OSN sa snaží zakázať všetky fosílne palivá, čo by znamenalo hladovanie a smrť miliárd ľudí


Print Friendly, PDF & Email

OSN sa snaží zakázať všetky fosílne palivá, čo by znamenalo hladovanie a smrť miliárd ľudí

(Ethan Huff, Natural News) Globalistický klimatický samit COP27, ktorý sa aktuálne koná v Egypte, prišiel s otvorenými výzvami na postupné globálne vyradenie a zákaz všetkých fosílnych palív. Ak by sa to skutočne stalo, zomreli by miliardy ľudí.

Malý, zlyhávajúci ostrov v južnom Tichom oceáne s názvom Tuvalu predložil návrh pomocou nasledujúceho citovaného vyhlásenia.

„Spájame sa preto so 100 laureátmi Nobelovej ceny za mier a 1000 vedcami z celého sveta a vyzývame svetových lídrov, aby sa pripojili k Zmluve o nešírení fosílnych palív, aby sme zvládli spravodlivý prechod od fosílnych palív.“

Človek si kladie otázky: Čo Tuvalu myslí pod výrazom „prechod“? Považujú globalisti ukončenie väčšiny ľudského života na Zemi za „spravodlivé“? Pretože to by bolo presne to, čo by spôsobilo eliminovanie spotreby fosílnych palív.

(Súvisiace: Bez fosílnych palív už nebude existovať hnojivo na pestovanie potravín.)

Fosílne palivá nie je výstrelok, ale nevyhnutnosť pre ľudstvo

Fosílne palivá sú nevyhnutné nielen pre ekonomiku, ale aj pre kontinuitu samotnej civilizácie.

Súčasná globálna populácia je príliš početná na to, aby sa dala nakŕmiť technikami zaobstarávania potravy z doby kamennej, čiže ako lovci a zberači.

„Malá populácia, maximálne niekoľko miliónov ľudí, by vedela, ako sa vrátiť k životu v jaskyniach na štýl doby kamennej,“ uvádza portál Zero Hedge.

„Museli by sa pretĺkať životom a hľadať si jedlo, kde sa dá. Títo ľudia by prežili. Ostatní by však museli zomrieť, čo vôbec nie je prehnané tvrdenie.“

Populácia Tuvalu sa však v skutočnosti nezmenšuje, ale rastie

Tuvalu sa má na čo pripravovať, pretože ostrov pomaly mizne. Nie je presne známe, prečo mizne, ale ako to už býva zvykom, vinu vždy nesie „globálne otepľovanie“.

Globalistickí politici trvajú na tom, že ľudské činnosti, ako sú pestovanie potravín, jazda autom či chov dobytka, spôsobuje zvyšovanie planetárnych teplôt, čo následne spôsobuje zvyšovanie hladín oceánov a zaplavovanie krajín ako Tuvalu.

Ukazuje sa, že Organizácia Spojených národov (OSN), jeden z hostiteľov samitu COP27, súhlasí s tým, že fosílne palivá by sa mali odstrániť, aj keď nikdy neuskutočnila žiadnu analýzu nákladov a prínosov tejto perspektívy.

Zbohom vysoký krvný tlak

Predpokladajme, bez akýchkoľvek dôkazov, že Tuvalu by sa dalo zachrániť zrušením využívania fosílnych palív v globálnej ekonomike. Naozaj by to stálo za to, keby, povedzme, pre záchranu Tuvalu museli zomrieť dve miliardy ľudí niekde inde na svete?

„Chápem, že obyvatelia ostrova si vytvorili silné puto k svojmu domovu, ale ak by som si mal vybrať medzi obetovaním malého pásu zeme alebo záchranou 2 miliárd ľudí, išiel by som s tým druhým,“ uvádza portál Zero Hedge.

Realita je ale taká, že osud Tuvalu je len krycím príbehom (zásterkou) pre plán globálneho vyľudňovania, ktorý sa maskuje ako dobre mienené snahy bojovať proti „zmene klímy“. Toto je najjednoduchšie a najpriamejšie vysvetlenie toho, čo sa deje.

Reakcie ľudí na výzvy celkom odstrániť fosílne palivá

„Nepáči sa im, že plebs využíva „ich“ vzduch, palivo, poľnohospodársku pôdu, jedlo a vodu. Alebo, ak sa pozriete na dolár, aj ten je ich,“ napísal jeden komentátor.

„Polovica planéty zomrie do šiestich mesiacov, ak budú zakázané fosílne palivá. Možno je to ich cieľ,“ dodal ďalší.

Niekto iný zdieľal článok „overujúci fakty“ uverejnený v roku 2018, ktorý potvrdzuje, že Tuvalu sa v skutočnosti nezmenšuje tak, ako teraz tvrdia na klimatickom samite COP27. Naopak, Tuvalu sa zväčšuje, čo úplne vyvracia naratív proti fosílnym palivám.

„Títo ľudia to myslia vážne a neskrývajú svoje úmysly,“ napísal ďalší človek o tom, ako globalisti momentálne už celkom neskrývate hovoria o svojich depopulačných plánoch.

Záver

„Zelená“ agenda je o vyľudňovaní planéty. Nie o krásnej čistej zelenej budúcnosti ľudstva, ale o jeho vyhladení.

Globalistom už nestačí bohatstvo a miliardy, ktoré majú. Peniaze si dokážu podľa ľubovôle kedykoľvek dotlačiť. Teraz už chcú, aby sa o „ich“ zdroje a „ich“ planétu nemuseli deliť s nami, bedármi. Aby sme my, plebs, nedýchali „ich“ vzduch, nepili „ich“ vodu a neznečisťovali „ich“ životné prostredie.

