Výskum dokazujúci, že marihuana zabíja rakovinové bunky, utajujú od roku 1974


Print Friendly, PDF & Email

Výskum, ktorý dokazuje, že marihuana bezpečne zabíja rakovinové bunky, je utajovaný od roku 1974

Spomínate si, akými ťažkosťami si prešiel Rick Simpson vo svojom meste v kanadskej provincii Nova Scotia, keď sa pokúsil priniesť lieky z konopného oleja (destilačného extraktu, nie lisovaného oleja), ktorý on a ostatní používali na svoju liečbu pri rozličných druhoch rakoviny?

Rick predpokladal, že svet je už pripravený dozvedieť sa dobré správy o skúsenostiach, ktoré mal on a ďalší občania mesta.

Po niekoľkých pokusoch dosiahnuť legálnosť konopného oleja prostredníctvom súdneho systému s mnohými svedectvami tých, ktorým pomohol, si Rick uvedomil túto závažnú drsnú skutočnosť: rakovinový priemysel si liek na rakovinu neželá.

Po tom, čo sa vyliečil z rakoviny kože a z veľmi ťažkej neurologickej poruchy mozgu po úraze hlavy, ktorú lieky len dráždili, pestoval marihuanu na svojom pozemku, vyrábal konopný olej a zadarmo sa oň delil s tými, ktorí ho potrebovali.

Ľudia z mesta sa pomocou tohto oleja vyliečili z rôznych mnohých zdravotných problémov, vrátane rakoviny pľúc. U všetkých z nich mainstreamová medicína zlyhala.

Rick sa z Kanady odsťahoval a utiahol sa najprv do holandského Amsterdamu.

Teraz cestuje po svete a šíri zázraky liečby marihuanou medzi všetkými, ktorí sú ochotní ho počúvať. Jeho neskrátený dokumentárny film si môžete pozrieť nižšie.

Neustále miznúci výskum o konope z roku 1974

V roku 1974 poskytol NIH (Národný inštitút zdravia) grant univerzite Medical College of Virginia, aby dokázala, že marihuana narušuje imunitný systém a ničí mozgové bunky.

Túto výskumnú iniciatívu spustila DEA (Národný úrad pre kontrolu obchodu s drogami) za vlády prezidenta Nixona, aby dokázala lepšie zdôvodniť zatváranie do väzenia tých, čo fajčili marihuanu.

Nanešťastie pre DEA a boj proti drogám však výskumníci prišli u svojich laboratórnych potkanov k niektorým zaujímavým výsledkom.

Zistili, že ničené sú nie zdravé, ale rakovinové bunky. Imunitné systémy neboli ohrozené, ale sa naopak posilnili. No, a to bol koniec výskumu.

Na príkaz DEA bolo financovanie zrušené a dokumenty z výskumu zničené. V roku 1976 prezident Gerald Ford celý výskum marihuany zastavil, s výnimkou pokusov globálneho farmaceutického priemyslu o vytvorenie syntetického THC.

V roku 1983 boli Reaganovou administratívou vyzvané k zničeniu dokumentov z virgínskeho výskumu aj ďalšie univerzitné výskumné centrá, ktoré mali jeho kópie. Misia k zabudnutiu toho, že marihuana lieči rakovinu, bola – takmer – splnená.

Univerzita vo Virginii požiadala v rokoch 1996 a 2006 o poskytnutie grantov na ďalší výskum liečivého potenciálu marihuany, no obe žiadosti boli zamietnuté.

Ich štúdie z roku 1974 mainstreamové médiá odmietali, s výnimkou jednej krátkej zmienky v miestnej časti denníka Washigntom Post.

Dokumenty sa dostali do takého zabudnutia, že keď španielski výskumníci v Madride v roku 2000 vytvorili prelomovú štúdiu o kanabinoidových účinkoch konopného THC na rakovinu, nemohli ich pre svoju štúdiu nájsť.

Hlavný výskumník z Madridu, Dr. Manual Guzman, poznamenal: „Som si vedomý existencie toho výskumu. Vlastne som sa ten článok z časopisu o pôvodnom výskume tých ľudí veľakrát pokúšal získať, ukázalo sa to však ako nemožné.“

K tomuto vyhláseniu došlo po tom, čo kópie dokumentov získal z nejakej kalifornskej univerzity istý nezávislý investigatívny novinár a poslal im ich faxom. Vtedy už bola madridská štúdia hotová.

„Doslova všetky naše mainstreamové médiá však ignorovali aj prelomový madridský výskum.

Stop Candida

Táto štúdia nielenže dokázala účinnosť na zmenšenie mozgových rakovinových nádorov u potkanov, ale tiež otestovala THC na zdravých potkanoch, aby sa zistilo, či má nejaké škodlivé účinky.

Na normálnych mozgových tkanivách žiadne škodlivé účinky nezistila.“

Momentálne robia s marihuanou úspešné klinické štúdie a liečbu na ľuďoch pri niekoľkých ochoreniach dve veľké izraelské nemocnice v mestách Sheba a Abarbanel a financuje ich izraelská vláda. O tom však naše manistreamové médiá písať nemôžu.

