Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Začalo sa globálne povstanie: Meny kolabujú a inflácia rýchlo vytvára chudobu


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, Natural News) Deje sa to rýchlejšie, ako som predpovedal. Hoci som predpovedal globálne povstanie v dôsledku prudko rastúcej inflácie potravín a palív – čo je v skutočnosti len dôsledok kolapsu hodnoty nekrytých mien – bol som prekvapený, ako rýchlo vzbura exploduje.

Vo Francúzsku sa začali blokády taxíkov a nákladných áut, keďže pracovníci v doprave protestujú proti neustálemu zvyšovaniu cien pohonných hmôt. Protesty sa rozšírili aj do Španielska a Albánska.

Ako uvádza portál Strange Sounds:

„Tisíce farmárov a poľovníkov pochodovali v nedeľu Madridom na masovej demonštrácii nazvanej „20M Rural“, keď protestovali proti neschopnosti vlády obmedziť rastúce ceny na pozadí prebiehajúceho rusko-ukrajinského konfliktu.

Poľnohospodári mávali španielskymi vlajkami, pískali a pochodovali ulicami v sprievode trúbiacich traktorov.

Demonštranti protestovali proti zvyšovaniu cien palív, energií a potravín a vyzývali vládu, aby pomohla sektoru, zastavila špekulácie a prijala nové zákony na reguláciu dodávateľských reťazcov.“

V Kanade štrajkovalo 3 000 kanadských železničiarov, čo spôsobilo, že dodávky hnojív sa úplne zastavili.

Zero Hedge píše:

„Ak sa prerušenie práce spoločnosti Canadian Pacific Railway Ltd (CP Rail) nevyrieši včas, môže severoamerický poľnohospodársky sektor zasiahnuť veľký šok, pretože by to mohlo vyvolať nedostatok hnojív a iných zásielok kritických pre jarné vegetačné obdobie…

CP Rail je popredným prepravcom potaše (soli bohatej na draslík ťaženej z podzemných ložísk vytvorených z vypareného morského dna pred miliónmi rokov), ktorá sa používa na podporu rastu plodín.

V predchádzajúcich dokumentoch pre investorov železničná spoločnosť uviedla, že prepravuje 70% potaše vyrobenej v Severnej Amerike, všetko z baní v Kanade. Železnica tiež prepravuje hnojivá, vrátane fosfátu, močoviny, síranu amónneho, dusičnanu amónneho a bezvodého amoniaku.“

Upozorňujeme, že tento kolaps prepravy hnojív ovplyvní aj amerických farmárov:

„Prerušenie dodávok hnojív by mohlo výrazne ovplyvniť amerických farmárov na vrchole sezóny výsadby. Zastavenie práce môže zhoršiť existujúce prekážky v dodávateľskom reťazci v Severnej Amerike vyplývajúce z pandémie covidu.

Poľnohospodársky sektor si už nemôže dovoliť žiadne ďalšie prerušenia, pretože západné ekonomické sankcie voči Rusku a Bielorusku, dvom hlavným výrobcom hnojív, vyvolali celosvetovo vyššie ceny a obavy z ich nedostatku.“

To výrazne prispeje k nedostatku potravín v druhej polovici roku 2022 v celej Severnej Amerike, čím sa pridá k nedostatku v Afrike a Blízkom Východe, ktoré sú závislé na dodávkach potravín z Ruska a Ukrajiny.

Komunistická Čína, ktorá vidí, ako sa zrýchľuje globálny potravinový kolaps, nariadila roľníkom, aby vyrúbali lesy a začali pestovať obilie.

Ako informovali The Epoch Times:

„Video, ktoré sa šírilo po čínskych sociálnych médiách, ukázalo, že miestne úrady v Weifang v provincii Šan-tung nariadili roľníkom, aby „odstránili stromy“ a sprístupnili pôdu na pestovanie obilia.

Mnohí v Číne sa obávajú, že nedostatok potravín sa čoskoro stane vážnym problémom.

Prírodná liečba osteoartritídy

Vo videu roľník, ktorý to zaznamenal ako selfie, povedal: „Práve nám oznámili, že sme povinní vyrúbať tieto stromy a namiesto toho pestovať obilie, aj keď z finančného hľadiska to skončí stratou.

Ceny komodít sú dnes také vysoké – hnojivá, pesticídy. Ceny sú hrozne vysoké.“

Deje sa to preto, lebo Čína vidí, že globálny potravinový kolaps sa zrýchľuje. Aj keď Čína už nakúpila a uskladnila zásoby pšenice na 18 mesiacov, aby nakŕmila čínsky ľud, stále nariaďuje ľuďom sadiť ďalšie obilie v očakávaní globálneho hladomoru.

Cyklus hladomoru: Tlačte peniaze, plaťte ľuďom, aby nepracovali, a sledujte, ako všetci zomierajú od hladu

Pamätáte si, keď nám hovorili, že centrálne banky môžu naďalej tlačiť peniaze a pokračovať vo fungovaní tak ako doteraz? No, práve sme sa dostali na koniec tejto cesty.

Teraz sa deje to, že vyše 50 rokov nekonečného tlačenia peňazí a vytvárania dlhov dospieva k superkritickému momentu spontánneho kolapsu. Všetky nekryté meny strácajú zo dňa na deň hodnotu všade na svete po tom, ako centrálne banky počas pandémie covidu vytlačili peniaze v hodnote niekoľkých biliónov dolárov.

Všetky tie peniaze na záchranu sveta, ktoré zaplavujú svet, vyvolávajú prudkú devalváciu mien a spôsobujú, že ceny tovarov a služieb neustále stúpajú.

Všetko je čoraz drahšie a aj napriek maximálnemu úsiliu vlád zločineckých kartelov klamať svojim vlastným ľuďom, nikto nemôže zakryť skutočnosť, že potraviny a palivo sú šialene drahé.

Okrem tlačenia obrovského množstva peňazí sa teraz dostavil aj zničujúci kolaps dodávateľských reťazcov potravinových komodít, zemného plynu a hnojív, pretože USA a NATO tlačia Rusko do novej svetovej vojny.

Západ vypálil prvú zbraň hromadného ničenia tým, že odpojil ruské banky od finančného systému SWIFT a zároveň vyplienil všetky ruské menové rezervy držané centrálnymi bankami iných krajín.

Inými slovami, Amerika robí Rusku to, čo USA urobili aj Japonsku v druhej svetovej vojne: ekonomická blokáda, po ktorej nasledoval „povolený“ útok (Pearl Harbor, o ktorom USA dopredu vedeli a nechali ho prebehnúť).

Po tomto útoku nasledoval agresívny mediálny tlak a emocionálne masírovanoe más, aby zatlačili Ameriku do svetovej vojny. Biden ide v stopách Roosevelta, až na to, že Biden nebol v prvom rade legitímne zvolený do úradu.

Aby „vyriešili“ problém s infláciou, vlády sveta vytlačia viac peňazí a rozdajú ich viacerým ľuďom v zúfalej snahe „kúpiť“ si mier tým, že vyplatia rádoby výtržníkov. Táto snaha však bude úspešná len na chvíľu, pretože tlačenie peňazí a ich rozdávanie spôsobí ďalšie zrýchlenie inflácie. A samozrejme, to povedie k ešte vyšším cenám a väčšiemu hnevu medzi ľuďmi.

Prečo sa tlačením peňazí nedokážeme vykúpiť z krízy

Matematicky povedané, tlač peňazí nikdy nemôže držať krok s infláciou spôsobenou tlačou peňazí, a to z jednoduchého dôvodu. Nemôžete totiž vytvoriť dostatok nového dlhu na splatenie dlhu starého, keď sa existujúci dlh každým dňom zväčšuje.

V čase, keď sa nové finančné prostriedky na záchranu dostanú k rodinám na úrovni okolo 250 dolárov mesačne, budú tieto rodiny platiť za jedlo a palivo už o 1 000 dolárov mesačne viac.

Keď sa vlády pokúsia zvýšiť záchranné balíky na 1 000 USD / mesiac, rodiny už musia minúť 4 000 USD / mesiac navyše na jedlo a palivo. Atď. (Skutočné čísla budú v rozvojových krajinách menšie, ale princíp je rovnaký.)

