Škandál: Ministerstvo školstva žiada od škôl menný zoznam neočkovaných učiteľov


Print Friendly, PDF & Email

Škandál: Ministerstvo školstva žiada od škôl menný zoznam neočkovaných učiteľov

Fašistická totalita sa k nám neblíži, ona tu už je. Nefalšovaná a pevne ukotvená. Práve sa k nám dostala informácia, že ministerstvo školstva požaduje od škôl menovitý zoznam učiteľov, ktorí nie sú zaočkovaní proti Covid-19.

Načo to ministerstvu školstva je? Ide predsa o zákonom chránené informácie o zdravotnom stave, ktoré ministerstvo nemá žiadny zákonný titul požadovať.

Čo majú za lubom voči týmto učiteľom podniknúť? Čo za nehoráznosť zo strany fašistov na ministerstve školstva sa chystá na učiteľov?

Očkovanie nefunguje, kolektívna imunita je vyvrátený mýtus

Namiesto spriadania špinavostí a vymýšľania spôsobov, ako šikanovať učiteľov, by na ministerstve školstva mali radšej sledovať dianie vo svete.

Ak by tak robili, dávno by už zistili, že očkovanie nijako nebráni prenosu infekcie SARS-CoV-2.

Ba dokonca sa ukazuje, že zaočkovaní môžu byť z hľadiska prenosu vírusu ešte nebezpečnejší ako neočkovaní, nakoľko sa netestujú. To znamená, že pri asymptomatických prenášačoch sa vôbec nevie, že sú nakazení a môžu tak voľne prenášať infekciu.

Dôkazy o tom, že kolektívna imunita je mýtus, ukazuje posledný vývoj z najzaočkovanejších krajín, ako sú Island, Gibraltár či Izrael.

Keď sa ukázalo, že očkovanie nechráni pred prenosom infekcie, tak zapredané médiá hlavného prúdu začali tvrdiť, že aspoň znižuje riziko ťažkého priebehu ochorenia, hospitalizácií a úmrtí. Ani to však už nie je pravda.

Ak si pozrite posledný vývoj počtu nových prípadov Covid-19 z Izraela, tak je zrejmé, že sa to blíži obdobiu pred očkovaním:

 

A čo sa týka úmrtí, tak tie sa držia v tesnom závese.

Nakoľko je tam istý časový posun medzi infekciou a úmrtím, je možné predpokladať, že úmrtia čoskoro taktiež dobehnú úroveň spred očkovania:

Výzva pre ministerstvo školstva na zdržanie sa protiprávneho konania

Ministerstva školstva sa preto pýtame:

Čo chcete dosiahnuť získaním mien neočkovaných učiteľov? Chcete ich vydierať? Chcete ich zastrašovať? Chcete sa im vyhrážať prepustením?

Vyzývame ministerstvo školstva, nech jasne deklaruje, na čo tie mená chcú. A vlastne, oni ich nemajú čo chcieť, keďže na to nemajú zákonný titul.

Zákon č. 576/2004 o zdravotnej starostlivosti v paragrafe 25 jasne vymenováva subjekty, ktoré môžu mať prístup k zdravotnej dokumentácii človeka a ministerstvo školstva medzi týmito subjektami jednoznačne nie je.

Preto dôrazne žiadame ministerstvo, aby od svojich nezákonných aktivít a šikanovania škôl a učiteľov okamžite upustilo! V opačnom prípade budú podané trestné oznámenia za viaceré závažné trestné činy, ktorých sa uvedeným konaním dopúšťate!

Zároveň varujeme všetkých riaditeľov škôl, že ak takéto údaje ministerstvu poskytnú, oni sami sa dopustia porušenia ustanovení zákonov o ochrane osobných údajov GDPR. A za to sú miliónové pokuty!

Ak ministerstvo školstva okamžite neprestane s nezákonným konaním, sami budeme iniciovať trestné oznámenia a zároveň finančne podporíme učiteľov pre získanie právnej pomoci advokátov na podanie žalôb za porušovanie GDPR.

Záver

Kde to sme?

Tu si predsa nebude žiaden plagiátorsky nedouk, obuvníko-kaderník takto dovoľovať k pedagógom, ktorým on svojím vzdelaním ani intelektom nesiaha čo i len po členky!

Liečba osteoporózy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok. Nenormalita narastá a narastá. Čítame, že zaočkovaní majú do troch až piatich rokov umrieť. Teda na Slovensku už povolanie učiteľ nebude existovať.
  Asi pán minister školstva chce dosiahnuť aby Slováci sa stali analfabeti. Čítame plán doviesť sem Afgancov, u nás vykynožiť učiteľov…
  No comment – bez komentára

  • Možno bude iba jedno centrálne on-line vzdelávanie… a nemusíte mať ani internet, stačí TV, ten má každý… učitelia budú zbytoční…

   • Aj keď to nebolo v úvodzovkách – vybral som si to ako iróniu. Centrálna on-line debilizácia už prebehla počas lockdownov. Budúci patentovaní otroci transhumanoidi Zlatej miliardy dostanú do hláv čipy a nebude žiadne školstvo.

    Inak neviem, či sledujete súvislosti, ale všetky agendy sú nastavené tak, že „Nerob iným čo nechceš aby robili tebe!“ a tak každého blba dobieha to, že je blbec a robí druhým zle! Oni tam majú naozaj nastavené kritérium svedomia – kto ho nemá, onedlho zistí, že je v prdeli!
    Policajtov vystriedajú drony, lekárov roboty. Samozrejme už v ére Zlatej miliardy.

    Veľký pozor na vakcinovanie zvierat! Technologicky ich potom bude možné obrátiť aj na útoky proti ľuďom a zneužiť ich ako vektorové prenášače chorôb!

   • Myslíte že sa dieta niečo naučí pozeraním TV ? AK áno.je mi vás lúto.

  • Chcú vyhubiť nie len učiteľov ale aj kritickú infraštruktúru . Zdravotníkov ,vojsko ,policajné zložky a pracovníkov v DSS – kách .
   A pôjdu ďalej ,ak im to dovolíme ……

   • A policajtov nahradiť dronmi a robotmi s umelou inteligenciou. Policajt môže mať zábrany vás zbiť alebo zastreliť. Roboty tieto zábrany mať nebudú.