Ak sa o depopulačnej agende globalistov chcete dozvedieť viac, navštívte stránku Genocide.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Neodňateľné právo
  každého nevinného ľudského jednotlivca na život
  je konštitutívnym prvkom občianskej spoločnosti a jej zákonodarstva:

  „Občianska spoločnosť i politická moc musia uznávať a rešpektovať neodňateľné práva osoby.
  Práva človeka nezávisia ani od jednotlivcov, ani od rodičov a nie sú ani koncesiou spoločnosti a štátu. Patria k ľudskej prirodzenosti a sú vlastné ľudskej osobe vďaka stvoriteľskému činu, v ktorom má osoba svoj pôvod.
  Medzi týmito základnými právami treba v tomto ohľade pripomenúť právo na život a telesnú neporušiteľnosť každej ľudskej bytosti od chvíle počatia až po smrť.“

  /Katechizmus Katolíckej Cirkvi čl. 2273/

 2. Franta Záruba

  Děleme něco pro naše děti.Pavel Zítko na hrad.😁

  • Marek Košice

   Obyčajný (ale zároveň naozaj odvážny) populista, nič viac. To je Pavel Zítko. Všetkým ide len o koryto, aj keď vedia, že REÁLNE nič nezmenia.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,havel na hrad!,alebo aspoň znova do kriminálu,ale toho pekelného,,,,politika je podstrčená a nanútená zbytočnosť ako očkovanie,ktoré nesmiete odmietnuť,,,,zajtra môžete potiahnúť znovu do ulíc a bud chváliť,alebo kritizovať,,,,zajtra je sviatok dobitia raja-oslava rozkrádačov štátneho majetku,korunovejprivatizácie,kupónoviek,devalvácie koruny a sviatok bohatých,aby bohatli a chudobných,aby chudobneli,,,,za komáčov boli fajn ceny a nikto nesmel cez čiaru a teraz sú fajn iba mobilčeky a čiary sa vygumovali vygumovanými,,,,imigrantimoslimovia a ukrajincibanďérovci velkometoslovakia pridajte sa ku tu ťažko pracujucim vietnamcom a číňanom,lebo toto je už váš nový domov-raz bude aj táto krajina vaša,,,,

 3. Franta Záruba

  Dělejme něco pro naše děti.Pavel Zítko na hrad.😁

  • No – „robiť niečo pre deti“ je podstatou odôvodnenia vlastnej zbabelosti! Rob to pre seba – a deti sa zvezú! Všetci držia piču v totalitnom systéme „lebo chránia deti“! Áno?! A tak sa deti – a to je účel – nikdy nenaučia bojovať proti niečomu, čo ich v budúcnosti pohltí a znásilní! Deti bez morálky a statočnosti nemajú žiadnu budúcnosť! Ty chceš ochrániť deti pred vlastnou zbabelosťou? Lebo ja som toho svedkom 3 generácie! Deti ako zbraň! Skurvené deti skurvenými matkami aj otcami a sociánym inžinierstvom! Až tak je to jednoduché!

 4. Urobme niečo pre naše deti!
  Zastavme imigráciu nelegálov na Slovensko!!
  P.S.1 – Keď to nejde po cestnej, ev. železničnej komunikácii, tak ich treba naložiť do lietadla – smer – Germany. To je jediné anglické slovo, ktoré tí tmavší a mladší – jadroví fyzici a doktori – poznajú.
  P.S.2 – Vláda ČR je vládou USA+EU- podpindosov, ale na tú našu – slovenskú zgerbu – ešte stále – nemajú. Aspoň tie hranice si viete – ustrážiť.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,presne tak-urobme niečo pre naše deti-nedopusťme,aby sa tu museli narodiť pred oltárom temnoty,radšej ich nosme v hlavách a srdciach,pretože oni tam niekde jestvujú a je im tam dobre,,,,

 5. Niet sa čo čudovať, keďže prijali Agendu 2030 a majú strategické partnerstvo s WEF !
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/jak-osn-zahajila-spolupraci-se-svetovym-ekonomickym-forem/ Všetko je to jedna banda satanistických zmrdov !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,skoro každý ak nie každý člen osn,wef atd je pokrstený,je katolík,kresťan,baptista,jehovista či reformovaný a čo to svetu prinieslo,,,,každý roboš,pseudointelektuál atd je pokrstený atd atd detto a čo to svetu prinieslo,,,,neni tomu ani tak dávno čo ste sa posmievali agende,alebo o nej ani len netušili a teraz sú z vás odborníci na zánik sveta revajúci do éteru-pozor na agendu,,,,ešte pred rokom 2019 ste na všetko srali a teraz keď vám horí pod zadočkami-tak obraciate kabáty z poslušných parazitov na bojovníkov,,,,

   • Čo trepeš zase za chobotiny. :o))) Väčšina z nich sú ateisti, mohamedáni a sektári, lebo sa nesprávajú v zmysle evanjelia ale presne v rozpore s ním! Človek je tým, čo vyznáva, čoho sa drží a s čím sa identifikuje a najmä ako koná a nie či bol alebo nebol kedysi ako sopliak pokrstený. Odvtedy mohol x-krát zmeniť svoju vieru a presvedčenie. Čo sa týka kresťanov, žiadna kresťanská cirkev nie exkluzívny či elitárny klub pre dokonalých, vojsť do nej môže každý od najlepšej ovečky až po najčiernejšiu ofcu, tak neviem čo riešiš. Je na slobodnej vôli každého jedinca či sa chce zlepšiť alebo tam vchodí z iných dôvodov (napr. infiltrácia cirkví slobodomurármi za účelom ich vnútorného morálneho rozkladu).

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,drasťák-ďakujem za povšimnutie a tvoju námahu a oichotu sa tu strápniť,ale slobodomurárstvo je postavené na náboženstve a osvietenectvu,,,,byť pokrsteným-to sa už nedá zmazať a krstilo sa v každej rodine voveľkom to je to isté ako s manželstvom,drtivá večšina polických strán sa hlási k cirkvi nie moslimskej a tak isto aj hlavy šátov a preto ich je vidno často verejne v kostoloch pri rozličných udalostiach,,,,svetu a svetovým mocnostiam vládne židovská elita a tá aláha či budhu či krišnu nerieši,ale onoho saturnusa jáhweho všemocného duchadémona,,,,aláh by agendu nepodnecoval-on podnecuje násilie silu a podmaňovanie,krišna podnecuje plodnosť bohatstvo a krásu,budha podnecuje silu ničnerobenia a premiestnňovanie sa z tela mimo materiálno,saturn je tým skutočným vzorom pre globalistov-priťahuje všetko čo sa hýbe privlastňuje a zotročuje si to,,,,to som len tak obecne všetko opísal-čiže len žiadne filozofovanie odborníci.

     • Slobodomurári sú satanistickí zmrdi, vyznávajúci Luciferizmus. Celý sovid a očkovanie bolo koordinované a riadené slobodomurárskymi lóžami. Takže každý, kto ich podporuje roivnaký ZMRD !
      Niečo k Austrálii: https://www.inenoviny.sk/v-australii-maju-problem-s-nadmernymi-umrtiami/ !
      P.s.: Tvoje utrhnuté volnomyšlienkárské kydy tu nikoho nezaujímajú .

