Lekárka radí: Na vyliečenie cukrovky musíte ignorovať tieto pokyny lekárov


Print Friendly, PDF & Email

Lekárka radí: Na vyliečenie cukrovky musíte ignorovať tieto pokyny lekárov

Obezita je ochorenie ohrozujúce život, za ktoré ľudia nemôžu.

Napriek tomu si spoločnosť o obéznych ľuďoch myslí, že oni sami sú zodpovední za svoju situáciu. Že sú jednoducho lenivý, nenásytný a chýba im vôľa zmeniť svoj život.

Ale ako poznamenala Sarah Hallberg, lekárska riaditeľka Lekárskeho programu dohľadu pri chudnutí (Medically Supervised Weight Loss Program) v IU Health Arnett, USA, obezita je hormonálne ochorenie a nie je to voľba životného štýlu. A jeden z týchto hormónov je inzulín.

Telo spracováva inzulín, keď sa glukóza uvoľňuje do krvného obehu v dôsledku strávenia sacharidov.

Americká diabetologická asociácia (ADA) vysvetľuje, že „podľa všeobecných odporúčaní by mali pacienti s 2. typom cukrovky konzumovať 40-65 g sacharidov v jedle a plus v občerstvení.

V podstate odporúčame, aby jedli presne to, čo je príčinou ich problému.“

Hallberg konštatuje, že pri liečbe cukrovky 2. typu s inzulínom sa hladina glukózy zvyšuje po zjedení sacharidov, rovnako ako aj potreba inzulínu.

Ale pretože inzulín je hormón ovplyvňujúci ukladanie telesného tuku, spôsobuje u ľudí hlad, a preto majú problémy schudnúť. Pokyny ADA jasne uvádzajú, že existujú bezvýchodiskové dôkazy odporúčať jasné obmedzenia sacharidov.

Nikde v pokynoch ADA sa nenachádza cieľ zvrátiť cukrovku 2. typu.

To je potrebné zmeniť, pretože cukrovku 2. typu je možné zvrátiť v mnohých alebo dokonca vo väčšine prípadov, najmä ak s tým začnete skoro.

V čom podľa nej spočíva tajomstvo vyliečenia sa z cukrovky?

Hallberg odporúča, že hoci telo potrebuje bielkoviny a esenciálne mastné kyseliny, nepotrebuje prijať takú dennú dávku sacharidov, aby bolo zdravé.

„Keď naši pacienti znížili svoj príjem sacharidov, hladina ich glukózy klesla, a tak nepotrebovali toľko inzulínu. Hladina ich inzulínu rýchlo klesla.

Zníženie sacharidov funguje tak rýchlo, že môžeme ľudí doslova zbaviť stoviek jednotiek inzulínu za niekoľko dní až týždňov“, vysvetľuje Hallbergová.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ale ona tiež jasne vysvetľuje, že nízky príjem sacharidov neznamená neprijať žiadne sacharidy, ani prijať vysoký obsah bielkovín.

„Moji pacienti jedia veľa tuku. Tuk je jediná stavebná látka, ktorá udrží hladiny vašej glukózy a inzulínu v krvi na nízkej úrovni.“ hovorí.

Jej slová potvrdzuje štúdia, ktorú vykonala jej klinika.

Počas nej bolo liečených 50 ľudí s cukrovkou 2. typu podľa jej odporúčaní, ktorí prijímali stravu s vysokým obsahom tuku a nízkym obsahom sacharidov. Súčasne liečila ďalších 50 pacientov podľa odporúčaní ADA.

Po šiestich mesiacoch trvania jej štúdie dospela k záveru, že pacienti liečení podľa jej odporúčaní boli schopní v priemere znížiť takmer 500 jednotiek inzulínu na deň.

Tí pacienti, ktorí sa liečili podľa pokynov ADA, museli zvýšiť svoju dávku inzulínu v priemere o 350 jednotiek na deň.

Takže, je možné cukrovku 2. typu zvrátiť?

„Uzdravenie by neznamenalo, že by sa cukrovka nemohla nikdy vrátiť, keď pacienti opäť začnú prijímať nadmerné množstvo sacharidov.“ hovorí Hallberg.

Pozrite sa na jej celú prezentáciu vo videu nižšie:

Viac informácií o tom, ako bolo vyliečených 6 ľudí z cukrovky za 30 dní si môžete prečítať v našom článku s názvom Títo ľudia zmenili jednu vec a do 30 dní sa vyliečili z cukrovky.

