Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Svet pohlcuje progresivistické šialenstvo: Britská nemocnica tvrdí, že mlieko od trans-mužov je rovnako zdravé ako materské


Print Friendly, PDF & Email

Svet pohlcuje progresivistické šialenstvo: Britská nemocnica tvrdí, že mlieko od trans-mužov je rovnako zdravé ako materské

(Cassie B., Natural News) Nemocnica v Sussexe spadajúca pod britský systém verejného zdravotníctva (NHS) je kritizovaná za svoje absurdné tvrdenie, že pre kojencov sú sekréty vyvolané liekmi z bradaviek mužov, ktorí sa stali ženami, rovnako dobré ako prirodzené materské mlieko matky.

Biologickí muži, ktorí chcú zažiť laktáciu, musia na jej vyvolanie užívať hormóny, aby im začali rásť mliečne žľazy. Následne musia užívať vysoké dávky rôznych chemikálií ako sú metoklopramid alebo domperidón, ktoré im stimulujú produkciu mlieka.

Tieto lieky nie sú na tento účel schválené, ale v niektorých krajinách sa niekedy predpisujú mimo oficiálnej indikácie ženám, ktoré majú problémy s dojčením. Domperidón je v USA zakázaný, pretože môže ovplyvniť srdce dojčeného dieťaťa, čo je jasne uvedené v príbalovom letáku lieku.

Napriek tomu nemocnica trvá na tom, že je to všetko akosi dobrý nápad a že je úplne v poriadku ohroziť zdravie srdca dieťaťa, ak to nejakému psychicky narušenému mužovi pomôže „utvrdiť sa“, že je vlastne žena.

Nemocnica predložila niekoľko dôkazov, o ktorých si myslí, že podporujú tento jej postoj, ale kritici poukázali na to, aké sú tie „dôkazy“ slabé.

Napríklad, väčšina ich dôkazov je stará desiatky rokov, vrátane štúdie porovnávajúcej mlieko produkované indukovanou laktáciou (u žien, nie u mužov) s mliekom matky po pôrode – čo však nie je to isté, čo produkujú títo muži.

Iná štúdia porovnávala materské mlieko s instantnou výživou, čo tiež nie je porovnateľné s mliekom z mužských prsníkov.

Poslankyňa britskej labouristickej strany Rosie Duffieldová uviedla:

„Keď muž nemôže vynosiť dieťa, prečo sa tomu, preboha, podsúvame? Komu to prospieva? Deťom určite nie. Žiadne iné lekárske experimenty na bábätkách by sme nerobili, tak prečo toto? Materské mlieko vyrobené biologickou matkou dieťaťa je šité na mieru pre toto dieťa.“

Pretože podobné experimenty neprebiehajú veľmi dlho, neexistujú žiadne dlhodobé štúdie o tom, ako to môže ovplyvniť bábätká a deti. V skutočnosti sa veľa nevie o tom, čo je v samotnom mlieku transrodových biologických mužov.

Tiež stojí za zmienku, že títo transrodoví jedinci často užívajú iné typy liekov, ktoré môžu ovplyvniť aj dojčenie. Môžu napríklad užívať progesterón a estrogén, aby ich vzhľad bol ženskejší, alebo antiandrogény na zníženie produkcie testosterónu. Ženám sa už dlho hovorí, aby sa počas dojčenia vyhýbali dlhému zoznamu liekov a alkoholu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Odborníci sa boja ozvať

Vedúca oddelenia pre rovnosť a identitu Lottie Mooreová povedala, že nemocnica podporuje nebezpečné praktiky, pričom pre The Daily Mail uviedla:

„Blaho dieťaťa musí mať vždy prednosť pred politikou identity a spornými systémami viery, ktoré nie sú založené na dôkazoch.“

Niektorí odborníci na dojčenie vyjadrili z tejto záležitosti frustráciu a povedali, že ak vyjadria svoje obavy o zdravie detí, ktoré sú vystavené tomuto zvláštnemu experimentu, tak ich niekto označí za transfóbnych.

Mnohí tvrdia, že sa zdráhajú túto záležitosť verejne komentovať, pretože sa obávajú, že by mohli prísť o svoju odbornú licenciu alebo registráciu.

Skutočné materské mlieko je vyrobené na mieru tak, aby podporovalo potreby bábätka

Materské mlieko je do značnej miery „živá“ látka, ktorá sa neustále prispôsobuje potrebám dieťaťa.

