Povinné rúška spôsobili deťom nezvratné poškodenie mozgu. Pôjdu Krajčí s Mikasom do väzenia?


Print Friendly, PDF & Email

Povinné rúška spôsobili deťom nezvratné poškodenie mozgu. Pôjdu Krajčí s Mikasom do väzenia?

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Štúdia prestížneho Britského medicínskeho žurnálu (BMJ) dospela k záveru, že nútenie detí nosiť počas pandémie rúška, viedlo k trvalému poškodeniu mozgu v dôsledku nepriaznivých vedľajších účinkov obmedzenia kyslíka v tele počas dlhšieho obdobia.

Nový systematický prehľad bol publikovaný v Archívoch detských ochorení (Archives of Disease in Childhood), jednom z časopisov BMJ, od autorov Sandlund a kolektív s názvom „Požiadavky na rúška u detí pre Covid-19: Systematický prehľad“.

Keďže sa neuskutočnili žiadne randomizované kontrolované štúdie týkajúce sa nariadení rúšok pre deti, autori systematicky preskúmali pozorovacie štúdie a do konečnej analýzy zahrnuli 22 štúdií – šesť, kde nariadenia na povinné používanie rúšok deťmi sa spájalo s nižším výskytom infekcie covidu a ostatných 16, kde účinnosť rúšok preukázaná nebola.

Portál Zerohedge.com k téme uvádza:

Štúdií, ktoré zistili, že rúška neznižovali výskyt infekcie Covid-19, nebolo len viac, ale boli aj kvalitnejšie.

Zo šiestich štúdií, ktoré uvádzajú, že nosenie rúšok znižuje počet infekcií covidu, päť malo kritický a jedna závažný nedostatok zaujatosti.

Zo 16 štúdií, ktorým sa nepodarilo nájsť významnú koreláciu rúšok pri znižovaní infekcií covidu, jedna (6,3%) mala kritický, 10 (62,5%) vážny a päť (31,3%) stredný nedostatok zaujatosti.

Stručne povedané, takmer všetky štúdie s kritickým nedostatkom mali pro-rúškovacie výsledky, zatiaľ čo všetky štúdie s miernym nedostatkom vyšli proti rúškam.

Všetkých šesť štúdií za rúška vykazovali zmätky v zásadných rozdieloch medzi rúškovanými a nerúškovanými skupinami, vrátane počtu vyučovacích dní, rozdielov vo veľkosti školy, systematických základných rozdielov v počte prípadov vo všetkých fázach pandémie, testovacích politík, dohľadávaní kontaktov a zaočkovanosti učiteľov.

Štúdie „za“ rúška

Jehna a kolektív zistil, že „pravdepodobnosť prepuknutia ochorenia Covid-19 v školách bez povinných rúšok bola 3,5-krát vyššia ako v školách s povinnými rúškami pre deti v ranom veku“.

Bohužiaľ, táto štúdia bola taká zlá, že dokonca aj pro-rúškari, ktorých oslovil časopis Atlantik, povedali, že je trápna. Medzi jej mnohé problémy patrilo to, že aj keď obdobie štúdia bolo od 15. júla do 31. augusta 2021, niektoré školy začali vyučovanie až 10. augusta. Ostatné boli otvorené od 19. júla alebo od 21. júla.

To znamená, že študenti v druhej skupine škôl mali dvakrát toľko času – šesť týždňov namiesto troch týždňov – na vypuknutie epidémie covidu. Niet divu, že vedci nechceli zverejniť zdrojové údaje.

Táto štúdia bola publikovaná v internom propagandistickom hárku amerického CDC  Morbidity and Mortality Weekly Report (Týždenný výkaz úmrtnosti), ale dokonca aj prestížne odborné časopisy ako Journal of the American Medical Association (JAMA) publikovali podobné nezmysly od vedcov, ktorí propagovali rúška skresľovaním výsledkov vhodne zvoleným dizajnom štúdie.

Ďalšia zlá štúdia (Bostonská observačná štúdia) uviedla, že by mohla existovať kauzalita medzi rušením rúšok v školách a nárastom prípadov u študentov a zamestnancov pomocou techniky „rozdielov v rozdieloch“.

Následná opätovná analýza však spochybnila metodológiu a výsledky tejto štúdie a nedokázala nájsť rovnakú súvislosť pri rozšírení populácie na celý štát alebo pri použití inej štatistickej analýzy. Tiež sa zistilo, že výsledky pôvodnej štúdie boli pravdepodobne skreslené rozdielmi v predchádzajúcich mierach infekcie.

Je zaujímavé, že všetky pro-rúškové štúdie s kritickým nedostatkom zaujatosti boli vykonané v Severnej Amerike (päť v USA; jedna v Kanade) a väčšina štúdií s najnižším rizikom zaujatosti bola vykonaná v Európe.

Štúdie „proti“ rúškam

V španielskej štúdii s takmer 600 000 deťmi výskumníci nenašli významný rozdiel v počte prípadoch covidu medzi nezarúškovanými päťročnými deťmi a zarúškovanými šesťročnými deťmi. V skutočnosti miera prípadov covidu úzko korelovala s vekom detí, čo bolo pozorované aj v inej španielskej štúdii.

Ministerstvo školstva Veľkej Británie tiež informovalo o nepreukázaní významnej súvislosti medzi rúškovaním detí a rizikom Covidu-19.

Liečba osteoporózy

Fínska štúdia porovnávala mieru prípadov covidu u detí s rúškom a bez neho u 10 až 12-ročných žiakov a autori nezistili žiadne zníženie prípadov Covidu-19.

