Mnoho ľudí prichádza o zuby a zubári tvrdia, že príčinou môžu byť covidové „vakcíny“


Print Friendly, PDF & Email

Mnoho ľudí prichádza o zuby a zubári tvrdia, že príčinou môžu byť covidové „vakcíny“

(Ethan Huff, Natural News) Odkedy boli prostredníctvom celosvetovej očkovacej kampane​​ uvoľnené „vakcíny“ proti Covid-19, došlo popri mnohých iných zdravotných problémoch aj k prudkému nárastu počtu pacientov trpiacich závažnými a záhadnými príznakmi spojenými s ich zubami a kosťami.

Dr. Amy Hartsfieldová, špecialistka na orofaciálnu bolesť a dentálnu spánkovú medicínu v Alabame, hovorí, že v poslednom čase zaznamenala obrovský nárast pacientov, ktorí tvrdia, že ich inak zdravé zuby a čeľustné kosti bolia a dokonca degradujú bez zjavného dôvodu.

„Videla som pacientov bez predchádzajúcej anamnézy zdravotných problémov, ktorí mali dokonale zdravé zuby a teraz ich trápia bolestivé syndrómy spojené s týmito zdravými zubami,“ povedala Hartsfieldová pre nezávislé médiá.

Mnoho jej pacientov trpí neurovaskulárnymi a myofasciálnymi bolesťami hlavy a tváre, ktoré zahŕňajú bolesti hlavy a bolesti zubov nesúvisiace so skutočnými zubami, osteonekrózu čeľuste, problémy so spánkom, tinitus (pískanie v ušiach) a iné orálne a tvárové autoimunitné stavy.

„Tieto zdravotné ťažkosti súvisia so sklonom covidových vakcín spôsobovať „mikro“ krvné zrazeniny v celom tele,“ vysvetlila Hartsfieldová.

(Súvisiace: Vakcíny na Covid sú tiež spájané s plešatosťou)

Covidové „vakcíny“ spôsobujú veľa deštrukcie v ľudskom tele, čo nakoniec vedie k predčasnej smrti

Jednou z takýchto osôb, ktorá začala trpieť vážnym úbytkom kostnej hmoty po podaní mRNA „vakcíny“ od spoločnosti Moderna, je 79-ročná Cheryl Alversonová, ktorej museli vytrhnúť všetky spodné zuby v dôsledku masívnej opakujúcej sa infekcie spôsobenej rozsiahlym úbytkom kostnej hmoty po očkovaní.

Alversonová navštívila Hartsfieldovú, ktorá nariadila niekoľko krvných testov, vrátane niekoľkých špecificky spojených so zrážaním krvi. Testy ukázali, že Alversonovej telo bolo preťažené mikrozrazeninami z „vakcín“.

Dr. Hartsfieldová zistila, že tieto mikrozrazeniny priamo narúšajú hojenie kostí po vytrhnutí zobov, nehovoriac o skutočnosti, že sa zvyčajne vyskytujú iba u pacientov, ktorí užívajú lieky na osteoporózu alebo ktorí podstúpili radiačnú terapiu, pričom ani jedno z nich sa netýkalo Alversonovej prípadu.

Jediná vec, ktorú Alversonová urobila pred objavením sa týchto symptómov, bola úvodná séria dvoch mRNA „vakcín“ proti covidu od spoločnosti Moderna, ako aj následná posilňovacia dávka. Takmer okamžite potom začali jej problémy s kosťami a zubami.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Dr. Doug Denson, ďalší orálny chirurg so sídlom v Alabame, hovorí, že vidí takmer to isté u svojich pacientov, z ktorých mnohých teraz posiela na liečbu k Dr. Hartsfieldovej. Denson hovorí, že si nie je na 100% istý, že príčinou problémov jeho pacientov sú covidové „vakcíny“, aj keď sa zdá, že existuje súvislosť s očkovaním.