Tlačením ďalších peňazí sa z inflačnej krízy nevyslobodíte. Vy a ja to vieme, ale idiotskí, klamliví „progresívni“ ekonómovia a byrokrati nerozumejú realite. Veria, že môžu žiť v bubline magickej teórie peňazí (MMT), kde predstierajú, že na dlhu nezáleží.

Ich svety sú práve teraz v procese rozkladu.

Záver

Nasledujúce 2-3 roky sa staneme svedkami celosvetových potravinových nepokojov, po ktorých budú nasledovať prídely potravín a cenová regulácia.

Autoritárske vlády sa zmocnia kontroly nad potravinami, farmami a maloobchodníkmi s potravinami. Využijú túto vykonštruovanú krízu na rozšírenie svojej autoritárskej kontroly nad každým, aj keď samotný koreň tohto problému začína tým, že vlády sú v prvom rade príliš veľké a mocné.

Teraz už chápete, prečo som všetkých agresívne nabádal, aby sa naučili pestovať potraviny? Ak nepestujete jedlo alebo nemáte obrovské množstvo fyzického zlata a striebra na výmenu za jedlo, môžete celkom reálne zomrieť od hladu.

Stop Candida

Zdroj: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Putin vyhlásil, že za plyn sa bude platiť v rubľoch.

  • Ekonomický efekt tohto rozhodnutia je nasledovný:

   1. Ak by dovozcovia platili v eurách alebo dolároch, tak Rusko získa devízové rezervy.

   2. Ak budú platiť v rubľoch, tak dovozcovia musia najprv v Rusku zmeniť eurá a doláre za ruble (môžu aj inde, ale primárne v Rusku, lebo Rusko emituje ruble) a následne odovzdajú Rusku tie ruble. Rusko v oboch prípadoch získa eurá a doláre ako devízové rezervy. Akurát v druhom prípade nastane na burzách dopyt po rubľoch, čo zdvihne padnutú cenu rubľa.

   Záver: Teraz je dobrý čas nakupovať rubeľ, lebo pôjde prudko hore (ak už teda nešiel).

   • Aktualizácia: Áno, už aj išiel hore. Najlepší čas na zarobenie bol medzi 7.3 až 13.3. Zaujímavé je, že keď začiatkom marca klesal, tak médiá hlavného prúdu dali aj 3 články denne o tom, ako rubeľ kolabuje a stráca hodnotu. Teraz akosi podozrivo stíchli.

    • Nakupujte mosadzné hilzne – vystrelené nábojnice – ženičky si do nich po vojne ruličkovali peniaze. Z toho vášho vexlu je mi smiešno – točíte Sorosove peniaze?

     Náboj nábojnica bazár – Ostatné | Bazoš.sk
     [Prehľadávať doménu ostatne.bazos.sk] https://ostatne.bazos.sk › inzeraty › náboj-nábojnica
     U.S. nábojnica / hilzňa – [18.1. 2022] predám mosadznú nábojnicu U.S. 105mm M14 rok výroby 1945 krásni stav pochádza zo Slovenska z okolia Bratislavy.Inzerát platí do zmazania! Možná výmena za helmy, rohatky model 16,17,18 plus dohoda. 75 € …

     Hilzňa, s.r.o. – Finančné ukazovatele – FinStat
     [Prehľadávať doménu finstat.sk] https://www.finstat.sk › 46126872 › financne_ukazovatele
     Finančné ukazovatele: návratnosť kapitálu, hrubá marža, zisková marža, pomer cudzích zdrojov, cash flow spoločnosti Hilzňa, s.r.o.

   • Miroslav Čižmár

    Inak tie čínske zásoby obilia, podobá sa to na biblický príbeh o Jozefovi.

    • Miroslav Čižmár

     Faraónovi sa pomocou obilia podarilo zotročiť celý Egypt.

     • Marek Košice

      V tomto poyebanom MATRIXE sa všetko opakuje stále dokolečka, a my sme Satanom ktorý nás tvoril stále vyvrhovaný na túto Zem reinkarnáciami po smrti….stále dokolečka…….. OTROCTVO „OD PIKY“.

     • Miroslav Čižmár

      Dežo ví je chyba v matrixe. Niečo sa pokazilo. Chaos je obsiahnutý v poriadku, ale v chaose nie je poriadok.

    • Číňania nemajú zásoby ryže?

     • Čo vplýva na ekonomiku pestovania kukurice?
      [Prehľadávať doménu agrobiznis.sk] https://www.agrobiznis.sk › kontakt › 2354-o-vplyva-na-ekonomiku-pestovania-kukurice
      Svetová produkcia obilnín (vrátane ryže) je v súčasnosti na úrovni okolo 2 400 mil. ton. Z tohto objemu produkcia kukurice predstavuje 980 mil. ton. Najväčšími producentmi kukurice sú USA s produkciou okolo 350 mil. ton (36 %), Čína 220 mil. ton (22 %) a Južná Amerika (Brazília, Argentína) s produkciou 100 mil. ton (10 %).

      SPP / Svetová ekonomika
      [Prehľadávať doménu agroinstitut.sk] https://www.agroinstitut.sk › spp › ?pl=16&article=162
      INDEX / SVETOVÁ EKONOMIKA PREDPOKLADÁ SA REKORDNE VYSOKÁ PRODUKCIA RYŽE VO SVETE. V roku 2009/10 sa počíta s rekordne vysokou produkciou ryže vo svete a to 448,1 milióna ton, čo je o 4,5 milióna ton viac oproti produkcii v súčasnom marketingovom roku. Tieto údaje uviedlo Ministerstvo poľnohospodárstva USA.

      Svetová produkcia obilnín stúpne – Poľnoinfo.sk
      [Prehľadávať doménu polnoinfo.sk] https://polnoinfo.sk › svetova-produkcia-obilnin-stupne
      Svetová produkcia ryže by mala v sezóne 2011/12 dosiahnuť úroveň 462 mil. t, čo je o 3,0 % viac ako v roku 2010/11. Spotreba ryže by mala vzrásť na 459 mil. t (+2,4 %). Svetové zásoby ryže sa zvýšili o 4,0 %, a to z 95 mil. t v sezóne 2010/11 na 99 mil. t (2011/12).
      ———————————————
      Priestorová databáza svetovej produkcie ryže na riešenie …
      [Prehľadávať doménu slo.topbrainscience.com] https://slo.topbrainscience.com › spatial-database-worlds-rice-production-address-research-41388
      Rice je dôležitým zdrojom potravy pre väčšinu svetovej populácie. Celosvetovo sa spotrebuje ročne približne 60 kilogramov ryže na osobu. Výskumníci z celého sveta vyvinuli RiceAtlas: priestorovú databázu, ktorá odpovedá na kľúčové otázky, ako napríklad kde, kedy a koľko ryže sa pestuje celosvetovo. Databáza bola práve zverejnená.
      ————————————–
      REPLAY: „oproti produkcii v súčasnom marketingovom roku.“ – čo znamená obchodovateľná produkcia. Čo znamená – že neobchodovateľná produkcia – ako potraviny a krmiva – SA MÔŽE SPÁLIŤ AKO PALIVO V BELGICKÝCH ELEKTRÁRŇACH!

      Tisíce Trhlín V Belgických Jadrových Elektrárňach …
      [Prehľadávať doménu sk.duncanda.com] https://sk.duncanda.com › tausende-risse-507913
      V tlakových nádobách reaktorov dvoch belgických jadrových elektrární inšpektori objavili viac ako 16 000 slabých miest a trhlín. Materiál steny sa stal skutočnosťou

      V prípade tuhej a dlhej zimy hrozí Belgicku … – SME
      [Prehľadávať doménu ekonomika.sme.sk] https://ekonomika.sme.sk › c › 6503914 › v-pripade-tuhej-a-dlhej-zimy-hrozi-belgicku-vypadok-elektrickej-energie.html
      V prípade, že jadrové reaktory v belgických elektrárňach Doel 3 a Tihange 2 zostanú zavreté pre podozrenie z prasklín na oceľovej nádrži reaktorov a nadchádzajúca zima bude studená a dlhá, Belgicku hrozí výpadok elektriny.
      ———————————–
      REPLAY: „oproti produkcii v súčasnom marketingovom roku.“ – čo znamená špekulácie na svetovej potravinovej burze!

