Prelomová nová štúdia zistila, že rúška spôsobujú potraty a poškodzujú mozog i semenníky


Print Friendly, PDF & Email

Prelomová nová štúdia zistila, že rúška spôsobujú potraty a poškodzujú mozog i semenníky

(Ethan Huff, Natural News) Nemecká analýza niekoľkých desiatok štúdií o pokrývkach tváre potvrdila, že nosenie kúska látky alebo plastu cez nos a ústa spôsobuje otravu oxidom uhličitým (CO2).

Okrem množstva iných vážnych zdravotných problémov táto otrava oxidom uhličitým následne zvyšuje aj riziko mŕtvo narodených detí, dysfunkcie semenníkov a kognitívneho poklesu u detí.

Pri dlhodobom nosení pokrývok dýchacích ciest, ako sa to muselo robiť počas „pandémie koronavírusu Covid-19″, vytvárajú tvárové pokrývky medzi ústami a pokrývkou mŕtve miesto, kde sa zachytáva oxid uhličitý, ktorý osoba potom vdýchne späť namiesto kyslíka.

U tehotných žien nosenie rúška oberá o životodarný kyslík nielen jej telo, ale aj telo nenarodeného bábätka. Všetok vdychovaný CO2 spôsobuje oxidačný stres, ktorý poškodzuje telo aj mozog.

U mužov nosenie rúška poškodzuje semenníky, a tým aj reprodukčné funkcie. Zjednodušene povedané, tvárové masky ničia mužom ich fyzickú mužnosť – nehovoriac o tom, že to jednoducho vyzerá hlúpo.

(Súvisiace: Minulý rok japonskí vedci publikovali štúdiu, ktorá ukazuje, že pokrývky tváre sa hemžia baktériami, hubami a inými nečistotami.)

Nosenie pokrývky dýchacích ciest len päť minút zvyšuje obsah CO2 vo vdychovanom vzduchu o 1,4  až 3,2 percenta.

Jedna zo štúdií hodnotených v rámci nemeckej analýzy zistila, že dlhodobé vystavenie sa iba vzduchu obsahujúcom 0,3 percenta CO2 malo za následok poškodenie mozgu u gravidných aj mladých myší, u ktorých sa v dôsledku toho vyvinula úzkosť a slabá pamäť.

Iná štúdia, ktorá sa zamerala špecificky na samcov myší, zistila, že 4 hodiny vystavenia 2,5 percentám CO2 – ekvivalent 0,5 percenta CO2 u ľudí – zničili bunky semenníkov a početnosť spermií zvierat.

Ďalší dokument zahrnutý do analýzy zistil, že 3 percentá CO2 – ekvivalent 0,8 percenta CO2 u ľudí – spôsobili, že tehotné samice mali viac mŕtvo narodených potomkov a tiež viac potomkov s vrodenými chybami.

Je to už tretia štúdia, ktorá konečne vysvetľuje veľký nárast mŕtvo narodených detí, ku ktorému došlo počas podvodnej pandémie. Ukazuje sa, že „covid“ s tým nemal nič spoločné, pretože skutočným vinníkom bolo nútené nosenie rúšok a respirátorov.

Stop Candida

„Existujú nepriame dôkazy, že populárne používanie pokrývok tváre môže súvisieť so súčasnými pozorovaniami výrazného nárastu mŕtvo narodených detí o 28 až 33 percent na celom svete,“ uviedli nemeckí vedci, ktorí vykonali prieskum.

„A tiež súvisí so zníženým verbálnym, motorickým a celkovým kognitívnym výkonom o dve úplné štandardné odchýlky v skóre u detí narodených počas pandémie.“

Iná štúdia v prehľade zistila, že nosenie rúška na tvár len 5 minút zvyšuje koncentráciu CO2 vo vdychovanom vzduchu o 1,4 až 3,2 percenta – len si predstavte, koľko CO2 človek vdýchne, keď má na sebe masku niekoľko hodín denne!