     • Objektívne

      Zatiaĺ nikto neprišiel na pravú podstatu toho, prečo bol vírus nazvaný „corona“.

     • Marek Košice

      XXL : Mňa zaujímajú. A ja som ten, akého tu na tomto fóre niet… Už 110 dní bez orgazmu/ejakulácie. A rozhodol som sa, že potiahnem celý rok. Stvoriteľ mojej duše (Boh) sa poteší. Satan totiž stvoril telo tak, aby bolo schopné sa kedykoľvek „vybiť“ orgazmami, a takto premhrať nahromadenú sexuálnu energiu, ktorej kultivácia (nie vybíjanie) je nutnou podmienkou k reálnemu duchovnému rastu. A k mužnosti, minimálne mužnosti vyžarovacieho typu. Pretože energie neoklameš…

     • hľadač pravdy

      Slobodomurári od konca 19. storočia postupne infiltrovali rímsko-katolícku Cirkev, ktorú úplne ovládli na II. vatikánskom koncile v roku 1965. Po tomto koncile slobodomurári zmenili katolíkom omšu, sviatosti, učenie a postupne menia alebo úplne odstraňujú aj verše v bibliách.

      Na ukážku a pre porovnanie vyberám z troch rímsko-katolíckych prekladov – jedno POkoncilové znenie a dva PREDkoncilové znenia veršov Sk 8,36-38.

      1986 – Nový zákon, POkoncilové vydanie, Neovulgáta
      1946 – Nový zákon, PREDkoncilové vydanie, Vulgáta
      1947 – Nový zákon, PREDkoncilové vydanie, Vulgáta
      ————————————————————————————————-
      1.) Sväté písmo Starého i Nového zákona, preklad a poznámky podľa vydaní Spolku svätého Vojtecha v Trnave: Starý zákon z roku 1955 – Nový zákon z roku 1986.

      ,,36 Ako išli cestou, došli k akejsi vode a eunuch vravel: ,,Pozri voda! Čo prekáža, aby som sa dal pokrstiť?” (37) 38 Rozkázal zastaviť voz a obaja, Filip i eunuch, zostúpili do vody a pokrstil ho.“

      poznámka: (37) – Tento verš Neovulgáta vynecháva!!! Vo vydaní z roku 2011, v poznámke pod čiarou zatiaľ (!) ešte bolo uvedené aj znenie 37 veršu.
      ————————————————————————————————-
      2.) Písmo sväté Nového zákona, Zlatoš-Šurjanský, vydal Spolok sv. Vojtecha, Trnava 1946.

      ,,36 Ako pokračovali v ceste, došli k akejsi vode. Komorník povedal: ,,Hľa voda! Čo mi prekáža, aby som sa nedal pokrstiť?” 37 Filip mu povedal: ,,Ak veríš z celého srdca, slobodno.” On odpovedal: ,,Verím, že Ježiš Kristus je Syn Boží.” 38 Dal zastaviť voz. Obaja, Filip totiž a komorník, sostúpili do vody a (Filip) ho pokrstil.”
      ————————————————————————————————-
      3.) Nový zákon, Sýkorův pěklad v revisi Hejčlově k tisku upravil, rozčlenil, úvody a poznámkami opatřil Dr. Rudolf Col, vydal Velehrad, nakladatelství dobré knihy v Olomouci, l.P. 1947.

      ,,36 A jak jeli cestou, přijeli k jedné vodě. I řekl komorník: ,,Hle, tu je voda! Co zabraňuje, abych byl pokřten?” 37 Filip pak řekl: ,,Věříš-li z celého srdce, může to býti”. A on řekl: ,,Věřím, že Ježíš Kristus je Syn Boží.” 38 I rozkázal zastavit vůz, a oba sestoupili do vody, Filip i komorník; a pokřtil ho.“
      ————————————————————————————————-
      Tu je v oboch PREDkoncilových vydaniach, teda z rokov 1946 a 1947 uvedená vlastne aj podstata a podmienka krstu!

     • Corona = koruna! Súvislosť to má s očakávaným príchodom „koruny tvorstva“ Ištar-Isis – jednej z podoby Satana, na piedestál Babylonskej veže. Globalisti-satanisti si len overili – sociálnym experimentom s corona-covid podvodom, že majú schopnosť ľudstvo ovládnuť, a že očakávaný „príchodzí“ nebude privítaný chaosom, pretože to on – ONI odovzdali technológiu ovládania ľudstva potomkom Globálneho mocenského systému a bol by to prúser, keby túto schopnosť stratili. Áno – nasadili ľudstvu korunu ovládania! Je to v podstate akási predpríprava na korunováciu. Anunnaki sú už tu! No – bude to des! V podstate ide o analógiu „pristátia na Mesiaci“. Fejková invázia mimozemšťanov – a reálny návrat Anunnaki. Maskovanie tých pravých. Lebo atómové bombičky sú funkčné a mohli by byť použité proti nim.

     • hľadač pravdy

      K tu vyššie uvedenému ešte pripájam aj krátke video od pravoslávneho kresťana (12min,54s) ,,Infiltrácia katolíckej a ekumenickej biblie“.

      No najprv musím k tomuto uviesť moju poznámku:
      V nižšie uvedenom videu Slovák – pravoslávny kresťan vyzdvihuje najmä Roháčkov preklad s čím ja nemôžem súhlasiť. Ako som tu na bádateľovi už v inej diskusii rozsiahlejšie k protestantovi Roháčkovi uvádzal – sama Roháčkova manželka pracovala v slobodomurárskej organizácii, o čom protestant Roháček musel vedieť!

      Inak myslím, že k videu nemám výhrad a komentujúci pravoslávny kresťan tam aj uvádza:

      ,,pretože tá predkoncilová biblia katolícka je presná“.

