Dáta z Veľkej Británie odhaľujú, že od roku 2021 tu máme pandémiu očkovaných


Print Friendly, PDF & Email

Dáta z Veľkej Británie odhaľujú, že od roku 2021 tu máme pandémiu očkovaných

(Lance D. Johnson, Natural News) Nie je to tak dávno, čo vlády a úrady verejného zdravotníctva na celom svete požadovali, aby každá osoba preukazovala svoj očkovací status na to, aby si mohla uplatňovať svoje základné práva slobody.

Táto totalitná schéma nakoniec zlyhala. Mnoho ľudí, ktorí sa kedysi chválili očkovacím statusom a volali po plošnom zavedení „očkovacích pasoch“, náhle zomierajú. Dnes sa z nich stali vyvrheli, pretože príčina ich smrti a status očkovania sú zrazu pred verejnosťou utajované.

Iróniou je, že záznamy o očkovaní sa archivujú, hoci sa už objavili snahy o ich likvidáciu, dokonca aj na Slovensku. Dáta o úmrtnosti obyvateľstva sa však analyzujú a tieto údaje rozprávajú strašný príbeh.

Podľa údajov Agentúry pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva (UKHSA) došlo od roku 2021 do roku 2023 k približne 61 000 úmrtiam neočkovaných a približne k jednému miliónu úmrtí očkovaných.

Počas tohto obdobia je obyvateľstvo klamané. Covid každého nejakým spôsobom poškodil a aj keď sa oficiálne skončil, stále všetci spoločne trpíme pandémiou očkovaných. Údaje o úmrtnosti z Veľkej Británie priam kričia o spáchaných zločinoch proti ľudskosti.

Analýza nadmernej úmrtnosti očkovaných ľudí

Informuje o tom súbor údajov britského Úradu pre národnú štatistiku (ONS) s názvom „Úmrtia podľa stavu očkovania“.

Do 3. júla 2022 odmietlo prvú dávku injekcie (génovej terapie) proti Covidu-19 približne 18,9 milióna ľudí vo Veľkej Británii. Ďalších 2,6 milióna ľudí, ktorí mali zdravotné problémy po prvej dávke, odmietlo druhú dávku.

Celkovo bolo v roku 2021 21,5 milióna ľudí, ktorí neboli „úplne zaočkovaní“ podľa pôvodnej definície. Keď bola zavedená tretia dávka, ďalších 8,9 milióna ľudí, ktorí predtým dostali druhú dávku, nakoniec tretiu dávku odmietlo.

So zavedením každej novej posilňovacej dávky sa váhavosť s „očkovaním“ zvýšila. Po tretej dávke bolo neočkovaných 30,4 milióna ľudí.

Približne 50 percent ľudí, ktorí mali nárok na tri dávky, nakoniec injekcie odmietlo. Do júla 2022 zostalo približne 30 percent anglickej populácie úplne nezaočkovanej. Napriek všetkej manipulácii, nátlaku a sankciám sa to ukázalo ako najmúdrejšie rozhodnutie.

V januári 2023 mala neočkovaná skupina ľudí lepšie predpoklady a stav svojho imunitného systému na zvládnutie ochorenia Covid-19.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Od januára do mája 2023 predstavovali neočkovaní len päť percent úmrtí na Covid-19 (pri 30% podiele v populácii). Zaočkovaní ako celok predstavovali 95 percent všetkých úmrtí na Covid-19 (pri 70% podiele v populácii)!

Väčšina úmrtí medzi očkovanými sa vyskytla medzi tými, ktorí boli očkovaní štyrikrát. Jednotlivci, ktorí si dali štyri injekcie génového patoku proti Covid-19, predstavovali 80 percent všetkých úmrtí na Covid-19 a 83 percent všetkých úmrtí na Covid-19 medzi očkovanými.

Analyzujte údaje a objavíte zločiny proti ľudskosti

Ak tieto štatistiky nie sú dostatočne presvedčivé, existujú ešte desivejšie údaje získané z rôznych časových období počas experimentov s injekciami proti Covidu-19.

Od 1. júla 2021 do 31. mája 2023 boli úmrtia zo všetkých príčin vyššie u očkovaných ako u neočkovaných, a to v každej vekovej skupine. To isté platilo pre časové obdobia od 1. októbra do 31. decembra 2021 a od 1. januára do 31. marca 2022.

Smrtiaci trend pre očkovaných pokračoval v každom štvrťroku v roku 2022. Do polovice roka 2023 sa trendy úmrtnosti očkovaných stále zhoršovali a najhoršie dopadli štvornásobne zaočkovaní.