To všetko znamená, že Sandlund a kolektív dospeli k nevyhnutnému záveru, že „účinnosť nariadení o povinných rúškach pre deti na zabránenie prenosu alebo infekcii vírusom SARS-CoV-2 nebola preukázaná kvalitnými dôkazmi“.

Ale otázka povinného nosenia rúšok deťmi nie je len o účinnosti rúška. Ide tiež o potenciálne škody, ako sú negatívne účinky na schopnosť detí učiť sa jazyk a ich komunikáciu.

Zdravotné a iné riziká nosenia rúšok u detí

Nosenie rúšok u detí spôsobuje zníženú identifikáciu slov, bráni schopnosti učiť sa a vyhodnocovať reč. Existuje totiž súvislosť medzi pozorovaním úst a spracovaním jazyka. Dokonca ľudia všetkých vekových kategórií sa pri počúvaní cudzej reči zameriavajú na ústa.

Rúška môžu mať aj negatívny psychologický vplyv na deti. Existujú dôkazy, že rúška bránia sociálno-emocionálnemu učeniu a rozvoju jazykovej gramotnosti u malých detí.

Deti so špeciálnymi vzdelávacími potrebami a autizmom môžu byť neúmerne ovplyvnené požiadavkami nosiť rúško, pretože sa vo veľkej miere spoliehajú na výrazy tváre, aby zachytili sociálne signály. Nesprávna interpretácia výrazov tváre zvyšuje u týchto jednotlivcov úzkosť a depresiu.

Zistilo sa tiež, že školské prostredie, kde je povinnosť nosiť rúško, sa vyznačuje zvýšenou úrovňou úzkosti u detí v porovnaní s prostredím bez takejto povinnosti.

Okrem toho môžu byť fyziologické účinky rúšok pre deti horšie ako pre dospelých.

Nosenie rúšok sa spája s fyziologickým poškodením zdravia – mnohé zdravotné následky sú častejšie hlásené u detí než u dospelých, čo môže mať viacero negatívnych následkov, vrátane skráteného času a intenzity cvičenia, viac dní maródovania, zníženej schopnosti učiť sa a zvýšenej miery pociťovanej úzkosti.

Zistilo sa tiež, že rúškovanie vedie k rýchlemu zvýšeniu obsahu CO2 vo vdychovanom vzduchu – vyššiemu u detí ako u dospelých – a k úrovniam nad prijateľnými bezpečnostnými normami pre zdravých dospelých, ktoré sa môžu ďalej zvyšovať pri fyzickej námahe.

To všetko vedie k jednoduchej analýze prínosov a rizík nariadenia povinných rúšok u detí.

Riziká: potenciálne problémy s učením sa jazykov a komunikáciou, horšia psychická pohoda a negatívne fyziologické (zdravotné) účinky.

Prínosy: žiadne

Na záver Sandlund  a kolektív odporúča, aby „dospelí, ktorí pracujú s deťmi, boli poučení o žiadnych prínosoch a potenciálnych škodách spôsobených rúškovaním detí“.

Aj keď teraz je už neskoro, bolo by pekné, keby sa vlády po celom svete, ktoré nútili deti povinne nosiť rúška, sa riadili týmto odporúčaním. Škoda, že nebudú.

Záver

O všetkých týchto rizikách rúšok naša stránka hovorila už pred vyše troma rokmi, hneď na samom začiatku, keď minister zdravotníctva Krajčí s hlavným hygienikom Mikasom nariadili povinné nosenie rúšok v školách od 1.9.2020. Vyslúžili sme si za to trestné oznámenie od Krajčího.

Nakoľko dnes už aj veda dokázala, čo bolo príčetným ľuďom vždy jasné, budú Matovič, Krajčí, Mikas a ďalší niesť zodpovednosť za úmyselné poškodzovanie státisícov detí? Začne sa ich trestné stíhanie a budú im udelené spravodlivé tresty?

Nechajme sa prekvapiť.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Když už jsme u těch dětí a nejen jich pozor na tuhle novinku.
  Převzato . OČIPOVÁVÁNÍ LIDÍ ANIŽ BY O TOM VĚDĚLI Dnes jsme nakupovali našemu dítěti oblečení v Decathlonu. Nikdo nebyl u pokladen. Musel jsem tedy platit samoobslužně. Moje veliké překvapení nastalo v okamžiku, kdy mi na obrazovce s částkou k platbě naskakovaly ceny úplně samy, automaticky. Stačilo jen oblečení odložit do odkládacího fochu. Vrtalo mi hlavou, jak je to možné, když žádný skener neskenoval čárový kód. Ty byly často schované uvnitř oblečení. Šel jsem proto, za obsluhou, aby mi to vysvětlila, na jakém základě to funguje. Daný člověk nevěděl. Jen věděl, že je to díky nějakému proužku uvnitř. Doma jsem to prozkoumal. Je to opravdu pouze pruh látky. A UVNITŘ LÁTKY JE ANTÉNA S MIKROČIPEM. Aby dálkový skener v odkládacím fochu mohl načíst údaje z mikročipu, tak sám musí vyslat určité elektromagnetické záření, aby aktivoval mikročip. Tato reakce ovlivní příchozí záření a skener tuto změnu umí zaznamenat a dekódovat. Píši to sem proto, abyste věděli, že nás začínají očipovávat bez našeho vědomí. Když takhle nakoupíme dětem ponožky, kalhoty, trička, mikinu, bundu … prostě všechno, tak takové dítko pak na sobě má v jednu chvíli 10 antén a 10 mikročipů ve svém oblečení a to dokonce, aniž by nám to někdo řekl. Samozřejmě, že takové mikročipy pak může aktivovat nejen skener v prodejně, ale přístroj někoho jiného, kdo má bůhví, jaké záměry. Přijde mi to neskutečně neseriózní a sprosté. Nehledě na to, že nikdo neumí dohlédnout jemné škodlivé účinky na organismus jako takový. Mít třeba takové pyžamo a spát v tom v noci … Píši to proto, abyste to věděli a měli možnost se toho zbavit odstřihnutím.