Ďalšia štúdia zahrnutá do prehľadu sa zamerala na koncentráciu CO2 vo vzduchu za chirurgickými rúškami, ktoré nosili 15 zdravých mužov počas 30 minút. V tomto prípade výskumníci zistili, že CO2 vyskočil z 2,8 percenta na 3,2 percenta.

Koncentrácie CO2 v normálnom vzduchu mimo pokrývok tváre sú zvyčajne okolo 0,04 percenta. Ministerstvo poľnohospodárstva (USDA) tvrdí, že bezpečná úroveň inhalácie CO2 by mala byť nižšia ako 0,5 percenta počas osemhodinovej expozície.

Dokonca aj táto hranica 0,5 percenta je príliš vysoká, pretože iná štúdia zistila, že vystavenie iba 0,48 percentám CO2 počas 10 minút denne, 20 dní po sebe, u gravidných morčiat viedlo k narodeniu mŕtveho plodu a vrodeným chybám u 68 percent ich mláďat.

Predĺžená expozícia iba 0,3 percentu CO2, ktorému boli vystavené milióny ľudí počas pandémie, je spojená s „nezvratným poškodením neurónov“, ako sa ďalej uvádza v nemeckej analýze.

Záver

Presne o tomto, čo teraz potvrdila veda, sme na našej stránke varovali už pred 3 rokmi, no nikto naše varovania nevyslyšal a úrady ešte na nás kvôli tomu útočili. Budú teraz predstavitelia štátu braní na zodpovednosť za poškodzovanie zdravia obyvateľstva a hlavne detí?!

Najnovšie správy o tvárových pokrývkach a iných covidových podvodoch nájdete na stránke Plague.info.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroje: naturalnews.com, cell.com, dailymail.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mužská plodnosť sa obnovuje? Modzok sa obnovuje?

 2. Zdravotní problémy po požití náhubku nejsou zanedbatelné,ale podle mě to měl být jakýsi testík na lidí.A dopadl úspěšně.

 3. Čím je prelomová tá štúdia – čo prelomila? Tých debilov v bielych plášťoch a kovidveriacich inkvizítorov v čakárňach s náhubkami?

  Toto si treba dať pred vstupom do čakárne a na každého zazerať!
  https://www.army-shop.cz/img_produkty/velke/kukla-pletena-maskacova-3otvory-velka_1568727794.jpg

 4. My dospelí sme sa zariadili a náhubok si nedali. Ale keď som videla tie detičky v škole ako sa celý deň dusili v náhubku tak mi bolo do plaču.

  • Zločinecké bolo aj to, že kým dospelý vie odhadnúť, kedy mu je zle a dať si náhubok dole, deti do cca 10 až 12 rokov to nevedia a môže to u nich zájsť až do odpadnutia. Za toto by mali byť tí, ktorí náhubky deťom nariadili, skončiť na doživotie v base. Ak by to záležalo na nás, trest by bol ešte prísnejší s využitím stredovekých metód.

  • Sursum Corda!

   V prvom rade sú za svoje deti zodpovední rodičia. Mohli sa proti tomu postaviť a nedovoliť aby to deti nosili. Avšak z vlastnej skúsenosti viem, že drvivá väčšina rodičov bola k tomu úplne ľahostajná, alebo mlčala. Iba moje dieťa to v triede nenosilo. Učiteľka s pani riaditeľkou to už asi nemohli psychicky zniesť tak mi volali, aby som mu dohovoril, aby si tú handru nasadil, že vraj ho inak nepustí do školy (nátlak, vydieranie). Ja jej hovorím, že v poriadku, ak mi podpíše papier, že preberá zodpovednosť za všetky možné psychické či fyzické následky na zdraví dieťaťa spôsobené nosením rúška teraz aj v budúcnosti. A ona na to, že vraj nie. Tak nútiť niekoho do niečoho proti jeho vôli to áno, ale niesť za to zodpovednosť tak to nie? Napokon to dopadlo tak, že som mal odovzdať do školy papier, že si neželám, aby dieťa nosilo rúško. Tak som taký papier aj odovzdal aj s prídavkom, že v prípade ďalšieho nátlaku na dieťa podám trestné oznámenie na riaditeľku. Odvtedy mu už dali pokoj. Ešte nebezpečnejšie a hnusnejšie to bolo s nútením do testovania detí, ale to už iný príbeh…

 5. No a komu to nebylo jasné že odpadním metabolitům z plic se nemají dávat překážky a ještě je znovu dýchat? Zločinci.

 6. Nuz niekedy mam pocit, ze padate na uroven topiek, ked uz zverejnite clanok ku kazdej, niekedy uplne uletenej a primitivnej studiii… Ale no… ?!