      Potravinová sebestačnosť sa stala nebezpečnou – Poľnoinfo.sk
      [Prehľadávať doménu polnoinfo.sk] https://polnoinfo.sk › potravinova-sebestacnost-sa-stala-nebezpecnou
      Potravinová sebestačnosť sa stala nebezpečnou. … uviedol na prvej svetovej konferencii o potravinách, že za desať rokov žiadne dieťa na svete nebude hladovať. Po 35 rokoch však počet hladujúcich ľudí vo svete dosiahol jednu miliardu. … Burza exotov a Farmárske trhy AX Nitra.

      Kríza „bez Putina“
      Potravinová bezpečnosť v ohrození: Celosvetové ceny …
      [Prehľadávať doménu openiazoch.zoznam.sk] https://openiazoch.zoznam.sk › cl › 206473 › Potravinova-bezpecnost-v-ohrozeni-Celosvetove-ceny-potravin-pocas-pandemie-rastli
      Potravinová bezpečnosť v ohrození: Celosvetové ceny potravín počas pandémie rástli. 9. 9. 2020 – Minulý štvrtok Organizácia OSN pre výživu a poľnohospodárstvo informovala, že globálne ceny potravín rástli v auguste tretí mesiac za sebou a dosiahli najvyššiu úroveň od februára. Index cien potravín FAO sleduje …

      Kríza už „s Putinom“
      Ako invázia ničí globálny potravinový systém – FinGram
      [Prehľadávať doménu fingram.sk] https://fingram.sk › 2022 › 03 › 13 › ako-ruska-invazia-na-ukrajinu-nici-globalny-potravinovy-system
      Potravinová inflácia. Ukrajinská vojna ohrozuje základné plodiny z kľúčových európskych regiónov pestovania obilia, čo znamená, že zvyšovanie cien potravín, ktoré už tak trápi spotrebiteľov na celom svete, by sa mohlo zhoršiť, čo zvyšuje hrozbu veľkej hladovej krízy
      ——————————-
      Čiže za hladomor môže „lebo Putin, lebo Rusko“ a nie marketing a špekulácie na Wall Street a Londýnskej burze.

      Otázka – v koľkých krajinách produkujúcich kakaové boby si môžu dovoliť ich obyvatelia kúpiť tabuľku čokolády?! V koľkých krajinách produkujúcich chlebové obilniny ľudia nebudú mať na chlieb – lebo to obilie bude patriť zahraničným poľno korporáciám a nie štátu?!

      „Orbán /Sorosov človek/ zastavil vývoz obilia“ – ktoré už je nakontrahované – aby pomohol zvýšiť jeho cenu – čo nerovná sa, že ho Madari aj spotrebujú! Niekto za to nedodanie obilia obchodníkovi bude musieť zaplatiť ušlý zisk a zaplatia to Maďari. Odbočím – ak máte zmluvu s poisťovňou a nechávate si zo mzdy zrážať poistné, ale to vám zamestnávateľ neodvedie, lebo pozdrží mzdu alebo ju nevypláca celú – je to voči poisťovni vec medzi vami a ňou a nie vec medzi vaším zametnávateľom a poisťovňou. Pokutovaný bude farmár a nie Orbán a farmár môže nabudúce stratiť dlhodobý kontrakt s obchodníkom. Vstupy do poľno výroby – náklady – sa kalkulujú len vďaka odhadovanej produkcii toho a hentoho.
      Orbán nepovedal B – že Maďarsko od farmárov vykúpi obilie nakontrahované na vývoz a že zabezpečí výkup aj budúcej úrody!
      A „slovenská“ vláda – Sulík – mlčí a mlčí, lebo bude ako bude – a bude ZLE! Sulík to akože prežije, lebo má na chlieb aj keby stál 20 eur – porcovaný, vákuovaný, letecky dopravený. Veď Sulík sa sám vyjadril, že na čo je nám sebestačnosť – čo nebudeme mať si nakúpime! Oni tým „my“ myslia ICH – nie nás! Načo nám stavať byty domy – nakúpime si ich na Miami. Neschopná vláda všetkého schopných zmrdov!

     • Asi majú, ale oni tiež nejedia len ryžu od rána do večera, ale aj chlieb, pečivo a plno ďalších produktov, do ktorých ide múka.

     • K môjmu komentáru…

      Porovnajte tie „nezmysly“…
      „Potreba pomôcť Ukrajine aj tamojším farmárom, či nevyhnutnosť zvýšiť potravinovú bezpečnosť v tomto roku na pôde Európskej únie. Aj týmito témami sa dnes zaoberala Európska komisia i Europarlament. Výsledkom je balík opatrení, ktoré Európska komisia pripravila ako reakciu na situáciu na Ukrajine. Hoci je spoločenstvo 27 štátov od dovozu potravín z vojnových krajín nezávislé, Komisia považuje za potrebné zvýšenie potravinovej bezpečnosti aj množstva vyprodukovaných potravín.“

      „Tohtoročný zber obilnín na Ukrajine klesne medziročne o 54,6 percenta na 38,9 milióna ton. Informovala o tom dnes agentúra Reuters s odvolaním sa na poradenskú spoločnosť APK-Inform, ktorá sa zaoberá poľnohospodárstvom. Tá pokles zdôvodnila znížením osevnej plochy kvôli ruskej invázii. Ukrajina bola vlani druhým najväčším dodávateľom obilnín do Európskej únie.“

      „Ukrajine hrozí, že na nevyvezenom obilí príde zhruba o 6 miliárd USD (5,44 miliardy eur). Blokáda jej prístavov Ruskom totiž krajine neumožňuje dostať na trhy milióny ton pšenice a kukurice, ktoré by sa mali vyviezť do konca júna a štáty závislé od ukrajinskej pšenice, ako Egypt, Turecko a Jemen, budú nútené hľadať iných dodávateľov. TASR o tom informuje na základe správy agentúry Reuters.“

      „Prudký rast cien priemyselných hnojív prinútil farmárov po celom svete obmedziť ich používanie a zredukovať osevné plochy. Podľa niektorých analytikov je kríza priemyselných hnojív dokonca ešte väčším problémom než komplikácie s vývozom obilia z Ukrajiny, keďže hrozia nízke úrody a obmedzenie dodávok potravín aj v iných krajinách. TASR o tom informuje na základe správy agentúry Reuters. “

      „Poľnohospodári začali s jarnými prácami na poliach. Jarné plodiny sejú alebo sadia najmä v južne a západne položených regiónoch. Postupne sa pridáva aj sever Slovenska. Poľnohospodári naprieč celým Slovenskom hlásia sucho. Informovala o tom Jana Holéciová, hovorkyňa Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory (SPPK). Nedostatok vlahy v pôde potvrdzuje podľa nej aj Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ).“
      ——————————-
      Poznámka – klimatické zbrane a riadenie počasia – nič?!
      Ukrajina potrebuje vyviesť obilie – hoci ho bude mať už v tomto roku o polovicu menej? Na Blízky Východ?
      Prečo bolo treba vyviesť ukrajinské obilie počas hladomoru 1932-33?! Lebo boľševický režim potreboval zbrane a peniaze! Teraz ich potrebuje ten nacistický.
      https://protiproud.info/politika/1019-za-vsim-hledej-penize-kdo-je-ukrajinsky-oligarcha-kolomojskyj-a-jeho-soukroma-armada-zabijaku-syna-americkeho-viceprezidenta-bidena-ma-ve-spravni-rade.htm
      http://casopisargument.cz/?p=26044

      „Konec legrace pro Evropu! Rusko s okamžitou platností zavádí Petrorubl přesně podle prognózy Aeronetu a Kreml kopíruje kroky Richarda Nixona jako přes kopírák! Nepřátelské země mohou ropu a plyn nakupovat od Ruska už jen a pouze v rublech! Sankce proti Rusku se najednou stávají válkou proti Petrodolaru a Evropu čeká surovinová krize jako v polovině 70. let! Autem do práce jen podle dnů a podle sudých a lichých čísel SPZ, povinný Home Office na 3 dny v týdnu, děti ve školách jen na jaře a v září, zbytek Home School! A vepřové jen v neděli, přes týden potravinové poukazy! A Rusko s Čínou v růstu už nikdo nezastaví!“

      „Vladimir Putin ve videokonferenci s šéfy průmyslu a oborových odvětví průmyslu oznámil, že Rusko s okamžitou platností bude prodávat a dodávat zemní plyn tzv. nepřátelským zemím pouze a výhradně za ruský rubl [1], za žádnou jinou měnu na světě. Informace dorazila do Berlína rychlostí blesku a Triga spadla z podstavce na Norimberské bráně, hodiny v Reichstagu až po nich. Tohoto kroku se totiž obával ze všeho nejvíce německý svaz průmyslu, který varoval, že tento krok by mohl vést k úplnému zastavení výroby a průmyslu v Německu.