„Podľa môjho názoru sa korelácia nie vždy rovná príčinnej súvislosti. Od začiatku pandémie sa však vyskytli nejaké zvláštne príznaky,“ povedal. „Je jednoducho nemožné povedať presný mechanizmus alebo príčinu.“

Dr. Hartsfieldová musela začať vykonávať skríning svojich pacientov na ich očkovací status kvôli náporu nových pacientov, ktorých vidí a ktorí po očkovaní trpia problémami so zubami a kosťami.

„Musím týchto ľudí skontrolovať, aby som zistila, či boli očkovaní, kedy a koľkokrát, a potom uvidím, či ich môžem liečiť,“ povedala a dodala, že väčšina praktizujúcich zubárov nezisťuje u svojich pacientov očkovací status na covid.

„Keď požiadate celú populáciu, aby sa dali povinne zaočkovať „vakcínou“, ktorá má viac vedľajších účinkov ako ktorákoľvek iná očkovacia látka v histórii, zaznamenaných v systéme hlásenia nežiaducich udalostí očkovania Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb, určite uvidíte poškodenia zdravia.“

Reakcie ľudí na nové zistenia o vedľajších účinkoch covidových vakcín na kosti a zuby

V komentároch pod článkom niekto zdôraznil skutočnosť, že takzvaný vírus SARS-CoV-2 nebol ešte nikdy izolovaný alebo preukázaný, že vôbec existuje.

„Vakcína je skutočné ochorenie,“ tvrdí táto osoba a dodáva, že lockdowny, rúškovanie, strata zamestnania a sociálna izolácia situáciu len zhoršujú.

„Ďalší monumentálny podvod, od falošného testu PCR až po nosenie nechutných plienok na tvári, ktoré znižujú príjem kyslíka a zvyšujú vdychovanie oxidu uhličitého z vlastného dychu, čo zvyšuje rast baktérií v ústach.“

Očkovanie proti covidu je rozsudkom smrti. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku ChemicalViolence.com.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Každý človek, ktorý berie cocain a pod. sračky je už v podstate ovládaný démonom, stáva sa viac a via posadnutým, bezcitným, bez svedomia, pocitu akejkoľvej zodpovednosti voči iným a bez lásky k iným, stáva sa egoistom a narcisom, pôžitkárom, človekom zviazaným reťami moci, peňazí a kariéri. Človek je slabí a často podľahne a ak náhodou dôjde u neho k prebudeniu, už len zázrakom sa dokáže vymaniť a vyliezť z toho bahna !
  Píšem o ľuďoch, ktorí vedome vraždili očkovaním alebo kvôli svojim EGO pohnútkam, cieľom a zvrátenostiam, ako peniazom, moci a kariéri ! A naivní, slabí na duchu a rozume im uverili ! Ale pozor, lebo skutočné satanské ZLO sa iba poriadne rozbieha, covid bolo len slabé zahriatie !

 2. Když jsme u chybějících zubů tenhle levný nápad se mi líbí. https://www.denticor.sk/

 3. Kardiložka MUDr. Jana Gandalovičová se dlouhodobě zabývá nežádoucími účinky. Zasazuje se mimo jiné o to, aby se látky schválené ve zrychleném režimu přestaly podávat dětem a zdravým mladým lidem. „Kumulativní čísla jsou děsivá a zarážející,“ uvádí Jana Gandalovičová k databázi Světové zdrav.tnické organizace, která jen u jednoho typu látky proti nejznámějšímu viru světa eviduje za necelé tři roky používání 4.926.301 hlášení. Přitom u očkování proti obrně, které používá prakticky celý svět, eviduje 129.972 hlášení za více než 50 let.

  videa v odkazu
  https://www.ac24.cz/blog/jan-tomanek-varovani-kardiolozky-pred-vedlejsimi-ucinky-vakcin/