 2. Na tomto webe https://childrenshealthdefense.org/ pribudli nové články o úmrtiach, vážnych poraneniach po covid vakcínach.

 3. „Tu si predsa nebude žiaden plagiátorsky nedouk, obuvníko-kaderník takto dovoľovať k pedagógom, ktorým on svojím vzdelaním ani intelektom nesiaha čo i len po členky!“ – treba odrezať paprče tým, ktorí ho nič nenaučili!

  Vy si neviete predstaviť, aké pokušenie musel tento barbier prekonávať, keď nejakému dôverčivcovi britvou holil krk! A to je tá podstatná kvalifikácia! Prečo ste držali úbožiaci huby, keď toto vemeno urobili vaším šéfom! Máte presne to, čo si zaslúžite!
  https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1x0O1chtnkeRjSZSgxh4AuXXa2/Vintage-Old-Shaving-Knife-Straight-Edge-Stainless-Steel-Barber-Razor-Folding-Shaving-Knife-Hair-Removal-Tools.jpeg

  • U nás prebiehajú voľby na princípe Tiposu. A tí vrcholoví si to medzi sebou statočne podelia. Čiže chyba v systéme. Alebo zámer?

   • U nás prebiehajú voľby na princípe technologickej podprahovej manipulácie, takže choďte všetci tí, ktorí tu oprudzujete – aj na Infovojne – s „novým“ systémom volieb – do prdele! Voľby dopadnú tak, ako chcú tí, ktorí majú v rukách túto technológiu!

  • Učňovka pre profesiu obuvník bola za minulého režimu len pre decká z osobitnej školy. Buď má tento protekciu, alebo má naozaj základnú osobitnú školu , Protekciu preto, že ho držali v bežnej základnej škole, napriek jeho mentálnemu postihnutiu a potom na inú učňovskú školu ako obuvníctvo preto nebol súci. To že zvládol aj holičstvo, ho trošku posúva na vyšší level.

 4. Prečo nežiadajú menný zoznam lekárov, hasičov, záchranárov,..?
  My chceme vidieť zverejnený zoznam očkovaných poslancov v národnej rade..hm?

  • a verila by si, ametyst, že je objektívny?

   • Čo tu trepeš o objektivite – čo s tým má objektivita?!
    Zoznam je plán – zoznam je teror! O teror ide – nie o objektivitu! Učiteľov vyterorizujú – učitelia vyterorizujp deti a rodičov! Vyterorizovali opatrovateľov – tí vyterorizujú dôchodcov v DSS!

    Všetko všetko je to delegovaný teror, násilie nátlak! A debil učiteľ, ktorý má učiť deti, ako sa vyznať – NEPODÁ trestné oznámenie podľa paragrafu 192 trestného zákona – nátlak! Nepodá a nepodá! Učiteľ – „ten najmúdrejší“ – nevie, čo bude robiť, keď ho „možno“ vykopnú zo školstva! Riaditeľ sa bojí, že keď nedodá zoznam – nebude riaditeľ! Namiesto toho, aby svojich debilov zvolal do zborovne a zorganizoval spoločný odpor! Sú to kreténi, preto ich môže manipulovať buzerant!

    • Keby si čítal s porozumením, možno by si nemusel po iných priaznivcoch Bádateľa neustále útočiť.
     Moja odpoveď bola adresovaná ametyst. Prečo to ona chytila za správny koniec, a ty nie? Nemusíš mi to zdôvodňovať.

    • 1*

   • Postačí pravdivý 😀

  • vakantanka

   a čo zistiš kolki si dali placebo alebo vitmin chazari maju svojich lekarov aje ich na slovensjku nad 50% preto je možny tento kovidfašizmus .zaposlednych 70 rojkov urobili tieto klany pochod inštituciami

 5. Jednoduchá

  …tak takýto zoznam ani žiadny iný s neočkov.ľuďmi by zamestnávateľ nemal nikomu dať a my alebo hocktorí iní zamestnanci by sa voči tomu mali rázne ohradiť…..

  • Nemal…ale dá.
   A ten, kto to bude musieť spracovať a odmietne, lebo Zákon, tak sa dostanete do nemilosti a bude prvý kto to pocíti.
   Potom sa nájde nejaký opichaný, čo to s radosťou urobí.

 6. To isté platí aj v bývalých detských domovoch a CSS

 7. „Kto hľadá pravdu – čaká ho teror!“

  Vyslovene odporúčam pozrieť si tento unikátny film o boľševickom terore 50-tych rokov na pozadí súkromného pátrania na vlastnú päsť po masovom vrahovi desiatok detí, kvôli ktorému režim popravil desiatky nevinných mužov len preto, že „v raji sa nevraždí“ – a porovnať a dekódovať z neho dobu, v ktorej žijeme teraz, do najmenších podrobností!

  Dítě číslo 44 CZ dabing.avi
  https://ulozto.net/file/6FN6Fb54mm51/dite-cislo-44-cz-dabing-avi#!ZJZ1ZGR1LmuvAQMxZwD0MwLmBQqwZGIgoKMyZJu2GJgnAQR1

 8. Zarazila ma tretia, priam nehorázna veta pod prvým podnadpisom článku: „Ba dokonca sa ukazuje, že zaočkovaní môžu byť z hľadiska prenosu vírusu ešte nebezpečnejší ako neočkovaní, NAKOĽKO SA NETESTUJÚ.“ No zbohom, zdravý rozum! To je čo za idiotské konštatovanie?? Nebezpeční sú preto, lebo sa netestujú nevhodnými – jalovými, nič nevypovedajúcimi, presekvenovanými…prípadne vopred namorenými testami? No toto nevymyslíš! To musíš vidieť čierne na bielom! A počítať do sto, aby si nevybuchol od zlosti, že nás majú za totálnych trubirohov. Kam až mienia zájsť v svojej nehoráznej narcistickej obmedzenosti??
  Už len uvažovanie o porušovaní zákona o ochrane osobných údajov je viac než dosť. Čím sa naočkovali? Čo sa týka porušovania občianskych práv a slobôd, prekračujú všetky medze únosnosti. Inak, nepochybujem o tom, že tie prípadné miliónové pokuty by šli zo štátneho rozpočtu.

