e83e5dfd0d6a6.jpg
      ———————————
      Gruzínsky medovník
      https://recepty.prestavka.eu/wp-content/uploads/2021/03/gruzinsky-medovnik.jpg
      https://www.vareni.cz/recepty/gruzinsky-medovnik/

   • Sledovanie A-výbuchu s dostatočným odstupom je bezpečné. Mesto Kurčatov bolo tuším 60 km od jadrového polygónu.

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,celý vesmír funguje na báze-všetko je možné a nič nieje nemožné,alebo skôr neexistujúce,,,,,,,celý vesmír je akoé neexistujúci priestor existujúci a živený silou mysle a tvorbou myšlienok a túžob,,,,,,,už skoro každého zamestnali a obrali o vlastný život,lebo vy nežijete,ale iba slúžite temnote za odmeny v podobe plánovania ekonomík a akéhosi idealizovaného rastu,,,,,,,ľudstvo sa iba zúfalo znaží o kopírovanie toho čo už dávno vo vesmíre existuje a toho čo v ľudskom svete neni,,,,,,,druhý príchod covidu bude pre vás likvidačný,a on príjde,,,,,,,práca vás oslobodzuje a aj zotročuje a zadlžuje,tak ako aj zábava a hry a roztopaše-človek je zahľadený do materiálnej prázdnoty,matrixu-neexistujúceho šťastia,,,,,,,

  • kvakcína je sloboda

   mohla by som súhlasiť, keby!!!
   prečo píšeš „vy“ a nie „my“?! máš vlastnú planétu? teba sa dianie okolo nás netýka?

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,,,,mňa sa vaša ťarcha netýka,lebo čo je vaše je iba vaše-vaxína to by si už mala aj ako nevedomásrteľníčka vedieť,že po planéte pobehujú aj iné nohy,než len tie s peklom prepojené s telami v hadej koži,,,,,,,lebo ja som ten,ktorý pozná tajomstvá konca (kalich pravdy a kadidlo) a ktorý je pozvaný ku stolu.

   • Má pravdu. Stvoriteľ posudzuje každú dušu zvlášť.

    Nepamätáte sa ako to funguje v Nebi?

  • Israismael

   Ľudstvo sa vybralo na cestu VLAKOM..boli určené dve koľaje kadiaľ môže ísť… Menil sa letopočet po Kristu..a od toho bodu koľajnice po ktorých ten vlak ľudstva smeruje ,lepšie povedané od vraždy Božieho Syna =Smeruje a rúti sa ku temnu ..malo však na výber aj inú možnosť …úplne inú než k temnu … ale svet nechcel nastúpiť na ten VLAK,ktorý by ich po koľajniciach priviedol ku Svetlu ..Malo možnosť dokonca 2x vyhodiť výhybku a nemuselo sa rútiť po koľají temna(raz za Ježiša a raz pred vyše 100r za Imanuela Ducha pravdy -abdrushina) ..2x za 2 tisícročia sa mohla zmeniť jazda vlaku zo smeru kam sa rúti svet a ľudstvo …Na konci je totiž stanica ,konečný cieľ VLAKU,keď už vlak ďalej nemôže ísť..konečná stanica ..Vlak ľudstva ku nej príde každú chvíľu …A ľudstvo je žiaľ na koľajniciach temna,čiže každý si domysli čo čaká na konci pri príjazde do koniec stanice ..už sa smer nedá zmeniť ,lebo bol pevne nasmerovaný,vlak príde presne tam kam vedú kolajnice …iba jednotlivci majú ešte akú takú šancu vystúpiť z toho vlaku ,ale rúti sa rýchlo ,a konečná stanica je na dohľad…

   • Ten vlak sa tuším, že volá „Pekelný vlak“ aké k tomu aj skladba.

    https://m.youtube.com/watch?v=k_y3xz0NMEM

    • Tublatanka – Pekelný vlak

     Po trati žeravej rúti sa vlak
     Pretína dva svety pekelný brán
     Vezie ma rýchlosťou svetelných dní
     Na miesto nárekov za moje všetky tie hriechy čo mám
     Márne kričím, márne prosím

     Ref:
     Vlak sa rúti,
     už sa blížim
     tam tie diabli zrátajú mi moje čierne dni
     Chcú ma súdiť,
     ohne spáliť
     už nedá niekam ujsť
     pekelný vlak už vážne nič nezastaví

     V zahmlených staniciach umrel môj svet
     Vidím ho cez okno návratov späť už náhle niet
     A z každou minútou ubúda síl
     Veziem sa zo svetla cestu mám do fatálnej tmy
     Márne kričím, márne prosím
     Ref:
     Vlak sa rúti…
     Márne kričím, márne prosím
     Ref:
     Vlak sa rúti…

    • Israismael

     Umelci často vedia ako to je ..aj ti umelci čo ,,krvou,, pecatili temnu..ako Madona ,Katy Perry,aj samotný Jackson ..on chcel vystúpiť z vlaku peklo ,chcel hovoriť pravdu ,oboznámiť ľudstvo ,ale ťažko sa dá vyjsť ,ak je niekto spečatený .