 4. Pamätám ešte na ZŠ – mali sme v budove školy zubnú ambulanciu a občas všetci chodili na zubnú kontrolu. Všetky úkony okrem trhania zubov boli bez umŕtvenia – teda aj vŕtanie. A boli to veru muky. Ani neviem ako som to vtedy mohol vydržať. Možno som nemal až tak hlboké kazy. Občas k nám chodila jedna zubárka a bola to veru riadna drsoňka. Bola pôvodom češka – mluvila po česky. Nadávala nám úplne za všetko – len sme hľadeli.
  Jeden spolužiak – taký vytečník (niečo ako boli Pažout a Horáček zo seriálu Mach a Šebestová) nechcel otvoriť ústa keď bol na tom zubárskom kresle a schytal za to od nej pár nadávok a keď sa potom podvolil a začala mu vŕtať do zuba tak jej chytil ruku s vŕtačkou, dal ju von z úst a už nechcel otvoriť ústa ani za nič. To už začal boj a tak sa vzpieral a kopal nohami, že ju až kopol do zubov. To už kričala : ty sviňe, ty svině!…a vyhodila ho von aj s rozvrtaným zubom. Potom ešte dostal preplesk na chodbe od učiteľky – ale aj tak to bol pre mnohých frajer Luke – odvtedy k nám do školy tá zubárka prestala chodiť – ale určite bolo za tým aj niečo iné, nie len ten incident.
  Potom nám chodila veľmi milá, príjemná pani zubárka – všetkým sa nám uľavilo.
  …………………………………………………………………….
  Pár dní nazad známym – neočkovaným zomrel očkovaný sused (celá jeho rodina je nakompletku napichaná všetkými dávkami).
  Mal už dlhšie cukrovku ale určite mu tie dávky urýchlili ten odchod. Ono to potom vyzerá, že je to určite cukrovka – tá príčina smrti. Možno by bez očkovania mohol žiť ešte pár rokov.
  Poznám druhého cukrovkára, ktorý bol kedysi dlho na „hrane“ a nakoniec sa z toho dostal, založil rodinu a už funguje normálne už cca 25 rokov – ale to vtedy ešte neboli takéto špeciálne „mňamky“.
  ……………………………………………………………………… V dnešnej do dobe sú neúmerne vysoké ceny výkonov zubných ambulancií – to aby si človek zobral hypotéku.

 5. Mimo téma ale na zamyšlení . https://gloria.tv/post/JNzZvTPs6XLH1WJ7oaW7GSjEC

 6. Peter z KE

  Kde by sa dal na sk webe kupit peroxid vodika s vyssim obsahom na zapal dasien vdaka za odpoved

 7. Mezinárodní trestní soud (ICC) v Haagu se rozhodl, že bude zatýkat politiky. Tak mu to usnadníme tímto (zdaleka ne vyčerpávajícím) seznamem politiků, které by bylo vhodné zatknout.
  28 minut
  https://otevrisvoumysl.cz/mezinarodni-trestni-soud-chce-zacit-zatykat-politiky/

 8. “ Dr. Hartsfieldová zistila, že tieto mikrozrazeniny priamo narúšajú hojenie kostí po vytrhnutí zobov, nehovoriac o skutočnosti, že sa zvyčajne vyskytujú iba u pacientov, ktorí užívajú lieky na osteoporózu… – no výborně, co bab ty nesmysly užívá…

 9. Tohle sem musím dát . Tady v Klatovech jsou už po městě rozvěšeny americké vlajky to asi aby lidi nezapomněli kdo je /vlastně už po válce/ bombardoval v Plzeňském kraji a ničil budovy, fabriky a lidské životy. Smutné je že jsou oslavováni jako jediný osvoboditelé. Je více tehdy takhle zbombardovaných měst v Československu.

  https://gloria.tv/post/ddPHzru7N1nb1zCRPocwmhhWH
  https://politikarina.cz/2020/03/09/kdo-bombardoval-ceskoslovensko-na-konci-druhe-svetove-valky

  • Žiju taky v západních Čechách a lidí jsou tu v květnu z amíků úplně podělaný.

  • Ale zase už nebudou plakat,že osvoboditelé odjeli.Teď se na hvězdy a pruhy budou asi koukat častěji a místo veteránů zde bude operovat svěží mladá americká krev.

 10. Pokiaľ hovoríme o náraste nejakej veličiny (problémy so zubami) je žiadúce napísať buď percentuálny nárast alebo nárast z jednej veličiny na konečnú. Pojem „obrovský nárast“ je dobrý do reklamy pre hlupákov a nie do článku, ktorý sa chce tváriť ako seriózny!