      Odkaz na video ,,Infiltrácia katolíckej a ekumenickej biblie“:
      https://www.gloria.tv/post/x34oYeNjxKL33bdkbA2998o29#170
      ———————————————————————————————–
      Vyššie ,,KOVIDBARÓN!“ popisuje, že sa krstilo/stále krstí ,,hlava-nehlava“,
      či už ,,elita“ hore alebo ,,plebs“ dole. Áno, to ale neznamená, ako už aj ,,Draslík“ naznačil, že sú to kresťania! Napríklad ,,pokrstení“ ,,elitári“, členovia OSN, WEF, atď. môžu predstierať ,,zbožnosť“ a hrať divadielko pred ľuďmi na ich oklamanie, no v skutočnosti sú to členovia slobodomurárskych lóží vyznávajúcich Lucifera, ako uviedol vyššie aj ,,XXL“. Pokiaľ si dobre vybavujem, tak ,,pokrstení“ boli napríklad aj
      Hitler a Stalin!

      Boha nikto neoklame! Boh vidí do srdca každého človeka! Podmienkou platného krstu je veriť celým svojim srdcom v Krista Spasiteľa. Skutočne pokrstený môže byť ten, kto verí celým svojim srdcom. Preto slobodomurári odstránili ,,Ak veríš z celého srdca a vyznávaš, že Ježiš Kristus je Syn Boží“ až potom môžeš byť skutočne pokrstený!

    • Ateizmus je len jedna z mnohých foriem náboženstva – tá najsofistikovanejšia: „víno“ zo starých kožíc preliate do nových, aby sa tie staré nebodaj neroztrhali a nevytiekol z nich opiát ešte predtým, ako sa zobudí aj posledná ovca.

     • nerozumiem tomu Emily, co si tym chcel(a) povedat…?!

     • napíš, čomu KONKRÉTNE nerozumieš, orion, vysvetlím ti.

     • zatial nikto

      Ovce sa im rozutekaju a elity budu v pi*či.Tak bolo rozhodnute najvyssim vedomim

     • vďaka za priamočiaru, objektívnu odpoveď čitateľovi / -ke orion namiesto mňa, ZATIAĽ NIKTO;
      trefnejšie a jednoznačnejšie vystihnúť zvrátenosť tejto covid-doby sa, žiaľ, asi ani nedá

     • zatial nikto

      Ano tak to bude,len tu je jeden maly detail-neurobi sa to samo,ak budeme pasivni,tak nas to zozerie.
      Ale nam je jasne ze nemozeme spoliehat ze to nejaky Boh ani Najvyssie Vedomie urobi za nas

     • Nemáme – aspoň zatiaľ nie – oproti nim dostatočne silné a sofistikované zbrane (a nejaký duch, používaný na strašenie detí, ich čiernotu isto nerozfúka). Jedine, že by sa oni sami konečne uvedomili a pochopili by, že skapú spolu s nami… a bez nás takisto; vyvraždia sa medzi sebou navzájom, pretože murín svoju kožu nezmení a krajný narcista (čo sú samovyvolení všetci) vždy bude túžiť iba po jedinom: po tom najvyššom postavení.
      Dúfajme, že to vzdajú sami, keď konečne pochopia, že potápajúci sa Titanic nakoniec pochová aj ich.

    • Ježiš Kristus je Slovo od Boha
     Prišiel na zem medzi takých ľudí ako dnes , kde vládol panoval hriech odpor voči Bohu // farizei zákonníci , vladari , panovníci ….ktorí sa oháňali Bohom Mojzisa , Abraháma a zabili JKrstitela , a v srdci mali túžbu PJezisa a Lazara zabiť ,a dalších … vymýšľali na PJezisa klamstvo aby Ho mohli chytiť ……/:síce spomináli slovo Boh Mojzisa ale ich srdce myseľ nebolo pri Bohu Izraela ale srdce s mysľou mali u boha sveta ,, desatoro je napísané ::nezabiješ ,krivého svedectva nepovieš na blížneho …… keby dnes prišiel PJezis na zem – tak Ho ukrizuju ,, to učinia tie cirkvi ktoré majú vlastného boha ti ich nevedú za PJezisom k Otcovi nebeskemu , nezvestuju Kráľovstvo Bože ale uctievajú človeka obrazy sochy púte ….. VZŤAH S BOHOM NEMAJÚ LEBO NEPRIJALI SLOVO OD BOHA
     —- a preto aj Kein zabil Ábela
     Boží Krst je keď človek uveri Bohu a v srdci sa narodi PJezis
     Ponorenim do vody ……

   • Kovidbaron, najprv gramatik a potom az pises, ertem?

    • Je ti dobre v tieni, sovička?
     Bodaj ťa kuna zožrala.

     • Marek Košice

      Robo „zabil“, dobre som sa nasmial (nie zo zákernosti, tá mi je cudzia)….. 🙂 Ideš si „svoje“, to sa mi páči, nehľadíš na nejaké „móresy“, na veci typu „čo si o mne pomyslia, keď napíšem takú volovinku“… Tá volovinka má HODNOTU. Ukazuje, že nie si biorobot + je vtipná.

   • 👇

 6. Tak. Veci, čo sa týka vojny na UA, začínajú naberať na obrátkach. Od začiatku ŠVO som tušila, že raz k tomuto príde. Buď na SK, alebo na Polsko – „akože“ – vypálené rakety zo strany Ruska, pričom Rusi sa k nim – „nehlásia“ a vnímajú to ako výmysel a provokáciu.
  Naď už organizuje našu plnú vojenskú pohotovosť..

  https://www.plenum.sk/nad-rusi-musia-pochopit-ze-ak-budu-pokracovat-bude-to-mat-nasledky-sme-v-plnej-pohotovosti/

  • Hm, už preskúmali raketu a overili, že je ruská?
   Tá ruská raketa bola voľajaká slabá keď len prehodila vlečku a traktor zostal celý… to používajú proti tým papundeklovým maketám, alebo ako ozajstné bojové rakety? Na fotke som videl dieru pod vlečkou (kráter) a o 5m bol neporušený traktor…
   No neviem… hlavne že sme v pohotovosti.
   Nasadajme do tankoch! Nemáme naftu! Tak utekajme!