  • Bohužiaľ plní sa to čo Rockefellerova nadácia naplánovala. Obrovská depopulácia vakcínami a tí čo tu ešte ostanú majú byť pod stálou kontrolou. Plus Veľký Reset – nič nebudeme vlastniť a budeme šťastní. Pochopiteľne „elity“ sveta neboli zaočkovaní depopulačkou a ani neprídu o svoj majetok ale im veľmi narastie.

 9. https://www.infovojna.sk/article/video-ludia-typu-rybnicek-su-hrozbou-pre-slobodu-a-demokraciu-primator-trencina-zastrasuje-nezaockovanych-zamestnancov-a-demaskuje-svoje-totalitne-patokraticke-myslenie-a-predstavy-mat-moc-nad-slobodnymi-ludmi
  VIDEO: Ľudia typu Rybníček sú hrozbou pre slobodu a demokraciu. Primátor Trenčína zastrašuje nezaočkovaných zamestnancov a demaskuje svoje totalitné, patokratické myslenie a predstavy mať moc nad slobodnými ľuďmi!

  MUDr. Igor Bukovský, PhD. vo svojom videoblogu reaguje na šokujúcu, agresívnu vakcinačnú propagandu trenčianskeho primátora Richarda Rybníčka.

 10. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/nekteri-cesi-nedorazili-na-druhou-davku-ockovani-dalsi-mezitim-zemreli/
  Někteří Češi nedorazili na druhou dávku očkování, další mezitím zemřeli

 11. Aj toto nás čaká nielen vakcínočka:
  https://aeronet.cz/news/vudci-a-predstavitele-talibanu-smi-dal-komunikovat-na-twitteru-a-whatsappu-protoze-nepodnecuji-nenavist-na-rozdil-od-donalda-trumpa-uvedly-tiskove-odbory-obou-socialnich-siti/

  Jde o privatizaci Afghánistánu CIA a obrovský plán na masový exodus uprchlíků, jaký Evropa ještě nezažila! Na cestě jsou podle zpráv už 3 miliony afghánských běženců, kteří do Evropy dorazí počátkem léta 2022!

  • Ministerstvo vnútra (MV) SR pripravuje novelu zákona o azyle. Systémovo má upraviť prvotnú integráciu azylantov a cudzincov, ktorým sa poskytla doplnková ochrana. Vyplýva to z predbežnej informácie. Medzirezortné pripomienkové konanie by sa mohlo začať v októbri.
   Novela zákona o azyle, má upraviť prvotnú integráciu.

   …a to len tak potichu za chrbátom kovidu.

 12. 28 tis.odmietlo 2.dávku.
  Teda podľa toho čo zverejnili. Ale keďže pravdu o tom nikto nehovorí, tak si myslim, že to bude viac.

 13. https://www.hlavnespravy.sk/taliban-uz-zakazal-ockovanie-proti-korone-v-provincii-paktia-ockovacie-latky-nie-su-ciste/2649262
  Taliban už zakázal očkovanie proti korone v provincii Paktia. Očkovacie látky nie sú „čisté“

  PS Stavím sa, že ľudí čo presídlia z Afganistanu do Európy nebudú štepiť (čiže očkovať). Umrieť majú len rodení Európania. Prebieha výmena obyvateľov – Kalergiho plán

  • hľadač pravdy

   Richard Nikolaus Eijiro Graf von Coudenhove-Kalergi – bol členom slobodomurárskej lóže ,,Humanitas” Viedenského Orientu a v roku 1947 založil spolu s niekoľkými ďalšími lóžovými bratmi superlóžu ,,PAN-EUROPA”, čo je jedna z najvyššie postavených slobodomurárskych lóží sveta, pomenovaná je podľa jeho povestnej knihy rovnakého názvu z r.1923.
   Lóža ,,PAN-EUROPA” je dodnes veľmi aktívna a mocná za politicko-hospodárskymi kulisami Európy. Kalergi aj keď bol vysoko postaveným slobodomurárom – bol iba predsunutou figúrkou celého svetového slobodomurárstva.

   ,,Prebieha výmena obyvateľov – Kalergiho plán“,
   ten plán prebieha už desaťročia – teraz sa to bude len mimoriadne urýchľovať, ako sa vôbec všetko zrýchľuje ,,lebo zostúpil k vám diabol, plný zlosti, lebo vie, že má málo času“…

   V Kalergiho knihe sa:

   ,,horlivě podporuje vytvoření euroasijsko-negroidní smíšené rasy budoucnosti, jejíž nástup považuje za jistý. „Člověk vzdálené budoucnosti bude míšenec. Všechny dnešní rasy a kasty padnou postupně za oběť překonávání prostoru, doby a předsudků. Euroasijsko-negroidní rasa budoucnosti, vnějškově podobná staroegyptské, nahradí rozličnost národů rozmanitostí osobnosti. Podle zákona dědičnosti roste s rozdílností předků i různost, s monotónností předků vzrůstá i monotónnost potomků. V spřízněných rodinách se jedno dítě podobá druhému, protože všechny představují společný rodinný typ. Ve smíšených rodinách se naopak děti vzájemně silně liší, každé z nich představuje novou variaci divergentních rodičovských a prarodičovských prvků. Příbuzné sňatky vytvářejí charakteristické typy, křížení vytváří originální osobnosti.“ – O předpokládaných vlastnostech svého ideálního typu člověka si však sám Coudenhove-Kalergi ostatně nedělá vůbec žádné iluze. „Ve velkoměstě se stýkají národy, rasy i stavy. Městský člověk se pravidelně skládá z různých sociálních a národnostních prvků, ozývají se v něm protichůdné charakterové vlastnosti. Důsledkem toho se v míšenci pojí bezcharakternost, nezřízenost, slabost vůle, nestálost, neuctivost a věrolomnost s objektivitou a šíří horizontu, mnohostranností a duchovní čilostí včetně nezatíženosti předsudky“.
   Řečeno méně vznešeně, míšenci vykazují všechny požadované charakterové rysy
   k zničení lidské společnosti, především ale současně všechny vlastnosti, které musí
   být v zájmu zednářského univerzalismu rozvíjeny! Tento kulturně a světonázorově
   vykořeněný, ve svém jednání dalekosáhle asociální lidský typ bude přesně tím, co
   sionisté pro svou „diktaturu humanity“ potřebují, aby jeho pomocí mohli bez problému ovládnout svět s jeho stále ještě početnými lidmi, kteří o správnosti stanoveného směru pochybují. Míšenecký lidský druh ochotně dodá nezbytné miliony ponížených špiclů, brutálních mučitelů a chladnokrevných katů, které bude Antikrist k udržení svého panství potřebovat.“