  • mariankosnac

   Tak zjavne tie čipy majú len malý dosah – len v rámci toho odkladacieho priestoru. Lebo predstav si že tam prídeš v už predtým kúpenom oblečení ktoré má v sebe tie čipy a skener pri pokladni ti započíta aj to čo máš na sebe alebo ťa nebodaj označí za zlodeja oblečenia – to by robilo problémy. Neni na tom nič ,,škodlivého“ ale aj tak dobré vedieť a radšej tie pásiky odstrihnúť.

  • Ja bežne odstrihávam tie veľkostné oznazčenia N4XL – lebo dráždia na krku, ale teraz som kúpil vnučke chic šatočky, a tie majú trochu iný zaujímavý – veľmiveľafarebný pásik, takže pôjde pre istotu do pi.e. Vďaka za úpozornenie.

 2. K článku – aké väzenie? Vy máte pojem, čo dnes obnáša prežitie?!

 3. Nějak se “ rozšupli“ s těmi instrukcemi.

  MZČR horečně pracovalo celý víkend. Na svých stránkách o víkendu vydávalo jednu instrukci za druhou. Připravují se. Mrkněte na data zveřejnění článků. Nebo aktualizací. Co oni už ví a my ještě ne?

  Pátek 25.09.2023 Doporučení ke Covid očkování 2023-2024 https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2023/09/Doporu..

  Sobota 09.12.2023 Certifikáty https://www.mzcr.cz/category/ministerstvo-zdravotnict..

  Sobota 09.12.2023 Očkování https://www.mzcr.cz/category/ministerstvo-zdravotnict..

  Neděle 10.12.2023 Očkování mladistvých https://www.mzcr.cz/ockovani-deti-a-mladistvych/

  Neděle 10.12.2023 Nemohu se dostavit na termín očkování https://www.mzcr.cz/nemohu-se-dostavit-na-termin-ocko..

  Neděle 10.12.2023 Chystá se přes sto nových vakcín, ukazuje analýza https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-ces..

  Pondělí 11.12.2023 COVID-19 data o očkování:
  Čas poslední aktualizace: po 11. 12. 07:44. POZOR! – Momentálně obnovený pilotní provoz, na webu mohou být chyby. https://ockovani.opendatalab.cz/

 4. Aby bolo poznať kto za koho kope resp. kto nekope za záujmy ľudstva na tejto planéte treba si ujasniť čo znamená pojem „bolševik“.
  V poslednej dobe som tušil, že /(aspoň) na KOB fóre sa tomuto budú venovať – že o tom vyjde článok..- lebo už musí – už to bolo treba dať do pozornosti.
  A je tu:

  https://kob-forum.eu/2023/12/07/bolsevik-sem-bolsevik-tam-kam-se-clovek-podiva/

  „Bolševik sem, bolševik tam, kam se člověk podívá

  bolševik se v informačním prostoru šermuje ze všech stran a čím dál víc. Do úst si ho berou politici, politologové, novináři atd. („autority“), a po nich se opičí i běžní občané. Bohužel, ve velké většině je používán v jeho negativním, překrouceném významu. Ve veřejnosti se tak záměrně pěstuje negativní pohled na bolševiky.

  Kdyby tak činili pouze skuteční nepřátelé bolševismu, nebylo by na tom nic až tak divného, leč smutnou pravdou je, že v negativním významu ho používají i lidé, kteří reálně bojují za většinové zájmy, za zachování kontinuity evoluce a budoucího rozvoje k sociálně spravedlivé lidské společnosti.“…

  ….

  • Marxisti z Wall Street zámerne zamieňajú občinu za boľševizmus! Boľševizmus nie je občina, a zhabanie nie je znárodnenie! Lož nie je pravda a teror nie je sloboda!

  • Nevyhnutné prichádza…a je dobrá správa..
   Článok, je krátky, preto je skopírovaný celý.
   V článku je vysvetlené čo znamená slovo „Rus“.
   Kto môže maličkým národom a štátom (neschopným sa ubrániť) v tomto svete zabezpečiť bezpečnosť a priestor pre vlastný rozvoj, keď nie Ruský svet? Z jedného hrobu národov – zo Západu, ktorý navždy odchádza chceme ísť do druhého hrobu – do fašistického „Čínskeho sveta“, do digitálneho NWO? ..a štáty východnej Európy do jeho fašistického protiruského projektu „medzimoria“- Rakúsko Uhorska 2.?
   Ak sa nebudeme hlásiť k Ruskému svetu, tak to sami ako malé národy a štáty neustojime a čaká nás len život v mukách fašistického režimu.