  • zatial nikto

   Slovaci by mali pochopit ze Nad tu nie je na to aby chranil Slovakov ale aby ich viedol do vojny a vyvrazdil.
   Putin tu tiez nie je na to aby chranil Rusov ale aby ich viedol do vojny a vyvrazdil.
   Nasledne sa korporacie a ini prisluhovaci zmocnia majetkov mrtvych mobilizovanych a aj inych zabitych.Ci uz Rusov,Slovakov a inych europanov.Nic take ako obrana vlasti neexistuje,uz som to tu pisal.
   Vlady by mali byt uplne odstranene spolu s elitami a mali by sme mat komunitny system zalozeny na dohodach a dovere.Inac tu budu stale vladnut paraziti ludstva

   • zatial nikto

    Obrana vlasti neexistuje-je to obrana korporacii a obrana systemu

   • Presne naša reč! Vláda je najväčšie nebezpečenstvo pre holý život občanov. Mnohí sa nás pýtajú: „No dobre, ale keď odstránime túto vládu, akú vládu chcete namiesto nej“. Naša odpoveď je protiotázka: „Načo vlastne potrebujete nejakú vládu? Bez vlády by ste nedokázali žiť?“.

    • zatial nikto

     Presne tak,naco dalsiu vladu-zmanipulovali masy aby si mysleli ze vladu potrebuju.Ze vraj bez vlady by bol chaos.Ako to mozu vediet ze by bol chaos?Zazili taku situaciu?-asi nie lebo vlady tu boli vzdy a teda nemali sme ani prilezitost si to skusit bez vlady.

     Odpoved je ze nepotrebujeme vladu.To len vlada-parazit potrebuje ludi,pretoze kazdy parazit potrebuje zivitela.
     Vlady dostali prilezitost pocas dlhych storoci a dali nam najavo kto su a ze ziadne zlepsenie nie je mozne lebo tak koalicia ako aj opozicia sluzia zaujmom elit a len hraju divadlo.

     Volit politikov vnimam len ako delegovanie moci.Je to ako ked obcan deleguje pravnika alebo inu osobu pretoze je nesposobily ci uz zdravotne alebo mentalne.
     Sme zdravotne ci mentalne nesposobili a preto delegujeme moc politikom?
     Ak si vsetci budeme isti ze nikto nesiel volit a napriek tomu sa politici zvolia-mozeme prist a povedat-kto ste?My sme vas nevolili,odidte alebo vas urobime odidenych.
     To co tu navrhujem mozno pripomina anarchiu.Pri vela protestoch sa iste skupiny vandalov (medialne) oznacia za anarchistov.Nie je to tak.Velmi mala cast anarchistov moze byt nasilna ale vacsia nie.
     Vacsina ludi nevie co skutocne anarchia znamena a ako velmi moze byt pozitivna ak sa to spravne urobi.

     • zatial nikto

      Organizovany anarchista nie som ale systemom hodnot k tomu inklinujem-nerad by som sa skatulkoval nejakym -izmom,ale nejaky pacificky komunitny anarchizmus si predstavit viem.
      Ak by to mala byt dobra vec ako docasny alebo prechodny system,tak by som sa pripojil

     • Odpoveď nájdeš v „16 basic desires“ – dve geneticky podmienené vlastnosti sú odpor a odmietanie. Treba pochopiť nuansu. Odpor je ozajstná nechuť k niečomu – môže to byť hocičo – sex, jedlo, životný štýl – milión vecí.

      Odmietanie – súvisí s vôľou – inak základ menežmentu. Súvisí konceptuálne – s chápaním súvislostí. Aj s morálkou, so zákonmi, s pravidlami. Tu by sa dali nájsť základy anarchie – generačného odporu zneužívaného marxistami – rozklad rodiny je top anarchia – využíva sa búrenie nedozretej mladej generácie proti stereotypom stability rodiny a spoločnosti – proti tradíciám.

      Anarchistom /pozri židovskú sektu „frankisti“/ – môže byť len sociopat, organizovaný psychopat, infantilná organizovaná mládež – nikdy nie zrelý dospelý človek! Nepleť si organizovaný odpor proti tyranii – s anarchiou! Organizovaný odpor má svoj koncept pokračovania po zvrhnutí tyranie! Anarchia NIKDY! Anarchia – s jediným účelom – rozvratu – je samovražedná misia! No lebo v pláne je budúca normalizácia status quo! Čiže – anarchisti sú automaticky vylúčení z tohto plánu budúcej stability! Je to len škodná – účelovo využitá. Búracie kladivo.

     • zatial nikto

      Maros,nemozem s tebou suhlasit.Evidentne sa zaoberas medialnym obrazom anarchie a nie skutocnym-preto som pisal aby si ludia prestudovali o com anarchizmus je a to nie je o pubertiakoch ktori v tlupach rozbijaju a sprejuju mesto.
      Myslim ze mas blizko k prirode-pozri teda na nu-co jej chyba?Funguje dokonale a je v nej pomerne dobra davka anarchie az na par levov ktori sem tam vladnu a terorizuju.

     • zatial nikto

      Ups velky preklep chcel som napisat anarchia,nie anarchizmus,to je nieco uplne ine,teraz ma tu za to zozeru.
      Anarchizmus je myslim stary pojem,vyraz haha.

     • zatial nikto

      Oprava-zistil som s to-anarchizmus bolo spravne,
      splietol som to v zavere s archaizmom,samozrejme som vedel o slove archaizmus,len som to dlho nepocul.Aj ked udajne-podla wikipedie ani archaizmus neznamena zastarane slovo,ale slovo spisovne,ktore dodava reci raz starsej etapy vyvoja jazyka.Tot wikipedia na tuto temu,ale v inych temach by som na nu nespoliehal,prekrucuje niektore fakty v sulade s nwo.
      Anarchizmus,anarchia je spravne.Ups.lol.

    • saturnus uranus

     Bez vlady by dokazali zit vsetci a vsade, ale bez nejakych pravidiel/gakonov platnych pre vsetkych by bol chaos. A vsade, to si myslim ja.

 7. Kúrňa! Keby dopadla do Letanoviec, nik by sa to nedozvedel – už by bola v zberných surovinách!

  • Dendy, to čo tu čítame, je všetko – zvnútra – Inak. A ešte to – Inak je – inak na2.
   14.11.2022 mali v Ankare stretko – šéf KGB Naryškin so šéfom CIA – Burnsom. Zrejme sa na „niečom“ nedohodli – v zmysle ich konceptov a dnes – tu z toho máme – spätnú – bombovú – väzbu – na štát EÚ..

   P.S. Ale to si len tak – sama pre seba – konšpirujem..

   • Kľudne konšpirujte, v najhoršom sa môžme mýliť a potom sa na tom zasmejeme – dúfajme.