Pred samotnou produkciou materského mlieka sa krátko po pôrode tvorí látka známa ako kolostrum. Hovorí sa mu aj „tekuté zlato“ – je plné antioxidantov, protilátok a iných živín v oveľa väčšom množstve, než aké sa nachádza neskôr v materskom mlieku. Muži ho nedokážu vyrobiť ani s pomocou liekov.

O niekoľko dní neskôr sa začína tvoriť samotné materské mlieko, ale jeho zloženie sa v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov mení, niekedy jemným spôsobom, v závislosti od potrieb dieťaťa, až kým sa z neho stane zrelé materské mlieko.

Predpokladá sa, že sliny dieťaťa posielajú spätnú väzbu cez bradavku matky, ktorá informuje prsník o tom, čo dieťa potrebuje. To znamená, že napríklad môže spôsobiť zvýšenie protilátok, ak má dieťa vírus. Indukovanej laktácii u mužov tieto schopnosti chýbajú.

Bohužiaľ, veľa žien bojuje s dojčením a niektorí odborníci na laktáciu sa domnievajú, že by sa mala venovať väčšia pozornosť tomu, ako im pomôcť zvýšiť produkciu mlieka, než hľadaniu spôsobov, ako „utvrdiť“ pocity dospelého muža, ktorý chce predstierať, že je v skutočnosti žena.

Koniec koncov, cieľom dojčenia je poskytnúť deťom zdravý štart do života, nie pomáhať ľuďom oklamať samých seba, aby uverili, že sú iného pohlavia.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Každý normálny rodič kúpi sunar a hotovo.

  • Tak ty si teda riadny dement, hej sunar plný palmového tuku 🤦🏽‍♂️Každý normálny rodič si zistí ešte počas tehotenstva ako podporiť produkciu mlieka 🤦🏽‍♂️

  • Horšie ako Sunar bol „liek“ Oxymikoin, ktorý sa podával aj malým deckám a tiež fluorizácia na školách – vždy by som to nejako odflákal lebo mi z toho bolo na ————. Trockistické prozápadné zapredané špiny v KSČ prezlečené za budovateľov komunizmu mali úplne na háku čo to s deťmi robilo a skákali radosťou keď obyvateľstvo všemožne trpelo a strádalo a nespokojné pokukovalo po živote na Západe kde naopak zasa pohlavári Západu museli dať obyvateľstvu západu aspoň nejaké soc. istoty a výhody aby sa mu nezachcelo sa búriť a domáhať sa istôt v štátoch soc. tábora. Čistá komédiotragédia.

 2. No a to jste se smáli že v rusku mají mluvícího slona a podojili kozla. 🙂

 3. mariankosnac

  Nechutné aby chlap kojil, ale správne to asi má byť trans žena a nie trans muž ako je uvedené.

  Trans žena (též MtF, jakožto zkratka z anglického Male to Female, nebo česky chybně transžena) je osoba, která byla při narození označena za muže (protože se narodila s mužskými pohlavními orgány), ale která sama sebe identifikuje jako ženu.

  Ale rodiť snáď nebudú…

  • Ja som sMtG – narodil som sa ako hlúpy muž ale identifikujem sa ako génius! SupidMaleToGenius…
   Podstúpil som totiž lobotómiu na zlepšenie kognitívnch schopností. Niečo sa vám nezdá?
   To preto, že nie ste géniovia!

 4. Špičková téma pre nejakú veľkú tv diskusnú reláciu.Na jednu stranu pozvať 10 ks liberálov ako je Šimečka, Matovič, Remiška..a trebárs pozvať aj Radičovú a na druhú 10 ks tých ktorí také zhovadilosti odsudzujú . Obecenstvo by som vylúčil aby nedošlo k rozmaznávaniu kontrastu medzi idiotmi a normálnymi. Tam by mal ako moderátor diskusie čo robiť aj taký Dírer, ktorý to rád horúce. To by boli perličky… celá šnúra. Myslím, že Radičová by zaťala nejakú historickú hlášku… má na to ako vždy – ako s tým Šimečkom – veľkým štátnikom.

 5. Táto civilizácia musí jednoznačne skončiť, pretože to, čo satanisti „poriešili“ s rodovou otázkou ľudí v rámci sekty LGBTXY, že už ani samotný človiečik nevie, či sa cíti po tzv. tranzícii viac ženou alebo pôvodným mužom a naviac s telom –„mačko-pes“, musí byť pre mnohých z týchto ľudí – čisté psycho, mnoho-krát s následnými suicidálnymi sklonmi.

  V odkaze nižšie je spoveď (teraz, aby som to nepoplietla) pôvodného mladého českého muža, po tranzícii na ženu, (vr. pohlavných orgánov), ovšem – ktorou sa nakoniec ani tak – necítil, takže – ups!