 10. Moze niekto stopnut v parlamente zakon o mobilizacii ktory je v 2.citani alebo je nam jedno ze pojdu nasi muzi bojovat do inej krajiny za zaujmy ministra obrany v demisii?

 11. Pentagon včera přiznal, že vynaložil velké množství munice a peněz daňových poplatníků na obranu amerického vzdušného prostoru proti něčemu, co nebylo mimozemským plavidlem, ale obyčejnou vzducholodí – jinými slovy balón(k)em!
  „mohly být jen balony spojené s nějakým komerčním nebo neškodným účelem“, uvedl mluvčí Rady národní bezpečnosti John Kirby. „Nevidíme nic, co by v tuto chvíli nasvědčovalo tomu, že se jedná o součást programu špionážních nebo vlastně o jakýkoli druh sběru zpravodajských informací proti Spojeným státům,“
  = Ano, věděli jsme (teda doufám že my tady všichni), že to nebyli mimozemšťané. Ale nechali nás, abychom si to chvíli mysleli. Pěkné odvedení pozornosti od skutečných událostí.. A to vše s rozsahem chemické katastrofy v Ohiu, který je „utajován“! A to vše se dělo při sestřelování těchto „balónků“:
  Dne 3. února, vykolejil ve městě East Palestine v Ohiu vlak společnosti Norfolk Southern, který ve 20 skříňových vagonech převážel několik nebezpečných chemikálií, a došlo k mohutné explozi. Uvolňování vysoce toxického plynného vinylchloridu však vytvořilo po celém městě fosgen a chlorovodík, přičemž několik lidí sdílelo na sociálních sítích fotografie a videa velkých oblaků..
  Nejméně jeden místní novinář byl zatčen za pokus o reportáž z místa dění!

  Nové informace: Plynová bomba s chemickými zbraněmi, kterou vládní úřady odpálily v Ohiu, byla samozřejmě úmyslným činem a zároveň zločinem proti lidskosti + životnímu prostředí. Viděl jsem záznam s akreditovaným odborníkem na likvidaci havárií s nebezpečnými materiály, který řekl, že tyto chemikálie neměly úřady nikdy zapálit.
  Suma sumárum: Při hoření vinylchloridu se samozřejmě uvolňuje fosgen, chemická zbraň z první světové války, která při kontaktu s biologickými bytostmi mrzačí nebo zabíjí! Vlaková nehoda poskytla genocidním vládním agentům dokonalou zástěrku, aby v podstatě odpálili bombu s chemickými zbraněmi nad nejkvalitnější zemědělskou půdou nedaleko hustě obydlených měst. Celé povodí řeky Ohio bude v příštích letech zasaženo spadem, přičemž již nyní je hlášeno masivní vymírání a půda i listí budou zasaženy skutečnými kyselými dešti (kyselinou chlorovodíkovou), které vznikají při slučování produktů spalování vinylchloridu s vodní párou v ovzduší.
  Média o tom všem většinou mlčí a předstírají, že skutečnou hrozbou pro lidstvo je oxid uhličitý!

  –A jen tak doplním, že před měsícem explodovala velká chemická továrna v americe v La Salle ve státě Illinois (poblíž Chicaga) a uvolnila obrovský toxický mrak manganistanu draselného. Tento vzorec chemických „nehod“ se začíná podobat sabotážím v potravinářské infrastruktuře v usa, kdy za posledních 18 měsíců shořelo již více než 100 potravinářských zařízení–

  == Není divu, že se většina lidí domnívá, že šlo o nehodu. Stejně jako věří, že „laboratorní únik“ ko*kovid byla nehoda.
  A zranění způsobená vakcínami jsou nehoda. Pokud jde o globální genocidu, žádné náhody neexistují. Všechny tyto věci se dělají záměrně s pevně stanoveným cílem globální genocidy a depopulace.
  Zapomnětlivé (očkované) masy stále netuší, že jsou systematicky VYHLAZOVÁNY sérií (na)plánovaných katastrof ==

  Proč teď? Hele, všechno tohle zní, jako by se tu vytvářel nějaký (další) příběh? Nikdy nezapomínejte, že vlády (po celém světě) neříkají nic, co nechtějí, abychom věděli, jsou zběhlí ve využívání různých agentur k vytváření falešných narativů a jejich vydávání za legitimní, aby dosáhly určité politiky..

 12. veľká vojna

  Kam sa stráca 70% dodaných západních zbraní na Ukrajinu? Predávajú cez Darknet. Kupuje ich africký ISIS, aj Európske islamské armády, ktoré sa roky presúvajú do Európy. Mešity sa menia na zbrojnice. Globalisti nechcú jadrovú vojnu, pretože by svet pre nich nebol obývateľný. Stačí ozbrojiť tých ktorí nenávidia káfirov, a naopak káfirov odzbrojiť.