   • Nebola o ziadna ruska raketa,uz je to skoro vysetrene,zrejme Zelenskeho plan,vraj omyl

   • zatial nikto

    Zda sa ze to len hraju ze usa+europa proti rusku.Za oponou usa s ruskom spolupracuje ale na vyhubeni obcanov a ovcanov

    • USA dováža všetok urán pre svoje jadrové elektrárne z Ruska. Ak by im Rusko zastavilo export, do pár mesiacov by USA museli odstaviť všetky svoje jadrové elektrárne. Prečo to neurobia?

     • Lebo Globálny mocenský systém je postavený na fejkových protihráčoch!

    • Presne tak, zatiaľ nikto👍👍👍
     ich politika je len „staré víno preliate do nových kožíc“ – lebo čo, ak sa tie staré kožice nebodaj roztrhnú a opiát sa z nich rozleje na všetky strany? Rozpŕchnuté „ovce“ by už sotva nahnali späť do košiara, a to sa stať nesmie; mohlo by ich to stáť aj život.
     Šľapú presne podľa plánu nahlavupostavenej sionbiblie, zatiaľ sa neodchýlili ani o krok. Buď Lož padne na zobák a vyhráme my, alebo nás predbehnú a prehráme všetci. Ja dúfam vo víťazstvo zdravého rozumu nad ich zvrátenosťou.

     • …pre istotu dovysvetlím posledný odsek, aby sa niečo nedoplietlo:
      „Šľapú presne podľa plánu“ elity, nie tie ovce…

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,už dávno sa človiečik chystá poočumákovať mars a privlastniť si ho-veď načo chodiť až tak ďaleko a tak namáhavo,keď mars môže byť aj tu z tejto matičky fungyzeme pod nohami a stačí na to iba pár hodín a máme tu vyklonované dvojča marsu-ako turistickú atrakciu pre preživšíchpracujúcichzadĺžených,,,,občanmatovič mal vo svojom dvojmyselnom verejnom výroku praktickú a priamu pravdu-po nich tu už nikto nebude,,,,a kto iný,než on vám to dá priamo pod nosy na podnose,než typ človeka ako je on,,,,poliaci sú síce naši blízky príbuzní a bratmi-ale iba ako chudobný poliak s chudobným slovákom a bohatý poliak s bohatým slovákom-pritom každej skupinke ide o niečo podstatne iné,,,,satanisti veria vo svoju nesmrteľnosť-takže oni strach nemajú,,,,a JA-ten ktorý má byť,už mám svoje zásluhy a zabezpečenú večnosť pred „Všeotcom“ a pripravenú cestičku k Nemu pokrytú diamantami,ale čo vy-veď vy to už ani nemôžete stihnúť,lebo tých pár rokov čo tu ešte pobudnete je pre toto fakt veľmi málo,to sa radšej venujte šrotovaniu vojenskej techniky,,,,JA mám dobré body aj na rozdávanie-ale nebudem sa s nimi deliť s nespravodlivými,ale sám si z ľudského rodu vyberiem,lebo budú viacej s pomocou „siedmeho“ hodný záchrany,,,,ej veru-bude v ohni tlačenica,,,,

   • Najlepšie komentáre máš. Keď už myslím
    že sa nedá viac , zostrelíš takú fantáziu.🤣🤣🤣👍 Bez teba by to bola nudná fraška.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,ďakujem ti zemane za priazeň,nech ti aláh dopraje detí ako smetí a dlhov menej ako dní v roku,,,,

    • Marek Košice

     Zemepán, z čoho sa smeješ? Hádam neveríš, že po Marse reálne „chodí“ nejaký rover…… Je to rovnaký nezmysel ako ten, že po Mesiaci chodili ľudia…..

    • No – už nám tu k zábave chýba Pročko! Každý web by mal mať svojho jeba!

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tento celý problém sa volá-ľudské myslenie a od tohoto sa to všetko odvíja,,,,treba sa okolo seba dobre porozhliadnuť a všímať si ako sa všetko mení-ale k akémusi horšiemu,všade samé čerpačky,vždy nové a ďalšie supermarkety či predajne stavebnín a samozrejme v neposlednom rade sieť ciest chodníkov cyklochodníkov aquaparkov a hlavne podivných po celé dni rozsvietených kociek-rôzných firiem a lobistiských veĺkoskladov a všetkého zbytočného-čo v tichosti dotujú štáty s kapsy občanov z ktorých tam nejaká čast aj pracuje a tak si nevedomky prispieva sama zo svojho a svojích potomkov na svoje mzdy,,,,kam vlastne s týmto chcete až dospieť-kam vedie táto cesta tvorby kvantity a nie kvality,,,,na tejto planéte mocnosti fungujú duálne,na jednej strane vám poskytujú lobing a podporu pri ničení planéty a na druhej strane na to poukazujú a bojujú presne proti takýmto aktivitám-správne,je to zámer,hra na mačku a myš,,,,človek je na tejto planéte ktorá mu ani nepatrí iba hosťom a hostiteľ je človeku utajený-neznámi,ako keby ani nebol,ale on je,čiže existuje,,,,človek tupo sebe denne zanecháva značnú stopu a nároky takéhoto nerozumného človeka pribúdajúcimi už ani nie rokmi,ale dňami rastie a to bez akejkoľvek rozumnej potreby či nutnosti-jednoducho potreba materiálne rásť a to bez ohľadu na dôsledky a následky-je to iba nerozumný hon za bohatstvom a zaberaním a využívaním priestoru vždy ako nejakí požierači,,,,koľkí z vás máte niekde na nejakom panenskom či opustenom mieste nejakú chatku,alebo chalupu a radi tam utekáte pred sebou samými z predimenzovaného a preľudneného mesta či veľkomesta a od stresu-čo je únava z honby za bohatstvom,,,,akíkoľvek aktivita,ktorá spočíva na tvorbe zisku vo veľkej miere ak nie úplne-ničí prostredie určené pre život a jestvovanie a nie pre vlastné obohacovanie-čiže privlastňovanie si cudzieho práva na zmeny a účely,,,,automobily sa vymysleli a zostrojili preto,aby pomáhali človeku a aby bohatli ich tvorcovia a predajcovia-a aby sa rýchlejšie ničilo to,čo má svoje limity,,,,

  • Kovidbaron kto si? Vsade same vy ste, vam bude, atd.? Ty nie?!! Vsak uz sa prezrad ktosi? Je tu vela citatelov, co by dokazali stvorit nieco take pisomne ako ty….