   Přátelé Ruska rostou jako houby po dešti

   https://kob-forum.eu/2023/12/11/pratele-ruska-rostou-jako-houby-po-desti/

   V Bratislavě se dne 9. prosince uskutečnilo zasedání Mezinárodního hnutí rusofilů, jehož hlavním cílem bylo vytvořit regionální Slovenskočeskou sekci. Hnutí bylo zformováno v březnu na ustavujícím kongresu v Moskvě na základě myšlenky nynějšího předsedy Nikolaje Malinova, který už 20 let vede takovéto hnutí v Bulharsku. Základ tvořilo 42 států, a Česká a Slovenská republika byly při tom. Nyní, tedy v prosinci 2023, má hnutí členů už 77 a právě toto svědčí o hloupých a nesmyslných vyjádřeních západních politiků o jakési izolaci Ruské Federace.

   Akce se zúčastnili významní hosté: poslanec Národní rady Slovenské republiky (NR SR) Roman Michelko, bývalá poslankyně a místopředsedkyně NR SR Anna Belousovová, předseda Slovenského svazu protifašistických bojovníků Viliam Longauer, předseda slovanského spolku Slavica Miloš Zverina. Velvyslanec RF na Slovensku I. Bratčikov osobně popřál účastníkům mnoho sil a úspěchů při společné práci. Zúčastnilo se také několik zástupců občanských spolků ze Slovenska a pouze jednoho z České republiky. Spoléháme, že ještě zaprší!

   Na zasedání byl přítomný předseda Nikolaj Malinov a jeho místopředsedové Josef Dolník (Slovensko), Josef Bogdan (Česká republika), Fabris Sorlin (Francie), Waldemar Herdt (Německo), Patrick Poppel (Rakousko), Alexander Gjurbavija (Albánie), Michael Lauruk (Rumunsko) a Mariusz Szvider (Polsko). Na začátku vystoupila bratislavská skupina Partička, která zazpívala národní slovenské písně. Předsedou Slovenskočeské sekce byl zvolen Josef Dolník a během nejbližší doby bude vytvořena její Koordinační rada.

   Nikolaj Malinov zopakoval svá slova z března, že být rusofilem, tedy člověkem vážícím si ruské kultury, ruského jazyka, ruského člověka, ruského světa, znamená být hlavně vlastencem svého státu, protože právě Rusko, silné Rusko, je zárukou zachování mnohopolárního světa, a tím zachování všech jeho národů!

   Pokud se podíváme blíže na slovo RUS, tak zjistíme, že v sanskrtu toto slovo znamená SVATÝ, JASNÝ, SPRAVEDLIVÝ. Můžeme tedy říci, že ruský člověk je člověk s Boží jiskrou v duši, spravedlivý, snažící se vybudovat Boží království na Zemi, jinými slovy budující spravedlivou společnost. Samotný pojem RUS není pojem zeměpisný, ale světonázorový. Slovo RUSKÝ, odvozené od slova RUS, je také hluboce duchovním pojmem spojeným s člověkem, který do života na Zemi přináší spravedlnost, harmonii a odpovědnost k budoucím generacím a Bohu. RUSKÝM člověkem může být tedy kdokoli, ale ne každému se to podaří, protože být RUSKÝM znamená být spíše asketickým, mít univerzální způsob myšlení, milovat přírodu, být ekologický. Duchem RUSKÝM člověkem tedy může být člověk jakékoli národnosti, víry anebo rasy. RUSKÝ Čech, RUSKÝ Slovák, RUSKÝ Němec, RUSKÝ muslim, RUSKÝ žid, RUSKÝ Američan, RUSKÝ Afričan atd.

   Zatím máme 77 nových „RUSKÝCH“ národností.

   • Israismael

    Ono stačí si porovnať čo ponúka západ alebo USA a čo Rusko ..aké hodnoty..nemyslím tým hodnoty ktoré sa dnes zdôrazňujú na prekrytie svinstiev ,teda tie akoze demokracké ,ktore tak často spomínajú elity v štátoch zahnivajuceho západu, ale aj u nás,v Čechách a pod….Hodnoty normálnej ľudskej duše som myslel …
    Z Ameriky ide vôňa satana..Vôňa najhorších agiend proti ľuďom ,mnohé sú skryté ,ale mnohé už vyšli a vykvitli na svetlo ..Západne krajiny ako sluhovia ameriky ,to je čistý kopirák toho čo Amerika dodá a doručí na západ ..Pozrite sa na ľudí a politikov či čudákov do Ameriky…akí sluhovia a koho sluhovia tam vyrástli a ako riadia v pozadí a spoza opony tento svet ..Mena ako Gates,Rodchildovci,Rockefelerovci,Soros ,zosnulý zednarsky prezidenti ,či dnes mŕtvy (konečne mŕtvy ) Henry ,či český predvčerom pochovaný Karel a pod.. To sú skutoční služobníci temna ..No a dnešni politici západu to sú tiež sluhovia toho pána ktorý vládne nad touto Zemou ,ktorý je večnym klamárom a zavádzac ľudskych rozumov ..
    Rusko prešlo všetkými vojnami ..Všetky vyhralo aj keď ich nezačalo ..ani ukrajinskú nezačalo ,napriek tomu že sa javí ako agresor..Kto je múdry presne vie ,že kde začala táto vojna na Ukrajine ,a prečo začala a za akých okolností muselo byť Rusko nútené zasiahnuť na Ukrajine ..V Rusku vládne človek ducha … kebyze Putin nie je múdro riadený vyššími bytosťami (možno aj Bohom,ale o Tom nechcem polemizovat),tak dnes by už možno polka sveta nežila ,polka sveta a zvlášť Európa by bola spāleništom po jadre ..
    V Rusku nenájdete valajuce sa zombie po uliciach ako v USA..V mestách ako Los Angeles či Philadelphia to sú tisícky a tisícky ľudí ležiacich na chodníkoch ,potulujucich sa bezcieľne ako zombie po štvrtiach miest a v súčasnej dobe tam prebieha drogová cunami..
    V Rusku niet agiend ktoré by schválne ničilo ľudstvo ..Je pravda ,že sa museli podriadiť globálnemu aspektu napr aj vakcín, ale v ruských vakcinach nie sú západné technológie ,ktoré depopuluju…Aj v Rusku teda museli pokrývať trendy ale nie smrteľnym systémom ..Nie sú tam fanatici a šialenci ako v USA ..A aj digitálnu menu musia nastaviť ..ale nebudú tam značky diabla 666 a pod..Rusi to musia robiť ,lebo by boli prekážkou ,ako aj sú skutočnou prekážkou pre globalistov a technokratov a šialencov ,fanatikov tohto sveta …Rusi však nie sú USA a nebudú ani Čína ..Museli sa však zaradiť do sveta kde je aj Čína ,pretože takto spoločným úsilím krajín Brics padne nebezpečná ,hegemonska Amerika a svet západu kde vládnu desaťročia luciferke sily

