Ako pomocou sklenenej fľaše, slanej vody a octu odhaliť negatívne energie v dome


Print Friendly, PDF & Email

Ako pomocou sklenenej fľaše, slanej vody a octu odhaliť negatívne energie v dome

Na prvý pohľad to môže vyzerať divne, ale je celkom možné, že u seba doma máte zásobáreň negatívnej energie. Môže tam byť ako v pasci. Negatívnou energiou rozumieme emocionálnu energiu, ktorej zdrojom sú ľudia.

Mohla sa tam dostať po predchádzajúcich nájomníkoch alebo vlastníkoch nehnuteľnosti, ale takisto tam mohla zostať po minuloročných hádkach, ktoré ste mali so svojím manželom.

Veda, už tradične, nemá rada veci, ktorých sa nevie dotknúť rukou, ani ich zmerať, ani položiť do malej fľaštičky na poličke, aby s tým potom robila pokusy.

Mohlo sa však stať, že vedci objavili sily, ktoré na svete existujú bez toho, aby boli viditeľné.

Jednou z takýchto vecí je energia, ktorá sa prejavuje rôznymi spôsobmi. Za normálnych okolností ju nemôžeme vidieť, ale niekedy sme schopní ju cítiť.

O elektrickej alebo tepelnej energii toho vieme v podstate dosť. Emocionálna energia („vlnenie“) je však takou formou energie, ktorej začíname zatiaľ len pomaly rozumieť.

Ako odhaliť negatívne energie u seba doma použitím fľaše s vodou

Stalo sa vám už niekedy, že ste vkročili do miestnosti a zacítili ste ťažkú tmavú energiu, niekedy až strašidelný pocit?

Alebo niečo presne opačné – vkročíte na miesto, kde cítite ľahkosť a veľa podnetov?

To isté sa dá vzťahovať aj na ľudí. Niektorí ľudia vyžarujú dobré vlnenie a iných obkolesujú zlé vibrácie.

Vedci na univerzite v Michigane sa najviac sústreďujú na skúmanie vedomia. Pozorovali, ako sa energetické zvyšky uchovávajú a uskladňujú v ľuďoch, v neživých predmetoch a priestoroch.

Mechanizmus funguje tak, ako by sa emocionálna energia prichytávala na veci a zotrvávala na nich alebo v nich. Stáva sa aj to, že emocionálna energia môže pomáhať pri liečení nejakej choroby, ale môže prispieť aj ku vzniku choroby, alebo ju dokonca aj zhoršovať.

To, aký účinok bude emocionálna energia vyvíjať a spôsobovať, závisí od toho, aká energia je práve prítomná.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Pred niekoľkými desaťročiami Dr. Emoto vedecky dokázal, že emocionálna energia ľudí v skutočnosti ovplyvňuje fyzický svet, ktorý nás obklopuje.

Emocionálna energia človeka, ktorá nie je očami viditeľná, má priamy účinok na materiálne prostredie, v ktorom žijeme.

Emotov tím vykonal viacero pokusov, ktorými ukázal a dokázal, že myšlienky, slová, emócie a hudba majú fyzikálny účinok na kryštalickú štruktúru vody.

Nabudúce, keď budete chcieť kričať a vrieskať na svojho partnera, deti alebo na svoje domáce zvieratá, pamätajte si, že vaša energia má doslova priamy dopad na bunky ich tela, ktorých podstatou je voda.

Dnes vám ukážeme skutočne bombastický pokus, ktorý dokazuje to, o čom sme hovorili a môžete si ho vyskúšať aj sami.

Vodná pasca na negatívnu energiu

Budete k tomu potrebovať nasledujúce suroviny.

Ingrediencie

 • 2 polievkové lyžice octu
 • 2 kávové lyžičky sypkej soli
 • 500 ml filtrovanej vody

Postup

Vezmite si čistý sklenený pohár alebo fľašu na zaváranie. Vložte do nej uvedené prísady a poriadne to miešajte po dobu 60 sekúnd.

Postavte sklenenú nádobu na miesto, kde trávite najviac času a nechajte to tam celý deň. Sledujte, či soľ stúpa smerom nahor.

Keď prestane stúpať, znamená to, že odchytala všetku negatívnu energiu a vy môžete tým istým spôsobom vyčistiť aj ostatné časti svojho domu.

Napíšte nám v komentároch pod článkom, ako to zafungovalo vo vašej domácnosti.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobrý deň. Tá voda môže byť klasická destilovana voda z obchodu? Dakujem
  Evka

 2. keď sa soľ roztopí vo vode, ako ju môžme sledovať, či stúpa nahor?