Článok sa vám bude určite páčiť. Odkedy sme ho pred časom publikovali, stihol už vyvolať vlnu emócií.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: collective-evolution.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. liečiteľ

  Ako a čím si znížiť hladinu cukru a vyliečiť sa z cukrovky.

  Strava ako liek, nie nie ako jed.
  Jedla delíme na zdravé a nezdravé.
  Niektoré jedla iba liečia niektoré z nich viac, iné menej a nemajú žiadnu škodlivosť, niektoré jedla môžu zas škodiť, ale i liečiť a sú jedla ktoré absolútne nič neliečia iba škodia.

  Niektoré jedla ako je jedovatý rafinovaný cukor a všetky jeho výrobky dosahujú rekordnú škodlivosť prekyslením až 54% a pri tom cukor nič nelieči.
  Ďalším bielym jedom je rafinovaná soľ nad zlato,ktorá má pre nás škodlivosť 44% a len 4% lieči.
  Bravčový vyprážaný rezeň škodí svojou karcinogenitou 42% a len 5% lieči.
  Biela múka a jej všetky produkty nám poškodzujú zdravie známym prekyslením celého tela 29% a liečivým účinkom len mizivých 3,5% sa tiež nemôže pochváliť a dalo by sa tak do nekonečná pokračovať.
  Ak odčítame od škodlivosti 29% jeho liečivý účinok 3,5%,tak nám vyjde jej značná škodlivosť 25,5% čím ju predurčuje za nezdravé jedlo.

  Aby sme si udržali ako tak svoje zdravie na uzde a neničili si tak organy jeden za druhým,vyhýbajme sa strave, ktorá nič nelieči a len poškodzuje zdravie.
  Preto si vyberáme stravu skôr, ktorá nič neškodí, alebo len s minimálnou škodlivosťou a čím vyšším liečivým účinkom.

  Všetky endoktrinné žľazy v našom tele sú veľmi citlivé organy i na malé denné množstvo jedov z nevhodnej stravy a ak ich jedmi vystavujeme denne,pomaly a isto nám tie nenahraditeľné organy v tele vypovedajú prejdením do chronicko – rakovinového stavu.

  Ak nechceme dostať cukrovku a pre tých čo už ju majú stále tu platí zlaté pravidlo ,,strava ako liek ,nie ako jed.”,čo znamená, že každá strava môže byť pre nás liekom od ktorej neochorieme a môže nás vyliečiť i z tých najťažších chorôb.
  Škodlivá strava nás môže aj zabiť.

  Pri cukrovke to platí oveľa viac ak nechceme aby sa nám choroba sa ešte viac zhoršovala.
  Pre tých čo ju už majú,je lepšie prejsť na organickú živú stravu veľa rozmanitej zeleniny i vňati a menej sladkého ovocia a začať škrtať z jedálnička všetky cukry aj fruktózu a nahradiť ich zdravým sladidlom ,,stevia,, a zrieknuť sa bielej múky a jej výrobkov,nahradiť ju celozrnými, purinových jedál,mastných,vyprážaných, pečených v trúbe či v mikrovlnke a koreniť len neškodlivými koreninami. Ťažké hovädzie a bravčové nahradiť darmi mora a menej hydinou.

  V prekyslenom organizme sa žiadna choroba nikdy nevylieči!
  Prekyslenie nevzniká len z cukrov,bielej múky, ale aj od iných škodlivých jedál,ale i z leňošenia – nič nerobenia bez denného aktívneho pohybu,pri čom sa organizmus dostatočne neokysličí a tým sa práve prekysľuje.
  Niektorým hrozí aj vystavenie sa lektrosmogu z tiahnucích sa pasov zón zemského žiarenia najmä vodným spodným tokom,ktoré svojim pôsobením tiež prekysľujú organizmus.