      Proč? Protože vláda v Berlíně je pod kontrolou USA, které podle všeho německé vládě zakáží nakoupit od ruské centrální banky rubly na placení dodávek ruského plynu Gazpromu. A bez ruského plynu se německé fabriky neudrží. To je naprosto vyloučené. A to samé v ČR, ale s jedním rozdílem. V případě Fialovy vlády nemusí Američané nic české vládě zakazovat, ta totiž sama a určitě přijde s návrhem odstřižení se od ruské ropy a plynu na 100% a okamžitě, což samozřejmě zaplatí české podniky a domácnosti, ale to přece nevadí. Za ten boj proti Rusku to stojí, ne? Takže, připravte si portmonky, tohle bude mastný!“

      Poznámka – na Slovensku zakážu rubeľ nakupovať tiež – a budeme nakupovať drahú ropu od Saudov a drahý skvapalnený plyn z USA samozrejme za petrodolár – natlačený petrodolár a kúpený petrododlár v akomkoľvek množstve. Čiže najprv kúpiť „peniaze“. Úžera kamuflovaná krízou.

      „výměnou za dodávku amerických zbraní Saúdské Arábii bylo dohodnuto, že Rijád bude do světa prodávat ropu pouze za americký dolar. Petrodolar ale nevymyslel Nixon, ale jednalo se o nápad, který mu přednesl jeho židovský přítel a současně v historii vůbec první židovský ministr zahraničí USA Henry Kissinger. Kdokoliv bude chtít ropu, bude muset nejprve od FEDu nakoupit americké dolary za ostatní světové měny. A tím ovládneme všechny státy světa. “

      „Kreml zavedl Petrorubl a Vladimir Putin jde ve stopách Nixona

      Vladimir Putin mluvil hlavně o plynu, ale podle informací se totéž rozhodnutí Kremlu dotkne i vývozu ruské ropy, a to nejen do EU, ale hlavně do USA. Joe Biden sice podepsal dekret na zákaz dovozu ruské ropy, ale je v tom malý háček, protože zákaz se týká dovozu z Ruska, ale nikoliv ruské ropy jako takové. Takový drobný detail, který unikl i mnoha americkým novinářům.

      Celé to fungovalo tak, že ruská ropa se vozila do Kanady a odtamtud ropovody tekla do USA jako už kanadská. S tímhle je ale od dnešního dne konec, protože i Kanada je na ruském seznamu nepřátelských zemí, a proto i Kanaďané budou muset za ruskou ropu platit v rublech. A jak se kupují ruské rubly? No, přece za dolary. A jak se Rusko dostane k dolarům? Že bude prodávat svoji ropu a plyn za dolary? Ale kdepak. Vladimir Putin právě kopíruje kroky Richarda Nixona, jenom si toho nikdo nevšiml. A proto si konceptuálně osvěžíme paměť.“

      „Petrodolar poskytuje USA status velmoci ze dvou příčin, o té druhé veřejnost skoro nic neví

      Touto cestou se americký FED dostal k neuvěřitelným zásobám zahraničních měn celého světa, a to v takovém měřítku, že kdyby je FED uvolnil všechny naráz na trh, měny těchto zemí by se okamžitě položily, a to vzhledem k tomu, že státní dluhopisy těchto zemí by se proměnily na bezcenné papíry. Jelikož každá země potřebuje ropu, musela tím pádem každá země se postavit do fronty a nakoupit za svoji měnu balík dolarů natištěných FEDem. A protože ropa se nekupuje jednou za život, ale pořád dokola a každý den, tak prostě každý den potřebuje každá země světa nakoupit nové a nové dolary za své vlastní měny. K čemu to vede?

      Vede to celkem ke dvěma věcem, z nichž laické veřejnosti je známa jen jedna. A to je nepotopitelnost dolaru. Bez ohledu na to, kolik dolarů FED natiskne, inflaci to nevytvoří, protože dolary jsou obratem vyrovnány cizí měnou, cizí hodnotou, tedy státem, který dolary nakoupí k nákupu arabské petrodolarové ropy. Tím vzniká situace, kdy americký státní rozpočet může generovat astronomický státní schodek, ale ke krachu to nevede, protože všechny natisknuté nové dolary jsou kryty ropou a ještě něčím.

      Tím druhým a mnohem hrozivějším pilířem dolaru jsou obrovské zásoby světových měn na účtech FEDu. Jakákoliv země by se pokusila vzepřít USA a dominanci FEDu a dolaru, bude zničena uvolněním obrovských a za desítky let nashromážděných rezerv měny daného státu. Uvolnění obrovských rezerv na volný trh by danou měnu potopilo a vedlo by to ke krachu trhu se státními dluhopisy dané země. Petrodolar ovládá všechny nakupující země tím, že drží jejich obrovské národní měnové rezervy jako rukojmí a může je kdykoliv pustit na trh. A tím máte odpověď na to, kde a odkud se bere poslušnost drtivé většiny států ve vztahu k USA. Ano, vazalství vyplývá z vydírání.

      FED disponuje tolika rezervami tolika zemí, že se to ani nedá představit. Za každým nakoupeným barelem ropy je balík národní měny odevzdaný FEDu za to, že poskytne balík dolarů na nákup toho barelu od Arabů. V tom spočívá tajemství dominance USA. A kdokoliv zaútočí na ropu, např. tím, že podporuje přechod automobilismu k baterkám a elektřině, tím vyhlašuje FEDu válku a musí být zničen. Rozuměj, Německo musí být zničeno!“

      „Když si představíte, že by česká vláda nebo Čepro dostalo příkaz jít nakupovat rubly, aby s nimi bylo možné zaplatit za ruskou ropu a plyn, tak je vám jasné, že by Rakušanova vláda v čele s Fialou raději nechala lidi pojít zimou, než by nakoupili jediný Putinův rubl. Tato zásadní zpráva o vzniku petrorublu je hlavním bodem zlomu mezi Východem a Západem. Vladimir Putin se znovu projevil jako judista, tedy sportovec, který využívá brutální sílu nepřítele k tomu, aby se nepřítel sám porazil.

      V tom je kouzlo juda a je neuvěřitelné sledovat tu hysterii v Berlíně, kde jsou pomalu překvapení z toho, že vyšlo Slunce ráno, protože toto se dalo očekávat, že Rusko půjde cestou petrorublu, mluvil jsem o tom několikrát, ale politici do poslední chvíle věřili v dolar. Tuhle chybu teď ale zaplatí obyvatelé EU. V tom bude ta největší tragédie. Rusko a Čína se stanou vítězi této sankční války na celé čáře. Není nic horšího než prudce mrštěný bumerang sankcí, který mine cíl a ještě navíc po návratu vám roztříská obličej, vymlátí zuby, způsobí otřes mozku a hlavně ztrátu paměti. Přesně to se právě teď stalo politikům v Evropě.“
      https://aeronet.news/konec-legrace-pro-evropu-rusko-s-okamzitou-platnosti-zavadi-petrorubl-presne-podle-prognozy-aeronetu-a-kreml-kopiruje-kroky-richarda-nixona-jako-pres-kopirak-nepratelske-zeme-mohou-ropu-a-plyn/

     • K môjmu komentáru 2:
      1/ Blokovaním vývozu ukrajinského obilia Rusko chráni Ukrajinu pred hladomorom 2023.
      2/ Kto bude chcieť ruský rubeľ – bude musieť do Ruska vyvážať – alebo platiť obligáciami. Čím Putin obišiel /v blízkej budúcnosti/ väčšinu sankcií.
      3/ Čiže rast krajiny nespočíva vo vývoze hodnôt a získavaní pochybných peňazí /o „význame“ exportu/ – ale v dovoze skutočných hodnôt výmenou za iné /naše/ skutočné hodnoty. To je aj podstata, ako malá skupina za pochybné peniaze získava hodnoty a majetok ostatných – lživou ekonomickou doktrínou o úlohe peňazí. Peniaze ako ovládač na 4. priorite.
      4/ Celá táto Putinova operácia – riadiaci manéver – je dôkazom nezávislosti Ruska v mocenskom postavení. A debili to nazývajú „Rusko v dezolátnom stave“. Chuj s nimi! A Boh s nami!
      5/ Teraz treba očakávať korupčnícku operáciu smerom k čínskym predstaviteľom, keďže Čína vlastní najväčšiu časť USA dlhu a spolu s Ruskom drží USA za gule.