 7. Ide sa presne podľa Protokolov Sionu!

  Učitelka, která hovořila s dětmi o událostech na Ukrajině může dostat až 3 roky natvrdo.
  „Učitelka základní školy v Praze 6 Martina Bednářová jde k soudu. Po téměř roce mediálního lynče ji navrhla policie obvinit ze zločinu popírání genocidy. Martina Bednářová probírala s dětmi v hodině českého jazyka téma práce s informacemi. Na příkladu mediální propagandy ohledně konfliktu na Ukrajině dětem podala informace o rozdílném informování médii hlavního proudu. Děti si ji nahrály a Seznam.cz, ke kterému se nahrávka za zvláštních okolností dostala ji upravil a začal paní učitelku mediálně lynčovat. Paní učitelka byla okamžitě vyhozena ze zaměstnání a již rok si nemůže najít práci ve školství.

  Martina Bednářová se doposud nechtěla k jejímu případu vyjadřovat, ale nadešel čas, aby dostala prostor v mediu. Když to neudělá mainstream, postaralo se o to Paralelně.“
  https://paralelne.cz/2023/04/26/ucitelka-ktera-mluvila-s-detmi-o-ukrajine-muze-dostat-az-3-roky-natvrdo/
  ——————————————-
  Je úplne irelevantné, či sú Protokoly sionských mudrcov pravé, alebo falošné – ide sa presne podľa nich aj keď sú akože falošné! Takže ide sa podľa „falošných“ – ale ide sa!
  Robert Helebrandt – Kniežatá Zloby (Protokoly siónskych mudrcov).zip
  https://ulozto.net/file/Hq1nPqTdWi18/robert-helebrandt-kniezata-zloby-protokoly-sionskych-mudrcov-zip#!ZGuzAQR2AwNlZTMzAQLmAmqxAzL1BQtknIqlGQEkFKyZHJDjZj==

 8. To, či rúška spôsobujú potraty a poškodzujú mozog a semenníky – NEVIEM! Možno – z môjho osobného pohľadu – je to „mierne“ – predimenzované.

  Ale – o inom tu chcem – „točiť“ – v nadväznosti na dnešný redakčný článok!

  Zo svojej vlastnej skúsenosti chcem povedať to, že som v 4/2023 bola hospitalizovaná a operovaná v nemocnici. A čo sa týka nosenia rúšok – všetko je to vec (inteligencie + múdrosti) ľudí – lekárov + zdravotných sestier, či si ich nasadia, alebo – nie. Niektorí pracovali (robili vizity) a vyšetrovali – bez „náhubku“, iní pracovali s „náhubkom“ – podľa toho, čomu vnútorne – veria. Ak si mysleli, že ich ja – ako pacient – môžem (covidom – alebo niečím iným) nakaziť – tak si dali náhubok. Videla som to tak – 50:50.
  A potom bol zdravotný personál (ďalšia kategória), ktorá mala náhubok stiahnutý pod – bradou. Takže – akože ho mal i – nemal.. A čo sa týka pacientov na oddelení – nevidela som nikoho s náhubkom.
  A na záver: Ja osobne verím v prírodnú medicínu, veľmi ju využívam, posúvam rodine. Ale príde do Života človeka zdravotná situácia, keď tzv. naturálna medicína nie je – postačujúca. Jednoducho – ten chirurgický zákrok je nevyhnutný a žiadna tinktúra, bylina a iný prírodný prostriedok, nedokáže fyzicky odstrániť to, čo sa v zdravom organizme, nachádzať – nemá. A nepíšem to preto, aby ma tu ľudia zhejtili, že som sa „oddala“ – tzv. bielym plášťom, ale jednoducho – chcem potvrdiť, že po operácii – sa môj Život – kvalitatívne zlepšil. Čiže – iba toľko. Nič nie je len Čierne, alebo Biele – je to o pestro-farebností tohto Života. Tomu – čomu veríš! Vďaka za porozumenie!