  Životná skúsenosť – fakt na nezaplatenie! NEVYSKÚŠAŠ – NEVIEŠ!!

  https://t.me/slovenskymedved/601

  • Ešte krátko si dovolím nadviazať k redakčnému článku a komentu vyššie:

   Muž, ktorý sa dobrovoľne a vedome podujme – po absolvovaní všetkých hormonálnych a iných chemických terapiách – kojiť dieťa, by onedlho skončil fyzicky i psychicky horšie, ako ten mladý nešťastník vo svojom priznaní – vyššie..

   Preto, lebo dávky hormónov a inej tzv. „chemoterapie“, by mohli byť pre budúceho „dojčiaceho otca“ i smrteľné. A ak nie celkom fatálne, tak by zrejme skončil s evokovanou rakovinou a to nielen jeho nedostatočne vyvinutých mliečnych žliaz, ale aj ostatných žliaz s vnútornou sekréciou, myslím tým – hypofýzy, štítnej žľazy, pankreasu, semenníkov (ak by vôbec túto „tortúru“ – vydržali). Pričom by zrejme išlo o takú mega-dávku hormónov, že v tzv. „mliečnych výlučkoch“, ktoré by mali byť akože náhražkou materského mlieka, by bolo zas smrteľne jedovaté a rovnako tak nebezpečné pre dieťa.
   Čiže 2v1, povedané mierne sarkasticky.

   Otázka u každého Človeka evokuje:
   Čo týchto šialencov k týmto zbesilým aktom – vedie?
   Odpoveď je znovu prozaická. Robia to preto, aby nezostali žiadni zdraví muži, schopní reprodukovať vlastné potomstvo. Redukcia populácie, vykonávaná plánovite a strategicko-metodicky, prostredníctvom ich gender ideológie s „57 pohlaviami“, ktorá je v KoZA – zákonom chránená, je jednou z najvyšších priorít Satana a úloh pre jeho poslušne vychovaných synov a dcér – kade-tade po Svete, vr. SK (viď PS).
   Samých seba považujú múdrejších od Boha a arogantným a nebezpečným spôsobom si dovoľujú napadnúť Jeho výhradné právo na stvorenú osobu konkrétneho pohlavia a rodu.

   P.S. Čas satanistov, sionistov na Zemi, dlhé tisícročia plné Zabíjania, Otroctva, Nenávisti, Vojny, Korupcie, Lží, Pedofílie, sa už nezadržateľne kráti, súc si vedomí, že nemajú žiadnu proti-zbraň voči tzv. „inštitúcii približujúceho sa – Božieho Súdu“, lebo „oni“ vedia, že – nevedia..
   Že nevedia a nedokážu si tento Súd ničím podplatiť a zmanipulovať, lebo vedia, že bude fungovať na iných a to výsostne – duchovných princípoch a Božích zákonoch, ktoré nevedeli (a – hlavne nechceli) počas ich Žitia na Zemi – akceptovať. Boj Temna vs. Svetla, každým dňom graduje..

   Ešte, že v tom odkaze nižšie na FOTO, je to „len“ dojčiaci muž – v podobe sochy, pričom i to je max. odpudivé a výsostne proti Prírode!!

   https://plenum.sk/v-dansku-maju-sochu-muza-ktory-koji-dieta-co-tym-chcu-povedat/

 6. Liberálne okienko:
  GMO potraviny sú rovnako zdravé ako prírodné!
  Vakcína je sloboda!
  Žiarenie 5G nie je škodlivé!
  Muži majú ZDRAVŠIE meterské (otcovské) mlieko ako ženy!
  Muži majú rodiť deti a starať sa o domácnosť a ženy rúbať drevo a pracovať v baniach!
  Každý má právo slobodne sa rozhodnúť či bude spolupáchateľom samovraždy!