     • K môjmu komentáru 3:
      6/ „Mechanizmus“ existencie FEDu je možný, len ak existuje politická vôľa a dohoda o akceptácii ich „peňazí“ – a toto je možné – od vzniku papierových peňazí – čo boli pôvodne dlžobné úpisy – keď existuje možnosť korupcie tých, ktorí vládnu v danomštáte. Kúpením politikom môže byť jedno, že sikúpia dom na Riviére za digitálne peniaze – keď niekto druý takéto peniaze akceptuje,keďže je presvedčený, že aj ten tretí ich bude akceptovať. V podstate je to pyramída. Viď aj grafiku USD.
      7/ Putin teraz urobil to, že odmietol akceptáciu týchto FED peňazí. A peniaze by mali fungovať len ako prostredník pre prípad, že obe strany nemôžu platiť výmenou tovaru a služieb – a na to slúžilo krytie peňazí zlatom.Ako akceptovaná obligácia zaručený niečim hodnotným alebo cenným. Teda – pokojne môžu byť peniaze kryté tak ropou, obilím, vodou, pôdou, atď – čo v podstate aj sú v zmysle meny a obligácií malých štátov – ktoré FEDzotročil vďaka korupčnosti /vidieraniu/ ich vlád – čo je proces minimálne od vzniku FEDu. Čomu však predchádzalo obdobie peňazí krytých ešte zlatom – kvôli dôveryhodnosti. Aby si ľudia zvykli akceptovať tieto „hadry“. A teraz smerujeme k akceptácii digi peňazí. Už ich nebude treba tlačiť.
      8/ Otázka – bude Rusko – ako mocnosť tlačiť svoje „FED“RR – a ľudia ich začnú – kvôli prežitiu – ale aj korupcii – rovnako akceptovať, alebo Rusko zavedie rovno svoju digi menu?
      Zatiaľ to vyzerá na „výmenu tovaru a služieb“, ale čím zaplatia štáty-krajiny, ktorých zdroje už budú vlastniť zahraničné korporácie?

      Lebo tu ide stále o stret dvoch židovských konceptov – Domu Sionu /USA a Izrael/ a Domu Halachim /Rusko/, a oba tieto domy sa snažia ovládať svet pomocou ich akceptovaných peňazí.
      „A preto Ježiš Kristus údajne rozkopal peňazomencom ich stolíky pred chrámom božim!“

      Takže nevie neviem, čo dobré nám môže priniesť vojna ich peňazí. Z You Tube zmizol superdokument „Vsja pravda o rubľach a dolarach“ – boľševická revolúcia plánovaná z Wall Street ako lúpež 2200 ton cárskeho zlata – a kto naplánoval WW1 a WW2 a plánuje WW3. Nesmierne ľutujem, že som to nestiahol.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,to ste teraz objavili ameriku-fakt,rusko je od konca I.svetovej dominantnou krajinou nad európou,len to tak vizeralo,že je to amerika a germánci-amerika je pre uši a oči pánom európy,rusko je pánom žalúdka,pohybu a vyhriatých miestností európanov,chodíte desatročia po tenkom ľade a volíte si do parlamenrov usmievavé postavičky v sakách a márnotratných 30tnikov prezidentov a prezidentky,ktoré vás desaťročia ťahajú za nos a toto vám NEVADILO,LEBO VÁM NASĽUBOVALI a vy máte radi sľubotechny na svoj obraz,,,,ešte vás čaká nová doba ľadová-o akej sa vám ešte ani nesnívalo.

   • Mena nepriateľa nie je devízová rezerva. Za ropu treba nakupovať stroje a fabriky pre základný priemysel.

    • Ale ten základný priemysel už vlastní oligarcha. Skončila doba RVHP a výmeny niečo za niečo – „socialistické“ krajiny museli skončiť preto, aby po období základných výhod pre otrokov mohlo dôjsť k rozkradnutiu toho, čo v presvedčení, že budujú krajinu pre seba – vybudovali. Čím bude Slovensko platiť Rusku – nedokončenými wolksvagenmi, ktoré patria „Nemcom“? Obilím? Vodou? Drevom? Ku.vami?

     Predstav si situ počas vojny medzi šmelinármi – „Čo más? Ja mám toto!“

     • Stalin mohol kupovať bomby a tanky od Hitlera, stačilo natlačiť dosť rubľov? Ty si idiot….

     • hmm – ty kladieš tak idiotské irelevantné otázky ako skutočný idiot! Lebo medveď! Stalin kupoval bomby a tanky od Hitlera! A hitlerove /Donitzove/ ponorky strážili USA vojenské konvoje do Murmanska, aby im pomohli doplniť PHM a frankfurtské párky! Na Kolyme väzni ťažili v gulagoch zlato, aby z neho mohli amíci vyrábať kukuričné chipsy a posielať ich Britom do krytov k čaju o piatej!

      Genderovo si si istý? Podľa čoho? Že námesačný chčíš do postele postojačky?

  • Múdre rozhodnutie.

 2. Jaroslav Vladimirovic

  Biden chtel potrestat Rusko ktere nyni prodava energetiku JINAM za
  vyssi mezinarofni ceny
  USA Od DOBY TRUMP nafta pro valecnou masinerii zemedelstvi 3x vice nedostatkova …
  Maji neschopni Bidenovci pod 40 % podpory tak of 1. 4 2022 k Velikonocim se rusi veskere Covid vakcinace rousky cestovani atd std aby se lidssi nejak uklidnil a utility asi vzavne chvile pred hurikanem
  PS 92
  Z Z Z Z Z Z x X Z
  Biden je jiz of 1993 valacny magor pak podily na covid Vakcinovaci silenec nekteri rikaji dokonce valecny zlocinec vinny za klbercove bombardovsni civilistu odstranovani zabijeni Milosovice az Kadafiho .
  dosazdny pofobne jako ve Francii Makarona misto legalni damy …a jinde
  Ukrajina .. nesklidi pres polovinu co drive zpravy z burzy k tomu sucho na zapadni Kanade … hrozne
  A ZIVI BUDOU ZAVIDET MRTVYM …

  jedine Rusko Belorusko bude asi mit nadprodukci a hlad energetika suroviny je nejlepsi zbran k vyjednavani a pak marsal zima

  ZJEVENI. A ZA CELODENNI PRACI MISKA OVESNE KASE
  ..
  NATO USA EU prestante si hrat na pitome zelene mozky nedrazdete k nuklearni odvete. EU MUzE ByT SMAZANA. AUTOMATICKYM SYSTEMEM..
  SILENCI VITE CO JE TO NUKLEARNI ZIMA. NE GLOBALNI OTePLOVANI

  Naucte se milovat respektovat Sami sebe sve blizke Jen tak prezijeme
  ELITARI zahadne miznou
  3 X 3 X 3 + 7 X 7 ,,,

 3. Jaroslav Vlad

  CINA RUSKO MAJI FINANCNI SURPLUSY REZRRVY KOMODIT NEROSTU
  OD PODZIMU PAK POTRAVINNEKDO Nas chce znicit Nasr elity kchazarske ,,,

 4. Vodka alkohol muze byt za rok cenny obchodni artikl zatim jsou na slevach

  RUSKY ALKOHOL Stolicnaja Kreml Beluga SBERACSKOU TROFeJI jestli prezijeme
  Brzo do lesa luk sbirat bylinky
  Stavy ze stromu jiz prestaly teci …
  Dale cast Ukrajiny presla na GMO ktere se nejak nedodalo z Montsanto takze se taji ale osivo je mozna take nedostatkove vedle brzo soli zapalek ,,,petrolejove solarni lampy .. do Indie Afriky pry zamerne ,,, Elitari jeste nemate strach q ku 5000 nahnevanych vase ochranky mohou byt na nic kdyz budete obsypsni praskovani radioactivity
  Z Z Z Z Z x Z Z. 7x Z
  Svaty Vladimirovici