   ,,Tento proces regulérního „vnucování“ jedné jediné „smíšené kultury“ již dávno
   začal v národech zemí západní Evropy, posledních nositelů hluboce zakořeněné
   křesťanské kultury. Jediným skutečným nepřítelem je v kulturním ohledu opět křesťanství, konkrétně katolické křesťanství, z jehož kulturní substance protestantismus nesporně spolučerpá (jak známo přejal od katolické Církve Písmo, vůdčí a organizační strukturu, mnohé církevní budovy, formy bohoslužeb, liturgický oděv i církevní rok vedle mnoha dalších s tím souvisejících „kulturních statků“). Jakmile by se podařilo odstranit katolickou kulturu, byl by tím vykonán nejtěžší kus práce.
   Již autor (nebo autoři) „Protokolů sionských mudrců“ se oddával naději, že „nás už
   jen několik roků dělí od okamžiku, kdy se křesťanský světový názor zcela zhroutí
   spolu s ostatními věroukami“ a příznačně pokračuje: „… pak s tím budeme ještě
   rychleji hotovi …“

   ,,Prostředky k vytvoření multikulturní (čti: odkřesťanštěné, vykořeněné, chaotické)
   společnosti jsou celkem všeobecně známé a jsou s úspěchem po desetiletí aplikovány před očima nás všech: Rozpoutávání guerillových a občanských válek v zemích třetího světa (viz výše!) s následnými vlnami uprchlíků do Evropy a USA,
   drastické snížení čísel evropské porodnosti s následným přílivem islámských i jiných „gastarbajtrů“, velkorysé a téměř bezpodmínečné poskytování politického
   azylu (jmenovitě v Německé spolkové republice) s obcházením zákonem předepsaného odsunu (až 90 procent!) falešných žadatelů o azyl s chatrným poukazem na „humanitární důvody“, démonizování „rasismu“, jakékoli formy „nacionalismu“ a „diskriminace“ cizinců, zřizování jazykově smíšených školek a škol, soustavné zahlcování médií „mimoevropskou hudbou“ od afroamerického jazzu až po indické šalmaje, a konečně i opakované pokusy o vyvinutí a prosazení „světové řeči“.“

   ,,Německý sociolog Robert Hepp ve své fundované a přesně tomuto tématu věnované knize pojednává sice jen „německou scénu“, ale základní rysy jeho analýzy jsou aplikovatelné prakticky na všechny ostatní západoevropské země, kde tak jako v Rakousku, Švýcarsku, Holandsku, Velké Británii i celé Skandinávii byly pod nejrůznějšími záminkami do země dopraveny relativně stejně velké nebo ještě větší národnostní menšiny a tam z nich uděláni „státní občané“. Hepp mluví o „nenásilné infiltraci“ naší země a naší kultury zahraničními „přistěhovalci“, a tento proces včetně jeho předvídatelného rezultátu líčí velice výstižně takto:

   „‚Pracovní emigranti’ a ‚uprchlíci’ přijíždějí do Německé spolkové republiky
   jednotlivě nebo v menších skupinách a dostávají časově omezené povolení k pobytu nebo ‚právo na azyl’. Většina z nich se po určité době vrací domů, přičemž na jejich místa okamžitě nastupují jiní. Stále rostoucí menšina ‚imigrantů’, kteří původně kdysi přišli na časově omezenou pracovní smlouvu, se zde ovšem zařídí natrvalo.
   Jejich pobytový status se ‚upevní’. Obvykle se koncentrují v etnicky homogenních
   sídlištích, sdružují se v národních spolcích a svazech a snaží se – jak jen to
   cizí prostředí dovolí – žít podle zvyků a mravů svých předků. Bazary a mešity rostou jako houby po dešti. Zcela spontánně, aniž by v tom byl pozorovatelný nějaký záměr, se rychle mění tvář těch měst a městských částí, do nichž se cizinci soustřeďují.
   Vzniká tak kosmopolitní jazykový babylón a multikulturní pel-mel, který je
   typický pro ‚národnostní chaos’ megapolis pozdních civilizací starověku. Vedle
   Babylónu a Alexandrie je toho klasickým případem dekadentní Řím, ‚asylum mundi
   totius’ („azyl celého světa“). Rovněž ‚pádu Říma’ předcházela epocha ‚pokojné
   infiltrace’ při současném rozplývání rodilých Římanů. Ještě dávno předtím, než
   Alarich se svými ozbrojenými ‚hordami’ vtrhl do Říma a než Germán Odoakar sesadil ‚císaříka’ Romula, byl již Řím s Itálií v cizích rukách. Začalo to zcela neškodně
   zaměstnáváním ‚cizích pracovníků’ a na konci bylo – podle nápisů na římských
   hrobech císařské doby – téměř devadesát procent římského plebsu (prostého
   lidu) a přes třetinu řemeslnického stavu cizího původu. V městech jako Milán, Padova nebo Benevent bylo přes polovinu cizinců, a dokonce i v malých osadách kolem čtyřiceti procent. Těmto novým ‚Římanům’ vládli kartaginsko-syrští císaři
   a proti všemu, co ještě z římanství přetrvávalo, vedli nesmiřitelný vyhlazovací boj.“

   Pár citovaných odstavcov českého prekladu z německého originálu Johannes Rothkranz, Die kommende „Diktatur der Humanität“ oder Die Herrschaft des Antichristen, Verlag A. Schmid Durach 1991.

  • Jean, aspoň tí Afganistanci nebudú na nás chŕliť spike proteín.

   • Milá Emily, páčite sa mi, ste pozitívna. Veru ja nezaštepenená od kedy viem, že zaočkovaní vypúšťajú spike protein snažím sa príliš nepriblížiť k zaočkovaným.