   • Marek Košice

    huhuhuuu : Vidíš, ale stvorí to LEN A LEN ON. Jeho originalita je „SEXY“. Na KOVIDBARÓNA nezabudne nik, kto kedy čítal/číta jeho príspevky. A o tom to je.

    • Leda, že zabudneme na KOVID! A tu sa zamýšľam, že či tento chuj si zvolil svoj nick intuitívne-geniálne-zhora – alebo ho sem posunuli ako fabrikát copywritingu!

     Ešte raz vy debili! Prežívame obdobie chaosu – chaos je účel! A KOVIDBARÓN tento chaos napĺňa určite! Vy nevidíte to, čo vidím ja! Je to len vojenské spravodajstvo! Krv, črevá, mŕtvoly – dezilúzia! On vás len opisuje, akí ste ako hovná! Tak kurva – veď ja chcem svoj portrét! Ja ti nezaplatím za to, na čo sa nepodobám! A tak debili prijímate – s nadšením – svoj obraz nastavený týmto trollom!
     Vám sa jeho manipulácia skrátka páči! Je to analogicky SADO-MASO!

     Kovidbarón skončí elegantne tým, že zhasne aj s touto redakciou. Alebo akože ešte 10 rokov?

 9. Uhlie a ropa – najvýraznejšie prediktory kontaminácie. Veľkoplošné spaľovanie dreva na kúrenie v domoch nasleduje. Kontaminácia je prejav spupnosti, arogancie. Kde je toto, jeden sa bezducho teší a desiati trpia.

  Ak má v stave úkoru stádu pomýlených úradovať globálny fašistický teroristický korporát, aby bola nastolená rovnováha tu a teraz pre každú jednu bytosť v tomto stave bez podmienok a sémantík, nech sa tak stane. Každý dôjde svojmu vyrovnaniu. V krajnosti, ktorá sa dopúšťa je teror nástroj proti teroru, hoc je dený do jemného zamatového kabátika. Smrť je nič, hrozba bytia v kolobehu bezduchosti, úbohosti, utrpenia a hnevu je všetko.

  • Drístaj za seba.

  • človek je ten najchamtivejší, najbezohľadnejší a najobmedzenejší živočích na tejto zdementnenej planéte; žije si on nehľadiac pritom na budúcnosť – až kým nás to všetkých nezvalcuje

  • dominik, hlavne ten – druhý odsek – si prekladal z – hebrejčiny?!
   Aj si prečítaš po sebe, čo za – „tovar“ – tu predávaš?

  • Ja len, že keď horí kvalitné uhlie – má krásnu vôňu údeniny! Keď horia tie sírne a dechtové spečeniny s ílom – no tak to je kontaminácia.

   https://www1.pluska.sk › spravy › peniaze › cesky-trh-zaplavilo-lacne-polske-uhlie-je-zdraviu-skodlive-nici-kotly
   Český trh zaplavilo lacné poľské uhlie. Je zdraviu škodlivé a ničí kotly
   Je však škodlivé pre zdravie, ničí kotly a je veľmi nekvalitné. 23. január 2013 15:03. Lacnejšie uhlie z Poľska prúdi do obcí a miest Libereckého kraja na severe Česka. Nemá sa pritom spaľovať v domácnostiach, ale v tepelných elektrárňach. Navyše znečisťuje ovzdušie, informoval v stredu spravodajský portál iDNES.cz.

   No a keďže bojujeme proti hotovosti – prečo do toho opäť nezapojiť zmrdov Poliakov!
   Ešte raz! Falšovanie bankoviek je hrdelný zločin! To sa to tu jednoducho konštatuje! TO JE UVÁDZANIE FALOŠNÝCH BANKOVIEK!

   https://www.topky.sk › cl › 11 › 1288641 › Falosne-eurobankovky-z-Polska-sa-objavuju-po-celej-Europe
   Falošné eurobankovky z Poľska sa objavujú po celej Európe
   VARŠAVA – Z významnej výrobne falšovaných eurobankoviek, o ktorej odhalení v okolí Varšavy informovali v uplynulých dňoch poľské bezpečnostné zložky, pochádzajú nepravé bankovky v nominálnej hodnote 50 a 500 eur, objavujúce sa v rôznych krajinách starého kontinentu.

 10. Musíme to překonat ,uvědomit si v čem žijeme /aspoň ti kteří chtějí vidět/ ,pak přijde změna. https://www.youtube.com/watch?v=qg5qj6MxKYA

  • a tieto ich ústavou zaručené práva, ako vidíme, platia dodnes iba pre „vyvolených“ (pre „ovce“ práva neplatili nikdy, odkedy svet svetom stojí)

 11. …vďaka za zaujím.link Magdalénka ….

  • Marek Košice

   Ty si ale zvláštne NPC-čko, Alena….. Slovo „zaujímavý“ skrátiš na „zaujím.“, len aby si mohla dať 3 bodky na začiatku príspevku a 4 bodky na jeho konci….. 😀 … Chcel by som spoznať tvojho programátora.

 12. Väčšine ľudí ešte nedochádza, že za všetko,čo bolo doteraz samozrejmé (voda,pôda, vlastný dom,jedlo,teplo…)bude treba tvrdo bojovať.A to doslova… Zbytočné sú nejaké zákony, ktoré vymýšľajú samotní globalisti,pomôže iba tvrdý boj,nič iné…Otto von Bismarck raz povedal:“Nič sa nevyrieši hlúpymi rečami a hádkami,iba ohňom a železom“.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,večšine ľudí to ešte nedochádza preto,lebo večšina ľudí nie sú ľuďmi,čiže sa ich toto netýka a to je rozdiel,,,,

  • Otto von Bismarck – je zakladateľom nášho solidárneho dôchodkového systému – toto sa tu snaží rozbiť Sulík a spol. a založiť „nepodmienený“ príjem – pozor – tento „človek“ je konceptuálne veľmi veľmi nebezpečný a treba sledovať to jeho politické „upratávanie sa“ mimo pozornosti médií!

   Ale treba tiež poznať podstatu Bismarckovho zámeru – je to otec tzv. sociálneho štátu, ktorého úlohou je produkcia vojakov – kanónenfuter – pre budúcu vojnu! Prví na tento koncept zábezpeky ľudských zdrojov nabehli Japonci v roku 1921 – a o generáciu to začalo! Sú to riadené procesy produkcie ľudských zdrojov pre vojnu! Husákove deti – ako príprava invázie Varšavskej zmluvy na Západ – vojenské nastolenie komunizmu – 80-te roky.