   • Môžme sa hlásiť k ruskému svetu,ale iba keď tam bude iný „prezident“.Putin je hovorcom ruského židokongresu, zákerný,pokrytecký had.Na Petrohradskom ekonomickom fóre sa neustále vyjadruje proti Západu a pritom konal a koná ako západné štáty.Počas kovidu mali v Rusku rovnaké opatrenia,ako v západných štátoch,vrátane kovid pasov, vakcína Sputnik,ktorou sa nechali niektorí hlupáci napichať bola na skoro rovnakom princípe, ako Pfizer, či Moderna, taktiež chcú zaviesť digitálny rubeľ a digitálnu identitu.Putin sa pozná zo Schwabom,dokonca mu Schwab aj daroval knihu o 4-tej priemyselnej revolúcii na zraze WEF v r.2018.Putin sa taktiež podieľa na zavádzaní NWO.Netreba mať o ňom ilúzie… Viacerí z nás totiž premýšľajú spôsobom „dobré Rusko, zlý Západ“, lenže v súčasnosti tak tomu nie je.Nie v čele s Putinom…

    • Stalin s nima taky zezačátku pekl,až získal větší moc,začal pozvolna s jejich likvidací.Po válce se do toho pořádně opřel a stálo ho to život.U nás taky docházelo k likvidaci určitých politikům.Viz třeba Slánský.
     Faktem je,že tenhle Putin už není původní Putin.

     • Israismael

      Len si neviem predstaviť takého Bidena keby bol v koži Putina a zo všetkých strán by bola obkľúčená Amerika ,ako je dnes obkľúčené štátmi NATO Rusko…či by sa zachoval tak zdržanlivo ako Putin..Ja si myslím že pri tak silnom tlaku by to Bidet nevydržal a pravdepodobne by svet doviedol do skazy ..Veď sa vyhráža aj dnes ,že ak sa nebude financovať Ukrajina ,ak kongres USA neschváli ďalšie peniaze na zbrane pre Zelenskeho režim, tak zaútočí na Rusko s americkými otcami ,ich deťmi ,proste s americkou armádou..

   • Ešte Gérard Depardieu /už ho maistream hovadí, že má 2-kg vtáka/ a Steven Seagal /toho hovadia ako chodí a aké robí grimasy/. Otázka znie – kto komu robí promo? Lebo herci KGB tu robili november 1989. Máte radi Putina, lebo má rád tých dvoch? Máte radi tých dvoch, lebo majú radi Putina?

    • Herci a zapredanci z KGB vycvičení v 80 tkach Západnou CIA vo Viedni (a im ideologicky rovnako zameraní) to majú v Rusku čoraz Rusko zo seba striasa špinu, ktorej sa mnohí s radosťou chytajú aby ho svetu ukazovali v lži – v krivých zrkadlách.

 5. Je to jednoznačne chyba rodičov. Nik iný by to môjmu dieťaťu neurobil, len ja sám. Nik iný nemá šancu ma k tomu donútiť. Ale nevedomosť, pohodlnosť, alibizmus, poslušnosť až servilnosť sú znakom tejto doby. Nedajboh ešte aspoň na chvíľu opustiť svoju komfortnú zónu, to by bola strašná tragédia. Áno, vládnu vám zločinci, ale že ste to dopustili, je vaša chyba, milí rodičia.

  • oldmarxista pamprlik

   no vidis ako sikovne si to vybavil a ani nikoho netreba zatvarat

  • Kiež by utrpenie ľudí niekam posunulo. Je to jak v zlom sne, v krajine beznádeje…lebo je vidieť, že prežitie utrpenia u ľudí nerovná sa zároveň posun vpred. Navyšuje sa u nich len buď rezignácia, zmierenie, reptanie alebo zvýšená bojovnosť – čo ukazuje, že existenciu na Zemi chápu nie viac ako zvieratá – jednoducho prežiť! A to za každú cenu! – a to je strašne málo.
   Potom chápanie toho čo sa deje na Zemi .. vrátane kovidteroru – prečo sa im to deje – nikdy nepochopia v celku. Preto za teror vždy budú obviňovať iných a že sú do toho aj sami zatiahnutí v rámci kolektívnej karmy ľudstva tak to ani netušia. Že svojim chovaním v dobrom ale aj v najhoršom ovplyvňujú skutky iných 8 miliárd ľudí a zamotávajú sa do karmických vlakien to tiež nechápu. A v takom stave nevedome ho zvieraťa budú dávať študované či primitívne zaručené rady jak sa zbaviť utrpenia.
   Nuž, polepšite sa a nežiadajte len spravodlivosť pre zločincov a Život vám to zohľadní! A keď nie v tomto tak v ďalšom alebo ešte ďalšom živote lebo absolútne nemôžete vedieť v čom všetkom ste sa za storočia či tisícročia zamotali.