Pri porovnaní úmrtí v období júl až september 2021 najvyšší počet neočkovaných úmrtí (676) nastal vo vekovej skupine 70 až 79-ročných. Najvyšší počet úmrtí u zaočkovaných nastal v skupine 80- až 89-ročných, v ktorej bolo zaznamených šokujúcich 13 294 úmrtí.

O rok neskôr tomu nebolo inak. V období júl až september 2022 bol najvyšší počet neočkovaných úmrtí (493) v skupine 80- až 89-ročných. Najvyšší počet úmrtí u zaočkovaných bol 14 286 v rovnakej vekovej skupine!

Celkovo bolo medzi neočkovanými od júla 2021 do mája 2023 až 60 903 úmrtí (6% úmrtí pri 30% podiele v populácii). V prípade zaočkovaných osôb v tom čase bolo celkovo 965 609 úmrtí. (94% úmrtí pri 70% podiele v populácii).

Záver

Ak „vakcíny“ zachraňovali životy, potom tieto štatistiky by mali byť obrátené, ale nie je tomu tak.

Dáta neklamú. Nemali by sme sa riadiť dátami? Ak sa pridržiavame vedy, prečo sa dnes stále používajú „vakcíny“ proti Covidu-19?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nacistickí slobodomurárski satanisti vo Francúzsku už pripravujú pôdu pre pokračovanie zabíjania mRNA svinstvom, t.j. v genocíde po rozbehnutí pripravovanej plandémie tzv. choroby X ! Kokaín a úplatky im zrejme tiež pomáhajú pri hlasovaní o legalizácií zločinov proti ľudskosti ! Farmári by mali konečne pochopiť, aká je jediná cesta k normalizácii v ich krajine…
  https://skspravy.sk/covid/francuzsky-navrh-zakona-proti-sektarskym-odchylkam-tri-roky-vazenia-a-45-000-eur-piokuty-za-kritiku-proti-covid-ockovaniu/

 2. svatoslav butora

  Anglosaský veľmocenský had pohrýzol Svet ľudí a učinil si z nich potravu v Hádese… Doplňujem toto slovo o jeho význam: Je to peklo na Zemi. Je to svet démo(n)kracie.

 3. Israismael

  Pakt diabla sa nedá zaprieť ani na logu MSC (tri šestky 666)= Mníchovská bezpečnostná konferencia .. Vznikla v roku 1963,vznikla aj za účasti Henryho Kissingera
  Však pozrime sa ,ako sa to ,,pekne “ vyvíjalo to LOGO MSC .. ako vyzeralo logo kedysi a ako vyzerá dnes :

  1.Stare logo : https://de.m.wikipedia.org/wiki/Datei:MSC_Logo.svg
  2.Logo dnes : https://securityconference.org/news/meldung/in-sechs-monaten-muenchner-sicherheitskonferenz-2024/

 4. Z posledného komentára VK Aeronet – v Európe je mimo najmenej opichaných krajín Bulharska a Rumunska – trendový prírastok úmrtnosti 9.5 až 10% /Veľká Británia/. Takže „vakcíny“ proti životu fungujú!

  Ruský profesor Dr. Redko označil očkování proti C-19 za lež, zločin a čistý byznys.mp4
  https://files.fm/f/hjkzbbx5z

  • „Krutý osud to zariadil tak, že si tatina bude pamätať len z fotiek. Srdce obetavého otca, obľúbeného učiteľa a politika Benjamína Schlesingera († 31) zo Sabinova vypovedalo predčasne svoju službu. “
   https://www.cas.sk/clanok/2898829/mimoriadna-tragedia-politik-benjamin-31-dostal-za-volantom-infarkt-jeho-posledne-slova-lamu-srdce/

   „Príčina neznáma“? Skutočná príčina rekordného počtu úmrtí mladých ľudí
   „Nedávna správa potvrdzuje tragický trend v počte nevysvetlených úmrtí medzi mladými ľuďmi.

   Podľa štatistík, ktoré zverejnila Americká spoločnosť aktuárov, “vo veku 15 až 34 rokov došlo v roku 2021 k ohromujúcemu 21,4 % nárastu nadbytočných úmrtí.”

   Nie je to však jediná veková skupina, ktorá zaznamenala výrazný nárast úmrtnosti. Z tej istej správy vyplýva, že “úmrtia vo veku 35 až 44 rokov v období od októbra do decembra 2022 prudko vzrástli o alarmujúcich 34 % nad očakávanú základnú úroveň v rokoch 2015 až 2019.”