   No – a teraz v kontexte – zníženie slovenskej populácie na polovicu! Sociálnym inžinierstvom, vyslovene nulovou podporou mladých rodín a rodenia detí – my zatiaľ žijeme v zotrvačnosti Bismarckovko systému – a ten sa dá povaliť – a robia to – rozkladom jeho konceptu na viac tzv. dôchodkových pilierov a ich tunelovaním!

   Otázka – prečo sa o týchto veciach neučí na občianskej výchove – a tá je v prdeli úplne!

   • Sulík je pokiaľ viem absolventom Oxfordu! Bismarckov sociálny štát – bez ohľadu na pôvodný skrytý zámer produkovať ľudské zdroje pre vojnu – je svojím spôsobom geniálne jednoduchý a funkčný! Ale – plány globalistov a židoanglosasov sú – čo sa týka bielej rasy – a už vôbec slovanstva – a germánstva – úplne mimo Bismarcka! Potrebujú zlikvidovať úspešné množenie bielych tvorivých bytostí na Zemi! Preto je Nemecko tam kde je – ako producent bielych tvorivých bytostí – a nie je podstatné, či ich máme mať radi – ide o ich schopnosť sa organizovať, majú disciplínu, vedia zabrať, tvoriť! A byť solidárni! A toto treba v EU zlikvidovať! Neviem to vysvetlť, ale aj v prípade možnej arogancie voči nie Nemcom – Nemec drží pravidlá! A preto potrebujú globalisti zlikvidovať spojenectvo Rusov s Nemcami!

    Takto. Poznal som pravých Nemcov – na nich sa dá-dalo spoľahnúť na 100%! A poznal som „rádoby“ Nemcov – vrátane svojej rodiny – bolo to len o pózerstve! Ja som „muž lesa“ – Slovan, Germán, Rus je tiež muž lesa! Každý, kto pochádza z lesa vie, že les má svoje pravidlá! A tie treba dodržiavať! Hovorím o archetypálnej determinancii národa. O tom jadre LESA!
    Vyťatie liesky sa u Germánov trestalo smrťou! Prečo? Lebo treba poznať význam liesky v živote človeka z lesa! Skrátim!

    Dnešný „zelený“ /islamic green/ židonemec-aškenázi-marxista-muslim – nie je ten starý dobrý Germán z lesa, ktorý vzdoroval rímskemu meču! Ale niekde to zdravé jadro národa prežíva! Ja osobne tým „starým“ férovým Nemcom v hĺbke duše stále dôverujem – nepleťme si ich so súčasným jewspolitbirom!

    He! Dnes štátny „sviatok“ boja proti totalitnému systému a fašizmu – s fašistickou vládou na krku! A to mám byť nasraný na Nemca – s tým istým na krku?

 13. Fosílne palivá neexistujú:
  – ropa a plyn vzniká po roku zo sračiek z kanalizácie,
  – uhlie je vyrobené zo stromov.

  • Marek Košice

   Áno, už viac krát som čítal, že uhlie je možné vyrobiť za niekoľko MÁLO rokov (jednociferné číslo), ak nie niekoľko mesiacov. V laboratórnych podmienkach (čo sa ale nedá implementovať do reálnej globálnej spotreby) dokonca tuším za niekoľko týždňov, ak nie dní……..

 14. Hovná sú životom zeme. Ropa je krvou zeme.

 15. A čím sú, keď nie sú ľuďmi….A prečo by sa ich to nemalo týkať.No , poďme,zafilizofuj si.Ale stručne, nemám chuť čítať tie romány,čo tu stále píšeš.

 16. Nejak som to tu prespal – to je problém odrezať pár hláv? Lebo zatiaľ len hystéria – nôž nikde? Vám tu načisto jebe!

  • Ti jebe, nožom na MI6?

   Ja si radšej zatopim v krbe, kktom navzdory.
   A ani mi to nepríde…🤷‍♂️

   • No – proti zrade sa nožom nedá – leda to vytrestať potom. Hrady sa – mimo Konštantinopolu /zbrojár Orbán – pozri Orbánovo delo/ – nerozvracali delami, ale zradou!

    Nôž je symbol – náš sofistikovaný „zub“. Je to symbol odhodlania sa brániť – mentálne nastavenie – nebiť ovcou! Jediný problém môže vzniknúť – že zakrvavený nôž sa v ruke šmíka ako sviňa – treba si ho upraviť. Preto šrobovák! Stará skúsenosť zo zákopových bojov – čím tupší bajonet – tým hrozivejšie rany. Ženy by v kabelkách mali povinne nosiť krížový šrobovák namiesto kaseru. Dobre prepichnutý močovák alebo stehno útočníka – a dcérka sa môže bezpečne flákať po nociach – ktorý ocko by to nechcel.

    • Už to má reálnější tvar.
     Nikdy som si nemyslel, neveril som tomu v hĺbke, že toto budem musieť seriózne riešiť..
     Bude možno taká nejaká krátka epizóda v našich končinách..

 17. Něco na odlehčení. Jak udělat z mražené ryby čerstvou. https://gloria.tv/post/udZ8yyDvWJxZ4R3VJMZugFRGw

 18. Ale áno, onedlho príde čas, keď práve takéto veci budeme musieť riešiť.Obdobie kľudného, pokojného života je preč…Pozrite sa,ako to vyzerá napr.vo „vyspelom“Nemecku, Švédsku,Taliansku… Samý džihádisti,teroristi…Sú tam miesta,kde sa ani polícia neodváži ísť.Bolo by naivné si myslieť,že nás sa to týkať nebude.Ale bude! Polícia ani vláda nám nepomôžu.A bude už len na nás, či budeme dodržiavať nejaké hlúpe zákony,alebo zoberieme svoje veci do svojích rúk …A to je islamizácia iba jeden zo zhubných „projektov“Great Resetu.Bude toho viac…

 19. Já jen dodám, Aže CO2 není „znečišťující látka“ způsobující globální oteplování, ale je to elixír života. Vše, co chcou „oni“ je jen a pouze zlo–

 20. 👍👍👍
  pre: Draslik
  16/11/2022 at 13:56

Pridajte komentár

*