Priaznivejšieho obrazu sa Rickovi Simpsonovi v kanadskej televízii dostalo približne v roku 1999, keď sa pokúšal upriamiť pozornosť všetkých na to, že marihuana lieči rakovinu. Mimochodom, nesnažil sa „zarobiť“ na žiadnom patente.

Výstižné svedectvá a nezávislé štúdie potvrdzujú bezpečnosť marihuany a jej účinnosť v boji s rakovinou

Zamlčiavanie mainstreamových médií však nie je prekážkou pre toho, kto si hľadá alternatívne zdravotné informácie na internete.

Bolo zaznamenaných veľa vyliečení z rakoviny v poslednom štádiu u 80-ročných ľudí. Uznanie patrí Dr. Sanjayovi Guptovi zo CNN za to, že verejne prezentoval zmenu svojho dovtedy proti marihuane založeného postoja, keď písal o liečbe marihuanou u detí s extrémne silnou epilepsiou.

Marihuana je očividne nielen účinná, ale aj bezpečná. V nádorových rakovinových bunkách vyvoláva apoptózu. Apoptóza je programovaná bunková smrť, ktorá je súčasťou odumierania normálnych buniek a ich nahradzovania novými.

Rakovinové bunky však apoptózu nerobia. Ony len stále fungujú a expandujú. Kanabinoidy tiež potláčajú angiogenézu využívanú nádormi na vytváranie krvných ciev dodávajúcich glukózu do ich metabolizmu.

Marihuana teda vyvoláva apoptózu na zabíjanie rakovinových buniek a potláča angiogenézu, čím im odrezáva dodávky potravy.

A ako dokázala madridská štúdia a môže potvrdiť každý, kto marihuanu užíval či užíva, k poškodeniu zdravých buniek nedochádza. Práve to robí štandardná onkologická liečba.

Upozornenia pri užívaní marihuany

Najmenej účinné pri liečbe je fajčenie marihuany. Lepšie je použitie odparovača alebo „inhalovanie“. Najlepším prístupom je požívanie konopných olejov alebo kaší.

Konopné oleje na liečbu rakoviny sa však získavajú destiláciou, nie klasickým lisovaním.

Lisované oleje, ktoré sa u nás bežne dajú kupiť v obchode, sú síce zdravé kvôli ich obsahu omega kyselín a čiastočne látky CBD, avšak najúčinejšiu látku proti rakovine THC neobsahujú, pretože táto látka je u nás zatiaľ nelegálna.

Pre legálne získanie takého destilovaného oleja bude preto potrebné zo Slovenska vycestovať do karajiny, kde to už legálne je.

Dieťa vyliečené z rakoviny mozgu

To, čo sa akoukoľvek alternatívnou liečbou rakoviny získalo, však môžu zvrátiť ignorovanie životného štýlu a zmeny stravovacích návykov.

Uvádzame príklad dieťaťa vyliečeného z rakoviny mozgu bez toho, aby bolo vystavené krutostiam operácie, ožarovania či rakoviny mozgu. Namiesto toho dostávalo cez cumlík konopný olej.

Dieťa sa úplne uzdravilo za osem mesiacov. Po dvoch mesiacoch pozorovaného progresu detský onkológ, ktorý diagnózu zistil, všetky ďalšie liečby, ktoré by spôsobili viac škody, zrušil, a nazval ho zázračným dieťaťom.

Vyššie uvedené video o „zázračnom dieťati“ je úplné, obsahuje aj skeny mozgu zobrazujúce progres a zotavenie. Spomedzi takzvaných mainstreamových médií o tom priniesol správu len denník Huffington Post.

Záver

Pre tých, ktorí sa dožadujú vedeckých štúdií, tu je zoznam mnohých z nich: https://realfarmacy.com/34-medical-studies-for-the-skeptic/ a ďalších aj tu: http://safeaccess.ca/research/cancer.htm.

Článok bol pôvodne uverejnený na RealFarmacy.com a opätovne publikovaný s ich súhlasom.

Liečba osteoporózy

Zdroj: acidmathnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Už som tu o účinnosti konope (marihuany) v boji s rakovinou písal. Boj proti tejto tisíce rokov známej rastline, je honom na čarodejnice, ktorý riadi cez rôzne lobistické skupiny farmaceutický priemysel. Situácia je taká, že napr. v Kanade vás radšej nechajú zomrieť, akoby vám mali povoliť liečku konopným olejom s plným obsahom THC. Zostáva len dúfať, že ľady sa napokon prelomia. Univerzita vo Virgínii vypustila džina z fľaše a nikto ho už nedostane späť.

  2. Chcem poďakovať redakcií za tento članok,aspoň sa zase len potvrdzuje aku svinskú politiku tobi Amerika!! Farmaceutický priemysel nezaujima zdravie ľudí,ale zisky!!

  3. LIEČIVÉ ÚČINKY KONOPE – Slobodný vysielač – vypočujte si

    https://www.youtube.com/watch?v=XS0EP40kPRQ

Pridajte komentár

*