  Poniektorí neznášajú veľa zeleniny,nezvykli si na ne a keď sa chcú nie len liečiť, ale aj vyliečiť z cukrovky musia siahnuť po prípravkoch a doplnkoch výživy,iná možnosť pre nich už neexistuje.
  Prípravky a doplnky výživy na zníženie hladiny cukru a liečenie a vyliečenie z cukrovky:

  Škorica – znižuje hladinu cukru 67% a lieči cukrovku 61%.
  Čaj z lapacha – znižuje hladinu cukru 49% a lieči cukrovku 29%-ami.
  Pau ď Arco – lapacho znižuje hladinu cukru 93% a lieči ju 95%
  Kurkúma koreň – prášok znižuje hladinu cukru 93% a lieči ju 96%.
  Kurkumín – znižuje hladinu cukru 92% a lieči ju 94%.
  Moringu – znižuje hladinu cukru 95% a lieči cukrovku 94%.
  Papaya 35 – znižuje hladinu cukru 96% a cukrovku lieči 96%.
  Diaben – znižuje hladinu cukru 63% a lieči cukrovku 80%.
  Karawila -znižuje hladinu cukru 96% a lieči cukrovku 94%.
  Rotinal – znižuje hladinu cukru 91% a cukrovku lieči 93%.
  Vitamín C – Megaskorbická liečba – znižuje hladinu cukru 95% a cukrovku lieči 97%. ( Megaskorbická liečba je na tejto stránke vľavo)
  MSM – prášok-metylsulfonylmetan – znižuje hladinu cukru 89% a cukrovku lieči 97%.
  MMS/CDS -znížujú hladinu cukru 96% a cukorvku liečia 98%.
  Uvedené prípravky pri správnom dávkovaní a diete vyliečia cukrovku diabedes 2.
  Kurkúma ,kurkumín, Pau ď Arco, Moringu, Papaya, Vitamín C – Megaskorbická liečba, MSM – prášok-metylsulfonylmetan, MMS/CDS pri správnom dávkovaní a diete môžu vyliečiť cukrovku diabetes 1 ako je to potvrdené,vedou i mnohými ľuďmi zaoberajúcimi sa alternatívnou medicínou.
  a hlavne vyliečenými z cukrovky.
  Niektoré prípravky sa užívajú na vyliečenie 3 mesiace,MMS/CDS cukrovku vyliečil do 70 dní.
  Pridajte správu do Bádateľa,net, ak ste sa vyliečili z cukrovky pomocou prírody,aby ste tak pomohli sa dostať aj iným chorým z nej,hlavne tým,ktorým takzvané lieky ešte viac zhoršili celkové zdravie okrem inzulínu a tým,ktorých doktori odsúdili na neúspech vyliečenia z cukrovky.
  Imunitný systém nikdy nenapadne nielen beta bunky,ale i bunky všetkých organov tela a už vôbec nie žiadnym omylom a začne ich zabíjať.
  Imunitný systém bojuje proti všetkým votrelcom napadnutým zvonku telo ako sú karcinogénne jedy ,vírusy, baktérie, hlísty a ich vajíčka a larvy, plesne, huby mykózy, rakovinové bunky a iné patogeny.
  Slabšia imunita tiež s votrelcami bojuje hoci i s posledných sil,ale jednoducho to nezvládne,ale nikdy nenapadne bunky vlastného tela tým,že ich zabíja,ale vždy ich chráni za každých okolnosti.
  Tá oslabená imunita na boj s patogenmi potrebuje posilniť jej obranú schopnosť na ich zničenie a preto imunite musíme pomôcť niečím silnejším od nej a to vitamínmi,minerálmi,prírodnými čajmi,extraktmi každopadne len a len prírodou správným pitným režimom a fyzickou aktivitou.
  AKO A ČÍM SI ZNÍŽIŤ HLADINU CUKRU A VYLIEČIŤ SA Z CUKROVKY:

  Pre tých čo ju už majú,je lepšie prejsť na organickú živú stravu veľa rozmanitej zeleniny hlavne listovej a menej sladkého ovocia a začať škrtať z jedálnička všetky cukry aj fruktózu a nahradiť ich zdravým sladidlom ,,stevia,, a zrieknuť sa bielej múky a jej výrobkov, purinových jedál s následnou tvorbou krištalickej kyseliny močovej orbitujúcej v celom tele,mastných,vyprážaných, pečených v trúbe a už vôbec nie v mikrovlnke a koreniť len neškodlivými koreninami. Ťažké hovädzie a bravčové nahradiť darmi mora a menej hydinou.
  Prípravky a doplnky výživy na zníženie hladiny cukru a liečenie a vyliečenie z cukrovky:
  Jablčný ocot a 2 vajíčka denne – znižujú hladinu cukru 45% a cukrovku liečia 26%.
  Škorica – znižuje hladinu cukru 67% a lieči cukrovku 61%.
  Čaj z lapacha – znižuje hladinu cukru 49% a lieči cukrovku 29%-ami.
  Pau ď Arco – lapacho znižuje hladinu cukru 93% a lieči ju 95%
  Kurkúma koreň – prášok znižuje hladinu cukru 93% a lieči ju 96%.
  Kurkumín – znižuje hladinu cukru 92% a lieči ju 94%.
  Moringu – znižuje hladinu cukru 95% a lieči cukrovku 94%.
  Papaya 35 – znižuje hladinu cukru 96% a cukrovku lieči 96%.
  Diaben – znižuje hladinu cukru 63% a lieči cukrovku 80%.
  Karawila -znižuje hladinu cukru 96% a lieči cukrovku 94%.
  Rotinal – znižuje hladinu cukru 91% a cukrovku lieči 93%.
  Vitamín C – Megaskorbická liečba – znižuje hladinu cukru 95% a lcukrovku lieči 97%. ( Megaskorbická liečba je na tejto stránke vľavo)
  MSM – prášok-metylsulfonylmetan – znižuje hladinu cukru 89% a cukrovku lieči 97%.
  MMS/CDS -znížujú hladinu cukru 96% a cukorvku liečia 98%.
  Uvedené prípravky pri správnom dávkovaní a diete vyliečia cukrovku diabedes 2.
  Kurkúma ,kurkumín, Pau ď Arco, Moringu, Papaya 35,Vitamín C – Megaskorbická liečba, MSM – prášok-metylsulfonylmetan, MMS/CDS pri správnom dávkovaní a diete môžu vyliečiť cukrovku diabetes 1.
  a hlavne vyliečenými z cukrovky.
  Niektoré prípravky sa užívajú denne pravidelne na vyliečenie z cukrovky 3 mesiace,MMS/CDS cukrovku vyliečia do 70 dní.

  VÝŽIVOVÉ DOPLNKY PRI CUKROVKE,ktoré by nemali chýbať.
  • Chróm: 200–400 mcg denne
  • Vitamín C: 1000 mg 5 x denne (najlepšie s postupným uvoľňovaním)
  • Vitamín B50 komplex 1 tbl 2 i viac denne podľa štádia choroby
  • Vitamín B3 (Niacín) 500 mg 3 x denne
  • Vitamín E: 900 IU denne (600 mg)
  • Selén: 200 mcg denne
  • Magnézium (horčík): 300–500 mg denne
  • Mangán: 30 mg denne
  • Zinok (glukonát alebo chelát): 30 mg denne
  • Vláknina
  Všetko to je nastavené pre cca 70 kg, osoby s výšou hmotnosťou musia brať viac a nižšou menej.

  Ako kurkumín lieči cukrovku ?
  Na úžas vedcov, štúdie na ľudských bunkách a zvieracích došli k záveru, že kurkuma-kurkumín dokáže zlepšiť i vyliečiť cukrovku typu 2 a to až prostredníctvom 10 rôznych mechanizmov:
  1. Znížením produkcie glukózy v pečeni.
  2. Stimuláciou metabolizmu glukózy (zvyšovaním expresie génov GLUT4, GLUT2 a GLUT3).
  3. Zvýšenou aktiváciou AMP kynázy.
  4. Podporou aktivity viazania PPAR-Y ligandu.
  5. Potláčaním zápalov spôsobených hyperglykémiou.
  6. Stimuláciu vylučovania inzulínu z pankreasu.
  7. Zlepšením funkcie panreatických buniek.
  8. Zvýšením fosforylácie AKT.
  9. Zvýšením počtu inzulínových beta receptorov a znížením inzulínovej rezistencie.