 11. Česi majú údajne prvenstvo v tom, že už zožrali produkty z hmyzu za 50 milionov korún. Redaktor nezabudol pripomenúť, že až Maďarsko zaviedlo ako prvé povinné označenie potravín s obsahom hmyzu. Takže prvenstvo ako kto a v čom! Teoreticky – med by mal byť označený ako „včelie zvratky“ – aj keď sa hovorí, že po všetkom je hovno, len po včelách je med. Vo videu si všimnite ten „slniečkársky-ajťácky“ marketing s prijebanými opinion-názorovými vodcami. Už sa ani nesnažia o inteligentnejšiu argumentáciu – načo – veď ľudia – mladí – už sú dostatočne jebnutí! No a teraz len sa začnú množiť promo akcie rôznych firiem a uličné-supermarketové ochutnávky. Inak – v McDonalds už prasklo tajomstvo „božskej chuti“ ich hranolkov – sú predvárané „vo výťažku z hovädzieho mäsa a kvasníc“ – ľudovo v bujóne z glutamátu sodného, a vyprážané v oleji s touto príchuťou – a nie že nie! Aj chitosan vyrábaný síce aj z chitínu húb, alebo pancierov krevet – je podobné ochucovadlo, takže onedlho to bude chitosan z hmyzu.

  Čiže – najbližšie bude komu dať na ulici do držky – slečna neslečna.

  VIDEO: V Brne začali vyrábať hamburger z hmyzu. TV Nova odvysielala reportáž na podporu „zelenej agendy“ Svetového ekonomického fóra (WEF) v Davose, ktoré v snahe o uhlíkovú neutralitu nabáda ľudí konzumovať chrobáky namiesto mäsa. „Hamburger je vynikajúci,“ pochvaľoval si redaktor v priamom prenose
  https://www.infovojna.bz/article/video-v-brne-zacali-vyrabat-hamburger-z-hmyzu

 12. Tak a je to TU: https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/podle-webu-moderny-je-mrna-operacni-system/ čiže sa potvrdilo, že ide o biologickú zbraň a dvere do transhumanizmu ! Čiže v búducnosti budú ešte viac tlačiť do mRNA očkovania a všetko zapadá aj do toho, prečo toto svinstvo tlačia aj do potravín ! Kurvy satanské !

  • Moderna byla jediná, která tuto informaci měla od začátku COVIDvakcíny na svém webu, že se jedná o operační systém….ostatní propojení s 5G, loT,…popírali!

   • Ako židia stále riadia_nielen_Rusko a Ukrajinu.mp4
    https://ulozto.net/file/N6cvz3TLPEhs/ako-zidia-stale-riadia-nielen-rusko-a-ukrajinu-mp4#!ZJV3ZwR2AGyyAGpmZzZ2L2ZkMJIuLKAbEIOsqKAlEUZkswNjZD==

    „Ukrajina si plne zaslúži členstvo v EÚ a NATO. Povedal to v piatok český prezident Petr Pavel počas návštevy Kyjeva. TASR správu prevzala z webovej stránky televízie ČT24 a prezidentovho vyjadrenia na sociálnej sieti. “
    „“Budem presadzovať, aby sa prístupové rozhovory s EÚ začali do konca roka,“ dodal. Podľa Zelenského je Ukrajina pripravená splniť všetky podmienky na vstup do EÚ.
    Poznámka – vstup do EU je zásadne podmienený súhlasom s privatizáciou strategických odvetví zahraničnými vlastníkmi min. na 50%. Zaujímavosť – vlastníkom českej dopravnej spoločnosti Ariva je údajde Deutsche Bank a vlastníkom DB je Nemecko ako štát.