   To čo zažívame v tomto svete a v tomto čase nieje len vinou temných ale aj nás samotných.
   Keby došlo k likvidácii temných elít a vyčistenia astrálu od negatívnych egeregorov tak by ľudstvo za pár rokov dostalo planétu do toho istého stavu v akom je dnes. Také vyrezanie temného nádoru by ľudstvu veľmi duchovne neprospelo nakoľko by zostalo žiť po starom ako žije dodnes.

 6. Rúška, vakcíny a teror bol aj pred sto rokmi a je až neuveriteľné čo sa už vtedy dialo – tak ako nedávno……
  Poslednú dobu zháňam pravdivé informácie o tzv. „španielskej chrípke“.
  Mimo mainstream je toho síce viac ale občas je to taká spleť faktov ale bohužiaľ aj domnení alebo až neprávd…
  Ak by ste niekto vedel o nejakom dokumente alebo článku obsahujúcom neskreslené informácie o (podvode a experimente) „španielskej chrípke“ (môže byť aj v Ruštine alebo Angličtine) tak mi ho sem niekto prosím posuňten(prípadne do komentárov v budúcich článkoch). Vďaka!

 7. + Odhaduje se, že v důsledku „očkování“ proti idiotismu ko*kovid zemřelo na celém světě nejméně 17 milionů lidí!!

  expose-news.com/2023/12/08/censored-the-study-that-shows-a-staggering-17-million-deaths-after-covid-vaccine-rollout/

  correlation-canada.org/covid-19-vaccine-associated-mortality-in-the-southern-hemisphere/

  kirschsubstack.com/p/data-from-us-medicare-and-the-new

  V rámci studie tým lékařů zkoumal 17 zemí na čtyřech kontinentech v Latinské Americe a rovníkové oblasti, což jim poskytlo reprezentativní vzorek světa. „Vypočítali jsme toxicitu vakcíny pro všechny věkové kategorie vzhledem k počtu dávek podaných po celém světě a došli jsme k závěru, že by tato vakcína zabila 17 milionů lidí,“ uvedl doktor Rancourt. Mezi 17 zkoumaných zemí rovníkové a jižní polokoule patří Argentina, Austrálie, Bolívie, Brazílie, Chile, Ekvádor, Kolumbie, Malajsie, Nový Zéland, Paraguay, Peru, Filipíny, Singapur, Jihoafrická republika, Surinam, Thajsko a Uruguay.
  !! Tyto vrcholy úmrtí jsou synchronní s nasazením posilující dávky vakcín (3. a vyšší dávka) nebo jim bezprostředně předcházejí, uvádí zprávy !!
  Dále zjistili, že čím starší je příjemce očkování, tím vyšší je pravděpodobnost, že na očkování proti COVID předčasně zemře.
  !! Celkové riziko úmrtí vyvolané injekční aplikací vakcín ve skutečné populaci, odvozené z nadměrné úmrtnosti ze všech příčin a její synchronizace s rozšířením, je celosvětově rozšířené a mnohem, mnohem větší, než uvádějí všechny klinické studie, sledování nežádoucích účinků a statistiky příčin úmrtí z úmrtních listů, a to o tři řády!!

  = 17 milionů? To je pro globalisty stejně málo. Očekávejte další „smrtící pandemii“ se zázračnou „vakcínou“, která bude brzy následovat. Gaťes a další nám již řekli, abychom byli připraveni na další „pandemii“, která je pro šílené globalisty jen bonusem. Podle údajů zemře v průměru zhruba jedna osoba na každých 1 000 podaných dávek očkování COVID. Taky si uvědomte, že dvě hlavní mRNA (modRNA) injekce od Pfizer (BioNTech) a Moderna se dodávají ve dvou dávkách, což znamená, že na každých 500 osob, které dostanou kompletní dvoudávkovou sérii těchto dvou značek, zemře v průměru jedna osoba. Čím víc „dávek“ tím větší šance na úmrtí.
  **CZkotas**

  • Když připočteme problémy s plodností,číslo drobet stoupne a hlavně vakcíny ještě pořádně nezačly pracovat.

 8. MMF chce, aby vlády trestaly lidi za to, že spotřebovávají „příliš mnoho“ energie, zavedením tvrdé uhlíkové daně

  https://aktax.cz/mmf-chce-aby-vlady-trestaly-lidi-za-to-ze-spotrebovavaji-prilis-mnoho-energie-zavedenim-tvrde-uhlikove-dane/

  • „co největší pobídku k dekarbonizaci, což je zavedení ceny uhlíku,“ řekla Georgievová. „Tato cena musí jít nahoru, nahoru, nahoru, pokud chceme dekarbonizaci urychlit.“

   Uhlíkové daně na financování již tak přebujelých vlád
   Protože peníze rozhodují, Georgievová ve své přednášce jako další lákadlo, kterým chtěla přesvědčit více účastníků, aby přijali její rady, použila myšlenku uhlíkových daní, které by zajistily větší příjmy pro vládní byrokracii.“
   ——————-
   Uhlíkové dane sú výmysel uhlobarónov bratov Kochových. Nezmysel? Treba vedieť, že ide o legalizáciu korupcie. Úžera sa už potom nevolá úžera a systém funguje tak, že vláda sa správa ako úžerník, akurát nacucnutý na verejné prostriedky. Za tie potom nakupuje fosílne palivá od bratov Kochových – vlk sa nažerie a koza zostane celá.