  I

  • 1
   AKO A ČÍM SI ZNIŽIŤ HLADINU CUKRU A VYLIEČIŤ SA Z CUKROVKY
   Strava ako liek, nie nie ako jed.
   Jedla ktoré bežne konzumujeme sú zdravé a nezdravé.
   Niektoré jedla iba liečia a vôbec nič neškodia, niektoré jedla môžu zas škodiť, ale i liečiť a sú jedla, ktoré absolútne nič neliečia iba škodia, preto si vždy vyberáme jedla ktoré iba liečia,prípadne len málo nám škodia.
   Jedla ako je jedovatý rafinovaný cukor a všetky jeho výrobky dosahujú rekordnú škodlivosť prekyslením až 54% a pri tom cukor nič nelieči len škodí..
   Ďalším bielym jedom je rafinovaná soľ nad zlato,ktorá má pre nás škodlivosť 44% a len 4% liečivý účinok.
   Bravčový vyprážaný rezeň priemerne škodí svojou karcinogenitou 42% a len 5% lieči.
   Biela múka a jej všetky produkty nám poškodzujú zdravie známym prekyslením celého tela so škodlivosťou 29% a liečivým účinkom len mizivých 3,5%.
   Ak odčítame od škodlivosti 29% jeho liečivý účinok 3,5%,tak nám vyjde jej značná škodlivosť 25,5% čím ju predurčuje za nezdravé jedlo, i keď sodík naše telo potrebuje, nahradíme ho skôr chuťovo lepšou himalajskou soľou s ďaleko nižšou škodlivosťou 34% a liečivým účinkom 16% s obsahom mnohých stopových minerálnych prvkov.
   Aby sme si udržali svoje zdravie a neničili si tak organy jeden po druhom a neprivádzali ich do chronického a rakovinového stavu,vyhýbajme sa strave, ktorá nič nelieči, alebo len málo,ktorá drsne poškodzuje naše zdravie.
   Preto si starostlivo vyberáme stravu ako liek,nie ako jed hlavne pri liečení.
   Pri cukrovke to platí oveľa viac ak nechceme, aby sa nám ešte viac zhoršovala.
   Pre tých čo s ňou už bojujú,je lepšie prejsť na organickú živú stravu,alebo aspoň čiastočne s prevahou viac rozmanitých zelenín i vňati a najmä ich čerstvé šťavy a menej sladkého ovocia a začať škrtať z jedálnička všetky cukry aj fruktózu a nahradiť ich zdravým sladidlom ,,stevia,, a zrieknuť sa bielej múky a jej výrobkov,nahradiť ju celozrnými, purinových jedál s následnou tvorbou kryštalickej kyseliny močovej,mastných,vyprážaných, pečených v trúbe či zohrievaných mikrovlnke a koreniť len neškodlivými koreninami. Ťažké hovädzie a bravčové nahradiť darmi mora s vysokým obsahom omegy 3 a menej hydinou.
   V prekyslenom organizme sa žiadna choroba nikdy nevylieči!
   Prekyslenie nevzniká len z cukrov,bielej múky, ale aj z iných škodlivých jedál,ale i z leňošenia – nič nerobenia bez denného aktívneho pohybu,pri čom sa organizmus dostatočne neokysličí a tým sa práve značne prekysľuje.

   Niektorých ohrozuje dlhodobé vystavenie lektrosmogu z tiahnucích sa pasov zón zemského žiarenia najmä nebezpečnými vodnými spodnými tokmi,ktoré svojim negatívnym pôsobením tiež prekysľujú organizmus a spôsobuje množstvo rôznych ochorení.
   Poniektorí neznášajú veľa zeleniny,nezvykli si na ne a keď sa chcú nie len liečiť, ale aj vyliečiť z cukrovky musia siahnuť po prípravkoch a doplnkoch výživy,iná možnosť pre nich nie je.

   PRÍPRAVKY A DOPLNKY VYŽIVY NA ZNÍŽENIE HLADINY CUKRU A VYLIEČENIE SA Z CUKROVKY:
   1/ Pau ď Arco – lapacho znižuje hladinu cukru 93%, lieči ju 95% – cukrovku 1 vylieči za 90 dní,cukrovku 2 za 45 dní.
   Užívanie: Na cukrovku 1 sa berú denne 4 kapsuly 3x denne ½ hod pred jedlom 2+1+1 počas 90 dní. Na cukrovku 2 sa užívajú denne 3 kapsuly 1+1+1 45 dní. Glukomerom si overíme ako nám cukor v krví neustále klesá.
   2

   2/ Kurkúma koreň – prášok znižuje hladinu cukru 93%, cukrovku lieči 96%, cukrovku 1 vylieči do 82 dní.
   Užívanie: Na cukrovku 1 berieme denne 8 g prášku kurkumy cca počas 82 dní a rozdelíme si ho na 3x denne po 2,7g-2700 mg ½ hod pred jedlom. Na cukrovku 2 berieme 7 g prášku koreňa kurkumy 3x denne po 2,3 g rozmiešaním cca v 2 dl vody ½ hod pred jedlom a berieme ho počas 42 dní.