   Čísla analyzoval britský komentátor John Campbell, ktorý v minulosti vyjadril znepokojenie nad alarmujúcim počtom nevysvetlených a náhlych úmrtí mladých ľudí. “
   https://www.lifenews.sk/34498/pricina-neznama-skutocna-pricina-rekordneho-poctu-umrti-mladych-ludi
   ——————-
   Ku tomu len pripomínam, ako sa Jaroslav Chvátal na SVCS vyjadroval k svojmu „očkovaniu“ Sputnikom, že to urobil preto, aby mal pokoj od očkovacieho nátlaku v budúcnosti – a vybral si tú správnu mňamku. Mňam Sputnik! Myslím, že sa týmto verejne zdiskreditoval. Prof. Redko varoval pred Sputnikom VČAS!

   Globálne genocídne protilátky sú preto protilátky, lebo sú to protilátky proti nám ľuďom!

 5. Asi na tvrdeniach o úmrtí ako dôsledku očkovanie niečo bude – starobince pred očkovaním boli plné a bolo ťažko sa tam dostať. Po kovidovej hystérii majú miesta voľné. Poväčšine sa v starobincoch „povinne“ očkovalo, takže si tí ktorí to nariadili si musia spytovať svedomie či nedopomohli k vražde starých ľudí. Tiež by sa o to mali zaujímať aj osoby, ktorým bolo zverené vyšetrovanie „kovidiády“ a ich (nariaďovateľov očkovania) potrestať!.

 6. + „Takové sraženiny jsem v nikdy neviděl!“ Lékař zveřejnil video:
  https://www.ac24.cz/wp-content/uploads/2024/02/ssstwitter.com_1708294416572.mp4

  ..Nemohu to říct s jistotou, ale začal jsem to pozorovat až na začátku roku 2021. Bohužel stále nacházím podivné sraženiny u mnoha těl…

  + !Článek 4 byl skutečně přijat „ve druhém hlasování“, což znamená, že Francie je nyní lékařskou diktaturou, kde obyvatelé a občané musí brát předepsané „léky“, které jim vláda dává – a to se souhlasným úsměvem!

  Francouzská vláda právě schválila zákon, podle kterého se za odmítnutí injekční aplikace „vakcín“ s mRNA (modRNA) ukládají pokuty a vězení. Za porušení hrozí pokuta 45 000 eur a až tři roky odnětí svobody.
  „Nebude tolerovat žádnou kritiku léčebných postupů, které budou státem doporučovány nebo se stanou povinnými,“ napsala na Twitteru doktorka Kat Lindleyová. „Každému, kdo se odváží tyto terapie otevřeně kritizovat, budou hrozit pokuty a vězení.“ „Je to katastrofa pro zemi, kde většina občanů už neposlouchá propagandu vakcín. Čekají nás sociální nepokoje.“

  = Je to extrémně fašizující. kdy členové WEF a další političtá srá*či prosazují své zvrácené myšlenky, téměř všude všude a ve všech zemích! A pro nás lidi, bez ohledu na to, v kde kdo žije, je zásadní, abychom se ozvali a vystupovali proti takovýmto věcem. Nejen to, ale také pojmenování a vyvolání každého fašisty ve vládě, který takové věci podporuje!! Vaše vláda je nelegitimní, nemusíte ji poslouchat!!!

  • Povinne by som to dal zožrať opichávačom! Alebo guľku do hlavy! Tiež sa môžu dobrovoľne rozhodnúť ku.vy! A zalepiť im ústa páskou, nech to nemôžu vygrcať! Treba ich tým nadžgať ako husy!

  • galaxie andromeda

   Ja len dodam že macron nie je napichany a ani nikto z tych hore. udeloli si vynimky. Na novom zelande si udelili 11 000 vynimiek :D:D:D
   Ak sa to vravelo hornych 10 000 už to mate tu
   Doktorku KAt lidleyovu zlynchovať na namesti to je jedine čo pomaha.
   pripadne ešte gilotina frantici ju použivali do roku 1994!
   prichadza doba bud zabiješ alebo budeš zabity.

   • A tak to je a bude tak je mi to jasné andromeda °°

   • No – len proti tomu už majú tisícročnú obranu – židobliblické a židoneomarxistické slniečkárske odpúšťanie vrahom. Kristus si na kríži akože odsral aj hriechy Faucihoho a spol., a všetkých satanských slobodomurárov. Zmrdov treba z toho prebrať!