 5. Vodka alkohol muze byt za rok cenny obchodni artikl zatim jsou na slevach

  RUSKY ALKOHOL Stolicnaja Kreml Beluga SBERACSKOU TROFeJI jestli prezijeme
  Brzo do lesa luk sbirat bylinky
  Stavy ze stromu jiz prestaly teci …
  Dale cast Ukrajiny presla na GMO ktere se nejak nedodalo z Montsanto takze se taji ale osivo je mozna take nedostatkove vedle brzo soli zapalek ,,,petrolejove solarni lampy .. do Indie Afriky pry zamerne ,,, Elitari jeste nemate strach q ku 5000 nahnevanych vase ochranky mohou byt na nic kdyz budete obsypsni praskovani radioactivity
  Z Z Z Z Z x Z Z. 7x Z
  Svaty Vladimirovici vevodo slovanske rise v miru snad

 6. Takto – boľševik vie, ako vytvoriť zdroje, keď ich potrebuje na vedenie vojny, a tiež vie, ako tieto zdroje zlikvidovať, keď potrebuje vyvolať hladomor vo vlastnej krajine. O tom je globálne riadenie marxistami – či už liberálnymi alebo konzervatívnymi. Tandem.

  Vyklčovať stromy kvôli obiliu znamená pri globálnom oteplení degradáciu pôdy, humusu = stratu pôdnej vlhkosti a vytvorenie polopúšte. Vykántrenie vrabcov v 50-tych rokoch v Číne, lebo „Ani zrnko na zmar!“ znamenalo enviromentálnu katastrofu globálnych rozmerov s násedným hladomorom v Číne. Dnes to majú byť stromy – ktoré už nikto v polopúšti nevypestuje. A vtáci odletia inam – nezahniezdia, a potom sa rozmnoží nejaký hmyz – na čom zarobí Monsanto a bude tak viacej jedov v už tak katastrofálne pesticídmi a exhalátmi zamorenej krajine – a tiež dôvod na vojnu kvôli vode. A desiatky iných súvislostí.

  „„Ak sa prerušenie práce spoločnosti Canadian Pacific Railway Ltd (CP Rail) nevyrieši včas, môže severoamerický poľnohospodársky sektor zasiahnuť veľký šok, pretože by to mohlo vyvolať nedostatok hnojív a iných zásielok kritických pre jarné vegetačné obdobie…“ – veď toto urobili v Kaliforni 2021 /keď zablokovali Suez 400-metrovou loďou/ dokárskymi ODBORMI – „kvôli strachu z covidu“ zablokovali 380 čínskych lodí, ktoré tam mali priviesť tovar a odviezť texaské mäso.

  Toto je všetko premyslené – boľševik „bude zachraňovať svet“ – pred preľudnením! Vzburami a Hladomorom!
  40 rokov komunizmu „keď ľudia investovali svoje mzdy do budovania krajiny“ – bola príprava na obrovskú krádež toho vybudovaného za lacnú pracovnú silu. Veď to je podstata kapitalizácie – zamaskovanej za byt a stravu! Vzdelanie? Technologická nevyhnutnosť! Dnes som počúval na SVCS marxistu Skálu – kandidáta na prezidenta – ako by bolo možné zachrániť ČR pred nezachrániteľným kolapsom. Opäť idea „budovania“. Pre boľševika čím je ľuďom horšie, tým je pre neho lepšie. Môže sľubovať a vytvárať ilúzie. Marxista prezident ako odborový boss v prostredí ovládanom oligarchiou a korporáciami. Viď prof.Sutton – ako Wall Street financovali boľševickú revolúciu. A potom vojnami „zachraňovali“ svet pred komunistickým morom!

   • V Antike bol otrok objektom vôle a lacnou pracovnou silou, ktorá potrebovala jesť, spať, množiť sa a potrebovala donucovať. To údajne nebolo až tak efektívne, a tak nevoľníctvo vystriedalo otroctvo – nevoľník už mal pridelené niečo, aby mohol makať „na svojom“ a tak produkovať „vo voľnom čase“ nejakú obživu sám pre seba a odvádzať desiatky. Morové nákazy potom nepriamo pomohli k zrušeniu nevoľníctva – aby sa zvýšila mobilita pracovnej sily, ktorej bolo nedostatok. Zvrhnutie feudalizmu malo detto za následok zvýšenie mobility námedznej práce – ľudia dostávali za prácu v poľnohospodártve hlavne naturálie, lenže oni chceli hlavne peniaze. A tak odchádzali do miest a fabrík. Aj aby si zarobili na kus toho svojho pola – viď Slováci v Amerike. Ešte začiatkom 20. storočia existovali prepúšťacie pracovné pasy + pracovné knižky. Detto zamestnanecké razítka v občianskych preukazoch za komančov. A dnes?

    Vlády zvolené zhypnotizovanými otrokmi „demokracie“ oberajú ľudí-subjekty vôle o ich prepožičané základné práva a slobody a robia z nich objekty svojej zvôle. Za byt a stravu a auto. Logika veci – asi nie v mene vyššej efektivity ľudskej otrockej práce. 4. priemyselná „revolúcia“ nebude potrebovať toľko pracovnej sily a už vôbec toľkú mobilitu. Afričan sa kedysi uživil na malom políčku vďaka rozmanitým plodinám a 2-3 úrodám ročne. Dnes Afričan svoju pôdu nevlastní a musí sa živiť ako námedzný robotník nejakej poľno korporácie, a hltať tie ich jedy. Slovák aj Čech prichádzajú o svoju pôdu, keď ich najprv komunisti v záujme kolektivizácie od nej kultúrne, vzťahovo a technologicky odtrhli a potom im ju „láskavo“ vrátili – keď už k nej nemali okrem vlastníckeho vzťahu žiaden vzťah a prestali na nej vedieť robiť. A tak sa pôda predáva a zároveň sa likviduje konkurencieschopnosť tých, ktorí by na nej ešte vedeli robiť. Vlády majú pripravené sociálne balíčky, aby to nevybuchlo hneď – ale tie budú niečo za niečo! „Rezeň“ z červov a GMO sóje s podmienkou, že sa opichaní život skracujúcim patokom nebudú protiviť vláde nadnárodných korporácií, ktoré už vôbec nebudú mať povinnosť živiť „svojich občanov“ – ako to majú ako očakávanú povinnosť vlády štátov, ktoré sa tak zatiaľ „občiansky“ tvária.

    Fatálnym dôsledkom 40 rokov vlády komunistov je naivná predstava, že sa o nás o vás postará ako o poslušných psov nejaká vláda! Vlk neprosí a neočakáva – vlk si berie! Ale tiež neberie tam, kde už nič nie je. A 99% svetového majetku vlastní 1 promile nenažrancov. To je výsledok svetovej marxistickej re-evolúce. Spoločenský pokrok žiaden, len modernizácia otroctva. A genocída.

    • ale komunizmus, dál istoty kus,heheheh hihihi huhuhu, Maroš má blchy v kožuchu

    • Odkiaľ vieš čo bolo v antike? Si tam bol? Antické stavby sú novopostavené stavby na starých základoch a z rozhádzaných blokov pod metrami nánosov. Krajiny ktoré sa nevedia inak živiť majú vytvorené pre turistov antické rezervácie prepchaté pamiatkami. Čím viac „pamiatok“, tým viac peňazí.

     • Prepisovanie histórie je jedna vec – druhá je jej úplná neznalosť alebo odmietanie. Vedieť niečo znamená porovnávať – hľadať pravdu.

      Kde všade si nebol ty? Hovoríš, že si to osobne pochodil? Akože vedomosti ľudstva sú založené na tom, že jeden vie všetko? Čo tu spájaš otrokársky antický systém s neantickými stavebnými fejkmi? Nebol otrokárky – lebo kameň nesedí? Egypt v období faraónov – podľa vykopávok kostier s rachitickými ľuďmi kŕmenými len pivom a chlebom – lebo kameň?

     • Tak konkrétne Egypt je zábavný park, ktorý angličania začali stavať ešte pred potopou.