 9. mariankosmac

  Občas na niečo sú tie zobáky dobré ale nie na každodenné nosenie jak jebo, veď to musí byť tým ľuďom i trápne mať to furt na sebe. Rúška al respirátor nosím krátko keď sa hrabem napr. na povale. Keď sa nadýcham uležaného prachu vždy ochoriem. Videl som starú babku v rúšku i na cintoríne, vyzerala dosť staro, fyzicky ešte celkom ok myslím i chodila bez paličky tak je to i smutné že si zbytočne zhoršuje zdravie s tým rúškom ale takíto ľudia to nosia zo strachu a ani keby im niekto vysvetlil že je to nanič tak by sa asi nič nezmenilo a išli by si naďalej svoje v rúšku.

 10. Zaujímavé je, ako ľudia radi veria akejkoľvek lži, ak je v súlade s tým, čo sami tvrdia. Ak by nosenie rúška bolo také nebezpečné, už by sme nemali mať žiadnych chirurgov, ktorí pri náročných operáciách už celé desaťročia takéto rúška používajú. Rád by som videl reakciu protirúškovo zameraného pacienta, keď by zistil, že má podstúpiť náročnú operáciu (napr. srdca, mozgu, a pod.) a lekársky personál na operačke nebude mať na tvári rúško.

  • Ešte ste zabudli použiť argument, že v Ázii nosia rúška bežne už celé desaťročia a nič im nie je. Nie, nenosia to bežne, len výnimočne niektorí jedinci, ktorí majú buď nádchu, alebo v silno znečistených mestách kvôli smogu. Ale na smog im ani rúška nepomôžu a vy neviete preukázať, aký to má vplyv na zdravie tých ľudí. Ak to nosia proti smogu, tak zrejme im tie rúška už stihli poškodiť mozog, lebo rúška sú proti smogu rovnako neúčinné ako proti vírusom.

   To isté platí pre chirurgov. Neviete preukázať, aký vplyv má na nich nosenie rúšok. Možno im kleslo IQ o pár bodov, len sa doteraz nikto neunúval to zmerať. Navyše chirurgovia to nosia nie kvôli vírusom, ale aby im netiekli sliny do otvoreného pacienta. A tiež to nenosia každý deň 10 hodín, ale len počas operácie. Navyše si toto povolanie sami zvolili, takže sa nemôžu sťažovať. Podobne sa nemôžu sťažovať baníci, ktorí majú v 50-ke podlomené zdravie, lebo si toto povolanie sami zvolili kvôli lepším platom. Aj baníci aj chirurgovia vedeli do čoho dobrovoľne idú. Ďeťom v školách to bolo nanútené a to je obrovský rozdiel, nehovoriac o tom, že iné následky má otrava CO2 na dospelého človeka a iné na vyvíjajúci sa detský organizmus.

   • Nevím jestli nad pacientem slintají ale co se týče chirurgů ,tak byla zveřejněna informace že na operačním sále se jim kvůli rouškám snižuje pozornost ,rychleji nastupuje únava co je nebezpečné u několikahodinových operací .Tím je ohrožen i život pacienta když se z nepozornosti chirurga operace nepovede. Pak se nemůžeme divit že operující zapomene v břichu pacienta nůžky nebo tampón a zjistí to až po zašití.

 11. …presne tak ajša, všetko je o pestro- farebnosti tohto života, nič nie je len biele, alebo len čierne…a tiež, veľa záleží od nášho ,,uhla pohľadu“…..