 14. No, pravdu ve vsem mate, akorat bych ty ucitele az tak nevychvaloval, co se tyce vzdelani a intelektu. Ono je take rceni, ze kdo nic neumi, tak uci. Coz podle meho neni zrovna pravda rovnez, ale na kazdem sprochu je pravdy trochu. Pravda je, ze je treba zkoncovat s temito fasisty, kteri vedi, ze kazdy vakcinovany to ma zpecetene, protoze bude zit podle toho, kolik vakciny obsahuji graphenu. Vzorec je jednoduchy. 30% znamena, ze clovek ma 7 let zivota 70% znamena 3 roky zivota. V kazdem pripade do r. 2030 chteji, aby zde bylo okolo 500 milionu obyvatel. Asi jim to vyjde, pokud bude tolik hlupaku, co veri, ze vakciny jim pomohou. Bohuzel do hrobu. Pral bych vsem lidem, aby zacali pouzivat vice mozek a nikomu z vlady a zdravotnictva neverili, je to zkorumpovana sebranka vrahu.

 15. Prekopírovala som jeden blog:
  Danes protested outside their parliament with pots and pans protesting for nine days! Denmark changed the draconian rules. Protesting works!
  Dáni protestovali pred svojim parlamentom deväť dní s hrncami a panvicami! Dánsko zmenilo drakonické pravidlá. Protesty účinkujú!

 16. Ďalší zaujímavý blog:
  They want to lockdown the world; to trace and track all people; to stop free travel; to control all aspects of your life; to stop free trade and create shortages and starvation; to have everyone dependent on food rations and digital currency welfare payments for their family’s survival in order to ensure obedience and subservience.
  Chcú zablokovať svet; vystopovať a sledovať všetkých ľudí; zastaviť slobodné cestovanie; ovládať všetky aspekty vášho života; zastaviť voľný obchod a vytvárať nedostatok a hladovanie; chcú aby bol každý závislý na potravinových dávkach a digitálnej mene sociálnych dávok pre prežitie rodiny, aby bola zaistená poslušnosť a podriadenosť.

  They think that if they can kill off 95% of all humans with these „vaccines“ that they will not have the strength to ever regain freedom.
  Voľný preklad:
  Myslia si, že ak dokážu týmito „vakcínami“ zabiť 95% všetkých ľudí, tí čo ostanú nebudú mať silu nikdy znova získať slobodu.

 17. „Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků Finanční a Justiční stráže na podzimní zvládání veřejného pořádku v souvislosti s chystanými opatřeními proti SARS-Cov-2! Bude to na podzim opravdu tak vážné, že proti slovenským občanům bude nutné nasadit ozbrojené posily složek státní moci? V Německu už oficiálně začala 4. vlna covidové pandemie a počty nakažených začínají strmě růst! Studenti bez vakcíny zaplatí v USA pokutu a ještě jim na koleji odstřihnou internet! Letadla z Kábulu úmyslně odlétají úplně prázdná, novináři jsou v šoku a začínají tušit komplot a spiknutí, že se jedná o děsivou operaci na vyvolání masakrů a následný exodus Afghánců do Evropy!

  Na Slovensku se něco chystá a podle všeho jde o pověstný klid před bouří. Naše redakce byla ve čtvrtek upozorněna, že v zemi pod Tatrami se šíří podivný a děsivý PDF soubor, který má být rozhodnutím slovenské vlády a tímto rozhodnutím se nařizuje příslušným orgánům vyčlenění a vyhrazení 700 příslušníků Finanční a Justiční stráže na zvládání veřejného pořádku na podzim při zavádění opatření proti SARS-Cov-2.“
  https://www.infovojna.sk/article/slovenska-vlada-v-tichosti-rozhodla-o-nasazeni-ozbrojenych-prislusnik-financni-a-justicni-straze-na-podzimni-zvladani-verejneho-poradku-v-souvislosti-s-chystanymi-opatrenimi-proti-sars-cov-2

  2021-08-20 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  Z obsahu:
  Afganistan je plánované baranidlo novej migračnej vlny do Európy – sionistami riadený proces – Slováci, Česi – čo ste tam a načo robili?!
  Sociálne inžinierstvo a mentálne depopulačné programovanie degenerátov bielej rasy neschopných mať potomstvo – nemať deti je IN!
  Má Matoviča chrániť finančná stráž pred očakávanými násilnými protestami?
  Fenomén Vyššieho muža, ktorý desí globalistov stratou moci!
  Putin a Halachim – a Total Control.
  Vakcinované zvieratá versus ľudská populácia – nezmysel? Jedine ak aj technologické ovládanie „vakcinovaných ľudí“ je nezmysel!
  Svedectvá Čechov o stretnutiach s neznámymi lietajúcimi fenoménmi.
  Kam uniknúť na tejto planéte a kam uniknúť z tejto planéty?
  Samošíriaca sa spike „vakcína“ a cca 20%-ná rezistentná skupina.
  Projekt Trojmorie a usporiadanie sveta po rozpade USA.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-08-20-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Slovenské stredisko pre ľudské práva vyzýva Hegerovu vládu prijať čo najviac utečencov
  https://www.infovojna.sk/article/slovenske-stredisko-pre-ludske-prava-vyzyva-hegerovu-vladu-prijat-co-najviac-utecencov

  „A představte si, že učitelka ze střední školy v Lounech chce studentům od září rozdávat jedničky za to, když přinesou certifikát o svém očkování! Vedení školy už uvedlo, že učitelku v iniciativě nebude omezovat!“
  https://aeronet.cz/news/a-je-to-oficialne-studie-cdc-zjistila-ze-74-vsech-novych-pripadu-covid-19-postihuje-plne-ockovane-osoby-ktere-maji-dve-davky-mrna-vakcin-pfizeru-minuly-rok-v-rijnu-behem-interni-prezentace-fda/