     • Miroslav Čižmár

      Za všetko môže bojový počítač Hektor z planéty Krikkät. Angličania to vedia.

     • Skôr bojový tank Achiles.

 7. Žebráctvím láska jest,dáli se sčístí…

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ovce zapredajné a sami pre seba nebezpečné-toto viete štrajkovať keď už je neskoro-ale ak vás niekto vopred varuje a upozorňuje,tak sa mu všetci iba posmievate a posielate na liečenia,,,,vypite si to teraz do dna-z toho kalichu horkosti,nič aj tak nedosiehnete iba chaos a bordel všade kde nohou vkročíte,,,,ste iba chybujúci otroci a nič na tom nezmeníte,lebo ste sa už pošlpinili a už len zúfalstiev sa zmôžete,,,,chudoba,nepokoje,nedostatok,kolaps výroby a distribúcie a vojny,,,,minulý rok som každému hovoril-toto je vaša posledná dovolenka a iné už nebudú,toto je výš posledný slobodný rok v prepychu,kaža už iba dole pôjdete,každý z vás má neuveriteľný dlh a toto už nieje 19té storočie,že stačilo továrnikov vyhnať a zkonfoškovať majetky,ale toto to digitálna éra a moc akú má elita nad vami nemá obdoby-zabrnkáte im na nesprávne miestá a oni vás zničia,lebo ste v tom s nimi a jedli ste a hodovali a nedeleli ste sa z prebytkov,tam kde trebalo,,,,vaše oči sú vašími žalúdkami,vaše žalúdky sú vašími pánmi,vaša sloboda je už predaná-a kto nieje slobodný,nemá už dušu,,,,VII.vás zničí a nebude žien a nebude mužov a skončíte v stokách aj s vašími vodcami,ktorí vás kŕmili na dlh z diablovho zlatého koryta.

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,odstavte svoje smradlavé nafťáky a prestante jazdiť,nech ostane pre užitočnejšie potreby a tým sa udrží aj ich cena,prestante sa prežierať a zbytočne veľa produkovať tovaru a odpadu,začnite konečne šetriť nežiť na dlh a nebyť závislími od zamestnávateľov ,ktorí vás platia cez dotácie zo štátneho a nútte politikou aby šetrili a nekradli,ktorí sú predĺženou rukou a poskokmi elít,,,,práca vás zotročuje a ohlupuje,banky vás vyžieraju terorizujú a vlastnia vás,prestante pracovať pre firmy,ktoré pracujú na podivných projektoch z eurofondov a plánu obnovy,,,,zadlžujete sa už každú hodinu-a nie iba každý rok,lebo JA vidím váš zlý koniec.

 10. Cerstvy nezavisly nazor v USA nazor k ankete a zamysleni.
  Kdo bude financovat rekonstrukci Ukrajiny
  SOROs jeho lifumile nadace
  Ti co na valceni vydelavaji WHO Covid vakcinacema vydelali
  IMF tisk penez…..
  BABO RAD
  Kolok ubohych sirotku
  Kolik kriplu jako ja po napadeni zmrzaveni terroru v NYC USA Bude potrebovat obzivu neb jsko v USA at se o noch postara ulice
  Zx X Z 88x

 11. Od 1984 js prispival na sirotky Ukrajina Jizni Afrika dotace ns domrk v Afganistanu take sirotku vrteranu policajtu ….
  Diky Boze ze jsem mel moznost pomoci vybudovat solidni budoucnost … Sam jsem byl zde v NYC po napadeni na pokraji ztraty u zivota nam ale nikdo nepomohl Jen uskodil lzema terrorem agentur parazitu
  Z x Z 8x
  Strasne okolnosti zit zktiplovan ve stalych bolestech nekdy v naprostem opusteni pronasledovan svou nevinou a tezkym osudem z lesku
  technickych vyhledavanych top elit
  , board of directors do nekolikahodinoveho COMA…
  Chlapcum jsem sak mslibil, ze s nima jeste budu sportovat zatim nevim jak

  . MUSIM VERIT V ZAZRAKY BOZI NEB ZAZRAK JE, ZE VUBEC EXISTUJI NEJAK FUNGUJI PARALYSOVAN VCETNE KONCETIN S POHUBY DONUCENY PRES NOLESTI VCETNE HLAVY celjem 9 impkantu zubu snad do leta od 2018 jiz 19 rekonstrukcnich strasne bolestivych opetaci
  Otrava krve Sepsis, 3x stroke 2x infarkt
  Nedam se vsichni co mne ublizili vceyne Kutilku musim prezit. Jiz mnohym ano …
  Diky Badateli za moznost trending
  Nemohl jsem chodit mluvit bez pameti musel jsem se nutit nekdy I dychat s G4 kyslikem s nevyspanim
  Kaslajici krev

 12. KOVIDBARÓN!

  ,,,,slovácihlupáci-dnes hodujú a zajtra hladujú,dnes rozdávajú a zajtra žobrajú,,,,kde sú tie vyhrážky bidena proti putinovi,,,,nič nebude-lebo usa je děfkamodelka s rozbitým rozkrokom a rusko je rusalka mladá panna,ktorá má všetko ešte pred sebou a čaká na ženícha,,,,vy ste tu len tlupa požitkárov a poberačov výhod na úkor ostatných,vy nemáte ostych-dnes tu vyblakujete s rozumami génoiou a príjde ráno a už klušete na pánske-lebo vám platia,,,,všetko čo ste doteraz urobili bolo nielenže málo,ale úplne zbytočné,VII.ako ľavá ruka Všeotca a Stvoritiľa všetkého z hlbín vesmíru (nie onen váš boh-semeno démon s osudom zániku) už od roku 2009 napĺňa váš osud sediac od roku 2019 na tróne sveta,,,,akosi ste zabudli na KOVID-veď ako ináč vy ľudia,jedla je málo a bude málo,ale K! sa postará aby preživší sa ešte mohli na čas nasýtiť,lebo mnoho hladošov pošle k bránam pekla podsvetia natlačených ako sardinky a potom pojde aj ostatok poslušne a v tichosti,,,,nevozte sa na autách,neznečisťujte živiotné prostredie,nerozdávajte-lebo sami budete mať málo,nerozdávajte čo neni vaše,šetrite energiami,nepracujte na zločincov hoci vás budú lákať platmi a výhodami,nemnožte sa,tlačte na politikov-aby vás nezapredávali,nekŕmte nasýtených-kŕmte múdrych a sporavodlivých,bdejte a buďte na pozore a zmierte sa s osudom.

 13. Falošná a protinárodná vláda v SR v tichosti pomaly po krokoch zavádza digitálnu identitu, ako základ plánovanej totality !
  https://vat.pravda.sk/komunikacia/clanok/620867-obcianske-preukazy-uz-budu-uchovavat-aj-vase-odtlacky-a-biometriu/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box ! Nenápadne, v tichosti… a „demokratická“ opozícia bez námietok… krásne !

 14. Zabíjanie, kaličenie a sterilizácia pokračuje a bude pokračovať, všetko tomu nasvedčuje, keďže masy oviec to nezaujíma: https://www.cas.sk/clanok/2659181/vakciny-od-moderny-su-ucinne-aj-u-deti-do-sest-rokov-kedy-sa-zacne-ockovat/ !
  Takže genocída napriek všetkému bude pokračovať, aj preto sa tlačí dohovor WHO, ktorý to má koordinovať a vládnuť !!!
  Takže sa nenechajte zmiesť malým uvoľnením a odpútaním pozornosti Ukrajinou !
  Satanisti pokračujú vo svojom pochode smrti !

 15. Jen hlupak se drzi zuby a nehty potapejici se lodi. Normalne myslici clovek musi preci vedet, ze zemre a odejde z teto dimenze jinam. Je prece uplne jedno bude-li to ted, nebo pak. Fakt je ten, ze to bude 100%. Kazdy organismus ma svuj dany cyklus, ktery si v danem zivote prozije a pokracuje do dalsiho cyklu a tak se duchovne a duse rozviji tim, co v kazdem zivote zjisti a nastrada zjisteni. Duse si prenasi svoje poznani do dalsi telesne inkarnace, aby se dale rozvijela a tak to jde dal. Niceho se nebojte, vse bude OK.