  • Israismael

   Kebyže je to iba v rámci žartov ,tak by to bolo ešte ako tak okey … Ale aj to by bolo dosť nechutné ako žarty ..Lenže tieto liberálno -progresívne diablovske bandy ,lgbt trendy a inych nezmyslov to myslia celkom vážne s obmenami funkcií ženy a muža(žena rúbať drevo a muž rodiť , kojit ako si napísal DENDY ,a pod) ,a teda nielen s obmenami funkcií ale rovno s obmenami pohlavných organov preoperovanim(mrzačenim)..Ten diabol je vážne odvážna entita , keď ľuďom pcha do myšlienok také prevratenosti a ľudia to berú .Nuž a západ odkiaľ idú tieto trendy sa načisto zbláznil . Všetko chcú robiť ľudia podľa bluzniveho západu opačne ako bolo zaužívané u nás v zásadných normách života.Opacne ako to bolo zamýšľané od stvorenia sveta ,a ako to zariadil pre túto planétu Zem sám Boh Stvoritel…

  • holistický prístup

   dendy,

   no veď nech „muži“ rodia – teším sa na prirodzené pôrody v priamom prenose tých mužov s otráveným a toxickým mozgom, ktorí si nahovárajú, že sú toho schopní – že sú ženami – na kontrakcie a prirodzené vylúčenie cez tú ich hadičku = kladielko.

   • holistický prístup

    … pretože ak by to išlo tou väčšou zadnou dierou, tak by sa im „narodilo“ … h…o.

 7. to nebudu číst,už se mi zvedá kufr…

 8. Na kolektívnom Západe sa niet nad čím pozastavovať. Je to už dávno úpadková spoločnoť. Nie len tak za nič pre nič sa termín „The decadence of modern Western society“ dostal aj do Oxfordského anglického slovníka. Len ma zaráža, prečo sa šialenstvám a perverznostiam Západu aj v tzv. postkomunistických krajinách venuje toľko pozornosti.

 9. Bývalý výkonný ředitel OSN vypustil bombu na globální elitu: Pizzagate je skutečná

  Podle Calina Georgesca, bývalého výkonného ředitele OSN a bývalého prezidenta Římského klubu, který varuje, že „Pizzagate je skutečná“, je globální elita spolkem pedofilů, kteří zneužívají děti.

  https://aktax.cz/byvaly-vykonny-reditel-osn-vypustil-bombu-na-globalni-elitu-pizzagate-je-skutecna/

  • Atam sa jedná skôr o ďalší klinec do truhly Americkým štátnym elitám zo strany Americkej Globálnej elity. Clintnoidi a spol. musia jednoducho od „koryta“. Všetko satanické do čoho ich Americká Globálna elita zatiahla za posledné desiatky rokov im postupne, účelovo hodia na krk – zdiskreditujú ich.

 10. Nová studie poukazuje na důkazy, že někteří pacienti s COVID-19 byli v nemocnicích usmrceni

  https://aktax.cz/nova-studie-poukazuje-na-dukazy-ze-nekteri-pacienti-s-covid-19-byli-v-nemocnicich-usmrceni/

 11. Nie je žiadnym tajomstvom, že zoskupenie štyroch stredoeurópskych krajín Česka, Maďarska, Poľska a Slovenska – V4 – je dnes v istej kríze. Zoskupenie sa momentálne rozdelilo na dva protipóly – pronárodný (Slovensko, Maďarsko) a probruselský (Poľsko, Česko). Bloky, samozrejme, najviac rozdeľuje otázka pomoci Ukrajine a postoja k Rusku. V tejto atmosfére prichádzajú premiéri Maďarska, Rakúska a Srbska s nečakanou iniciatívou – vytvorenie paralelného stredoeurópskeho združenia štátov. Viktor Orbán do klubu volá aj Slovensko. Portál The Hungarian Conservative cituje maďarského premiéra:

  „Okrem Maďarska sú do tohto (procesu) zapojení aj Slováci a Srbi a v septembri budú voľby v Rakúsku. Takže by v ďalšom kroku veľmi jednoducho mohla vzniknúť Rakúsko-Maďarsko-Slovensko-Srbská spolupráca, ktorá by však nenahrádzala V4, ale fungovala popri nej.“

  http://christianitas.sk/rakusko-madarsko-a-srbsko-utvaraju-novu-stredoeuropsku-alianciu-volaju-k-sebe-aj-slovensko/

 12. Israismael

  Tak ako to bolo v Tom roku 2020 ? Kajatan Kicura vypovedal :
  https://m.youtube.com/watch?v=Ejj4HMg7OoU&pp=ygUbbWltaSBzcmFtb3ZhIGthamF0cW4ga2ljdXJh

 13. Už rozumiem, prečo Veľký Rím padol a ľudia prijali kresťanstvo! Aj dnešný svet k tomu speje! Cez inkluziu vyplavujú na verejnosť tie najodpirnejšie úchylky a mocní nás presviedčajú, že to je demokracia a pritom cez obrovskú mäsu predpisov a regulácii potláčajú samotnú podstatu demokracie! Blíži sa doba, keď ľudia radšej príjmu fikciu 20 božích prikázaní ako by mali znášať všetky tie oetverzie, čo nam6moc vnucuje ako demokraciu!