 7. Aby PSYCHOPATI (samozvané elity) vyvolali dosť globálneho strachu a chaosu, zažijeme viac udalostí naraz (nielen genocídu očkovaním), aby potom obete – ľudia, autorov tohto všetkého ZLA prosili, resp. prijali ich totalitné riešenie… To je zámer ! To slávne, že nebudete nič vlastniť sa nemá vzťahovať len na mŕtvych, pamätajte !
  https://kryptomagazin.sk/trhovy-expert-predpoveda-najvacsiu-inflacnu-krizu/

 8. Najväčším dôkazom o zbytočnosti očkovania, ktoré mnohí odborníci chceli uzákoniť ako povinné, je ŚVO na Ukrajine, ktorá okamžite ukončila očkovaciu hystériu, vyvolanú médiami hlavného prúdu. Ako ktosi poznamenal, Putin by si zaslúžil Nobelovu cenu za medicínu. Naša východná, najstráženejšia hranica bola okamžite deravá ako ementál, čo kontrastovalo s nedávnymi lockdownami, ktorými štát terorizoval obyvateľstvo. Najmenej zaočkovanou krajinou v rámci EÚ bolo Bulharsko (tuším len 12%). Bol som tam počas covidu na dovolenke a hneď mi udrelo do očí, že nikto (ani personál v hoteli) nenosil rúška, resp. respirátory. Pri návrate nám naši nariadili uviesť nielen číslo letu, ale aj číslo sedadla v lietadle. Na našom letisku sme stáli pri pasovej kontrole dlhú frontu (rad), pričom pracovníkom akosi neprekážali odstupy menšie ako 2 metre (ľudia boli natlačení jeden na druhého).

  • Áno, v Bulharsku (ani v Rumunsku) nebolo nariadené povinné „očkovanie“ proti tomuto neexistujúcemu „vírusu“. A zrejme práve preto v týchto dvoch krajinách úmrtnosť po covid-podvode oproti predošlým rokom nestúpla ani o jediné percento.

 9. Objektívne

  Torontské protokoly 1967:

  Rok 1967 znamená posledné prípravy na vypracovanie plánu tzv. Fall of Nations“ najvyššími úrovňami anglosaského slobodomurárstva v Toronte (Kanada). Toto tajné stretnutie, vysoko „dôverné“, organizuje „6.6.6“. (tak sa nazývajú), teda tí, ktorí riadia 6 najväčších bánk na svete, 6 najväčších energetických konzorcií na planéte (vrátane ropnej časti) a 6 najväčších agropotravinárskych konzorcií.

  Títo 6.6.6. ako najvyšší medzinárodní finančníci definujú na svojom stretnutí „Spoločnú stratégiu“ absolútnej kontroly nad „svetovým obchodom“; o držbe Energetickej zbrane (otvorená brána 21. storočia); a medzinárodná kontrola potravín (ktorá pre nich zahŕňa aj farmaceutické spoločnosti, ktoré zase zahŕňajú globálny trh s „vitamínmi“ a „vakcínami“).

  Cieľ globalistického projektu: „Vitálna genocída v prospech skrytého zisku“.

  Všetky historické obdobia, ktoré viedli k úpadku civilizácií, boli bez výnimky celkom poznačené „Duchom putujúcich ľudí“. Dnes sa musíme postarať o to, aby tento „Duch“ bol prekladaný „Svetovou spoločnosťou voľného času“ vo všetkých jeho podobách. Tento „voľný čas“ musí pozostávať zo [Sexu], [Drog], [Športu], [Cestovania/exoktizmu] a [Voľnočasových aktivít] vo všeobecnosti, ale prístupných všetkým sektorom spoločnosti. Človek musí uveriť, že je to „moderné“, a že jeho modernosť spočíva v jeho schopnostiach a možnostiach mať z toho veľa a teraz všetko, čo ho obklopuje.

  Pokračovanie tu:
  https://nobulart.com/the-toronto-protocols/

  • galaxie andromeda

   Prečitajte si bod 5 a bod 15 torontskych protokolov a pochopite prečo tlačia korčoka za prezidenta a prečo je v ČR prezident pepa z aspen intitute.
   BOd 15 je jasny

 10. Israismael

  A veci sa začínajú diať,že čo sa vyšetrilo (covid) …a diabli u nás a aj vo svete traste sa cochvilu ..Toto sa už nezastaví …
  https://m.youtube.com/watch?v=Y0lUum_FyRI&list=RDCMUC8EGeGGwLpwNH3vJb5ct8Dw&start_radio=1