 18. Jednoduchá

  …tak Rybníček sa teda vyfarbil…..je skutočnou hrozbou pre našu krajinu, ak takto niekto rozmýšľa….ľudia by sa mali pristavovať a rázne, nedať manipulovať so sebou a svojimi zdravot.údajmi…a je úplne jedno, či je to v školách, fabrikách alebo na letiskách…no myslím si, že začiatkom septembra bude nátlak práve na riaditeľov škôl…presne ako si povedala ametyst, nemali by dať, no možno zrejme niektorí dajú… a tiež si myslím, že tých, čo v Česku odmietlo ´dalšiu vakcínu je ďaleko viac, len sa o tom nepíše, nesmie sa…..všetko to je o ,,sile“ jednotlivca, teda aj riaditeľov v tomto prípade….a aj voči takým, ako si tu spomenula milá Jean – Rybníček – by sa mali ohradiť… všetko so všetkým súvisí….aj Taliban, kt.je opäť pri moci…všetko je to účelovo zariadené, sú to ,,posluhovači“ globalistov, ,,vďaka nim“ chcú vyriešiť migráciu do Európy….všetci by sme sa mali proti tomuto postaviť…ako riaditelia, tak učitelia, tak aj ostat.zamestnanci školy, tak zdravot.personál, tak hlavní predstavitelia miest a obcí atď.atď. ….viem, že nikdy nebudeme mať všetci rovnaký názor ohľ.rôz.vecí napr.aká je najzdravš.diéta, alebo kt.šport treba najviac pestovať a podobne, no toto je dôlež.a zásadná vec….pod ,,rúškom covidu“ sa ,,odobrili“ mnohé rozhodnutia, kt.vážne narúšajú slobodu, zdravie a celkovo kvalitu života všetkých ľudí na tejto Zemi….a práve toto je to, čo si mnohí ešte stále neuvedomujú a nevedia si to dať dohromady….riešia rúška, odstupy , dokonca test., či očkovania- čo sú už vážne zásahy do nášho zdravia, ALE nevidia to, čo sa v skutočnosti deje….držím nám všetkým palce, kt. o tomto vedia, aby skutočne vydržali a zotrvali vo svojom rozhodnutí…verím tomu, že svojím postojom sa nám podarí ,,stiahnúť k sebe“ tých váhajúcich a pochybujúcich…len takto spoloč.silami môžeme dosiahnúť zastavenie tejto nepríjem. a nebezpečnej situácie….stále verím, že sa nám to podarí, nebude to ľahké, no určite to je možné……my všetci sa musíme postaviť voči tomuto nátlaku, nech nám je v tom Svetlo pravdy nápomocné……

 19. Dnešný článok Dr. Mercolu je veľmi poučný okrem iných vecí sa tu vysvetľuje, že Covid vakcíny majú účinnosť len cca 1 percento.

  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/22/microbiologist-explains-covid-jab-effects.aspx

 20. Škola predsa nemá čo mať informácie o Tom ktorý učiteľ je ockovany. Už tu je problém ak by to mali alebo od učiteľa túto informáciu požadovali.

  • A prečo chce škola to isté vyžadovať od detí a rodičov?!

   • som nepedagogická pracovníčka – vrátnička a požadujú tento zoznam o prekonaní covidu a zaočkovaní od nás tak isto samozrejme vrátane pracovníkov údržby a upratovačiek

    • Treba odbiť – „GDPR! Nevyjadrím sa! Lekárske tajomstvo! Ak budete naliehať – podám trestné oznámenie za nátlak – § 192 T.z.! Vyzývam vás – upustite od trestného konania – inak zavolám políciu!“ – no a ďalej už len treba zdokumentovať dôkazy a úmysel – t. j. že napriek výzve pokračujú v nátlaku! 15 rokov basy, počmáraný trestný register – skončia ako upratovači oni!

     Ešte raz – nátlak je, keď niekto niekoho núti konať proti jeho záujmu a zneužíva jeho núdzu. Oni tú núdzu vyvolávajú!

 21. Jednoduchá

  …skutočne ,,veľká“ hodnota- za očkovanie získať 10bodov v 1 predmete….a čo cena životov týchto mlad.ľudí, akú hodnotu má ich život ? určite nevyčísliteľnú, tak ako každý 1život, no o tom už táto p.učiteľka zrejme nepíše, nie zrejme, určite….je to od nej veľmi smutný a nešťastný návrh, je smutné mať vôbec takúto učiteľku …. áno milá Jean, o tie krvné zrazeniny sú častý príznak zaočkovaných….

 22. Učitelia, rodičia a všetci ľudia dobrej vôle, vypočujte si túto reláciu a povedzte jasné NIE KOVID ŠIKANE a porušovaniu zákonov! https://www.youtube.com/watch?v=CEnbI9dqmD0

 23. Ander Kixa

  Bude to znieť cynicky, ale takto sa oddelí zrno od pliev. Odvážni necúvnu pred žiadnym nátlakom.

  • Ale to platí pre každý rezort, povolanie… teraz sa spoločnosť (svet) čistí, snáď to všetko dobre skončí – Boh nám pomáhaj!

 24. Riaditel skoly nema pravo pytat sa zamestnanca, ci je alebo nie je zaockovany. Teda riaditel ani nemoze dalej poskytnut tieto informacie zo zdravotnej dokumentacie Ministerstvu skolstva ! To je tak, ked tento stat riadia amateri a pravni analfabeti. Obuvnik nech sa drzi svojho kopyta a nech neprekracuje svoje pravomoci a neporusuje Ustavu a zakony SR !

  Hovorca Národného inšpektorátu práce (NIP) Ladislav Kerekeš podľa zdroja uviedol:
  … že neexistuje oprávnenie zamestnávateľa, aby zisťoval alebo žiadal potvrdenie od zamestnanca, či je alebo nie je zaočkovaný proti koronavírusu.
  „Zamestnávateľ je oprávnený vyžadovať iba dokument o posúdení zdravotného stavu zamestnanca vo vzťahu k práci a interpretáciu jeho výsledku lekárom v zmysle zdravotne spôsobilý alebo zdravotne nespôsobilý na výkon posudzovaných pracovných činností.”.
  NIP zatiaľ ako jediný z kompetentných orgánov konečne verejne povedal, že právo ešte stále platí. Viac tu na stranke JUDr. Weisa:
  https://akw.sk/pravo/narodny-inspektorat-prace-a-diskriminacia-neockovanych/

  • Už sme to 2x zisťovali… lebo že zhora chceli.
   Právne vedomie pedagógov nie je žiadne. Iba strach a poslušnosť akémukoľvek systému.