  • Israismael

   Každý si myslí,alebo teda aspoň mnoho ľudí , že apokalypsa je zdrvujúce zničenie zeme ,napr mega zemetrasenim,či pádom asteroidu na Zem a pod…A ono to je vlastne odhalenie všetkého temného ,nesprávneho ,čo ničilo ľudí , a je jedno či to bola ničiaca nespravodliva moc jednotlivca ,skupín,štátu a pod.. Odhalenie ktoré sa deje na konci
   veku vekov ,teda v týchto rokoch čo žijeme ..Odhalenie aké musí prísť ,a ktoré vyrovna všetko čo bolo pokrivene ,aby bolo zadostučinene spravodlivosti ..Je to spôsobené zvýšenou silou a tlakom absolutnej energie plynucej z ,,neba“ smerom k Zemi..A Doba dozrela ..Tlačí to na vnútro ľudského ducha a musi sa všetko odhalit čo bolo skryté a prísť na svetlo sveta …Apokalypsis je Grécke slovo v preklade nič iné než odhalenie ..Nie žeby nejaké zemetrasenie nezničili nejakú časť sveta a že nespadne asteroid napr do Atlantiku a pod, ale to nemá nič spoločné so slovom Apokalypsa..
   Čiže sme v dobe keď sa musí všetko odhaliť a aj sa odhaľuje…Sledujme túto dobu ,tento rok a ďalšie co prídu…

  • dnes som sa pozeral na moznosti ,ako je mozne sa prepravit z neapola do palerma po mori a vysla mi takato vec,ze od 1.1.24 okrem cestovneho listka sa plati citujem:Od 1. januára 2024 sa pre každého cestujúceho a vozidlo do ceny cestovného lístka zahrnie položka s názvom „Náklady na EU ETS“ vo variabilnej sume v závislosti od trasy, ktorú nemožno znížiť ani refundovať. zatial sa to este nevyuziva.

   • este pre upresnenie:V súlade so smernicou (EÚ) 2023/959 bola námorná doprava zahrnutá do systému Európskej únie na obchodovanie s emisiami skleníkových plynov (ďalej len „EU ETS“)

  • V prvom rade boli vznik, trvanie a rozpad Rímskeho impéria ako jedného centra ich riadenia globalizácie na Zemi vopred naplánovaný a plne riadený (Globalistami). V podstate sa jednalo o podobný proces ako sa deje dnes s USA/západom kedy od istej doby všetky ohavnosti a zvrátenosti majú naplno zelenú aby bolo oslabené a zlikvidované staré centrum ich riadenia. Raz aj Čínu – ich nové centrum riadenia, ktoré teraz ekonomicky pozdvihujú pošlú ku dnu cez rozkladné procesy ako teraz púšťajú ku dnu USA a západ. Navzdory tomuto Globaistickému niekoľko tisíc ročnému „turizmu“ na Zemi a neludskej likvidácii/rušeniu ich starých centier riadenia tak staré periférie – elitárske štruktúry/rody/klany v zrušených centrách riadenia zostávajú naďalej po stáročia do istej miery aktívne. Globalistická chobotnica na Zemi má nesmierne dlhú históriu v ktorej existencia USA a Západu – ich výtvoru je len jednou etapou z mnohých na ceste k ich celosvetovej nadvláde.

   • jednoducho to, že sa niekto oddáva nejakým ohavnostiam alebo ich pretláča na politickej pôde nie je len o jeho skazenosti ale je to aj riadené zo strany nejakého subjektu – také dej/proces.
    Ten bezhlavý liberalizmus v USA/Západe, ktorý ho rozkladá zvnútra bol zámerne spustený a nešlo čisto len o to že Západ ako satanický svet sa časom musí zákonite zrútiť následkom vlastných chýb, hriechov, ohavností a skazenosti.
    Ak by Globalisti potrebovali USA a Západ ponechať ešte storočie na Zemi ako hegemona s ekonomickou stabilitou tak by na Zemi v takom stave USA aj zostali a tamojšia kriminalita, satanizmus a prejavy liberalizmu by bol prísne živené v potrebnej miere, v ktorej by neškodili systému. Lenže planéta Zem je pre USA západ malá a za 50 rokov by ju zožrali.
    A tak je treba poslať USA a západ do zabudnutia ale oni sa bránia a bránia…a bojujú na okrajine a pritom likvidujú celý ten Globalistický projekt okrajinizácie a benderiznu trvajúci tisíc rokov.

Pridajte komentár

*