  • Israismael

   Začne sa to od Slovenska ..Od nás .A pôjde to časom po svete a sa to bude nabaľovať ako snehová guľa . Tentokrát už globálno špinaví ľudia nezmôžu nič .Bude to pod božou mocou ..Skončila doba bludarstva a špinavosti vo svete .Nezávisle na tom čo sa deje a bude diať u nás..To bude len jedna kvapka v mori ale veľmi veľmi dôležitá kvapka

  • Israismael,
   vďaka za preposlané video, ktoré som si vypočula. Samozrejme, veľmi držím palce Splnomocnencovi (Kotlárovi), čo sa týka prešetrenia manažmentu C-19 + spätných deštruktívnych účinkov vakcín.

   P.S: 1 – Len mám oprávnenú obavu, že príde „Pokyn Zhora“ , myslím tým – mimo SR a o 3 mesiace, bude akcia zastavená.. Chcem sa veľmi mýliť..

   P.S:2 – Ako to skončilo u GP – Žilinku? Máme nejaké info?

   • Israismael

    Ajša ono máš aj pravdu s tým Pokynom zhora …To môže prísť veľmi skoro k takému pokynu ,pretože zdá sa ,že veľmi mnoho špinavosti vypláva na povrch u nás na Slovensku a veľmi rýchlo sa to bude šíriť po svete …Takže samozrejme že satansky kolektívny západ spolu s amerikou to budú napádať a zosmiešňovať tie veci ,ktoré sa vyšetria a ktoré vyjdú na svetlo sveta ..
    Zatiaľ to vyzerá tak ,že súčinnosť je dobrá aj s GP ..Ale uvidíme čo sa všetko podarí ,pretože mnohé data sa horlivo skartuju

 11. To je pravda. Sledujem tie zariadenia kvoli mame. Tam kde boli cakacky 3 roky, teraz su maximalne rok ! To sa vsak tiez este zrychli, kedze vela dochodcov co boli doma a su v poradi, tiez naletelo nacistickej propagande mnamkovania! Narast umrti zacina uz aj u ludi s mensim poctom mnamiek… Povodne planovali 8 ks pre kazdeho, co sa im skoro podarilo v Anglicku, takze „chorobaX“ s pripravovanym ockovanim ma jasny ciel, dokoncit pracu zapocatu covidom!!!

 12. https://www.inenoviny.sk/pandemia-skoncila-ale-napriek-tomu-urad-verejneho-zdravotnictva-ziskava-udaje-z-mobilov-obcanov/ ani s tumto a ani s chemitrals slavna vlada nic nerobi, tvari sa nic ja muzikant! A to sa tyka aj tzv. konspiracnych politikov vo vladnej koalicii! Na grc!

 13. Dovolila som si nižšie spojiť a upraviť dva nadpisy tunajších redakčných článkov (z 18. a 19. 2. 2024) do jedného a mierne – „s nadsázkou“ (pozn.: neviem si teraz vybaviť slov. spisovný ekvivalent) – prejudikovať názov ďalšieho – III. článku – v nasledovnej podobe:

  „Dáta z Veľkej Británie odhaľujú, že od roku 2021 nastala pandémia očkovaných, podobne ako je tomu i v Kanade, kde sa vláda, na čele s jej prezidentom Trudeom, túto pandémiu snaží eliminovať -“jednosmernou cestou“ a to – eutanáziou ľudí poškodených práve covid-vakcínami“.

  Pokračovanie III. nadpisu – zajtra by mohlo byť nasledovné:

  „Poškodení ľudia vakcínami, ktorí odmietli eutanáziu (tzv. poslednú ranu z milosti), budú justičným procesom – v zrýchlenom konaní -odsúdení väzobne na doživotie – z vyššie uvedeného dôvodu, teda – kvôli zabráneniu rozširovania pandémie očkovaných – medzi ľudí neočkovaných“!!

  P.S: Vyvstáva otázka, aké manévrovacie možnosti za daných podmienok zostávajú očkovaným, ktorí tak veľmi chceli vyhovieť nielen sebe – pre svoj životný komfort, ale i vláde (lebo mnohí jej uverili – vakcína je sloboda..), ktorá po dvoch rokoch od vaxovania – paradoxne – cíti potrebu týchto poslušných, byť poškodených ob(v)čanov, ergo – pre vládu už – menejcenných občanov, „mengelovsky“ – zeutanazovať.

  Že by zahladzovanie stôp? Že by tzv. očista pšenice od kúkoľa?
  To fakt nevymyslíš!!

Pridajte komentár

*