   Otázka – a príde mi smiešne – a čo ten uhlík, ktorí tí zmrdi nosia na prstoch? Ale pozor – to práve MMF rozhoduje – nie či bude WW3, ale kedy bude. Na SVCS som zachytil správu, že MMF spúšťa nejaký „krach“ 15. decembra!

   https://www.mfsr.sk › sk › medzinarodne-vztahy › medzinarodne-institucie › medzinarodne-financne-institucie › medzinarodny-menovy-fond-mmf › medzinarodny-menovy-fond-mmf.html
   Medzinárodný menový fond (MMF) – Ministerstvo financií Slovenskej …
   MMF má 189 členských krajín a SR je jeho členom od roku 1993. SR sa ako člen MMF podieľa na financovaní jeho operácií prostredníctvom svojej členskej kvóty v MMF a bilaterálnej pôžičky v prospech MMF uzavretej do 2024
   —————
   2024 ?

 9. vrtichvost

  Kdo potrebuje studii na rozum ze rouska je spatne pak je nutne aby navstivil Chocholouska. Na tyhle veci nepotrebuji studii ani na to ze do tela zadnej hnuj nepatri a je jedno zda injekce nebo ty hnuj leky.

 10. Deep State se obává, že Trump stáhne USA z NATO

  https://aktax.cz/deep-state-se-obava-ze-trump-stahne-usa-z-nato/

 11. Nechci otravovat dalším videem všichni víme že ve vakcínách je různé svinstva ale zaujali mně závěrečné minuty videa / cca 44:44 minuta/. Vědkyně tam mluví jak dostala za úkol od C.IA najít jed ,který se nedá při pitvě zjistit . Je to zmrazená šipka s hadím jedem vystřelená vysokou rychlostí ze speciální pistole a nezanechává žádné stopy na těle ani v těle . Člověk umírá na infarkt bez jakéhokoliv podezření na vraždu. Tak popravují nepohodlné ,kteří se postaví moci. Možná tohle je jedna z pák globalistů proti těm co s nimi ze začátku spolupracují ,dostanou moc, dobré fleky, vysoké platy, ale pak se zableskne kousek svědomí a chtějí vyzradit informace, nebo dokonce proti mafii bojovat za spravedlnost . Tohle je jejich konečná když nezaberou peníze .
  https://otevrisvoumysl.cz/nanotechnologie-v-covid-vakcinach-na-jakem-principu-funguji/
  https://cz24.news/iniciatorka-vysetrovani-proti-ursule-von-der-leyen-byla-nalezena-mrtva/

  • Neotravuješ! Stráž to tu! Jedného dňa /2025/ to tu skončí ako Uložto /už Google/, tak treba čo najviac zdieľať. U mňa si „Tvrdá Magda“ /plus Pohoda, plus Olga, plus Zuzana – Macecha je chlap, či?/ – Sokoli! Si ženská, o ktorú sa netreba báť – vieš čo treba, aj keď to ruchne.

   Odporúčam dnešnú Infovojnu – aj kvôli telefonujúcim. Volal napr. pán zo zahraničia, ktorý ozrejmil účinok antidepresív pre deti – vyvolávajú impotenciu – znecitlivejú pohlavné orgány. A LGBT – v zahraničí úplná katastrofa – kultúrny marxizmus na plné gule. Deťom doslova jebe! Nevieš, kto si – tak čo s tebou! Kríza identity pohlavia – to je najväčší rozkol osobnosti.
   12.12.2023
   1. Agentúrky aktuálne
   2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
   Hosť: Liana Laga
   ……………….
   Sokol! Nikam sa neschováš a nebezpečenstvo neprespíš! Čelíš najorganizovanejšiemu nepriateľovi – tak sa organizuj a posiľňuj /vedomosti, telo, duch a vzťahy/ – aj ty! Lebo pôjdu po nás!

   https://radiozurnal.rozhlas.cz › proti-nacistum-a-pod-vladou-komunistu-sokol-slavi-160-narozeniny-8685345
   Proti nacistům a pod vládou komunistů. Sokol slaví 160. narozeniny
   Před 160 lety byla založena Česká obec sokolská. A byli to právě sokolové, kteří bojovali v legiích za první světové války, postavili se nacistům v domácím i zahraničním odboji, aby pak následně museli až do sametové revoluce čelit komunistickému útlaku.

   „Horizontální síť byla vytvořena kolem samotného vedení, vertikální na sebe navazovala organizace v protektorátu a snažila se pokrýt i Slovensko a Podkarpatskou Rus. Na jaro 1942 připadá i vrchol sokolského odboje.

   Během zatýkání při tzv. druhé heydrichiádě po atentátu na R. Heydricha byli zatčeni i představitelé Jindry včetně Vaňka. Po zatčení vrcholných představitelů došlo k organizačnímu rozpadu Jindry, nejprve v Čechách (podzim 1942) a poté i na Moravě (počátek roku 1943). Jednotnou strukturu se již do konce války nepodařilo obnovit.
   Ztráty
   Během německé okupace zemřelo 2176 členů Sokola, z toho na popravištích 1212. V květnovém povstání padlo 654 Sokolů.“
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Obec_sokolsk%C3%A1_v_odboji
   ——————-
   Komu česť – tomu sláva! Ale keď ten Kaufland ponúka tie bohovské diskontné zľavy!