   3/ Kurkumín – znižuje hladinu cukru 92%, cukrovku lieči 94%, cukrovku 1 vylieči ju za 86 dní.
   Užívanie: Na cukrovku 1 berieme kurkumín 6 kapsuly denne ½ hod pred jedlom 2+2+2 počas cca 86 dní. Na cukrovku 2 berieme kurkumín 5 kapsuly denne 2+2+1 ½ hod pred jedlom počas 44 dní a pri tom sledujeme ako nám klesá hladina cukru.

   4/ Moringu – znižuje hladinu cukru 95%, lieči cukrovku 94%, cukrovku 1 vylieči za 85 dní.
   Užívanie: Na cukrovku 1 berieme moringu 5 tbl denne 2+2+1, ½ hod pred jedlom cca 85 dní.Na cukrovku 2 moringu berieme 4 tbl denne 2+1+1 ½ hod pred jedlom počas 42 dní a pri tom meriame ako nám klesá hladina cukru v krví.

   5 / Diaben – znižuje hladinu cukru 63% a lieči cukrovku 80%, cukrovku 1 vylieči za 90 dní.
   Užívanie: Na cukrovku 1 Diaben berieme 3 kapsuly denne 1+1+1, 20 minút pred jedlom počas 90 dní. Na cukrovku 2 Diaben berieme 2 kapsuly denne 1+0+1, 20 minút pred jedlom 42 dní a pri tom si kontrolujeme ako nám klesá hladina cukru.

   6 / Vitamín C plus MSM prášok (metylsulfonylmetán) obe spolu znižujú hladinu cukru 99% a cukrovku liečia 99%, cukrovku 1 vyliečia do 60 dní a cukrovku 2 za 30 dní.
   Užívanie: Na cukrovku 1 berieme C vitamín práškový 6 g denne spolu s MSM práškovým 2,5g denne. C vitamín rozdelíme na 3x denne po dva gramy 2g+2g+2g . MSM rozdelíme tiež na 3x denne po 800 mg, 0,8g+0,8g+0,8g. Na cukrovku 2 berieme C vitamín práškový 5g denne a rozdelíme si ho na 3x denne po 1,7g, 1,7g +1,7g +1,7g. MSM berieme na cukrovku 2 dva gramy denne a rozdelíme si ho na 0,7 g po 3x denne 0,7g+0,7g+0,7g. Obe brať spolu naraz 20 minút pred jedlom rozmiešaním s 2-3 dl vody.a pri tom si denne overujeme hladinu cukru v krvi glukomerom.

   7 / Huba Reihsi znižuje hladinu cukru 85%, cukrovku lieči 98%, cukrovku 1 vylieči za 80 dní.
   Užívanie:Na cukrovku 1 berieme 4 kapsuly spolu s jedlom 3x denne 2+1+1 80 dní. Na cukrovku 2 berieme 3 kapsuly 3x denne 1+1+1, 40 dni a pri tom sledujeme hladinu cukru v krvi.

   3

   8 / Beta Karotén – čerstvá mrková šťava s inými šťavami znižuje hladinu cukru 95%, cukrovku lieči 89% a cukrovku vylieči do 85 dní.
   Betakarotén nie je vhodné brať syntetický v tbl, alebo živočíšneho pôvodu,predávkovanie z neho hrozí ďalšiemu poškodeniu zdravia.
   Najvhodnejšie ho brať vo forme mrkvovej šťavy,špenátu,zeleru,hlávkového šalátu,zelenej fazuli a šťavy z ružičkovej kapusty.
   Užívanie: Mrkvová šťava do 300g,špenát 100g ,zeler 100g,hlavkový šalat100g,zelená fazuľa 100g,ružičková kapusta 100g a šťavy petržlenu 50g.
   Uvedené doma odšťavené šťavy si rozdelíme 3 krát denne.
   https://www.zdravinadlani.cz/zarici-zdravi/o-autorovi-norman-w-walker

   Ľudský organizmus ma úžasnú schopnosť regenerácie všetkých buniek celého tela, preto mu musíme vytvoriť nato vhodné podmienky a prostredie…