  • Tomu sa hovorí „nadhľad“ obesenca! Niekto iný to má rád z pohľadu „mať v pi.i na lehátku“.

   • Ambivalencia = nerozhodnosť! Maskovaná ako „pozorovanie“ – a „zvažovanie“. Nakoniec je toho toľko pre a proti, že takáto osoba sa jednoducho nevie rozhodnúť! Lenže ona sa nevie rozhodbúť z tej podstaty – že nie je schopná prevziať zodpovednosť za svoje rozhodnutie vôbec! Takýto ľudia potrebujú kopanec, alebo zrúknutie nejakej autority – „Do it!“ Prosto hypnózou kurčaťa vyvolanej desom!

   • Chlape, ty už mi pripadáš ako tá bezcitná AI. Systém vytvorený elitami chápeš do detailu ale ľudský charakter nechápeš ani trochu – a ani ich nepochopíš – rovnako ako AI.
    AI a ty registrujete len ľudskú povahu – jej prejavy, ktorá s ľudským charakterom nemá nič spoločné. Povaha je hmotná narozdiel od charakteru a to pre mnohých je to isté – ale to je chýba, ich chýba! Tá lávka po ktorej kráčate sa pod vami nielenže prevrhne či zlomí ale ešte vás aj riadne tresne po hlave – každému z vás – podľa podstaty svojho druhu – nadelí zaslúženú odmenu.
    Hnal by si ľudí na cesty revolúcií avšak sám by si nechcel trpieť mukami, ktoré by z nich mohli vzísť!

 12. Už ani tie respirátory nevedia vyrobiť poriadne. Keď majstrujem v dielni alebo vonku a režem (napr. beton) veľkou flexou (320mm) a toho prachu veľa – tak dám zobák.
  Keď som používal všelijaké respirátory vyrobené cca pred 10 rokmi tak po práci v prašnom prostredí boli zvnútra čisté. No posledné roky sa vyrábajú respirátory – šmejdy, ktoré vôbec neodfiltrujú prach – špinavý je aj zvnútra. Ale respirátory sú vhodné použiť len na nevyhnutný čas niekde v prašnom prostredí. To čo sa dialo a ešte dnes deje – že psychopati ničia náhubkami fyzické a psychické zdravie ľuďom – tak to je skutočne zločin. Pochybujem, že niektorý lekár je tak hlúpy, že by nechápal, že niekoľkohodinové nosenie náhubku ľuďom škodí. Škodí aj niekoľkominútové. A také – nútené – fašistické škodí stokrát viac. Ale nie som si istý u niektorých sestričiek v ambulanciách či si tie zločiny uvedomujú – niektoré sestričky na tie miesta v zdravotníctve skutočne nepatria – sú príliš jednoduché a čím sú jednoduchšie tým odvážnejšie a sebavedomejšie bojujú proti pacientom bez náhubkov. V ambulancii proste sedí lekár a oproti nemu jednoduchá, primitívna puťka bez akéhokoľvek kritického myslenia – sestrička už nemusí chápať nič – iba držať hubu, vykonávať amb. výkony a zabávať lekára aby sa nenudil. Samozrejme, že to nie je tak všade ale tým smerom na to ide.
  Keď som sedel v čakárni a keď počul o čom sa vnútri bavili tak som mal teda dosť a žiadneho pacienta vnútri nemali.
  S nástupom teroru c19 sa tiež skokovo znížila kvalita sbskárov v obchodných reťazcoch – také mentálne a telesné trosky som u sbs nikdy nevidel. Fakt neviem kde ich vyhrabali – buď má 40kg alebo 140kg a sadlo mu trčí s pod trička do pol stehien alebo nevie rozprávať či vzpriamene chodiť a čapce z nohy na nohu. Možno je to tak len v našom okrese a k nemu priľahlých, neviem.
  Veď ktorý normálny sbs-kár by buzeroval ľudí nezakonne?