 25. > Tu si predsa nebude žiaden plagiátorsky nedouk, obuvníko-kaderník takto dovoľovať k pedagógom, ktorým on svojím vzdelaním ani intelektom nesiaha čo i len po členky!
  —-
  UCITELIA
  SVOJEVZDELANIE A INTELEKT STE NIKDY NEMALI.
  Tak ako ste sa zachovali a spravali k detom je obludne. rychlo sa z Vas stali MERACI TEPLOT, POLICAJTI kontroly rorzostupov a BACHARI spravneho NASADENIA A NOSENIA RUSKA CI RESPIRATORA.
  Pre moje deti ste FARIZEJI, ODPAD, BEZCITNtne KREATURY chraniace si svoj zadok a zvanec chleba …. ako ovce ste sa postavili do rady a NECHALI SA OPICHAVAT CUDZOU NEZNAMOU LATKOU – BUDTE TICHO AKO VOSKY V CHRASTE.
  TEN DIPLOM je LEN KUS PAPIERA – Ukazalo sa ze DIETA, ci zviera vladne ZDRAVYM ROZUMOM, kritickym myslenim ci pudom SEBAZACHOVY.

  VSETKYM CO SA ZAOCKOVALI? A MUCILI DETI NAPOMINANIM BY SOM ZAKAZAL PRACOVAT S DETMI. CLOVEK PRESIAKNUTY STRACHOM JE SKAZA PRE ZDRAVY DUSEVNY A FYZICKY VYVOJ DIETATA.

  KUPILI STE SI LISTOK DO PEKLA.
  STASTNU CESTU
  BOH BUD MILOSTIVY VASEJ DUSI.

  UCITELOM TEJ MALEJ HRSTKE CO SA VZOPRELI, ZACHOVALI ZDARVY ROZUM A VHLAD DO DIANIA DAKUJEM.

 26. Sloboda v očkovaní

  Nejaký dôkaz, napr. fotka výzvy pre riaditeľa školy, by sa našiel?

 27. Ak chcú riaditelia škôl poslať ten zoznam neočkovaných ministerstvu školstva, musí sa riaditeľ každého učiteľa spýtať, či je očkovaný, A na to nemá právo, videli sme to v priamom prenose TV Markíza, že sa to neopovážili opýtať novinári ani Fica, keď povedal, že sa vrátil z dovolenky zo zahraničia a nebol v karanténe.
  Ak napriek tomu riaditeľ takú otázku položí, môže učiteľ povedať čo chce, kým to úrady zistia, či je zaočkovaný pri ich liknavosti prejde aj pol rok, zatiaľ si zadováži poriadného advokáta a zasa prejde pol rok, kým sa to prejedná.

 28. Zrátal im to: Fischerov otvorený list Čaputovej a Matovičovi! “Rešpektujme medicínu. Ale medicínu faktov a nie medicínu dojmológie, ktorá sa vnucuje svetu!”

  Toto je nadpis článku ,ktorý je dlhší,ak je záujem prečítať si ho môžete zadaním do googlu s uvedeným nadpisom. Čl. je z októbra 2020.

  uvediem z neho len posledný odstavec:
  Lekárska veda dosiahla takého pokroku, že nikto na svete už nie je zdravý.
  s.84 – Súkolie medicínsko-farmaceutického komplexu nezastaviteľne drtí základné etické princípy humánnej medicíny a prispôsobuje ich svojim potrebám. Starostlivosť o zdravie už nie je cieľom, ale zámienkou pre uspokojenie ekonomických záujmov vplyvných podnikateľských skupín.

  Len podotýkam, že táto knižka má dátum vydania rok 2010…
  3.5. + 26.9.2020 Prof.MUDr.Viliam Fischer CsC.,FICS Kardiochirurg

  Realizátor 1.úspešnej transplantácie srdca na Slovensku
  Nositeľ najvyššieho štátneho vyznamenania „Rad Ľudovíta Štúra 1.stupňa“

  Bohužiaľ takí sa k slovu vo verejnoprávnych médiach nedostanú a máme takýchto lekárov odborníkov s dlhoročnou praxou viacej,ktorí už majú niečo za sebou a majú iný náhľad na pandémiu a očkovanie.

  Teraz sa vynorilo veľa „zasranov“ akože odborníkov,ktorí nič nedokázali. Jediné čo dokázali, že napojiť sa na túto vládu a farma firmy im prinesie nie odbornosť, ale peňažné zisky. Ich cieľom nie je zabezpečovať zdravie obyvateľstvu,ale plniť svoje účty.
  Až pominie toto šialenstvo všetci by mali niesť zodpovednosť a pakovať sa do ústrania, nech už o nich nikto ani nezakopne.

 29. Myslím, že mnohí, ktorí sú pyšní, že majú Covid pasy si neuvedomujú, že tieto pasy majú len krátku splatnosť len k dátumu ďalšej a ďalšej vakcíny. „Elity“ chcú očkovať každých pol roka do nekonečna.

 30. https://www.naturalnews.com/2021-08-22-no-case-of-covid-19-vaccine-myocarditis-is-mild.html
  Cardiologist says no case of COVID-19 vaccine-induced myocarditis is mild
  Kardiológ hovorí, že žiadny prípad myokarditídy vyvolanej vakcínou proti COVID-19 nie je mierny

  Myocarditis deprives people of normal life
  Myokarditída pripravuje ľudí o normálny život

 31. https://www.naturalnews.com/2021-08-22-massive-fraud-in-reporting-vaccine-injuries.html
  Massive fraud in reporting vaccine injuries; withheld data, pretense of “safe and effective”
  Masívne podvody pri hlásení zranení spôsobených očkovaním; zadržané údaje, predstieranie „bezpečných a efektívnych“

 32. Čo všetko sa nemôže a robí sa.
  A nielen zoznam opichaných, ale aj kto prekonal a dokedy má výnimku… atď.