 12. Ešte v krátkosti k zdravotným rizikám pri nosení masiek u detičiek.
  Okrem tých respiračných negatív, ktoré sú v článku popísané, sa mi ešte žiada doplniť ten fakt, že dieťaťu sa vyvíjajú ušká do veku 10-tich rokov.
  To znamená, že ak by dieťa nosilo v rokoch 2020-2021 denne niekoľko hodín masku na gumičku za uši, tak sa môže stať, že tomu dieťaťu môžu uši – ex post – odstávať a rovnako tak sa nemusia „kvalitne“ vyvinúť ušné zvukovody (rozprával o tom pediater)..

  P.S: Krásna, čistá a múdra dušička batoľaťa, ktoré veľmi dobre rozumie – na prirodzenej úrovni tomu, že niečo také, ako maska na tvár, je niečo absolútne – neprirodzené, čo sa týka zdravia a komfortu v oblasti dýchania.

  Škoda, že mnohí ich rodičia, sú hlúpejší, ako ich vlastné deti.. (viď odkaz).

  https://www.instagram.com/p/CDTVuIKAI5G/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

  • He – ešte nevie povedať – „Mama – ty hlúpa – choď do pi.e!“ Lebo keď sa pri narodení mám nadýchnuť, tak chcem dýchať furt!

   • Čo Ťa, Maroško tak strašne rozčúlilo?

    Povedz nám to prosím, lebo si v posledné dni ako ten čert, čo povedala tá pani učiteľka v Parlamente na Matoviča!

    • Všetko Ajša! Ten chlapček mi pripomenul mňa! A musí si tým celým „nepochopením“ prejsť! Medzi poslúchaním-poslušnosťou, a počúvaním je základný rozdiel.“Ja“ by som sa mal od svojej matky učiť, a nie poslúchať – na jej otrockú delegovanú indoktrináciu. Vylezieš z pi.e a už si znovu neslobodný!

     • Myslím to teraz úprimne, Maroš!
      Je mi ľúto, že si mal také ťažké detstvo.
      Lebo, ja veľmi nerozumiem o čom rozprávaš, nakoľko moje detstvo, bolo krásne, plné hier na sídliskovom dvore s inými deťmi (cca 20 ks dievčat i chlapcov,) v škole v pohode – bez šikany, známky relatívne O.K.

      P.S. 1 – Veľmi často spomínam na svojich rodičov (ktorí už nežijú), zvlášť na mamu, ktorá bola pre mňa úžasná, empatická a nádherná Bytosť.. Preto je mi Ťa – ľúto..

      P.S. 2 – Ako kedysi spomenula redakcia, že sme tu – na Zemi – nie na dovolenke – full service + all incklusiv, ale aby sme tu Niečo pochopili a ČOSI vzácne si odtiaľto odniesli.. Lebo je isté, že TO sa určite – počíta a bude TO ešte veľmi – veľmi dôležité pre každého z nás..

      Pozn.: Takže nabudúce, keď ma znovu pošleš do pi.e, už budem rozumieť, že to pramení z Tvojho nevydareného detstva. Myslím to tak dobre?

     • Ajša – ja som ťa do pi.e neposlal! Moja matka mala veľmi dlhé obdobie krutosti – lebo už vtedy nenávidela môjho otca, a ja som to schytával. Predstav si situ – mal som ísť do prvej ZŠ, a v polovici leta mávam narodeniny. Spýtala sa, čo by som chcel. Ja že nič – stačí obyčajná nanuková torta – vtedy stála okolo 3 Kčs – taká menšia kocka v papieri. Tak fajn – došlo k rituálu mojej oslavy. Sadli sme si – na tanieri kocka – všetci s napätím – ja som odklopil vrchnák – a tam nič! Tak som s plačom vypálil z domu, a môj otec mal čo robiť, aby ma 1/ našiel a 2/ dostal domov! Potom mi to akože podsunuli – ani som sa toho nedotkol – aj pes sa vie uraziť. Bolelo to – tá neucta. No – čiže mám za sebou psychický výcvik KGB – matka ma vytvrdila fest! Teraz sa snaží žehliť a naprávať – ale sú to stratené desiatky rokov vzťahov – o tom hovoril Konfucius – o dôležitých rituáloch rešpektu, úcty, lásky, ale nikto ho doteraz nevypočul!

     • Maroš 12/12/2023 at 23:24
      Uvedomuješ si že tvoju matku aj otca si si vybral ty? Takže prečo? A čo sa máš od nich naučit alebo čo im ty môžeš ponúknút( akú skúsenost)…tvoja duša túto cestu vybrala, v tejto (tvojej) rodine

   • Inak, asi až teraz (po 3 prečítaniach) som s porozumením reálne pochopila, Maroš, ako si to myslel.

    Proste – že to dieťa malo vlastnú matku poslať do pi.e, lebo mu dávala masku na tvár.

    Ale, tiež si dovolím to videjko dovysvetliť. Na tom instagrame, tá matka hovorí po rusky (našla som to na ruskom webe) a vysvetľuje to – ako EXPERIMENT, že ako to dieťa MÚDRO reaguje pri takejto vražednej situácii.
    Nie je to o tom, že tá matka si chce vedome zavraždiť – udusiť – svoje vlastné dieťa svojou stupiditou tým, lebo si myslí, že chlapček je s maskou na tvári – nebodaj – chránený pred vírusom..

    P.S. Takže dovysvetlenie pre oboch, pre Teba i pre mňa a vnímam to tak, že mňa si teda do pi.e – neposlal.
    Akceptujem a cítim, že hneď je táto noc – príjemnejšia!

Pridajte komentár

*