 3. Ak v 500 ml vody rozpustím 2 lyžičky soli a 2 lyžice octu, vznikne slabý roztok vody s prísadami.
  1. To myslíte vážne, že počas 24 hodinového státia sa z neho začne vylučovať soľ?
  2. Môžete čitateľom vysvetliť, ako môže z takéhoto roztoku soľ stúpať smerom nahor, keď je rozptýlená v celom objeme vody? Na akom chemickom princípe?
  3. A keby ste mali poskytnúť nejaký (akýkoľvek) dôkaz o „odchytaní negatívnej emocionálnej energie“, čo by ste predložili?
  4. Zrejme nebudem sám, kto by sa rád zoznámil s „vedeckým“ dôkazom Dr. Emota. Vedecký dôkaz totiž znamená, že pokus je s rovnakým výsledkom reprodukovateľný v rôznych vedeckých pracoviskách. Viete o nejakom (serióznom), ktorý sa uskutočnil od r. 2000, t. j. za 18 rokov?
  Prikláňam sa k článku s racionálnymi názormi, ktorý je publikovaný na https://skeptoid.com/episodes/4433. Do vedy totiž viera nepatrí!
  Záver: Nechápem, prečo túto webstránku, na ktorej sa dajú nájsť aj celkom rozumné články a rady, devalvujete zverejňovaním kravín typu „odchytávania negatívnej energie“?!

  • Na to by sme vám odpovedali citátom geniálneho vedca a vynálezcu Nikola Teslu:

   „V deň, keď veda začne skúmať nemateriálne javy, urobí za jednu dekádu väčší progres než za všetky predošlé storočia svojej existencie.“

   Ak článok s vami nerezonuje, tak ho jednoducho preskočte a viac sa ním nezapodievajte.

   • Mila redakcia, paci sa mi ze pouzivate citaty cloveka takeho kalibru ako je Nikola Tesla. Sice tento priamo nepoznam ale mozem s nim len suhlasit … Na druhej strane mohli by ste „double check“ pred tym nez nieco vypustite ako napr. s tymi citronovnikom nedavno. Ludi zaujima viac kvalita nez kvantita ked vsade uz je vsetkeho az privela…

  • Skusil ste to? Tak to skuste a potom mudrujte a rozmyslajte co sa to stalo.Ja to mam po elom byte uy tyzden.V jednej miestnosti mam aj dva pohare. V jednom sa robia krasne solne obrazce a v druhom nic…zatial.Mam aj v mensich poharikoch tam som dala 1 PL vody,lyzicu octu a malu lyzicku soli.V tychto to vidite rychlejsie.Skuste….

 4. Tiez ma zaujima, ako sa da sledovat pohyb neviditelnej soli rozpustenej vo vode???

  • Špekulant

   Zaujíma ma to tiež, preto to idem vyskúšať. Po 60-sekundovom miešaní ostala na dne pohára stopa soli. Nechávam ho stáť a po 24 hodinách tu napíšem, či sa niečo zmenilo. Možno bádateľ robí prieskum, koľko ľudí sa nachytá na blbosti.

   • No ako ssi spokojny s pokusom?

   • Špekulant

    Jediná zmena v pohári sú bublinky, ktoré sa objavili na dne a stenách pohára. Nerozpustena soľ v strede dna ostala, je jej trocha menej. Nič nestúpalo dohora. S pohárom som nehýbala.
    Bádateľ, strácas dôveru. Najprv rob pokusy sám a potom to vypusti do éteru.
    Za prípadné gramatické chyby v mojom príspevku zodpovedá google.

    • Soľ stúpne – skúšala som pred rokmi v pohári s normálnou vodou a iba so soľou – silný roztok – voda vypŕchla a soľ sa nejakým spôsobom objavila na vrchu pohárika. Volala som mame, ktorá robí v chemickom labáku, že čo to za čarodejníctvo a ona ma ubezpečila, že to je normálny jav. Tým nedôverčivým, čo len slovne kritizujú – vyskúšajte a skúste poháre naplniť rôzne a ak niekto používa tento proces na očistenie od negatívnych energií a vás to irituje, tak to odignorujte – komu škodí – vám?

    • Daj na ine miesto.Ja mam v jednej mietnosti dva pohariky a v jednom mam a druhom zatial nie.Mam to v mensich priesvitnych,lyzica vody, lyzica octu a lyzicka soli.Ani minutu to nemiesam.Keby sa mi chcelo odfotim.Steny vo vnutri su cele posiate solnymi kresbami.Idem dat nove.