 33. https://www.naturalnews.com/2021-08-22-holocaust-survivor-covid-measures-similar-nazi-germany.html
  Holocaust survivor warns COVID-19 measures similar to Nazi Germany’s subjugation policies
  Kto prežil holokaust, varuje pred opatreniami COVID-19, ktoré sú podobné politike podmanenia nacistického Nemecka

  Holocaust survivor sees parallels with Nazi Germany and today’s public health policies
  Kto prežil holokaust, vidí paralely s nacistickým Nemeckom a dnešnou politikou verejného zdravia

  PS na http://www.banned.video bolo video, že tí čo vytvorili a vymysleli covid a všetko s tým spojené sú vlastne potomkovia tých čo vytvorili Hitlera a koncentračné tábory

 34. https://www.infovojna.sk/article/video-europske-vlady-podpisali-sialene-zmluvy-s-farmaceutickou-mafiou-o-nakupe-nefunkcnych-vakcin
  VIDEO: Európské vlády podpísali šialené zmluvy s farmaceutickou mafiou o nákupe nefunkčných vákcín

  Známý rakúsky politický analytik Peter Westenthaler cituje z nákupnej zmluvy medzi europskými štátmi a spoločnosťou Pfizer/Biontech.
  Westenthaler v televíznej debate rakúskej televízie vysvetľuje šialené podmienky, s ktorými môže súhlasiť len niekto nesvojprávny a to pri nákupe nefunkčných vakcín, o ktorých nie je známe, ako budú v budúcnosti pôsobiť:

 35. Jednoduchá

  …skutočne riadna analýza, doslova ,,otvára oči“ ako šialene sú nastavené podmienky pri prijatí a ,,reklamácii“ vakcíny…

 36. Očkovaní si uvedomili, ako boli oklamaní. Mysleli si, že očkovaním ich problém končí. Nekončí. Covid pas im platí len určitý čas, potom budú musieť brať ďalšie a ďalšie vakcíny, aby im bola platnosť covid pasu predlžená.

 37. aron krczmery

  le na doplenie kalergi bol miešanec rakuskeho žida a japoky to že vyzeral otrasne aže mu z toho udrelo na mozog je jasne schizofrena narodna choroba a zúriva anenavist k bielej rase jednoducho fašisticke rasiticke hovado podla ktoreho eu každy rok pompezne odovzdava Kaglieriho cenu . anna zaborksa je podpredsedo toho spolku

  • „Muž, ktorý znenávidel svoj pôvod!“
   Jeho matka Mitsuko dostávala pocítiť opovrhovanie s aziatmi na európskych dvoroch – svojim 7 bastardom vštepovala nenávisť k bielym. Detto Okamurovci – v Japonsku, kto nemá čistú krv a vlasy čierne ako uhoľ – ten je spodina, Kórejci sú občania 2. kategórie automaticky. V Japonsku robil Tomio smetiara. Ešte ako deti – keď sa ich matka vrátila do Čiech a skončila na psychiatrii – v decáku dostávali od českých chlapcov záhul! A to je ten dôvod, prečo sa Tomio „Kalergi“ Okamura – tak „miľujúci“ český národ „postavil“ /postavil ho tam manipulátor „Večerníček“/ do čela „boja proti imigrantom“, jeho brat Osamu je architektom miest pre integráciu imigrantov, ďalší brat presadzuje marxistické idei v ČSSD. A všetko začalo tým, že sa ich česká matka – dcéra exponovaného komunistického funkcionára „náhodou“ v 60-tych rokoch vydala za kapitalistického diplomata z Japonska, ktorý bol-je rodovo-kastovo prepojený s rodinou Mitsuko Aoyama-Kalergi.

   Mitsuko Mitsu Coudenhove-Kalergi (Aoyama) (1874 – 1941 …
   [Prehľadávať doménu geni.com] https://www.geni.com/people/Mitsuko-Coudenhove-Kalergi/6000000013144145093
   wikipedia: Mitsuko, Countess of Coudenhove-Kalergi (German: Mitsuko, Gräfin von Coudenhove-Kalergi; 7 July 1874 – 27 August 1941), formerly known as Mitsu Aoyama (青山みつ?), was one of the first Japanese people to emigrate to Europe, after becoming the wife of an Austrian diplomat, Heinrich von Coudenhove-Kalergi, in Tokyo.

   • „František Mikloško a rakúska novinárka Barbara Coudenhove-Kalergi vlani v Bratislave. On Sviečkovú manifestáciu organizoval, ona na nej bola ako západná novinárka. “

    „Toleranciu k inakosti, (nielen) v 20. storočí v strednej Európe tak potláčanú, má totiž zakódovanú priamo v DNA. Doslova. História jej rodu Coudenhove siaha až do 13. storočia. Narodila sa v kozmopolitnej rodine – v predvojnových rokoch ako česká občianka nemeckej národnosti s rakúskym pôvodom. Jej dedko bol diplomat Jindřich a jej babička Mitsuko Aoyama pochádzala z Japonska. Otec Gerolf bol právnik a japanológ, matka Sophie pochádzala z maďarského šľachtického rodu Pállfyovcov. Strýko Richard-Nicolas zase zakladal Paneurópsku úniu, prakticky predchodkyňu EÚ.

    „Moji rodičia boli síce lojálnymi občanmi tejto republiky, ale, ako všetci „bémiš-Nemci“, necítili sa ako Čechoslováci. Môj otec nás nazýval – a group in a society, but not of it (skupina v spoločnosti, ale nie z nej). Nemali sme žiadnych českých priateľov, ani my deti, ani moji rodičia. Žiadne nepriateľstvo voči Čechom, proste česká väčšina a nemecká menšina žili vždy oddelene. V nemeckej menšine boli moji rodičia ešte menšia menšina. Patrili k uzatvorenej skupine po nemecky hovoriacej rakúskej šľachty, ktorá sa vyhýbala všetkým kontaktom s Nemcami,“ píše novinárka vo svojej knihe.“
    https://zurnal.pravda.sk/portret/clanok/313233-reflexia-20-storocia-ocami-rakuskej-novinarky/

 38. Jednoduchá

  …presne tak Agata…

 39. Kolegovia, určite to RŠ neuľahčujte, všetko si aj tak vedia zistiť sami, nechajte ich, nech sa namočia do tohto bahna… nemajú právo zisťovať Váš zdravotný stav a už vôbec ho posielať ďalej!

 40. jednoduchá

  …vďaka všetkým za rady ohľ.núteného očkov.v školách…

 41. Pán minister školstva nech sa venuje nie zdravotníckej problematike, ale oblasti vzdelávania – vrátane toho svojho vzdelávania. Žiadny plagiátor nemá čo robiť vo verejnej funkcii.

Pridajte komentár

*