   Imunitný systém nikdy nenapadne nielen beta bunky, ako to niektorí tvrdia, ale i bunky všetkých organov tela a už vôbec nie žiadnym omylom a začne ich zabíjať.
   Imunitný systém bojuje proti všetkým napadnutým votrelcom karcinogénnym jedom, vírusom, baktériam, vajíčkám a larvám hlíst, plesniam, hubám, mykózam, rakovinovým bunkám a iným patogénom.
   Slabšia imunita tiež s votrelcami rovnako bojuje hoci len nižšou intenzitou,ale jednoducho to nezvládne,ale nikdy nenapadne bunky vlastného tela tým,že ich zabíja,ale vždy ich chráni za každých okolnosti ako len najviac môže i pri jej oslabení.
   Oslabená imunita na boj proti patogénom potrebuje posilniť jej obranú schopnosť na zničenie všetkých votrelcov a preto imunite musíme pomôcť niečím silnejším od nej vitamínmi,minerálmi,enzýmami, prírodnými čajmi,prípravkami,extraktmi každopádne len prírodou správnym pitným režimom a dennou fyzickou aktivitou a pod..
   Imunitu dôkladne ničí strava ako jed,nesprávny pitný režim,niektoré požívatiny a neokysličený oranizmus – prekyslený bez fyzických aktivít a chemické lieky.

   VÝŽIVOVÉ DOPLNKY PRI CUKROVKE – NUTNÉ,ktoré nesmú chýbať.
   • Chróm: 200–400 mcg denne
   • Vitamín C: 1000 mg 5-6 x denne (najlepšie s postupným uvoľňovaním)
   • Vitamín B50 komplex 1 tbl 2 i viac denne podľa štádia choroby
   • Vitamín B3 (Niacín) 500 mg 3 x denne
   • Vitamín E: 900 IU denne (600 mg)
   • Selén: 200 mcg denne
   • Magnézium (horčík): 300–500 mg denne
   • Mangán: 30 mg denne
   • Zinok 30 mg denne kvôli skvalitneniu odbúravaniu cukru z krvi inzulínom.
   • Vláknina

   4

   UPOZORNENIE:
   Pri liečení cukrovky uvedenými prípravkami neberieme až do úplného vyliečenia cukrovky plné dávky,ale ich postupne zredukujeme – upravíme o 1/3 až o 1/2 na nižšie podľa toho ako sa nám cukrovka bude zlepšovať resp hladina cukru sa bude znižovať, pri čom to sami na seba zlepšenie pobadáme.

   Všetky uvedené prípravky sú určené pre osoby s hmotnosťou cca 70 kg. Pri nižšej hmotnosti je treba dávkovanie znížiť, pri vyššej hmotnosti dávky zvýšiť resp dávky prepočítať, aby boli v súlade s hmotnosťou.

   Kapsuly a tabletky prípravkov – extraktov zapijeme dostatočným množstvom čistej mäkkej vody 2-3 dl.

   Pokiaľ nie sú totálne zničené a ešte existujú hoci i nefunkčné všetky Beta bunky langerhansových ostrovčekov s endoktrinou funkciou produkovať do krvi inzulín, B bunky si uvedenou liečbou môžeme znovu sfunkčniť-zregenerovať, ktoré potom začnú produkovať inzulín a znova tak dostanú glukózu pod svoju kontrolu i pri cukrovke typu 1.

   Nie všetky liečebné protokoly označené 1 – 8 sú vhodné pre každého diabetika,môžeme si z nich jeden najvhodnejší pre seba vybrať.

   Všetky uvedené prípravky sú prírodné a nespôsobujú žiadne vedľajšie,nežiadúce účinky pokiaľ sa z nich nepredávkujeme. Na Slovensku aj inde sú dostupné a pri ich pravidelnom užívaní sa môžeme už po niekoľkých dňoch presvedčiť či nám glukóza v krvi klesá, či v liečbe i naďalej pokračovať. Zato veľa nedáme,ani si nič nepokazíme a len môžeme získať obnovu svojho zdravia.

   UPOZORNENIE: Pokiaľ užívate inzulín, nikdy ho svojvoľne nevysadzujte,ale riaďte sa podľa pokynov svojho lekára.

   Všetci sa uzdravte.

 2. Kdo potřebuje řešit nadváhu a cukrovku druhého typu, nechť zagooglí na jméno Jason Fung. Má to hodně dobře zpracované a promyšlené. A funguje to.

 3. Jozef Cina

  Je to velmi zaujimave mam cukrovku 2typu a chcel by som to vyskušat.

Pridajte komentár

*