  • Marek Košice

   Mike, uvedomuješ si čo píšeš? Píšeš : „Jen hlupak se drzi zuby a nehty potapejici se lodi.“ … ale na druhej strane priznávaš, že človek sa po smrti (to je, keď sa už „nebude môcť držať potápajúcej sa lodi“ aj keby chcel) inkarnuje späť na Zem… No a potom keď tu bude inkarnovaný ako decko, tak nebude súčasťou tej potápajúcej sa lode? BUDE….Takže aká zmena? LEN JEDINÁ – DETSKÉ TELÍČKO BEZ MOŽNOSTI BRÁNIŤ SA MIESTO TELA DOSPELÉHO (čo sme tu asi všetci čo čítame túto stránku)….WAAAUUU, to je výhra… 😀

  • provokater

   tak čo tu ešte robiš, pakuj do tej svojej dimenzie, trotre

  • Jaroslav Vladimirovic

   Maroslu mas hodne pravdy prehledu ja vse vidim jrste z
   hlediska vedy investovami.

   Pracoval jsem jako expert predpjaty beton zakladani. v Namorni projekci 5th Ave NYC super vse pracovali vydatne Jen 5.5 hod denne 4 dny v tyfnu…
   meli v office vydatne snidane dalsi kolik chces . FLEXIBLE PRACOVNI DOBU ..
   Projekty top majitel talentovany Madar Paul Soros bratr George

   Tam jsme zalozoli Investicni klub neb George nam rikal JSTE SIPERINZENYRI , vedci penize ukladejte , investujte za za par roku budete pracovat Jen z poteseni ne z nutmosti obzivy a tak se diky Bohu zatim deje…

   NYNI SKuPUJI A sKLaDUJI veskere komodity med sardines sul naradi textil …
   Potraviny s trvanlivosti az 25 roku …

   Treb kdyz ,,zahrmelo nakoupil jsem akcie zbrojni energie novych tevhnologii marihusmy crypto
   ..H pzliva motory dsfnr s reinvestovanim dividends kolem 8 az 15 % nyni Namorni dopravu take …
   ZBROJNI vcetne General Dynamic
   ENERGETIKa, umrla intrligencia …
   4x a pofobne.
   K tomu prestavba na super ,,,podzemni prostory solar geothermal superizolace stineni super designu… vse jako vysoce promenne viceucelove mistnostech vcetne maleho ,,stylu Putonuv vinny sklep vina az 5x zhodnocene starim . PUTINUV VINNY SKLEP V moldavii Jr ten super ejlucusnejsi na svete. Bugooglujte si a prosim

   Nyni dtudijni vylet na jih a Karibik
   Leto chile Jizni Afrika Zoolo zeme lyzovani dokud mozne ..

 16. Marek Košice

  Plne súhlasím s tým, čo píše David Icke….
  Napríklad s tým, že hoci sa podpisujem ako „Marek“ (lebo sa aj Marek volám, a mám samozrejme aj priezvisko), tak v skutočnosti som „Marek“ len pre spoločnosť, aby ma mali ako oslovovať (prípadne priezviskom)… V skutočnosti môj terajší život je LEN A LEN SKÚSENOSŤ tejto Existencie….. Možno Satan je tvorca LEN A JEDINE ODDELENOSTI…….a tým pádom ŽIVOTA NA ZEMI, ktorý je vytvorený len a len JEDNOTLIVÝMI SKÚSENOSŤAMI (čiže jednotlivými životmi jednotlivcov od zvierat po ľudí).
  MIMO ZEM JE „JEDNOTA“, ŽIADNE „ODDELENIE OD CELKU“. Tu na Zemi je ODDELENIE, pretože sme od iných ľudí oddelení prakticky takmer úplne všetkým, počnúc telom, myšlienkami (nikto nikomu nevidí do hlavy, môže len predpokladať, atď), emóciami, názormi, životným štýlom……….. Takto nás oddelil SATAN, a aby toto bolo možné, MUSEL NÁS VPRAVIŤ DO TELA…. Áno, môžeme zažívať rozkoš (5 zmyslov používaných pri erotike + citová rozkoš vznikajúca pomocou hormónov v tele), ale to je len taká „CENA ÚTECHY“ od SATANA, aby toto „peklo na Zemi“ nebolo úmorné až do tých najväčších extrémov. Preto nám tu dal aj krásu prírody (pokiaľ teda nevidíme krvilačné boje živočíchov/ľudí medzi sebou), vizuálnu, jej vône a pocity ktoré to vytvára…..K tomu možnosť navariť/pripraviť/odtrhnúť si prírodné a zdravé jedlá super chuti….. ALE TO JE LEN POZLÁTKO (hoci potešujúce)… Je to ako pocukrované h*vno. Cukor je len na povrchu. Prípadne je to ako kilo h*vna zmiešaného s lyžičkou cukru, ktorý sa v ňom nerozpustil… Aby sme sa dostali od jedného zrniečka cukru k druhému, musíme sa „vykúpať“ v h*vne. A tak funguje svet…… Lebo sa tak rozhodol SATANÁŠ.
  BOH JE MIMO FYZICKÝ SVET, NIE JE TU NA ZEMI, NESTARÁ SA DO ĽUDÍ. Stará sa len o duše, ktoré sú už MIMO TELA. Ale pravdepodobne ANI TO NIE JE PRAVDA, pretože keby bola, tak by nás znova nevyslal tu do „pekla na Zemi“ tým, že sa sem inkarnujeme znova… AJ PROTI NAŠEJ VôLI, lebo stavte sa o čo chcete, že „tam hore“ nemáte možnosť vybrať si….proste sa otvoria „padacie dvere“ a letíme dolu……… 😀 😀 😀

 17. Vychádza to všetko tak, že aj protesty sú vlastne v réžii tých z pozadia, aby zasiahli do potravinového reťazca. Donedávna som ešte pochyboval, či aj Putin nie je súčasťou Veľkého resetu. Zdá sa však, že som sa mýlil, no bol k určitej „spolupráci“ na diablovom pláne dotlačený cez Ukrajinu.

 18. ….všetko so všetkým veľmi súvisí…,,Rusko a Čina“ sú teraz kus pred ost……

 19. Po kovidkovi sa ukazuje že je možné globálne ovládať celú zemeguľu lenže „vrchní“ sa žerú medzi sebou

 20. Skapat vykynozit zmrzacit se na Covid ZHN planovanou depopulaci BOLESTMI POMALU byt utyrani sadisty

  Nebo Z X Z nuklearni holocaust vceyne tech elit Satanistu kdyz si o to tak prosi stale provokuji pozehnane, neb vi. Ze jejich bidny konec je blizko demoni od Belzebub 1. AzBidenovci Posejdon.
  Psalm 91 a poslat je vsevhny do Horoucich Pekel ,,,1.az 2. Nebe ODKUD JIZ NENI CESTY ZPET … na Zi r. Stupen Nebe
  Kam oni byly uvrzeni po vzpoure proti Stvoriteli
  Vcera si vzala opet Suprrrxpress do 1. …peklicka Mrs Majda No all bright
  Akterka niceni vrazdeni v Jugoslavii humatarniho USA NATO bombardovani pouzivani vypsleny uran.

  VLADIMIROVICI SVATY VELIKY CISTY ktery v 2012 v Monastyru Ruskym s Monks na Halkidiki Mont ATHOS byl
  a pry SLIBIL SLIB snad Bohu Kristu samemu snad take vysvedcen se zastupci svetove Orthodoxni viry

  Dal pry Putin milionove v EU dary na slovanske prestavby ze sveho (monastyru …

  Svaty svaty svet je a Bude plny krasy
  Ja tam byl ale v jinem dedikace Svate

  Staval jsem ja se temer martyreM mucednikem Satanistu zlodeju Dusi odolavam pres preserve utrpeni. Pro vecnou slavu.

  Prave na klinice… kyslkkove a dalsi terapie… VERIM V BOZI ZAZRAKY VE JMENU,5 STYLU JOB METHUSALEM zazracnu vyzdraveni

  Z Z Z 7x Z

 21. Niečo sa mi podarilo nájsť… – bez prihlasovania sa do skupiny v Telegrame. Zdielané – som zvedavý, či kvôli tomu fašisti zaútočia na stránku Myonlineradio. Osobne mi tam vadia chýbajúce články.
  https://myonlineradio.sk/infovojna

Pridajte komentár

*