    Prezidenti Česka, Slovenska a Ukrajiny v piatok v Kyjeve podpísali deklaráciu o spolupráci a partnerstve, informovala kancelária českého prezidenta.“
    https://www.cas.sk/clanok/2794169/pavel-v-kyjeve-povedal-nieco-co-rusko-rozzuri-budem-to-presadzovat/
    ——————————–
    K tomu voľne citujem Pjakina z imigračného obdobia cca 2015: „Včasné použitie zbrane pohraničníkom môže zabrániť budúcim vážnym bezpečnostným problémom!“ – čiže na mieste je otázka, či naozaj nejde o dohodnuté nosaté procesy riadenia – podobne ako dodávky zbraní na Ukrajinu, ktoré Rusi musia ničiť až na fronte. Ach jaj – kam sa podeli starí dobrí odbojári „na vlastnú päsť“.

    • Světové ekonomické fórum jehož tváří je Klaus Schwab, je ve skutečnosti čelní globalistickou organizací, která v posledních letech vydává instrukce loutkám ve vládách.

     Protože se v posledních letech objevují snahy o probouzení mas a najdou se i země, kde reálně hrozí, že by nemusely být zvoleny loutky (a to ani při sebelepších manipulacích), je třeba realizaci globalistické agendy urychlit.

     K tomu jistě patří i mnohé kroky EU jako schválení migračního paktu a ještě drsnějších klimatických zákonů.

     „Světoví lídři se sejdou koncem tohoto roku, aby „urychlili implementaci Agendy 2030,“ oznámilo Světové ekonomické fórum (WEF) .
     https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/wef-chce-urychlit-realizaci-agendy-2030-svolava-kvuli-tomu-specialni-summit-pro-vudce-z-celeho-sveta/
     *****
     Jak již víte, tak za pár týdnů proběhne summit WHO, jehož hlavní program je v současné době znám. Mimo jiné se bude jednat o implementaci Mezinárodních zdravotních předpisů (MZP), které jsou stejně diktátorské jako navrhovaná pandemická smlouva a dalším z témat bude také spuštění globálního zdravotního certifikátu.
     https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/who-postupuje-vpred-s-plany-na-spusteni-globalniho-digitalniho-zdravotniho-certifikatu/
     *****
     Svět spěje ke zrušení hotovosti, což ovšem spící masy ještě podporují tím, že hotovost přestávají používat. Jenže rušení hotovosti – spolu se současným zavedením programovatelné digitální měny centrální banky (CBDC) – je jedním z hlavních cílů Velkého resetu, jehož osnovou je Agenda 2030.
     https://necenzurovanapravda.cz/2023/04/globaliste-priznavaji-ze-zavedeni-digitalnich-penez-je-predpokladem-pro-splneni-cilu-velkeho-resetu-video/
     *****
     Z nějakých důvodů se vše zrychluje…..

     • Kdyby nikdo nešel k volbám neměli by je jak sfalšovat.

     • @ Magdalena
      vždycky se nade někdo, kdo k těm volbám půjde….

     • Magdalena – 28/04/2023 at 23:42

      Vo voľbách do EP v roku 2014 zaznamenalo Slovensko najnižšiu účasť v celej EÚ. Volieb sa zúčastnilo len 13,05 % oprávnených voličov, čo znamená, že možnosť vstúpiť do rozhodovacieho procesu EÚ prostredníctvom volieb, vtedy využilo len približne 560 tisíc ľudí SR.

      Účasť vo voľbách sa v roku 2019 výrazne zvýšila a dosiahla „až“ 22,74 %, čo dokazuje, že európske voľby sú aj naďalej voľbami druhej kategórie a slovenskí občania prejavujú len malý záujem o európsku politiku.

      A čo sa tak asi zmenilo v prospech SR – keď ľudia nešli voliť? Ani ja – osobne – som tam nebola! A?! Riadia nás (EÚ+globalisti) vo svojej ideologickej podstate krásne – potichúčky i nahlas – ďalej. Takže čo? Treba ísť k voľbám, alebo ich treba – jednoznačne – zatratiť? A prosím o – kvalifikované názory, ktoré by dokázali konštruktívne ovplyvniť duchovné dianie v SR! Vďaka!

      P.S: Ďalšia – relevantná otázka je – podvodnosť v sčítavaní hlasov.
      Keď v USA dokázateľne – áno – v prospech Bidena, prečo by nie v maličkej SR – v prospech Hegera? – napr?

 13. …vďaka za informácie…

Pridajte komentár

*