  • Globalisti chcú zlatú miliardu a vynulovanie zadlženosti, čiže jadrová vojna im ideálne vyhovuje. Okrem toho majú všetci vynikajúce protiatómové kryty, dobre zásobené a vybavené aj na 30 rokov. Okrem toho, ak ste veriaci človek a vnímate mariánske posolstvá a Apokalypsu podľa sv. Jána, všetko nezadržateľne do jadrovej vojny smeruje! Oni ju naozaj chcú ! Viď ich spôsoby nátlaku a výhlásenia ohľadom Ruska a Číny. A ich zdrogovaní otroci, ktorým už dávno odišiel rozum, vnímanie reality a dopadov to s radosťou schvália s ich ľahostajnosťou, viď Brusel čo posledne schvaľuje ! To len debily ľahostaní voči všetkému, okrem vlastnej dávky môžu takto konať (ako Hitler a jeho poskoci, čo tiež všetci išli na drogách). Takže podľa mňa jadrová vojna isto bude, skôr či neskôr, keďže ľahostaným či zhypnotizovaným masám je všetko jedno, resp. sa ANI nad tým nezamýšľajú a nepripúšťajú to, mainstream predsa „neklame“…

 13. https://www.hlavnespravy.sk › smatana-navrhuje-odobrat-zbrojny-preukaz-tym-ktori-odmietli-bojovat-v-pripade-mobilizacie › 3046014
  To myslí vážne? Smatana navrhuje zakročiť takto proti tým, ktorí …
  včeraBratislava 15. februára 2023 (HSP/Facebook/Foto: Marko Erd) Štátny tajomník Juraj Smatana v pondelok na sociálnej sieti prišiel s návrhom odobrania zbrojného preukazu tým ľudom, … ktorí odmietli výkon mimoriadnej vojenskej služby. Reakcia následne prišla zo združenia vlastníkov strelných zbraní Legis Telum.
  ——————————–
  K tomu asi toľko, že Smatana môže onedlho pochopiť, že človeka sa dá zabiť hocičím – autom, roxorom, oceľovou trubkou, nožom, sekerou, kladivom, šrobovákom, nohou od stola, kameňom z vodotrysku, kostolnými hodinami – skrátka hocičím! A tak to aj bude!

  • Ja navrhujem najprv vyrezať smotane jazyk

   • Najprv treba vystúpiť z Rady Európy, potom obnoviť trest smrti a potom začať pred tribunálmi konať!

    Zaujímavá poznámka V.V.Pjakina – prečo Rusi nechávajú Zelenského nažive!
    1/ Že je predvítateľný – to je nezmysel, pretože on len vykonáva príkazy USA židov – a to tie sú predvídateľné!
    2/ Zelenskij je predstaviteľom režimu – a preto musí ísť – ako symbol tohto režimu – pred tribunál, aby si národ uvedomil všetky tie súvislosti. Mŕtvy Zelenskij neznamená, že bola odstránená príčina! Tá príčina musí byť odstránená celospoločenským pochopením hĺbky zavinenia, a trestom – nie pomstou, jeho analýzou, jeho uvedomením si, jeho zavrhnutím! Musí prebehnúť rituál očisty a zatratenia zlého. Niečo ako pálenie Morény!
    Predčasne mŕtvy Zelenskij je k tomuto nahovno!

   • kvakcína je sloboda

    skôr vajcia aj s ftákom

 14. „Slovenský diplomat Róbert Ondrejcsák, ktorý pôsobí na Slovenskom veľvyslanectve v Spojenom kráľovstve, sa vyjadril k situácii na Slovensku. Momentálne tu totiž prebiehajú „mierové“ pochody, ktoré organizujú ľudia popierajúci vinu Ruska vo vojne na Ukrajine.

  „Deje sa niečo obzvlášť perverzné v našej republike…Mierové pochody organizujú skalní podporovatelia vraždiaceho imperializmu…Holubicu mieru kreslia edomaniaci, ktorí vždy nájdu v duchu najlepších ačohentistických tradícií ospravedlnenie pre vraždenie…O ľudských právach najhlasnejšie vykrikujú extrémisti, nacisti a komunisti, ktorí by ich za sekundu zrušili, keby mali príležitosť,“ znejú slová diplomata Ondrejcsáka.“
  https://www.cas.sk/clanok/2770509/slovensky-diplomat-sa-neudrzal-nieco-perverzne-sa-deje-v-nasej-republike-jeho-slova-sa-vam-dostanu-pod-kozu/
  ————————————————-
  K tomu asi toľko – termín „ačohentisti“ použil aj ten akademický kretén Osuský na dehonestáciu Slovákov, ktorí nechcú vojnu s Ruskom!
  „ktorý pôsobí na Slovenskom veľvyslanectve v Spojenom kráľovstve“ – netreba nič k tomu dodať, pretože závisí od prijímajúcej – nie vysielajúcej krajiny – a tej za odmenu slúži!
  „pochody organizujú skalní podporovatelia vraždiaceho imperializmu“ – som nevedel. že Veľká Británia je centrom socializmu!

  A to je to perverzné – ty ZMRD Ondrej-csák!!

 15. Co čekat když už teď kopou do lidí . https://t.me/neCT24/27332

Pridajte komentár

*