 13. Starým ľuďom sa ani nečudujem,že počúvajú, keď im niekto niečo nariadi,lebo rozmýšľanie a úsudok v osemdesiatke nie je ako v tridsiatke,či štyridsiatke.Ale,keď ešte aj teraz vidím ľudí v mladom, či strednom veku ako sa dobrovoľne dusia handrami,tak mám dosť… Sú to prestrašení hlupáci bez vlastného úsudku, ktorí sú stále „pripravení“na ďalšiu pandémiu…Určite sú aj minimálne dvakrát či trikrát „očkovaní“a v pohode by si dali pichnúť ďalšiu dávku.A potom rúško na hubu a čo najrýchlejšie domov,lebo veď bacily číhajú všade vonku.Takým niet rady,ani pomoci.Rovno s nimi do Číny,tam majú takých vygumovaných veľmi radi.

 14. takže Čína a spol vyměnila politiku jednoho dítěte za roušky.

 15. Ja som mal na mysli čínske covidové teror-lockdowny a tiež čínsky systém sociálnych kreditov a nie politiku jedného dieťaťa,to s tým nič nemá.

   • Áno,to som čítal a tiež mnoho ďalších vecí,práve preto o tom píšem.Lenže skúste vysvetliť hlupákom, ktorí sa o nič nezaujímajú (maximálne tak o šport), že to čo sa dialo a deje v Číne,či v napr.v „demokratickej“Kanade,či ďalších liberálno-fašistických krajinách onedlho bude aj u nás…. Väčšinou sú reakcie také, že „ale veď to je Čína“, či „veď my sme v EÚ“…COVID bol viac sociálny experiment,ako pandémia a jeho „autori“a plánovači ďalších pandemií a ďalších experimentov s ľudstvom už vedia, že ani dva roky šikany a porušovaní ľudských práv príliš veľa ľudí neprebudilo(česť výnimkám) a tak postupne prídu ďalšie a ďalšie šikany a obmedzenia.Veď slaboduchí hlupáci (a je ich väčšina),si zase zvyknú,no nie?

 16. Ficozmrd vysiela signály smerom ku globalitom!

  „Strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) odmieta tvrdenia o tom, že by zmenila postoj k členstvu Ukrajiny v Európskej únii (EÚ). Smer-SD tvrdí, že nemá problém so vstupom Ukrajiny do EÚ, avšak trvá na tom, že sa tak musí stať na základe riadneho splnenia podmienok na vstup, nie politickým rozhodnutím. “
  https://www.cas.sk/clanok/2794531/fico-odmieta-kritiku-medii-a-politickych-oponentov-suhlasime-so-vstupom-ukrajiny-do-eu-ale/
  ——————————–
  Nó – korporácie potrebujú zlegalizovať najlacnejšiu pracovnú silu v Európe – a potrebujú sa zmocnič ukrajinského „rodinného striebra“! Indukcia chudoby Európanov! Tak fungue boľševizmus a neomarxizmus – v prospech Wall Street a korporátneho kapitalizmu! O tom sú ficosocani!

  Nó – len Fico zabudol dobudovať aj nimi rozkradnutú diaľnicu na východ!

 17. Dávám k dobru seznam covid zločinců SR . Kdyby měl někdo na výměnu podobný seznam seznam ČR sem s ním. Ještě dodám že Fuellmichovi /ani žádnému právníkovi / nevěřím , tohle si musí lidi vybavit sami svými spravedlivými soudy když tak . Možná se stádo bude schopno vzbudit a nepůjde volit stejný parchanty oblečené v jiném kožichu.
  https://kauzy-svetske-nabozenske.webnode.sk/cierny-zoznam-c19/

 18. Právě hlášených více než 5 milionů vedlejších účinků by mělo být varováním, které by v normální společnosti vedlo k vyšetřování příčin nadměrných úmrtí právě v souvislosti s těmito injekcemi.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/tento-tyden-prekrocilo-hlaseni-obeti-tzv-covid-vakcin-5-milionu/

 19. …Achnaton to je v poriadku, to tu Maroš zrejme píše o svoj.skúsenosti s ,,rozhodovaním“ či ,,zvažovaním“ ……

Pridajte komentár

*