 5. Suhlasim s vami, Rastislav a tiez z Viljamom, ze magia, hoc by to bola aj ta biela, nepatri k tomu badaniu o zdraviu, ktore ma byt akousi protivahou nekritickeho myslenia voci systemovemu zdravotnictvu, ale ak sa autor chce zadebnit do malej debnicky so svojimj magickymi sympatizantmi, nech je v tejto teme neopatrny….Zdravie je a ostane Bozi dar, hlavne, ked sa tu povzbudzujeme k receptom z Jeho lekarne ale nas krestansky Boh carovanie a magiu nenavidi, lebo mu nevhodne lezu do kuchyne az polievky…
  Uz je to tak, ze Theokrat sice dokaze dokonale milovat, ale s urcitou populaciou sa uz definitivne rozisiel.
  A tito mu cez tu magiu lezu do kapusty, jak hovorim. Ked chcete prist definitivne o priazen Boha, koketujte s nimi, padlymi anjelmi, kt samozrejme maju viac moznsti, jak clovek a robia aj niektore, pre cloveka nadprirodzene deje.
  Nicmene, co sa tyka vody, Emotu uz niekolko rokov uvadzam do praxe, aj ked sa citim v tom osamoteny, nepochopeny. Vodu sa pred pouzitim snazim, pokial to len ide, nechat stat jednak na volnom vzduchu, co uz asi praktizuje viac ludi za ucelom vyprchania Chloru a dalsich plynnych primesy, ale prijal som tiez vedecky podlozene fakta toho vedca o reakcii krystalov vody na podnety z okolia. Este vacsiu tradiciu vo vyskume tychto zvlastnych vlastnosti vody maju ruski vedci a na tom z udovali novu produktovu radu liecivych pripravkov MatrixPower, vyuzivajucich tzv pamat vody. Obycajna cista voda, ako tu odporuca aj nas badatel, prefiltrovana, ma schopnost “ zapisovat“ informacie z bezprostredneho okolia
  a to vyuzili v Matrixe Rusi tak, ze aplikuju cistu vodu z prostredia zdravych kmenovych buniek na miesta, kde uz tie neplnia ulohu, lebo maju poskodene telomery ( xerox na DNA informaciu zapisanu Stvoritelom kazdeho tela o tvare a funkcioonalite kazdeho organu). Ked bunka dostane opat stratenu informaciu, kt jej prinesie voda, zacne genialne fungovat jak za mlada).
  Telomer sa vsak da nastartovat aj specialnymi proteinami. A ked sa obnovi, uz dokaze pritomnej kmen bunke pri deleni hodnotne prekopirivat aj celu kniznicu
  udajov.
  …Ale podme k tej vode domacej. Okrem Emotu som sa este v roku 2008 v ceskom Vcelarstve docital o liecivych ucinkoch tzv vcelej vody, kt sa zrodi, ak postoji 2- 3 hod na aktivn vcelom uli. Skusal som to a mal som dobry pocit, hlavne idem ponajprv po tej chuti a tak som v tom pokracoval.
  Dnes nemam pristup k ulu, ale na dvor, kde mi blizko vchodu rastie v praci gastan, doma slivka, a terat uz doma len kvety v kvetinaci, si nosim vodu. Mysljm, ze to, co nas ozdravi pocas pobytu v prirode je opravena voda v nasich bunkach, lebo sme hlavne o vode. Tak podobne sa ma za to, ze za liecivymi vlastnostami medu stoji viac vcelia voda, ako pevne latky ziskane z kvetov a stromov.
  Ale ak nemate ani ten strom a dvor, ci zahradu doma, po ruke, nezufajte, lebo najvacsou energiou, kt dokaze pozotivne vplyvat na vodu je LASKA, atmosfera, slova…To totiz tiez Emoto prezentoval pod microskopom a su k dispozicii rozne vzorce vody z rozneho prostredia a uz aj vizualne nas to presvedca, kde je sulad a harmonia.
  Takze ak z Boha vychadzame a koncime pri Nom, netreba sa nam bat magie, lebo Jeho dary prijimame s dakovanim, cim davame priestor pre rast viery, ako predpokladu lasky.
  Budte zdravi !
  Ak niekto chce, nech sa ozve aj na [email protected]

 6. Pridala by som fotky, len neviem ako ?….robím to bežne. Niekedy je pohár čistý inokedy vykypi… Niekedy sú tam kryštáliky v tvare kocky s krížikom…
  Pán Tesla má pravdu…

  • Eva Krausová

   Prosím Vás a používate všetky tri prísady, teda voda, soľ a ocot? Alebo iba voda a soľ?? A vodu obyčajnú z vodovodu, alebo filtrovanú? Ďakujem za odpoveď

   • Ja som dala z vodovodu.Mam v kazdej miestnosti a nestacim sa cudovat.Mam v malych priesvitnych poharikoch.Staci lyzica vody,lyzica octu a lyzicka soli.

    • Moze sa to dať aj do zavaraninového pohára ? Nieje lyžica málo? Ako dlho to máte? Miešate tu vodu ? Čo sa stane keď je nagat.e?

 7. Pomocou virgule, alebo kyvadla zistím presne negatívne, alebo aj pozitívne zóny v bytoch, alebo iných priestoroch, aj silu negatívnych zón, nakoľko môžu obyvateľom uškodiť.

Pridajte komentár

*